24 Eylül 2014, 01:15 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
18:00 Sportivo Estudiantes - Andino | 20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia E.R. | 20:30 Deportivo Roca - Belgrano Santa Rosa | 21:00 Guillermo Brown - Cipolletti | 22:00 Talleres Cordoba - CA Belgrano | 22:00 Antoniana - San Jorge | 22:00 Americo Tesorieri - Gimnasia Mendoza | 22:00 C.A.I - Deportivo Madryn | 22:00 Formosa - Atletico Parana | 22:00 Union Villa Krause - San Lorenzo Alem | 22:15 Sarmiento Resistencia - Sportivo Patria | 22:30 Deportivo Mandiyu - Chaco For Ever | 01:30 Libertad de Sunchales - Ferro | 02:30 Alianza Cutral Co - Independiente de Neuquen | 03:05 Villa Dálmine - Chacarita Juniors | 02:10 San Martin S.J. - Argentinos Jrs | 02:00 Ferro - Colon Santa FE | 19:00 Wallern - Rapid Vienna | 19:30 Hohenems - Altach | 19:30 Kitzbuhel - Austria Vienna | 20:00 Neustadt - Admira | 21:30 Wiener - Salzburg | 21:00 Coxyde - Mouscron Peruwelz | 21:00 Genk - K.RC. Mechelen | 21:00 Olsa Brakel - Westerlo | 21:00 Lokeren - Saint Eloois | 21:00 Sint-Gillis Waas - Cercle Brugge | 21:30 Aalst - Club Brugge | 21:30 Charleroi - Eupen | 21:30 Dessel - Mechelen | 21:30 Heist - St. Liege | 21:30 Leuven - Kortrijk | 21:30 Lierse - St. Truiden | 21:30 Lommel Utd - Waasland-Beveren | 21:30 Namur - Gent | 21:30 Patro Eisden - Anderlecht | 21:30 Woluwe Zaventem - Oostende | 21:45 FC Antwerp - Waregem | 01:30 ABC - Atletico GO | 01:30 Boa - Luverdense | 01:30 Bragantino - Icasa | 01:30 Joinville - America MG | 01:30 Parana - Avai | 01:30 Vila Nova FC - Ponte Preta | 03:50 Ceará - America RN | 03:50 Portuguesa - Nautico | 03:50 Sampaio Correa - Vasco | 03:50 Santa Cruz - Oeste | 01:30 Coritiba - Cruzeiro | 01:30 Internacional - Criciuma | 21:45 Burton - Brighton | 21:45 Chelsea - Bolton | 21:45 Manchester City - Sheffield Wed | 21:45 Tottenham - Nottingham | 22:00 Crystal Palace - Newcastle Utd | 22:00 West Brom - Hull City | 20:00 Bastia - Nantes | 20:00 Evian TG - Lens | 20:00 Guingamp - Metz | 20:00 Lyon - Lorient | 20:00 Montpellier - Monaco | 20:00 Nice - Lille | 22:00 Caen - Paris SG | 18:30 Heidenheim - Nurnberg | 18:30 Darmstadt - FSV Frankfurt | 18:30 RB Leipzig - Karlsruher | 18:30 Kaiserslautern - Union Berlin | 17:00 Dusseldorf II - Schalke II | 20:30 Köln II - B. Moenchengladbach II | 18:30 Spielberg - Reutlingen | 20:30 Hilden - Kapellen-Erft | 20:30 Nievenheim - Honnepel-Niedermormter | 20:30 Oberhausen II - TuRU Düsseldorf | 20:30 Wuppertaler - Duisburg II | 20:30 Germania Ratingen - Jahn Hiesfeld | 20:30 Homberg - Krefeld-Fischeln | 20:30 Bosinghoven - Sonsbeck | 20:30 Bocholt - Velbert | 20:30 SW Essen - Baumberg | 21:00 Bayer Leverkusen - Augsburg | 21:00 B. Moenchengladbach - Hamburger | 21:00 Dortmund - VfB Stuttgart | 21:00 Hannover - Köln | 21:00 Hertha Berlin - Wolfsburg | 20:00 Hallescher - Dresden | 20:00 Sonnenhof Großaspach - Erfurt | 20:00 Duisburg - Dortmund II | 20:00 Arminia Bielefeld - Stuttgart II | 20:00 Regensburg - Holstein Kiel | 20:00 Fortuna Köln - Hansa Rostock | 21:45 Cagliari - Torino | 21:45 Fiorentina - Sassuolo | 21:45 Inter - Atalanta | 21:45 Juventus - Cesena | 21:45 Napoli - Palermo | 21:45 Parma - AS Roma | 21:45 Sampdoria - Chievo | 21:45 Verona - Genoa | 18:00 AFC - Excelsior | 18:00 Craeyenhout - Heracles | 18:00 De Dijk - Sittard | 18:00 Dosko - Graafschap | 18:00 EVV - AZ Alkmaar | 19:30 Watergraafsmeer - Ajax | 21:00 Barendrecht - Groningen | 21:00 Den Bosch - Cambuur | 21:00 ASWH - WKE | 21:00 De Treffers - Telstar | 21:00 Maastricht - Helmond | 21:00 Zwolle - Oss | 21:00 Stabaek - Molde | 16:00 Swinoujscie - GKS Belchatow | 16:00 Zabki - Pogon Szczecin | 16:30 Gryf Wejherowo - Blekitni Stargard | 17:00 Brzesko - Cracovia | 17:00 Ostrovia - Ruch | 17:00 S. Rzeszow - Pruszkow | 17:00 S. Wola - Lechia Gdansk | 18:45 Legnica - Legia | 19:00 Plock - Tychy | 19:00 Zawisza - Podbeskidzie | 19:30 ROW Rybnik - Zaglebie | 21:45 Lech Poznan - Wisla | 17:00 Armavir - TSK Simferopol | 11:30 Luch Energiya - Rubin Kazan | 13:00 Orenburg - Terek Grozni | 14:00 Khimik - CSKA Moscow | 14:00 Yenisey - Ufa | 15:00 Sibir - Lokomotiv Moscow | 18:00 Anzhi - Zenit Petersburg | 18:00 Krylya Sovetov Samara - Ural | 18:00 Syzran - FK Rostov | 18:00 Volgar-Astrakhan - Arsenal Tula | 18:00 Z. Ryazan - M. Saransk | 20:00 Baltika - Kuban | 21:00 Almeria - Atl. Madrid | 21:00 Eibar - Villarreal | 21:00 Rayo Vallecano - Ath Bilbao | 23:00 Granada CF - Levante | 23:00 Malaga - Barcelona | 23:00 Sevilla - Real Sociedad | 19:45 Varbergs - Hammarby | 20:00 Ostersunds - GAIS | 20:20 Syrianska - Assyriska FF | 20:00 Halmstad - Malmo FF | 20:00 Djurgården - Falkenbergs | 20:00 Helsingborg - Brommapojkarna | 20:00 Orebro - Goteborg | 20:00 Elfsborg - Gefle | 20:00 Mjallby - AIK | 13:00 Hacettepe - Konyaspor | 13:00 Cizre Basra - Aydinspor | 14:30 Balcova Bld. - Balikesirspor | 14:30 Ofspor - Tire | 14:30 Bayburt - Pendikspor | 14:30 Diyarbakir Diski - Ankara Adliyespor | 15:00 Golbasispor - Kirklarelispor | 15:00 Hatayspor - Gaziosmanpasa | 15:00 Inegolspor - Nigde Bld. | 15:00 Keciorengucu - Boluspor | 15:00 Sandiklispor - Kocaelispor | 15:00 Sariyer - Turgutluspor | 15:00 Tavsanli Linyitspor - Denizli Bld. | 15:00 Zonguldak - Gumushanespor | 15:00 Bugsasspor - Aksarayspor | 15:00 Cankiri - Nazillispor | 15:00 F. Karagumruk - Bandirmaspor | 15:00 Sakaryaspor - Giresunspor | 15:00 Tuzlaspor - Kartalspor | 15:00 Umraniyespor - Pazarspor | 15:00 Iskenderun - Alanyaspor | 15:00 Yesil Bursa - Trabzon | 16:00 Altinordu - Menemen Bld. | 16:00 Adana Demirspor - Gungoren | 16:00 Ankaragucu - Golcukspor | 16:00 Antalyaspor - Erzurum BB | 16:00 Elazigspor - Ayvalikgucu | 16:00 Erzin - Gaziantepspor | 16:00 Fethiyespor - Derince Bld. | 16:00 Tepecik - Anadolu Uskudar | 16:00 Kahramanmarasspor - 12 Bingol | 16:00 Mersin - Tekirova Bld. | 16:00 Orduspor - Duzyurtspor | 16:00 Sanliurfaspor - Sivas 4 Eylul | 16:00 Yeni Malatyaspor - Eyupspor | 16:00 Basaksehir - Tokatspor | 17:30 Aarhus Fremad - Fredericia | 17:30 Varde - Ringkobing | 17:30 Naesby - Koge | 17:30 Kalundborg - Lyngby | 17:30 Lyseng - Odder | 17:30 Esbjerg 92 - Sonderjyske | 19:00 Bronshoj - Odense | 16:00 Italy U18 - England U18 | 18:00 Academico Viseu - Belenenses | 18:00 Atletico CP - Gil Vicente | 18:00 Covilha - Penafiel | 18:00 Oriental - Boavista | 18:00 Tondela - Arouca | 18:00 U. Madeira - Ferreira | 20:00 Trofense - Moreirense | 20:30 Chaves - Rio Ave | 21:00 Rosario Central - Tigre | 16:00 Arezzo - Giana Erminio | 17:00 Lupa Roma - Benevento | 21:30 Ischia - Salernitana | 21:30 Martina Franca - Juve Stabia | 21:30 Melfi - Lamezia | 21:30 Savoia - Lecce | 21:45 Foggia - Aversa | 21:45 Paganese - Messina | 21:45 Casertana - Nuova Cosenza | 21:45 Reggina - Barletta | 21:45 Catanzaro - Matera | 16:30 Northern Ireland U17 - Slovenia U17 | 16:30 Portugal U17 - Turkey U17 | 17:00 Scotland U17 - Gibraltar U17 | 21:30 Faroe Islands U17 - Ireland U17 | 16:30 Aiginiakos - Asteras Tripolis | 16:30 Kalloni - Tyrnavos | 16:30 Panthrakikos - AEK | 16:30 Platanias FC - Gazoros | 16:30 Skoda Xanthi - Niki Volos | 16:30 Smyrnis - Ergotelis | 16:30 Veria - Ermionidas-Ermis | 16:30 Zakynthos - OFI Crete | 19:00 O. Volos - Panathinaikos | 19:00 Panionios - Fostiras |
Banko İddaa Kuponu 24 Kasım Pazar

Banko İddaa Kuponu 24 Kasım Pazar

 

Yüksek Oranlar ve 1000 TL ye Kadar %100 Para Yatırma Bonusu Anında Hesabınızda  

Bilgi : Oranlar Tümü İle Wonclub'den Alınmıştır.

 

3613 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
418
AL2
Fürth-Aalen
3,5 ÜSTÜ
2.50
419
AL2
Ingolstadt-Erzgebirge Aue
3,5 ÜSTÜ
2.50
436
İSV
Basel-Vaduz
3,5 ÜSTÜ
1.95
438
AL1
Bayern Münih-Paderborn
3,5 ÜSTÜ
1.80
440
AL1
Hoffenheim-Freiburg
3,5 ÜSTÜ
2.15
470
İKLK
Falkirk-Glasgow Rangers
3,5 ÜSTÜ
2.05
İddaa Tahmin Kupon
438
AL1
Bayern Münih-Paderborn
3,5 ÜSTÜ
1.80
440
AL1
Hoffenheim-Freiburg
2,5 ÜSTÜ
1.40
441
AL1
Werder Bremen-Schalke 04
VAR
1.30
İddaa Tahmin Kupon
438
AL1
Bayern Münih-Paderborn
1
1.40
444
İS1
Real Madrid-Elche (2)
1
1.45
468
İTA
Empoli-Milan
2
1.65
İddaa Tahmin Kupon
546
FR1
Montpellier-Monaco
0
1.80
557
İSÇ
Helsingborgs-Brommapojkarna
İY 1,5 ÜST
1.80
585
İNLC
Manchester City-Sheffield Wednesday
3,5 ÜSTÜ
1.75
591
İTA
Juventus-Cesena
23
2.10
601
FR1
Caen-Paris Saint Germain
2,5 ÜSTÜ
1.60
İddaa Tahmin Kupon
556
İSÇ
Halmstads-Malmö FF
VAR
1.40
569
AL1
Hertha Berlin-Wolfsburg
VAR
1.45
585
İNLC
Manchester City-Sheffield Wednesday
İY 1,5 ÜST
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı