02 Eylül 2014, 12:04 Salı
Canlı Sonuçlar  
21:30 Acassuso - Villa San Carlos | 21:30 Dep. Merlo - Tristan Suarez | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Moron | 00:15 Sportivo Belgrano - Atl. Huracan | 21:30 Berazategui - Midland | 21:30 Defensores de Belgrano - Talleres Escalada | 21:30 Sacachispas - Juventud Unida San Miguel | 21:30 Central Cordoba - Argentino de Quilmes | 21:30 Lugano - El Porvenir | 21:30 St. Truiden - Leuven | 01:30 Parana - Sampaio Correa | 01:30 Atletico GO - Boa | 02:30 Portuguesa - Joinville | 21:30 Brocton - Sutton Coldfield | 21:30 Roofing - Bishop Auckland | 21:45 Bedford - AFC Rushden | 21:45 Bedworth - Coventry Sphinx | 21:45 Bournemouth FC - Bemerton | 21:45 Bromsgrove - Coleshill | 21:45 Chasetown - Newcastle Town | 21:45 Chessington & Hook - Deal | 21:45 Daventry - Ashford Town | 21:45 Goole - Runcorn Town | 21:45 Holmer Green - Hayes | 21:45 Hythe - Lordswood | 21:45 Kendal - Newcastle Benfield | 21:45 Kings Langley - Northwood | 21:45 Mossley - Burscough | 21:45 North Greenford Utd. - Hanworth | 21:45 Prescot - 1874 Northwich | 21:45 Raynes Park Vale - East Grinstead | 21:45 Salford - Congleton | 21:45 Sheffield FC - Basford | 21:45 St Ives - Dereham | 21:45 Sudbury - Redbridge | 21:45 Three Bridges - Tooting Mitcham | 21:45 Tilbury - Codicote | 21:45 Tividale - Shawbury | 21:45 Whitstable Town - Walton Casuals | 21:45 Ardley - Hartley Wintney | 21:45 Folkestone - Erith & Belvedere | 21:30 Crewe - Rochdale | 21:30 Oldham - Bradford | 21:45 Accrington - Carlisle | 21:45 AFC Wimbledon - Southend | 21:45 Barnsley - York | 21:45 Cheltenham - Oxford Utd | 21:45 Crawley Town - Cambridge Utd | 21:45 Fleetwood Town - Morecambe | 21:45 Notts County - Mansfield | 21:45 Peterborough - Leyton Orient | 21:45 Preston - Shrewsbury | 21:45 Scunthorpe - Chesterfield | 21:45 Stevenage - Gillingham FC | 21:45 Wycombe - Coventry | 21:45 Yeovil - Portsmouth | 21:15 Wattenscheid - B. Moenchengladbach II | 21:00 Suderelbe - Paloma | 17:00 Chelyabinsk - Rubin Kazan 2 | 17:00 Spartak Yoshkar - Kamaz | 17:00 Ulyanovsk - Kirov | 18:00 Syzran - Zenit-Izhevsk | 20:20 Syrianska - GAIS | 01:30 ABC - Vasco | 19:00 Niger - Uganda |
20 Ekim 2012 İddaa Kuponları

Orduspor - Elazığspor    211        1        1.35

         West Brom - Manchester City    226        2        1.55

         Bursaspor - Fenerbahçe    301        2        2.05

         Eskişehirspor - Karabükspor    427        1        1.55


 T. Oran: 23.4  Sistem: 3,4  K.Sayısı: 5 

810 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
401
ÇEK
Teplice-Ceske Budejovice
1
2.00
403
İSÇ2
Syrianska FC-GAIS
23
1.75
406
İNTK
Accrington Stanley-Carlisle
0
2.00
413
İNTK
Peterborough-Leyton
2,5 ÜSTÜ
1.60
416
İNTK
Stevenage-Gillingham
1
2.20
İddaa Tahmin Kupon
401
ÇEK
Teplice-Ceske Budejovice
1
1.45
403
İSÇ2
Syrianska FC-GAIS
10
1.21
409
İNTK
Cheltenham-Oxford United
10
1.21
413
İNTK
Peterborough-Leyton
VAR
1.45
İddaa Tahmin Kupon
858
ABLB
Chi Sky-Indiana Fever (3.50)
2
1.70
862
DBŞ
Ukrayna (7.50)-Türkiye
2
1.70
863
DBŞ
Avustralya (4.50)-Litvanya
ÜST
1.70
İddaa Tahmin Kupon
858
ABLB
Chi Sky-Indiana Fever (3.50)
ALT
1.70
864
DBŞ
ABD-Yeni Zelanda (45.50)
2
1.70
865
DBŞ
Güney Kore (24.50)-Slovenya
2
1.70
İddaa Tahmin Kupon
403
İSÇ2
Syrianska FC-GAIS
1
1.95
404
İNTK
Crewe Alexandra-Rochdale
2
2.30
414
İNTK
Preston-Shrewsbury
2,5 ÜSTÜ
1.60
415
İNTK
Scunthorpe-Chesterfield
23
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı