21 Kasım 2014, 04:03 Cuma
Canlı Sonuçlar  
90' Gremio 1 - 2 Cruzeiro |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 78'
İN 21:00 West Ham U21 1 - 2 West Brom U21 76'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 74'
İN 21:00 West Ham U21 1 - 1 West Brom U21 67'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 60'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 45'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 42'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 33'
İN 21:00 West Ham U21 0 - 3 West Brom U21 27'
İN 21:00 West Ham U21 1 - 0 West Brom U21 13'
BRE 00:30 Fluminense 1 - 4 Chapecoense-SC 90'
ARJ 00:15 Defensa y Justicia 1 - 0 Newells Old Boys 90'
BRE 00:30 Fluminense 1 - 4 Chapecoense-SC 86'
BRE 00:30 Fluminense 0 - 4 Chapecoense-SC 85'
BRE 00:30 Fluminense 1 - 4 Chapecoense-SC 74'
ARJ 00:15 Defensa y Justicia 1 - 0 Newells Old Boys 82'
BRE 00:30 Fluminense 0 - 3 Chapecoense-SC 71'
BRE 00:30 Fluminense 1 - 4 Chapecoense-SC 67'
ARJ 00:15 Defensa y Justicia 1 - 0 Newells Old Boys 76'
[ 18.11.2014 ] | [ 19.11.2014 ] | [ 20.11.2014 ] | [ 21.11.2014 ] | [ 22.11.2014 ] | [ 23.11.2014 ] | [ 24.11.2014 ] | [ 25.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Brezilya: Campeonato Brasileiro
90'
Gremio
Cruzeiro
1-0
02:50
Rusya: Youth League
14:00
Lokomotiv Moscow U21
Ural U21
-
14:00
14:00
Spartak Moscow U21
FK Rostov U21
-
14:00
14:00
CSKA Moscow U21
Amkar U21
-
14:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Zilina (Svk)
Podbrezova (Svk)
4-1
12:00
MS
FC Poltava (Ukr)
Sumy (Ukr)
1-0
13:00
MS
Tokatspor
Galatasaray
0-2
14:00
MS
Turkey U17
Sweden U17
1-1
14:00
MS
Honka
HJK
0-1
15:00
MS
Skoda Xanthi
Giannina
0-2
15:00
MS
Ergotelis
Veria
0-0
15:00
MS
GKS Belchatow (Pol)
Pelikan (Pol)
1-0
15:00
MS
Lombard Papa (Hun)
Soproni VSE (Hun)
2-1
15:00
MS
Sloboda (Bih)
Crvena Zvezda (Srb)
0-0
15:00
MS
Slovan Bratislava (Svk)
Zlin (Cze)
1-2
15:00
MS
NK Zagreb (Cro)
Zelina (Cro)
1-0
15:30
MS
Norway U17
Slovakia U17
2-0
17:00
MS
Lech Poznan (Pol)
Krasnodar (Rus)
0-0
17:00
MS
Levadiakos
Smyrnis
0-0
17:15
MS
Panthrakikos
Platanias FC
0-0
17:15
MS
Atromitos
Kalloni
1-0
17:15
MS
Olympiakos Piraeus
Panionios
2-0
17:15
MS
Dynamo Moscow (Rus)
Zawisza (Pol)
-
17:30
MS
Antalyaspor
Elazigspor
1-0
18:00
MS
Orebro
IH Hafnarfjordur
2-1
18:00
MS
Zenit Petersburg
Metalist Kharkiv
1-0
18:00
MS
Slavia Prague (Cze)
V. Constanta (Rou)
-
18:00
MS
SJK
Jaro
1-1
19:00
MS
FC Gomel (Blr)
FC Brasov (Rou)
-
19:00
MS
Vaslui (Rou)
Maribor (Slo)
0-0
19:00
MS
Zeta (Mne)
Poli Timisoara (Rou)
0-1
19:00
MS
Elfsborg (Swe)
Steaua Bucuresti (Rou)
0-0
19:00
MS
Asteras Tripolis
Panathinaikos
0-0
19:30
MS
PAOK
OFI Crete
1-0
19:30
MS
Cambuur
PSV
1-1
19:45
MS
Akhisar Genclik Spor
Eskisehirspor
1-0
20:00
MS
Cha Grande
Pesqueira
0-0
20:00
MS
G.A. Eagles
Waalwijk
1-0
20:45
MS
Nijmegen
Breda
1-1
20:45
MS
Guarani EC
Minas
-
21:00
MS
Penafiel
Benfica
0-0
21:00
MS
Manchester City U21
Bolton U21
2-0
21:00
MS
Shakhtar
CSKA Moscow
2-1
21:00
MS
Boavista
Flamengo RJ
2-2
21:00
MS
Duque de Caxias
Madureira
0-3
21:00
MS
Real Madrid
Atl. Madrid
1-0
21:00
İPT
CFR Cluj (Rou)
Rubin Kazan (Rus)
-
21:00
MS
Peterborough
Swindon
2-2
21:15
MS
Liberec
Midtjylland
1-0
21:45
MS
Lokeren
Oostende
1-1
21:45
MS
Waregem
Gent
0-0
21:45
MS
Heerenveen
Twente
0-0
21:45
MS
Preston
Nottingham
0-1
21:45
MS
AS Roma
Napoli
2-0
21:45
MS
Lyon
Troyes
2-1
21:55
MS
Ferreira
Olhanense
2-0
22:00
MS
Malmo FF (Swe)
Columbus (Usa)
0-0
22:30
MS
FC Porto
Estoril
1-1
23:00
MS
Macae
Friburguense
1-1
23:00
MS
Barcelona
Real Sociedad
1-0
23:00
MS
Caldense
Nacional MG
1-0
23:30
MS
Cruzeiro
Villa Nova
3-0
23:30
MS
Avai
Joinville
0-0
23:30
MS
Cabofriense
Bangu
2-1
23:30
MS
EC Cruzeiro
Bento Goncalves
0-0
23:30
MS
Gremio
Veranopolis
0-0
23:30
MS
Atl. Sorocaba
Portuguesa
0-0
23:30
MS
Comercial
Ponte Preta
0-1
23:30
MS
URT
Tupi
0-0
00:00
MS
Brusque
Gremio Juventus
3-0
00:30
MS
Hermann Aichinger
Marcilio Dias
1-0
00:30
MS
Atletico GO
Aparecidense
1-0
00:30
MS
Crac Go
Goianesia
0-0
00:30
MS
Goias
Anapolina
1-1
00:30
MS
Trindade
Gremio Anapolis
0-0
00:30
MS
Passo Fundo
Aimore
0-0
00:30
MS
Sao Luiz
EC Sao Jose
0-0
00:30
MS
CA Porto
Serra Talhada
0-1
01:00
MS
Salgueiro
America PE
2-0
01:00
MS
Ypiranga
Central SC
0-2
01:00
MS
Confianca
Sergipe
1-1
01:15
MS
Feirense
Juazeirense
2-2
01:30
MS
Galicia
Jacuipense
-
01:30
MS
Juazeiro
Bahia De Feira
0-0
01:30
MS
Serrano
Catuense
0-1
01:30
[ 18.11.2014 ] | [ 19.11.2014 ] | [ 20.11.2014 ] | [ 21.11.2014 ] | [ 22.11.2014 ] | [ 23.11.2014 ] | [ 24.11.2014 ] | [ 25.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı