25 Nisan 2014, 05:20 Cuma
Canlı Sonuçlar  
17:00 Tiro Federal - Guillermo Brown | 02:30 Santamarina - C.A.I | 01:10 Newells Old Boys - Tigre | 08:30 Adelaide Raiders - Adelaide City | 19:30 Altach - Hartberg | 19:30 First Vienna - Mattersburg | 19:30 Horn - St. Polten | 19:30 Parndorf - Liefering | 21:30 Kapfenberg - A. Lustenau | 20:00 Austria (Am) - Retz | 20:00 Allerheiligen - Vöcklamarkt | 20:00 Kalsdorf - Villacher | 20:00 Wallern - A. Klagenfurt | 20:00 Sturm Graz (Am) - Kapfenberg (Am) | 20:00 BW Linz - AC Wolfsberger (Am) | 20:00 Superfund Pasching - SAK Klagenfurt | 20:00 Neumarkt - Salzburg (Am) | 20:00 Wattens - Kufstein | 20:30 Rapid Vienna (Am) - Amstetten | 20:30 Wiener Viktoria - Wiener | 21:00 1. SC Sollenau - SV Oberwart | 21:30 Waregem - Genk | 01:30 Icasa - Sampaio Correa | 19:30 Randers FC - Sonderjyske | 20:00 Skive - Odder | 19:30 Hvidovre - Lyngby | 21:45 Brighton - Yeovil | 22:00 Port Vale - Sheffield Utd | 21:00 Brest - Clermont | 21:00 CA Bastia - Arles-Avignon | 21:00 Laval - Niort | 21:00 Lens - Nancy | 21:00 Tours - Troyes | 21:00 Creteil - Le Havre | 21:00 Dijon - Nimes | 21:00 Istres - Chateauroux | 20:00 Pont Du Gard - Dunkerque | 21:00 Red Star - Colomiers | 21:00 Paris FC - Colmar | 21:00 Frejus Saint Raphael - Le Poire Sur Vie | 21:00 Lucon - Carquefou | 21:00 Boulogne - Amiens | 21:00 Strasbourg - Bourg Peronnas | 21:00 Vannes - Orleans | 21:30 Luzenac - GFC Ajaccio | 21:30 Nantes - Marseille | 19:30 Ingolstadt - Köln | 19:30 Bochum - Arminia Bielefeld | 19:30 Greuther Furth - Munich 1860 | 19:15 Wurzburger Kickers - Furth II | 19:15 Rain/Lech - Bayern II | 19:30 Plauen - Lokomotive Leipzig | 19:30 Seligenporten - 1. FC Schweinfurt | 20:00 Bremen II - Hannover II | 20:00 Cloppenburg - Wolfsburg II | 20:00 SC Victoria Hamburg - Hamburger II | 20:00 Viktoria Berlin - Hertha Berlin II | 20:00 Fortuna Köln - Siegen | 20:30 Lippstadt - B. Moenchengladbach II | 20:30 Memmingen - Bamberg | 20:30 TSV 1860 Rosenheim - Buchbach | 19:00 Bremer - Werder Bremen III | 19:00 Jena II - Markranstadt | 19:30 Ahlen - Arminia Bielefeld II | 19:30 Dassendorf - TSV Buchholz 08 | 20:00 Mechtersheim - Arminia Ludwigshafen | 20:00 Oststeinbeker - Vier-und Marschlande | 20:00 Eltersdorf - Wurzburger FV | 20:30 Luckenwalde - Furstenwalde | 20:30 Lübeck - Ahrensburg | 20:30 Elmshorn - Blankenese | 21:00 Bruhl - FC Wegberg-Beeck | 21:30 Hannover - VfB Stuttgart | 20:00 Darmstadt - Erfurt | 20:00 Dortmund II - Wehen | 20:00 Unterhaching - VfL Osnabruck | 16:00 Pescara - Novara | 19:00 Modena - Ternana | 21:45 AS Roma - AC Milan | 21:00 Achilles 29 - Eindhoven FC | 21:00 Almere City - Willem II | 21:00 Dordrecht - Sparta Rotterdam | 21:00 Emmen - Sittard | 21:00 Excelsior - Oss | 21:00 Graafschap - Jong Ajax | 21:00 Helmond - Den Bosch | 21:00 Maastricht - Jong PSV | 21:00 Telstar - Jong FC Twente | 21:00 Venlo - Volendam | 19:00 Cracovia - Podbeskidzie | 21:30 Lech Poznan - Wisla | 19:00 Ceahlaul - Gaz Metan Medias | 15:00 Angust Nazran - Shinnik Yaroslavl | 16:00 Neftekhimik - Orenburg | 17:00 Ufa - Khimik | 17:30 R. Volgograd - Arsenal Tula | 19:00 Baltika - Sibir | 19:00 T. Moscow - Spartak Nalchik | 22:00 Elche - Levante | 20:20 Syrianska - Ostersunds | 20:00 Goteborg - Falkenbergs | 20:00 Orebro - Atvidabergs | 20:00 Genclerbirligi - Bursaspor | 18:00 Krylya Sovetov Samara - Amkar | 15:00 Newcastle Utd U21 - Arsenal U21 | 12:00 Zenit Petersburg U21 - V. Novgorod U21 | 12:30 Krasnodar U21 - Lokomotiv Moscow U21 | 14:00 Ural U21 - Tomsk U21 | 21:00 Montceau - Monts |
AMK iddaa Kuponları

AMK iddaa Kuponları

Amk spor gazetesi gün gün birçok başlık altında kuponlar paylaşmaktadir. AMK BOMBA İDDAA KUPONU AMK SÜPRİZ İDDAA KUPONU AMK BANKO İDDAA KUPONU AMK SİSTEM İDDAA KUPONU AMK ALT ÜST İDDAA KUPONU AMK İY MS İDDAA KUPONU Bu kuponları sitemizin uzman yazar kadrosu yorumluyor mantıklı seçimler ilave ediyor ayrıca sakat cezalı raporları ile sitemizdeki istatistik kısmının verileriyle sentezliyerek iddaa da daha çok kazanma sanşı tanıyoruz.   Bizleri izleme devam edin
2220 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
burak ( 20.11.2012, 16:00 )
1 0
bate*lille 1 juventus chelsia 2 galatasaray m. unetd üts cluj braga üst benfica celtic üst nodrjeelland shakhtar donetsk üst
ismail koçak ( 03.11.2012, 07:02 )
1 0
gönder :D


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
880
ABL
Gs Warriors (1.50)-La Clippers
ALTİ
1.70
721
ABL
Was Wizards-Chi Bulls (3.50)
ÜSTÜ
1.70
720
ABL
Bro Nets-Tor Raptors (4.50)
ÜSTÜ
1.70
750
ABL
Cha Bobcats (5.50)-Mia Heat
ÜSTÜ
1.70
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
23
1.75
446
UAL
Sevilla-Valencia
2,5 ÜSTÜ
1.60
İddaa Tahmin Kupon
442
UKR
Hoverla-Dnipro Dnipropetrovsk
2
1.30
445
UAL
Benfica-Juventus
2,5 ALTI
1.60
446
UAL
Sevilla-Valencia
1
1.65
İddaa Tahmin Kupon
442
UKR
Hoverla-Dnipro Dnipropetrovsk
2
1.80
443
UKR
Chornomorets-Dinamo Kiev
10
1.87
445
UAL
Benfica-Juventus
1
2.30
446
UAL
Sevilla-Valencia
1
2.20
449
LKU
Arsenal Sarandi-Unión Española
1
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı