20 Nisan 2014, 22:05 Pazar
Canlı Sonuçlar  
41' Central Cordoba 0 - 0 Liniers | 41' Atlas 0 - 0 Deportivo Muniz | 41' Central Ballester 0 - 0 El Porvenir | 41' Victoriano A. 0 - 0 Lugano | 7' Colon Santa FE 0 - 0 Belgrano | 51' Lokeren 1 - 1 Waregem | 6' Atletico-MG 0 - 0 Corinthians | 9' Atletico-PR 0 - 0 Gremio | 11' Bahia 0 - 0 Cruzeiro | 10' Sao Paulo 0 - 0 Botafogo RJ | 7' Marseille 0 - 0 Lille | 11' Alcorcon 0 - 0 Sabadell | 9' Barcelona 0 - 0 Ath Bilbao |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İS 22:00 Barcelona 0 - 0 Ath Bilbao 7'
İS 22:00 Alcorcon 0 - 0 Sabadell 6'
WOR 15:00 Frydek-Mistek (Cze) 1 - 2 Opava (Cze) 41'
WOR 15:00 Frydek-Mistek (Cze) 1 - 2 Opava (Cze) 37'
BEL 21:00 Lokeren 1 - 1 Waregem 38'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 83'
BEL 21:00 Lokeren 1 - 1 Waregem 37'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 78'
İS 20:00 Sevilla 4 - 0 Granada CF 80'
WOR 15:00 Frydek-Mistek (Cze) 1 - 1 Opava (Cze) 27'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 66'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 70'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 68'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 67'
İS 20:00 Sevilla 4 - 0 Granada CF 68'
BEL 21:00 Lokeren 0 - 1 Waregem 18'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 61'
POR 20:00 Benfica 2 - 0 Olhanense 60'
POR 20:00 Benfica 1 - 0 Olhanense 57'
[ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] | [ 22.04.2014 ] | [ 23.04.2014 ] | [ 24.04.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
TERK
M. Saransk (Rus)
V. Constanta (Rou)
-
16:00
MS
Shinnik Yaroslavl (Rus)
Khimik (Rus)
0-2
16:30
MS
V. Novgorod (Rus)
CFR Cluj (Rou)
0-1
16:30
MS
Kosice (Svk)
Volyn Lutsk (Ukr)
0-1
17:30
MS
Moss
Forde
0-0
18:00
MS
Arsenal Kiev (Ukr)
D. Zagreb (Cro)
0-0
18:00
MS
Kuban (Rus)
Karpaty (Ukr)
1-1
18:00
MS
KooTeePee
AC Oulu
0-0
18:30
MS
OPS
Haka
0-1
18:30
MS
Arna-Bjornar
Viking 2
1-0
18:30
MS
HJK
Lahti
1-0
18:30
MS
Austria Vienna (Aut)
Zarya (Ukr)
1-1
18:30
MS
Nardo
Rosenborg 2
0-1
19:00
MS
Tromso 2
Eidsvold
0-0
19:00
MS
Baerum
Valerenga 2
2-1
19:00
MS
Sparta Prague (Cze)
Kecskemeti TE (Hun)
0-0
19:00
MS
Atvidabergs
Brommapojkarna
1-0
20:00
MS
AIK
Mjallby
0-0
20:00
MS
Trollhattan
Torslanda
1-0
20:00
MS
Fredrikstad
Kristiansund
0-2
20:00
MS
Odds 2
Gjovik
1-1
20:30
MS
Buckley (Wal)
TNS (Wal)
1-1
21:30
[ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] | [ 22.04.2014 ] | [ 23.04.2014 ] | [ 24.04.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı