25 Ekim 2014, 09:52 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:30 Libertad de Sunchales - Alvarado | 23:00 Union Mar del Plata - Tiro Federal | 17:00 Colegiales - Brown Adrogue | 21:30 Tristan Suarez - Dep. Merlo | 21:30 Deportivo Armenio - Barracas Central | 22:00 Deportivo Moron - Comunicaciones | 01:05 Fénix - CA Estudiantes | 02:00 Santamarina - All Boys | 02:10 Argentinos Jrs - Nueva Chicago | 17:00 Midland - Dock Sud | 21:30 Defensores de Belgrano - Club Luján | 21:30 Justo José de Urquiza - Talleres Escalada | 17:00 Yupanqui - Cañuelas | 21:00 Independiente - Tigre | 22:00 Velez Sarsfield - Banfield | 00:10 Newells Old Boys - Godoy Cruz | 02:30 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club | 11:45 Melbourne Victory - Melbourne City | 16:00 Hard - A. Salzburg | 16:30 Altach (Am) - Neumarkt | 16:30 Eugendorf - Wacker Innsbruck (Am) | 17:00 Dornbirn - Wattens | 17:00 Schwaz - Bizau | 18:15 Saalfelden - FC Hochst | 20:00 Lafnitz - AC Wolfsberger (Am) | 17:00 Sturm Graz - Rapid Vienna | 19:30 AC Wolfsberger - Altach | 19:30 Admira - Ried | 19:30 Austria Vienna - Neustadt | 19:00 Waasland-Beveren - Genk | 21:00 Charleroi - Oostende | 21:00 Waregem - Cercle Brugge | 21:00 Westerlo - Kortrijk | 19:00 Virton - Aalst | 21:00 Patro Eisden - St. Truiden | 21:00 Heist - Eupen | 21:00 ASV Geel - Dessel | 21:00 Lommel Utd - K.RC. Mechelen | 21:00 Seraing Utd - Tubize | 21:20 Bragantino - Boa | 21:20 Vasco - Ponte Preta | 22:20 Nautico - Atletico GO | 02:00 Luverdense - Oeste | 02:00 Vila Nova FC - Sampaio Correa | 21:00 Tupi - Paysandu PA | 00:00 Fortaleza - Macae | 02:30 CRB - Madureira | 22:00 Tombense - Confianca | 01:30 Brasil de Pelotas - Londrina | 21:20 Figueirense - Cruzeiro | 21:20 Fluminense - Atletico-PR | 21:20 Palmeiras - Corinthians | 23:30 Atletico-MG - Sport Recife | 23:30 Chapecoense-SC - Santos | 23:30 Coritiba - Gremio | 23:30 Vitoria - Criciuma | 02:00 Internacional - Bahia | 02:00 Botafogo RJ - Flamengo RJ | 18:00 Sonderjyske - Midtjylland | 14:00 Hellerup - Helsingor | 14:30 Kjellerup - Sydvest | 15:00 Brabrand - Jammerbugt | 16:00 Marienlyst - Skovbakken | 16:00 BK Frem - Herlev | 16:00 Rishoj - Sollerod-Ved. | 16:00 Naesby - Odder | 17:00 AFC Wimbledon - Tranmere | 17:00 Carlisle - Oxford Utd | 17:00 Luton - Northampton | 17:00 Plymouth - Cheltenham | 17:00 Shrewsbury - Portsmouth | 17:00 Southend - Bury | 17:00 Stevenage - Burton | 17:00 York - Mansfield | 17:00 Cambridge Utd - Hartlepool | 17:00 Newport - Accrington | 17:00 Wycombe - Dagenham & Red. | 17:00 Aldershot - Torquay | 17:00 Alfreton - Lincoln | 17:00 Barwell - Altrincham | 17:00 Basingstoke - Harrow | 17:00 Canvey - Havant & W | 17:00 Chelmsford - Barnet | 17:00 Chorley - Halifax | 17:00 Dartford - Burgess Hill | 17:00 Dorchester - Bristol Rovers | 17:00 Eastbourne Borough - Dover Ath. | 17:00 Gateshead - Gainsborough | 17:00 Grimsby - Guiseley | 17:00 Kidderminster - Eastleigh | 17:00 Kings Lynn - Fylde | 17:00 Leek - Blyth | 17:00 Maidstone - Welling | 17:00 Nuneaton - Hemel | 17:00 Spennymoor - Telford | 17:00 St. Albans - Concord | 17:00 Stockport - Chester | 17:00 Tamworth - Southport | 17:00 Weymouth - Braintree | 17:00 Witham - Weston | 17:00 Woking - Boreham Wood | 17:00 East Thurrock - Bath City | 17:00 Evesham - Bromley | 17:00 Gloucester City - Forest Green | 17:00 Norton Utd - Shildon | 17:00 Warrington - North Ferriby | 17:00 Willand - Gosport | 17:00 Maidenhead - Staines | 17:00 St. Albans - Farnborough | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Sutton - Stortford | 17:00 Boreham Wood - Weston | 17:00 Chelmsford - Wealdstone | 17:00 Bradford PA - North Ferriby | 17:00 Guiseley - Solihull | 17:00 Harrogate - Brackley | 17:00 Hyde - Worcester | 17:00 Oxford City - Hednesford | 17:00 Colwyn Bay - Barrow | 17:00 Gainsborough - Boston | 17:00 Stockport - Fylde | 17:00 Tamworth - Lowestoft | 17:00 Boston - Solihull | 17:00 Ebbsfleet - Hayes & Yeading | 17:00 Hyde - Leamington | 14:45 West Ham - Manchester City | 17:00 Liverpool - Hull City | 17:00 Southampton - Stoke City | 17:00 Sunderland - Arsenal | 17:00 West Brom - Crystal Palace | 19:30 Swansea - Leicester | 14:15 Millwall - Cardiff | 17:00 Birmingham - Bournemouth | 17:00 Bolton - Brentford | 17:00 Ipswich - Huddersfield | 17:00 Leeds - Wolves | 17:00 Middlesbrough - Watford | 17:00 Nottingham - Blackburn | 17:00 Reading - Blackpool | 17:00 Brighton - Rotherham | 17:00 Sheffield Wed - Norwich | 17:00 Derby - Wigan | 17:00 Barnsley - Bristol City | 17:00 Coventry - Peterborough | 17:00 Crewe - Sheffield Utd | 17:00 Oldham - Bradford | 17:00 Port Vale - Leyton Orient | 17:00 Preston - Fleetwood Town | 17:00 Scunthorpe - Notts County | 17:00 Swindon - Colchester | 17:00 Doncaster - Milton Keynes Dons | 17:00 Walsall - Chesterfield | 17:00 Gillingham FC - Crawley Town | 17:00 Yeovil - Rochdale | 15:00 Troyes - Dijon | 18:00 Paris SG - Bordeaux | 21:00 Bastia - Monaco | 21:00 Caen - Lorient | 21:00 Evian TG - Nantes | 21:00 Reims - Montpellier | 14:00 Kaiserslautern - Dusseldorf | 14:00 St. Pauli - Karlsruher | 13:30 Augsburg II - Ingolstadt II | 14:30 Bautzen - Magdeburg | 14:30 Halberstadt - Babelsberg | 15:00 Köln II - Verl | 15:00 Bochum II - B. Moenchengladbach II | 15:00 Dusseldorf II - Siegen | 15:00 Uerdingen - Hennef | 15:00 Wolfsburg II - Luneburger Hansa | 15:00 Zweibrucken - Freiburg II | 15:00 Munich 1860 II - Illertissen | 15:00 Baunatal - Walldorf | 15:00 Heimstetten - Garching | 15:00 Saarbrücken - Pirmasens | 15:00 Nurnberg II - Bayern II | 15:00 Mannheim - Neckarelz | 16:30 Alemannia Aachen - Schalke II | 18:00 Buchbach - Bamberg | 14:00 Buxtehuder - Germania Schnelsen | 15:00 Neubrandenburg - Lichtenberg | 15:00 Schoneiche - Brandenburger | 15:00 Waren - Zehlendorf | 15:00 Eisenach - Schott Jena | 15:00 Jena II - Einheit Rudolstadt | 15:00 Altenholz - Flensburg 08 | 15:00 NTSV Strand 08 - Heider SV | 15:00 Rotenburger - Hildesheim | 15:00 Stadtallendorf - Eschborn | 15:00 Brinkumer - Grohn | 15:00 Meiendorfer SV - Dassendorf | 15:00 DJK Rosenheim - Bad Kotzting | 15:00 Rain/Lech - Schwabmunchen | 15:00 Unterfohring - Bogen | 15:00 Wolfratshausen - Eichstatt | 16:00 Spvgg Ansbach 09 - Wurzburger FV | 16:00 Bayern Hof - Weiden | 16:00 Memmelsdorf - Erlangen | 16:00 Habenhauser - Grolland | 16:00 OSC Bremerhaven - Blumenthaler | 16:00 Vatan Bremen - Leher | 16:00 Arminia Ludwigshafen - Gonsenheim | 16:00 Betzdorf - Wirges | 16:00 Pfeddersheim - Rochling | 16:00 Viktoria Griesheim - Lohfelden | 16:00 Vellmar - SKV Darmstadt | 16:00 Neudrossenfeld - Erlenbach | 16:00 Schwalmstadt - Ederbergland | 16:00 Steinbach - Alzenau | 16:00 Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg | 16:00 Sp. Seligenstadt - Flieden | 16:00 Bordesholm - Henstedt-Ulzburg | 16:00 Neumunster - Schilksee | 16:00 Angeln - Preetzer TSV | 16:00 Rugenbergen - Curslack-Neuengamme | 16:00 Hankofen-Hailing - Landsberg | 16:00 Pullach - Rosenheim | 16:00 Sonthofen - Vilzing | 16:30 Diefflen - Saar Saarbrucken | 16:30 Salmrohr - Hertha Wiesbach | 16:30 Hauenstein - Saarbrücken II | 16:30 Dornbreite Lubeck - TSV Kropp | 16:30 Mechtersheim - Idar-Oberstein | 16:30 Bahlinger - Freiburger | 16:30 Balingen - Freiberg | 16:30 FC 08 Villingen - VfR Mannheim | 16:30 Ger. Friedrichstal - Spielberg | 16:30 Hollenbach - SV Pforzheim | 16:30 Ravensburg - Pfullendorf | 16:30 Kehler - Reutlingen | 16:30 Ulm - Stutt. Kickers II | 17:00 Egestorf-Langreder - Drochtersen / Assel | 17:00 Jeddeloh - Göttingen 05 | 17:00 Alemannia Haibach - Aubstadt | 17:00 Amberg - Aschaffenburg | 17:00 Grossbardorf - Ammerthal | 16:30 Augsburg - Freiburg | 16:30 Hoffenheim - Paderborn | 16:30 Dortmund - Hannover | 16:30 Hertha Berlin - Hamburger SV | 16:30 Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart | 19:30 Bayer Leverkusen - Schalke | 15:00 Chemnitzer FC - Holstein Kiel | 15:00 Hallescher - Wehen | 15:00 Stutt. Kickers - Energie Cottbus | 15:00 Unterhaching - Stuttgart II | 15:00 VfL Osnabruck - Sonnenhof Großaspach | 15:00 Duisburg - Dresden | 15:00 Giannina - Kalloni | 17:15 Levadiakos - Panionios | 19:30 Atromitos - Ergotelis | 16:00 Fostiras - Acharnaikos | 16:00 Gazoros - Fokikos FC | 16:00 Tyrnavos - Iraklis | 16:00 Zakynthos - Aiginiakos | 17:00 Psachna - Alimos | 18:00 Aprilia - Isola Liri | 16:00 Avellino - Lanciano | 16:00 Crotone - Cittadella | 16:00 Entella - Frosinone | 16:00 Latina - Brescia | 16:00 Varese - Bari | 16:00 Pescara - Carpi | 16:00 Pro Vercelli - Perugia | 16:00 Catania - Vicenza | 16:00 Livorno - Spezia | 16:00 Empoli - Cagliari | 19:00 Parma - Sassuolo | 21:45 Sampdoria - AS Roma | 19:30 Vitesse - Breda | 20:45 AZ Alkmaar - Groningen | 20:45 Heracles - Willem II | 21:45 Ajax - G.A. Eagles | 17:30 Venlo - Waalwijk | 20:45 Maastricht - Achilles 29 | 16:30 Haugesund - Stromsgodset | 16:30 Piast Gliwice - Jagiellonia | 16:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw | 19:00 Pogon Szczecin - Cracovia | 15:00 Bytow - Legnica | 16:00 Ol. Grudziadz - Sandecja Nowy S. | 17:00 Suwalki - Termalica | 18:00 GKS Katowice - Zabki | 18:45 Zaglebie - Arka Gdynia | 19:00 Plock - Swinoujscie | 18:00 Boavista - Ferreira | 18:00 Moreirense - Gil Vicente | 22:15 Arouca - FC Porto | 11:00 Tarlungeni - FC Bihor | 11:00 Pancota - ACS Poli Timisoara | 11:00 Olt Slatina - Satu Mare | 11:00 Arges Pitesti - SC Bacau | 11:00 Voluntari - Rapid Suceava | 11:00 Caransebes - Metalul Resita | 11:00 Poiana Campina - Mioveni | 11:00 Gloria Buzau - Slobozia | 11:00 F. Constanta - Balotesti | 11:00 Dorohoi - Navodari | 11:00 Braila - Berceni | 16:00 Ceahlaul - CSMS Iasi | 18:30 U. Cluj - V. Constanta | 21:00 FC Botosani - Rapid Bucuresti | 13:00 Sochi - TSK Simferopol | 14:00 Dynamo GTS - Taganrog | 14:00 Maykop - Krasnodar 2 | 14:00 R. Volgograd - Angust Nazran | 14:00 Terek Grozni 2 - Anzhi 2 | 14:30 Krymsk - Zhemchuzhyna Yalta | 15:00 Chernomorets Novorossijsk - Armavir | 15:00 Mashuk - Astrakhan | 15:00 SKCHF Sevastopol - Afips | 17:30 Spartak Nalchik - Alania | 12:00 Orenburg - Saratov | 12:00 Dynamo SPB - Khimik | 12:00 Yenisey - SKA Energiya | 13:00 Sakhalin - Shinnik Yaroslavl | 15:00 V. Novgorod - Tosno | 15:00 Krylya Sovetov Samara - Luch Energiya | 16:00 Anzhi - Sibir | 16:00 Volgar-Astrakhan - Tomsk | 16:00 Baltika - Tyumen | 17:00 San Roque - Villanovense | 17:00 R. Sociedad B - Fuenlabrada | 17:15 Valladolid B - Leonesa | 19:00 Espanyol B - Olimpic Xativa | 17:00 Mallorca - Sabadell | 19:00 Santander - Alaves | 19:15 Betis - Recreativo Huelva | 21:00 Ponferradina - Las Palmas | 17:00 Almeria - Ath Bilbao | 19:00 Real Madrid - Barcelona | 21:00 Valencia - Elche | 23:00 Cordoba - Real Sociedad | 23:00 Eibar - Granada CF | 15:00 Degerfors - Husqvarna | 17:00 Ostersunds - Assyriska FF | 17:00 Hacken - Gefle | 19:00 Goztepe - Diyarbakir Diski | 14:00 Bucaspor - Adanaspor AS | 16:00 Denizlispor - Boluspor | 16:00 Giresunspor - Alanyaspor | 18:30 Manisaspor - Karsiyaka | 16:00 Sivasspor - Rizespor | 19:00 Balikesirspor - Bursaspor | 19:00 Fenerbahce - Genclerbirligi | 13:00 Amkar - FK Rostov | 16:00 T. Moscow - Kuban | 14:00 Inter Turku - Jaro | 14:00 Mariehamn - TPS | 14:00 Lahti - Honka | 14:00 KuPS - VPS | 14:00 SJK - MyPa | 16:00 Zambia - Ivory Coast | 14:00 Asker - Vindbjart | 14:00 Fram - Birkebeineren | 14:00 Kongsvinger - Arendal | 14:00 Odds 2 - Stromsgodset 2 | 14:00 Levanger - Nardo | 14:00 Molde 2 - Traeff | 14:00 Valdres - Gjovik-Lyn | 14:00 Brann 2 - Stabaek 2 | 14:00 Fana - Forde | 14:00 Grorud - Asane | 14:00 Finnsnes - K. Oslo | 14:00 Skeid - Medkila | 14:00 Kjelsas - Harstad | 14:00 V. Haugesund - Algard | 14:00 Orn - Flekkeroy | 14:00 Nybergsund - Brumunddal | 14:00 Notodden - Jerv | 14:00 Pors Grenland - Holmen | 14:00 Elverum - Raufoss | 14:00 Rosenborg 2 - Byasen | 14:00 Vidar - Fyllingsdalen | 14:00 Follo - Halden | 14:00 Lorenskog - Eidsvold | 14:00 MO IL - Drobak-Frogn | 14:00 Valerenga 2 - Moss | 14:00 Rodde - Herd | 14:00 Egersunds - Stord | 14:00 Lyn - Floro | 15:00 Skelleftea - Brage | 16:00 Lunds - Skovde | 16:00 Oskarshamns - Uddevalla | 16:00 Trelleborgs - Norrby | 16:00 Utsiktens - Kristianstads | 16:00 Dalkurd - Huddinge | 17:00 V. Syrianska - Forward | 15:30 L Aquila - Pisa | 15:30 Pordenone - Pavia | 15:30 Nuova Cosenza - Juve Stabia | 16:00 Mantova - Monza | 16:00 Pro Piacenza - Savona | 16:00 Ischia - Paganese | 17:00 Giana Erminio - Real Vicenza | 17:00 Grosseto - Spal | 17:00 Melfi - Messina | 18:00 Arezzo - FeralpiSalo | 18:00 Reggiana - Tuttocuoio | 18:00 Savoia - Martina Franca | 20:30 AlbinoLeffe - Alessandria | 20:30 Barletta - Matera | 16:00 Stoke City U21 - Arsenal U21 | 18:00 Zenit Petersburg U21 - M. Saransk U21 | 15:00 England U17 - Cyprus U17 | 15:00 France U17 - FYR Macedonia U17 | 16:30 Belgium U17 - Bosnia & Herzegovina U17 | 20:00 Azerbaijan U17 - Switzerland U17 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 04:00 Atl. Tucuman 1 - 0 Ind. Rivadavia 84'
ARJ 04:00 Atl. Tucuman 1 - 0 Ind. Rivadavia 77'
ARJ 04:00 Atl. Tucuman 1 - 0 Ind. Rivadavia 77'
ARJ 04:00 Atl. Tucuman 1 - 0 Ind. Rivadavia 45'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 90'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 90'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 87'
BRE 02:50 ABC 2 - 1 Parana 90'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 83'
BRE 02:50 ABC 2 - 1 Parana 76'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 66'
BRE 02:50 ABC 2 - 1 Parana 69'
BRE 02:50 ABC 2 - 0 Parana 66'
BRE 02:50 ABC 1 - 0 Parana 64'
BRE 02:50 Ceará 1 - 1 Santa Cruz 55'
ARJ 02:30 Douglas Haig 2 - 1 Boca Unidos 71'
ARJ 02:30 Belgrano 1 - 0 Rosario Central 57'
ARJ 02:30 Douglas Haig 2 - 1 Boca Unidos 53'
BRE 02:50 Ceará 0 - 2 Santa Cruz 40'
[ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Türkiye Süper ligi
16:00
Sivasspor
Rizespor
-
16:00
19:00
Balikesirspor
Bursaspor
-
19:00
19:00
Fenerbahce
Genclerbirligi
-
19:00
Turkiye PTT Ligi
14:00
Bucaspor
Adanaspor AS
-
14:00
16:00
Denizlispor
Boluspor
-
16:00
16:00
Giresunspor
Alanyaspor
-
16:00
18:30
Manisaspor
Karsiyaka
-
18:30
Türkiye Beyaz Grup
19:00
Goztepe
Diyarbakir Diski
-
19:00
Europe: Euro U17 - First Stage
15:00
England U17
Cyprus U17
-
15:00
15:00
France U17
FYR Macedonia U17
-
15:00
16:30
Belgium U17
Bosnia & Herzegovina U17
-
16:30
20:00
Azerbaijan U17
Switzerland U17
-
20:00
Avusturya Bundesaliga
17:00
Sturm Graz
Rapid Vienna
-
17:00
19:30
AC Wolfsberger
Altach
-
19:30
19:30
Admira
Ried
-
19:30
19:30
Austria Vienna
Neustadt
-
19:30
Avusturya: Regionalliga Doğu
16:00
Hard
A. Salzburg
-
16:00
16:30
Altach (Am)
Neumarkt
-
16:30
16:30
Eugendorf
Wacker Innsbruck (Am)
-
16:30
17:00
Dornbirn
Wattens
-
17:00
17:00
Schwaz
Bizau
-
17:00
18:15
Saalfelden
FC Hochst
-
18:15
20:00
Lafnitz
AC Wolfsberger (Am)
-
20:00
Avustralya: A- Ligi
11:45
Melbourne Victory
Melbourne City
-
11:45
Arjantin: Primera Division
21:00
Independiente
Tigre
-
21:00
22:00
Velez Sarsfield
Banfield
-
22:00
00:10
Newells Old Boys
Godoy Cruz
-
00:10
02:30
Olimpo Bahia Blanca
Racing Club
-
02:30
Arjantin: Primera D Metropolitana
17:00
Yupanqui
Cañuelas
-
17:00
Arjantin: Primera C Metropolitana
17:00
Midland
Dock Sud
-
17:00
21:30
Defensores de Belgrano
Club Luján
-
21:30
21:30
Justo José de Urquiza
Talleres Escalada
-
21:30
Arjantin: Primera B Nacional
02:00
Santamarina
All Boys
-
02:00
02:10
Argentinos Jrs
Nueva Chicago
-
02:10
Arjantin: Prim B Metropolitana
17:00
Colegiales
Brown Adrogue
-
17:00
21:30
Tristan Suarez
Dep. Merlo
-
21:30
21:30
Deportivo Armenio
Barracas Central
-
21:30
22:00
Deportivo Moron
Comunicaciones
-
22:00
01:05
Fénix
CA Estudiantes
-
01:05
Arjantin: Torneo Argentino A - Winners Stage
22:30
Libertad de Sunchales
Alvarado
-
22:30
23:00
Union Mar del Plata
Tiro Federal
-
23:00
Belçika: Belgacom Ligi
19:00
Virton
Aalst
-
19:00
21:00
Patro Eisden
St. Truiden
-
21:00
21:00
Heist
Eupen
-
21:00
21:00
ASV Geel
Dessel
-
21:00
21:00
Lommel Utd
K.RC. Mechelen
-
21:00
21:00
Seraing Utd
Tubize
-
21:00
Belçika: Jupiler Ligi
19:00
Waasland-Beveren
Genk
-
19:00
21:00
Charleroi
Oostende
-
21:00
21:00
Waregem
Cercle Brugge
-
21:00
21:00
Westerlo
Kortrijk
-
21:00
Brezilya: Campeonato Brasileiro
21:20
Figueirense
Cruzeiro
-
21:20
21:20
Fluminense
Atletico-PR
-
21:20
21:20
Palmeiras
Corinthians
-
21:20
23:30
Atletico-MG
Sport Recife
-
23:30
23:30
Chapecoense-SC
Santos
-
23:30
23:30
Coritiba
Gremio
-
23:30
23:30
Vitoria
Criciuma
-
23:30
02:00
Internacional
Bahia
-
02:00
02:00
Botafogo RJ
Flamengo RJ
-
02:00
Brezilya: Série D
22:00
Tombense
Confianca
-
22:00
01:30
Brasil de Pelotas
Londrina
-
01:30
Brezilya: Série C
21:00
Tupi
Paysandu PA
-
21:00
00:00
Fortaleza
Macae
-
00:00
02:30
CRB
Madureira
-
02:30
Brezilya: Campeonato Brasileiro B
21:20
Bragantino
Boa
-
21:20
21:20
Vasco
Ponte Preta
-
21:20
22:20
Nautico
Atletico GO
-
22:20
02:00
Luverdense
Oeste
-
02:00
02:00
Vila Nova FC
Sampaio Correa
-
02:00
Danimarka 2. Ligi Doğu
14:00
Hellerup
Helsingor
-
14:00
14:30
Kjellerup
Sydvest
-
14:30
15:00
Brabrand
Jammerbugt
-
15:00
16:00
Marienlyst
Skovbakken
-
16:00
16:00
BK Frem
Herlev
-
16:00
16:00
Rishoj
Sollerod-Ved.
-
16:00
16:00
Naesby
Odder
-
16:00
Danimarka: Superliga
18:00
Sonderjyske
Midtjylland
-
18:00
England: Premier League U21
16:00
Stoke City U21
Arsenal U21
-
16:00
İngiltere : 1.Ligi
17:00
Barnsley
Bristol City
-
17:00
17:00
Coventry
Peterborough
-
17:00
17:00
Crewe
Sheffield Utd
-
17:00
17:00
Oldham
Bradford
-
17:00
17:00
Port Vale
Leyton Orient
-
17:00
17:00
Preston
Fleetwood Town
-
17:00
17:00
Scunthorpe
Notts County
-
17:00
17:00
Swindon
Colchester
-
17:00
17:00
Doncaster
Milton Keynes Dons
-
17:00
17:00
Walsall
Chesterfield
-
17:00
17:00
Gillingham FC
Crawley Town
-
17:00
17:00
Yeovil
Rochdale
-
17:00
İngiltere : Şampiyonluk Ligi
14:15
Millwall
Cardiff
-
14:15
17:00
Birmingham
Bournemouth
-
17:00
17:00
Bolton
Brentford
-
17:00
17:00
Ipswich
Huddersfield
-
17:00
17:00
Leeds
Wolves
-
17:00
17:00
Middlesbrough
Watford
-
17:00
17:00
Nottingham
Blackburn
-
17:00
17:00
Reading
Blackpool
-
17:00
17:00
Brighton
Rotherham
-
17:00
17:00
Sheffield Wed
Norwich
-
17:00
17:00
Derby
Wigan
-
17:00
İngiltere : Premier Ligi
14:45
West Ham
Manchester City
-
14:45
17:00
Liverpool
Hull City
-
17:00
17:00
Southampton
Stoke City
-
17:00
17:00
Sunderland
Arsenal
-
17:00
17:00
West Brom
Crystal Palace
-
17:00
19:30
Swansea
Leicester
-
19:30
İngiltere : Mavi Grup
17:00
Maidenhead
Staines
-
17:00
17:00
St. Albans
Farnborough
-
17:00
17:00
Eastbourne Borough
Hayes & Yeading
-
17:00
17:00
Sutton
Stortford
-
17:00
17:00
Boreham Wood
Weston
-
17:00
17:00
Chelmsford
Wealdstone
-
17:00
17:00
Bradford PA
North Ferriby
-
17:00
17:00
Guiseley
Solihull
-
17:00
17:00
Harrogate
Brackley
-
17:00
17:00
Hyde
Worcester
-
17:00
17:00
Oxford City
Hednesford
-
17:00
17:00
Colwyn Bay
Barrow
-
17:00
17:00
Gainsborough
Boston
-
17:00
17:00
Stockport
Fylde
-
17:00
17:00
Tamworth
Lowestoft
-
17:00
17:00
Boston
Solihull
-
17:00
17:00
Ebbsfleet
Hayes & Yeading
-
17:00
17:00
Hyde
Leamington
-
17:00
İngiltere Fa Kupası
17:00
Aldershot
Torquay
-
17:00
17:00
Alfreton
Lincoln
-
17:00
17:00
Barwell
Altrincham
-
17:00
17:00
Basingstoke
Harrow
-
17:00
17:00
Canvey
Havant & W
-
17:00
17:00
Chelmsford
Barnet
-
17:00
17:00
Chorley
Halifax
-
17:00
17:00
Dartford
Burgess Hill
-
17:00
17:00
Dorchester
Bristol Rovers
-
17:00
17:00
Eastbourne Borough
Dover Ath.
-
17:00
17:00
Gateshead
Gainsborough
-
17:00
17:00
Grimsby
Guiseley
-
17:00
17:00
Kidderminster
Eastleigh
-
17:00
17:00
Kings Lynn
Fylde
-
17:00
17:00
Leek
Blyth
-
17:00
17:00
Maidstone
Welling
-
17:00
17:00
Nuneaton
Hemel
-
17:00
17:00
Spennymoor
Telford
-
17:00
17:00
St. Albans
Concord
-
17:00
17:00
Stockport
Chester
-
17:00
17:00
Tamworth
Southport
-
17:00
17:00
Weymouth
Braintree
-
17:00
17:00
Witham
Weston
-
17:00
17:00
Woking
Boreham Wood
-
17:00
17:00
East Thurrock
Bath City
-
17:00
17:00
Evesham
Bromley
-
17:00
17:00
Gloucester City
Forest Green
-
17:00
17:00
Norton Utd
Shildon
-
17:00
17:00
Warrington
North Ferriby
-
17:00
17:00
Willand
Gosport
-
17:00
İngiltere : 2.Ligi
17:00
AFC Wimbledon
Tranmere
-
17:00
17:00
Carlisle
Oxford Utd
-
17:00
17:00
Luton
Northampton
-
17:00
17:00
Plymouth
Cheltenham
-
17:00
17:00
Shrewsbury
Portsmouth
-
17:00
17:00
Southend
Bury
-
17:00
17:00
Stevenage
Burton
-
17:00
17:00
York
Mansfield
-
17:00
17:00
Cambridge Utd
Hartlepool
-
17:00
17:00
Newport
Accrington
-
17:00
17:00
Wycombe
Dagenham & Red.
-
17:00
Finlandiya Veikkausliiga Ligi
14:00
Inter Turku
Jaro
-
14:00
14:00
Mariehamn
TPS
-
14:00
14:00
Lahti
Honka
-
14:00
14:00
KuPS
VPS
-
14:00
14:00
SJK
MyPa
-
14:00
Fransa : 1.Ligi
18:00
Paris SG
Bordeaux
-
18:00
21:00
Bastia
Monaco
-
21:00
21:00
Caen
Lorient
-
21:00
21:00
Evian TG
Nantes
-
21:00
21:00
Reims
Montpellier
-
21:00
Fransa : 2.Ligi
15:00
Troyes
Dijon
-
15:00
Almanya 3. Ligi
15:00
Chemnitzer FC
Holstein Kiel
-
15:00
15:00
Hallescher
Wehen
-
15:00
15:00
Stutt. Kickers
Energie Cottbus
-
15:00
15:00
Unterhaching
Stuttgart II
-
15:00
15:00
VfL Osnabruck
Sonnenhof Großaspach
-
15:00
15:00
Duisburg
Dresden
-
15:00
Almanya Bundeliga
16:30
Augsburg
Freiburg
-
16:30
16:30
Hoffenheim
Paderborn
-
16:30
16:30
Dortmund
Hannover
-
16:30
16:30
Hertha Berlin
Hamburger SV
-
16:30
16:30
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
-
16:30
19:30
Bayer Leverkusen
Schalke
-
19:30
Almanya Oberliga
14:00
Buxtehuder
Germania Schnelsen
-
14:00
15:00
Neubrandenburg
Lichtenberg
-
15:00
15:00
Schoneiche
Brandenburger
-
15:00
15:00
Waren
Zehlendorf
-
15:00
15:00
Eisenach
Schott Jena
-
15:00
15:00
Jena II
Einheit Rudolstadt
-
15:00
15:00
Altenholz
Flensburg 08
-
15:00
15:00
NTSV Strand 08
Heider SV
-
15:00
15:00
Rotenburger
Hildesheim
-
15:00
15:00
Stadtallendorf
Eschborn
-
15:00
15:00
Brinkumer
Grohn
-
15:00
15:00
Meiendorfer SV
Dassendorf
-
15:00
15:00
DJK Rosenheim
Bad Kotzting
-
15:00
15:00
Rain/Lech
Schwabmunchen
-
15:00
15:00
Unterfohring
Bogen
-
15:00
15:00
Wolfratshausen
Eichstatt
-
15:00
16:00
Spvgg Ansbach 09
Wurzburger FV
-
16:00
16:00
Bayern Hof
Weiden
-
16:00
16:00
Memmelsdorf
Erlangen
-
16:00
16:00
Habenhauser
Grolland
-
16:00
16:00
OSC Bremerhaven
Blumenthaler
-
16:00
16:00
Vatan Bremen
Leher
-
16:00
16:00
Arminia Ludwigshafen
Gonsenheim
-
16:00
16:00
Betzdorf
Wirges
-
16:00
16:00
Pfeddersheim
Rochling
-
16:00
16:00
Viktoria Griesheim
Lohfelden
-
16:00
16:00
Vellmar
SKV Darmstadt
-
16:00
16:00
Neudrossenfeld
Erlenbach
-
16:00
16:00
Schwalmstadt
Ederbergland
-
16:00
16:00
Steinbach
Alzenau
-
16:00
16:00
Lupo-Martini Wolfsburg
VfL Oldenburg
-
16:00
16:00
Sp. Seligenstadt
Flieden
-
16:00
16:00
Bordesholm
Henstedt-Ulzburg
-
16:00
16:00
Neumunster
Schilksee
-
16:00
16:00
Angeln
Preetzer TSV
-
16:00
16:00
Rugenbergen
Curslack-Neuengamme
-
16:00
16:00
Hankofen-Hailing
Landsberg
-
16:00
16:00
Pullach
Rosenheim
-
16:00
16:00
Sonthofen
Vilzing
-
16:00
16:30
Diefflen
Saar Saarbrucken
-
16:30
16:30
Salmrohr
Hertha Wiesbach
-
16:30
16:30
Hauenstein
Saarbrücken II
-
16:30
16:30
Dornbreite Lubeck
TSV Kropp
-
16:30
16:30
Mechtersheim
Idar-Oberstein
-
16:30
16:30
Bahlinger
Freiburger
-
16:30
16:30
Balingen
Freiberg
-
16:30
16:30
FC 08 Villingen
VfR Mannheim
-
16:30
16:30
Ger. Friedrichstal
Spielberg
-
16:30
16:30
Hollenbach
SV Pforzheim
-
16:30
16:30
Ravensburg
Pfullendorf
-
16:30
16:30
Kehler
Reutlingen
-
16:30
16:30
Ulm
Stutt. Kickers II
-
16:30
17:00
Egestorf-Langreder
Drochtersen / Assel
-
17:00
17:00
Jeddeloh
Göttingen 05
-
17:00
17:00
Alemannia Haibach
Aubstadt
-
17:00
17:00
Amberg
Aschaffenburg
-
17:00
17:00
Grossbardorf
Ammerthal
-
17:00
Almanya Bölgesel
13:30
Augsburg II
Ingolstadt II
-
13:30
14:30
Bautzen
Magdeburg
-
14:30
14:30
Halberstadt
Babelsberg
-
14:30
15:00
Köln II
Verl
-
15:00
15:00
Bochum II
B. Moenchengladbach II
-
15:00
15:00
Dusseldorf II
Siegen
-
15:00
15:00
Uerdingen
Hennef
-
15:00
15:00
Wolfsburg II
Luneburger Hansa
-
15:00
15:00
Zweibrucken
Freiburg II
-
15:00
15:00
Munich 1860 II
Illertissen
-
15:00
15:00
Baunatal
Walldorf
-
15:00
15:00
Heimstetten
Garching
-
15:00
15:00
Saarbrücken
Pirmasens
-
15:00
15:00
Nurnberg II
Bayern II
-
15:00
15:00
Mannheim
Neckarelz
-
15:00
16:30
Alemannia Aachen
Schalke II
-
16:30
18:00
Buchbach
Bamberg
-
18:00
Almanya : 2.Ligi
14:00
Kaiserslautern
Dusseldorf
-
14:00
14:00
St. Pauli
Karlsruher
-
14:00
Yunanistan Futbol ligi
16:00
Fostiras
Acharnaikos
-
16:00
16:00
Gazoros
Fokikos FC
-
16:00
16:00
Tyrnavos
Iraklis
-
16:00
16:00
Zakynthos
Aiginiakos
-
16:00
17:00
Psachna
Alimos
-
17:00
Yunanistan Süper Ligi
15:00
Giannina
Kalloni
-
15:00
17:15
Levadiakos
Panionios
-
17:15
19:30
Atromitos
Ergotelis
-
19:30
Hollanda 1. Ligi
17:30
Venlo
Waalwijk
-
17:30
20:45
Maastricht
Achilles 29
-
20:45
Hollanda Eredivisie Ligi
19:30
Vitesse
Breda
-
19:30
20:45
AZ Alkmaar
Groningen
-
20:45
20:45
Heracles
Willem II
-
20:45
21:45
Ajax
G.A. Eagles
-
21:45
Italy: Lega Pro - Group A
15:30
L Aquila
Pisa
-
15:30
15:30
Pordenone
Pavia
-
15:30
15:30
Nuova Cosenza
Juve Stabia
-
15:30
16:00
Mantova
Monza
-
16:00
16:00
Pro Piacenza
Savona
-
16:00
16:00
Ischia
Paganese
-
16:00
17:00
Giana Erminio
Real Vicenza
-
17:00
17:00
Grosseto
Spal
-
17:00
17:00
Melfi
Messina
-
17:00
18:00
Arezzo
FeralpiSalo
-
18:00
18:00
Reggiana
Tuttocuoio
-
18:00
18:00
Savoia
Martina Franca
-
18:00
20:30
AlbinoLeffe
Alessandria
-
20:30
20:30
Barletta
Matera
-
20:30
İtalya Serie A
16:00
Empoli
Cagliari
-
16:00
19:00
Parma
Sassuolo
-
19:00
21:45
Sampdoria
AS Roma
-
21:45
İtalya Serie B
16:00
Avellino
Lanciano
-
16:00
16:00
Crotone
Cittadella
-
16:00
16:00
Entella
Frosinone
-
16:00
16:00
Latina
Brescia
-
16:00
16:00
Varese
Bari
-
16:00
16:00
Pescara
Carpi
-
16:00
16:00
Pro Vercelli
Perugia
-
16:00
16:00
Catania
Vicenza
-
16:00
16:00
Livorno
Spezia
-
16:00
Italy: Serie D - Group A
18:00
Aprilia
Isola Liri
-
18:00
Norveç 2.Lig 1.Grup
14:00
Asker
Vindbjart
-
14:00
14:00
Fram
Birkebeineren
-
14:00
14:00
Kongsvinger
Arendal
-
14:00
14:00
Odds 2
Stromsgodset 2
-
14:00
14:00
Levanger
Nardo
-
14:00
14:00
Molde 2
Traeff
-
14:00
14:00
Valdres
Gjovik-Lyn
-
14:00
14:00
Brann 2
Stabaek 2
-
14:00
14:00
Fana
Forde
-
14:00
14:00
Grorud
Asane
-
14:00
14:00
Finnsnes
K. Oslo
-
14:00
14:00
Skeid
Medkila
-
14:00
14:00
Kjelsas
Harstad
-
14:00
14:00
V. Haugesund
Algard
-
14:00
14:00
Orn
Flekkeroy
-
14:00
14:00
Nybergsund
Brumunddal
-
14:00
14:00
Notodden
Jerv
-
14:00
14:00
Pors Grenland
Holmen
-
14:00
14:00
Elverum
Raufoss
-
14:00
14:00
Rosenborg 2
Byasen
-
14:00
14:00
Vidar
Fyllingsdalen
-
14:00
14:00
Follo
Halden
-
14:00
14:00
Lorenskog
Eidsvold
-
14:00
14:00
MO IL
Drobak-Frogn
-
14:00
14:00
Valerenga 2
Moss
-
14:00
14:00
Rodde
Herd
-
14:00
14:00
Egersunds
Stord
-
14:00
14:00
Lyn
Floro
-
14:00
Norveç Tippeligaen ligi
16:30
Haugesund
Stromsgodset
-
16:30
Polonya 1. Ligi
15:00
Bytow
Legnica
-
15:00
16:00
Ol. Grudziadz
Sandecja Nowy S.
-
16:00
17:00
Suwalki
Termalica
-
17:00
18:00
GKS Katowice
Zabki
-
18:00
18:45
Zaglebie
Arka Gdynia
-
18:45
19:00
Plock
Swinoujscie
-
19:00
Polonya Ekstraklasa
16:30
Piast Gliwice
Jagiellonia
-
16:30
16:30
Lechia Gdansk
Slask Wroclaw
-
16:30
19:00
Pogon Szczecin
Cracovia
-
19:00
Portekiz Ligi
18:00
Boavista
Ferreira
-
18:00
18:00
Moreirense
Gil Vicente
-
18:00
22:15
Arouca
FC Porto
-
22:15
Romanya ligi 1. Ligi
16:00
Ceahlaul
CSMS Iasi
-
16:00
18:30
U. Cluj
V. Constanta
-
18:30
21:00
FC Botosani
Rapid Bucuresti
-
21:00
Romanya 2.ligi
11:00
Tarlungeni
FC Bihor
-
11:00
11:00
Pancota
ACS Poli Timisoara
-
11:00
11:00
Olt Slatina
Satu Mare
-
11:00
11:00
Arges Pitesti
SC Bacau
-
11:00
11:00
Voluntari
Rapid Suceava
-
11:00
11:00
Caransebes
Metalul Resita
-
11:00
11:00
Poiana Campina
Mioveni
-
11:00
11:00
Gloria Buzau
Slobozia
-
11:00
11:00
F. Constanta
Balotesti
-
11:00
11:00
Dorohoi
Navodari
-
11:00
11:00
Braila
Berceni
-
11:00
İsveç Kuzey 1.Ligi
15:00
Skelleftea
Brage
-
15:00
16:00
Lunds
Skovde
-
16:00
16:00
Oskarshamns
Uddevalla
-
16:00
16:00
Trelleborgs
Norrby
-
16:00
16:00
Utsiktens
Kristianstads
-
16:00
16:00
Dalkurd
Huddinge
-
16:00
17:00
V. Syrianska
Forward
-
17:00
İsveç Allsvenskan Ligi
17:00
Hacken
Gefle
-
17:00
İsveç Superettan Ligi
15:00
Degerfors
Husqvarna
-
15:00
17:00
Ostersunds
Assyriska FF
-
17:00
İspanya Ligi
17:00
Almeria
Ath Bilbao
-
17:00
19:00
Real Madrid
Barcelona
-
19:00
21:00
Valencia
Elche
-
21:00
23:00
Cordoba
Real Sociedad
-
23:00
23:00
Eibar
Granada CF
-
23:00
İspanya 2. Ligi
17:00
Mallorca
Sabadell
-
17:00
19:00
Santander
Alaves
-
19:00
19:15
Betis
Recreativo Huelva
-
19:15
21:00
Ponferradina
Las Palmas
-
21:00
İspanya B Grupu
17:00
San Roque
Villanovense
-
17:00
17:00
R. Sociedad B
Fuenlabrada
-
17:00
17:15
Valladolid B
Leonesa
-
17:15
19:00
Espanyol B
Olimpic Xativa
-
19:00
Dünya: Milli Takım Hazırlık Maçları
16:00
Zambia
Ivory Coast
-
16:00
Rusya: Youth League
18:00
Zenit Petersburg U21
M. Saransk U21
-
18:00
Rusya: Premier League
13:00
Amkar
FK Rostov
-
13:00
16:00
T. Moscow
Kuban
-
16:00
Rusya: Division 1
12:00
Orenburg
Saratov
-
12:00
12:00
Dynamo SPB
Khimik
-
12:00
12:00
Yenisey
SKA Energiya
-
12:00
13:00
Sakhalin
Shinnik Yaroslavl
-
13:00
15:00
V. Novgorod
Tosno
-
15:00
15:00
Krylya Sovetov Samara
Luch Energiya
-
15:00
16:00
Anzhi
Sibir
-
16:00
16:00
Volgar-Astrakhan
Tomsk
-
16:00
16:00
Baltika
Tyumen
-
16:00
Rusya: Division 2 - South
13:00
Sochi
TSK Simferopol
-
13:00
14:00
Dynamo GTS
Taganrog
-
14:00
14:00
Maykop
Krasnodar 2
-
14:00
14:00
R. Volgograd
Angust Nazran
-
14:00
14:00
Terek Grozni 2
Anzhi 2
-
14:00
14:30
Krymsk
Zhemchuzhyna Yalta
-
14:30
15:00
Chernomorets Novorossijsk
Armavir
-
15:00
15:00
Mashuk
Astrakhan
-
15:00
15:00
SKCHF Sevastopol
Afips
-
15:00
17:30
Spartak Nalchik
Alania
-
17:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Mogi Mirim
Salgueiro
0-0
21:00
MS
Atl. Tucuman
Ind. Rivadavia
0-0
04:00
ERT
Schalding
Memmingen
-
15:00
ERT
Episkopi
Panachaiki
-
16:00
ERT
Basingstoke
Bromley
-
17:00
ERT
Ebbsfleet
Gosport
-
17:00
ERT
Gloucester City
Stalybridge
-
17:00
ERT
Bath City
Hemel
-
17:00
ERT
Whitehawk
Concord
-
17:00
ERT
Chorley
Leamington
-
17:00
[ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı