22 Ağustos 2014, 00:51 Cuma
Canlı Sonuçlar  
02:00 Villa Dálmine - Dep. Merlo | 02:00 Deportivo Espanol - Brown Adrogue | 03:00 Sportivo Italiano - Platense | 21:00 Tristan Suarez - Almirante Brown | 21:30 Los Andes - Deportivo Armenio | 00:15 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca | 02:30 Tigre - Racing Club | 19:30 A. Lustenau - Horn | 19:30 Hartberg - Kapfenberg | 19:30 LASK Linz - Liefering | 19:30 Mattersburg - FAC Wien | 21:30 St. Polten - Wacker Innsbruck | 19:00 Union Gurten - Vöcklamarkt | 20:00 First Vienna - Wiener | 20:00 Parndorf - Neusiedl | 20:00 SAK Klagenfurt - A. Klagenfurt | 20:00 ATSV Wolfsberger - BW Linz | 20:00 Allerheiligen - AC Wolfsberger (Am) | 20:00 SC Weiz - Superfund Pasching | 20:00 Florian - Lafnitz | 20:00 Neumarkt - Kufstein | 20:00 Wacker Innsbruck (Am) - A. Salzburg | 20:00 Wattens - Kitzbuhel | 20:30 Schwechat - 1. SC Sollenau | 20:30 Amstetten - Donaufeld Wien | 21:30 Genk - Gent | 01:30 Oeste - Boa | 01:30 America MG - Ponte Preta | 01:00 Barueri - Tombense | 01:30 Corinthians - Goias | 02:30 Cruzeiro - Gremio | 19:30 Hellerup - Gentofte-Vangede | 20:00 Roskilde - Koge | 21:45 Aldershot - Forest Green | 21:00 AC Ajaccio - Tours | 21:00 Arles-Avignon - Sochaux | 21:00 Clermont - GFC Ajaccio | 21:00 Creteil - Niort | 21:00 Orleans - Brest | 21:00 Troyes - Laval | 21:00 Valenciennes - Le Havre | 21:00 Nancy - Nimes | 21:00 Angers - Chateauroux | 21:00 Amiens - Istres | 21:00 Colomiers - Red Star | 21:00 Epinal - Avranches | 21:00 Boulogne - Le Poire Sur Vie | 21:00 Consolat - Bourg Peronnas | 21:00 Paris FC - Strasbourg | 21:00 Lucon - Dunkerque | 21:00 Colmar - CA Bastia | 21:00 Frejus Saint Raphael - Chambly | 21:30 Evian TG - Paris SG | 19:30 St. Pauli - Sandhausen | 19:30 RB Leipzig - Aue | 19:30 Heidenheim - Munich 1860 | 20:00 Babelsberg - Neustrelitz | 20:00 Union Berlin II - Jena | 20:00 Kray - Wattenscheid | 20:00 Buchbach - Burghausen | 20:00 Seligenporten - Furth II | 20:00 Heimstetten - Memmingen | 20:00 Viktoria Berlin - BFC Dynamo | 20:00 Baunatal - Saarbrücken | 20:00 FC 08 Homburg - Kassel | 20:00 FC Nottingen - TuS Koblenz | 20:30 Lotte - Uerdingen | 20:30 Walldorf - Eintracht Trier | 19:30 Buxtehuder - Niendorfer TSV | 19:30 Pinneberg - Condor Hamburg | 19:30 Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim | 19:30 Hauenstein - Mechtersheim | 20:00 Pommern Greifswald - Neubrandenburg | 20:00 Ulm - Hollenbach | 20:30 Germania Schnelsen - Curslack-Neuengamme | 20:30 Rochling - Spvgg Burgbrohl | 21:30 Bayern Munich - Wolfsburg | 20:00 Sonnenhof Großaspach - Dortmund II | 20:00 Wehen - Stuttgart II | 21:30 Pescara - Chievo | 21:00 Heracles - Cambuur | 21:00 Almere City - Jong FC Twente | 21:00 Den Bosch - Waalwijk | 21:00 Helmond - Oss | 21:00 Jong Ajax - Volendam | 21:00 Maastricht - Sparta Rotterdam | 21:00 Telstar - Achilles 29 | 21:00 Venlo - Graafschap | 21:00 Emmen - Jong PSV | 21:00 Nijmegen - Sittard | 21:00 Roda - Eindhoven FC | 20:00 Sandnes Ulf - Viking | 19:00 Zawisza - Lechia Gdansk | 21:30 Pogon Szczecin - Wisla | 18:00 Chojniczanka - Ol. Grudziadz | 20:00 Widzew Lodz - Tychy | 22:00 Guimaraes - Penafiel | 18:30 FC Brasov - ASA Targu Mures | 21:00 Concordia - Din. Bucuresti | 13:00 Domodedovo - S. Kostroma | 13:00 Truda - Dolgoprudny | 13:00 Vladimir - Tver | 15:00 Arsenal Tula 2 - Chertanovo M. | 15:00 Metallurg Vyksa - Kursk | 15:00 Penza - Oryol | 15:00 Z. Ryazan - Podolye | 15:00 Vityaz - Kurbatovo Voronezh | 15:00 D. Bryansk - Kaluga | 15:00 F. Voronezh - Lipetsk | 15:00 Liski - FC Tambov | 17:00 Spartak Moscow 2 - Pskov 747 | 18:00 Khimki - Smolensk | 18:00 Strogino M. - Kolomna | 18:00 Zenit Petersburg 2 - Solaris Moscow | 18:30 Saturn Ramenskoye - Tekstilshtik | 22:00 Espanyol B - Lleida | 20:00 Mjallby - Helsingborg | 19:00 Terek Grozni - Arsenal Tula | 23:30 Atl. Madrid - Real Madrid | 21:00 Liverpool U21 - Manchester United U21 | 21:00 West Ham U21 - Southampton U21 | 15:00 Rubin Kazan U21 - CSKA Moscow U21 | 17:00 Zenit Petersburg U21 - Amkar U21 | 19:00 Lupa Roma - Grosseto | 19:00 Martina Franca - Matera | 21:30 Pro Patria - Lumezzane | 21:00 Yzeure - Montceau | 13:00 Hobart Zebras - Kingborough Lions |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
EUR 22:15 Rijeka 1 - 0 Sheriff Tiraspol 87'
EUR 22:15 Rijeka 1 - 0 Sheriff Tiraspol 85'
EUR 22:15 Rijeka 1 - 0 Sheriff Tiraspol 81'
EUR 22:15 Rijeka 1 - 0 Sheriff Tiraspol 58'
ARJ 21:30 Colegiales 0 - 1 Chacarita Juniors 90'
EUR 22:15 Rijeka 1 - 0 Sheriff Tiraspol 51'
EUR 21:30 Lyon 1 - 2 Astra 90'
İT 21:30 Sassuolo 4 - 1 Cittadella 90'
EUR 21:30 Lokeren 1 - 0 Hull City 90'
EUR 21:30 RNK Split 0 - 0 Torino 88'
EUR 21:45 FK Sarajevo 2 - 3 B. Moenchengladbach 73'
EUR 21:30 Lokeren 1 - 0 Hull City 85'
EUR 21:30 RNK Split 0 - 0 Torino 84'
EUR 21:30 RNK Split 0 - 0 Torino 84'
EUR 21:30 Real Sociedad 1 - 0 Krasnodar 84'
EUR 21:30 Lyon 1 - 2 Astra 80'
İT 21:30 Sassuolo 3 - 1 Cittadella 83'
EUR 21:15 Partizan 3 - 2 Neftci Baku 90'
EUR 21:15 Asteras Tripolis 2 - 0 Maccabi Tel Aviv 90'
[ 18.08.2014 ] | [ 19.08.2014 ] | [ 20.08.2014 ] | [ 21.08.2014 ] | [ 22.08.2014 ] | [ 23.08.2014 ] | [ 24.08.2014 ] | [ 25.08.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Arjantin: Prim B Metropolitana
02:00
Villa Dálmine
Dep. Merlo
-
02:00
02:00
Deportivo Espanol
Brown Adrogue
-
02:00
Brezilya: Campeonato Brasileiro
01:30
Corinthians
Goias
-
01:30
02:30
Cruzeiro
Gremio
-
02:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Temperley
Comunicaciones
1-0
02:00
MS
Sportivo Estudiantes
Santamarina
-
02:30
MS
Adelaide Raiders
Cumberland Utd.
-
06:30
MS
Campbelltown City
White City
-
06:30
MS
Para
Adelaide Comets
-
06:30
MS
Newcastle Jets
Melbourne Heart
0-0
08:30
MS
Peninsula
Queensland
-
09:00
MS
Zenit Petersburg U21
Tomsk U21
0-0
10:00
MS
West Adelaide
South Adelaide
-
10:30
MS
Western Strikers
Croydon Kings
-
10:30
MS
Sydney FC
WS Wanderers
0-0
10:45
MS
Dunarea Galati
Berceni
1-2
11:00
MS
Rapid Suceava
Gloria Buzau
0-0
11:00
MS
Slobozia
CSMS Iasi
0-2
11:00
MS
Gloria Bistrita
Ramnicu Valcea
0-0
11:00
MS
F. Constanta
Clinceni
0-0
11:00
MS
UTA Arad
Mioveni
0-0
11:00
MS
Metalul Resita
Olt Slatina
0-0
11:00
MS
Satu Mare
Universitatea Craiova
1-1
11:00
MS
Capalaba FC
Logan Lightning
-
11:00
MS
North Star
Wolves FC
-
11:00
MS
Brisbane Force
Ipswich Knights
-
11:30
MS
Anzhi U21
Rubin Kazan U21
1-0
12:00
MS
Dynamo Moscow U21
CSKA Moscow U21
0-0
12:00
MS
Qviding (Swe)
Oddevold (Swe)
0-1
12:00
MS
Shakhtar (Ukr)
Mariupol (Ukr)
2-0
12:00
MS
GrIFK
PK-35 Vantaa
0-0
12:45
MS
Ol. Grudziadz
Kolejarz
0-0
13:00
MS
Elazigspor
Kasimpasa
0-0
13:30
MS
Gaziosmanpasa
Hatayspor
0-1
13:30
MS
Ankaragucu
Kizilcahamamspor
0-0
13:30
MS
Goztepe
Kartalspor
1-2
13:30
MS
Brzesko
GKS Belchatow
0-1
14:00
MS
Angelholms
Malmo FF
0-2
14:00
MS
FC Botosani
Poli Timisoara
0-0
14:00
MS
Chelsea U21
Middlesbrough U21
0-0
14:00
MS
Arminia Bielefeld
Aue
1-0
14:00
MS
Union Berlin
Ingolstadt
0-1
14:00
MS
Pinneberg
TSV Buchholz 08
0-0
14:00
MS
Kahramanmarasspor
Istanbul B.B.
1-2
14:00
MS
Inter Turku
HJK
0-2
14:00
MS
JIPPO
Haka
0-1
14:00
MS
VPS
MyPa
1-0
14:15
MS
Krasnodar
Ural
0-1
14:30
MS
Magdeburg
Union Berlin II
0-0
14:30
MS
SalPa
Ilves
0-0
14:30
MS
West Brom
Manchester United
0-1
14:45
MS
Arsenal
Everton
1-1
14:45
MS
Carlstad
Atvidabergs
1-0
15:00
MS
Hudiksvalls
Goteborg
0-4
15:00
MS
Rynninge
Elfsborg
0-2
15:00
MS
Sandvikens
Hacken
0-2
15:00
MS
Mjallby
Orgryte
1-0
15:00
MS
Unterfohring
Sonthofen
0-0
15:00
MS
Aschaffenburg
Bayern Hof
0-0
15:00
MS
Furth II
Rain/Lech
1-1
15:00
MS
Heimstetten
TSV 1860 Rosenheim
1-0
15:00
MS
Schalding
Illertissen
2-1
15:00
MS
Wurzburger Kickers
Augsburg II
0-1
15:00
MS
Munich 1860 II
Memmingen
0-1
15:00
MS
Rotenburger
Celle
2-0
15:00
MS
FSV Frankfurt II
Kickers Offenbach II
1-1
15:00
MS
Luckenwalde
Brandenburger
0-0
15:00
MS
Aue II
Heidenauer
0-0
15:00
MS
Hurturkel
Torgelower Greif
0-0
15:00
MS
BFC Dynamo
Schönberg
1-0
15:00
MS
Lokomotive Leipzig
Zwickau
1-0
15:00
MS
Kassel
Worms
0-0
15:00
MS
Husumer
Todesfelde
-
15:00
MS
Mainz II
Sonnenhof Großaspach
0-0
15:00
MS
Heider SV
Eichede II
0-0
15:00
MS
Neckarelz
TuS Koblenz
0-0
15:00
MS
Altenholz
Lübeck
2-2
15:00
MS
Kaiserslautern II
Zweibrucken
0-0
15:00
MS
Kickers Offenbach
Mannheim
0-0
15:00
MS
FC 08 Homburg
Baunatal
1-1
15:00
MS
Kampaniakos
AEL Larissa
-
15:00
MS
ETSV Weiche
TSV Havelse
0-0
15:00
MS
OFI Crete
Giannina
0-0
15:00
MS
St. Pauli II
Eintracht Norderstedt
0-0
15:00
MS
Braunschweig II
Wolfsburg II
0-2
15:00
MS
Schalke II
Verl
0-0
15:00
MS
Alemannia Aachen
B. Moenchengladbach II
0-1
15:00
MS
Wattenscheid
Lippstadt
1-0
15:00
MS
Wiedenbruck
Viktoria Koln
0-1
15:00
MS
Bayer Leverkusen II
Siegen
0-0
15:00
MS
Uerdingen
RW Essen
1-1
15:00
MS
Chemnitzer
Saarbrücken
1-0
15:00
MS
Elversberg
Erfurt
2-0
15:00
MS
Heidenheim
Hallescher
0-0
15:00
MS
Holstein Kiel
Wehen
0-0
15:00
MS
Regensburg
Stutt. Kickers
0-0
15:00
MS
Unterhaching
Preussen Munster
0-0
15:00
MS
VfL Osnabruck
Burghausen
2-0
15:00
MS
Metz
Lens
0-0
15:00
MS
Brann (Nor)
Sandnes Ulf (Nor)
1-1
15:00
MS
Bryne (Nor)
Vindbjart (Nor)
1-2
15:00
MS
Lillestrom (Nor)
Strommen (Nor)
1-2
15:00
MS
Landskrona (Swe)
Lunds (Swe)
3-0
15:00
MS
Arminia Ludwigshafen
Neunkirchen
-
15:30
MS
Freiburg II
Hoffenheim II
1-0
15:30
MS
Virtus Verona
Porto Tolle
0-3
15:30
MS
Neuberg
SV Oberwart
1-2
16:00
MS
Retz
FAC Wien
0-0
16:00
MS
Swinoujscie
Legnica
0-0
16:00
MS
Chojniczanka
Puszcza
0-1
16:00
MS
Torslanda
Helsingborg
0-1
16:00
MS
Sundsvall
Varnamo
0-0
16:00
MS
Pullach
Landshut
-
16:00
MS
Wolfratshausen
Raisting
1-1
16:00
MS
Bogen
Ismaning
2-1
16:00
MS
Jahn Forchheim
Wurzburger FV
2-1
16:00
MS
Neumarkt
Frohnlach
1-2
16:00
MS
Memmelsdorf
Erlangen
0-1
16:00
MS
Alemannia Haibach
Aubstadt
-
16:00
MS
Grossbardorf
Erlenbach
1-0
16:00
MS
SpVgg Bayreuth
Eltersdorf
1-0
16:00
MS
Wehen II
Fernwald
0-0
16:00
MS
Malchower
Waltersdorf
1-0
16:00
MS
Hadamar
Lohfelden
0-0
16:00
MS
Balingen
FC Nottingen
0-1
16:00
MS
VfR Mannheim
Karlsruher II
-
16:00
MS
Alzenau
Flieden
1-0
16:00
MS
Eschborn
Lehnerz
0-1
16:00
MS
Grunbach
Hollenbach
3-2
16:00
MS
Eintracht Stadtallendorf
Ederbergland
0-2
16:00
MS
SV Wiesbaden
Sportfreunde Seligenstadt
1-0
16:00
MS
FC 08 Villingen
Bahlinger
3-0
16:00
MS
Freiberg
Spielberg
1-0
16:00
MS
Ravensburg
Kehler
1-1
16:00
MS
Hunfelder
Vellmar
0-3
16:00
MS
Concordia
Universitatea Cluj
0-1
16:00
MS
Bremer
Ol. Bremerhaven
1-1
16:00
MS
Burg
Vatan Bremen
1-1
16:00
MS
VfL Bremen
Schwachhausen
0-0
16:00
MS
Werder Bremen III
Aumund-Vegesack
0-0
16:00
MS
Blumenthaler
Turkspor Bremen
0-0
16:00
MS
Bursaspor
Kardemir Karabuk
0-0
16:00
MS
Neumunster
Flensburg 08
0-0
16:00
MS
Curslack-Neuengamme
Barmbek-Uhlenhorst
-
16:00
MS
Bari
Lanciano
1-0
16:00
MS
Brescia
Latina
0-2
16:00
MS
Carpi
Reggina
0-0
16:00
MS
Crotone
Cittadella
1-0
16:00
MS
Padova
Modena
0-2
16:00
MS
Pescara
Cesena
1-0
16:00
MS
Ternana
Varese
1-0
16:00
MS
Trapani
Siena
0-0
16:00
MS
Novara
Spezia
1-0
16:00
İPT
Honefoss (Nor)
Ranheim (Nor)
-
16:00
MS
Sandefjord (Nor)
Asker (Nor)
-
16:00
MS
Peltirumpu
Atlantis
-
16:00
MS
Rapid Bucuresti
Braila
2-0
16:15
MS
LASK Linz
SAK Klagenfurt
1-1
16:30
MS
Vöcklamarkt
AC Wolfsberger (Am)
1-1
16:30
MS
Vorwarts Steyr
Superfund Pasching
0-1
16:30
MS
Hertha Wiesbach
Salmrohr
-
16:30
MS
Idar-Oberstein
Waldalgesheim
1-0
16:30
MS
Hauenstein
Rossbach/Verscheid
0-0
16:30
MS
Rochling
Gonsenheim
0-0
16:30
MS
Pfeddersheim
Mechtersheim
1-2
16:30
MS
Betzdorf
FK Pirmasens
0-0
16:30
MS
Hamburger
Eintracht Frankfurt
0-1
16:30
MS
Schalke
Hoffenheim
2-0
16:30
MS
Jagiellonia
Zaglebie
1-0
16:30
MS
Hannover
Bayer Leverkusen
1-1
16:30
MS
VfB Stuttgart
Braunschweig
2-1
16:30
MS
Wolfsburg
Bayern Munich
1-1
16:30
MS
B. Moenchengladbach
Augsburg
1-1
16:30
MS
Preetzer TSV
Schilksee
0-0
16:30
MS
Terek Grozni
Spartak Moscow
1-0
17:00
MS
Jeddeloh
Göttingen 05
0-1
17:00
MS
Valladolid
Barcelona
1-0
17:00
MS
Cardiff
Fulham
1-0
17:00
MS
Crystal Palace
Southampton
0-1
17:00
MS
Norwich
Stoke City
0-0
17:00
MS
Barnsley
Nottingham
0-0
17:00
MS
Birmingham
QPR
0-1
17:00
MS
Blackpool
Bournemouth
0-0
17:00
MS
Derby
Millwall
0-0
17:00
MS
Leeds
Bolton
0-1
17:00
MS
Middlesbrough
Ipswich
2-0
17:00
MS
Dornbreite Lubeck
NTSV Strand 08
0-0
17:00
MS
Brighton
Reading
1-0
17:00
MS
Doncaster
Huddersfield
1-0
17:00
MS
Yeovil
Sheffield Wed
1-0
17:00
MS
R. Sociedad B
Leganes
0-0
17:00
MS
Elche B
Baleares
1-0
17:00
MS
Gillingham
Crawley Town
0-0
17:00
MS
Notts County
Leyton Orient
0-0
17:00
MS
Oldham
Preston
0-1
17:00
MS
Stevenage
Tranmere
1-0
17:00
MS
Accrington
Chesterfield
3-0
17:00
MS
Exeter
Dagenham & Red.
1-0
17:00
MS
Morecambe
Southend
1-1
17:00
MS
Oxford Utd
Burton
0-2
17:00
MS
Portsmouth
Cheltenham
0-0
17:00
MS
Torquay
Fleetwood Town
0-0
17:00
MS
Braintree
Hereford
1-1
17:00
MS
Forest Green
Cambridge Utd
2-2
17:00
MS
Hyde
Halifax
0-2
17:00
MS
Macclesfield
Grimsby
0-1
17:00
MS
Nuneaton
Welling
0-0
17:00
MS
Woking
Southport
0-0
17:00
MS
Bradford PA
Colwyn Bay
1-1
17:00
MS
Gloucester City
Stockport
1-0
17:00
MS
Workington
Boston
0-0
17:00
MS
Chelmsford
Bromley
2-0
17:00
MS
Maidenhead
Bath City
0-0
17:00
MS
Staines
Gosport
0-2
17:00
MS
Brentford
Bradford
0-0
17:00
MS
Colchester
Coventry
2-1
17:00
MS
Peterborough
Crewe
2-1
17:00
MS
Shrewsbury
Bristol City
1-1
17:00
MS
AFC Wimbledon
York
0-1
17:00
MS
Mansfield
Newport
1-0
17:00
MS
Scunthorpe
Northampton
0-0
17:00
MS
Alfreton
Lincoln
0-0
17:00
MS
Salisbury
Luton
0-0
17:00
MS
Guiseley
Vauxhall
0-0
17:00
MS
Harrogate
Solihull
2-1
17:00
MS
Hednesford
Gainsborough
1-1
17:00
MS
Concord
Eastleigh
1-0
17:00
MS
Dorchester
Boreham Wood
0-3
17:00
MS
Tonbridge
Stortford
1-0
17:00
MS
Port Vale
Carlisle
0-1
17:00
MS
Bristol Rovers
Plymouth
1-1
17:00
MS
Wycombe
Hartlepool
0-1
17:00
MS
Barnet
Gateshead
0-0
17:00
MS
Tamworth
Aldershot
0-0
17:00
MS
Wrexham
Kidderminster
0-0
17:00
MS
Brackley
Altrincham
1-0
17:00
MS
Stalybridge
Telford
0-1
17:00
MS
Ebbsfleet
Hayes & Yeading
1-0
17:00
MS
Farnborough
Sutton
0-2
17:00
MS
Swindon
Milton Keynes Dons
1-0
17:00
MS
Walsall
Wolves
0-1
17:00
MS
Barrow
Worcester
0-0
17:00
MS
Histon
North Ferriby
0-1
17:00
MS
Oxford City
Leamington
1-2
17:00
MS
Dover Ath.
Basingstoke
0-1
17:00
MS
Eastbourne Borough
Havant & W
0-1
17:00
MS
Weston
Whitehawk
1-0
17:00
MS
Skoda Xanthi
Asteras Tripolis
0-0
17:15
MS
AC Wolfsberger
Admira
0-1
17:30
MS
Bastia
Paris SG
0-2
17:30
MS
Almere City
Jong Ajax
0-1
17:30
MS
Töölön Taisto
Viikkarit
0-0
17:30
MS
Ritzing
Admira (Am)
1-0
18:00
MS
ASA Targu Mures
Minerul Motru
0-1
18:00
MS
Aarhus
Aalborg
1-4
18:00
MS
Sibbo Vargarna
JaPS
0-0
18:00
MS
Levante UD B
Ontinyent
0-0
18:00
MS
Westfalia Rhynern
Hammer SpVgg.
0-0
18:30
MS
Huracan
Sant Andreu
0-0
18:30
MS
Lafnitz
BW Linz
2-0
19:00
MS
Kayseri Erciyesspor
Konyaspor
0-0
19:00
MS
Galatasaray
Akhisar Genclik Spor
2-0
19:00
MS
Orduspor
Denizlispor
1-0
19:00
MS
Meppen
Hannover II
0-1
19:00
MS
Udinese
AC Milan
0-0
19:00
MS
Betis
Getafe
2-0
19:00
MS
Bucaspor
Balikesirspor
0-1
19:00
MS
Alcorcon
Eibar
0-0
19:00
MS
Mirandes
Dep. La Coruna
0-0
19:15
MS
Bonner
Merten
0-0
19:30
MS
Wisla
Ruch
0-0
19:30
MS
Chelsea
Tottenham
0-0
19:30
MS
Nurnberg
Werder Bremen
0-1
19:30
MS
Panathinaikos
Aris
2-1
19:30
MS
AZ Alkmaar
Heracles
2-0
19:45
MS
Roda
Nijmegen
1-0
19:45
MS
CFR Cluj
Steaua Bucuresti
0-0
20:00
MS
Austria Vienna
Grodig
1-0
20:00
MS
Neustadt
Sturm Graz
2-0
20:00
MS
Ried
Salzburg
1-3
20:00
MS
Borinage
RWS Bruxelles
1-0
20:00
MS
Cadiz
Melilla
2-1
20:00
MS
HIFK 4
Viikingit
-
20:00
MS
Heerenveen
Zwolle
1-0
20:45
MS
Dordrecht
Volendam
3-0
20:45
MS
CA Porto
Nautico
1-2
21:00
MS
KSV Roeselare
Hoogstraten
0-0
21:00
MS
St. Truiden
Aalst
1-0
21:00
MS
Lommel Utd
Mouscron Peruwelz
2-0
21:00
MS
Virton
Heist
1-2
21:00
MS
Cercle Brugge
Gent
0-2
21:00
MS
Lokeren
Waasland-Beveren
0-0
21:00
MS
Westerlo
Dessel
2-0
21:00
MS
Leuven
Anderlecht
0-0
21:00
MS
Charleroi
Lierse
0-1
21:00
MS
Waregem
Club Brugge
0-0
21:00
MS
Genk
Mons
1-0
21:00
MS
St. Liege
Mechelen
0-0
21:00
MS
Oostende
Kortrijk
0-0
21:00
MS
Gremio Anapolis
Aparecidense
-
21:00
MS
Guarany
Horizonte
-
21:00
MS
Guingamp
Evian TG
0-0
21:00
MS
Monaco
Sochaux
1-0
21:00
MS
Nantes
Ajaccio
1-1
21:00
MS
Valenciennes
Rennes
0-0
21:00
MS
Celta Vigo
Atl. Madrid
0-0
21:00
MS
Sabadell
Girona
1-0
21:00
MS
Cordoba
Las Palmas
0-1
21:00
MS
Toulouse
Reims
0-2
21:00
MS
Bangu
Madureira
1-1
21:00
MS
Resende
Macae
1-2
21:00
MS
Breda
Vitesse
1-2
21:45
MS
PSV
Utrecht
0-0
21:45
MS
Catania
Cagliari
0-0
21:45
MS
CSR Espanol
San Miguel
0-0
22:00
MS
Atlas
Claypole
1-0
22:00
MS
Deportivo Paraguayo
Yupanqui
0-1
22:00
MS
Almagro
UAI Urquiza
1-0
22:00
MS
Argentino de Rosario
Leandro N. Alem
0-0
22:00
MS
Cañuelas
Victoriano A.
0-0
22:00
MS
Barracas Central
Flandria
2-1
22:00
MS
Argentino de Quilmes
Excursionistas
1-0
22:00
MS
General Lamadrid
San Telmo
0-0
22:00
MS
Sportivo Italiano
Deportivo Espanol
1-0
22:00
MS
Brown Adrogue
Boca Unidos
0-0
22:00
MS
Argentinos Jrs
Lanus
0-1
22:00
MS
Colon Santa FE
Gimnasia L.P.
0-0
22:00
MS
Nueva Chicago
Defensores de Belgrano
1-0
22:05
MS
Braga
Nacional
2-1
22:15
MS
Granada CF
Villarreal
2-0
23:00
MS
Estudiantes L.P.
Atl. Rafaela
0-0
23:00
MS
Cruzeiro
Tupi
0-0
23:30
MS
Vasco
Bonsucesso
0-0
23:30
MS
Botafogo SP
Comercial
1-0
23:30
MS
Ituano
Atl. Sorocaba
1-0
23:30
MS
Ponte Preta
Rio Claro
1-1
23:30
MS
Villa Dálmine
Deportivo Moron
2-0
00:05
MS
Ferro
Banfield
0-0
00:10
MS
Instituto
Atl. Tucuman
2-0
01:00
MS
San Martin S.J.
Villa San Carlos
1-0
01:00
MS
Independiente
Atl. Huracan
0-0
01:30
[ 18.08.2014 ] | [ 19.08.2014 ] | [ 20.08.2014 ] | [ 21.08.2014 ] | [ 22.08.2014 ] | [ 23.08.2014 ] | [ 24.08.2014 ] | [ 25.08.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı