22 Ağustos 2014, 08:44 Cuma
Canlı Sonuçlar  
21:00 Tristan Suarez - Almirante Brown | 21:30 Los Andes - Deportivo Armenio | 00:15 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca | 02:30 Tigre - Racing Club | 19:30 A. Lustenau - Horn | 19:30 Hartberg - Kapfenberg | 19:30 LASK Linz - Liefering | 19:30 Mattersburg - FAC Wien | 21:30 St. Polten - Wacker Innsbruck | 19:00 Union Gurten - Vöcklamarkt | 20:00 First Vienna - Wiener | 20:00 Parndorf - Neusiedl | 20:00 SAK Klagenfurt - A. Klagenfurt | 20:00 ATSV Wolfsberger - BW Linz | 20:00 Allerheiligen - AC Wolfsberger (Am) | 20:00 SC Weiz - Superfund Pasching | 20:00 Florian - Lafnitz | 20:00 Neumarkt - Kufstein | 20:00 Wacker Innsbruck (Am) - A. Salzburg | 20:00 Wattens - Kitzbuhel | 20:30 Schwechat - 1. SC Sollenau | 20:30 Amstetten - Donaufeld Wien | 21:30 Genk - Gent | 01:30 Oeste - Boa | 01:30 America MG - Ponte Preta | 01:00 Barueri - Tombense | 19:30 Hellerup - Gentofte-Vangede | 20:00 Roskilde - Koge | 21:45 Aldershot - Forest Green | 21:00 AC Ajaccio - Tours | 21:00 Arles-Avignon - Sochaux | 21:00 Clermont - GFC Ajaccio | 21:00 Creteil - Niort | 21:00 Orleans - Brest | 21:00 Troyes - Laval | 21:00 Valenciennes - Le Havre | 21:00 Nancy - Nimes | 21:00 Angers - Chateauroux | 21:00 Amiens - Istres | 21:00 Colomiers - Red Star | 21:00 Epinal - Avranches | 21:00 Boulogne - Le Poire Sur Vie | 21:00 Consolat - Bourg Peronnas | 21:00 Paris FC - Strasbourg | 21:00 Lucon - Dunkerque | 21:00 Colmar - CA Bastia | 21:00 Frejus Saint Raphael - Chambly | 21:30 Evian TG - Paris SG | 19:30 St. Pauli - Sandhausen | 19:30 RB Leipzig - Aue | 19:30 Heidenheim - Munich 1860 | 20:00 Babelsberg - Neustrelitz | 20:00 Union Berlin II - Jena | 20:00 Kray - Wattenscheid | 20:00 Buchbach - Burghausen | 20:00 Seligenporten - Furth II | 20:00 Heimstetten - Memmingen | 20:00 Viktoria Berlin - BFC Dynamo | 20:00 Baunatal - Saarbrücken | 20:00 FC 08 Homburg - Kassel | 20:00 FC Nottingen - TuS Koblenz | 20:30 Lotte - Uerdingen | 20:30 Walldorf - Eintracht Trier | 19:30 Buxtehuder - Niendorfer TSV | 19:30 Pinneberg - Condor Hamburg | 19:30 Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim | 19:30 Hauenstein - Mechtersheim | 20:00 Pommern Greifswald - Neubrandenburg | 20:00 Ulm - Hollenbach | 20:30 Germania Schnelsen - Curslack-Neuengamme | 20:30 Rochling - Spvgg Burgbrohl | 21:30 Bayern Munich - Wolfsburg | 20:00 Sonnenhof Großaspach - Dortmund II | 20:00 Wehen - Stuttgart II | 21:30 Pescara - Chievo | 21:00 Heracles - Cambuur | 21:00 Almere City - Jong FC Twente | 21:00 Den Bosch - Waalwijk | 21:00 Helmond - Oss | 21:00 Jong Ajax - Volendam | 21:00 Maastricht - Sparta Rotterdam | 21:00 Telstar - Achilles 29 | 21:00 Venlo - Graafschap | 21:00 Emmen - Jong PSV | 21:00 Nijmegen - Sittard | 21:00 Roda - Eindhoven FC | 20:00 Sandnes Ulf - Viking | 19:00 Zawisza - Lechia Gdansk | 21:30 Pogon Szczecin - Wisla | 18:00 Chojniczanka - Ol. Grudziadz | 20:00 Widzew Lodz - Tychy | 22:00 Guimaraes - Penafiel | 18:30 FC Brasov - ASA Targu Mures | 21:00 Concordia - Din. Bucuresti | 12:00 Zenit Petersburg 2 - Solaris Moscow | 16:00 Arsenal Tula 2 - Chertanovo M. | 17:00 Metallurg Vyksa - Kursk | 17:00 Penza - Oryol | 17:00 Truda - Dolgoprudny | 17:30 D. Bryansk - Kaluga | 17:30 Spartak Moscow 2 - Pskov 747 | 17:30 Vladimir - Tver | 18:00 Domodedovo - S. Kostroma | 18:00 Khimki - Smolensk | 18:00 Strogino M. - Kolomna | 18:00 Vityaz - Kurbatovo Voronezh | 18:00 F. Voronezh - Lipetsk | 18:00 Liski - FC Tambov | 18:30 Z. Ryazan - Podolye | 18:30 Saturn Ramenskoye - Tekstilshtik | 20:00 Mjallby - Helsingborg | 19:00 Terek Grozni - Arsenal Tula | 23:30 Atl. Madrid - Real Madrid | 21:00 Liverpool U21 - Manchester United U21 | 21:00 West Ham U21 - Southampton U21 | 15:00 Rubin Kazan U21 - CSKA Moscow U21 | 17:00 Zenit Petersburg U21 - Amkar U21 | 19:00 Lupa Roma - Grosseto | 19:00 Martina Franca - Matera | 21:30 Pro Patria - Lumezzane | 21:00 Yzeure - Montceau | 13:00 Hobart Zebras - Kingborough Lions |
AMK iddaa eki

AMK iddaa eki

Amk spor gazetesi iddaa eki iddaa bülteninde oynanan birçok maçın yorumları kuponları sakat ve cezalı oyuncu listesine sitemizden ulasmanız çok daha hizlı olucaktır. www.iddaa-tahmin.com/forum kısmında uzman yazarların yorumlarına analızlerıne ulasabılırsınız. AMK iddaa bülteni içerisindeki bir çok maçın analizine sitemizden ulabilirsiniz.   Hepinize bol şanslar.
2328 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
Erdem ( 23.04.2014, 13:49 )
0 1
Takip ettiğim bir gazete ama sizin tahminleriniz daha başarılı
GÜNDÜZ SARI ( 08.12.2012, 19:53 )
0 1
amk amk süper gazete


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
622
UAL
PSV-Shakhtyor
1
1.55
646
UAL
Real Sociedad-Krasnodar
1
1.65
652
BRE
Corinthians-Goias
YOK
1.55
İddaa Tahmin Kupon
622
UAL
PSV-Shakhtyor
1
1.55
633
UAL
Trabzonspor-Rostov
1
1.50
652
BRE
Corinthians-Goias
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
622
UAL
PSV-Shakhtyor
İY 1,5 ÜST
2.05
629
UAL
Young Boys-Debrecen
1
2.65
652
BRE
Corinthians-Goias
01
2.70
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı