25 Ekim 2014, 09:53 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:30 Libertad de Sunchales - Alvarado | 23:00 Union Mar del Plata - Tiro Federal | 17:00 Colegiales - Brown Adrogue | 21:30 Tristan Suarez - Dep. Merlo | 21:30 Deportivo Armenio - Barracas Central | 22:00 Deportivo Moron - Comunicaciones | 01:05 Fénix - CA Estudiantes | 02:00 Santamarina - All Boys | 02:10 Argentinos Jrs - Nueva Chicago | 17:00 Midland - Dock Sud | 21:30 Defensores de Belgrano - Club Luján | 21:30 Justo José de Urquiza - Talleres Escalada | 17:00 Yupanqui - Cañuelas | 21:00 Independiente - Tigre | 22:00 Velez Sarsfield - Banfield | 00:10 Newells Old Boys - Godoy Cruz | 02:30 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club | 11:45 Melbourne Victory - Melbourne City | 16:00 Hard - A. Salzburg | 16:30 Altach (Am) - Neumarkt | 16:30 Eugendorf - Wacker Innsbruck (Am) | 17:00 Dornbirn - Wattens | 17:00 Schwaz - Bizau | 18:15 Saalfelden - FC Hochst | 20:00 Lafnitz - AC Wolfsberger (Am) | 17:00 Sturm Graz - Rapid Vienna | 19:30 AC Wolfsberger - Altach | 19:30 Admira - Ried | 19:30 Austria Vienna - Neustadt | 19:00 Waasland-Beveren - Genk | 21:00 Charleroi - Oostende | 21:00 Waregem - Cercle Brugge | 21:00 Westerlo - Kortrijk | 19:00 Virton - Aalst | 21:00 Patro Eisden - St. Truiden | 21:00 Heist - Eupen | 21:00 ASV Geel - Dessel | 21:00 Lommel Utd - K.RC. Mechelen | 21:00 Seraing Utd - Tubize | 21:20 Bragantino - Boa | 21:20 Vasco - Ponte Preta | 22:20 Nautico - Atletico GO | 02:00 Luverdense - Oeste | 02:00 Vila Nova FC - Sampaio Correa | 21:00 Tupi - Paysandu PA | 00:00 Fortaleza - Macae | 02:30 CRB - Madureira | 22:00 Tombense - Confianca | 01:30 Brasil de Pelotas - Londrina | 21:20 Figueirense - Cruzeiro | 21:20 Fluminense - Atletico-PR | 21:20 Palmeiras - Corinthians | 23:30 Atletico-MG - Sport Recife | 23:30 Chapecoense-SC - Santos | 23:30 Coritiba - Gremio | 23:30 Vitoria - Criciuma | 02:00 Internacional - Bahia | 02:00 Botafogo RJ - Flamengo RJ | 18:00 Sonderjyske - Midtjylland | 14:00 Hellerup - Helsingor | 14:30 Kjellerup - Sydvest | 15:00 Brabrand - Jammerbugt | 16:00 Marienlyst - Skovbakken | 16:00 BK Frem - Herlev | 16:00 Rishoj - Sollerod-Ved. | 16:00 Naesby - Odder | 17:00 AFC Wimbledon - Tranmere | 17:00 Carlisle - Oxford Utd | 17:00 Luton - Northampton | 17:00 Plymouth - Cheltenham | 17:00 Shrewsbury - Portsmouth | 17:00 Southend - Bury | 17:00 Stevenage - Burton | 17:00 York - Mansfield | 17:00 Cambridge Utd - Hartlepool | 17:00 Newport - Accrington | 17:00 Wycombe - Dagenham & Red. | 17:00 Aldershot - Torquay | 17:00 Alfreton - Lincoln | 17:00 Barwell - Altrincham | 17:00 Basingstoke - Harrow | 17:00 Canvey - Havant & W | 17:00 Chelmsford - Barnet | 17:00 Chorley - Halifax | 17:00 Dartford - Burgess Hill | 17:00 Dorchester - Bristol Rovers | 17:00 Eastbourne Borough - Dover Ath. | 17:00 Gateshead - Gainsborough | 17:00 Grimsby - Guiseley | 17:00 Kidderminster - Eastleigh | 17:00 Kings Lynn - Fylde | 17:00 Leek - Blyth | 17:00 Maidstone - Welling | 17:00 Nuneaton - Hemel | 17:00 Spennymoor - Telford | 17:00 St. Albans - Concord | 17:00 Stockport - Chester | 17:00 Tamworth - Southport | 17:00 Weymouth - Braintree | 17:00 Witham - Weston | 17:00 Woking - Boreham Wood | 17:00 East Thurrock - Bath City | 17:00 Evesham - Bromley | 17:00 Gloucester City - Forest Green | 17:00 Norton Utd - Shildon | 17:00 Warrington - North Ferriby | 17:00 Willand - Gosport | 17:00 Maidenhead - Staines | 17:00 St. Albans - Farnborough | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Sutton - Stortford | 17:00 Boreham Wood - Weston | 17:00 Chelmsford - Wealdstone | 17:00 Bradford PA - North Ferriby | 17:00 Guiseley - Solihull | 17:00 Harrogate - Brackley | 17:00 Hyde - Worcester | 17:00 Oxford City - Hednesford | 17:00 Colwyn Bay - Barrow | 17:00 Gainsborough - Boston | 17:00 Stockport - Fylde | 17:00 Tamworth - Lowestoft | 17:00 Boston - Solihull | 17:00 Ebbsfleet - Hayes & Yeading | 17:00 Hyde - Leamington | 14:45 West Ham - Manchester City | 17:00 Liverpool - Hull City | 17:00 Southampton - Stoke City | 17:00 Sunderland - Arsenal | 17:00 West Brom - Crystal Palace | 19:30 Swansea - Leicester | 14:15 Millwall - Cardiff | 17:00 Birmingham - Bournemouth | 17:00 Bolton - Brentford | 17:00 Ipswich - Huddersfield | 17:00 Leeds - Wolves | 17:00 Middlesbrough - Watford | 17:00 Nottingham - Blackburn | 17:00 Reading - Blackpool | 17:00 Brighton - Rotherham | 17:00 Sheffield Wed - Norwich | 17:00 Derby - Wigan | 17:00 Barnsley - Bristol City | 17:00 Coventry - Peterborough | 17:00 Crewe - Sheffield Utd | 17:00 Oldham - Bradford | 17:00 Port Vale - Leyton Orient | 17:00 Preston - Fleetwood Town | 17:00 Scunthorpe - Notts County | 17:00 Swindon - Colchester | 17:00 Doncaster - Milton Keynes Dons | 17:00 Walsall - Chesterfield | 17:00 Gillingham FC - Crawley Town | 17:00 Yeovil - Rochdale | 15:00 Troyes - Dijon | 18:00 Paris SG - Bordeaux | 21:00 Bastia - Monaco | 21:00 Caen - Lorient | 21:00 Evian TG - Nantes | 21:00 Reims - Montpellier | 14:00 Kaiserslautern - Dusseldorf | 14:00 St. Pauli - Karlsruher | 13:30 Augsburg II - Ingolstadt II | 14:30 Bautzen - Magdeburg | 14:30 Halberstadt - Babelsberg | 15:00 Köln II - Verl | 15:00 Bochum II - B. Moenchengladbach II | 15:00 Dusseldorf II - Siegen | 15:00 Uerdingen - Hennef | 15:00 Wolfsburg II - Luneburger Hansa | 15:00 Zweibrucken - Freiburg II | 15:00 Munich 1860 II - Illertissen | 15:00 Baunatal - Walldorf | 15:00 Heimstetten - Garching | 15:00 Saarbrücken - Pirmasens | 15:00 Nurnberg II - Bayern II | 15:00 Mannheim - Neckarelz | 16:30 Alemannia Aachen - Schalke II | 18:00 Buchbach - Bamberg | 14:00 Buxtehuder - Germania Schnelsen | 15:00 Neubrandenburg - Lichtenberg | 15:00 Schoneiche - Brandenburger | 15:00 Waren - Zehlendorf | 15:00 Eisenach - Schott Jena | 15:00 Jena II - Einheit Rudolstadt | 15:00 Altenholz - Flensburg 08 | 15:00 NTSV Strand 08 - Heider SV | 15:00 Rotenburger - Hildesheim | 15:00 Stadtallendorf - Eschborn | 15:00 Brinkumer - Grohn | 15:00 Meiendorfer SV - Dassendorf | 15:00 DJK Rosenheim - Bad Kotzting | 15:00 Rain/Lech - Schwabmunchen | 15:00 Unterfohring - Bogen | 15:00 Wolfratshausen - Eichstatt | 16:00 Spvgg Ansbach 09 - Wurzburger FV | 16:00 Bayern Hof - Weiden | 16:00 Memmelsdorf - Erlangen | 16:00 Habenhauser - Grolland | 16:00 OSC Bremerhaven - Blumenthaler | 16:00 Vatan Bremen - Leher | 16:00 Arminia Ludwigshafen - Gonsenheim | 16:00 Betzdorf - Wirges | 16:00 Pfeddersheim - Rochling | 16:00 Viktoria Griesheim - Lohfelden | 16:00 Vellmar - SKV Darmstadt | 16:00 Neudrossenfeld - Erlenbach | 16:00 Schwalmstadt - Ederbergland | 16:00 Steinbach - Alzenau | 16:00 Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg | 16:00 Sp. Seligenstadt - Flieden | 16:00 Bordesholm - Henstedt-Ulzburg | 16:00 Neumunster - Schilksee | 16:00 Angeln - Preetzer TSV | 16:00 Rugenbergen - Curslack-Neuengamme | 16:00 Hankofen-Hailing - Landsberg | 16:00 Pullach - Rosenheim | 16:00 Sonthofen - Vilzing | 16:30 Diefflen - Saar Saarbrucken | 16:30 Salmrohr - Hertha Wiesbach | 16:30 Hauenstein - Saarbrücken II | 16:30 Dornbreite Lubeck - TSV Kropp | 16:30 Mechtersheim - Idar-Oberstein | 16:30 Bahlinger - Freiburger | 16:30 Balingen - Freiberg | 16:30 FC 08 Villingen - VfR Mannheim | 16:30 Ger. Friedrichstal - Spielberg | 16:30 Hollenbach - SV Pforzheim | 16:30 Ravensburg - Pfullendorf | 16:30 Kehler - Reutlingen | 16:30 Ulm - Stutt. Kickers II | 17:00 Egestorf-Langreder - Drochtersen / Assel | 17:00 Jeddeloh - Göttingen 05 | 17:00 Alemannia Haibach - Aubstadt | 17:00 Amberg - Aschaffenburg | 17:00 Grossbardorf - Ammerthal | 16:30 Augsburg - Freiburg | 16:30 Hoffenheim - Paderborn | 16:30 Dortmund - Hannover | 16:30 Hertha Berlin - Hamburger SV | 16:30 Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart | 19:30 Bayer Leverkusen - Schalke | 15:00 Chemnitzer FC - Holstein Kiel | 15:00 Hallescher - Wehen | 15:00 Stutt. Kickers - Energie Cottbus | 15:00 Unterhaching - Stuttgart II | 15:00 VfL Osnabruck - Sonnenhof Großaspach | 15:00 Duisburg - Dresden | 15:00 Giannina - Kalloni | 17:15 Levadiakos - Panionios | 19:30 Atromitos - Ergotelis | 16:00 Fostiras - Acharnaikos | 16:00 Gazoros - Fokikos FC | 16:00 Tyrnavos - Iraklis | 16:00 Zakynthos - Aiginiakos | 17:00 Psachna - Alimos | 18:00 Aprilia - Isola Liri | 16:00 Avellino - Lanciano | 16:00 Crotone - Cittadella | 16:00 Entella - Frosinone | 16:00 Latina - Brescia | 16:00 Varese - Bari | 16:00 Pescara - Carpi | 16:00 Pro Vercelli - Perugia | 16:00 Catania - Vicenza | 16:00 Livorno - Spezia | 16:00 Empoli - Cagliari | 19:00 Parma - Sassuolo | 21:45 Sampdoria - AS Roma | 19:30 Vitesse - Breda | 20:45 AZ Alkmaar - Groningen | 20:45 Heracles - Willem II | 21:45 Ajax - G.A. Eagles | 17:30 Venlo - Waalwijk | 20:45 Maastricht - Achilles 29 | 16:30 Haugesund - Stromsgodset | 16:30 Piast Gliwice - Jagiellonia | 16:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw | 19:00 Pogon Szczecin - Cracovia | 15:00 Bytow - Legnica | 16:00 Ol. Grudziadz - Sandecja Nowy S. | 17:00 Suwalki - Termalica | 18:00 GKS Katowice - Zabki | 18:45 Zaglebie - Arka Gdynia | 19:00 Plock - Swinoujscie | 18:00 Boavista - Ferreira | 18:00 Moreirense - Gil Vicente | 22:15 Arouca - FC Porto | 11:00 Tarlungeni - FC Bihor | 11:00 Pancota - ACS Poli Timisoara | 11:00 Olt Slatina - Satu Mare | 11:00 Arges Pitesti - SC Bacau | 11:00 Voluntari - Rapid Suceava | 11:00 Caransebes - Metalul Resita | 11:00 Poiana Campina - Mioveni | 11:00 Gloria Buzau - Slobozia | 11:00 F. Constanta - Balotesti | 11:00 Dorohoi - Navodari | 11:00 Braila - Berceni | 16:00 Ceahlaul - CSMS Iasi | 18:30 U. Cluj - V. Constanta | 21:00 FC Botosani - Rapid Bucuresti | 13:00 Sochi - TSK Simferopol | 14:00 Dynamo GTS - Taganrog | 14:00 Maykop - Krasnodar 2 | 14:00 R. Volgograd - Angust Nazran | 14:00 Terek Grozni 2 - Anzhi 2 | 14:30 Krymsk - Zhemchuzhyna Yalta | 15:00 Chernomorets Novorossijsk - Armavir | 15:00 Mashuk - Astrakhan | 15:00 SKCHF Sevastopol - Afips | 17:30 Spartak Nalchik - Alania | 12:00 Orenburg - Saratov | 12:00 Dynamo SPB - Khimik | 12:00 Yenisey - SKA Energiya | 13:00 Sakhalin - Shinnik Yaroslavl | 15:00 V. Novgorod - Tosno | 15:00 Krylya Sovetov Samara - Luch Energiya | 16:00 Anzhi - Sibir | 16:00 Volgar-Astrakhan - Tomsk | 16:00 Baltika - Tyumen | 17:00 San Roque - Villanovense | 17:00 R. Sociedad B - Fuenlabrada | 17:15 Valladolid B - Leonesa | 19:00 Espanyol B - Olimpic Xativa | 17:00 Mallorca - Sabadell | 19:00 Santander - Alaves | 19:15 Betis - Recreativo Huelva | 21:00 Ponferradina - Las Palmas | 17:00 Almeria - Ath Bilbao | 19:00 Real Madrid - Barcelona | 21:00 Valencia - Elche | 23:00 Cordoba - Real Sociedad | 23:00 Eibar - Granada CF | 15:00 Degerfors - Husqvarna | 17:00 Ostersunds - Assyriska FF | 17:00 Hacken - Gefle | 19:00 Goztepe - Diyarbakir Diski | 14:00 Bucaspor - Adanaspor AS | 16:00 Denizlispor - Boluspor | 16:00 Giresunspor - Alanyaspor | 18:30 Manisaspor - Karsiyaka | 16:00 Sivasspor - Rizespor | 19:00 Balikesirspor - Bursaspor | 19:00 Fenerbahce - Genclerbirligi | 13:00 Amkar - FK Rostov | 16:00 T. Moscow - Kuban | 14:00 Inter Turku - Jaro | 14:00 Mariehamn - TPS | 14:00 Lahti - Honka | 14:00 KuPS - VPS | 14:00 SJK - MyPa | 16:00 Zambia - Ivory Coast | 14:00 Asker - Vindbjart | 14:00 Fram - Birkebeineren | 14:00 Kongsvinger - Arendal | 14:00 Odds 2 - Stromsgodset 2 | 14:00 Levanger - Nardo | 14:00 Molde 2 - Traeff | 14:00 Valdres - Gjovik-Lyn | 14:00 Brann 2 - Stabaek 2 | 14:00 Fana - Forde | 14:00 Grorud - Asane | 14:00 Finnsnes - K. Oslo | 14:00 Skeid - Medkila | 14:00 Kjelsas - Harstad | 14:00 V. Haugesund - Algard | 14:00 Orn - Flekkeroy | 14:00 Nybergsund - Brumunddal | 14:00 Notodden - Jerv | 14:00 Pors Grenland - Holmen | 14:00 Elverum - Raufoss | 14:00 Rosenborg 2 - Byasen | 14:00 Vidar - Fyllingsdalen | 14:00 Follo - Halden | 14:00 Lorenskog - Eidsvold | 14:00 MO IL - Drobak-Frogn | 14:00 Valerenga 2 - Moss | 14:00 Rodde - Herd | 14:00 Egersunds - Stord | 14:00 Lyn - Floro | 15:00 Skelleftea - Brage | 16:00 Lunds - Skovde | 16:00 Oskarshamns - Uddevalla | 16:00 Trelleborgs - Norrby | 16:00 Utsiktens - Kristianstads | 16:00 Dalkurd - Huddinge | 17:00 V. Syrianska - Forward | 15:30 L Aquila - Pisa | 15:30 Pordenone - Pavia | 15:30 Nuova Cosenza - Juve Stabia | 16:00 Mantova - Monza | 16:00 Pro Piacenza - Savona | 16:00 Ischia - Paganese | 17:00 Giana Erminio - Real Vicenza | 17:00 Grosseto - Spal | 17:00 Melfi - Messina | 18:00 Arezzo - FeralpiSalo | 18:00 Reggiana - Tuttocuoio | 18:00 Savoia - Martina Franca | 20:30 AlbinoLeffe - Alessandria | 20:30 Barletta - Matera | 16:00 Stoke City U21 - Arsenal U21 | 18:00 Zenit Petersburg U21 - M. Saransk U21 | 15:00 England U17 - Cyprus U17 | 15:00 France U17 - FYR Macedonia U17 | 16:30 Belgium U17 - Bosnia & Herzegovina U17 | 20:00 Azerbaijan U17 - Switzerland U17 |
Güncel İddaa Bülteni  

iddaa bülteni , iddaa programı

iddaa maç programı , iddaa maç bülteni

iddia programı , iddia bülteni

25.10.2014
Lig
MBS
1
0
2
Alt
Üst
Kg Var
Kg Yok
İY1
İY0
İY2
162
00:27
America Mineiro - America RN
BR2
4
1,40
3,50
5,00
0
0
163
00:32
Avai - Joinville
BR2
4
2,00
3,00
2,70
0
0
164
00:30
Portuguesa - Icasa
BR2
4
2,00
2,90
2,80
0
0
165
02:30
Belgrano Cordoba - Rosario Central
ARJ
3
2,00
2,80
2,90
1,35
2,15
1,75
1,60
2,80
1,75
3,65
166
02:49
ABC FC - Parana
BR2
4
1,95
3,00
2,80
0
0
167
02:49
Ceara - Santa Cruz
BR2
4
1,60
3,20
3,75
0
0
168
03:22
Chicago Fire - Houston Dynamo
ABD
3
1,80
3,10
3,10
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
1,95
3,75
169
03:30
Queretaro - Club America
MEK
4
2,90
3,00
1,90
1,65
1,70
1,60
1,75
3,65
1,90
2,50
170
05:34
Santos Laguna - Pumas UNAM
MEK
4
1,70
3,10
3,50
1,75
1,60
1,55
1,80
2,25
1,95
4,00
171
13:00
Amkar - Rostov
RUS
4
1,85
3,00
3,10
1,45
1,95
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
172
14:00
Inter Turku - Jaro
FİN
3
1,85
3,20
2,90
2,05
1,40
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
173
14:00
KuPS Kuopio - VPS
FİN
3
1,85
3,20
2,90
1,75
1,60
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
174
14:00
FC Lahti - Honka
FİN
3
1,20
4,30
8,00
1,80
1,55
1,85
1,50
1,60
2,40
7,00
175
14:00
IFK Mariehamn - TPS Turku
FİN
3
1,20
4,30
8,00
2,30
1,30
1,60
1,75
1,50
2,50
7,00
176
14:00
SJK Seinajoki - MyPa
FİN
3
1,40
3,50
5,00
1,70
1,65
1,65
1,70
1,80
2,25
5,00
177
14:00
Kaiserslautern - Fortuna Düsseldorf
AL2
3
1,60
3,30
3,60
1,70
1,65
1,60
1,75
2,15
2,05
4,25
178
14:00
St. Pauli - Karlsruher SC
AL2
3
2,50
3,10
2,10
1,70
1,65
1,55
1,80
3,20
1,95
2,70
179
14:00
Bucaspor - Adanaspor
TP1L
3
2,80
3,20
1,90
1,75
1,60
1,45
1,95
3,25
2,10
2,55
180
14:15
Millwall - Cardiff City
İNCL
3
2,20
3,00
2,40
1,55
1,80
1,55
1,80
2,80
1,90
3,10
181
14:45
West Ham United - Manchester City
İNP
3
4,60
3,75
1,40
2,30
1,30
1,35
2,15
4,75
2,40
1,75
182
14:45
Borussia Dortmund - Manchester City
DUEL
3
1,80
5,50
2,15
183
15:00
Troyes - Dijon
FR2
4
1,90
2,90
3,00
1,45
1,95
1,70
1,65
2,65
1,75
3,75
184
15:00
Chemnitzer FC - Holstein Kiel
AL3
4
1,90
3,00
2,90
1,40
2,05
1,70
1,65
2,65
1,80
3,65
185
15:00
MSV Duisburg - Dynamo Dresden
AL3
4
1,90
3,00
2,90
1,55
1,80
1,65
1,70
2,65
1,80
3,65
186
15:00
Hallescher FC - Wehen Wiesbaden
AL3
4
2,30
3,00
2,30
1,55
1,80
1,55
1,80
3,00
1,90
3,00
187
15:00
Osnabrück - Sonnenhof Grossaspach
AL3
4
1,45
3,40
4,60
1,75
1,60
1,60
1,75
1,90
2,20
4,75
188
15:00
Stuttgarter Kickers - Energie Cottbus
AL3
4
1,85
3,00
3,10
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
189
15:00
Unterhaching - Stuttgart II
AL3
4
1,90
3,00
2,90
1,75
1,60
1,45
1,95
2,55
1,90
3,35
190
15:00
PAS Giannina - Kallonis
YUN
4
1,80
2,90
3,30
1,40
2,05
1,70
1,65
2,55
1,75
3,75
191
15:00
Puskas FC - MTK Budapest
MAC
4
2,60
3,20
2,00
0
0
192
15:00
Degerfors - Husqvarna FF
İSÇ2
4
1,55
3,50
3,75
2,15
1,35
1,40
2,05
2,00
2,35
4,00
193
16:00
Istra 1961 - Slaven Koprivnica
HIR
4
1,85
3,10
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
194
16:00
Empoli - Cagliari
İTA
3
1,85
3,10
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
1,95
3,75
195
16:00
Avellino - Virtus Lanciano
İTB
4
1,85
2,90
3,20
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,75
3,75
196
16:00
Catania - Vicenza
İTB
4
1,50
3,30
4,30
1,65
1,70
1,70
1,65
2,10
1,95
4,50
197
16:00
Crotone - Cittadella
İTB
4
1,90
2,90
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,65
1,75
3,75
198
16:00
US Latina - Brescia
İTB
4
1,95
2,80
3,00
1,40
2,05
1,70
1,65
2,80
1,75
3,75
199
16:00
Livorno - Spezia
İTB
4
1,85
2,90
3,20
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,75
3,75
200
16:00
Pescara - Carpi
İTB
4
1,85
2,90
3,20
1,60
1,75
1,60
1,75
2,45
1,80
3,75
201
16:00
Pro Vercelli - Perugia
İTB
4
2,30
2,90
2,40
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,75
3,10
202
16:00
Varese - FC Bari 1908
İTB
4
2,60
2,90
2,10
1,55
1,80
1,55
1,80
3,25
1,80
2,70
203
16:00
Virtus Entella - Frosinone
İTB
4
2,50
2,90
2,20
1,50
1,85
1,65
1,70
3,20
1,75
3,00
204
16:00
Ceahlaul - CSMS Iaşi
ROM
4
1,85
3,00
3,10
1,40
2,05
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
205
16:00
Torpedo Moscow - Kuban Krasnodar
RUS
4
3,10
3,10
1,80
1,55
1,80
1,65
1,70
3,75
1,80
2,55
206
16:00
Sivasspor - Çaykur Rizespor
SSL
3
1,60
3,30
3,70
1,70
1,65
1,60
1,75
2,15
2,05
4,25
207
16:00
Denizlispor - Boluspor
TP1L
3
1,80
3,10
3,10
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,00
3,50
208
16:00
Giresunspor - Albimo Alanyaspor
TP1L
3
3,10
3,10
1,80
1,60
1,75
1,60
1,75
3,75
1,95
2,35
209
16:30
Augsburg - Freiburg
AL1
3
1,70
3,20
3,30
1,70
1,65
1,60
1,75
2,25
2,00
4,00
210
16:30
Borussia Dortmund - Hannover 96
AL1
3
1,10
5,50
10,00
2,50
1,25
1,70
1,65
1,35
2,90
9,00
211
16:30
Borussia Dortmund - Hannover 96
AL1
3
2,10
4,25
2,05
0
0
212
16:30
Eintracht Frankfurt - Stuttgart
AL1
3
2,10
3,20
2,40
1,95
1,45
1,30
2,30
2,80
2,10
3,00
213
16:30
Hertha Berlin - Hamburg
AL1
3
2,00
3,20
2,60
1,70
1,65
1,55
1,80
2,60
2,00
3,25
214
16:30
Hoffenheim - Paderborn
AL1
3
1,45
3,60
4,30
2,05
1,40
1,45
1,95
1,80
2,40
4,25
215
16:30
Haugesund - Stromsgodset
NOR
3
2,40
3,20
2,10
1,95
1,45
1,30
2,30
3,00
2,10
2,80
216
16:30
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
POL
4
2,00
3,00
2,70
1,70
1,65
1,55
1,80
2,60
1,90
3,35
217
16:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok
POL
4
2,60
2,90
2,10
1,70
1,65
1,45
1,95
3,10
1,85
2,80
218
16:30
Hoffenheim - Southampton
DUEL
3
2,00
4,25
2,15
219
17:00
Sturm Graz - Rapid Wien
AVU
4
2,30
3,20
2,20
1,70
1,65
1,45
1,95
2,95
2,10
2,80
220
17:00
Liverpool - Hull City
İNP
3
1,25
4,00
7,00
2,15
1,35
1,55
1,80
1,60
2,45
5,50
221
17:00
Liverpool - Hull City
İNP
3
3,10
4,25
1,55
0
0
222
17:00
Southampton - Stoke City
İNP
3
1,45
3,40
4,60
1,70
1,65
1,65
1,70
1,90
2,20
4,75
223
17:00
Sunderland - Arsenal
İNP
3
4,00
3,30
1,55
1,80
1,55
1,55
1,80
4,25
2,05
2,05
224
17:00
West Bromwich - Crystal Palace
İNP
3
1,75
3,20
3,20
1,65
1,70
1,60
1,75
2,35
2,00
3,75
225
17:00
Birmingham - Bournemouth
İNCL
3
2,90
3,20
1,85
1,85
1,50
1,40
2,05
3,35
2,10
2,50
226
17:00
Bolton Wanderers - Brentford
İNCL
3
2,10
3,20
2,40
1,70
1,65
1,45
1,95
2,80
2,10
3,00
227
17:00
Brighton - Rotherham United
İNCL
3
1,70
3,20
3,30
1,65
1,70
1,60
1,75
2,25
2,00
4,00
228
17:00
Derby County - Wigan Athletic
İNCL
3
1,55
3,30
4,00
1,80
1,55
1,55
1,80
2,05
2,05
4,25
229
17:00
Ipswich Town - Huddersfield Town
İNCL
3
1,80
3,20
3,00
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,10
3,50
230
17:00
Leeds United - Wolverhampton
İNCL
3
2,60
3,20
2,00
1,65
1,70
1,60
1,75
3,25
2,00
2,60
231
17:00
Middlesbrough - Watford
İNCL
3
1,80
3,20
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
2,00
3,75
232
17:00
Nottingham Forest - Blackburn Rovers
İNCL
3
1,90
3,20
2,80
1,85
1,50
1,40
2,05
2,55
2,10
3,25
233
17:00
Reading - Blackpool
İNCL
3
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
1,65
1,70
2,00
2,05
4,50
234
17:00
Sheffield Wednesday - Norwich City
İNCL
3
2,40
3,20
2,10
1,60
1,75
1,55
1,80
3,10
2,00
2,70
235
17:00
Barnsley - Bristol City
İN1
4
2,90
3,20
1,85
1,95
1,45
1,40
2,05
3,35
2,10
2,50
236
17:00
Coventry - Peterborough United
İN1
4
2,40
3,20
2,10
1,80
1,55
1,40
2,05
3,00
2,10
2,80
237
17:00
Crewe Alexandra - Sheffield United
İN1
4
3,40
3,30
1,65
1,85
1,50
1,50
1,85
3,75
2,20
2,15
238
17:00
Doncaster Rovers - Milton Keynes Dons
İN1
4
2,40
3,20
2,10
1,80
1,55
1,40
2,05
3,00
2,10
2,80
239
17:00
Gillingham - Crawley
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,65
1,70
1,55
1,80
2,80
2,00
3,00
240
17:00
Oldham Athletic - Bradford
İN1
4
1,85
3,20
2,90
1,65
1,70
1,60
1,75
2,45
2,00
3,65
241
17:00
Port Vale - Leyton Orient
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
2,95
242
17:00
Preston - Fleetwood Town
İN1
4
1,45
3,40
4,60
1,75
1,60
1,60
1,75
1,90
2,20
4,75
243
17:00
Scunthorpe United - Notts County
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
2,95
244
17:00
Swindon Town - Colchester
İN1
4
1,65
3,20
3,60
1,85
1,50
1,50
1,85
2,15
2,10
4,00
245
17:00
Walsall - Chesterfield
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,70
1,65
1,45
1,95
2,80
2,10
2,95
246
17:00
Yeovil - Rochdale
İN1
4
2,40
3,20
2,10
1,85
1,50
1,40
2,05
3,00
2,10
2,80
247
17:00
AFC Wimbledon - Tranmere
İN2
4
1,85
3,20
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
2,00
3,65
248
17:00
Cambridge United - Hartlepool United
İN2
4
1,60
3,20
3,75
1,70
1,65
1,60
1,75
2,15
2,00
4,25
249
17:00
Carlisle United - Oxford United
İN2
4
2,10
3,20
2,40
1,65
1,70
1,55
1,80
2,70
2,00
3,10
250
17:00
Luton Town - Northampton Town
İN2
4
1,85
3,20
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
2,00
3,65
251
17:00
Newport County - Accrington Stanley
İN2
4
1,80
3,20
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
2,00
3,75
252
17:00
Plymouth Argyle - Cheltenham Town
İN2
4
2,00
3,20
2,60
1,65
1,70
1,60
1,75
2,60
2,00
3,25
253
17:00
Shrewsbury - Portsmouth
İN2
4
1,60
3,20
3,75
1,70
1,65
1,55
1,80
2,15
2,00
4,25
254
17:00
Southend United - Bury
İN2
4
2,20
3,20
2,30
1,60
1,75
1,55
1,80
2,80
2,00
3,00
255
17:00
Stevenage - Burton Albion
İN2
4
2,30
3,20
2,20
1,60
1,75
1,55
1,80
3,00
2,00
2,80
256
17:00
Wycombe Wanderers - Dagenham & Redbridge
İN2
4
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
1,65
1,70
2,00
2,05
4,50
257
17:00
York City - Mansfield Town
İN2
4
1,95
3,20
2,70
1,55
1,80
1,65
1,70
2,80
1,85
3,50
258
17:00
Aldershot Town - Torquay United
FAK
4
2,20
3,20
2,30
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
2,95
259
17:00
Alfreton Town - Lincoln City
FAK
4
2,60
3,20
2,00
1,95
1,45
1,40
2,05
3,10
2,10
2,70
260
17:00
Kidderminster Harriers - Eastleigh
FAK
4
2,00
3,20
2,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,70
2,10
3,10
261
17:00
Kecskemeti TE - Budapest Honved
MAC
4
1,90
3,20
2,80
0
0
262
17:00
Dundee FC - Hamilton
İKP
3
2,30
3,20
2,20
1,70
1,65
1,45
1,95
2,95
2,10
2,80
263
17:00
Inverness C.T. - Dundee United
İKP
3
2,20
3,20
2,30
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
2,95
264
17:00
Partick Thistle - St. Johnstone
İKP
3
2,20
3,20
2,30
1,65
1,70
1,55
1,80
2,80
2,00
3,00
265
17:00
St. Mirren - Ross County
İKP
3
1,80
3,20
3,00
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,10
3,50
266
17:00
Dumbarton - Rangers
İKCL
4
10,00
5,50
1,10
2,50
1,25
1,70
1,65
9,00
2,90
1,35
267
17:00
Falkirk - Cowdenbeath
İKCL
4
1,50
3,60
4,00
2,15
1,35
1,45
1,95
1,90
2,40
4,25
268
17:00
Livingston - Queen of South
İKCL
4
2,80
3,20
1,90
2,05
1,40
1,30
2,30
3,25
2,10
2,55
269
17:00
Raith Rovers - Alloa Athletic
İKCL
4
1,70
3,20
3,30
1,95
1,45
1,40
2,05
2,20
2,10
3,75
270
17:00
Ayr United - Brechin City
İK1
4
1,90
3,20
2,80
1,95
1,45
1,40
2,05
2,55
2,10
3,25
271
17:00
Dunfermline Athletic - Morton
İK1
4
1,70
3,30
3,20
2,15
1,35
1,35
2,15
2,20
2,20
3,50
272
17:00
Forfar Athletic - Stranraer
İK1
4
1,70
3,30
3,20
1,95
1,45
1,40
2,05
2,20
2,20
3,50
273
17:00
Stenhousemuir - Peterhead
İK1
4
2,40
3,20
2,10
1,95
1,45
1,30
2,30
3,00
2,10
2,80
274
17:00
Stirling Albion - Airdrieonians
İK1
4
2,40
3,20
2,10
1,95
1,45
1,30
2,30
3,00
2,10
2,80
275
17:00
Albion Rovers - Berwick Rangers
İK2
4
1,80
3,30
2,90
1,95
1,45
1,40
2,05
2,35
2,20
3,35
276
17:00
Annan Athletic - East Stirlingshire
İK2
4
1,50
3,60
4,00
2,05
1,40
1,45
1,95
1,90
2,40
4,25
277
17:00
Clyde - Elgin City
İK2
4
2,00
3,20
2,60
1,85
1,50
1,40
2,05
2,70
2,10
3,10
278
17:00
Montrose - Arbroath
İK2
4
2,80
3,20
1,90
1,85
1,50
1,40
2,05
3,25
2,10
2,55
279
17:00
Queens Park - East Fife
İK2
4
2,30
3,20
2,20
1,85
1,50
1,40
2,05
2,95
2,10
2,80
280
17:00
Hacken - Gefle
İSÇ
3
1,45
3,40
4,60
2,05
1,40
1,45
1,95
1,80
2,25
4,75
281
17:00
Östersunds FK - Assyriska
İSÇ2
4
2,30
3,20
2,20
1,95
1,45
1,40
2,05
2,95
2,10
2,80
282
17:00
Almeria - Athletic Bilbao
İS1
3
2,80
3,20
1,90
1,70
1,65
1,55
1,80
3,50
2,00
2,50
283
17:00
Mallorca - Sabadell
İS2
4
1,65
3,20
3,60
1,60
1,75
1,65
1,70
2,30
1,85
4,25
284
17:00
Arsenal - Bayer Leverkusen
DUEL
3
2,15
4,25
2,00
285
17:00
Fenerbahçe - Liverpool
DUEL
3
2,00
5,00
2,00
286
17:15
Levadiakos - Panionios
YUN
4
1,50
3,30
4,30
1,50
1,85
1,75
1,60
2,10
1,95
4,50
287
17:30
VVV-Venlo - RKC Waalwijk
HOL2
4
1,70
3,30
3,20
2,05
1,40
1,40
2,05
2,20
2,20
3,50
288
18:00
Hradec Kralove - Dukla Prag
ÇEK
4
2,10
3,10
2,50
1,55
1,80
1,55
1,80
2,70
1,95
3,20
289
18:00
Jablonec - Teplice
ÇEK
4
1,65
3,20
3,60
1,80
1,55
1,50
1,85
2,15
2,10
4,00
290
18:00
Pribram - Banik Ostrava
ÇEK
4
2,10
2,90
2,60
1,60
1,75
1,55
1,80
2,70
1,80
3,25
291
18:00
SonderjyskE - Midtjylland
DAN
3
3,20
3,20
1,75
1,75
1,60
1,50
1,85
3,50
2,10
2,30
292
18:00
Paris SG - Bordeaux
FR1
3
1,25
4,00
7,00
1,75
1,60
1,80
1,55
1,65
2,35
5,75
293
18:00
Paris SG - Bordeaux
FR1
3
3,25
4,00
1,55
0
0
294
18:00
Boavista - Pacos Ferreira
POR
3
3,10
3,00
1,85
1,40
2,05
1,70
1,65
3,75
1,80
2,60
295
18:00
Moreirense - Gil Vicente
POR
3
1,70
3,10
3,50
1,40
2,05
1,75
1,60
2,45
1,80
4,25
296
18:00
Paris SG - Roma
DUEL
3
1,90
4,20
2,30
297
18:30
Universitatea Cluj - Viitorul Constanta
ROM
4
1,85
3,00
3,10
1,40
2,05
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
298
18:30
Manisaspor - Karşıyaka
TP1L
3
2,80
3,20
1,90
1,80
1,55
1,45
1,95
3,25
2,10
2,55
299
18:45
Thun - Aarau
İSV
4
1,50
3,30
4,30
1,95
1,45
1,50
1,85
1,90
2,20
4,25
300
19:00
Waasland-Beveren - Genk
BEL
3
2,90
3,20
1,85
1,70
1,65
1,55
1,80
3,65
2,00
2,45
301
19:00
Diosgyor - Dunaujvaros-Palhalma
MAC
4
1,20
4,30
8,00
0
0
302
19:00
Pecsi MFC - Lombard Papa TFC
MAC
4
1,75
3,20
3,20
0
0
303
19:00
Parma - Sassuolo
İTA
3
1,60
3,20
3,75
1,75
1,60
1,55
1,80
2,15
2,00
4,25
304
19:00
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
POL
4
1,85
3,00
3,10
1,65
1,70
1,60
1,75
2,45
1,90
3,75
305
19:00
Real Madrid - Barcelona
İS1
1
2,10
3,40
2,30
2,50
1,25
1,30
2,30
2,80
2,25
2,95
306
19:00
Racing Santander - Deportivo Alaves
İS2
4
1,90
2,90
3,00
1,40
2,05
1,70
1,65
2,65
1,75
3,75
307
19:00
Balıkesirspor - Bursaspor
SSL
3
2,90
3,30
1,80
1,60
1,75
1,60
1,75
3,65
2,05
2,35
308
19:00
Fenerbahçe - Gençlerbirliği
SSL
3
1,15
4,70
8,50
2,05
1,40
1,70
1,65
1,40
2,60
7,00
309
19:00
Fenerbahçe - Gençlerbirliği
SSL
3
2,75
4,00
1,70
0
0
310
19:00
Göztepe - Diyarbakır BBSK
S2-K
4
1,30
3,70
4,70
0
0
311
19:00
Porto - Real Madrid
DUEL
3
2,05
4,00
2,15
312
19:15
Real Betis - Recreativo Huelva
İS2
4
1,55
3,30
4,00
1,60
1,75
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
313
19:30
Admira Wacker - Ried
AVU
4
1,85
3,20
2,90
1,95
1,45
1,40
2,05
2,50
2,10
3,35
314
19:30
Austria Wien - SC Wiener Neustadt
AVU
4
1,15
4,75
9,00
2,30
1,30
1,65
1,70
1,40
2,60
7,50
315
19:30
Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
AVU
4
1,70
3,20
3,30
1,85
1,50
1,50
1,85
2,20
2,10
3,75
316
19:30
Swansea City - Leicester City
İNP
3
1,75
3,20
3,20
1,80
1,55
1,50
1,85
2,30
2,10
3,50
317
19:30
Bayer Leverkusen - Schalke 04
AL1
3
1,60
3,30
3,60
2,15
1,35
1,35
2,15
2,10
2,20
4,00
318
19:30
Atromitos - Ergotelis
YUN
4
1,35
3,60
5,50
1,55
1,80
1,80
1,55
1,85
2,20
5,25
319
19:30
Vitesse - NAC Breda
HOL
3
1,20
4,30
8,00
2,70
1,20
1,50
1,85
1,50
2,50
7,00
320
19:30
Vitesse - NAC Breda
HOL
3
2,50
4,25
1,75
0
0
321
20:00
Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb
HIR
4
1,40
3,50
5,00
1,80
1,55
1,60
1,75
1,80
2,25
5,00
322
20:45
AZ Alkmaar - Groningen
HOL
3
1,65
3,30
3,40
1,95
1,45
1,40
2,05
2,15
2,20
3,75
323
20:45
Heracles - Willem II
HOL
3
1,85
3,20
2,90
2,05
1,40
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
324
20:45
MVV Maastricht - Achilles 29
HOL2
4
1,65
3,40
3,30
1,85
1,50
1,50
1,85
2,15
2,25
3,75
325
20:45
AZ Alkmaar - Valencia
DUEL
3
2,20
4,50
1,90
326
21:00
Independiente - Atletico Tigre
ARJ
3
1,75
3,00
3,40
1,35
2,15
1,75
1,60
2,50
1,80
4,25
327
21:00
Sporting Charleroi - KV Oostende
BEL
3
1,90
3,00
2,90
1,60
1,75
1,60
1,75
2,50
1,90
3,65
328
21:00
Westerlo - Kortrijk
BEL
3
2,00
3,00
2,70
1,75
1,60
1,45
1,95
2,70
1,90
3,20
329
21:00
Zulte Waregem - Cercle Brugge
BEL
3
1,50
3,60
4,00
1,80
1,55
1,60
1,75
2,00
2,30
4,25
330
21:00
Bastia - Monaco
FR1
3
3,20
3,00
1,80
1,45
1,95
1,70
1,65
3,75
1,80
2,55
331
21:00
Caen - Lorient
FR1
3
1,80
3,10
3,10
1,50
1,85
1,65
1,70
2,55
1,80
3,75
332
21:00
Evian TG - Nantes
FR1
3
2,30
2,90
2,40
1,35
2,15
1,70
1,65
3,05
1,75
3,10
333
21:00
Reims - Montpellier
FR1
3
2,30
2,90
2,40
1,40
2,05
1,70
1,65
3,05
1,75
3,10
335
21:00
Botosani - Rapid Bucarest
ROM
4
1,45
3,40
4,60
1,50
1,85
1,75
1,60
2,00
2,00
4,50
336
21:00
Valencia - Elche
İS1
3
1,20
4,30
8,00
1,95
1,45
1,75
1,60
1,60
2,40
7,00
337
21:00
Valencia - Elche
İS1
3
2,90
4,00
1,65
0
0
338
21:00
Ponferradina - Las Palmas
İS2
4
2,20
2,90
2,50
1,50
1,85
1,65
1,70
3,00
1,75
3,20
339
21:00
Basel - Sion
İSV
4
1,30
3,75
6,25
2,05
1,40
1,55
1,80
1,65
2,40
5,25
340
21:00
Ajax - Basel
DUEL
3
1,75
5,50
2,20
341
21:15
Slovacko - Viktoria Plzen
ÇEK
4
4,00
3,30
1,55
1,70
1,65
1,60
1,75
4,25
2,05
2,05
342
21:20
Figueirense - Cruzeiro
BR1
3
3,00
3,10
1,85
1,65
1,70
1,60
1,75
3,75
1,95
2,45
343
21:20
Fluminense - Atletico Paranaense
BR1
3
1,50
3,30
4,30
1,55
1,80
1,75
1,60
2,10
1,95
4,50
344
21:20
Palmeiras - Corinthians
BR1
3
2,40
2,90
2,30
1,45
1,95
1,65
1,70
3,10
1,75
3,05
345
21:20
Bragantino - Boa EC
BR2
4
2,00
3,20
2,60
0
0
346
21:20
Vasco da Gama - Ponte Preta
BR2
4
1,85
3,20
2,90
0
0
347
21:30
Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy
ABD
3
1,90
3,00
2,90
1,80
1,55
1,45
1,95
2,55
1,90
3,35
348
21:45
Ajax - Go Ahead Eagles
HOL
3
1,05
6,25
12,50
2,70
1,20
1,70
1,65
1,30
3,00
11,00
349
21:45
Ajax - Go Ahead Eagles
HOL
3
2,10
4,25
2,05
0
0
350
21:45
Sampdoria - Roma
İTA
3
3,10
3,10
1,80
1,70
1,65
1,55
1,80
3,75
1,95
2,35
351
22:00
Velez Sarsfield - Banfield
ARJ
3
1,85
3,00
3,10
1,40
2,05
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
352
22:15
Arouca - Porto
POR
3
8,00
4,30
1,20
1,70
1,65
1,95
1,45
6,50
2,50
1,65
353
22:15
Arouca - Porto
POR
3
1,60
3,75
3,25
0
0
354
22:20
Nautico - Atletico Goianiense
BR2
4
1,85
3,10
3,00
0
0
355
23:00
Montreal Impact - DC United
ABD
3
2,80
3,00
1,95
1,65
1,70
1,60
1,75
3,50
1,90
2,60
356
23:00
Cordoba - Real Sociedad
İS1
3
2,70
3,20
1,95
1,65
1,70
1,60
1,75
3,35
2,00
2,60
357
23:00
Eibar - Granada
İS1
3
1,90
3,00
2,90
1,40
2,05
1,70
1,65
2,65
1,80
3,65
358
23:30
Atletico Mineiro - Sport Recife
BR1
3
1,30
3,75
6,25
1,60
1,75
1,85
1,50
1,80
2,20
5,25
359
23:30
Chapecoense - Santos
BR1
3
2,20
2,90
2,50
1,50
1,85
1,65
1,70
3,00
1,75
3,20
360
23:30
Coritiba - Gremio
BR1
3
2,00
3,00
2,60
1,45
1,95
1,70
1,65
2,80
1,80
3,25
361
23:30
Vitoria - Criciuma
BR1
3
1,55
3,30
4,00
1,55
1,80
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı