29 Ağustos 2014, 10:53 Cuma
Canlı Sonuçlar  
20:00 Los Andes - Comunicaciones | 21:05 Tristan Suarez - Brown Adrogue | 21:30 Atletico Atlanta - Dep. Merlo | 21:30 Deportivo Espanol - Villa Dálmine | 21:30 Deportivo Moron - Barracas Central | 21:30 Almagro - Acassuso | 21:30 Colegiales - CA Estudiantes | 21:30 Sportivo Italiano - UAI Urquiza | 21:30 Villa San Carlos - Platense | 22:15 Union de Santa Fe - Crucero del Norte | 02:30 Atl. Huracan - Patronato | 21:30 Deportivo Riestra - Defensores Unidos | 21:30 Argentino de Quilmes - Sacachispas | 02:00 Talleres Escalada - Justo José de Urquiza | 21:30 El Porvenir - Puerto Nuevo | 19:30 FAC Wien - Hartberg | 19:30 Kapfenberg - Mattersburg | 19:30 Liefering - Horn | 19:30 St. Polten - A. Lustenau | 21:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz | 20:00 BW Linz - SAK Klagenfurt | 20:00 Lafnitz - Sturm Graz (Am) | 20:00 Vöcklamarkt - SC Weiz | 20:00 Kalsdorf - ATSV Wolfsberger | 20:00 A. Klagenfurt - Allerheiligen | 20:00 1. SC Sollenau - Mattersburg (Am) | 20:00 Austria (Am) - First Vienna | 20:00 Neusiedl - Neuberg | 20:00 Dornbirn - Altach (Am) | 20:30 Wiener - Amstetten | 20:30 Stegersbach - Parndorf | 21:30 Gent - Kortrijk | 21:30 Leuven - Eupen | 02:30 Joinville - Oeste | 02:30 Sampaio Correa - America MG | 02:30 Santa Cruz - Atletico GO | 19:30 Kjellerup - Naesby | 20:00 Marienlyst - Ringkobing | 20:00 Thisted FC - Brabrand | 19:30 Vejle - AB Copenhagen | 20:00 Vendsyssel FF - Lyngby | 21:45 Beaconsfield - Didcot | 21:45 Mickleover - Thurnby | 21:45 Romulus - Causeway | 21:45 Thetford - Norwich Utd | 21:45 Wantage - Kidlington | 21:00 Auxerre - Valenciennes | 21:00 Chateauroux - Orleans | 21:00 GFC Ajaccio - Troyes | 21:00 Laval - AC Ajaccio | 21:00 Le Havre - Creteil | 21:00 Nimes - Arles-Avignon | 21:00 Sochaux - Dijon | 21:00 Niort - Clermont | 21:00 Dunkerque - Colomiers | 21:00 Istres - Lucon | 21:00 Red Star - Epinal | 21:00 Frejus Saint Raphael - Amiens | 21:00 Chambly - Bourg Peronnas | 21:00 Le Poire Sur Vie - Colmar | 21:00 Avranches - Paris FC | 21:00 Strasbourg - Boulogne | 21:00 CA Bastia - Consolat | 21:30 Marseille - Nice | 19:30 Union Berlin - Nurnberg | 19:30 FSV Frankfurt - RB Leipzig | 19:30 Aalen - Kaiserslautern | 19:00 Verl - Viktoria Koln | 19:00 Schalding - Ingolstadt II | 19:00 Wurzburger Kickers - Munich 1860 II | 19:30 Hertha Berlin II - Viktoria Berlin | 20:00 BFC Dynamo - Union Berlin II | 20:00 Bayern II - Illertissen | 20:00 Burghausen - Schweinfurt | 20:00 Heimstetten - Buchbach | 20:30 Lübeck - Oldenburg | 20:30 Lotte - Wiedenbruck | 20:30 Memmingen - Garching | 19:00 Erlenbach - Jahn Forchheim | 19:00 Hankofen-Hailing - Rain/Lech | 19:30 Rugenbergen - Buxtehuder | 19:30 Dassendorf - TSV Buchholz 08 | 19:30 Neudrossenfeld - Memmelsdorf | 20:00 Sandersdorf - Bernburg | 20:00 Alzenau - Oberrad | 20:00 Hadamar - Wehen II | 20:30 Strausberg - Altludersdorf | 20:30 SV Wiesbaden - Viktoria Griesheim | 20:30 Elmshorn - Curslack-Neuengamme | 20:30 Eltersdorf - Aschaffenburg | 21:00 Bonner - FC Viktoria 08 | 21:00 Suderelbe - Germania Schnelsen | 21:30 Augsburg - Dortmund | 20:00 Mainz II - Hansa Rostock | 21:30 Perugia - Bologna | 21:00 G.A. Eagles - Willem II | 21:00 Achilles 29 - Sittard | 21:00 Den Bosch - Jong Ajax | 21:00 Helmond - Nijmegen | 21:00 Jong PSV - Eindhoven FC | 21:00 Sparta Rotterdam - Volendam | 21:00 Telstar - Almere City | 21:00 Venlo - Emmen | 21:00 Waalwijk - Jong FC Twente | 19:00 Piast Gliwice - Zawisza | 21:30 Wisla - GKS Belchatow | 22:00 Academica - Setubal | 18:30 Gaz Metan Medias - Pandurii | 21:00 Ceahlaul - Concordia | 21:30 La Hoya Lorca - Linense | 22:00 Reus Deportiu - Cornella | 22:00 Marbella - Cordoba B | 21:00 Getafe - Almeria | 23:00 Valencia - Malaga | 19:30 Husqvarna - Jonkopings | 20:00 Helsingborg - Halmstad | 20:00 Orebro - Brommapojkarna | 20:00 Bucaspor - Altinordu | 21:00 Balikesirspor - Akhisar Genclik Spor | 21:00 Rizespor - Genclerbirligi | 17:00 Ural - Terek Grozni | 12:00 Belgium U17 - Latvia U17 | 12:00 Northern Ireland U17 - FYR Macedonia U17 | 12:00 Ukraine U17 - Norway U17 | 17:00 Italy U17 - Czech Republic U17 | 17:00 Poland U17 - Sweden U17 | 21:30 England U17 - Portugal U17 | 19:00 Floro - Forde | 20:00 Qviding - Utsiktens | 12:30 Peninsula - Wolves FC | 20:30 Matera - Paganese | 21:45 Cremonese - AlbinoLeffe | 17:00 Stoke City U21 - Derby U21 | 12:00 Amkar U21 - Spartak Moscow U21 | 13:30 Arsenal Tula U21 - Kuban U21 | 17:00 M. Saransk U21 - T. Moscow U21 | 18:00 Acharnaikos - Fostiras | 18:00 Aiginiakos - A. Asteras | 18:00 Iraklis - Lamia | 18:00 Kallithea - Smyrnis | 20:00 AEK - Fokikos FC |
CAN TONGO Hazır Kuponları 15.12.2012

CAN TONGO Hazır Kuponları

15 Aralık CAN TONGO Hazır Kuponları

Can Tongo Tahminleri

 

Mersin İdman Yurdu - Akhisar Bld.Spor    171        1        1.7

         Leverkusen - Hamburg    175        1        1.45

         Cardiff - Peterborough    191        1        1.2

         Club Brugge - Mons    265        1        1.3


 Toplam Oran  : 3.85

1488 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
573
UAL
Rostov-Trabzonspor
2,5 ÜSTÜ
1.85
577
UAL
Twente-Qarabağ
1
1.45
598
UAL
Rio Ave-Elfsborg
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı