01 Şubat 2015, 05:54 Pazar
Canlı Sonuçlar  
09:00 Melbourne City - Sydney Wanderers | 16:30 Lokeren - Gent | 20:00 Anderlecht - Waregem | 22:00 Lierse - St. Liege | 16:30 K.RC. Mechelen - St. Truiden | 17:00 Aalst - RWS Bruxelles | 22:00 Atletico-MG - Tupi | 22:00 Caldense - Mamore | 22:00 Tombense - Villa Nova AC | 22:00 URT - Boa | 00:30 EC Democrata - Cruzeiro | 00:30 Guarani EC - America MG | 22:00 Cabofriense - Vasco | 22:00 Tigres RJ - Nova Iguacu | 00:30 Fluminense - Friburguense | 22:00 Anapolina - Atletico GO | 22:00 Aparecidense - Itumbiara | 22:00 Caldas Novas - Crac Go | 22:00 Goianesia - Gremio Anapolis | 22:00 Central-PE - Serra Talhada | 22:00 Nautico - Salgueiro | 22:00 America PE - Vera Cruz | 22:00 CA Porto - Pesqueira | 22:00 Ypiranga - Atletico PE | 22:00 Jacobina - Galicia | 22:00 Vitoria - Bahia De Feira | 00:00 Feirense - Serrano | 00:30 Vitoria da Conquista - Bahia | 22:00 Joinville - Avai | 22:00 Metropolitano - Marcilio Dias | 00:30 Figueirense - Atletico Ibirama | 22:00 Cascavel CR - Atletico-PR | 22:00 Londrina - Foz do Iguacu | 22:00 Malucelli - Rio Branco SC | 22:00 Maringa FC - Operario | 00:30 Parana - Prudentopolis | 22:00 Lajeadense - Internacional | 23:00 EC Cruzeiro - Veranopolis | 23:00 EC Sao Jose - Avenida | 23:00 Hamburgo - Aimore | 23:00 SC Sao Paulo - Passo Fundo | 23:00 Ypiranga FC - Juventude | 22:00 Icasa - Horizonte | 22:00 Sao Benedito - Fortaleza | 22:00 Maranguape - Guarani de Juazeiro | 22:00 Corinthians - Marilia | 22:00 Penapolense - Sao Paulo | 00:30 Ponte Preta - Portuguesa | 00:30 Santos - Ituano | 00:30 Sao Bento - Linense | 16:30 Arsenal - Aston Villa | 19:00 Southampton - Swansea | 18:00 Bristol City - Fleetwood Town | 21:00 Walsall - Gillingham FC | 16:00 Caen - St Etienne | 19:00 Bordeaux - Guingamp | 23:00 Monaco - Lyon | 17:30 Werder Bremen - Hertha Berlin | 19:30 Augsburg - Hoffenheim | 16:00 Mainz II - Stutt. Kickers | 16:00 Preussen Munster - Dresden | 16:00 Panathinaikos - Platanias FC | 18:15 Giannina - Kerkyra | 18:15 Levadiakos - Skoda Xanthi | 20:30 Veria - Olympiakos Piraeus | 15:00 Zakynthiakos - Panelefsiniakos F.C. | 16:00 Alexandroupoli - Ampelokipoi | 16:00 Byzantio - Apollon Arnaia | 16:00 Evros S. - Dramas | 16:00 Thyella F. - Akropotamos | 16:00 Feraios - Tsaritsani | 16:00 Karaiskakis - Thesprotos | 16:00 Makrochori - Trikala F.C. | 16:00 Neokaisareias - Agias | 16:00 Ermis Kiveriou - Achaiki | 16:00 Magoulas - Loutraki | 16:00 Neas M. - Mandraikos | 16:00 Panarkadikos - Panargiakos | 16:00 Vyzas FC - PAO Varda | 16:00 Ethnikos Piraeus - Atromitos P. | 16:00 Ierapetra - Kifisias | 16:00 Ionikos - Giouchtas | 16:00 Kyanos A. V. - Kissamikos | 16:00 Nea I. - Kroussonas | 16:00 Triglia R. - Irodotos | 16:00 Panserraikos - Giannitsa | 16:00 Glyfada - AO Ilisiakos | 16:00 Eleftheroupolis - Kampaniakos | 16:00 Kastoria - Aris | 16:00 Kavala - Ethnikos N. A. | 16:00 Filippiada - Anagennisi Arta | 16:00 Kozani FC - Vataniakos | 16:00 Lamia - Fokikos FC | 16:00 Fostiras - Chania | 16:00 Karditsa - Aiginiakos | 16:00 Ermionidas-Ermis - Acharnaikos | 16:00 Pierikos - Kalamaria | 19:00 O. Volos - Iraklis | 14:30 Sassuolo - Inter | 17:00 Atalanta - Cagliari | 17:00 Cesena - Lazio | 17:00 Chievo - Napoli | 17:00 Palermo - Verona | 17:00 Torino - Sampdoria | 17:00 Udinese - Juventus | 22:45 AC Milan - Parma | 14:30 Feyenoord - Den Haag | 16:30 Utrecht - Zwolle | 16:30 Vitesse - Ajax | 18:45 AZ Alkmaar - Heracles | 16:30 Maastricht - Roda | 16:30 Nijmegen - Helmond | 19:00 Gil Vicente - Setubal | 19:00 Rio Ave - Estoril | 19:00 Academica - Maritimo | 21:00 Arouca - Sporting | 23:15 FC Porto - Ferreira | 18:00 FC Porto B - Covilha | 18:00 Freamunde - Academico Viseu | 18:00 Guimaraes B - Oliveirense | 18:00 Olhanense - Feirense | 18:00 SC Farense - U. Madeira | 18:00 Tondela - Trofense | 18:00 Chaves - Atletico CP | 18:00 Portimonense - Maritimo B | 19:00 Benfica B - Leixoes | 19:00 Beira Mar - Oriental | 19:00 Santa Clara - Sporting B | 13:30 Trival Valderas - Real Madrid B | 13:30 Getafe B - Las Palmas B | 14:00 Gimnastic - Baleares | 14:00 Cadiz - Marbella | 14:00 Fuenlabrada - Rayo Vallecano B | 14:00 Cordoba B - UCAM Murcia | 14:00 Gijon B - Burgos | 14:00 Langreo - Lealtad | 14:00 Atl. Madrid B - Conquense | 14:00 Mallorca B - Olot | 14:00 Sant Andreu - Badalona | 14:00 Arroyo - Jaen | 14:15 Guadalajara - R. Union | 18:00 Betis B - La Roda | 18:30 Olimpic Xativa - Valencia B | 18:30 Coruxo FC - Real Aviles | 18:30 Murcia - Marino de Luanco | 18:30 Huesca - Barakaldo | 18:30 R. Sociedad B - Sestao | 19:00 Zamora - Ferrol | 19:00 Elche B - Hercules | 19:00 Villanovense - Granada CF B | 19:00 Eldense - Lleida | 19:00 Cartagena - La Hoya Lorca | 19:00 Compostela - Valladolid B | 19:00 R. Oviedo - Leonesa | 19:00 Somozas - Guijuelo | 19:00 Tropezon - UD Logrones | 19:00 Toledo - Tudelano | 19:00 El Palo - Sevilla B | 19:00 Linense - Cacereno | 14:00 Osasuna - Zaragoza | 19:00 Recreativo Huelva - Alaves | 19:00 Girona - Alcorcon | 20:15 Valladolid - Lugo | 14:00 Levante - Ath Bilbao | 19:00 Almeria - Getafe | 21:00 Sevilla - Espanyol | 23:00 Barcelona - Villarreal | 14:00 Gumushanespor - Kahramanmarasspor | 14:00 Diyarbakir BB - Tepecik | 14:00 Pazarspor - Hatayspor | 14:00 Duzyurtspor - Altay | 14:30 Aydinspor - Ofspor | 14:30 Tarsus - Kartalspor | 14:30 Hacettepe - Anadolu Selcukluspor | 14:30 Pendikspor - Menemen Bld. | 14:30 Fethiyespor - Tavsanli Linyitspor | 14:30 Iskenderun - Bayrampasa | 14:30 Umraniyespor - Turgutluspor | 14:30 Yeni Malatyaspor - Tokatspor | 14:30 Bugsasspor - Bandirmaspor | 14:30 Kirklarelispor - Golbasispor | 14:30 Nazillispor - Kocaeli Birlikspor | 14:30 Boluspor - Gaziantep BB | 14:30 Giresunspor - Samsunspor | 17:00 Adanaspor AS - Sanliurfaspor | 19:30 Altinordu - Bucaspor | 14:00 Konyaspor - Eskisehirspor | 14:00 Genclerbirligi - Rizespor | 17:00 Besiktas - Mersin | 21:00 Galatasaray - Bursaspor | 16:00 Degerfors - Carlstad | 19:30 Goteborg - Jablonec | 13:00 Tuttocuoio - Pro Piacenza | 14:30 Pro Patria - Real Vicenza | 14:30 Matera - Messina | 16:30 Alessandria - Giana Erminio | 16:30 Arezzo - Renate | 16:30 L Aquila - Pontedera | 16:30 Lupa Roma - Nuova Cosenza | 18:00 Como - AlbinoLeffe | 18:00 Spal - Gubbio | 18:00 Casertana - Paganese | 20:00 Bassano - Pordenone | 20:00 Grosseto - Carrarese | 20:00 Barletta - Juve Stabia | 17:00 Fleury-Merogis - Jeanne d Arc | 22:00 Chapadao - Misto | 22:00 Corumbaense - Aguia Negra | 22:00 Costa Rica - CENE | 22:00 Comercial MS - Novoperario | 22:00 Naviraiense - Ivinhema | 21:00 Cuiabá Esporte - Dom Bosco | 23:00 Luverdense - Sinop | 23:00 Mixto - Operário-MT | 00:00 Rondonopolis - Uniao E. | 14:00 Bahrain U23 - Singapore U23 |
Basketbol Tahminleri Orhun Gencer
Basketbol Tahminleri Orhun Gencer 30 Ekim Orhun Gencer kuponu…Orhun gencer kuponlarını sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.. 30 EKİM ORHUN GENCER BASKETBOL KUPONU 797  Galatasaray - Karşıyaka (12.5h)MacSonucu  1 : 1.70 800  Edirne Olin(6.5/12.5h) - Anadolu Efes  MS  2/2 : 2.25 802  Aliağa  Petkim -   Tofaş (TS :  148.5 ) TS   Altı  : 1.70 803  Banvit - Hacettepe Univer.(8.5/15.5h)  MS  1/1 : 2.25 Toplam Oran 14,63
15434 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
erkan bölükbaş ( 08.01.2015, 18:07 )
1 3
selam sen müthişsin
mustafa ( 04.04.2013, 18:56 )
1 3
sızı sevıyoruz


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
314
TUR
Konyaspor-Eskişehirspor
0
3.20
347
İKLK
Celtic-Glasgow Rangers
1
1.90
353
İTA
Torino-Sampdoria
0
3.00
390
AFUK
Fildişi Sahilleri-Cezayir
0
2.90
393
FR1
Monaco-Lyon
0
2.90
394
İS1
Barcelona-Villarreal
3,5 ÜSTÜ
1.80
İddaa Tahmin Kupon
365
HOL
AZ Alkmaar-Heracles
2,5 ÜSTÜ
1.30
385
TUR
Galatasaray-Bursaspor
VAR
1.45
391
İTA
Milan-Parma
2,5 ÜSTÜ
1.65
İddaa Tahmin Kupon
313
TUR
Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor
1
1.80
384
İS1
Sevilla-Espanyol
1
1.45
391
İTA
Milan-Parma
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
174
AL1
Schalke 04-Hannover 96
2,5 ÜSTÜ
1.45
175
AL1
Stuttgart-Borussia M'gladbach
0
3.20
180
İNP
Manchester United-Leicester City (2)
1
2.50
182
İNP
Sunderland-Burnley
1
1.85
286
FR1
Nantes-Lille
0
2.80
288
İS1
Granada-Elche
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
180
İNP
Manchester United-Leicester City (2)
1
2.50
244
İS1
Real Madrid-Real Sociedad
46
2.05
257
İS1
Eibar-Atlético Madrid
YOK
1.60
264
İNP
Chelsea-Manchester City
1
2.05
267
HOL
PSV-Willem II
İY 1,5 ÜST
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı