22 Eylül 2014, 13:01 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
21:30 Deportivo Espanol - Fénix | 22:00 Union de Santa Fe - Atl. Huracan | 02:00 Douglas Haig - Guaraní Antonio Franco | 02:30 Santamarina - Patronato | 21:30 Berazategui - Justo José de Urquiza | 21:30 Claypole - Leandro N. Alem | 21:30 Sportivo Barracas - El Porvenir | 00:10 Defensa y Justicia - San Lorenzo | 02:30 Racing Club - Newells Old Boys | 20:00 Lankowitz - LASK Linz | 02:30 Fortaleza - Treze PB | 20:00 Vestsjaelland - Aalborg | 22:00 Chester - Wrexham | 21:45 Wigan - Ipswich | 21:30 Valenciennes - Clermont | 21:15 Eintracht Trier - TuS Koblenz | 19:30 Panetolikos - PAOK | 21:30 Spezia - Carpi | 19:00 Leczna - Jagiellonia | 22:00 Academica - Estoril | 18:00 Sporting B - Freamunde | 21:00 U. Cluj - CS U. Craiova | 21:45 Getafe - Valencia | 20:20 Angelholms - Ljungskile | 20:05 Atvidabergs - Norrkoping | 19:00 Basaksehir - Trabzonspor | 21:30 Bursaspor - Besiktas | 16:00 Amkar - Krasnodar | 19:00 T. Moscow - Dynamo Moscow | 18:30 Inter Turku - Honka | 18:30 KuPS - Lahti | 18:30 Rovaniemi - Jaro | 18:30 JJK Jyväskylä - JIPPO | 18:00 Forde - Brann 2 | 19:00 Stromsgodset 2 - Pors Grenland | 19:00 Nardo - Rosenborg 2 | 19:00 MO IL - Valerenga 2 | 20:00 Odds 2 - Jerv | 20:00 Orgryte - Trollhattan | 20:00 Oddevold - Utsiktens | 20:00 Sylvia - Nykopings | 21:45 San Marino - Santarcangelo | 15:00 Derby U21 - Aston Villa U21 | 16:30 Southampton U21 - Everton U21 | 21:00 Arsenal U21 - Newcastle Utd U21 | 21:00 Reading U21 - Bolton U21 | 21:00 Wolves U21 - Middlesbrough U21 | 21:00 Sunderland U21 - Tottenham U21 | 21:00 West Brom U21 - Brighton U21 | 17:00 Scotland U17 - Faroe Islands U17 | 21:30 Ireland U17 - Gibraltar U17 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
RUS 11:00 Amkar U21 2 - 2 Krasnodar U21 87'
RUS 11:00 Amkar U21 1 - 2 Krasnodar U21 56'
RUS 11:00 Amkar U21 1 - 1 Krasnodar U21 12'
RUS 11:00 Amkar U21 0 - 1 Krasnodar U21 6'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 78'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 74'
ARJ 03:30 River Plate 3 - 1 Independiente 66'
ARJ 03:30 River Plate 2 - 1 Independiente 58'
ARJ 03:30 River Plate 2 - 0 Independiente 38'
ARJ 03:30 River Plate 2 - 0 Independiente 38'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 20'
ARJ 02:00 Instituto 1 - 2 Nueva Chicago 88'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 12'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 8'
ARJ 03:30 River Plate 4 - 1 Independiente 5'
ARJ 03:30 River Plate 1 - 0 Independiente 4'
ARJ 02:00 Instituto 0 - 2 Nueva Chicago 61'
ARJ 02:00 Atl. Tucuman 3 - 1 Sportivo Belgrano 65'
ARJ 02:00 Atl. Tucuman 3 - 1 Sportivo Belgrano 65'
[ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] | [ 24.09.2014 ] | [ 25.09.2014 ] | [ 26.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Newcastle Jets
Perth Glory
0-1
08:30
MS
Long An (Vie)
Dong Nai (Vie)
1-1
10:00
MS
Japan U18
Czech Republic U18
1-0
10:00
MS
Melbourne V.
Brisbane Roar
0-1
10:45
MS
Greece U18
Azerbaijan U18
0-1
12:15
MS
Avranches
Lens
0-0
13:00
MS
Infonet (Est)
Tallinna Kalev (Est)
0-1
14:00
MS
Ukraine U18
Turkey U18
0-0
14:30
MS
Blackburn
Manchester City
0-1
14:45
MS
Magoulas
Panachaiki
0-1
15:00
MS
Aiginiakos
Gazoros
1-0
15:00
MS
Glyfada
O. Volos
0-4
15:00
MS
Giannina
Asteras Tripolis
0-2
15:00
MS
Lincoln
Luton
0-0
15:00
MS
Epinal
Niort
0-1
15:30
MS
Pontarlier
Caen
0-1
15:30
MS
Monts
Istres
0-0
15:30
MS
Leixoes
Estoril
0-4
16:00
MS
Chambly
Angers
0-1
16:30
MS
Sarinena
Laudio
0-0
16:30
MS
Elche B
Levante UD B
2-0
16:30
MS
Baleares
Olimpic Xativa
0-0
16:30
MS
Getafe B
Sestao
0-2
16:45
MS
La Roche
CA Bastia
0-0
17:00
MS
Magny
Moulins
1-3
17:00
MS
AUB
Dijon
1-0
17:00
MS
Malaga
Atl. Madrid
0-0
17:00
MS
R. Union
Leganes
2-1
17:00
MS
Espanyol B
Olot
0-1
17:00
MS
Maritimo B
Tondela
0-0
17:00
MS
Barnet
Alfreton
1-0
17:00
MS
Southport
Nuneaton
0-0
17:00
MS
Tamworth
Halifax
1-0
17:00
MS
Wrexham
Aldershot
1-1
17:00
MS
Altrincham
Leamington
1-0
17:00
MS
Boston
Vauxhall
2-0
17:00
MS
Gainsborough
Stockport
0-3
17:00
MS
Harrogate
Telford
1-0
17:00
MS
Hednesford
North Ferriby
0-1
17:00
MS
Solihull
Stalybridge
1-1
17:00
MS
Bath City
Staines
0-0
17:00
MS
Dover Ath.
Stortford
2-0
17:00
MS
Gateshead
Hyde
1-0
17:00
MS
Bradford PA
Worcester
3-1
17:00
MS
Workington
Histon
1-2
17:00
MS
Exeter
Mansfield
0-1
17:00
MS
Torquay
Morecambe
1-0
17:00
MS
Wycombe
AFC Wimbledon
0-0
17:00
MS
York
Dagenham & Red.
0-0
17:00
MS
Newport
Northampton
1-1
17:00
MS
Aston Villa
Sheffield Utd
0-1
17:00
MS
Barnsley
Coventry
1-0
17:00
MS
Bolton
Blackpool
1-1
17:00
MS
Doncaster
Stevenage
0-0
17:00
MS
Grimsby
Huddersfield
1-0
17:00
MS
Ipswich
Preston
1-1
17:00
MS
Kidderminster
Peterborough
0-0
17:00
MS
Macclesfield
Sheffield Wed
0-1
17:00
MS
Middlesbrough
Hull City
0-1
17:00
MS
Norwich
Fulham
1-1
17:00
MS
Southampton
Burnley
2-0
17:00
MS
Southend
Millwall
2-0
17:00
MS
Stoke City
Leicester
1-0
17:00
MS
West Brom
Crystal Palace
0-1
17:00
MS
Wigan
Milton Keynes Dons
2-2
17:00
MS
Yeovil
Leyton Orient
1-0
17:00
MS
Brighton
Reading
1-0
17:00
MS
Bristol City
Watford
0-0
17:00
MS
Everton
QPR
2-0
17:00
MS
Newcastle Utd
Cardiff
0-0
17:00
MS
Rochdale
Leeds
1-0
17:00
MS
St. Petersburg U18
Latvia U18
3-0
17:00
MS
Ergotelis
Atromitos
0-1
17:15
MS
Yzeure
Lorient
1-0
18:00
MS
Huracan
Reus Deportiu
1-0
18:00
MS
Algeciras
Cacereno
0-0
18:00
MS
Amorebieta
Puerta Bonita
0-1
18:00
MS
Lucena
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Villarreal B
Llagostera
0-0
18:00
MS
Chaves
Braga B
1-1
18:00
MS
Rio Ave
Setubal
0-0
19:00
MS
Santander
Marino de Luanco
0-0
19:00
MS
Boulogne
Beauvais
1-1
19:00
MS
Les Herbiers
Plabennec
0-0
19:00
MS
Poissy
Concarneau
0-0
19:00
MS
Valladolid
Betis
0-0
19:00
MS
Hercules
Mirandes
1-0
19:00
MS
Lugo
Eibar
0-0
19:00
MS
Numancia
Alaves
0-0
19:00
MS
Sabadell
Real Madrid B
2-1
19:00
MS
Murcia
Tenerife
1-2
19:00
MS
Toledo
Conquense
2-1
19:00
ERT
Zimbabwe
Libya
-
19:00
MS
Cordoba
Recreativo Huelva
1-0
19:15
MS
Arsenal
Tottenham
1-0
19:15
MS
Olympiakos Piraeus
Kalloni
1-0
19:30
MS
FC Porto
Atletico CP
2-0
20:00
MS
Ontinyent
Constancia
0-0
20:00
MS
Valencia
Levante
1-0
21:00
MS
Las Palmas
Mallorca
1-0
21:00
MS
Cadiz
San Fernando
2-0
21:30
MS
Lecce
Salernitana
0-0
21:45
MS
Rennes
Valenciennes
0-0
21:45
MS
Benfica
Gil Vicente
3-0
22:15
MS
Almeria
Granada CF
2-0
23:00
[ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] | [ 24.09.2014 ] | [ 25.09.2014 ] | [ 26.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı