26 Ekim 2014, 11:16 Pazar
Canlı Sonuçlar  
22:00 C.A.I - Cipolletti | 22:00 Guillermo Brown - Belgrano Santa Rosa | 22:00 Sarmiento Resistencia - Gimnasia E.R. | 22:00 Alianza Cutral Co - Deportivo Madryn | 22:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Parana | 22:30 Deportivo Mandiyu - Sportivo Patria | 22:30 Deportivo Roca - Independiente de Neuquen | 23:00 Union Villa Krause - Juventud Unida Universitario | 23:00 Independiente Chivilcoy - CA Belgrano | 23:30 Americo Tesorieri - San Lorenzo Alem | 23:30 AH Zapla - San Jorge | 00:00 Sportivo Estudiantes - Gimnasia Mendoza | 00:00 San Martin T. - Gimnasia y Tiro | 00:00 Deportivo Maipu - Andino | 00:00 Antoniana - Club Atletico Mitre | 00:00 Central Cordoba - Union Aconquija | 02:15 Formosa - Chaco For Ever | 17:35 Atletico Atlanta - Villa Dálmine | 21:00 Crucero del Norte - Union de Santa Fe | 22:00 Ferro - Instituto | 22:00 Patronato - Atl. Huracan | 01:00 Sportivo Belgrano - Temperley | 02:00 San Martin S.J. - Gimnasia Jujuy | 21:30 Defensores Unidos - Deportivo Riestra | 17:00 Atlas - Ituzaingó | 21:30 Central Ballester - Leandro N. Alem | 21:30 Victoriano A. - Argentino de Rosario | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Muniz | 21:30 Sportivo Barracas - Claypole | 21:30 Puerto Nuevo - El Porvenir | 21:00 Estudiantes L.P. - Quilmes | 21:00 Lanus - San Lorenzo | 00:15 Boca Juniors - Defensa y Justicia | 12:15 Donaufeld Wien - Austria (Am) | 12:30 Mattersburg (Am) - Admira (Am) | 18:00 Sturm Graz (Am) - SC Weiz | 18:30 Grodig - Salzburg | 16:30 Club Brugge - Gent | 20:00 Anderlecht - St. Liege | 22:00 Mouscron Peruwelz - Lokeren | 17:00 KSV Roeselare - FC Antwerp | 17:00 Woluwe Zaventem - RWS Bruxelles | 16:00 Randers FC - Odense | 19:00 Hobro - FC Copenhagen | 21:00 Esbjerg - Brondby | 15:00 F. Amager - B.93 | 15:00 Svebolle - B 1908 | 15:00 Kolding BK - Svendborg | 15:00 Thisted FC - Varde | 15:30 Holbaek - Avarta | 15:30 Ringkobing - Middelfart | 16:00 Naestved - Kolding IF | 17:00 Nykobing - Avedore | 17:00 Fredericia - Vejle | 16:00 Morecambe - Exeter | 18:00 Worcester - Greenwich Borough | 16:30 Burnley - Everton | 16:30 Tottenham - Newcastle Utd | 19:00 Manchester United - Chelsea | 16:00 Rennes - Lille | 19:00 Guingamp - Nice | 19:00 St Etienne - Metz | 23:00 Lyon - Marseille | 15:30 Ingolstadt - Heidenheim | 15:30 Sandhausen - Aue | 15:30 Munich 1860 - Braunschweig | 15:30 Union Berlin II - Plauen | 15:30 Hertha Berlin II - Zwickau | 15:30 BFC Dynamo - Nordhausen | 15:30 Auerbach - Neustrelitz | 15:30 Jena - Berliner AK 07 | 15:30 Viktoria Berlin - Meuselwitz | 16:00 ETSV Weiche - Bremen II | 16:00 RW Essen - Wattenscheid | 16:00 Norderstedt - Braunschweig II | 16:00 TSV Havelse - Hannover II | 16:00 Goslarer - BSV Rehden | 16:00 FT Braunschweig - Hamburger SV II | 16:00 Oldenburg - Cloppenburg | 16:00 Hoffenheim II - Elversberg | 16:00 Kaiserslautern II - Kassel | 17:00 Meppen - VfR Neumunster | 16:00 Erfurt II - Oberlausitz | 16:00 Halle - Bernburg | 16:00 Chemnitzer FC II - Lokomotive Leipzig | 16:00 Cottbus II - Sandersdorf | 16:00 Dresden II - Markranstadt | 16:00 Altludersdorf - Luckenwalde | 16:00 Hansa Rostock II - Furstenwalde | 16:00 Hurturkel - Rathenow | 16:00 Pommern Greifswald - Schönberg | 16:00 VfL Bremen - Bremer | 16:00 Teutonia U. - Arminia Hannover | 16:00 Wunstorf - Uphusen | 16:00 Ottersberg - VfL Osnabruck II | 16:00 Eintracht Northeim - Spelle-Venhaus | 16:00 Eichede - Hartenholm | 16:00 Todesfelde - Holstein Kiel II | 16:00 Halstenbek-Rellingen - Condor Hamburg | 16:00 Meldorf - Eutin | 16:00 Barmbek-Uhlenhorst - TSV Buchholz 08 | 16:00 Niendorfer TSV - Suderelbe | 17:00 Hilden - Duisburg II | 17:00 Nievenheim - Wuppertaler | 17:00 Velbert - Kapellen-Erft | 17:00 Sonsbeck - Jahn Hiesfeld | 17:00 Bocholt - TuRU Düsseldorf | 17:00 SW Essen - Honnepel-Niedermormter | 17:00 Bosinghoven - Baumberg | 17:00 Oberhausen II - Homberg | 17:00 Germania Ratingen - Krefeld-Fischeln | 17:00 Arminia Bielefeld II - Gutersloh | 17:00 Eintracht Rheine - Westfalia Herne | 17:00 Neuenkirchen - Sprockhovel | 17:00 FC Viktoria 08 - Germania Windeck | 17:00 Freialdenhoven - Bergisch Gladbach | 17:00 Ahlen - Hammer SpVgg. | 17:00 Roland Beckum - Ennepetal | 17:00 Bonner - Hurth | 17:00 Erftstadt - FC Wegberg-Beeck | 17:00 Erkenschwick - VfB Huls | 17:00 Alfter - Bruhl | 17:00 Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund | 17:00 Euskirchen - Eilendorf | 17:00 Stadtlohn - Erndtebruck | 17:00 Turkspor Bremen - Werder Bremen III | 17:00 Schott Mainz - Spvgg Burgbrohl | 17:00 Regensburg II - Jahn Forchheim | 17:00 Unterhaching II - Dachau | 17:00 Aumund-Vegesack - Sparta Bremerhaven | 17:00 Pipinsried - Landshut | 17:00 Vier-und Marschlande - Pinneberg | 17:00 Union 60 Bremen - Schwachhausen | 17:00 Karlsruher II - Aalen II | 17:30 Hertha Walheim - Bergheim | 17:30 VfL Leverkusen - Alemannia Aachen II | 18:00 Elversberg II - Neunkirchen | 17:30 Wolfsburg - Mainz | 19:30 B. Moenchengladbach - Bayern Munich | 16:00 Dortmund II - Hansa Rostock | 16:00 Mainz II - Regensburg | 16:00 OFI Crete - Asteras Tripolis | 18:15 PAOK - Veria | 18:15 Kerkyra - Platanias FC | 18:15 Panetolikos - Panthrakikos | 20:30 Olympiakos Piraeus - Panathinaikos | 16:00 Smyrnis - AO Paniliakos | 16:00 Pierikos - A. Asteras | 16:00 Cynthia - Selargius | 16:30 Castiglione - Inveruno | 16:30 Pontisola - Montichiari | 16:30 Montebelluna - Altovicentino | 16:30 Fidenza - Fiorenzuola | 16:30 Siena - Ponsacco | 16:30 Calcio Chieti - San Nicolo | 16:30 Castelfidardo - Jesina | 16:30 Ostia Mare - Olbia | 16:30 Sora - Viterbese | 16:30 Grottaglie - Arzanese | 16:30 San Severo - Sarnese | 16:30 Nerostellati Frattese - Marcianise | 16:30 Noto - Due Torri | 16:30 Olginatese - Ciserano | 16:30 Villafranca - Pergolettese | 16:30 Mori - Legnago Salus | 16:30 Villabiagio - Colligiana | 16:30 Voluntas Spoleto - Foligno | 16:30 Giulianova - Civitanovese | 16:30 Maceratese - Fermana | 16:30 Budoni - Arzachena | 16:30 Palestrina - Nuorese | 16:30 Cavese - Francavilla | 16:30 Orlandina - Rende | 16:30 Roccella - Agropoli | 16:30 Seriate - Caravaggio | 16:30 Union Pro - Kras | 16:30 S.P. Padova - Rimini | 16:30 Taranto - Pomigliano | 16:30 Ciliverghe Mazzano - MapelloBonate | 16:30 ArzignanoChiampo - Biancoscudati Padova | 16:30 Fortis Juventus - Thermal Abano | 16:30 Bastia - GualdoCasacastalda | 16:30 Rieti - Pianese | 16:30 Agnonese - Termoli | 16:30 Matelica - Campobasso | 16:30 Terracina - Castelli Romani | 16:30 Gelbison Cilento - Bisceglie | 16:30 Manfredonia - Brindisi | 16:30 Sorrento - Akragas | 16:30 Tiger Brolo - HinterReggio | 16:30 Pro Sesto - Folgore Caratese | 16:30 Tamai - Sacilese | 16:30 Este - Porto Tolle | 16:30 Massese - Gavorrano | 16:30 Recanatese - Vis Pesaro | 16:30 Astrea - San Cesareo | 16:30 Puteolana - US Scafatese | 16:30 Battipagliese - Leonfortese | 16:30 Fano - Celano | 16:30 Mezzolara - Correggese | 16:30 Mezzocorona - Clodiense | 16:30 Castellana - Lecco | 16:30 Belluno - Giorgione | 16:30 Fontanafredda - Dro | 16:30 Bellaria Igea - Imolese | 16:30 San Donato - Flaminia | 16:30 Sambenedettese - Amiternina | 16:30 Potenza - Monopoli | 16:30 Neapolis - Montalto Uffugo | 16:30 Piacenza - Montemurlo | 16:30 Torrecuso - Gioiese | 16:30 Triestina - Ripa Fenadora | 16:30 Seregno - Sondrio | 16:30 Acqui - Pro Settimo | 16:30 Asti - Sancolombano | 16:30 Borgomanero - Sporting Bellinzago | 16:30 Bra - Novese | 16:30 Caronnese - Sestri Levante | 16:30 Cuneo - Borgosesia | 16:30 Lavagnese - Derthona | 16:30 OltrepoVoghera - Argentina | 16:30 Vallée d´Aoste - RapalloBogliasco | 16:30 Abano - Scandicci | 16:30 Castelfranco - Formigine | 17:00 Sansepolcro - SanGiovanni | 17:00 Trestina - Poggibonsi | 17:30 Andria - Gallipoli | 17:00 Chievo - Genoa | 17:00 Juventus - Palermo | 17:00 Udinese - Atalanta | 20:00 Cesena - Inter | 20:00 Lazio - Torino | 20:00 Napoli - Verona | 22:45 AC Milan - Fiorentina | 14:30 Cambuur - Feyenoord | 16:30 Utrecht - PSV | 16:30 Zwolle - Heerenveen | 18:45 Excelsior - Twente | 16:30 Nijmegen - Oss | 16:30 Roda - Sparta Rotterdam | 17:30 Rosenborg - Sandnes Ulf | 17:30 Sarpsborg 08 - Stabaek | 20:00 Lillestrom - Start | 20:00 Viking - Aalesund | 20:00 Sogndal - Molde | 22:00 Bodo/Glimt - Brann | 17:30 Lech Poznan - Leczna | 20:00 Zawisza - Legia | 14:15 Olsztyn - Chojniczanka | 14:30 Pogon Siedlce - Widzew Lodz | 19:00 Estoril - Belenenses | 19:00 Nacional - Academica | 21:00 Sporting - Maritimo | 23:15 Braga - Benfica | 14:15 Portimonense - Benfica B | 18:00 Guimaraes B - Olhanense | 18:00 Covilha - Academico Viseu | 18:00 Beira Mar - Aves | 18:00 Feirense - Atletico CP | 18:00 Oriental - Trofense | 18:00 Leixoes - Maritimo B | 19:00 U. Madeira - Braga B | 19:00 FC Porto B - Freamunde | 19:00 Santa Clara - Tondela | 20:45 SC Farense - Chaves | 12:00 Voluntari - Rapid Suceava | 16:30 Concordia - CFR Cluj | 18:30 Din. Bucuresti - Pandurii | 21:00 ASA Targu Mures - Steaua Bucuresti | 14:00 Zenit-Izhevsk - Syzran | 13:30 Zaragoza B - Huracan | 13:30 Sevilla B - Cadiz | 14:00 Valencia B - Baleares | 14:00 Langreo - Compostela | 14:00 Marino de Luanco - R. Oviedo | 14:00 Conquense - Barakaldo | 14:00 Las Palmas B - Leioa | 14:00 Mallorca B - Eldense | 14:00 Almeria B - Cordoba B | 14:00 Celta Vigo B - Gijon B | 14:00 Guadalajara - Getafe B | 14:00 Real Madrid B - Huesca | 14:00 Cornella - Elche B | 14:00 Hercules - Villarreal B | 14:00 Cacereno - Betis B | 14:00 Melilla - Jaen | 14:00 Reus Deportiu - Gimnastic | 14:15 Toledo - Atl. Madrid B | 14:30 Lealtad - Somozas | 18:00 Tudelano - Amorebieta | 18:00 Granada CF B - Arroyo | 18:30 Atl. Astorga - Zamora | 19:00 Lleida - L Hospitalet | 19:00 Olot - Sant Andreu | 19:00 Alcoyano - Badalona | 19:00 Ferrol - Real Aviles | 19:00 UD Logrones - Burgos | 19:00 La Hoya Lorca - La Roda | 19:00 Guijuelo - Coruxo FC | 19:00 Murcia - Tropezon | 19:00 Rayo Vallecano B - Socuellamos | 19:00 R. Union - Ath Bilbao B | 19:00 Linense - Lucena | 19:00 UCAM Murcia - Marbella | 19:30 Sestao - Trival Valderas | 20:00 El Palo - Cartagena | 14:00 Albacete - Valladolid | 19:00 Gijon - Osasuna | 19:00 Girona - Mirandes | 19:00 Lugo - Llagostera | 20:15 Alcorcon - Zaragoza | 21:00 Tenerife - Barcelona B | 23:00 Numancia - Leganes | 14:00 Malaga - Rayo Vallecano | 19:00 Espanyol - Dep. La Coruna | 21:00 Sevilla - Villarreal | 23:00 Getafe - Atl. Madrid | 15:00 GAIS - Hammarby | 19:00 Varbergs - Varnamo | 17:00 AIK - Atvidabergs | 17:00 Norrkoping - Orebro | 19:30 Halmstad - Falkenbergs | 19:30 Elfsborg - Djurgården | 14:30 Gumushanespor - Bugsasspor | 14:30 Pazarspor - Kocaeli Birlikspor | 14:30 Ofspor - Keciorengucu | 14:30 Tokatspor - Iskenderun | 14:30 Trabzon - Aydinspor | 15:30 Golbasispor - Altay | 15:30 Inegolspor - Sariyer | 15:30 Kirklarelispor - Bandirmaspor | 15:30 Nazillispor - Tepecik | 15:30 Kartalspor - Pendikspor | 15:30 Tavsanli Linyitspor - Menemen Bld. | 15:30 Turgutluspor - Karagumruk | 15:30 Umraniyespor - Fethiyespor | 19:00 Tarsus - Hacettepe | 20:00 Ankaragucu - Duzyurtspor | 20:00 Kahramanmarasspor - Hatayspor | 20:00 Anadolu Selcukluspor - Bayrampasa | 15:00 Osmanlispor - Orduspor | 17:00 Altinordu - Kayserispor | 19:30 Samsunspor - Elazigspor | 14:30 Mersin - Eskisehirspor | 17:00 Trabzonspor - Gaziantepspor | 20:00 Basaksehir - Galatasaray | 13:30 Ufa - CSKA Moscow | 13:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow | 19:00 Zenit Petersburg - M. Saransk | 15:00 HJK - Rovaniemi | 15:00 Kristiansund - Hodd | 15:00 Sandefjord - Honefoss | 15:00 Tromso - Fredrikstad | 15:00 Nest-Sotra - Ranheim | 15:00 Strommen - Tromsdalen | 15:00 Alta - Ull/Kisa | 15:00 Bryne - Mjondalen | 15:00 Baerum - Ham-Kam | 15:00 Nykopings - Vasalunds | 17:00 Frej - IFK Lulea | 17:00 Qviding - Motala | 18:00 Vasteras SK - Umea FC | 19:00 AFC United - Sylvia | 13:00 Lupa Roma - Casertana | 14:30 Como - Renate | 14:30 Forli - Lucchese | 16:30 Bassano - Torres | 16:30 Carrarese - Santarcangelo | 16:30 Pistoiese - Teramo | 16:30 Lamezia - Reggina | 18:00 Cremonese - Venezia | 18:00 Ascoli - Gubbio | 18:00 Aversa - Benevento | 20:00 Novara - Sudtirol | 20:00 San Marino - Ancona | 20:00 Foggia - Catanzaro | 15:00 Fulham U21 - Liverpool U21 | 16:00 Krasnodar U21 - Terek Grozni U21 | 18:00 Dynamo Moscow U21 - Rubin Kazan U21 | 18:00 AD Limianos - AD Fafe | 18:00 Amarante - Felgueiras | 18:00 CDR Quarteirense - Atlético SC | 18:00 Fabril do Barreiro - Uniao Montemor | 18:00 FC Cesarense - Estarreja | 18:00 Gafanha - Maritimo C | 18:00 GD Ribeirao - AD Oliveirense | 18:00 Leiria - Caldas | 18:00 Lusitano FCV - AD Sanjoanense | 18:00 Lusitano VRSA - Ferreiras | 18:00 Mafra - Fatima | 18:00 Mortagua - SB Castelo Branco | 18:00 Moura AC - SC Angrense | 18:00 Operario - SC Praiense | 18:00 Riachense - Atletico O. | 18:00 Sacavenense - Loures | 18:00 SC Espinho - Salgueiros | 18:00 SC Vianense - SC Mirandela | 18:00 SC Vila Real - Vizela | 18:00 Tirsense - Varzim | 18:00 Aljustrelense - Louletano | 18:00 Dezembro - Pinhalnovense | 18:00 Cinfaes - Sousense | 18:00 Nogueirense - Oliveira Hospital | 18:00 Pedras Rubras - Sobrado | 18:00 Pedras Salgadas - GD Braganca | 18:00 Pombal - Naval | 18:00 Sintrense - Cova De Piedade | 18:00 Vilaverdense - Santa Maria FC | 18:00 Alcanenense - Sertanense | 18:00 Famalicao - Santa Eulalia | 18:00 GD Tourizense - Pampilhosa | 18:00 Malveira - Casa Pia | 18:00 Moimenta - Gondomar | 18:00 Vieira - Cerveira | 18:00 Coimbroes - Lusitania FC | 18:00 Electrico - Torreense | 18:00 Sao Joao Ver - Anadia | 18:00 Vitoria Sernache - Sourense | 13:00 Poland U17 - Estonia U17 | 13:00 Slovakia U17 - Lithuania U17 | 15:00 Georgia U17 - Liechtenstein U17 | 15:30 Hungary U17 - Croatia U17 | 15:30 Israel U17 - Kazakhstan U17 | 16:00 Luxembourg U17 - Spain U17 |
AMK iddaa Kuponları

AMK iddaa Kuponları

Amk spor gazetesi gün gün birçok başlık altında kuponlar paylaşmaktadir. AMK BOMBA İDDAA KUPONU AMK SÜPRİZ İDDAA KUPONU AMK BANKO İDDAA KUPONU AMK SİSTEM İDDAA KUPONU AMK ALT ÜST İDDAA KUPONU AMK İY MS İDDAA KUPONU Bu kuponları sitemizin uzman yazar kadrosu yorumluyor mantıklı seçimler ilave ediyor ayrıca sakat cezalı raporları ile sitemizdeki istatistik kısmının verileriyle sentezliyerek iddaa da daha çok kazanma sanşı tanıyoruz.   Bizleri izleme devam edin
3479 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
burak ( 20.11.2012, 16:00 )
2 0
bate*lille 1 juventus chelsia 2 galatasaray m. unetd üts cluj braga üst benfica celtic üst nodrjeelland shakhtar donetsk üst
ismail koçak ( 03.11.2012, 07:02 )
2 0
gönder :D


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
525
İS1
Getafe-Atlético Madrid
2
1.40
517
İS1
Sevilla-Villarreal
1
1.85
391
İS1
Malaga-Rayo Vallecano
1
1.70
482
İS1
Espanyol-Deportivo
1
1.70
İddaa Tahmin Kupon
403
FİN
HJK-RoPS
3,5 ÜSTÜ
1.80
416
AL2
Sandhausen-Erzgebirge Aue
1
1.95
438
İKP
Celtic-Kilmarnock
3,5 ÜSTÜ
1.75
479
POR
Nacional-Academica
3,5 ÜSTÜ
4.00
482
İS1
Espanyol-Deportivo
1
3.30
488
AL1
Borussia M'gladbach-Bayern Münih
2
2.00
İddaa Tahmin Kupon
456
TUR
Trabzonspor-Gaziantepspor
VAR
1.65
475
İNP
Manchester United-Chelsea
VAR
1.40
500
TUR
İstanbul BB-Galatasaray
VAR
1.60
İddaa Tahmin Kupon
403
FİN
HJK-RoPS
1
1.50
442
İNP
Tottenham-Newcastle
1
1.55
500
TUR
İstanbul BB-Galatasaray
2
1.60
İddaa Tahmin Kupon
395
TUR
Mersin İdman Yurdu-Eskişehirspor
0
2.00
441
İNP
Burnley-Everton
2
1.65
456
TUR
Trabzonspor-Gaziantepspor
1
1.70
475
İNP
Manchester United-Chelsea
2
2.10
488
AL1
Borussia M'gladbach-Bayern Münih
İY 1,5 ÜST
1.85
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı