31 Ekim 2014, 22:30 Cuma
Canlı Sonuçlar  
IY Waregem 0 - 0 Genk | 48' Leuven 0 - 2 Seraing Utd | IY Accrington 2 - 0 Morecambe | 45' Norwich 1 - 0 Bolton | 80' Auxerre 0 - 2 Brest | 81' Clermont 3 - 0 Nimes | 80' Creteil 1 - 1 Sochaux | 80' Dijon 3 - 0 AC Ajaccio | 78' GFC Ajaccio 1 - 0 Chateauroux | 79' Laval 2 - 0 Tours | 79' Le Havre 2 - 0 Arles-Avignon | 81' Troyes 1 - 0 Orleans | 78' Epinal 2 - 1 Chambly | 78' Le Poire Sur Vie 0 - 2 Red Star | 77' Colmar 1 - 1 Amiens | 79' Boulogne 1 - 2 Lucon | 72' Bourg Peronnas 0 - 0 Istres | 76' Paris FC 1 - 1 Colomiers | 78' CA Bastia 0 - 0 Dunkerque | 77' Strasbourg 1 - 2 Avranches | 77' Consolat 2 - 0 Frejus Saint Raphael | 49' Monaco 1 - 0 Reims | 48' Schalke 1 - 0 Augsburg | 76' Eindhoven FC 2 - 1 Jong Ajax | 72' Sittard 0 - 6 Emmen | 77' Telstar 2 - 0 Maastricht | 47' Korona Kielce 1 - 0 Wisla | 90' Widzew Lodz 0 - 3 Zaglebie | IY Benfica 0 - 0 Rio Ave | IY Dep. La Coruna 0 - 1 Getafe | IY Sudtirol 1 - 0 AlbinoLeffe | 81' Arsenal U21 1 - 0 Middlesbrough U21 | 81' Liverpool U21 2 - 1 Tottenham U21 | 77' Manchester City U21 3 - 0 Everton U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
FRA 22:00 Creteil 1 - 1 Sochaux 80'
FRA 22:00 Creteil 1 - 1 Sochaux 79'
AVU 21:00 Kitzbuhel 0 - 3 Kufstein 85'
AVU 21:00 Kitzbuhel 0 - 2 Kufstein 48'
AVU 21:00 Kitzbuhel 0 - 1 Kufstein 13'
FRA 22:00 Dijon 3 - 0 AC Ajaccio 78'
AVU 21:30 Wiener 1 - 0 Schwechat 80'
AVU 21:30 St. Polten (Am) 1 - 2 Donaufeld Wien 74'
AVU 21:30 St. Polten (Am) 1 - 1 Donaufeld Wien 56'
AVU 21:30 St. Polten (Am) 1 - 0 Donaufeld Wien 44'
FRA 22:00 Creteil 0 - 1 Sochaux 77'
AVU 21:30 Stegersbach 1 - 5 1. SC Sollenau 82'
AVU 21:30 Stegersbach 1 - 4 1. SC Sollenau 78'
AVU 21:30 Stegersbach 0 - 4 1. SC Sollenau 66'
AVU 21:30 Stegersbach 0 - 3 1. SC Sollenau 56'
AVU 21:30 Stegersbach 0 - 2 1. SC Sollenau 20'
AVU 21:30 Stegersbach 0 - 1 1. SC Sollenau 12'
POL 21:45 Widzew Lodz 0 - 3 Zaglebie 89'
AVU 21:30 Amstetten 5 - 0 Neuberg 84'
[ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
TERK
M. Saransk (Rus)
V. Constanta (Rou)
-
16:00
MS
Shinnik Yaroslavl (Rus)
Khimik (Rus)
0-2
16:30
MS
V. Novgorod (Rus)
CFR Cluj (Rou)
0-1
16:30
MS
Kosice (Svk)
Volyn Lutsk (Ukr)
0-1
17:30
MS
Moss
Forde
0-0
18:00
MS
Arsenal Kiev (Ukr)
D. Zagreb (Cro)
0-0
18:00
MS
Kuban (Rus)
Karpaty (Ukr)
1-1
18:00
MS
KooTeePee
AC Oulu
0-0
18:30
MS
OPS
Haka
0-1
18:30
MS
Arna-Bjornar
Viking 2
1-0
18:30
MS
HJK
Lahti
1-0
18:30
MS
Austria Vienna (Aut)
Zarya (Ukr)
1-1
18:30
MS
Nardo
Rosenborg 2
0-1
19:00
MS
Tromso 2
Eidsvold
0-0
19:00
MS
Baerum
Valerenga 2
2-1
19:00
MS
Sparta Prague (Cze)
Kecskemeti TE (Hun)
0-0
19:00
MS
Atvidabergs
Brommapojkarna
1-0
20:00
MS
AIK
Mjallby
0-0
20:00
MS
Trollhattan
Torslanda
1-0
20:00
MS
Fredrikstad
Kristiansund
0-2
20:00
MS
Odds 2
Gjovik
1-1
20:30
MS
Buckley (Wal)
TNS (Wal)
1-1
21:30
[ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı