31 Ekim 2014, 06:37 Cuma
Canlı Sonuçlar  
21:30 Dep. Merlo - Colegiales | 02:35 Villa Dálmine - Tristan Suarez | 00:10 All Boys - Crucero del Norte | 02:30 Banfield - Olimpo Bahia Blanca | 11:40 Melbourne City - Adelaide United | 20:00 Altach (Am) - Bizau | 21:00 First Vienna - Mattersburg (Am) | 21:00 SC Weiz - ATSV Wolfsberger | 21:00 Vorwarts Steyr - Allerheiligen | 21:00 BW Linz - Kalsdorf | 21:00 A. Klagenfurt - Lafnitz | 21:00 Vöcklamarkt - Florian | 21:00 Neusiedl - Ritzing | 21:00 Johann - FC Hochst | 21:00 Kitzbuhel - Kufstein | 21:00 Schwaz - Wacker Innsbruck (Am) | 21:00 Superfund Pasching - Sturm Graz (Am) | 21:30 Amstetten - Neuberg | 21:30 St. Polten (Am) - Donaufeld Wien | 21:30 Wiener - Schwechat | 21:30 Stegersbach - 1. SC Sollenau | 22:30 Waregem - Genk | 22:30 Leuven - Seraing Utd | 00:30 Atletico GO - Vila Nova FC | 02:50 Parana - Vasco | 20:30 Midtjylland - Nordsjaelland | 20:30 Hvidovre - BK Frem | 22:45 Accrington - Morecambe | 22:45 Norwich - Bolton | 22:00 Auxerre - Brest | 22:00 Clermont - Nimes | 22:00 Creteil - Sochaux | 22:00 Dijon - AC Ajaccio | 22:00 GFC Ajaccio - Chateauroux | 22:00 Laval - Tours | 22:00 Le Havre - Arles-Avignon | 22:00 Troyes - Orleans | 22:00 Epinal - Chambly | 22:00 Le Poire Sur Vie - Red Star | 22:00 Colmar - Amiens | 22:00 Boulogne - Lucon | 22:00 Bourg Peronnas - Istres | 22:00 Paris FC - Colomiers | 22:00 CA Bastia - Dunkerque | 22:00 Strasbourg - Avranches | 22:00 Consolat - Frejus Saint Raphael | 22:30 Monaco - Reims | 20:30 Karlsruher - Sandhausen | 20:30 Dusseldorf - Ingolstadt | 20:30 Union Berlin - Greuther Furth | 17:00 Plauen - Halberstadt | 21:00 Rodinghausen - Wiedenbruck | 21:00 Burghausen - SpVgg Bayreuth | 21:00 Pirmasens - Kaiserslautern II | 21:30 Wattenscheid - Dusseldorf II | 21:30 Schweinfurt - Bamberg | 21:30 Viktoria Koln - Alemannia Aachen | 15:00 Aue II - Markranstadt | 21:00 Hertha Wiesbach - Elversberg II | 21:00 Weiden - Regensburg II | 21:30 Germania Schnelsen - Barmbek-Uhlenhorst | 21:30 Suderelbe - Rugenbergen | 22:00 FC Wegberg-Beeck - Euskirchen | 22:30 Schalke - Augsburg | 21:00 Hansa Rostock - VfL Osnabruck | 21:00 Sonnenhof Großaspach - Mainz II | 21:30 AEL Larissa - Pierikos | 22:00 Eindhoven FC - Jong Ajax | 22:00 Sittard - Emmen | 22:00 Telstar - Maastricht | 20:00 Leczna - Lechia Gdansk | 22:30 Korona Kielce - Wisla | 15:45 Swinoujscie - Suwalki | 19:00 Legnica - Pogon Siedlce | 20:00 Sandecja Nowy S. - GKS Katowice | 20:30 Arka Gdynia - Chrobry Glogow | 21:45 Widzew Lodz - Zaglebie | 22:45 Benfica - Rio Ave | 21:30 Steaua Bucuresti - Din. Bucuresti | 14:00 Angust Nazran - Dynamo GTS | 14:00 Anzhi 2 - R. Volgograd | 14:00 Astrakhan - Novocherkassk | 14:00 Taganrog - Mashuk | 14:00 Zhemchuzhyna Yalta - Biolog | 15:00 Armavir - Krymsk | 16:00 Alania - Terek Grozni 2 | 16:00 Krasnodar 2 - SKCHF Sevastopol | 17:00 Afips - Sochi | 17:00 TSK Simferopol - Chernomorets Novorossijsk | 22:45 Dep. La Coruna - Getafe | 21:00 Galatasaray - Kasimpasa | 19:00 FK Rostov - Ural | 21:30 Gubbio - Reggiana | 22:45 Sudtirol - AlbinoLeffe | 22:00 Arsenal U21 - Middlesbrough U21 | 22:00 Liverpool U21 - Tottenham U21 | 22:00 Manchester City U21 - Everton U21 | 12:00 CSKA Moscow U21 - Zenit Petersburg U21 | 15:00 Georgia U17 - Poland U17 | 15:00 Liechtenstein U17 - Estonia U17 | 21:00 Montceau - Metz II | 21:00 Yzeure - Jura Sud | 22:00 Vitre - Lorient II |
AMK iddaa eki

AMK iddaa eki

Amk spor gazetesi iddaa eki iddaa bülteninde oynanan birçok maçın yorumları kuponları sakat ve cezalı oyuncu listesine sitemizden ulasmanız çok daha hizlı olucaktır. www.iddaa-tahmin.com/forum kısmında uzman yazarların yorumlarına analızlerıne ulasabılırsınız. AMK iddaa bülteni içerisindeki bir çok maçın analizine sitemizden ulabilirsiniz.   Hepinize bol şanslar.
2765 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
Erdem ( 23.04.2014, 13:49 )
0 1
Takip ettiğim bir gazete ama sizin tahminleriniz daha başarılı
GÜNDÜZ SARI ( 08.12.2012, 19:53 )
0 1
amk amk süper gazete


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
613
GAK
Boca Juniors-Cerro Porteño
1
1.45
100
TUR
Beşiktaş-Fenerbahçe
VAR
1.55
111
TUR
Galatasaray-Kasımpaşa
1
1.55
128
FR1
Monaco-Reims
1
1.30
İddaa Tahmin Kupon
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
VAR
1.50
608
İTA
Hellas Verona-Lazio
2,5 ÜSTÜ
1.65
612
ABD
New York RB-Sporting KC
2,5 ÜSTÜ
1.65
İddaa Tahmin Kupon
601
TÜK
Mersin İdman Yurdu-Hatayspor
1
1.20
603
YUK
Panathinaikos-Panaitolikos
1
1.30
607
HOK
Roda JC-Sparta Rotterdam
1
1.55
609
POLK
Legia Warszawa-Pogoń Szczecin
1
1.25
İddaa Tahmin Kupon
595
ROK
Oţelul-Pandurii Târgu Jiu
0
3.10
598
RUK
Rubin Kazan'-Spartak Moskva
2
2.70
599
POLK
Lech Poznań-Jagiellonia Białystok
1
1.90
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
2
1.65
607
HOK
Roda JC-Sparta Rotterdam
İY 1,5 ÜST
1.85
İddaa Tahmin Kupon
556
BRK
Cruzeiro-Santos
1
2.35
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
2
2.15
608
İTA
Hellas Verona-Lazio
2
2.10
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı