31 Ocak 2015, 02:35 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
20:00 Charleroi - Genk | 22:00 Waasland-Beveren - Mechelen | 22:00 Westerlo - Cercle Brugge | 22:00 Mouscron Peruwelz - Kortrijk | 21:30 Dessel - Eupen | 22:00 FC Antwerp - Woluwe Zaventem | 22:00 Mons - ASV Geel | 22:00 Seraing Utd - KSV Roeselare | 22:00 Leuven - Patro Eisden | 22:00 Tubize - Heist | 22:00 Bangu - Madureira | 22:00 Barra Mansa - Volta Redonda | 22:00 Botafogo RJ - Boavista | 22:00 Resende - Bonsucesso | 00:30 Macae - Flamengo RJ | 00:30 Goias - Trindade | 22:00 Catuense - Colo C. | 00:00 Jacuipense - Juazeirense | 22:00 Criciuma - Guarani de Palhoca | 00:30 Chapecoense-SC - Inter de Lages | 22:00 Nacional PR - Coritiba | 22:00 Gremio - Frederiquense | 00:30 SER Caxias - Brasil de Pelotas | 00:45 Ceará - Guarany | 22:00 Audax - Palmeiras | 22:00 Bragantino - Sao Bernardo | 22:00 Rio Claro - Botafogo SP | 00:30 Capivariano - Red Bull Brasil | 02:00 Piracicaba - Mogi Mirim | 18:00 Accrington - Northampton | 18:00 Burton - Bury | 18:00 Luton - Cambridge Utd | 18:00 Morecambe - AFC Wimbledon | 18:00 Newport - Shrewsbury | 18:00 Southend - York | 18:00 Stevenage - Oxford Utd | 18:00 Carlisle - Mansfield | 18:00 Dagenham & Red. - Cheltenham | 18:00 Wycombe - Portsmouth | 18:00 Exeter - Tranmere | 18:00 Hartlepool - Plymouth | 18:00 Dulwich Hamlet - Grays | 18:00 Harrow - Wingate & Finchley | 18:00 Kingstonian - Maidstone | 18:00 Hornchurch - VCD Athletic | 18:00 Leatherhead - Bury Town | 18:00 Bognor - Billericay | 18:00 Lewes - East Thurrock | 18:00 Canvey - Tonbridge | 18:00 Peacehaven & Telscombe - Hendon | 18:00 Enfield Town - Metropolitan | 18:00 Witham - Margate | 18:00 Leiston - Hampton | 18:00 Barrow - Brackley | 18:00 Fylde - Chorley | 18:00 North Ferriby - Worcester | 18:00 Oxford City - Tamworth | 18:00 Boreham Wood - Basingstoke | 18:00 Bromley - Havant & W | 18:00 Chelmsford - Whitehawk | 18:00 Eastbourne Borough - Bath City | 18:00 Weston - Hemel | 18:00 Boston - Stockport | 18:00 Colwyn Bay - Hednesford | 18:00 Gainsborough - Harrogate | 18:00 Stalybridge - Bradford PA | 18:00 Gosport - Ebbsfleet | 18:00 Maidenhead - Concord | 18:00 Sutton - Farnborough | 18:00 Gloucester City - Lowestoft | 18:00 Guiseley - Hyde | 18:00 Leamington - Solihull | 18:00 Stortford - Staines | 18:00 Wealdstone - Hayes & Yeading | 18:00 Braintree - Macclesfield | 18:00 Dartford - Bristol Rovers | 18:00 Welling - Chester | 18:00 Forest Green - Nuneaton | 18:00 Grimsby - Telford | 18:00 Halifax - Barnet | 18:00 Southport - Gateshead | 18:00 Altrincham - Aldershot | 18:00 Kidderminster - Eastleigh | 18:00 Lincoln - Dover Ath. | 18:00 Wrexham - Torquay | 18:00 Woking - Alfreton | 15:45 Hull City - Newcastle Utd | 18:00 Crystal Palace - Everton | 18:00 Liverpool - West Ham | 18:00 Manchester United - Leicester | 18:00 Stoke City - QPR | 18:00 Sunderland - Burnley | 18:00 West Brom - Tottenham | 20:30 Chelsea - Manchester City | 15:15 Brentford - Middlesbrough | 15:30 Huddersfield - Leeds | 18:00 Birmingham - Norwich | 18:00 Blackburn - Fulham | 18:00 Cardiff - Derby | 18:00 Ipswich - Wigan | 18:00 Nottingham - Millwall | 18:00 Blackpool - Brighton | 18:00 Reading - Sheffield Wed | 18:00 Bolton - Wolves | 18:00 Charlton - Rotherham | 18:00 Bradford - Colchester | 18:00 Chesterfield - Doncaster | 18:00 Coventry - Rochdale | 18:00 Peterborough - Yeovil | 18:00 Sheffield Utd - Swindon | 18:00 Crawley Town - Preston | 18:00 Crewe - Milton Keynes Dons | 18:00 Leyton Orient - Scunthorpe | 18:00 Barnsley - Port Vale | 18:00 Oldham - Notts County | 16:00 Auxerre - Dijon | 18:30 Marseille - Evian TG | 22:00 Lens - Bastia | 22:00 Lorient - Montpellier | 22:00 Metz - Nice | 22:00 Nantes - Lille | 22:00 Toulouse - Reims | 16:00 Uerdingen - Köln II | 17:30 Hamburger SV - Köln | 17:30 VfB Stuttgart - B. Moenchengladbach | 17:30 Schalke - Hannover | 17:30 Mainz - Paderborn | 17:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt | 20:30 Bayer Leverkusen - Dortmund | 16:00 Hallescher - Duisburg | 16:00 Regensburg - Dortmund II | 16:00 Wehen - Hansa Rostock | 16:00 Chemnitzer FC - Fortuna Köln | 16:00 Erfurt - Energie Cottbus | 16:00 Holstein Kiel - Stuttgart II | 16:00 Panionios - Panthrakikos | 18:15 Kalloni - Asteras Tripolis | 20:30 PAOK - Panetolikos | 19:30 Psachna - Panachaiki | 16:30 Novese - Vado | 17:00 Bologna - Pescara | 17:00 Catania - Perugia | 17:00 Cittadella - Trapani | 17:00 Lanciano - Varese | 17:00 Latina - Livorno | 17:00 Pro Vercelli - Modena | 17:00 Brescia - Entella | 17:00 Carpi - Crotone | 17:00 Ternana - Vicenza | 20:00 Genoa - Fiorentina | 22:45 AS Roma - Empoli | 20:30 PSV - Willem II | 21:45 Excelsior - Breda | 21:45 Groningen - G.A. Eagles | 22:45 Twente - Cambuur | 18:30 Jong Ajax - Den Bosch | 21:45 Graafschap - Oss | 20:00 Benfica - Boavista | 20:30 Nacional - Belenenses | 23:15 Penafiel - Guimaraes | 18:00 Aves - Braga B | 18:00 Ath Bilbao B - Socuellamos | 18:00 Zaragoza B - Reus Deportiu | 19:00 Atl. Astorga - Celta Vigo B | 19:00 Amorebieta - Leioa | 20:00 Huracan - Alcoyano | 20:00 Espanyol B - Cornella | 20:00 Villarreal B - L Hospitalet | 21:15 Lucena - Melilla | 20:00 Albacete - Tenerife | 20:00 Sabadell - Barcelona B | 20:00 Ponferradina - Gijon | 20:15 Numancia - Betis | 22:00 Leganes - Llagostera | 22:00 Mirandes - Santander | 23:00 Las Palmas - Mallorca | 18:00 Real Madrid - Real Sociedad | 20:00 Eibar - Atl. Madrid | 22:00 Granada CF - Elche | 00:00 Celta Vigo - Cordoba | 14:30 Goztepe - Inegolspor | 14:30 Karagumruk - Keciorengucu | 15:00 Alanyaspor - Manisaspor | 15:00 Kayserispor - Orduspor | 19:30 Antalyaspor - Karsiyaka | 14:30 Kasimpasa - Basaksehir | 17:00 Gaziantepspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Fenerbahce | 04:10 Estudiantes L.P. - Gimnasia L.P. | 16:00 Mattersburg - Lafnitz | 17:00 Midtjylland - Orebro | 23:00 Brondby - Mlada Boleslav | 16:30 Lumezzane - Torres | 16:30 Pistoiese - Reggiana | 16:30 Ischia - Martina Franca | 17:00 Lucchese - Prato | 17:00 Catanzaro - Melfi | 17:00 Foggia - Benevento | 18:00 Cremonese - Novara | 18:00 Monza - Sudtirol | 18:00 Ancona - Teramo | 19:00 Forli - Santarcangelo | 19:00 Pisa - Savona | 19:00 Salernitana - Lamezia | 21:30 FeralpiSalo - Pavia | 21:30 Reggina - Lecce | 18:00 Jura Sud - Belfort | 18:00 Mulhouse - Montceau | 18:00 Sarre Union - St Etienne II | 18:00 Lyon II - Saint Priest | 18:00 Yzeure - Viry-Chatillon | 20:00 Monts - Montpellier 2 | 20:00 Calais - Paris SG II | 20:00 Sannois - Ivry | 20:00 Lorient II - Stade Bordelais | 20:00 Nantes II - Limoges | 20:00 Amiens AC - Lens II | 20:00 Arras - Lille II | 20:00 Roye - Mantes | 20:00 Dieppe - Beauvais | 20:00 Sedan - Quevilly | 20:00 Aubervilliers - Sochaux II | 20:00 Troyes II - Raon L Etape | 20:00 Nice II - Beziers | 20:00 Villefranche - Marignane | 20:00 Monaco II - Sete | 20:00 Martigues - Pontet | 20:00 Rodez - Grenoble | 20:00 Hyeres - Lyon Duchere | 20:30 Fontenay - Vitre | 20:30 Concarneau - Tarbes | 20:30 Les Herbiers - Pontivy | 20:30 Trelissac - Saint-Malo | 20:30 Moulins - Metz II | 21:00 Romorantin - IC Croix | 21:00 Mont-de-Marsan - Bordeaux II | 21:00 Pau - Plabennec | 02:30 Ubiratan - 7 de Setembro | 14:00 Harimau Muda B - Sri Lanka |
Banko İddaa Kuponu 9 Kasım Cumartesi

Banko İddaa Kuponu 9 Kasım Cumartesi


B.Leverkusen - Hamburg 201 Maç Sonucu - 1 Oran: 1.40

Aston Villa - Cardiff 208 Alt Üst 2,5 Gol - Alt Oran: 1.70

Southampton - Hull 212 Maç Sonucu - 1 Oran: 1.40

Toplam Oran : 3.33

 

Aston Villa - Cardiff : Gol sorunlarını halletmek için transfer sezonunun son dakikalarında atağa kalkan ve Kozak'ı alan Aston Villa hala gol sorunlarını aşmış değil. Üstelik Forvetteki Agbonlahor ile Weimann'ın oynamama durumu var bu karşılaşma öncesi. Ek olarak orta sahanın önemli oyuncularından Delph ve defanstan Luna da oynamayacak. Karşılaşmanın oynanacağı saatlerde yağmurun olma ihtimali de bizim seçimlerimizi yaparken daha dikkatli olmamızı sağlayacak. Cardiff'in bir haftaki performansı diğerini tutmuyor. Ve evinde oynadığı oyunu deplasmanda sergileyemiyor fakat defansını sıkı tutarak bu deplasmanda da 3 puanı zorlayabilir ve sezonun ilk peşpeşe galibiyetini alabilir.


Bayer Leverkusen - Hamburg : Almanya Bundesliga 1'de 12. hafta karşılaşmasında Bayer Leverkusen sahasında Hamburg takımını konuk ediyor.Leverkusen, son lig maçında Braunschweig'e 1-0 yenildi.Leverkusen, bu sezon iç sahada oynadığı 6 lig maçında 5 galibiyet, 1 beraberlik aldı.Leverkusen'in, ligde oynadığı 11 maçın 7'sinde 'karşılıklı gol' oldu.Leverkusen, hafta arasında Şampiyonlar Ligi grup maçında Shakhtar Donetsk ile deplasmanda karşılaştı.Leverkusen, ligde oynadığı 11 maçta 8 galibiyet aldı.Hamburg, son lig maçında Mönchengladbach'a 2-0 yenildi.Hamburg, ligde oynadığı 11 maçta 3 galibiyet aldı.Hamburg, deplasmanda oynadığı son 3 lig maçında 7 puan aldı.Hamburg'un, ligde oynadığı 11 maçın 8'i '2,5 gol üstü' sonuçlandı.Aralarında oynanan son 10 maçın 4'ünü Leverkusen kazandı.Aralarında oynanan son 10 maçın 7'sinde 'karşılıklı gol' oldu.Ben bu karşılaşmada ev sahibi Bayer Leverkusen takımının yenilmeyeceğini düşünüyorum.


Southampton Hull : Southampton bu sene iç sahada ortaya koyduğu performansla rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi.Şu ana kadar iç sahada oynadıkları 5 maçta 11 puan toplamayı başardılar.Geçen hafta Stoke deplasmanında 1 puana razı olmuşlardı.Dengeli bir takım olduklarına inanıyorum.Özellikle savunmada çok iyiler.Şu ana kadar 4 gol yediler ve Premier Lig’in en az gol yiyen takımı konumundalar.Geçen hafta Sunderland karşısında kazanan Hull City üst sıralara doğru tırmanmak istiyor fakat deplasmandaki kötü performansları buna engel oluyor.İç sahadaki oyunu deplasmanlarda sergileyemiyorlar.Bu hafta da bu senaryonun değişeceğini düşünmüyorum. Ev sahibinin kazanmasını beklemiyorum.

3268 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
247
DUEL
Liverpool-Manchester United
2
1.85
246
DUEL
Benfica-Real Madrid
2
1.90
272
DUEL
PAOK-PSV
2
1.65
262
DUEL
Atlético Madrid-Fenerbahçe
1
2.15
İddaa Tahmin Kupon
102
TU1L
Elazığspor-Ankaraspor
0
3.20
107
FR2
Niort-Créteil
0
3.10
114
FR2
Tours-Ajaccio
3,5 ÜSTÜ
3.40
121
BEL
Club Brugge-KV Oostende
3,5 ÜSTÜ
1.85
124
AL1
Wolfsburg-Bayern Münih
3,5 ÜSTÜ
2.05
125
İTB
Bari-Frosinone
0
2.90
İddaa Tahmin Kupon
104
TUR
Trabzonspor-Kayseri Erciyesspor
VAR
1.55
121
BEL
Club Brugge-KV Oostende
2,5 ÜSTÜ
1.30
129
İS1
Rayo Vallecano-Deportivo
VAR
1.65
İddaa Tahmin Kupon
103
TUR
Akhisar Bld.-Balıkesirspor
1
1.50
115
HOL
Dordrecht-Heerenveen
2
1.50
121
BEL
Club Brugge-KV Oostende
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
180
İNP
Manchester United-Leicester City (2)
1
2.50
244
İS1
Real Madrid-Real Sociedad
46
2.05
257
İS1
Eibar-Atlético Madrid
YOK
1.60
264
İNP
Chelsea-Manchester City
1
1.85
267
HOL
PSV-Willem II
İY 1,5 ÜST
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı