20 Eylül 2014, 20:51 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
90' Atletico Atlanta 1 - 1 Colegiales | 72' Admira 0 - 0 Grodig | 72' Altach 2 - 0 Neustadt | 73' Ried 0 - 0 Sturm Graz | 26' Dessel 0 - 0 St. Truiden | 68' West Ham 2 - 1 Liverpool | 72' Mainz 1 - 0 Dortmund | 28' Olympiakos Piraeus 0 - 0 Veria | 73' Excelsior 1 - 0 Dordrecht | 13' Den Haag 0 - 0 G.A. Eagles | 9' Waalwijk 0 - 0 Volendam | 12' Nijmegen 0 - 0 Emmen | 69' Villarreal B 1 - 0 Espanyol B | IY Lucena 0 - 1 Cacereno | IY Murcia 0 - 0 Lealtad | 27' El Palo 1 - 0 San Roque | 87' Zaragoza 1 - 0 Alaves | IY Balikesirspor 2 - 0 Galatasaray | IY Mersin 1 - 0 Rizespor | 29' Cremonese 1 - 0 Sudtirol |
Güncel İddaa Bülteni  

iddaa bülteni , iddaa programı

iddaa maç programı , iddaa maç bülteni

iddia programı , iddia bülteni

20.09.2014
Lig
MBS
1
0
2
Alt
Üst
Kg Var
Kg Yok
İY1
İY0
İY2
159
01:30
America RN - Portuguesa
BR2
4
1,70
3,20
3,30
0
0
160
22:10
Joinville - Atletico Goianiense
BR2
4
1,45
3,40
4,60
0
0
161
02:32
Quilmes - Lanus
ARJ
3
2,70
2,80
2,10
1,45
1,95
1,65
1,70
3,50
1,75
2,90
162
03:48
Ceara - Avai
BR2
4
1,70
3,30
3,80
0
0
163
05:24
Real Salt Lake - Colorado Rapids
ABD
3
1,65
3,20
3,60
1,70
1,65
1,55
1,80
2,20
2,00
4,25
164
05:29
Tijuana - Santos Laguna
MEK
4
2,00
3,00
2,70
1,55
1,80
1,60
1,75
2,60
1,90
3,35
165
05:29
Morelia - Pumas UNAM
MEK
4
1,90
3,00
2,90
1,60
1,75
1,60
1,75
2,50
1,90
3,65
171
09:04
Nagoya Grampus - Ventforet Kofu
JAP
4
2,10
3,10
2,50
1,50
1,85
1,65
1,70
2,90
1,80
3,20
172
10:04
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
JAP
4
1,75
3,20
3,20
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
2,00
3,75
173
10:59
FK Ufa - Ural
RUS
4
2,10
2,80
2,70
1,40
2,05
1,70
1,65
2,90
1,75
3,50
174
13:04
Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata
JAP
4
1,80
3,20
3,00
1,50
1,85
1,65
1,70
2,55
1,85
3,75
175
13:04
Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos
JAP
4
1,85
3,20
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
2,00
3,65
176
13:04
Kawasaki Frontale - FC Tokyo
JAP
4
2,00
3,20
2,60
1,80
1,55
1,45
1,95
2,70
2,10
3,10
177
13:04
Sagan Tosu - Vegalta Sendai
JAP
4
1,80
3,10
3,10
1,55
1,80
1,65
1,70
2,55
1,80
3,75
178
13:04
Tokushima Vortis - Omiya Ardija
JAP
4
2,80
3,20
1,90
1,70
1,65
1,55
1,80
3,50
2,00
2,50
179
13:04
Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
JAP
4
1,70
3,20
3,30
1,70
1,65
1,55
1,80
2,25
2,00
4,00
180
13:03
Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse
JAP
4
1,80
3,20
3,00
1,85
1,50
1,40
2,05
2,35
2,10
3,50
181
13:30
Rostov - Zenit St. Petersburg
RUS
4
6,25
3,75
1,30
1,70
1,65
1,80
1,55
5,25
2,20
1,80
182
14:01
1860 München - Ingolstadt
AL2
3
2,40
3,00
2,20
1,60
1,75
1,55
1,80
3,10
1,90
2,80
183
14:00
FSV Frankfurt - Bochum
AL2
3
2,40
3,00
2,20
1,70
1,65
1,55
1,80
3,10
1,90
2,80
184
14:00
Greuther Fürth - Kaiserslautern
AL2
3
2,10
3,10
2,50
1,70
1,65
1,55
1,80
2,70
1,95
3,20
185
13:59
Metalurh Donetsk - Illichivets Mariupol
UKR
4
1,55
3,30
4,00
1,60
1,75
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
186
14:16
Watford - Bournemouth
İNCL
3
2,00
3,00
2,70
1,80
1,55
1,45
1,95
2,70
1,90
3,20
187
14:45
Queens Park Rangers - Stoke City
İNP
3
2,30
3,00
2,30
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,80
3,05
188
14:59
Le Havre - Troyes
FR2
4
2,30
2,90
2,40
1,45
1,95
1,65
1,70
3,05
1,75
3,10
189
15:04
Energie Cottbus - Hallescher FC
AL3
4
1,75
3,20
3,20
1,60
1,75
1,65
1,70
2,50
1,85
3,75
190
15:02
Dortmund II - Fortuna Köln
AL3
4
1,75
3,10
3,30
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
1,95
4,00
191
15:00
Rot-Weiss Erfurt - Jahn Regensburg
AL3
4
1,70
3,10
3,50
1,85
1,50
1,50
1,85
2,20
2,00
3,75
192
14:59
Hansa Rostock - Arminia Bielefeld
AL3
4
2,70
3,00
2,00
1,60
1,75
1,60
1,75
3,35
1,90
2,60
193
15:00
Holstein Kiel - Wehen Wiesbaden
AL3
4
1,90
2,90
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,65
1,75
3,75
194
15:00
Preussen Münster - Sonnenhof Grossaspach
AL3
4
1,45
3,40
4,60
1,80
1,55
1,60
1,75
1,90
2,20
4,75
195
15:00
Stuttgart II - Chemnitzer FC
AL3
4
2,60
2,90
2,10
1,55
1,80
1,55
1,80
3,25
1,80
2,70
196
15:33
Nyiregyhaza Spartacus - Györi ETO
MAC
4
3,60
3,20
1,65
1,80
1,55
1,50
1,85
4,00
2,10
2,15
197
15:34
Ofspor - Aydınspor 1923
S2-B
4
1,55
3,10
3,50
0
0
198
15:32
Diyarbakır BBSK - Bandırmaspor
S2-K
4
2,10
3,00
2,25
0
0
199
15:30
Düzyurtspor - Tepecikspor
S2-K
4
1,90
2,90
2,60
0
0
200
15:27
Gümüşhanespor - İnegölspor
S2-K
4
2,00
2,90
2,45
0
0
201
15:30
Bayburt İl Özel İdare - Sakaryaspor
S3-3
4
1,90
2,90
2,30
0
0
202
15:33
BB Erzurumspor - Balçova Yaşamspor
S3-3
4
1,70
3,00
2,60
0
0
203
15:59
Xanthi - Levadiakos
YUN
4
1,75
3,10
3,30
1,45
1,95
1,70
1,65
2,50
1,80
3,75
204
16:01
FC Bari 1908 - Livorno
İTB
4
1,90
2,90
3,00
1,50
1,85
1,65
1,70
2,65
1,75
3,75
205
16:03
Bologna - Crotone
İTB
4
1,50
3,30
4,30
1,45
1,95
1,80
1,55
2,10
1,95
4,50
206
16:01
Brescia - Ternana
İTB
4
1,90
2,90
3,00
1,40
2,05
1,70
1,65
2,65
1,75
3,75
207
16:01
Catania - Modena
İTB
4
1,80
2,90
3,30
1,50
1,85
1,65
1,70
2,55
1,75
3,75
208
15:59
Cittadella - Pescara
İTB
4
2,40
2,90
2,30
1,50
1,85
1,65
1,70
3,10
1,75
3,05
209
16:02
US Latina - Avellino
İTB
4
1,80
2,90
3,30
1,40
2,05
1,70
1,65
2,55
1,75
3,75
210
15:59
Perugia - Vicenza
İTB
4
1,45
3,40
4,60
1,50
1,85
1,75
1,60
2,00
2,00
4,50
211
16:00
Pro Vercelli - Varese
İTB
4
2,20
2,90
2,50
1,40
2,05
1,70
1,65
3,00
1,75
3,20
212
16:00
Virtus Lanciano - Frosinone
İTB
4
2,10
2,90
2,60
1,40
2,05
1,70
1,65
2,90
1,75
3,25
213
16:00
HIFK Helsinki - Haka
FİN2
4
2,00
3,20
2,60
0
0
214
16:01
Ilves Tampere - KTP Kotka
FİN2
4
2,80
3,20
1,90
0
0
215
16:00
Jazz - PK-35 Vantaa
FİN2
4
3,20
3,20
1,75
0
0
216
16:00
Oulu - Viikingit
FİN2
4
1,05
6,25
12,50
0
0
217
16:00
Concordia Chiajna - Botosani
ROM
4
2,50
2,90
2,20
1,50
1,85
1,65
1,70
3,20
1,75
3,00
218
16:00
Kuban Krasnodar - Rubin Kazan
RUS
4
1,95
2,90
2,90
1,40
2,05
1,70
1,65
2,80
1,75
3,65
219
16:00
Keçiörengücü - Fatih Karagümrük
S2-B
4
1,45
3,25
3,95
0
0
220
15:57
Tokatspor - Yeni Malatyaspor
S2-B
4
2,40
3,00
2,00
0
0
221
15:59
Bugsaşspor - Kocaeli Birlikspor
S2-K
4
2,20
2,90
2,20
0
0
222
16:00
Erzin Belediyespor - Beylerbeyi
S3-3
4
2,50
3,00
1,75
0
0
223
16:30
Augsburg - Werder Bremen
AL1
3
1,75
3,20
3,20
1,85
1,50
1,50
1,85
2,30
2,10
3,50
224
16:30
Hamburg - Bayern München
AL1
3
10,00
5,50
1,10
2,50
1,25
1,70
1,65
9,00
2,90
1,35
225
16:30
Paderborn - Hannover 96
AL1
3
2,50
3,10
2,10
1,70
1,65
1,45
1,95
3,05
2,00
2,80
226
16:31
Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
AL1
3
1,55
3,50
3,75
1,95
1,45
1,50
1,85
2,00
2,35
4,00
227
16:30
Stuttgart - Hoffenheim
AL1
3
2,20
3,20
2,30
2,05
1,40
1,30
2,30
2,80
2,10
2,95
228
16:30
Bodo / Glimt - Stromsgodset
NOR
3
2,10
3,10
2,50
2,15
1,35
1,30
2,30
2,80
2,00
3,05
229
16:30
Piast Gliwice - Cracovia Krakow
POL
4
2,10
2,90
2,60
1,50
1,85
1,65
1,70
2,90
1,75
3,25
230
16:31
Bayrampaşa - Körfez İskenderunspor
S2-B
4
1,85
3,00
2,60
0
0
231
16:30
Kartalspor - Tarsus İdman Yurdu
S2-B
4
2,20
2,90
2,20
0
0
232
16:30
Menemen Belediyespor - Pendikspor
S2-B
4
1,70
3,00
3,00
0
0
233
16:31
Tavşanlı Linyitspor - Fethiyespor
S2-B
4
1,90
2,90
2,60
0
0
234
16:29
Turgutluspor - Ümraniyespor
S2-B
4
1,75
3,00
2,90
0
0
235
16:38
Kırklarelispor - Kahramanmaraşspor
S2-K
4
1,75
3,10
2,80
0
0
236
16:34
Nazilli Belediyespor - Gölbaşıspor
S2-K
4
1,45
3,25
3,85
0
0
237
16:33
Anadolu Üsküdar 1908 - Ayvalıkgücü Belediyespor
S3-3
4
2,00
2,90
2,20
0
0
238
16:31
Ankara Demirspor - Sandıklıspor
S3-3
4
1,45
3,20
3,30
0
0
239
16:31
İstanbul Güngörenspor - Van BBSK
S3-3
4
1,40
3,30
3,50
0
0
240
16:29
Orhangazispor - Etimesgut Belediyespor
S3-3
4
1,60
3,00
2,90
0
0
241
16:29
Silivrispor - Kayseri Şekerspor
S3-3
4
1,50
3,10
3,20
0
0
242
17:00
Bayern München - Real Madrid
DUEL
3
2,00
5,00
2,00
243
17:00
Rapid Wien - Wolfsberger AC
AVU
4
1,85
3,20
2,90
1,80
1,55
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
244
17:03
Istra 1961 - NK Zagreb
HIR
4
1,85
3,00
3,10
1,60
1,75
1,60
1,75
2,45
1,90
3,75
245
17:00
Aston Villa - Arsenal
İNP
3
3,60
3,30
1,60
1,70
1,65
1,55
1,80
4,25
2,05
2,15
246
17:00
Burnley - Sunderland
İNP
3
2,20
3,00
2,40
1,45
1,95
1,65
1,70
3,00
1,80
3,10
247
17:00
Newcastle United - Hull City
İNP
3
1,85
3,10
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
248
17:00
Swansea City - Southampton
İNP
3
2,20
3,00
2,40
1,70
1,65
1,55
1,80
2,80
1,90
3,10
249
17:00
Brighton - Blackpool
İNCL
3
1,35
3,60
5,50
1,60
1,75
1,80
1,55
1,85
2,20
5,25
250
17:00
Derby County - Cardiff City
İNCL
3
1,60
3,30
3,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,10
2,20
4,00
251
16:59
Fulham - Blackburn Rovers
İNCL
3
2,20
3,20
2,30
1,95
1,45
1,30
2,30
2,80
2,10
2,95
252
16:59
Leeds United - Huddersfield Town
İNCL
3
2,20
3,20
2,30
1,75
1,60
1,45
1,95
2,80
2,10
2,95
253
17:00
Middlesbrough - Brentford
İNCL
3
1,60
3,20
3,75
1,70
1,65
1,55
1,80
2,15
2,00
4,25
254
17:02
Millwall - Nottingham Forest
İNCL
3
2,40
3,20
2,10
1,70
1,65
1,55
1,80
3,10
2,00
2,70
255
17:01
Norwich City - Birmingham
İNCL
3
1,30
3,75
6,25
2,05
1,40
1,55
1,80
1,65
2,40
5,25
256
17:01
Rotherham United - Charlton Athletic
İNCL
3
1,90
3,20
2,80
1,60
1,75
1,60
1,75
2,50
2,00
3,50
257
17:02
Sheffield Wednesday - Reading
İNCL
3
1,85
3,20
2,90
1,75
1,60
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
258
17:01
Wolverhampton - Bolton Wanderers
İNCL
3
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
1,65
1,70
2,00
2,05
4,50
259
17:00
Colchester - Bradford
İN1
4
2,30
3,20
2,20
1,80
1,55
1,40
2,05
2,95
2,10
2,80
260
17:00
Doncaster Rovers - Chesterfield
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,75
1,60
1,45
1,95
2,80
2,10
2,95
261
16:59
Fleetwood Town - Bristol City
İN1
4
2,40
3,20
2,10
1,70
1,65
1,45
1,95
3,00
2,10
2,80
262
17:00
Gillingham - Walsall
İN1
4
2,10
3,20
2,40
1,70
1,65
1,45
1,95
2,80
2,10
3,00
263
17:01
Milton Keynes Dons - Crewe Alexandra
İN1
4
1,30
3,75
6,25
1,95
1,45
1,55
1,80
1,65
2,40
5,25
264
17:00
Notts County - Oldham Athletic
İN1
4
2,20
3,20
2,30
1,70
1,65
1,55
1,80
2,80
2,00
3,00
265
17:01
Port Vale - Barnsley
İN1
4
2,30
3,20
2,20
1,80
1,55
1,40
2,05
2,95
2,10
2,80
266
17:00
Preston - Crawley
İN1
4
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
1,65
1,70
2,00
2,05
4,50
267
17:00
Rochdale - Coventry
İN1
4
2,10
3,20
2,40
1,70
1,65
1,55
1,80
2,70
2,00
3,10
268
16:59
Scunthorpe United - Leyton Orient
İN1
4
2,40
3,20
2,10
1,70
1,65
1,45
1,95
3,00
2,10
2,80
269
16:59
Swindon Town - Sheffield United
İN1
4
2,30
3,20
2,20
1,65
1,70
1,55
1,80
3,00
2,00
2,80
270
16:59
Yeovil - Peterborough United
İN1
4
2,60
3,20
2,00
1,80
1,55
1,40
2,05
3,10
2,10
2,70
271
17:02
AFC Wimbledon - Morecambe
İN2
4
1,90
3,20
2,80
1,70
1,65
1,55
1,80
2,50
2,00
3,50
272
17:00
Bury - Burton Albion
İN2
4
2,10
3,20
2,40
1,65
1,70
1,55
1,80
2,70
2,00
3,10
273
17:03
Cambridge United - Luton Town
İN2
4
2,10
3,20
2,40
1,70
1,65
1,55
1,80
2,70
2,00
3,10
274
17:00
Cheltenham Town - Dagenham & Redbridge
İN2
4
1,70
3,20
3,30
1,70
1,65
1,60
1,75
2,25
2,00
4,00
275
17:02
Mansfield Town - Carlisle United
İN2
4
1,80
3,20
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
2,00
3,75
276
17:01
Northampton Town - Accrington Stanley
İN2
4
1,55
3,30
4,00
1,70
1,65
1,60
1,75
2,05
2,05
4,25
277
17:01
Oxford United - Stevenage
İN2
4
2,00
3,20
2,60
1,70
1,65
1,55
1,80
2,60
2,00
3,25
278
17:00
Plymouth Argyle - Hartlepool United
İN2
4
1,65
3,30
3,40
1,65
1,70
1,60
1,75
2,20
2,05
4,00
279
17:02
Portsmouth - Wycombe Wanderers
İN2
4
1,85
3,20
2,90
1,65
1,70
1,60
1,75
2,45
2,00
3,65
280
17:00
Shrewsbury - Newport County
İN2
4
1,70
3,20
3,30
1,70
1,65
1,60
1,75
2,25
2,00
4,00
281
17:01
Tranmere - Exeter City
İN2
4
1,85
3,20
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
2,00
3,65
282
17:00
York City - Southend United
İN2
4
2,20
3,20
2,30
1,65
1,70
1,55
1,80
2,80
2,00
3,00
283
17:00
Aldershot Town - Lincoln City
İBSL
4
1,85
3,20
2,90
1,75
1,60
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
284
17:00
Alfreton Town - Nuneaton Town
İBSL
4
1,85
3,20
2,90
1,80
1,55
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
285
17:00
Barnet - Altrincham
İBSL
4
1,20
4,30
8,00
2,05
1,40
1,65
1,70
1,50
2,50
7,00
286
17:00
Bristol Rovers - Woking
İBSL
4
1,80
3,20
3,00
1,85
1,50
1,40
2,05
2,35
2,10
3,50
287
17:00
Dartford - Forest Green Rovers
İBSL
4
3,00
3,20
1,80
1,70
1,65
1,55
1,80
3,75
2,00
2,35
288
17:00
Eastleigh - Braintree Town
İBSL
4
2,00
3,20
2,60
1,80
1,55
1,40
2,05
2,70
2,10
3,10
289
16:59
Halifax Town - AFC Telford United
İBSL
4
1,15
4,75
9,00
2,15
1,35
1,70
1,65
1,40
2,60
7,50
290
17:00
Kidderminster Harriers - Grimsby Town
İBSL
4
2,10
3,20
2,40
1,70
1,65
1,45
1,95
2,80
2,10
3,00
291
17:00
Macclesfield Town - Southport
İBSL
4
1,70
3,20
3,30
1,75
1,60
1,55
1,80
2,25
2,00
4,00
292
17:00
Torquay United - Dover Athletic
İBSL
4
1,25
4,00
7,00
1,80
1,55
1,70
1,65
1,65
2,35
5,75
293
17:00
Welling United - Gateshead
İBSL
4
3,00
3,20
1,80
1,80
1,55
1,50
1,85
3,50
2,10
2,35
294
17:00
Aberdeen - Ross County
İKP
3
1,35
3,60
5,50
1,85
1,50
1,55
1,80
1,70
2,40
5,00
295
17:02
Hamilton - Kilmarnock
İKP
3
1,85
3,20
2,90
1,70
1,65
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
296
17:02
Inverness C.T. - St. Johnstone
İKP
3
1,90
3,00
2,90
1,45
1,95
1,65
1,70
2,65
1,80
3,65
297
17:02
Alloa Athletic - Rangers
İKCL
4
10,00
5,50
1,10
2,30
1,30
1,70
1,65
9,00
2,90
1,35
298
17:00
Falkirk - Dumbarton
İKCL
4
1,55
3,30
4,00
2,15
1,35
1,40
2,05
2,00
2,20
4,25
299
17:01
Hearts - Cowdenbeath
İKCL
4
1,20
4,30
8,00
2,30
1,30
1,60
1,75
1,50
2,50
7,00
300
17:03
Livingston - Raith Rovers
İKCL
4
1,85
3,20
2,90
2,15
1,35
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
301
17:01
Queen of South - Hibernian
İKCL
4
2,60
3,20
2,00
2,05
1,40
1,30
2,30
3,10
2,10
2,70
302
17:01
Airdrieonians - Stranraer
İK1
4
2,10
3,20
2,40
1,95
1,45
1,30
2,30
2,80
2,10
3,00
303
16:58
Brechin City - Ayr United
İK1
4
2,00
3,20
2,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,70
2,10
3,10
304
17:01
Morton - Dunfermline Athletic
İK1
4
2,20
3,20
2,30
2,05
1,40
1,30
2,30
2,80
2,10
2,95
305
17:00
Peterhead - Stenhousemuir
İK1
4
1,85
3,20
2,90
2,15
1,35
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
306
17:02
Stirling Albion - Forfar Athletic
İK1
4
2,60
3,20
2,00
2,30
1,30
1,30
2,30
3,10
2,10
2,70
307
17:02
Berwick Rangers - Albion Rovers
İK2
4
2,30
3,20
2,20
2,30
1,30
1,30
2,30
2,95
2,10
2,80
308
17:02
Clyde - Arbroath
İK2
4
2,70
3,20
1,95
2,15
1,35
1,30
2,30
3,20
2,10
2,70
309
17:00
East Fife - Queens Park
İK2
4
1,65
3,40
3,30
2,05
1,40
1,40
2,05
2,15
2,25
3,75
310
17:00
East Stirlingshire - Annan Athletic
İK2
4
2,40
3,20
2,10
2,30
1,30
1,30
2,30
3,00
2,10
2,80
311
17:00
Elgin City - Montrose
İK2
4
1,90
3,20
2,80
2,30
1,30
1,30
2,30
2,55
2,10
3,25
312
17:01
Brommapojkarna - Hacken
İSÇ
3
6,25
3,75
1,30
2,15
1,35
1,50
1,85
5,25
2,40
1,65
313
17:00
Falkenbergs FF - Örebro
İSÇ
3
2,10
3,10
2,50
1,75
1,60
1,45
1,95
2,80
2,00
3,05
314
17:00
GAIS - Landskrona
İSÇ2
4
1,55
3,30
4,00
1,80
1,55
1,55
1,80
2,05
2,05
4,25
315
16:59
Östersunds FK - Degerfors
İSÇ2
4
1,65
3,30
3,40
1,85
1,50
1,50
1,85
2,15
2,20
3,75
316
17:00
Deportivo La Coruna - Real Madrid
İS1
3
9,00
4,75
1,15
2,50
1,25
1,65
1,70
7,50
2,60
1,40
317
17:00
Recreativo Huelva - Lugo
İS2
4
1,85
3,00
3,10
1,40
2,05
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
318
17:00
Kayseri Erciyesspor - Akhisar Belediyespor
SSL
3
2,00
3,00
2,70
1,55
1,80
1,60
1,75
2,60
1,90
3,35
319
16:58
Osmanlıspor FK - Karşıyaka
TP1L
4
1,40
3,50
5,00
1,55
1,80
1,50
1,85
1,75
2,35
4,75
320
17:01
Metalurh Zaporizhya - Vorskla Poltava
UKR
4
2,60
2,80
2,20
1,45
1,95
1,65
1,70
3,25
1,75
3,00
321
18:00
Arsenal - Marseille
DUEL
3
2,15
4,00
2,05
322
17:30
Roda - Jong Ajax
HOL2
4
1,40
3,50
5,00
2,30
1,30
1,35
2,15
1,75
2,35
4,75
323
17:34
Diosgyor - Budapest Honved
MAC
4
1,65
3,20
3,60
1,55
1,80
1,65
1,70
2,30
1,85
4,25
324
18:02
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec
ÇEK
4
2,20
2,80
2,60
1,55
1,80
1,55
1,80
2,80
1,75
3,25
325
18:03
Jablonec - Ceske Budejovice
ÇEK
4
1,15
4,75
9,00
1,85
1,50
1,80
1,55
1,55
2,45
7,50
326
18:00
Jihlava - Pribram
ÇEK
4
1,70
3,10
3,50
1,65
1,70
1,60
1,75
2,25
1,95
4,00
327
18:01
Slovacko - Dukla Prag
ÇEK
4
1,80
3,10
3,10
1,60
1,75
1,60
1,75
2,35
1,95
3,75
328
18:02
Hobro IK - Esbjerg
DAN
3
3,00
3,20
1,80
1,65
1,70
1,60
1,75
3,75
2,00
2,35
329
18:01
Marseille - Rennes
FR1
3
1,40
3,50
5,00
1,70
1,65
1,65
1,70
1,80
2,25
5,00
330
17:59
Penafiel - Vitoria Setubal
POR
3
2,30
2,90
2,40
1,35
2,15
1,70
1,65
3,05
1,75
3,10
331
18:00
Bucaspor - Giresunspor
TP1L
4
1,80
3,00
3,20
1,50
1,85
1,65
1,70
2,55
1,80
3,75
332
18:15
OFI - Atromitos
YUN
4
2,60
2,80
2,20
1,40
2,05
1,70
1,65
3,25
1,75
3,00
333
18:31
Otelul Galati - CFR Cluj
ROM
4
5,00
3,50
1,40
1,60
1,75
1,70
1,65
4,75
2,05
1,90
334
19:03
Mouscron-Peruwelz - Genk
BEL
3
2,10
2,90
2,60
1,75
1,60
1,45
1,95
2,80
1,85
3,10
335
18:59
Cesena - Empoli
İTA
3
2,40
2,90
2,30
1,40
2,05
1,70
1,65
3,10
1,75
3,05
336
18:59
Valerenga - Molde
NOR
3
3,10
3,30
1,75
2,50
1,25
1,30
2,30
3,50
2,20
2,30
337
19:00
Podbeskidzie Bielsko - Gornik Zabrze
POL
4
2,10
2,90
2,60
1,55
1,80
1,55
1,80
2,70
1,80
3,25
338
19:01
Spartak Moscow - Terek Grozny
RUS
4
1,55
3,30
4,00
1,60
1,75
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
339
18:59
Barcelona II - UE Llagostera
İS2
4
1,45
3,40
4,60
1,80
1,55
1,60
1,75
1,90
2,20
4,75
340
19:00
Mirandes - Sporting Gijon
İS2
4
2,80
2,90
2,00
1,40
2,05
1,70
1,65
3,65
1,75
2,80
341
18:58
Altınordu - Denizlispor
TP1L
4
1,70
3,15
3,40
1,55
1,80
1,65
1,70
2,45
1,85
4,25
342
19:00
Orduspor - Antalyaspor
TP1L
4
1,90
3,00
2,90
1,60
1,75
1,60
1,75
2,50
1,90
3,65
343
19:00
Samsunspor - Boluspor
TP1L
4
1,75
3,10
3,20
1,50
1,85
1,65
1,70
2,50
1,80
3,75
344
19:00
Anadolu Selçukluspor - Hacettepe Spor
S2-B
4
2,20
2,90
2,20
0
0
345
19:00
MKE Ankaragücü - Hatayspor
S2-K
4
1,55
3,10
3,55
0
0
346
19:00
Göztepe - Sarıyer
S2-K
4
1,40
3,30
4,20
0
0
347
19:15
Zaragoza - Deportivo Alaves
İS2
4
1,95
2,90
2,90
1,45
1,95
1,70
1,65
2,80
1,75
3,65
348
19:30
Admira Wacker - SV Grödig
AVU
4
1,95
3,20
2,70
2,05
1,40
1,30
2,30
2,70
2,10
3,20
349
19:30
Rheindorf Altach - SC Wiener Neustadt
AVU
4
1,50
3,60
4,00
1,95
1,45
1,50
1,85
1,90
2,40
4,25
350
19:30
Ried - Sturm Graz
AVU
4
2,40
3,00
2,20
1,80
1,55
1,40
2,05
3,00
1,90
2,80
351
19:30
West Ham United - Liverpool
İNP
3
3,60
3,30
1,60
1,95
1,45
1,40
2,05
4,00
2,20
2,10
352
19:30
Mainz 05 - Dortmund
AL1
3
4,30
3,60
1,45
2,05
1,40
1,45
1,95
4,25
2,40
1,80
353
19:30
Excelsior - Dordrecht
HOL
3
1,85
3,20
2,90
1,95
1,45
1,40
2,05
2,50
2,10
3,35
354
19:30
Szombathelyi Haladas - Videoton
MAC
4
5,50
3,60
1,35
1,95
1,45
1,55
1,80
5,00
2,40
1,70
355
19:30
MTK Budapest - Dunaujvaros-Palhalma
MAC
4
1,30
3,75
6,25
1,70
1,65
1,70
1,65
1,70
2,30
5,50
356
19:30
Dortmund - Liverpool
DUEL
3
2,00
4,25
2,15
357
19:45
Dundalk - Shamrock Rovers
İRLK
4
1,80
3,10
3,10
0
0
358
20:00
RNK Split - Hajduk Split
HIR
4
2,50
2,90
2,20
1,65
1,70
1,55
1,80
3,20
1,80
2,80
359
19:01
Athletic Bilbao - Granada
İS1
3
1,30
3,75
6,25
1,75
1,60
1,70
1,65
1,70
2,30
5,50
360
20:00
Balıkesirspor - Galatasaray
SSL
3
6,50
4,00
1,25
1,80
1,55
1,70
1,65
5,50
2,35
1,65
361
20:00
Mersin İdmanyurdu - Çaykur Rizespor
SSL
3
2,30
3,00
2,30
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,80
3,05
362
20:00
Kahramanmaraş BBSK - Bergama Belediyespor
S3-3
4
1,65
2,90
2,80
0
0
363
20:00
Atletico Madrid - Galatasaray
DUEL
3
2,10
4,25
2,05
364
20:30
Olympiakos - Veria
YUN
4
1,05
6,25
12,50
2,30
1,30
1,80
1,55
1,30
3,00
11,00
365
20:30
Anderlecht - Olympiakos
DUEL
3
2,00
5,00
2,00
366
20:45
ADO Den Haag - Go Ahead Eagles
HOL
3
1,60
3,30
3,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,10
2,20
4,00
367
20:45
NEC Nijmegen - Emmen
HOL2
4
1,30
3,75
6,25
2,50
1,25
1,40
2,05
1,65
2,40
5,25
368
20:45
RKC Waalwijk - Volendam
HOL2
4
2,20
3,20
2,30
2,15
1,35
1,30
2,30
2,80
2,10
2,95
369
21:00
Anderlecht - Cercle Brugge
BEL
3
1,05
6,25
12,50
2,30
1,30
1,75
1,60
1,30
3,00
11,00
370
21:00
KV Oostende - Gent
BEL
3
2,40
3,00
2,20
1,65
1,70
1,55
1,80
3,10
1,90
2,80
371
21:00
Westerlo - Lierse
BEL
3
1,60
3,30
3,60
1,75
1,60
1,55
1,80
2,15
2,05
4,25
372
21:00
Lorient - Reims
FR1
3
1,70
3,10
3,50
1,60
1,75
1,65
1,70
2,45
1,80
4,25
373
21:00
Metz - Bastia
FR1
3
1,90
3,00
2,90
1,45
1,95
1,70
1,65
2,65
1,80
3,65
374
21:00
Nantes - Nice
FR1
3
1,75
3,10
3,30
1,45
1,95
1,70
1,65
2,50
1,80
3,75
375
21:00
Toulouse - Caen
FR1
3
1,90
2,90
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,65
1,75
3,75
376
21:00
Dinamo Bucarest - CSMS Iaşi
ROM
4
1,45
3,40
4,60
1,65
1,70
1,70
1,65
2,00
2,00
4,50
377
21:00
Atletico Madrid - Celta Vigo
İS1
3
1,30
3,75
6,25
1,75
1,60
1,70
1,65
1,70
2,30
5,50
378
21:00
Las Palmas - Alcorcon
İS2
4
1,85
3,10
3,00
1,50
1,85
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
379
21:00
Sabadell - Ponferradina
İS2
4
2,30
2,90
2,40
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,75
3,10
380
21:15
Estudiantes - Gimnasia La Plata
ARJ
3
1,80
2,90
3,30
1,30
2,30
1,75
1,60
2,55
1,75
3,75
381
21:15
Bohemians 1905 - Slavia Prag
ÇEK
4
2,40
2,90
2,30
1,45
1,95
1,65
1,70
3,10
1,75
3,05
382
21:30
Puskas FC - Lombard Papa TFC
MAC
4
1,90
2,90
3,00
1,60
1,75
1,60
1,75
2,50
1,80
3,75
383
21:30
Longford Town - Cobh Ramblers
İR1
4
1,05
6,25
12,50
0
0
384
21:30
Lech Poznan - Zawisza Bydgoszcz
POL
4
1,35
3,60
5,50
1,75
1,60
1,70
1,65
1,75
2,30
5,25
385
21:45
Vitesse - Heerenveen
HOL
3
1,55
3,50
3,75
2,30
1,30
1,35
2,15
2,00
2,35
4,00
386
21:45
Sligo Rovers - Drogheda United
İRL
4
1,40
3,50
5,00
1,70
1,65
1,65
1,70
1,80
2,25
5,00
387
21:45
Galway FC - Finn Harps
İR1
4
1,40
3,50
5,00
0
0
388
21:45
Milan - Juventus
İTA
3
3,30
3,10
2,20
1,70
2,05
1,75
1,95
3,25
2,00
2,60
389
22:10
Ponte Preta - Oeste
BR2
4
1,35
3,60
5,50
0
0
390
22:10
Sampaio Correa FC - ABC FC
BR2
4
1,55
3,40
4,60
0
0
391
22:10
Santa Cruz - Icasa
BR2
4
1,55
3,30
4,00
0
0
392
22:10
Vasco da Gama - Nautico
BR2
4
1,35
3,60
5,50
0
0
393
22:10
Vila Nova - America Mineiro
BR2
4
2,20
3,00
2,40
0
0
394
22:15
Olimpo - Belgrano Cordoba
ARJ
3
2,20
2,90
2,50
1,30
2,30
1,80
1,55
3,00
1,75
3,20
395
22:15
Nacional - Sporting Braga
POR
3
2,40
3,00
2,20
1,40
2,05
1,70
1,65
3,10
1,80
3,00
396
23:00
Espanyol - Malaga
İS1
3
1,85
3,00
3,10
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı