21 Aralık 2014, 03:45 Pazar
Canlı Sonuçlar  
09:00 Sydney FC - Wellington Phoenix | 16:30 Gent - St. Liege | 20:00 Club Brugge - Genk | 22:00 Lokeren - Kortrijk | 16:30 Woluwe Zaventem - ASV Geel | 17:00 RWS Bruxelles - Seraing Utd | 21:00 America PE - Atletico PE | 22:00 Central-PE - CA Porto | 22:00 Pesqueira - Vera Cruz | 22:00 Serra Talhada - Ypiranga | 16:30 Newcastle Utd - Sunderland | 19:00 Liverpool - Arsenal | 16:00 Marseille - Lille | 19:00 St Etienne - Evian TG | 23:00 Bordeaux - Lyon | 15:30 Bochum - Aue | 15:30 Darmstadt - Ingolstadt | 15:30 Kaiserslautern - Sandhausen | 16:30 Westfalia Herne - Lippstadt | 17:30 Hertha Berlin - Hoffenheim | 19:30 Freiburg - Hannover | 16:00 Panionios - Atromitos | 18:15 Niki Volos - Panetolikos | 18:15 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi | 18:15 Ergotelis - Giannina | 20:30 Levadiakos - PAOK | 13:00 Kalamata - Aiolikos FC | 16:00 Akropotamos - Ethnikos N. A. | 16:00 Apollon Arnaia - Eleftheroupolis | 16:00 Byzantio - Kastoria | 16:00 Giannitsa - Kampaniakos | 16:00 Agias - Vataniakos | 16:00 Anagennisi Arta - Thesprotos | 16:00 Filippiada - Kozani FC | 16:00 Neokaisareias - Feraios | 16:00 Loutraki - Panelefsiniakos F.C. | 16:00 Panarkadikos - Ermis Kiveriou | 16:00 PAO Varda - Mandraikos | 16:00 Vyzas FC - Achaiki | 16:00 AO Ilisiakos - Irodotos | 16:00 Atromitos P. - Kyanos A. V. | 16:00 Ethnikos Piraeus - Triglia R. | 16:00 Ierapetra - Giouchtas | 16:00 Kifisias - Kissamikos | 16:00 Nea I. - Glyfada | 16:00 Dramas - Ampelokipoi | 16:00 Evros S. - Aris | 16:00 Panserraikos - Kavala | 16:00 Lefkadia - Trikala F.C. | 16:00 Opountios Martinou - Karaiskakis | 16:00 Pyrsos - Makrochori | 16:00 Magoulas - Neas M. | 16:00 Kroussonas - Ionikos | 16:00 Thyella F. - Alexandroupoli | 16:00 Pyrasos - Tsaritsani | 16:00 Karditsa - A. Asteras | 16:00 Ermionidas-Ermis - Kallithea | 16:00 Zakynthos - Kalamaria | 16:00 Fostiras - AO Paniliakos | 17:00 Iraklis - Lamia | 19:00 AEK - Psachna | 19:00 AO Paniliakos - AEK | 19:00 Psachna - Acharnaikos | 19:00 AEL Larissa - Karditsa | 19:00 Panegialios FC - Episkopi | 19:00 A. Asteras - Zakynthos | 19:00 Pierikos - Gazoros | 16:30 Caravaggio - Ciserano | 16:30 Lecco - Pergolettese | 16:30 Montichiari - MapelloBonate | 16:30 Seriate - Ciliverghe Mazzano | 16:30 Castellana - Olginatese | 16:30 Virtus Verona - Villafranca | 16:30 Amiternina - San Nicolo | 16:30 Pontisola - Pro Sesto | 16:30 Giorgione - Montebelluna | 16:30 Colligiana - Gualdo Casacastalda | 16:30 Villabiagio - Rieti | 16:30 Fano - Calcio Chieti | 16:30 Termoli - Vis Pesaro | 16:30 Fondi - Viterbese | 16:30 Isola Liri - Sora | 16:30 Manfredonia - San Severo | 16:30 Puteolana - Taranto | 16:30 HinterReggio - Sorrento | 16:30 Nerostellati Frattese - Roccella | 16:30 Sondrio - Folgore Caratese | 16:30 Belluno - Union Pro | 16:30 Fontanafredda - Triestina | 16:30 Flaminia - Poggibonsi | 16:30 Civitanovese - Campobasso | 16:30 Giulianova - Castelfidardo | 16:30 Olbia - Arzachena | 16:30 Ostia Mare - Cynthia | 16:30 Brindisi - Arzanese | 16:30 Pomigliano - Monopoli | 16:30 Marcianise - Akragas | 16:30 ArzignanoChiampo - Tamai | 16:30 Legnago Salus - Sacilese | 16:30 Seregno - Castiglione | 16:30 Dro - Kras | 16:30 Foligno - Ponsacco | 16:30 Gavorrano - Siena | 16:30 Agnonese - Maceratese | 16:30 Jesina - Fermana | 16:30 Anziolavinio - Astrea | 16:30 Palestrina - Terracina | 16:30 Cavese - Potenza | 16:30 Francavilla - Sarnese | 16:30 Rende - Due Torri | 16:30 Tiger Brolo - Battipagliese | 16:30 Sansepolcro - Trestina | 16:30 Celano - Matelica | 16:30 Bisceglie - Andria | 16:30 US Scafatese - Gallipoli | 16:30 Gioiese - Leonfortese | 16:30 Mezzocorona - Mori | 16:30 Massese - Bastia | 16:30 Sambenedettese - Recanatese | 16:30 Aprilia - Budoni | 16:30 San Cesareo - Castelli Romani | 16:30 Gelbison Cilento - Grottaglie | 16:30 Torrecuso - Noto | 16:30 SanGiovanni - Pianese | 16:30 Acqui - Bra | 16:30 Asti - Borgomanero | 16:30 Chieri - Sestri Levante | 16:30 Cuneo - Vallée d´Aoste | 16:30 Derthona - RapalloBogliasco | 16:30 Lavagnese - Caronnese | 16:30 Sancolombano - Argentina | 16:30 Sporting Bellinzago - Pro Settimo | 16:30 Vado - OltrepoVoghera | 16:30 Abano - Fortis Juventus | 16:30 Bellaria Igea - S.P. Padova | 16:30 Correggese - Rimini | 16:30 Este - Romagna Centro | 16:30 Fiorenzuola - Ribelle | 16:30 Formigine - Porto Tolle | 16:30 Imolese - Thermal Abano | 16:30 Mezzolara - Castelfranco | 14:30 Verona - Chievo | 17:00 Atalanta - Palermo | 17:00 Fiorentina - Empoli | 17:00 Sampdoria - Udinese | 17:00 Torino - Genoa | 22:45 Inter - Lazio | 14:30 Vitesse - Heracles | 16:30 Breda - Feyenoord | 16:30 Excelsior - Ajax | 18:45 Twente - Willem II | 16:30 Nijmegen - Maastricht | 16:30 Roda - Den Bosch | 16:30 Venlo - Sittard | 19:00 Arouca - Maritimo | 19:00 Academica - Penafiel | 19:00 Moreirense - Boavista | 20:00 Benfica - Gil Vicente | 22:15 Nacional - Sporting | 14:00 Benfica B - Maritimo B | 14:15 Portimonense - Oliveirense | 18:00 Aves - Tondela | 18:00 Beira Mar - Atletico CP | 18:00 Chaves - Freamunde | 18:00 Guimaraes B - Sporting B | 18:00 SC Farense - Leixoes | 18:00 Braga B - FC Porto B | 18:00 Olhanense - Academico Viseu | 18:00 Oriental - Covilha | 19:00 Santa Clara - Trofense | 19:00 U. Madeira - Feirense | 13:30 Sestao - Las Palmas B | 13:30 Trival Valderas - Ath Bilbao B | 13:30 Zaragoza B - Hercules | 14:00 Huracan - L Hospitalet | 14:00 Reus Deportiu - Lleida | 14:00 Mallorca B - Baleares | 14:00 San Roque - La Hoya Lorca | 14:00 Huesca - Tudelano | 14:00 Marino de Luanco - Ferrol | 14:00 Atl. Madrid B - Leioa | 14:00 Arroyo - Cacereno | 14:15 Toledo - Socuellamos | 18:15 Coruxo FC - Celta Vigo B | 19:00 Tropezon - Real Aviles | 19:00 Zamora - Burgos | 19:00 Villanovense - Cadiz | 19:00 Linense - Marbella | 19:00 Cornella - Alcoyano | 14:00 Betis - Santander | 14:15 Albacete - Llagostera | 19:00 Gijon - Alcorcon | 20:15 Leganes - Recreativo Huelva | 21:00 Las Palmas - Osasuna | 21:00 Valladolid - Barcelona B | 14:00 Villarreal - Dep. La Coruna | 19:00 Granada CF - Getafe | 21:00 Elche - Malaga | 23:00 Ath Bilbao - Atl. Madrid | 14:30 Bayrampasa - Fethiyespor | 14:30 Iskenderun - Aydinspor | 14:30 Ofspor - Tarsus | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Umraniyespor | 14:30 Keciorengucu - Yeni Malatyaspor | 14:30 Menemen Bld. - Hacettepe | 14:30 Anadolu Selcukluspor - Trabzon | 14:30 Pendikspor - Karagumruk | 14:30 Tokatspor - Turgutluspor | 14:30 Manisaspor - Bucaspor | 14:30 Orduspor - Denizlispor | 14:30 Karsiyaka - Alanyaspor | 14:30 Elazigspor - Boluspor | 19:30 Samsunspor - Adana Demirspor | 14:30 Balikesirspor - Kasimpasa | 17:00 Bursaspor - Trabzonspor | 20:00 Besiktas - Akhisar Genclik Spor | 14:00 Uzbekistan - Jordan | 14:35 China - Palestine | 13:00 Salernitana - Messina | 14:30 Torres - Cremonese | 14:30 Ischia - Lecce | 16:30 Arezzo - Novara | 16:30 Teramo - Savona | 16:30 Catanzaro - Reggina | 16:30 Alessandria - Renate | 18:00 Reggiana - Lucchese | 18:00 Benevento - Nuova Cosenza | 18:00 Lamezia - Juve Stabia | 18:00 Bassano - Monza | 20:00 Melfi - Matera | 20:00 Forli - San Marino | 20:00 Pavia - Como | 18:00 AD Fafe - Pedras Salgadas | 18:00 AD Limianos - SC Vianense | 18:00 AD Sanjoanense - Gouveia | 18:00 Aljustrelense - Operario | 18:00 Anadia - Lusitano FCV | 18:00 Famalicao - Tirsense | 18:00 Felgueiras - SC Vila Real | 18:00 Lusitania FC - Moimenta | 18:00 Oliveira Hospital - Pampilhosa | 18:00 Sacavenense - Fabril do Barreiro | 18:00 Salgueiros - Cinfaes | 18:00 SC Espinho - Pedras Rubras | 18:00 SC Mirandela - Vieira | 18:00 Sobrado - Coimbroes | 18:00 Sourense - GD Tourizense | 18:00 Sousense - Gondomar | 18:00 Varzim - Amarante | 18:00 Atletico O. - Leiria | 18:00 Atlético SC - Moura AC | 18:00 Casa Pia - Sintrense | 18:00 Estarreja - Gafanha | 18:00 Ferreiras - SC Angrense | 18:00 GD Braganca - Santa Maria FC | 18:00 Loures - Dezembro | 18:00 Mortagua - Pombal | 18:00 Pinhalnovense - Cova De Piedade | 18:00 Sao Joao Ver - FC Cesarense | 18:00 SB Castelo Branco - Nogueirense | 18:00 Sertanense - Mafra | 18:00 Torreense - Riachense | 18:00 AD Oliveirense - Vizela | 18:00 Alcanenense - Electrico | 18:00 Louletano - Lusitano VRSA | 18:00 Uniao Montemor - Malveira | 18:00 SC Praiense - CDR Quarteirense | 16:30 Metz II - Sarre Union | 16:30 St Etienne II - Viry-Chatillon |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 90'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 90'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 81'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 80'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 2 Espanyol 77'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 72'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 67'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 85'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 84'
İS 23:00 Numancia 6 - 6 Lugo 90'
İS 23:00 Numancia 5 - 6 Lugo 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 74'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 1 Espanyol 45'
İS 23:00 Numancia 4 - 6 Lugo 85'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 40'
İS 23:00 Numancia 3 - 6 Lugo 81'
İS 23:00 Numancia 6 - 6 Lugo 79'
[ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] | [ 25.12.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gremio
Vitoria
0-0
03:00
MS
Ponte Preta
Atletico-PR
1-1
03:00
MS
Vasco
Atletico-MG
0-0
03:00
MS
Bahia
Botafogo RJ
1-1
04:00
MS
Cruzeiro
Corinthians
0-0
04:00
MS
Flamengo RJ
Nautico
0-0
04:00
MS
Torslanda
Husqvarna
0-1
15:00
MS
Lithuania U21
San Marino U21
1-1
17:00
MS
Halmia
Utsiktens
1-0
17:00
MS
Armenia U21
Iceland U21
0-1
18:00
MS
Spain U21
Russia U21
0-0
19:00
MS
Luckenwalde
Hansa Rostock II
3-0
20:00
MS
Brage
GAIS
0-1
20:00
MS
LASK Linz
Liefering
0-2
21:00
MS
Netherlands U21
Germany U21
2-0
21:30
MS
Poland U21
Malta U21
0-0
21:45
[ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] | [ 25.12.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı