23 Ekim 2014, 02:43 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
45' Coritiba 1 - 0 Botafogo RJ | IY Gremio 1 - 0 Figueirense |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 02:00 Coritiba 1 - 0 Botafogo RJ 41'
BRE 02:00 Coritiba 1 - 0 Botafogo RJ 35'
BRE 02:00 Coritiba 1 - 0 Botafogo RJ 31'
BRE 02:00 Gremio 1 - 0 Figueirense 37'
BRE 00:30 Cruzeiro 1 - 1 Palmeiras 90'
BRE 02:00 Coritiba 1 - 0 Botafogo RJ 16'
BRE 00:30 Flamengo RJ 2 - 0 Internacional 90'
BRE 00:30 Flamengo RJ 2 - 0 Internacional 90'
BRE 00:30 Cruzeiro 1 - 1 Palmeiras 90'
BRE 00:30 Criciuma 0 - 1 Atletico-PR 86'
BRE 02:00 Gremio 1 - 0 Figueirense 19'
BRE 00:30 Corinthians 2 - 1 Vitoria 88'
BRE 00:30 Cruzeiro 0 - 1 Palmeiras 89'
BRE 00:30 Corinthians 2 - 1 Vitoria 86'
BRE 00:30 Corinthians 2 - 1 Vitoria 84'
BRE 00:30 Criciuma 0 - 1 Atletico-PR 79'
BRE 00:30 Corinthians 2 - 0 Vitoria 81'
BRE 00:30 Flamengo RJ 1 - 0 Internacional 69'
BRE 00:30 Criciuma 0 - 1 Atletico-PR 65'
[ 20.10.2014 ] | [ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Arjantin: Prim B Metropolitana
03:05
Platense
Villa San Carlos
-
03:05
Brezilya: Campeonato Brasileiro
45'
Coritiba
Botafogo RJ
1-0
02:00
IY
Gremio
Figueirense
1-0
02:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gimnasia E.R.
San Jorge
2-0
02:00
MS
Estudiantes L.P.
Newells Old Boys
0-0
02:30
MS
Barbados
Jamaica
0-0
02:30
MS
Aldosivi
Instituto
0-0
02:30
MS
Altinordu
Ankaragucu
0-0
13:30
MS
Kizilcahamamspor
Altay
0-0
13:30
MS
Acharnaikos
Chania
1-0
15:00
MS
Agropoli
Cavese
-
15:30
MS
Kalamaria
Aiginiakos
0-0
16:00
MS
Episkopi
Fokikos FC
0-1
16:30
MS
Kassiopi
Iraklis
0-1
18:00
MS
Corona Brasov
Concordia
1-0
18:30
MS
Podbeskidzie
Pogon Szczecin
0-0
19:00
MS
Platanias FC
Giannina
1-1
19:30
MS
Vaslui
Gaz Metan Medias
0-0
21:00
MS
Reggiana
Savona
0-1
21:00
MS
West Brom U21
Wolves U21
0-1
21:00
MS
Blackburn U21
Newcastle Utd U21
1-1
21:00
MS
Liverpool U21
Reading U21
1-1
21:00
MS
Bolton U21
Everton U21
1-1
21:00
MS
Middlesbrough U21
Aston Villa U21
0-1
21:00
MS
St. Pauli
Union Berlin
0-0
21:15
MS
Lens
Tours
0-2
21:30
MS
Bradford PA
Vauxhall
0-0
21:45
MS
Chesterfield
Portsmouth
0-0
21:45
MS
Yupanqui
CSR Espanol
2-0
22:00
MS
Arouca
Academica
0-1
22:00
MS
Claypole
Cañuelas
1-0
22:00
MS
Victoriano A.
San Martín Burzaco
0-1
22:00
MS
Deportivo Riestra
Atlas
2-1
22:00
MS
Leandro N. Alem
Deportivo Muniz
2-0
22:00
MS
Atl. Huracan
Ferro
0-0
22:00
MS
Brown Adrogue
Douglas Haig
1-1
22:00
MS
Villa San Carlos
Gimnasia Jujuy
1-1
22:00
MS
Club Luján
Midland
0-0
22:00
MS
Sarmiento Junin
Sportivo Belgrano
1-0
00:00
MS
Talleres Cordoba
Crucero del Norte
1-1
00:00
MS
Ind. Rivadavia
Independiente
2-0
00:10
[ 20.10.2014 ] | [ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı