30 Ağustos 2014, 00:59 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:15 Sportivo Patria - Chaco For Ever | 02:00 Talleres Cordoba - Union Mar del Plata | 02:30 Atl. Huracan - Patronato | 03:00 Ind. Rivadavia - Atl. Tucuman | 03:00 Temperley - Sportivo Belgrano | 03:00 Instituto - Ferro | 03:30 Gimnasia Jujuy - San Martin S.J. | 21:15 Nueva Chicago - Argentinos Jrs | 21:30 All Boys - Santamarina | 22:00 Boca Unidos - Douglas Haig | 00:15 Aldosivi - Colon Santa FE | 02:00 Talleres Escalada - Justo José de Urquiza | 17:00 Dock Sud - Midland | 17:00 Juventud Unida San Miguel - San Telmo | 17:00 Argentino de Merlo - Central Cordoba | 17:00 Club Luján - Defensores de Belgrano | 21:30 Deportivo Riestra - Defensores Unidos | 21:30 General Lamadrid - Berazategui | 17:00 Ituzaingó - Atlas | 21:30 Cañuelas - Yupanqui | 21:30 Leandro N. Alem - Central Ballester | 21:30 Liniers - San Martín Burzaco | 21:30 Deportivo Muniz - CSR Espanol | 21:00 Gimnasia L.P. - Godoy Cruz | 23:15 Defensa y Justicia - Rosario Central | 02:30 Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 08:00 NE Metrostars - West Adelaide | 12:30 Croydon Kings - Blue Eagles | 17:30 Kitzbuhel - Hard | 18:00 St. Polten (Am) - Admira (Am) | 18:00 A. Salzburg - Wattens | 18:00 FC Hochst - Neumarkt | 18:00 Kufstein - Bizau | 18:00 Ritzing - Schwechat | 18:00 Seekirchen - Wacker Innsbruck (Am) | 18:00 Superfund Pasching - Vorwarts Steyr | 19:00 Wallern - Florian | 19:15 Saalfelden - Schwaz | 17:30 Salzburg - Sturm Graz | 20:00 Altach - Ried | 20:00 AC Wolfsberger - Neustadt | 20:00 Admira - Austria Vienna | 19:00 Oostende - Genk | 21:00 Mouscron Peruwelz - Cercle Brugge | 21:00 Westerlo - Waregem | 21:00 Waasland-Beveren - Lierse | 21:00 Seraing Utd - RWS Bruxelles | 21:00 Virton - Heist | 21:00 Tubize - St. Truiden | 21:00 Mons - Patro Eisden | 21:00 Lommel Utd - KSV Roeselare | 21:00 ASV Geel - Woluwe Zaventem | 02:30 Joinville - Oeste | 02:30 Sampaio Correa - America MG | 02:30 Santa Cruz - Atletico GO | 22:10 Bragantino - ABC | 22:10 Ponte Preta - Nautico | 22:10 Vasco - Avai | 22:10 America RN - Parana | 22:00 Duque de Caxias - Guaratingueta | 22:00 Macae - Madureira | 00:30 Paysandu PA - Salgueiro | 00:30 CRB - Botafogo PB | 21:00 Penapolense - Londrina | 22:00 Vitoria da Conquista - CA Porto | 22:00 Betim - Confianca | 22:00 Estrela do Norte - Itapora | 22:00 Interporto - Guarany | 00:00 Princesa Solimoes - Genus | 01:30 Sao Raimundo RR - Acreano | 00:30 Cruzeiro - Chapecoense-SC | 00:30 Palmeiras - Internacional | 18:00 Sonderjyske - Randers FC | 14:00 Avedore - B 1908 | 14:00 Kolding IF - Odder | 15:00 Gentofte-Vangede - Herlev | 15:00 Middelfart - Svendborg | 15:00 Sydvest - Jammerbugt | 16:00 Sollerod-Ved. - Avarta | 16:00 BK Frem - Rishoj | 16:00 Varde - Skovbakken | 17:00 AFC Wimbledon - Stevenage | 17:00 Bury - Accrington | 17:00 Cambridge Utd - Carlisle | 17:00 Cheltenham - Hartlepool | 17:00 Mansfield - Burton | 17:00 Shrewsbury - Luton | 17:00 Tranmere - Morecambe | 17:00 York - Wycombe | 17:00 Oxford Utd - Dagenham & Red. | 17:00 Plymouth - Southend | 17:00 Portsmouth - Newport | 17:00 Northampton - Exeter | 17:00 Margaretsbury - Romford | 17:00 1874 Northwich - Prescot | 17:00 Abingdon - Egham | 17:00 AFC Rushden - Bedford | 17:00 AFC Totton - Gillingham Town | 17:00 Alresford - Sherborne | 17:00 Armthorpe - Marske | 17:00 Ashford Town - Daventry | 17:00 Ashford U. - Chipstead | 17:00 Aveley - Basildon | 17:00 Aylesbury Utd - Aylesbury FC | 17:00 Barkingside - Wivenhoe | 17:00 Basford - Sheffield FC | 17:00 Bashley - Winchester | 17:00 Bedfont & Feltham - Leighton Town | 17:00 Bemerton - Bournemouth FC | 17:00 Bishop Auckland - Roofing | 17:00 Bishops - Ascot | 17:00 Blaby & Whetstone - Stratford | 17:00 Blackfield - Highworth | 17:00 Bodmin - Witheridge | 17:00 Bowers & Pitsea - Colney | 17:00 Bradford Town - Wootton | 17:00 Brentwood - Potters | 17:00 Bridgwater - Brislington | 17:00 Bridlington - Northallerton | 17:00 Burgess Hill - Eastbourne | 17:00 Burnham Ramblers - Hadleigh | 17:00 Burscough - Mossley | 17:00 Carlton Town - Handsworth | 17:00 Chatham - Whyteleafe | 17:00 Cheltenham Saracens - Fleet Town | 17:00 Cheshunt - Thurrock | 17:00 Cinderford - Horndean | 17:00 Clipstone - Loughborough Uni. | 17:00 Clitheroe - Seaham | 17:00 Codicote - Tilbury | 17:00 Cogenhoe - Kettering | 17:00 Coleshill - Bromsgrove | 17:00 Congleton - Salford | 17:00 Consett - Whickham | 17:00 Coventry Sphinx - Bedworth | 17:00 Cowes - Yate Town | 17:00 Cray - Molesey | 17:00 Deal - Chessington & Hook | 17:00 Dereham - St Ives | 17:00 Droylsden - Runcorn Linnets | 17:00 Dudley - Market Drayton | 17:00 Dunston - Durham | 17:00 Eastbourne United - Hastings | 17:00 East Grinstead - Raynes Park Vale | 17:00 East Preston - Holmesdale | 17:00 Ellistown - Kirby Muxloe | 17:00 Epsom - Croydon | 17:00 Evesham - Kidsgrove Athletic | 17:00 Fareham - Longwell Green | 17:00 Farsley - Athersley | 17:00 Faversham - Westfield | 17:00 Fisher - Ramsgate | 17:00 Garforth - Harrogate Railway | 17:00 Godmanchester R. - Newmarket | 17:00 Gresley - Cleethorpes | 17:00 Hanwell Town - Biggleswade Utd. | 17:00 Hanworth - North Greenford Utd. | 17:00 Harefield - Leverstock Green | 17:00 Hayes - Holmer Green | 17:00 Hertford - Great Wakering | 17:00 Holbeach - Boston Town | 17:00 Horsham FC - Corinthian | 17:00 Ipswich Wanderers - Hoddesdon | 17:00 Kempston - Northampton Sileby | 17:00 Knaphill - Badshot | 17:00 Knaresborough - West Allotment | 17:00 Leek - Lichfield | 17:00 Lincoln Utd. - Brigg Town | 17:00 London T. - Clacton | 17:00 Lordswood - Hythe | 17:00 Loughborough - Coalville | 17:00 Maldon & Tiptree - London C. | 17:00 Maltby - Glossop | 17:00 Mangotsfield - Cribbs | 17:00 Merthyr Town - Larkhall | 17:00 Milton - Marlow | 17:00 Mole Valley - Carshalton | 17:00 Needham - Soham | 17:00 Newcastle Benfield - Kendal | 17:00 Newcastle Town - Chasetown | 17:00 New Mills - Squires Gate | 17:00 Newport IW - Winterbourne | 17:00 North Leigh - Flackwell | 17:00 Northwich - Emley | 17:00 Northwood - Kings Langley | 17:00 Odd Down - Willand | 17:00 Padiham - Shildon | 17:00 Peterborough NS - Mildenhall | 17:00 Portchester - Folland | 17:00 Radcliffe Borough - Atherton | 17:00 Rainworth - Staveley Miners | 17:00 Redbridge - Sudbury | 17:00 Redhill - Horsham YMCA | 17:00 Retford - Holwell | 17:00 Ringmer - Merstham | 17:00 Royston - Brightlingsea | 17:00 Runcorn Town - Goole | 17:00 Saffron - Welwyn Garden | 17:00 Shawbury - Tividale | 17:00 Shepshed - Quorn | 17:00 Shepton Mallet - Saltash | 17:00 Sholing - Bristol MF | 17:00 Shrivenham - Shortwood | 17:00 Sittingbourne - Dorking | 17:00 Slimbridge - Chalfont St Peter | 17:00 South Park - Thamesmead | 17:00 Spalding United - Heanor Town | 17:00 Sporting Khalsa - Tipton | 17:00 Stafford Town - Norton Utd | 17:00 Staines Lammas - Barton | 17:00 Stockport Sports - Ossett Town | 17:00 Stocksbridge - Bamber | 17:00 Sutton Coldfield - Brocton | 17:00 Swindon Supermarine - Hallen | 17:00 Tadcaster - Spennymoor | 17:00 Taunton - Clevedon | 17:00 Thame - Highmoor | 17:00 Tiverton - Plymouth Parkway | 17:00 Tooting Mitcham - Three Bridges | 17:00 Walsall W. - Stafford | 17:00 Waltham Abbey - Cockfosters | 17:00 Walton Casuals - Whitstable Town | 17:00 Walton & Hersham - Herne | 17:00 Ware - Felixstowe & Walton | 17:00 Warrington - Barton Town | 17:00 Washington - Lancaster | 17:00 Wellington - Stourport | 17:00 West Auckland - Darlington 1883 | 17:00 West D. & C. - Brighouse Town | 17:00 Westfields - Rugby | 17:00 Whitton - Haverhill Borough | 17:00 Wimborne - St. Austell | 17:00 Windsor - Godalming Town | 17:00 Winterton - Ossett Albion | 17:00 Wisbech - Kirkley & Pakefield | 17:00 Worthing United - Guernsey F. | 17:00 Wroxham - Great Yarmouth | 17:00 Wulfrunians - Boldmere | 17:00 Boston - Stalybridge | 17:00 Chorley - Brackley | 17:00 Fylde - Hednesford | 17:00 Gainsborough - Bradford PA | 17:00 Guiseley - Gloucester City | 17:00 Leamington - Colwyn Bay | 17:00 Solihull - Barrow | 17:00 Stockport - Lowestoft | 17:00 Worcester - North Ferriby | 17:00 Basingstoke - Ebbsfleet | 17:00 Boreham Wood - Bath City | 17:00 Chelmsford - Staines | 17:00 Concord - Gosport | 17:00 Havant & W - Stortford | 17:00 Maidenhead - Eastbourne Borough | 17:00 St. Albans - Sutton | 17:00 Wealdstone - Bromley | 17:00 Weston - Hayes & Yeading | 17:00 Whitehawk - Farnborough | 17:00 Hyde - Tamworth | 17:00 Harrogate - Oxford City | 17:00 Aldershot - Grimsby | 17:00 Alfreton - Braintree | 17:00 Gateshead - Chester | 17:00 Lincoln - Torquay | 17:00 Macclesfield - Eastleigh | 17:00 Nuneaton - Altrincham | 17:00 Southport - Barnet | 17:00 Wrexham - Woking | 17:00 Dover Ath. - Kidderminster | 17:00 Bristol Rovers - Halifax | 17:00 Dartford - Telford | 17:00 Welling - Forest Green | 14:45 Burnley - Manchester United | 17:00 Manchester City - Stoke City | 17:00 Newcastle Utd - Crystal Palace | 17:00 QPR - Sunderland | 17:00 Swansea - West Brom | 17:00 West Ham - Southampton | 19:30 Everton - Chelsea | 14:15 Sheffield Wed - Nottingham | 17:00 Brighton - Charlton | 17:00 Middlesbrough - Reading | 17:00 Millwall - Blackpool | 17:00 Norwich - Bournemouth | 17:00 Rotherham - Brentford | 17:00 Watford - Huddersfield | 17:00 Derby - Ipswich | 17:00 Fulham - Cardiff | 17:00 Leeds - Bolton | 17:00 Wigan - Birmingham | 17:00 Wolves - Blackburn | 17:00 Colchester - Peterborough | 17:00 Doncaster - Oldham | 17:00 Gillingham FC - Crewe | 17:00 Milton Keynes Dons - Crawley Town | 17:00 Port Vale - Chesterfield | 17:00 Preston - Sheffield Utd | 17:00 Rochdale - Bradford | 17:00 Yeovil - Barnsley | 17:00 Fleetwood Town - Leyton Orient | 17:00 Scunthorpe - Walsall | 17:00 Swindon - Coventry | 15:00 Tours - Angers | 18:00 Monaco - Lille | 21:00 Caen - Rennes | 21:00 Lens - Reims | 21:00 Lorient - Guingamp | 21:00 Nantes - Montpellier | 21:00 Toulouse - Evian TG | 14:00 Aue - Dusseldorf | 14:00 Karlsruher - Heidenheim | 14:00 Hannover II - Cloppenburg | 14:00 Köln II - Alemannia Aachen | 14:30 Jena - Halberstadt | 15:00 Uerdingen - Rodinghausen | 15:00 Siegen - Schalke II | 15:00 RW Essen - Oberhausen | 15:00 Dusseldorf II - Bochum II | 15:00 Nurnberg II - Augsburg II | 15:00 SpVgg Bayreuth - Seligenporten | 15:00 FC 08 Homburg - Neckarelz | 15:00 FC Nottingen - Saarbrücken | 15:00 Zweibrucken - Kaiserslautern II | 15:00 Elversberg - Kickers Offenbach | 15:00 Walldorf - Kassel | 15:00 Baunatal - Eintracht Trier | 16:00 Meppen - Wolfsburg II | 17:00 FT Braunschweig - BSV Rehden | 15:00 Hansa Rostock II - Luckenwalde | 15:00 Neubrandenburg - Schönberg | 15:00 Schoneiche - Pommern Greifswald | 15:00 Brandenburger - Rathenow | 15:00 Lichtenberg - Zehlendorf | 15:00 Eschborn - Flieden | 15:00 Altenholz - Meldorf | 15:00 Heider SV - Eutin | 15:00 NTSV Strand 08 - Todesfelde | 15:00 Meiendorfer SV - SC Victoria Hamburg | 15:00 Dachau - Bad Kotzting | 15:00 Landsberg - Landshut | 15:30 TSV Kropp - Preetzer TSV | 15:30 Wirges - Hertha Wiesbach | 16:00 Blumenthaler - Grohn | 16:00 OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack | 16:00 Werder Bremen III - Leher | 16:00 SKV Darmstadt - Lohfelden | 16:00 Vellmar - Sp. Seligenstadt | 16:00 Frohnlach - Erlangen | 16:00 Spvgg Ansbach 09 - Regensburg II | 16:00 Wurzburger FV - Weiden | 16:00 Bordesholm - Angeln | 16:00 Hartenholm - Holstein Kiel II | 16:00 Pullach - DJK Rosenheim | 16:00 Vilzing - Schwabmunchen | 16:30 Neuenkirchen - Eintracht Rheine | 16:30 Bahlinger - Ravensburg | 16:30 Freiburger - Spielberg | 16:30 Reutlingen - Pfullendorf | 16:30 FC 08 Villingen - Balingen | 16:30 Kehler - Aalen II | 16:30 Ulm - Ger. Friedrichstal | 16:30 VfR Mannheim - SV Pforzheim | 16:30 Betzdorf - Elversberg II | 16:30 Pfeddersheim - Mechtersheim | 16:30 Hauenstein - Salmrohr | 17:00 Ottersberg - Jeddeloh | 17:00 Lehnerz - Steinbach | 17:00 Alemannia Haibach - Bayern Hof | 17:00 Aubstadt - Ammerthal | 17:00 Dornbreite Lubeck - Neumunster | 17:00 Amberg - Grossbardorf | 17:00 Rosenheim - Bogen | 17:00 Diefflen - Rochling | 17:30 Saar Saarbrucken - Neunkirchen | 18:00 ASC 09 Dortmund - Hammer SpVgg. | 18:00 Sonthofen - Wolfratshausen | 18:30 Arminia Ludwigshafen - Schott Mainz | 16:30 Bayer Leverkusen - Hertha Berlin | 16:30 Hamburger - Paderborn | 16:30 VfB Stuttgart - Köln | 16:30 Werder Bremen - Hoffenheim | 16:30 Wolfsburg - Eintracht Frankfurt | 19:30 Schalke - Bayern Munich | 15:00 VfL Osnabruck - Erfurt | 15:00 Wehen - Dresden | 15:00 Chemnitzer FC - Unterhaching | 15:00 Fortuna Köln - Duisburg | 15:00 Hallescher - Dortmund II | 15:00 Holstein Kiel - Preussen Munster | 15:00 Regensburg - Energie Cottbus | 15:00 Sonnenhof Großaspach - Stuttgart II | 19:15 Kalloni - Ergotelis | 19:15 Panthrakikos - Giannina | 21:30 Panetolikos - Olympiakos Piraeus | 21:30 Avellino - Pro Vercelli | 21:30 Catania - Lanciano | 21:30 Crotone - Ternana | 21:30 Entella - Bari | 21:30 Frosinone - Brescia | 21:30 Livorno - Carpi | 21:30 Pescara - Trapani | 21:30 Varese - Spezia | 19:00 Chievo - Juventus | 21:45 AS Roma - Fiorentina | 19:30 Cambuur - Den Haag | 20:45 Excelsior - Heracles | 20:45 Dordrecht - AZ Alkmaar | 21:45 Heerenveen - Utrecht | 17:30 Oss - Graafschap | 16:30 Sarpsborg 08 - Odd | 19:00 Aalesund - Stromsgodset | 21:00 Bodo/Glimt - Valerenga | 16:30 Leczna - Pogon Szczecin | 19:00 Slask Wroclaw - Gornik Z. | 21:30 Korona Kielce - Jagiellonia | 15:45 Plock - GKS Katowice | 17:00 Bytow - Chrobry Glogow | 18:00 Pogon Siedlce - Zaglebie | 21:00 Legnica - Arka Gdynia | 20:00 Belenenses - Guimaraes | 22:30 Braga - Estoril | 20:00 Benfica B - Covilha | 11:00 Braila - Balotesti | 11:00 Dorohoi - Slobozia | 11:00 F. Constanta - Rapid Suceava | 11:00 Gloria Buzau - SC Bacau | 11:00 Navodari - Berceni | 11:00 Voluntari - Arges Pitesti | 11:00 Caransebes - Satu Mare | 11:00 Poiana Campina - Metalul Resita | 11:00 Mioveni - ACS Poli Timisoara | 11:00 Pancota - Ramnicu Valcea | 11:00 Tarlungeni - Olt Slatina | 18:30 Din. Bucuresti - FC Brasov | 21:00 V. Constanta - Steaua Bucuresti | 07:00 Sakhalin - Luch Energiya | 09:00 Smena Komsomolsk - SKA Energiya | 11:00 Baikal Irkutsk - Yenisey | 16:00 Astrakhan - Krylya Sovetov Samara | 17:00 Neftekhimik - Orenburg | 17:00 Ulyanovsk - Saratov | 17:00 Chernomorets Novorossijsk - Anzhi | 18:00 Syzran - Tyumen | 18:00 SKCHF Sevastopol - Volgar-Astrakhan | 17:00 R. Union - Sestao | 18:00 Leioa - Trival Valderas | 19:00 Amorebieta - Huesca | 20:00 Betis B - Arroyo | 20:00 Granada CF B - Cartagena | 20:00 La Roda - Villanovense | 20:00 UCAM Murcia - Lucena | 20:30 Marino de Luanco - Lealtad | 21:00 Ferrol - Murcia | 21:00 Real Aviles - R. Oviedo | 21:00 Real Madrid B - Getafe B | 21:00 Melilla - El Palo | 21:30 Jaen - Cadiz | 20:00 Lugo - Valladolid | 20:00 Zaragoza - Osasuna | 20:00 Barcelona B - Sabadell | 22:00 Alcorcon - Girona | 00:00 Santander - Mirandes | 00:00 Tenerife - Albacete | 20:00 Ath Bilbao - Levante | 20:00 Cordoba - Celta Vigo | 22:00 Atl. Madrid - Eibar | 00:00 Espanyol - Sevilla | 17:00 Sirius - Landskrona | 17:00 Varbergs - Ostersunds | 17:00 Degerfors - Angelholms | 17:00 Gefle - Atvidabergs | 17:00 Hacken - Mjallby | 17:30 Altay - Polatli Bugsasspor | 17:00 Samsunspor - Giresunspor | 20:00 Adana Demirspor - Denizlispor | 20:00 Manisaspor - Alanyaspor | 20:00 Sanliurfaspor - Adanaspor AS | 18:30 Eskisehirspor - Konyaspor | 19:00 Bursaspor - Galatasaray | 21:00 Istanbul B.B. - Kasimpasa | 21:45 Mersin - Besiktas | 13:00 M. Saransk - T. Moscow | 16:00 Amkar - Spartak Moscow | 19:00 Arsenal Tula - Kuban | 16:00 JIPPO - AC Oulu | 13:00 Sydney FC (Aus) - Brisbane Roar (Aus) | 19:00 Egypt - Ethiopia | 21:30 Egypt - Kenya | 00:30 Salvador - Dominican Republic | 14:00 Finnsnes - MO IL | 15:00 Traeff - Valdres | 16:00 Stord - Algard | 16:00 Vidar - Egersunds | 17:00 Birkebeineren - Kongsvinger | 17:00 Flekkeroy - Vindbjart | 17:00 Fram - Asker | 17:00 Jerv - Arendal | 17:00 Pors Grenland - Orn | 17:00 Byasen - Nardo | 17:00 Elverum - Levanger | 17:00 Fyllingsdalen - Asane | 17:00 K. Oslo - Lorenskog | 17:00 Medkila - Harstad | 17:00 Moss - Drobak-Frogn | 16:00 Oskarshamns - Trelleborgs | 17:00 Dalkurd - V. Syrianska | 17:00 Norrby - Halmia | 17:00 Kristianstads - Orgryte | 17:00 Uddevalla - Lunds | 15:30 Pro Patria - Torres | 15:30 L Aquila - Gubbio | 15:30 Aversa - Lamezia | 16:00 Vicenza - Giana Erminio | 16:00 Lucchese - Santarcangelo | 16:00 Foggia - Martina Franca | 17:00 Alessandria - Mantova | 17:00 Pisa - Teramo | 17:00 Catanzaro - Juve Stabia | 18:00 Monza - Novara | 18:00 Tuttocuoio - Carrarese | 18:00 Savoia - Melfi | 20:30 San Marino - Prato | 20:30 Barletta - Messina | 11:00 CSKA Moscow U21 - FK Rostov U21 | 15:00 Rubin Kazan U21 - Ufa U21 | 16:00 Krasnodar U21 - Dynamo Moscow U21 | 16:00 Lens II - Amiens AC | 16:00 Sochaux II - Aubervilliers | 17:00 Viry-Chatillon - Yzeure | 18:00 Ivry - Sannois | 18:00 Jeanne d Arc - Fleury-Merogis | 18:00 Grenoble - Rodez | 18:00 Saint Priest - Lyon II | 19:00 Paris SG II - Calais | 19:00 Quevilly - Sedan | 19:00 Montceau - Mulhouse | 19:00 Lyon Duchere - Hyeres | 19:00 Montpellier 2 - Monts | 19:00 Saint-Malo - Trelissac | 19:00 Vitre - Fontenay | 19:00 Beauvais - Dieppe | 19:00 IC Croix - Romorantin | 19:00 Lille II - Arras | 19:00 Mantes - Roye | 19:00 Belfort - Jura Sud | 19:00 Raon L Etape - Troyes II | 19:00 Beziers - Nice II | 19:00 Marignane - Villefranche | 19:00 Sete - Monaco II | 19:00 Pontivy - Les Herbiers | 19:00 Stade Bordelais - Lorient II | 19:30 Plabennec - Pau | 20:00 Pontet - Martigues | 20:00 Limoges - Nantes II | 21:00 Tarbes - Concarneau | 08:00 Lambton J. - Charleston | 08:00 Cooma - Belconnen United | 06:30 South Hobart - Launceston | 07:00 Glenorchy Knights - Hobart Zebras | 07:00 Kingborough Lions - Devonport | 07:00 Northern Rangers - Olympia Warriors | 18:00 Dramas - Zakynthos | 18:00 Ermionidas-Ermis - Panegialios FC | 18:00 Pierikos - Tyrnavos | 20:00 Karditsa - Gazoros | 20:00 Psachna - Episkopi |
10-11 Kasım İddaa Tahminleri Banko Maçlar
10-11 Kasım İddaa Tahminleri Banko Maçlar 10 Kasım Perşembe Ve 11 Kasım Cum Günü oynanıcak maçların iddaa tahminlerini ve iddaa yorumlarını sayfamızda bulabilirsiniz…10 Kasım ve 11 Kasım  günlerine ayit  spor yazarları iddaa tahminlerini ve kuponlarını  görmeden bahis oynamayın…11 Kasım Avurpa elemerinde oynanıcak  tüm karşılaşmaşların iddaa yorumlarını ve iddaa tahminlerini bu sayfada yayınlıyacağız..Spor yazarlarının kuponları elimize ulaştıkca siz iddia severler için bu sayfada   yayınlıyacağız..Spor yazarlarının  Milli maç iddaa tahminlerini görmeden Milli Maçlardan oluşan kupon  hazırlamayın… 11 Kasım Hüseyin Özkök tarafından hazırlanmış banko kupon Kod Takımlar Tercih Oran 101 Bosna Hersek - Portekiz KG Var 1,70 102 Türkiye - Hırvatistan KG Var 1,65 kolon: 1 sistem: 2 toplam oran : 2,81 —————————————— Orhun Gencer ,  Can Tango , Ümit Aktan Rıdvan Dilmen ve  diğer  spor yazarlarının kıuponlarını görmek için tıklayın
534 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
184
İNP
Burnley-Manchester United
2
1.35
198
AL1
Bayer Leverkusen-Hertha Berlin
1
1.30
165
ABD
Sporting KC-Houston Dynamo
1
1.50
297
İTA
Chievo-Juventus
2
1.40
İddaa Tahmin Kupon
207
İNP
Swansea-West Bromwich
VAR
1.65
301
TUR
Bursaspor-Galatasaray
VAR
1.55
307
AL1
Schalke 04-Bayern Münih
2,5 ÜSTÜ
1.30
İddaa Tahmin Kupon
207
İNP
Swansea-West Bromwich
0
3.20
208
İNP
West Ham-Southampton
0
3.00
212
İNCL
Leeds United-Bolton
0
3.20
219
İNCL
Wolverhampton-Blackburn
0
3.20
331
FR1
Caen-Rennes
0
2.90
336
NOR
Bodo Glimt-Valerenga
0
3.20
İddaa Tahmin Kupon
204
İNP
Manchester City-Stoke City
1
1.45
355
İTA
Roma-Fiorentina
1
1.55
366
ABD
Seattle Sounders-Colorado Rapids
1
1.50
İddaa Tahmin Kupon
118
TU1L
Bucaspor-Altınordu
0
3.10
127
HOL
Go Ahead Eagles-Willem II
2
2.90
136
ROM
Ceahlăul Piatra Neamţ-Concordia Chiajna
1
1.95
144
AU2
Wacker Innsbruck-LASK Linz
1
2.70
146
FR1
Marsilya-Nice
3,5 ÜSTÜ
2.70
148
İTB
Perugia-Bologna
0
2.90
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı