01 Eylül 2014, 16:31 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
10' R. Volgograd 0 - 0 Anzhi 2 | 82' Molde 2 2 - 1 Nybergsund |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
NOR 15:00 Molde 2 2 - 1 Nybergsund 70'
NOR 15:00 Molde 2 1 - 1 Nybergsund 44'
NOR 15:00 Molde 2 0 - 1 Nybergsund 38'
ARJ 03:00 Laferrere 1 - 0 Flandria 89'
ARJ 03:00 Laferrere 1 - 0 Flandria 19'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 86'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 79'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 78'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 61'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 2 River Plate 59'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 50'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 44'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 43'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 26'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 1 River Plate 12'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 3 River Plate 10'
ARJ 03:30 San Lorenzo 1 - 0 River Plate 6'
İS 20:00 Betis 1 - 1 Numancia 62'
20:00 Yeni Malatyaspor 2 - 1 Ofspor 57'
[ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] | [ 02.09.2014 ] | [ 03.09.2014 ] | [ 04.09.2014 ] | [ 05.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Arjantin: Primera Division
23:00
Lanus
Olimpo Bahia Blanca
-
23:00
01:15
Arsenal Sarandi
Banfield
-
01:15
Arjantin: Prim B Metropolitana
19:00
CA Estudiantes
Fénix
-
19:00
21:30
Barracas Central
Deportivo Armenio
-
21:30
21:30
Almirante Brown
Chacarita Juniors
-
21:30
21:30
UAI Urquiza
Almagro
-
21:30
21:30
Brown Adrogue
Colegiales
-
21:30
21:30
Dep. Merlo
Tristan Suarez
-
21:30
Arjantin: Torneo Argentino A - Winners Stage
21:00
Alvarado
Tiro Federal
-
21:00
Danimarka: Superliga
20:00
Hobro
Vestsjaelland
-
20:00
Finlandiya
18:30
Jazz Pori
Ilves
-
18:30
18:30
JJK Jyväskylä
HIFK
-
18:30
18:30
KTP
Haka
-
18:30
Fransa : 2.Ligi
21:30
Brest
Nancy
-
21:30
Almanya : 2.Ligi
21:15
Greuther Furth
St. Pauli
-
21:15
Greece: Greek Cup - First Round
21:30
AEL Larissa
O. Volos
-
21:30
Yunanistan Süper Ligi
21:30
OFI Crete
Veria
-
21:30
Italy: Lega Pro - Group A
21:45
Forli
Reggiana
-
21:45
İtalya Serie B
21:30
Modena
Cittadella
-
21:30
Norveç 2.Lig 1.Grup
82'
Molde 2
Nybergsund
1-1
15:00
19:00
Brann 2
V. Haugesund
-
19:00
19:00
Stabaek 2
Fana
-
19:00
19:00
Holmen
Stromsgodset 2
-
19:00
19:00
Rosenborg 2
Rodde
-
19:00
19:30
Skeid
Valerenga 2
-
19:30
Norveç Adeccoligaen
20:00
Ranheim
Mjondalen
-
20:00
Portekiz Ligi
22:00
Rio Ave
Boavista
-
22:00
Romanya ligi 1. Ligi
18:30
Otelul
Rapid Bucuresti
-
18:30
21:00
U. Cluj
CSMS Iasi
-
21:00
İsveç Kuzey 1.Ligi
20:00
Vasteras SK
Brage
-
20:00
20:00
Trollhattan
Oddevold
-
20:00
İsveç Superettan Ligi
20:20
Sundsvall
Assyriska FF
-
20:20
Rusya: Division 2 - South
10'
R. Volgograd
Anzhi 2
0-0
16:30
17:00
Biolog
Zhemchuzhyna Yalta
-
17:00
17:00
Krymsk
Armavir
-
17:00
17:00
Mashuk
Taganrog
-
17:00
17:00
Sochi
Afips
-
17:00
17:30
Dynamo GTS
Angust Nazran
-
17:30
17:30
Terek Grozni 2
Alania
-
17:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Laferrere
Flandria
1-0
03:00
MS
San Lorenzo
River Plate
1-1
03:30
[ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] | [ 02.09.2014 ] | [ 03.09.2014 ] | [ 04.09.2014 ] | [ 05.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı