29 Ocak 2015, 12:09 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
14' Presov 0 - 0 Michalovce | 14' Trencin 0 - 0 Myjava |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 2 Ceará 79'
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 1 Ceará 32'
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 2 Ceará 18'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 81'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 66'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 62'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 47'
BRE 02:20 Guarany 0 - 1 Maranguape 63'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 39'
BEL 16:00 Al Najaf 1 - 0 Erbil 35'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 86'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 86'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 19'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 67'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 66'
BRE 02:00 Serra Talhada 1 - 0 CA Porto 53'
[ 26.01.2015 ] | [ 27.01.2015 ] | [ 18.01.2015 ] | [ 28.01.2015 ] | [ 29.01.2015 ] | [ 30.01.2015 ] | [ 31.01.2015 ] | [ 01.02.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Turkey: Turkish Cup - Play Offs
14:30
Genclerbirligi
Cizrespor
-
14:30
21:30
Besiktas
Sariyer
-
21:30
22:45
Bristol City
Gillingham FC
-
22:45
Finlandiya Playoff
20:00
Mariehamn
Inter Turku
-
20:00
Greece: Greek Cup
18:00
AEK
Kerkyra
-
18:00
20:00
Panathinaikos
Skoda Xanthi
-
20:00
İspanya Kupası
22:00
Getafe
Villarreal
-
22:00
00:00
Ath Bilbao
Malaga
-
00:00
00:00
Sevilla
Espanyol
-
00:00
World: Bangabandhu Gold Cup
14:00
Bangladesh
Harimau Muda B
-
14:00
Dünya: Kulüp Dostluk Karşılaşmaları
14'
Presov
Michalovce
0-0
13:00
14'
Trencin
Myjava
0-0
13:00
15:00
Trencin
Myjava
-
15:00
15:00
Zhodino
Dnepr Mogilev
-
15:00
16:00
Mariupol
Ruch
-
16:00
16:00
Skive
Sonderjyske
-
16:00
16:00
Sparta Prague
Prostejov
-
16:00
17:00
Grodig
Vaduz
-
17:00
17:00
U. San Martin
León de Huánuco
-
17:00
17:30
Zorya
Korona Kielce
-
17:30
17:30
Kapfenberg
Maribor
-
17:30
18:00
Metalist Kharkiv
Lech Poznan
-
18:00
18:00
Guangzhou Evergrande
Benfica Luanda
-
18:00
18:00
Dnipro
Suwon
-
18:00
18:00
Videoton
Munich 1860
-
18:00
18:30
Austria Vienna
Partizan
-
18:30
18:30
Rad Beograd
GKS Belchatow
-
18:30
19:30
K. Oslo
Strommen
-
19:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Itapipoca
Ceará
0-1
04:00
MS
Boca Juniors
Velez Sarsfield
1-0
04:15
ERT
Qarabag
M. Saransk
-
11:45
[ 26.01.2015 ] | [ 27.01.2015 ] | [ 18.01.2015 ] | [ 28.01.2015 ] | [ 29.01.2015 ] | [ 30.01.2015 ] | [ 31.01.2015 ] | [ 01.02.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı