30 Ağustos 2014, 21:04 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
10' Gimnasia L.P. 0 - 0 Godoy Cruz | 54' Altach 1 - 0 Ried | 55' AC Wolfsberger 0 - 0 Neustadt | 53' Admira 2 - 1 Austria Vienna | 9' Mouscron Peruwelz 1 - 0 Cercle Brugge | 7' Westerlo 0 - 1 Waregem | 8' Waasland-Beveren 0 - 0 Lierse | 8' Seraing Utd 0 - 0 RWS Bruxelles | 9' Virton 0 - 0 Heist | 9' Mons 0 - 0 Patro Eisden | 11' Lommel Utd 1 - 0 KSV Roeselare | 9' ASV Geel 0 - 0 Woluwe Zaventem | 83' Everton 3 - 5 Chelsea | 10' Caen 0 - 0 Rennes | 10' Lens 0 - 1 Reims | 10' Lorient 0 - 0 Guingamp | 11' Nantes 0 - 0 Montpellier | 11' Toulouse 0 - 0 Evian TG | 81' Schalke 1 - 1 Bayern Munich | 90' Panthrakikos 1 - 1 Giannina | 84' Cambuur 3 - 2 Den Haag | 24' Excelsior 0 - 1 Heracles | 25' Dordrecht 0 - 2 AZ Alkmaar | 11' Bodo/Glimt 0 - 1 Valerenga | 7' Legnica 1 - 1 Arka Gdynia | 52' Belenenses 0 - 2 Guimaraes | 55' Benfica B 2 - 1 Covilha | 11' V. Constanta 0 - 0 Steaua Bucuresti | 52' Betis B 1 - 0 Arroyo | 52' Granada CF B 0 - 0 Cartagena | 52' La Roda 0 - 1 Villanovense | 52' UCAM Murcia 1 - 1 Lucena | 38' Marino de Luanco 0 - 0 Lealtad | 8' Ferrol 0 - 0 Murcia | 8' Real Aviles 0 - 0 R. Oviedo | 8' Real Madrid B 0 - 0 Getafe B | 8' Melilla 0 - 0 El Palo | 55' Lugo 0 - 0 Valladolid | 55' Zaragoza 1 - 0 Osasuna | 54' Barcelona B 1 - 1 Sabadell | 54' Ath Bilbao 2 - 0 Levante | 54' Cordoba 0 - 1 Celta Vigo | IY Adana Demirspor 1 - 0 Denizlispor | 51' Manisaspor 0 - 0 Alanyaspor | 51' Sanliurfaspor 1 - 0 Adanaspor AS | 11' Istanbul B.B. 0 - 0 Kasimpasa | 39' San Marino 1 - 0 Prato | 40' Barletta 0 - 0 Messina | 53' Karditsa 1 - 0 Gazoros | 58' Psachna 1 - 0 Episkopi |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
20:00 Manisaspor 0 - 0 Alanyaspor 49'
İS 20:00 Cordoba 0 - 1 Celta Vigo 52'
İN 19:30 Everton 3 - 5 Chelsea 82'
BEL 21:00 Westerlo 0 - 1 Waregem 5'
AVU 20:00 Admira 2 - 1 Austria Vienna 51'
İS 20:00 Barcelona B 1 - 1 Sabadell 50'
İS 20:00 Cordoba 0 - 1 Celta Vigo 50'
İS 20:00 Ath Bilbao 2 - 0 Levante 51'
İS 20:00 Ath Bilbao 2 - 0 Levante 50'
NOR 21:00 Bodo/Glimt 0 - 1 Valerenga 7'
NOR 21:00 Bodo/Glimt 0 - 1 Valerenga 5'
HOL 20:45 Dordrecht 0 - 2 AZ Alkmaar 22'
HOL 19:30 Cambuur 3 - 2 Den Haag 81'
FRA 21:00 Lens 0 - 1 Reims 8'
BEL 21:00 Lommel Utd 1 - 0 KSV Roeselare 8'
AVU 20:00 Admira 2 - 1 Austria Vienna 49'
İS 20:00 Zaragoza 1 - 0 Osasuna 51'
İN 19:30 Everton 3 - 5 Chelsea 78'
YUN 19:15 Panthrakikos 1 - 1 Giannina 85'
[ 27.08.2014 ] | [ 28.08.2014 ] | [ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] | [ 02.09.2014 ] | [ 03.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Zilina (Svk)
Podbrezova (Svk)
4-1
12:00
MS
FC Poltava (Ukr)
Sumy (Ukr)
1-0
13:00
MS
Tokatspor
Galatasaray
0-2
14:00
MS
Turkey U17
Sweden U17
1-1
14:00
MS
Honka
HJK
0-1
15:00
MS
Skoda Xanthi
Giannina
0-2
15:00
MS
Ergotelis
Veria
0-0
15:00
MS
GKS Belchatow (Pol)
Pelikan (Pol)
1-0
15:00
MS
Lombard Papa (Hun)
Soproni VSE (Hun)
2-1
15:00
MS
Sloboda (Bih)
Crvena Zvezda (Srb)
0-0
15:00
MS
Slovan Bratislava (Svk)
Zlin (Cze)
1-2
15:00
MS
NK Zagreb (Cro)
Zelina (Cro)
1-0
15:30
MS
Norway U17
Slovakia U17
2-0
17:00
MS
Lech Poznan (Pol)
Krasnodar (Rus)
0-0
17:00
MS
Levadiakos
Smyrnis
0-0
17:15
MS
Panthrakikos
Platanias FC
0-0
17:15
MS
Atromitos
Kalloni
1-0
17:15
MS
Olympiakos Piraeus
Panionios
2-0
17:15
MS
Dynamo Moscow (Rus)
Zawisza (Pol)
-
17:30
MS
Antalyaspor
Elazigspor
1-0
18:00
MS
Orebro
IH Hafnarfjordur
2-1
18:00
MS
Zenit Petersburg
Metalist Kharkiv
1-0
18:00
MS
Slavia Prague (Cze)
V. Constanta (Rou)
-
18:00
MS
SJK
Jaro
1-1
19:00
MS
FC Gomel (Blr)
FC Brasov (Rou)
-
19:00
MS
Vaslui (Rou)
Maribor (Slo)
0-0
19:00
MS
Zeta (Mne)
Poli Timisoara (Rou)
0-1
19:00
MS
Elfsborg (Swe)
Steaua Bucuresti (Rou)
0-0
19:00
MS
Asteras Tripolis
Panathinaikos
0-0
19:30
MS
PAOK
OFI Crete
1-0
19:30
MS
Cambuur
PSV
1-1
19:45
MS
Akhisar Genclik Spor
Eskisehirspor
1-0
20:00
MS
Cha Grande
Pesqueira
0-0
20:00
MS
G.A. Eagles
Waalwijk
1-0
20:45
MS
Nijmegen
Breda
1-1
20:45
MS
Guarani EC
Minas
-
21:00
MS
Penafiel
Benfica
0-0
21:00
MS
Manchester City U21
Bolton U21
2-0
21:00
MS
Shakhtar
CSKA Moscow
2-1
21:00
MS
Boavista
Flamengo RJ
2-2
21:00
MS
Duque de Caxias
Madureira
0-3
21:00
MS
Real Madrid
Atl. Madrid
1-0
21:00
İPT
CFR Cluj (Rou)
Rubin Kazan (Rus)
-
21:00
MS
Peterborough
Swindon
2-2
21:15
MS
Liberec
Midtjylland
1-0
21:45
MS
Lokeren
Oostende
1-1
21:45
MS
Waregem
Gent
0-0
21:45
MS
Heerenveen
Twente
0-0
21:45
MS
Preston
Nottingham
0-1
21:45
MS
AS Roma
Napoli
2-0
21:45
MS
Lyon
Troyes
2-1
21:55
MS
Ferreira
Olhanense
2-0
22:00
MS
Malmo FF (Swe)
Columbus (Usa)
0-0
22:30
MS
FC Porto
Estoril
1-1
23:00
MS
Macae
Friburguense
1-1
23:00
MS
Barcelona
Real Sociedad
1-0
23:00
MS
Caldense
Nacional MG
1-0
23:30
MS
Cruzeiro
Villa Nova
3-0
23:30
MS
Avai
Joinville
0-0
23:30
MS
Cabofriense
Bangu
2-1
23:30
MS
EC Cruzeiro
Bento Goncalves
0-0
23:30
MS
Gremio
Veranopolis
0-0
23:30
MS
Atl. Sorocaba
Portuguesa
0-0
23:30
MS
Comercial
Ponte Preta
0-1
23:30
MS
URT
Tupi
0-0
00:00
MS
Brusque
Gremio Juventus
3-0
00:30
MS
Hermann Aichinger
Marcilio Dias
1-0
00:30
MS
Atletico GO
Aparecidense
1-0
00:30
MS
Crac Go
Goianesia
0-0
00:30
MS
Goias
Anapolina
1-1
00:30
MS
Trindade
Gremio Anapolis
0-0
00:30
MS
Passo Fundo
Aimore
0-0
00:30
MS
Sao Luiz
EC Sao Jose
0-0
00:30
MS
CA Porto
Serra Talhada
0-1
01:00
MS
Salgueiro
America PE
2-0
01:00
MS
Ypiranga
Central SC
0-2
01:00
MS
Confianca
Sergipe
1-1
01:15
MS
Feirense
Juazeirense
2-2
01:30
MS
Galicia
Jacuipense
-
01:30
MS
Juazeiro
Bahia De Feira
0-0
01:30
MS
Serrano
Catuense
0-1
01:30
[ 27.08.2014 ] | [ 28.08.2014 ] | [ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] | [ 02.09.2014 ] | [ 03.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı