21 Nisan 2014, 03:19 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
21:00 C.A.I - Juventud Unida | 22:00 Guillermo Brown - Santamarina | 02:30 Crucero del Norte - Independiente | 21:30 Dock Sud - Laferrere | 21:30 Justo José de Urquiza - Argentino de Quilmes | 02:00 Sportivo Italiano - San Telmo | 21:30 Claypole - San Martín Burzaco | 21:30 Deportivo Riestra - Sportivo Barracas | 03:30 Tigre - Boca Juniors | 20:00 Godoy Cruz - Atl. Rafaela | 22:10 Gimnasia L.P. - All Boys | 19:30 Mattersburg - Kapfenberg | 16:00 SAK Klagenfurt - Wallern | 16:00 Seekirchen - Neumarkt | 16:00 Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz | 16:30 Bregenz - Eugendorf | 16:30 Kufstein - Altach (Am) | 17:00 FC Hochst - A. Salzburg | 17:00 Wals-Grunau - Hard | 17:00 Salzburg (Am) - Dornbirn | 17:00 Johann - Wattens | 15:30 Club Brugge - St. Liege | 19:00 Genk - Anderlecht | 14:00 Sonderjyske - Nordsjaelland | 16:00 Midtjylland - Viborg | 18:00 Aarhus - Brondby | 20:00 FC Copenhagen - Esbjerg | 14:00 Avarta - Fremad Amager | 14:00 B 1908 - Egedal | 14:00 Helsingor - Nordvest | 14:30 Ringkobing - Skovbakken | 15:00 Brabrand - Thisted FC | 16:00 B.93 - Svebolle | 16:00 Hellerup - Skive | 16:00 Odder - Skanderborg | 16:00 Sollerod-Ved. - Nykobing | 16:00 Djursland - Aarhus Fremad | 16:00 Rishoj - Svendborg | 16:00 Vanlose - BK Frem | 16:00 Jammerbugt - Naesby | 16:00 Birkerod - Naestved | 16:00 Middelfart - Sydvest | 16:00 Gentofte-Vangede IF - Roskilde | 14:00 Lyngby - Bronshoj | 14:45 Silkeborg - Marienlyst | 16:00 Fredericia - Vendsyssel FF | 16:00 Hobro - Koge | 16:00 Vejle - Hvidovre | 15:00 Bristol Rovers - Rochdale | 17:00 Dagenham & Red. - Chesterfield | 17:00 Exeter - Torquay | 17:00 Fleetwood Town - Wycombe | 17:00 Mansfield - Cheltenham | 17:00 Newport - Burton | 17:00 Northampton - Portsmouth | 17:00 York - Bury | 17:00 Hartlepool - Morecambe | 17:00 Plymouth - AFC Wimbledon | 17:00 Scunthorpe - Oxford Utd | 17:00 Southend - Accrington | 17:00 Altrincham - Vauxhall | 17:00 Boston - North Ferriby | 17:00 Gloucester City - Leamington | 17:00 Harrogate - Barrow | 17:00 Hednesford - Worcester | 17:00 Bromley - Stortford | 17:00 Chelmsford - Tonbridge | 17:00 Brackley - Oxford City | 17:00 Bradford PA - Stalybridge | 17:00 Colwyn Bay - Stockport | 17:00 Gainsborough - Histon | 17:00 Workington - Guiseley | 17:00 Basingstoke - Weston | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Bath City - Farnborough | 17:00 Maidenhead - Ebbsfleet | 17:00 Solihull - Telford | 17:00 Dorchester - Gosport | 17:00 Dover Ath. - Whitehawk | 17:00 Havant & W - Eastleigh | 17:00 Boreham Wood - Staines | 17:00 Sutton - Concord | 15:00 Woking - Aldershot | 17:00 Cambridge Utd - Chester | 17:00 Salisbury - Welling | 17:00 Southport - Halifax | 17:00 Hereford - Alfreton | 17:00 Kidderminster - Nuneaton | 17:00 Luton - Forest Green | 17:00 Macclesfield - Gateshead | 17:00 Dartford - Tamworth | 17:00 Grimsby - Hyde | 17:00 Wrexham - Lincoln | 19:15 Barnet - Braintree | 22:00 Manchester City - West Brom | 17:00 Brighton - Blackpool | 17:00 Burnley - Wigan | 17:00 Millwall - Doncaster | 17:00 QPR - Watford | 17:00 Sheffield Wed - Charlton | 17:00 Yeovil - Huddersfield | 17:00 Birmingham - Blackburn | 17:00 Derby - Barnsley | 17:00 Ipswich - Bournemouth | 19:15 Leeds - Nottingham | 14:15 Leyton Orient - Wolves | 17:00 Crewe - Colchester | 17:00 Notts County - Crawley Town | 17:00 Peterborough - Carlisle | 17:00 Rotherham - Port Vale | 17:00 Stevenage - Bristol City | 17:00 Walsall - Gillingham | 17:00 Milton Keynes Dons - Brentford | 17:00 Oldham - Coventry | 17:00 Preston - Shrewsbury | 17:00 Swindon - Bradford | 17:00 Tranmere - Sheffield Utd | 21:30 Chateauroux - Lens | 21:15 Köln - Bochum | 14:30 Babelsberg - Plauen | 15:00 Mannheim - Pfullendorf | 16:00 Ulm - Kaiserslautern II | 14:00 Oststeinbeker - Pinneberg | 15:00 Flensburg 08 - Hartenholm | 15:00 Furstenwalde - Strausberg | 15:00 Chemnitzer FC II - Bautzen | 15:30 Merten - Freialdenhoven | 16:00 Memmelsdorf - Erlenbach | 16:00 ASV Hollfeld - Amberg | 16:00 Selbitz - Regensburg II | 16:00 Eichstatt - Hankofen-Hailing | 16:00 Arminia Bielefeld II - VfB Huls | 16:00 Eintracht Rheine - Zweckel | 16:00 Ennepetal - Dornberg | 16:00 Erkenschwick - Hammer SpVgg. | 16:00 Heven - Westfalia Herne | 16:00 Rodinghausen - Neuenkirchen | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Westfalia Rhynern - Ahlen | 16:00 Lehnerz - Viktoria Griesheim | 16:00 Heidenheim II - Stutt. Kickers II | 16:00 Alemannia Aachen II - Hennef | 16:00 Erftstadt - Bonner | 16:00 Euskirchen - Bergheim | 16:00 FC Wegberg-Beeck - Alfter | 16:00 Germania Windeck - Bruhl | 16:00 Troisdorf - Bergisch Gladbach | 16:00 Baumberg - Homberg | 16:00 Germania Ratingen - Bosinghoven | 16:00 Honnepel-Niedermormter - Jahn Hiesfeld | 16:00 Kray - Uedesheim | 16:00 Oberhausen II - Sonsbeck | 16:00 Rhede - Kapellen-Erft | 16:00 Speldorf - Duisburg II | 16:00 TuRU Düsseldorf - SW Essen | 16:00 Wesel-Lackhausen - RW Essen II | 16:00 Wuppertaler - Hilden | 16:00 Spielberg - Bahlinger | 16:00 Walldorf - Hollenbach | 16:00 FC Nottingen - Karlsruher II | 16:00 Freiberg - Balingen | 16:00 Ravensburg - Grunbach | 16:00 Reutlingen - VfR Mannheim | 16:30 Nierfeld - FC Viktoria 08 | 17:00 Bruchsal - Oberachern | 19:00 Kehler - FC 08 Villingen | 15:30 Den Bosch - Dordrecht | 15:30 Eindhoven FC - Graafschap | 15:30 Jong Ajax - Helmond | 15:30 Jong PSV - Venlo | 15:30 Willem II - Telstar | 15:30 Jong FC Twente - Excelsior | 15:30 Sittard - Almere City | 15:30 Sparta Rotterdam - Emmen | 15:30 Volendam - Achilles 29 | 15:30 Oss - Maastricht | 16:30 Aalesund - Start | 16:30 Valerenga - Sandnes Ulf | 16:30 Viking - Haugesund | 19:00 Brann - Lillestrom | 19:00 Molde - Sarpsborg 08 | 19:00 Odd - Stabaek | 19:00 Sogndal - Stromsgodset | 20:00 Bodo/Glimt - Rosenborg | 20:00 Setubal - Braga | 22:00 FC Porto - Rio Ave | 18:30 Poli Timisoara - U. Cluj | 19:30 FC Brasov - Concordia | 21:00 V. Constanta - Steaua Bucuresti | 14:00 Spartak Moscow 2 - Saratov | 17:00 FC Tambov - F. Voronezh | 17:00 M. Lipetsk - Podolye | 17:30 D. Bryansk - Z. Ryazan | 17:30 Kursk - Kaluga | 18:00 FC Oryol - Metallurg Vyksa | 18:00 Vityaz - Penza | 18:00 M. Saransk - Luch Energiya | 23:00 Malaga - Villarreal | 18:00 Sirius - Varbergs | 20:20 Hammarby - Angelholms | 16:00 Atvidabergs - Gefle | 16:00 Falkenbergs - Elfsborg | 18:30 Malmo FF - Djurgården | 18:30 Brommapojkarna - Orebro | 20:00 Antalyaspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Eskisehirspor | 18:00 V. Novgorod - FK Rostov | 14:00 Fredrikstad - Hodd | 16:00 Honefoss - Tromso | 19:00 Alta - Sandefjord | 19:00 Baerum - Nest-Sotra | 19:00 Ham-Kam - Kristiansund | 19:00 Mjondalen - Strommen | 19:00 Ranheim - Bryne | 19:00 Tromsdalen - Ull/Kisa | 14:00 Harstad - Eidsvold | 16:00 Pors Grenland - Birkebeineren | 16:00 Nardo - Gjovik-Lyn | 16:00 Nybergsund - Herd | 16:00 Egersunds - Floro | 16:00 Fana - Algard | 16:00 Follo - Medkila | 16:00 Lorenskog - Drobak-Frogn | 16:30 MO IL - Moss | 17:00 Asker - Flekkeroy | 17:00 Rodde - Raufoss | 17:00 Elverum - Byasen | 17:00 Asane - Forde | 17:00 V. Haugesund - Stord | 18:00 Kjelsas - Finnsnes | 18:30 Kongsvinger - Vindbjart | 19:00 Notodden - Holmen | 19:00 Orn - Jerv | 19:00 Valdres - Brumunddal | 19:00 Lyn - Fyllingsdalen | 19:00 Skeid - K. Oslo | 16:00 IFK Lulea - Sylvia | 17:00 Huddinge - Skelleftea | 17:00 Nykopings - Vasteras SK | 17:00 Kristianstads - Oddevold | 18:00 Brage - AFC United | 18:00 Vasalunds IF - V. Syrianska | 18:00 Norrby - Lunds | 18:00 Orgryte - Skovde | 18:00 Trollhattan - Qviding |
Banko İddaa Kuponu 9 Kasım Cumartesi

Banko İddaa Kuponu 9 Kasım Cumartesi


B.Leverkusen - Hamburg 201 Maç Sonucu - 1 Oran: 1.40

Aston Villa - Cardiff 208 Alt Üst 2,5 Gol - Alt Oran: 1.70

Southampton - Hull 212 Maç Sonucu - 1 Oran: 1.40

Toplam Oran : 3.33

 

Aston Villa - Cardiff : Gol sorunlarını halletmek için transfer sezonunun son dakikalarında atağa kalkan ve Kozak'ı alan Aston Villa hala gol sorunlarını aşmış değil. Üstelik Forvetteki Agbonlahor ile Weimann'ın oynamama durumu var bu karşılaşma öncesi. Ek olarak orta sahanın önemli oyuncularından Delph ve defanstan Luna da oynamayacak. Karşılaşmanın oynanacağı saatlerde yağmurun olma ihtimali de bizim seçimlerimizi yaparken daha dikkatli olmamızı sağlayacak. Cardiff'in bir haftaki performansı diğerini tutmuyor. Ve evinde oynadığı oyunu deplasmanda sergileyemiyor fakat defansını sıkı tutarak bu deplasmanda da 3 puanı zorlayabilir ve sezonun ilk peşpeşe galibiyetini alabilir.


Bayer Leverkusen - Hamburg : Almanya Bundesliga 1'de 12. hafta karşılaşmasında Bayer Leverkusen sahasında Hamburg takımını konuk ediyor.Leverkusen, son lig maçında Braunschweig'e 1-0 yenildi.Leverkusen, bu sezon iç sahada oynadığı 6 lig maçında 5 galibiyet, 1 beraberlik aldı.Leverkusen'in, ligde oynadığı 11 maçın 7'sinde 'karşılıklı gol' oldu.Leverkusen, hafta arasında Şampiyonlar Ligi grup maçında Shakhtar Donetsk ile deplasmanda karşılaştı.Leverkusen, ligde oynadığı 11 maçta 8 galibiyet aldı.Hamburg, son lig maçında Mönchengladbach'a 2-0 yenildi.Hamburg, ligde oynadığı 11 maçta 3 galibiyet aldı.Hamburg, deplasmanda oynadığı son 3 lig maçında 7 puan aldı.Hamburg'un, ligde oynadığı 11 maçın 8'i '2,5 gol üstü' sonuçlandı.Aralarında oynanan son 10 maçın 4'ünü Leverkusen kazandı.Aralarında oynanan son 10 maçın 7'sinde 'karşılıklı gol' oldu.Ben bu karşılaşmada ev sahibi Bayer Leverkusen takımının yenilmeyeceğini düşünüyorum.


Southampton Hull : Southampton bu sene iç sahada ortaya koyduğu performansla rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi.Şu ana kadar iç sahada oynadıkları 5 maçta 11 puan toplamayı başardılar.Geçen hafta Stoke deplasmanında 1 puana razı olmuşlardı.Dengeli bir takım olduklarına inanıyorum.Özellikle savunmada çok iyiler.Şu ana kadar 4 gol yediler ve Premier Lig’in en az gol yiyen takımı konumundalar.Geçen hafta Sunderland karşısında kazanan Hull City üst sıralara doğru tırmanmak istiyor fakat deplasmandaki kötü performansları buna engel oluyor.İç sahadaki oyunu deplasmanlarda sergileyemiyorlar.Bu hafta da bu senaryonun değişeceğini düşünmüyorum. Ev sahibinin kazanmasını beklemiyorum.

3065 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
437
ARJ
Arsenal Sarandi-Lanus
2
2.30
438
ARJ
River Plate-Velez Sarsfield
1
1.90
441
BRE
Santos-Sport Recife
1
1.35
629
TUR
Antalyaspor-Sivasspor
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
467
NOR
Valerenga-Sandnes
2,5 ÜSTÜ
1.45
581
DAN
AGF-Brøndby
2,5 ÜSTÜ
1.75
590
NOR
Brann-Lillestrom
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
462
DAN
Midtjylland-Viborg
1
1.45
586
İSÇ
Malmö FF-Djurgården
1
1.40
625
DAN
København-Esbjerg
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
449
İSVK
Zürih-Basel
3,5 ÜSTÜ
2.50
467
NOR
Valerenga-Sandnes
3,5 ÜSTÜ
2.15
581
DAN
AGF-Brøndby
3,5 ÜSTÜ
2.70
587
BEL
Genk-Anderlecht
3,5 ÜSTÜ
2.30
590
NOR
Brann-Lillestrom
3,5 ÜSTÜ
2.15
625
DAN
København-Esbjerg
3,5 ÜSTÜ
2.50
İddaa Tahmin Kupon
410
AL1
Stuttgart-Schalke 04
VAR
1.30
416
TUR
Beşiktaş-Fenerbahçe
VAR
1.40
434
İS1
Barcelona-Athletic Bilbao
3,5 ÜSTÜ
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı