17 Nisan 2014, 19:15 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
62' Esbjerg 2 - 2 Randers FC | 64' Fostiras 0 - 0 O. Volos | 20' Crotone 1 - 1 Varese | 58' Brzesko 0 - 4 Zabki | 62' Tychy 0 - 0 Ol. Grudziadz | 59' Olsztyn 2 - 0 Termalica B-B. | IY FK Rostov 2 - 1 Luch Energiya | 63' Santander 0 - 0 Tropezon | 65' SD Logrones 2 - 0 Noja | 67' Sarinena 0 - 4 Fuenlabrada | 66' Tudelano 1 - 0 Pena | 21' Sestao 0 - 0 R. Sociedad B | 22' Elche B 0 - 0 Badalona |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
DAN 18:00 Esbjerg 2 - 2 Randers FC 60'
İT 19:00 Crotone 1 - 1 Varese 15'
POL 18:00 Brzesko 0 - 4 Zabki 53'
RUS 18:30 FK Rostov 2 - 1 Luch Energiya 39'
POL 18:00 Brzesko 0 - 3 Zabki 48'
İT 19:00 Crotone 0 - 1 Varese 10'
DAN 18:00 Esbjerg 2 - 2 Randers FC 51'
YUN 17:30 Aiginiakos 1 - 1 Psachna 81'
DAN 18:00 Esbjerg 2 - 2 Randers FC 46'
RUS 18:30 FK Rostov 2 - 1 Luch Energiya 32'
RUS 18:30 FK Rostov 2 - 0 Luch Energiya 27'
POL 18:00 Brzesko 0 - 4 Zabki 43'
POL 18:00 Tychy 0 - 0 Ol. Grudziadz 43'
RUS 18:30 FK Rostov 2 - 1 Luch Energiya 14'
RUS 18:30 FK Rostov 1 - 0 Luch Energiya 14'
POL 18:00 Brzesko 0 - 4 Zabki 30'
FIN 17:00 Atlantis 1 - 4 Haka 76'
POL 18:00 Brzesko 0 - 4 Zabki 27'
POL 18:00 Brzesko 0 - 2 Zabki 24'
[ 14.04.2014 ] | [ 15.04.2014 ] | [ 16.04.2014 ] | [ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Turkey: Turkish Cup - Play Offs
20:30
Antalyaspor
Eskisehirspor
-
20:30
Avusturya: Regionalliga Doğu
20:00
Villacher
BW Linz
-
20:00
20:00
Schwaz
Salzburg (Am)
-
20:00
Arjantin: Primera Division
21:00
All Boys
Arsenal Sarandi
-
21:00
23:10
Belgrano
Godoy Cruz
-
23:10
02:10
Racing Club
Gimnasia L.P.
-
02:10
Belçika: Jupiler Ligi
21:30
St. Liege
Lokeren
-
21:30
Danimarka: Superliga
62'
Esbjerg
Randers FC
2-1
18:00
20:00
Vestsjaelland
FC Copenhagen
-
20:00
England: Premier League U21
21:00
Everton U21
Middlesbrough U21
-
21:00
21:00
Manchester United U21
Norwich U21
-
21:00
İngiltere : Mavi Grup
21:45
Hayes & Yeading
Gosport
-
21:45
France: Cfa - Group A
20:00
Valence
Grenoble
-
20:00
Almanya 3. Ligi
19:30
Erfurt
Dortmund II
-
19:30
Almanya Bundeliga
21:30
Eintracht Frankfurt
Hannover
-
21:30
Almanya Oberliga
19:30
Altenholz
Todesfelde
-
19:30
19:30
Heider SV
Flensburg 08
-
19:30
19:30
Neumunster
TSV Kropp
-
19:30
19:30
NTSV Strand 08
Schilksee
-
19:30
19:30
Hartenholm
Lübeck
-
19:30
19:30
Sportfreunde Seligenstadt
Flieden
-
19:30
19:30
Frohnlach
Eltersdorf
-
19:30
20:00
Preetzer TSV
Ahrensburg
-
20:00
20:00
Altglienicke
Neubrandenburg
-
20:00
20:00
Jena II
Sandersdorf
-
20:00
20:00
Ederbergland
Vellmar
-
20:00
20:00
FSV Frankfurt II
Jugesheim
-
20:00
20:00
Hadamar
Wehen II
-
20:00
20:00
Kickers Offenbach II
Eschborn
-
20:00
20:00
Lohfelden
SV Wiesbaden
-
20:00
20:00
SKV Darmstadt
Eintracht Stadtallendorf
-
20:00
20:00
VfR Mannheim
Ravensburg
-
20:00
20:30
Westfalia Rhynern
Gutersloh
-
20:30
20:30
Blankenese
Halstenbek-Rellingen
-
20:30
20:30
Germania Schnelsen
Dassendorf
-
20:30
20:30
Niendorfer TSV
Bramfelder SV
-
20:30
21:00
Sprockhovel
Erndtebruck
-
21:00
Almanya Bölgesel
20:00
Magdeburg
Viktoria Berlin
-
20:00
20:00
Dusseldorf II
Oberhausen
-
20:00
20:00
Sonnenhof Großaspach
Eintracht Trier
-
20:00
20:30
Viktoria Koln
Wattenscheid
-
20:30
20:30
1. FC Schweinfurt
Rain/Lech
-
20:30
Almanya : 2.Ligi
19:30
Aue
Dresden
-
19:30
19:30
Energie Cottbus
St. Pauli
-
19:30
19:30
Sandhausen
Dusseldorf
-
19:30
Yunanistan Futbol ligi
64'
Fostiras
O. Volos
0-0
18:00
İtalya Serie B
20'
Crotone
Varese
1-1
19:00
21:30
Brescia
Padova
-
21:30
21:30
Carpi
Modena
-
21:30
21:30
Cittadella
Cesena
-
21:30
21:30
Juve Stabia
Avellino
-
21:30
21:30
Novara
Trapani
-
21:30
21:30
Palermo
Reggina
-
21:30
21:30
Spezia
Siena
-
21:30
21:30
Ternana
Pescara
-
21:30
21:30
Bari
Latina
-
21:30
21:30
Lanciano
Empoli
-
21:30
Polonya 1. Ligi
58'
Brzesko
Zabki
0-2
18:00
62'
Tychy
Ol. Grudziadz
0-0
18:00
59'
Olsztyn
Termalica B-B.
2-0
18:00
19:45
ROW Rybnik
GKS Katowice
-
19:45
Portekiz Ligi
22:00
Guimaraes
Arouca
-
22:00
İsveç Kuzey 1.Ligi
20:00
Forward
Frej Taby
-
20:00
İsveç Allsvenskan Ligi
20:00
Falkenbergs
Kalmar
-
20:00
20:00
Gefle
Brommapojkarna
-
20:00
20:00
Goteborg
Atvidabergs
-
20:00
20:05
Elfsborg
Helsingborg
-
20:05
İsveç Superettan Ligi
20:20
Landskrona
Syrianska
-
20:20
İspanya B Grupu
63'
Santander
Tropezon
0-0
18:00
65'
SD Logrones
Noja
2-0
18:00
67'
Sarinena
Fuenlabrada
0-2
18:00
66'
Tudelano
Pena
1-0
18:00
21'
Sestao
R. Sociedad B
0-0
19:00
22'
Elche B
Badalona
0-0
19:00
19:30
Caudal Deportivo
Gijon B
-
19:30
21:00
Espanyol B
Ontinyent
-
21:00
21:30
Prat
Olimpic Xativa
-
21:30
Rusya: Rusya Kupası - Elemeleri
IY
FK Rostov
Luch Energiya
2-1
18:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Talleres Cordoba
Sarmiento Junin
0-0
03:00
MS
Juventud Unida
Guillermo Brown
-
03:30
MS
Princesa Solimoes
Brasiliense
2-0
03:30
MS
Cuiabá Esporte
Barbalha
0-0
03:30
İPT
Corinthians
Bahia De Feira
-
04:00
MS
Goias
Botafogo PB
0-0
04:00
İPT
Internacional
Remo
-
04:00
MS
Santos
Mixto
0-0
04:00
MS
Vasco
Resende
0-0
04:00
MS
Fortaleza
Ceará
0-0
04:00
MS
Sport Recife
Nautico
0-0
04:00
MS
White City
West Torrens
1-0
13:00
MS
Amkar U21
Ural U21
2-0
13:00
MS
Real Madrid C
Conquense
1-0
13:00
MS
Cacereno
La Roda
0-0
13:00
MS
Bronshoj
Vejle
1-1
14:00
MS
Hvidovre
Fredericia
1-1
14:00
MS
Marienlyst
Lyngby
0-0
14:00
MS
Fremad Amager
B 1908
3-1
14:00
MS
Roskilde
B.93
0-0
14:00
MS
Svebolle
Avarta
0-1
14:00
MS
Skovbakken
Odder
0-0
14:00
MS
Svendborg
Skive
1-1
14:00
MS
Thisted FC
Djursland
1-1
14:00
MS
Sunderland U21
West Ham U21
1-0
14:00
MS
Nordvest
Sollerod-Ved.
2-2
14:30
MS
Skanderborg
Hellerup
1-0
14:30
MS
Naestved
Nykobing
0-0
15:00
MS
Sydvest
Ringkobing
2-1
15:00
MS
Denmark U17
Switzerland U17
-
15:00
MS
Koge
Horsens
1-0
15:30
MS
Chania
Iraklis
3-0
15:30
MS
Niki Volos
Kassiopi
1-0
15:30
MS
Odense
Nordsjaelland
0-1
16:00
MS
AB Copenhagen
Silkeborg
1-2
16:00
MS
Birkerod
Gentofte-Vangede IF
1-1
16:00
MS
BK Frem
Helsingor
2-1
16:00
MS
Egedal
Vanlose
0-2
16:00
MS
Aarhus Fremad
Jammerbugt
1-0
16:00
MS
Naesby
Middelfart
0-2
16:00
MS
Rishoj
Brabrand
1-1
16:00
MS
Albese
Chieri
-
16:00
MS
Caperana
Asti
0-0
16:00
MS
Caronnese
Derthona
-
16:00
MS
Folgore Caratese
Verbania
-
16:00
MS
Giana Erminio
Dronero
-
16:00
MS
Novese
Lavagnese
1-0
16:00
MS
RapalloBogliasco
Borgosesia
0-0
16:00
MS
Santhia
Vado
-
16:00
MS
Borgomanero
Darfo Boario
0-0
16:00
MS
Castellana
Pontisola
0-0
16:00
MS
Lecco
AlzanoCene
2-0
16:00
MS
Legnago Salus
Gozzano
-
16:00
MS
MapelloBonate
Caravaggio
-
16:00
MS
Pro Piacenza
Sambonifacese
1-0
16:00
MS
Pro Sesto
Piacenza
0-1
16:00
MS
Seregno
Inveruno
-
16:00
MS
Seriate
Olginatese
0-2
16:00
MS
Belluno
Vittorio
0-1
16:00
MS
Este
Mezzocorona
-
16:00
MS
Fersina Perginese
Pordenone
0-0
16:00
MS
Montebelluna
S.P. Padova
-
16:00
MS
Sacilese
Dro
1-1
16:00
MS
Sanvitese
Marano
-
16:00
MS
Triestina
Giorgione
-
16:00
MS
Trissino-Valdagno
Tamai
-
16:00
MS
UF Monfalcone
Ripa Fenadora
1-1
16:00
MS
Correggese
Mezzolara
1-0
16:00
MS
Forcoli
Fortis Juventus
0-1
16:00
MS
Formigine
Thermal Abano
0-0
16:00
MS
Imolese
Fidenza
0-1
16:00
MS
Massese
Lucchese
0-0
16:00
MS
Montichiari
Palazzolo
0-0
16:00
MS
Riccione
Sancolombano
-
16:00
MS
Romagna Centro
Castelfranco
2-0
16:00
MS
Bastia
Trestina
0-0
16:00
MS
Colligiana
Foligno
0-1
16:00
MS
Deruta
Pontevecchio
-
16:00
MS
GualdoCasacastalda
Arezzo
0-0
16:00
MS
Narnese
Pianese
0-1
16:00
MS
Ostia Mare
Montemurlo
1-0
16:00
MS
Pistoiese
Flaminia
-
16:00
MS
Sansepolcro
Voluntas Spoleto
0-1
16:00
MS
Scandicci
FiesoleCaldine
3-0
16:00
MS
Angolana
Matelica
1-1
16:00
MS
Celano
Vis Pesaro
-
16:00
MS
Civitanovese
Agnonese
-
16:00
MS
Fano
Jesina
-
16:00
MS
Fermana
Bojano
-
16:00
MS
Giulianova
Maceratese
1-1
16:00
MS
Isernia
Ancona
1-1
16:00
MS
Sulmona
Recanatese
-
16:00
MS
Termoli
Amiternina
0-0
16:00
MS
Anziolavinio
Isola Liri
-
16:00
MS
Arzachena
Maccarese
1-1
16:00
MS
Astrea
Sora
0-0
16:00
MS
Cynthia
Lupa Roma
0-0
16:00
MS
Porto Torres
Fondi
-
16:00
MS
San Cesareo
Budoni
0-0
16:00
MS
Santa Maria
Olbia
-
16:00
MS
Selargius
Palestrina
0-1
16:00
MS
Terracina
Latte Dolce
1-0
16:00
MS
Francavilla
Brindisi
-
16:00
MS
Gelbison Cilento
Real Hyria
0-0
16:00
MS
Gladiator
Manfredonia
0-1
16:00
MS
Grottaglie
Mariano Keller
0-1
16:00
MS
Matera
Metapontino
1-0
16:00
MS
MonosPolis
Marcianise
0-1
16:00
MS
Puteolana
Bisceglie
0-0
16:00
MS
San Severo
Turris
0-0
16:00
MS
Agropoli
Montalto Uffugo
-
16:00
MS
Akragas
Rende
0-0
16:00
MS
Cavese
Gioiese
0-1
16:00
MS
HinterReggio
Battipagliese
0-0
16:00
MS
Orlandina
Ragusa
-
16:00
MS
Pomigliano
Citta di Messina
1-0
16:00
MS
Savoia
Licata
3-0
16:00
MS
Torrecuso
Due Torri
1-1
16:00
MS
Vibonese
Noto
0-1
16:00
MS
Clodiense
Camaiore
-
17:00
MS
Atlantis
Haka
0-2
17:00
MS
Aiginiakos
Psachna
1-0
17:30
ERT
Balingen
Reutlingen
-
19:00
ERT
Wurzburger FV
Amberg
-
19:15
ERT
Bahlinger
Walldorf
-
19:15
ERT
FC 08 Villingen
Bruchsal
-
19:15
ERT
Grunbach
Kehler
-
19:15
ERT
Hollenbach
FC Nottingen
-
19:15
ERT
Karlsruher II
Heidenheim II
-
19:15
ERT
Oberachern
Spielberg
-
19:15
ERT
Stutt. Kickers II
Freiberg
-
19:15
MS
St. Liege
Lokeren
0-5
20:30
[ 14.04.2014 ] | [ 15.04.2014 ] | [ 16.04.2014 ] | [ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı