31 Temmuz 2014, 20:26 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
78' Dynamo Moscow 1 - 1 Shmona | 75' Astra 2 - 0 Liberec | 77' Elfsborg 2 - 1 Hafnarfjordur | 74' Omonia 3 - 0 Met. Skopje | 68' Ruch 0 - 0 Esbjerg | 35' Din. Minsk 0 - 0 CFR Cluj | 34' Goteborg 0 - 1 Rio Ave | 34' Kardemir Karabuk 0 - 0 Rosenborg | 34' Mlada Boleslav 0 - 1 Lyon | 33' PSV 0 - 0 St. Polten | 34' Brommapojkarna 0 - 0 Torino | 34' Trencin 0 - 0 Hull City | 5' Young Boys 0 - 0 Ermis | 3' Zorya 0 - 0 Molde | 77' Köln 2 - 0 Trabzonspor | 4' Cordoba 0 - 0 Cadiz | 34' Portugal U19 0 - 0 Germany U19 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
EUR 19:00 Astra 2 - 0 Liberec 74'
EUR 20:30 Young Boys 0 - 0 Ermis 3'
EUR 20:00 PSV 0 - 0 St. Polten 30'
EUR 20:00 Din. Minsk 0 - 0 CFR Cluj 31'
EUR 19:00 Dynamo Moscow 1 - 1 Shmona 74'
EUR 19:00 Astra 2 - 0 Liberec 70'
EUR 20:00 Mlada Boleslav 0 - 1 Lyon 27'
EUR 20:00 Mlada Boleslav 0 - 1 Lyon 26'
EUR 19:00 Elfsborg 2 - 1 Hafnarfjordur 71'
EUR 19:00 Dynamo Moscow 1 - 1 Shmona 71'
EUR 20:00 Goteborg 0 - 1 Rio Ave 22'
EUR 19:00 Dynamo Moscow 0 - 1 Shmona 64'
EUR 19:00 Elfsborg 1 - 1 Hafnarfjordur 62'
EUR 19:00 Omonia 3 - 0 Met. Skopje 57'
EUR 20:00 Mlada Boleslav 0 - 1 Lyon 13'
EUR 19:00 Astra 2 - 0 Liberec 53'
EUR 19:00 Elfsborg 1 - 0 Hafnarfjordur 56'
EUR 19:00 Elfsborg 2 - 1 Hafnarfjordur 55'
EUR 19:00 Elfsborg 2 - 1 Hafnarfjordur 52'
[ 28.07.2014 ] | [ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] | [ 03.08.2014 ] | [ 04.08.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gimnasia E.R.
San Jorge
2-0
02:00
MS
Estudiantes L.P.
Newells Old Boys
0-0
02:30
MS
Barbados
Jamaica
0-0
02:30
MS
Aldosivi
Instituto
0-0
02:30
MS
Altinordu
Ankaragucu
0-0
13:30
MS
Kizilcahamamspor
Altay
0-0
13:30
MS
Acharnaikos
Chania
1-0
15:00
MS
Agropoli
Cavese
-
15:30
MS
Kalamaria
Aiginiakos
0-0
16:00
MS
Episkopi
Fokikos FC
0-1
16:30
MS
Kassiopi
Iraklis
0-1
18:00
MS
Corona Brasov
Concordia
1-0
18:30
MS
Podbeskidzie
Pogon Szczecin
0-0
19:00
MS
Platanias FC
Giannina
1-1
19:30
MS
Vaslui
Gaz Metan Medias
0-0
21:00
MS
Reggiana
Savona
0-1
21:00
MS
West Brom U21
Wolves U21
0-1
21:00
MS
Blackburn U21
Newcastle Utd U21
1-1
21:00
MS
Liverpool U21
Reading U21
1-1
21:00
MS
Bolton U21
Everton U21
1-1
21:00
MS
Middlesbrough U21
Aston Villa U21
0-1
21:00
MS
St. Pauli
Union Berlin
0-0
21:15
MS
Lens
Tours
0-2
21:30
MS
Bradford PA
Vauxhall
0-0
21:45
MS
Chesterfield
Portsmouth
0-0
21:45
MS
Yupanqui
CSR Espanol
2-0
22:00
MS
Arouca
Academica
0-1
22:00
MS
Claypole
Cañuelas
1-0
22:00
MS
Victoriano A.
San Martín Burzaco
0-1
22:00
MS
Deportivo Riestra
Atlas
2-1
22:00
MS
Leandro N. Alem
Deportivo Muniz
2-0
22:00
MS
Atl. Huracan
Ferro
0-0
22:00
MS
Brown Adrogue
Douglas Haig
1-1
22:00
MS
Villa San Carlos
Gimnasia Jujuy
1-1
22:00
MS
Club Luján
Midland
0-0
22:00
MS
Sarmiento Junin
Sportivo Belgrano
1-0
00:00
MS
Talleres Cordoba
Crucero del Norte
1-1
00:00
MS
Ind. Rivadavia
Independiente
2-0
00:10
[ 28.07.2014 ] | [ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] | [ 03.08.2014 ] | [ 04.08.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı