03 Mart 2015, 10:43 Salı
Canlı Sonuçlar  
23:00 San Telmo - Juventud Unida San Miguel | 23:00 Berazategui - Sacachispas | 21:00 Sturm Graz - Austria Vienna | 21:00 America PE - CA Porto | 02:00 Vera Cruz - Atletico PE | 02:00 Pesqueira - Ypiranga | 02:00 Aimore - EC Sao Jose | 22:45 Carlisle - Cheltenham | 22:45 Dagenham & Red. - Hartlepool | 22:45 Newport - Mansfield | 22:45 Northampton - Portsmouth | 22:45 Oxford Utd - Morecambe | 22:45 Accrington - Shrewsbury | 22:45 AFC Wimbledon - Southend | 22:45 Stevenage - Plymouth | 22:45 Tranmere - Wycombe | 22:45 Cambridge Utd - York | 22:45 Bury - Luton | 22:45 Hornchurch - Leatherhead | 22:45 Witham - Hendon | 22:45 East Thurrock - Bognor | 22:45 Harrow - Wingate & Finchley | 22:45 Chorley - Leamington | 22:45 Worcester - Guiseley | 22:45 Basingstoke - Bath City | 22:45 Staines - Hemel | 22:45 Gainsborough - Harrogate | 22:45 Hednesford - Fylde | 22:45 Sutton - Bromley | 22:45 Gateshead - Wrexham | 22:45 Southport - Halifax | 22:45 Dartford - Woking | 22:45 Aldershot - Dover Ath. | 22:45 Braintree - Macclesfield | 22:45 Southampton - Crystal Palace | 22:45 Aston Villa - West Brom | 22:45 Hull City - Sunderland | 22:45 Bournemouth - Wolves | 22:45 Brentford - Huddersfield | 22:45 Brighton - Derby | 22:45 Charlton - Nottingham | 22:45 Middlesbrough - Millwall | 22:45 Rotherham - Cardiff | 22:45 Watford - Fulham | 23:00 Bolton - Reading | 22:30 Sheffield Utd - Peterborough | 22:45 Port Vale - Oldham | 22:45 Preston - Doncaster | 22:45 Bradford - Crawley Town | 22:45 Colchester - Notts County | 22:45 Milton Keynes Dons - Chesterfield | 22:45 Leyton Orient - Bristol City | 22:45 Barnsley - Coventry | 22:45 Swindon - Gillingham FC | 22:45 Fleetwood Town - Scunthorpe | 22:45 Yeovil - Walsall | 22:45 Rochdale - Crewe | 20:30 PEF - Poxyt | 21:30 Futura - Atlantis | 23:00 Boulogne - St Etienne | 21:00 Aalen - Hoffenheim | 21:00 Bayer Leverkusen - Kaiserslautern | 22:30 Dresden - Dortmund | 22:30 Freiburg - Köln | 21:00 Kaiserslautern II - Mannheim | 20:30 Stuttgart II - Wehen | 17:00 AEK - Olympiakos Piraeus | 22:30 Brescia - Modena | 22:30 Carpi - Avellino | 22:30 Cittadella - Varese | 22:30 Frosinone - Perugia | 22:30 Spezia - Pro Vercelli | 22:30 Trapani - Livorno | 22:30 Vicenza - Lanciano | 22:30 Bologna - Latina | 22:30 Pescara - Crotone | 22:30 Bari - Catania | 22:30 Ternana - Entella | 20:00 Pruszkow - Lech Poznan | 18:00 Arsenal Tula - Orenburg | 20:00 Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan | 21:30 Galatasaray - Manisaspor | 18:30 BATE - T. Moscow | 19:30 Degerfors - Atvidabergs | 15:30 Montenegro U19 - Denmark U19 | 02:00 Fortaleza - River-PI |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 84'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 71'
BRE 02:30 Goias 2 - 2 Crac Go 75'
BRE 02:30 Goias 2 - 1 Crac Go 60'
BRE 02:30 Goias 1 - 1 Crac Go 37'
BRE 02:30 Goias 1 - 0 Crac Go 35'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 45'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 87'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 85'
ARJ 03:00 Platense 0 - 1 Deportivo Riestra 35'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 65'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 23'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 60'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 18'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 55'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 15'
ARJ 03:10 Newells Old Boys 0 - 0 Velez Sarsfield 11'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 49'
ARJ 02:15 Banfield 0 - 0 Colon Santa FE 3'
[ 28.02.2015 ] | [ 01.03.2015 ] | [ 02.03.2015 ] | [ 03.03.2015 ] | [ 04.03.2015 ] | [ 05.03.2015 ] | [ 06.03.2015 ] | [ 07.03.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gimnasia E.R.
San Jorge
2-0
02:00
MS
Estudiantes L.P.
Newells Old Boys
0-0
02:30
MS
Barbados
Jamaica
0-0
02:30
MS
Aldosivi
Instituto
0-0
02:30
MS
Altinordu
Ankaragucu
0-0
13:30
MS
Kizilcahamamspor
Altay
0-0
13:30
MS
Acharnaikos
Chania
1-0
15:00
MS
Agropoli
Cavese
-
15:30
MS
Kalamaria
Aiginiakos
0-0
16:00
MS
Episkopi
Fokikos FC
0-1
16:30
MS
Kassiopi
Iraklis
0-1
18:00
MS
Corona Brasov
Concordia
1-0
18:30
MS
Podbeskidzie
Pogon Szczecin
0-0
19:00
MS
Platanias FC
Giannina
1-1
19:30
MS
Vaslui
Gaz Metan Medias
0-0
21:00
MS
Reggiana
Savona
0-1
21:00
MS
West Brom U21
Wolves U21
0-1
21:00
MS
Blackburn U21
Newcastle Utd U21
1-1
21:00
MS
Liverpool U21
Reading U21
1-1
21:00
MS
Bolton U21
Everton U21
1-1
21:00
MS
Middlesbrough U21
Aston Villa U21
0-1
21:00
MS
St. Pauli
Union Berlin
0-0
21:15
MS
Lens
Tours
0-2
21:30
MS
Bradford PA
Vauxhall
0-0
21:45
MS
Chesterfield
Portsmouth
0-0
21:45
MS
Yupanqui
CSR Espanol
2-0
22:00
MS
Arouca
Academica
0-1
22:00
MS
Claypole
Cañuelas
1-0
22:00
MS
Victoriano A.
San Martín Burzaco
0-1
22:00
MS
Deportivo Riestra
Atlas
2-1
22:00
MS
Leandro N. Alem
Deportivo Muniz
2-0
22:00
MS
Atl. Huracan
Ferro
0-0
22:00
MS
Brown Adrogue
Douglas Haig
1-1
22:00
MS
Villa San Carlos
Gimnasia Jujuy
1-1
22:00
MS
Club Luján
Midland
0-0
22:00
MS
Sarmiento Junin
Sportivo Belgrano
1-0
00:00
MS
Talleres Cordoba
Crucero del Norte
1-1
00:00
MS
Ind. Rivadavia
Independiente
2-0
00:10
[ 28.02.2015 ] | [ 01.03.2015 ] | [ 02.03.2015 ] | [ 03.03.2015 ] | [ 04.03.2015 ] | [ 05.03.2015 ] | [ 06.03.2015 ] | [ 07.03.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı