21 Ekim 2014, 13:10 Salı
Canlı Sonuçlar  
IY CSKA Moscow U19 0 - 1 Manchester City U19 | 20' FC Porto U19 0 - 0 Ath Bilbao U19 | 19' AS Roma U19 1 - 0 Bayern U19 | 90' Sydney FC 1 - 1 Adelaide United |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AVU 11:30 Sydney FC 1 - 1 Adelaide United 90'
AVU 11:30 Sydney FC 1 - 1 Adelaide United 86'
EUR 12:30 CSKA Moscow U19 0 - 1 Manchester City U19 41'
EUR 12:30 CSKA Moscow U19 0 - 1 Manchester City U19 38'
EUR 13:00 AS Roma U19 1 - 0 Bayern U19 5'
AVU 11:30 Sydney FC 1 - 1 Adelaide United 75'
EUR 12:30 CSKA Moscow U19 0 - 1 Manchester City U19 21'
AVU 11:30 Sydney FC 1 - 1 Adelaide United 51'
AVU 11:30 Sydney FC 1 - 1 Adelaide United 39'
AVU 11:30 Sydney FC 0 - 1 Adelaide United 29'
ARJ 02:30 Argentino de Merlo 0 - 1 Sacachispas 85'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 90'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 87'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 77'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 72'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 66'
ARJ 02:30 Tigre 0 - 1 Arsenal Sarandi 52'
ARJ 02:00 Laferrere 1 - 0 Central Cordoba 53'
ARJ 02:30 Tigre 1 - 1 Arsenal Sarandi 37'
[ 18.10.2014 ] | [ 19.10.2014 ] | [ 20.10.2014 ] | [ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Europe: Euro U17 - First Stage
14:00
Russia U17
Montenegro U17
-
14:00
14:30
Hungary U17
Israel U17
-
14:30
14:30
Croatia U17
Kazakhstan U17
-
14:30
15:00
Wales U17
Belarus U17
-
15:00
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
IY
CSKA Moscow U19
Manchester City U19
0-1
12:30
20'
FC Porto U19
Ath Bilbao U19
0-0
13:00
19'
AS Roma U19
Bayern U19
1-0
13:00
15:00
Schalke U19
Sporting U19
-
15:00
15:05
Chelsea U19
Maribor U19
-
15:05
16:00
BATE U19
Shakhtar U19
-
16:00
17:00
Barcelona U19
Ajax U19
-
17:00
20:00
Anderlecht U19
Arsenal U19
-
20:00
Avrupa: Şampiyonlar Ligi
19:00
CSKA Moscow
Manchester City
-
19:00
21:45
BATE
Shakhtar
-
21:45
21:45
APOEL
Paris SG
-
21:45
21:45
AS Roma
Bayern Munich
-
21:45
21:45
Barcelona
Ajax
-
21:45
21:45
Chelsea
Maribor
-
21:45
21:45
FC Porto
Ath Bilbao
-
21:45
21:45
Schalke
Sporting
-
21:45
Avusturya: Erste Ligi
19:30
A. Lustenau
Mattersburg
-
19:30
19:30
Kapfenberg
Liefering
-
19:30
19:30
LASK Linz
Horn
-
19:30
19:30
St. Polten
FAC Wien
-
19:30
Australia: Ffa Cup
90'
Sydney FC
Adelaide United
0-1
11:30
Arjantin: Primera B Nacional
01:10
Gimnasia Jujuy
Argentinos Jrs
-
01:10
Arjantin: Prim B Metropolitana
21:30
Dep. Merlo
Atletico Atlanta
-
21:30
21:30
Almirante Brown
Fénix
-
21:30
02:00
Villa Dálmine
Deportivo Espanol
-
02:00
Brezilya: Campeonato Brasileiro
02:50
Bahia
Atletico-MG
-
02:50
Brezilya: Campeonato Brasileiro B
00:30
America RN
Vasco
-
00:30
00:30
Oeste
America MG
-
00:30
00:30
Ponte Preta
Avai
-
00:30
00:30
Icasa
Ceará
-
00:30
00:30
Parana
Portuguesa
-
00:30
00:30
Sampaio Correa
Bragantino
-
00:30
02:50
Atletico GO
Luverdense
-
02:50
02:50
Boa
Nautico
-
02:50
02:50
Joinville
ABC
-
02:50
İngiltere : 1.Ligi
21:45
Barnsley
Notts County
-
21:45
21:45
Bristol City
Bradford
-
21:45
21:45
Doncaster
Leyton Orient
-
21:45
21:45
Gillingham FC
Preston
-
21:45
21:45
Milton Keynes Dons
Fleetwood Town
-
21:45
21:45
Oldham
Coventry
-
21:45
21:45
Port Vale
Scunthorpe
-
21:45
21:45
Crewe
Peterborough
-
21:45
21:45
Colchester
Chesterfield
-
21:45
21:45
Crawley Town
Walsall
-
21:45
21:45
Sheffield Utd
Yeovil
-
21:45
21:45
Swindon
Rochdale
-
21:45
İngiltere : Şampiyonluk Ligi
21:45
Blackburn
Birmingham
-
21:45
21:45
Bournemouth
Reading
-
21:45
21:45
Charlton
Bolton
-
21:45
21:45
Huddersfield
Brighton
-
21:45
21:45
Norwich
Leeds
-
21:45
21:45
Rotherham
Fulham
-
21:45
21:45
Watford
Nottingham
-
21:45
21:45
Blackpool
Derby
-
21:45
21:45
Cardiff
Ipswich
-
21:45
21:45
Wigan
Millwall
-
21:45
21:45
Wolves
Middlesbrough
-
21:45
21:45
Brentford
Sheffield Wed
-
21:45
İngiltere
21:45
Barnet
Braintree
-
21:45
İngiltere : 2.Ligi
21:45
Accrington
Hartlepool
-
21:45
21:45
AFC Wimbledon
Plymouth
-
21:45
21:45
Cambridge Utd
Cheltenham
-
21:45
21:45
Morecambe
York
-
21:45
21:45
Northampton
Oxford Utd
-
21:45
21:45
Portsmouth
Stevenage
-
21:45
21:45
Shrewsbury
Bury
-
21:45
21:45
Tranmere
Mansfield
-
21:45
21:45
Luton
Dagenham & Red.
-
21:45
21:45
Carlisle
Burton
-
21:45
21:45
Exeter
Wycombe
-
21:45
21:45
Newport
Southend
-
21:45
İngiltere: Fa Trophy
21:30
East Grinstead
Walton Casuals
-
21:30
21:45
AFC Totton
Cinderford
-
21:45
21:45
Bamber
Lancaster
-
21:45
21:45
Corinthian-Casuals
Leighton Town
-
21:45
21:45
Hayes
Chalfont St Peter
-
21:45
21:45
Merthyr Town
Taunton
-
21:45
21:45
Rainworth
Market Drayton
-
21:45
21:45
Redhill
Brentwood
-
21:45
21:45
Royston
Potters
-
21:45
21:45
Uxbridge
Romford
-
21:45
Almanya Bölgesel
20:00
FC Nottingen
Eintracht Trier
-
20:00
İsveç Superettan Ligi
20:20
Hammarby
Ostersunds
-
20:20
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 18.10.2014 ] | [ 19.10.2014 ] | [ 20.10.2014 ] | [ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı