24 Ekim 2014, 10:37 Cuma
Canlı Sonuçlar  
00:10 Colon Santa FE - Aldosivi | 02:30 Douglas Haig - Boca Unidos | 21:30 Sacachispas - Argentino de Quilmes | 21:30 San Telmo - Juventud Unida San Miguel | 21:30 Flandria - Laferrere | 21:30 Defensores de Cambaceres - Excursionistas | 02:00 Central Cordoba - Argentino de Merlo | 02:30 Belgrano - Rosario Central | 12:00 Brisbane Roar - Sydney FC | 19:30 FAC Wien - Mattersburg | 19:30 Horn - A. Lustenau | 19:30 Kapfenberg - Hartberg | 19:30 Wacker Innsbruck - St. Polten | 21:30 Liefering - LASK Linz | 19:00 SAK Klagenfurt - Allerheiligen | 20:00 1. SC Sollenau - Neusiedl | 20:00 Parndorf - Neuberg | 20:00 Florian - Superfund Pasching | 20:00 Kitzbuhel - Seekirchen | 20:00 Wallern - Vöcklamarkt | 20:00 Kalsdorf - A. Klagenfurt | 20:00 ATSV Wolfsberger - Union Gurten | 20:00 BW Linz - Vorwarts Steyr | 20:30 Stegersbach - Amstetten | 20:30 Rapid Vienna (Am) - Wiener | 20:30 Schwechat - First Vienna | 20:30 Ritzing - St. Polten (Am) | 21:30 Johann - Kufstein | 21:30 Lierse - Mechelen | 21:30 Mons - Leuven | 00:30 America MG - America RN | 00:30 Avai - Joinville | 00:30 Portuguesa - Icasa | 02:50 ABC - Parana | 02:50 Ceará - Santa Cruz | 19:30 Silkeborg - Vestsjaelland | 19:30 Hvidovre - Gentofte-Vangede | 20:00 Roskilde - Bronshoj | 20:00 Koge - Lyngby | 20:00 Skive - AB Copenhagen | 20:00 Vendsyssel FF - Viborg | 21:45 Macclesfield - Wrexham | 21:45 Fulham - Charlton | 21:00 AC Ajaccio - Valenciennes | 21:00 Angers - Clermont | 21:00 Arles-Avignon - Niort | 21:00 Brest - GFC Ajaccio | 21:00 Chateauroux - Tours | 21:00 Nimes - Auxerre | 21:00 Orleans - Creteil | 21:00 Sochaux - Laval | 21:30 Toulouse - Lens | 19:30 Aalen - Union Berlin | 19:30 RB Leipzig - Bochum | 19:30 Greuther Furth - FSV Frankfurt | 20:00 TuS Koblenz - Worms | 20:00 Wiedenbruck - Viktoria Koln | 20:00 FC Nottingen - FC 08 Homburg | 20:00 Burghausen - Furth II | 20:00 Schweinfurt - Seligenporten | 20:00 Wurzburger Kickers - SpVgg Bayreuth | 20:30 Lotte - Rodinghausen | 20:30 Oberhausen - Kray | 20:30 Lübeck - St. Pauli II | 20:30 Eintracht Trier - Kickers Offenbach | 20:00 Eltersdorf - Frohnlach | 20:30 Elmshorn - Altona | 20:30 Oberrad - Wehen II | 20:30 SV Wiesbaden - Hadamar | 20:30 SC Victoria Hamburg - Paloma | 20:30 Lippstadt - Zweckel | 21:00 Strausberg - Malchower | 21:30 Werder Bremen - Köln | 20:00 Arminia Bielefeld - Erfurt | 20:00 Fortuna Köln - Preussen Munster | 16:00 O. Volos - Kalamaria | 18:00 Chania - AEK | 20:00 Ternana - Trapani | 22:00 Modena - Bologna | 21:00 Den Haag - Dordrecht | 21:00 Almere City - Helmond | 21:00 Den Bosch - Sittard | 21:00 Emmen - Jong FC Twente | 21:00 Jong Ajax - Jong PSV | 21:00 Telstar - Eindhoven FC | 21:00 Volendam - Graafschap | 20:00 Valerenga - Odd | 19:00 GKS Belchatow - Gornik Z. | 21:30 Wisla - Podbeskidzie | 19:00 Chrobry Glogow - Tychy | 22:30 Setubal - Guimaraes | 18:30 Otelul - Gaz Metan Medias | 21:00 FC Brasov - CS U. Craiova | 22:00 Celta Vigo - Levante | 19:30 Syrianska - Ljungskile | 19:00 Adana Demirspor - Antalyaspor | 19:30 Gaziantep BB - Sanliurfaspor | 18:30 Kardemir Karabuk - Akhisar Genclik Spor | 20:00 Kasimpasa - Konyaspor | 16:00 Ural - Arsenal Tula | 20:30 Lumezzane - Pro Patria | 21:45 Salernitana - Lecce | 21:00 West Ham U21 - Manchester United U21 | 12:00 T. Moscow U21 - Kuban U21 | 14:00 Amkar U21 - FK Rostov U21 | 12:00 Slovakia U17 - Luxembourg U17 | 14:00 Belarus U17 - Russia U17 | 14:00 Montenegro U17 - Wales U17 | 16:00 Spain U17 - Lithuania U17 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
DAN 18:00 Sonderjyske 4 - 1 Aalborg 89'
DAN 18:00 Sonderjyske 3 - 1 Aalborg 88'
DAN 18:00 Sonderjyske 3 - 0 Aalborg 82'
DAN 18:00 Sonderjyske 2 - 0 Aalborg 65'
DAN 18:00 Sonderjyske 1 - 0 Aalborg 56'
EUR 22:05 Salzburg 4 - 2 D. Zagreb 90'
EUR 22:05 Club Brugge 1 - 1 FC Copenhagen 90'
EUR 22:05 PSV 1 - 1 Panathinaikos 90'
EUR 22:05 Estoril 1 - 2 Dynamo Moscow 90'
EUR 22:05 Estoril 1 - 2 Dynamo Moscow 90'
EUR 22:05 Club Brugge 1 - 1 FC Copenhagen 90'
EUR 22:05 Inter 0 - 0 St Etienne 89'
EUR 22:05 Salzburg 4 - 2 D. Zagreb 89'
EUR 22:05 B. Moenchengladbach 5 - 0 Apollon 90'
EUR 22:05 PSV 1 - 1 Panathinaikos 89'
EUR 22:05 Club Brugge 0 - 1 FC Copenhagen 89'
EUR 22:05 Tottenham 5 - 1 Asteras Tripolis 89'
EUR 22:05 PSV 1 - 1 Panathinaikos 87'
EUR 22:05 Tottenham 5 - 1 Asteras Tripolis 87'
[ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Newcastle Jets
Perth Glory
0-1
08:30
MS
Long An (Vie)
Dong Nai (Vie)
1-1
10:00
MS
Japan U18
Czech Republic U18
1-0
10:00
MS
Melbourne V.
Brisbane Roar
0-1
10:45
MS
Greece U18
Azerbaijan U18
0-1
12:15
MS
Avranches
Lens
0-0
13:00
MS
Infonet (Est)
Tallinna Kalev (Est)
0-1
14:00
MS
Ukraine U18
Turkey U18
0-0
14:30
MS
Blackburn
Manchester City
0-1
14:45
MS
Magoulas
Panachaiki
0-1
15:00
MS
Aiginiakos
Gazoros
1-0
15:00
MS
Glyfada
O. Volos
0-4
15:00
MS
Giannina
Asteras Tripolis
0-2
15:00
MS
Lincoln
Luton
0-0
15:00
MS
Epinal
Niort
0-1
15:30
MS
Pontarlier
Caen
0-1
15:30
MS
Monts
Istres
0-0
15:30
MS
Leixoes
Estoril
0-4
16:00
MS
Chambly
Angers
0-1
16:30
MS
Sarinena
Laudio
0-0
16:30
MS
Elche B
Levante UD B
2-0
16:30
MS
Baleares
Olimpic Xativa
0-0
16:30
MS
Getafe B
Sestao
0-2
16:45
MS
La Roche
CA Bastia
0-0
17:00
MS
Magny
Moulins
1-3
17:00
MS
AUB
Dijon
1-0
17:00
MS
Malaga
Atl. Madrid
0-0
17:00
MS
R. Union
Leganes
2-1
17:00
MS
Espanyol B
Olot
0-1
17:00
MS
Maritimo B
Tondela
0-0
17:00
MS
Barnet
Alfreton
1-0
17:00
MS
Southport
Nuneaton
0-0
17:00
MS
Tamworth
Halifax
1-0
17:00
MS
Wrexham
Aldershot
1-1
17:00
MS
Altrincham
Leamington
1-0
17:00
MS
Boston
Vauxhall
2-0
17:00
MS
Gainsborough
Stockport
0-3
17:00
MS
Harrogate
Telford
1-0
17:00
MS
Hednesford
North Ferriby
0-1
17:00
MS
Solihull
Stalybridge
1-1
17:00
MS
Bath City
Staines
0-0
17:00
MS
Dover Ath.
Stortford
2-0
17:00
MS
Gateshead
Hyde
1-0
17:00
MS
Bradford PA
Worcester
3-1
17:00
MS
Workington
Histon
1-2
17:00
MS
Exeter
Mansfield
0-1
17:00
MS
Torquay
Morecambe
1-0
17:00
MS
Wycombe
AFC Wimbledon
0-0
17:00
MS
York
Dagenham & Red.
0-0
17:00
MS
Newport
Northampton
1-1
17:00
MS
Aston Villa
Sheffield Utd
0-1
17:00
MS
Barnsley
Coventry
1-0
17:00
MS
Bolton
Blackpool
1-1
17:00
MS
Doncaster
Stevenage
0-0
17:00
MS
Grimsby
Huddersfield
1-0
17:00
MS
Ipswich
Preston
1-1
17:00
MS
Kidderminster
Peterborough
0-0
17:00
MS
Macclesfield
Sheffield Wed
0-1
17:00
MS
Middlesbrough
Hull City
0-1
17:00
MS
Norwich
Fulham
1-1
17:00
MS
Southampton
Burnley
2-0
17:00
MS
Southend
Millwall
2-0
17:00
MS
Stoke City
Leicester
1-0
17:00
MS
West Brom
Crystal Palace
0-1
17:00
MS
Wigan
Milton Keynes Dons
2-2
17:00
MS
Yeovil
Leyton Orient
1-0
17:00
MS
Brighton
Reading
1-0
17:00
MS
Bristol City
Watford
0-0
17:00
MS
Everton
QPR
2-0
17:00
MS
Newcastle Utd
Cardiff
0-0
17:00
MS
Rochdale
Leeds
1-0
17:00
MS
St. Petersburg U18
Latvia U18
3-0
17:00
MS
Ergotelis
Atromitos
0-1
17:15
MS
Yzeure
Lorient
1-0
18:00
MS
Huracan
Reus Deportiu
1-0
18:00
MS
Algeciras
Cacereno
0-0
18:00
MS
Amorebieta
Puerta Bonita
0-1
18:00
MS
Lucena
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Villarreal B
Llagostera
0-0
18:00
MS
Chaves
Braga B
1-1
18:00
MS
Rio Ave
Setubal
0-0
19:00
MS
Santander
Marino de Luanco
0-0
19:00
MS
Boulogne
Beauvais
1-1
19:00
MS
Les Herbiers
Plabennec
0-0
19:00
MS
Poissy
Concarneau
0-0
19:00
MS
Valladolid
Betis
0-0
19:00
MS
Hercules
Mirandes
1-0
19:00
MS
Lugo
Eibar
0-0
19:00
MS
Numancia
Alaves
0-0
19:00
MS
Sabadell
Real Madrid B
2-1
19:00
MS
Murcia
Tenerife
1-2
19:00
MS
Toledo
Conquense
2-1
19:00
ERT
Zimbabwe
Libya
-
19:00
MS
Cordoba
Recreativo Huelva
1-0
19:15
MS
Arsenal
Tottenham
1-0
19:15
MS
Olympiakos Piraeus
Kalloni
1-0
19:30
MS
FC Porto
Atletico CP
2-0
20:00
MS
Ontinyent
Constancia
0-0
20:00
MS
Valencia
Levante
1-0
21:00
MS
Las Palmas
Mallorca
1-0
21:00
MS
Cadiz
San Fernando
2-0
21:30
MS
Lecce
Salernitana
0-0
21:45
MS
Rennes
Valenciennes
0-0
21:45
MS
Benfica
Gil Vicente
3-0
22:15
MS
Almeria
Granada CF
2-0
23:00
[ 21.10.2014 ] | [ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı