19 Eylül 2014, 08:39 Cuma
Canlı Sonuçlar  
20:00 Alvarado - Libertad de Sunchales | 22:15 Sportivo Patria - Deportivo Mandiyu | 22:30 Tiro Federal - Union Mar del Plata | 21:30 Platense - Comunicaciones | 21:30 Defensores de Cambaceres - Sacachispas | 21:30 Flandria - Central Cordoba | 21:30 Laferrere - San Telmo | 02:30 Quilmes - Lanus | 19:30 A. Lustenau - Wacker Innsbruck | 19:30 FAC Wien - Liefering | 19:30 Hartberg - LASK Linz | 19:30 St. Polten - Kapfenberg | 21:30 Mattersburg - Horn | 19:00 SAK Klagenfurt - Wallern | 20:00 Austria (Am) - St. Polten (Am) | 20:00 First Vienna - Stegersbach | 20:00 ATSV Wolfsberger - Florian | 20:00 Vöcklamarkt - AC Wolfsberger (Am) | 20:00 Neumarkt - Johann | 20:00 Schwaz - Hard | 20:00 SC Weiz - BW Linz | 20:00 Vorwarts Steyr - Sturm Graz (Am) | 20:00 Allerheiligen - Lafnitz | 20:00 Seekirchen - Kufstein | 20:30 Amstetten - Schwechat | 20:30 Wiener - Neusiedl | 20:30 Parndorf - Donaufeld Wien | 21:30 Charleroi - Waregem | 21:30 Mons - Lommel Utd | 01:30 America RN - Portuguesa | 01:30 Joinville - Atletico GO | 22:00 Betim - Vitoria da Conquista | 19:30 Randers FC - Silkeborg | 20:00 Koge - AB Copenhagen | 20:00 Skive - Vendsyssel FF | 21:00 Auxerre - AC Ajaccio | 21:00 Brest - Arles-Avignon | 21:00 Creteil - Clermont | 21:00 GFC Ajaccio - Dijon | 21:00 Laval - Angers | 21:00 Niort - Valenciennes | 21:00 Sochaux - Nimes | 21:00 Tours - Orleans | 21:00 Chateauroux - Nancy | 21:00 Colomiers - Amiens | 21:00 Lucon - Chambly | 21:00 Boulogne - Dunkerque | 21:00 Bourg Peronnas - Strasbourg | 21:00 CA Bastia - Le Poire Sur Vie | 21:00 Epinal - Frejus Saint Raphael | 21:00 Consolat - Avranches | 21:00 Paris FC - Istres | 21:30 Colmar - Red Star | 21:30 Bordeaux - Evian TG | 19:30 Aalen - Sandhausen | 19:30 Aue - St. Pauli | 19:30 Braunschweig - Darmstadt | 19:00 Munich 1860 II - Buchbach | 19:30 Ingolstadt II - Burghausen | 19:30 Seligenporten - Nurnberg II | 20:00 Magdeburg - Nordhausen | 20:00 Bochum II - Wiedenbruck | 20:00 Saarbrücken - Hoffenheim II | 20:00 Augsburg II - Heimstetten | 20:00 Bamberg - Schalding | 20:30 Cloppenburg - Meppen | 20:30 Oberhausen - Lotte | 20:30 Kickers Offenbach - FC Nottingen | 20:30 Schweinfurt - Memmingen | 18:30 Jena II - Markranstadt | 20:00 Eltersdorf - Alemannia Haibach | 20:00 Weiden - Erlangen | 20:00 Unterfohring - Pullach | 20:30 Germania Schnelsen - Altona | 20:30 Hertha Wiesbach - Hauenstein | 20:30 DJK Rosenheim - Wolfratshausen | 21:00 Idar-Oberstein - Saar Saarbrucken | 21:00 Suderelbe - Dassendorf | 21:30 Freiburg - Hertha Berlin | 20:00 Dresden - Mainz II | 20:00 Stutt. Kickers - VfL Osnabruck | 20:00 Unterhaching - Duisburg | 20:00 Carpi - Trapani | 22:00 Spezia - Entella | 21:00 Willem II - Breda | 21:00 Achilles 29 - Oss | 21:00 Den Bosch - Helmond | 21:00 Jong PSV - Sparta Rotterdam | 21:00 Maastricht - Graafschap | 21:00 Sittard - Eindhoven FC | 21:00 Telstar - Jong FC Twente | 21:00 Venlo - Almere City | 20:00 Brann - Sandnes Ulf | 19:00 Slask Wroclaw - Korona Kielce | 21:30 Lechia Gdansk - Pogon Szczecin | 22:30 Guimaraes - Ferreira | 19:00 ACS Poli Timisoara - Caransebes | 18:30 Gaz Metan Medias - V. Constanta | 21:00 ASA Targu Mures - Rapid Bucuresti | 15:00 Angust Nazran - Astrakhan | 15:30 Anzhi 2 - Novocherkassk | 15:30 Maykop - Chernomorets Novorossijsk | 16:00 Alania - Mashuk | 16:00 Krasnodar 2 - Krymsk | 16:00 Terek Grozni 2 - R. Volgograd | 16:00 TSK Simferopol - Zhemchuzhyna Yalta | 17:00 Afips - Biolog | 17:30 Spartak Nalchik - Dynamo GTS | 18:00 SKCHF Sevastopol - Sochi | 22:00 Elche - Eibar | 19:30 Osters - Varbergs | 20:00 Goteborg - Gefle | 19:00 Gaziantep BB - Adanaspor AS | 19:00 Manisaspor - Kayserispor | 20:00 Eskisehirspor - Genclerbirligi | 19:00 Arsenal Tula - M. Saransk | 18:30 Jaro - KuPS | 20:30 Alessandria - Pavia | 21:45 Lecce - Reggina | 15:00 Norwich U21 - Leicester U21 | 21:00 Fulham U21 - West Ham U21 | 21:00 Blackburn U21 - Stoke City U21 | 10:00 Ufa U21 - Ural U21 | 12:00 Kuban U21 - Rubin Kazan U21 | 16:00 Spartak Moscow U21 - Terek Grozni U21 | 16:30 Portugal U17 - Northern Ireland U17 | 16:30 Turkey U17 - Slovenia U17 | 21:00 Marignane - Sete | 21:00 Beziers - Pontet | 21:30 Pau - Vitre |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 90'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 79'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 74'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 42'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 42'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 41'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 25'
ARJ 03:00 Temperley 1 - 1 Union de Santa Fe 25'
BRE 01:30 Goias 2 - 3 Atletico-MG 90'
BRE 01:30 Goias 2 - 3 Atletico-MG 90'
BRE 02:30 Gremio 0 - 0 Santos 42'
ARJ 03:00 Temperley 0 - 1 Union de Santa Fe 8'
BRE 01:30 Goias 1 - 3 Atletico-MG 79'
BRE 01:30 Corinthians 1 - 1 Chapecoense-SC 82'
BRE 02:30 Gremio 0 - 0 Santos 37'
BRE 01:30 Corinthians 1 - 1 Chapecoense-SC 77'
BRE 01:30 Corinthians 1 - 1 Chapecoense-SC 50'
BRE 01:30 Goias 0 - 3 Atletico-MG 45'
BRE 01:30 Goias 0 - 2 Atletico-MG 43'
[ 16.09.2014 ] | [ 17.09.2014 ] | [ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Flamengo RJ
Internacional
1-0
03:00
MS
Sydney FC
Newcastle Jets
1-0
11:30
MS
Finland U20
Sweden U19
0-2
12:00
MS
Bulgaria U21
Russia U21
2-1
16:00
MS
Wales U21
Lithuania U21
2-0
16:00
MS
Czech Republic U18
USA U18
0-0
16:00
MS
Northern Ireland U21
Belgium U21
0-1
17:00
MS
Dresden (Ger)
Sparta Prague (Cze)
0-1
17:00
MS
Sandhausen (Ger)
Freiburg (Ger)
0-0
17:00
MS
Shakhtar (Ukr)
Steaua Bucuresti (Rou)
1-0
17:30
MS
Armenia
Bulgaria
1-0
18:00
MS
Finland U19
Norway U18
0-0
18:00
MS
Lithuania
Latvia
1-0
18:30
MS
Turkey U21
Greece U21
1-0
18:30
MS
Serbia
Japan
0-0
18:30
MS
Croatia
Belgium
0-2
19:00
MS
Azerbaijan
Northern Ireland
0-0
19:00
MS
Moldova
San Marino
0-0
19:00
MS
Denmark U21
Slovenia U21
0-2
19:00
MS
Cyprus U21
Serbia U21
0-0
19:00
MS
FAC Wien
Ober Grafendorf
1-0
19:00
MS
Sturm Graz (Am)
Superfund Pasching
1-0
19:00
MS
Germany U21
Montenegro U21
1-0
19:30
MS
Romania U21
Ireland U21
0-0
19:30
MS
Hvidovre
Vejle
0-2
19:30
MS
Kalsdorf
A. Klagenfurt
0-2
19:30
MS
Kufstein
Schwaz
2-0
19:30
İPT
Lotte (Ger)
VfL Osnabruck (Ger)
-
19:30
MS
SV Oberwart
Stegersbach
0-1
19:45
MS
Wals-Grunau
Salzburg (Am)
1-1
19:45
MS
Faroe Islands
Kazakhstan
1-0
20:00
MS
Unterfohring
Wolfratshausen
1-0
20:00
MS
France U18
Poland U18
0-0
20:00
MS
Malta
Czech Republic
0-2
20:30
MS
Blankenese
Meiendorfer SV
1-3
20:30
MS
Germania Schnelsen
Elmshorn
1-1
20:30
MS
France U20
Denmark U20
-
20:30
MS
Bosnia & Herzegovina
Liechtenstein
4-0
21:00
MS
Ukraine
Poland
0-0
21:00
MS
Denmark
Italy
1-1
21:15
MS
Luxembourg
Russia
0-3
21:30
MS
Andorra
Romania
0-1
21:30
MS
Albania
Switzerland
0-0
21:30
MS
Netherlands
Hungary
4-0
21:30
MS
Estonia
Turkey
0-1
21:30
MS
Wales
FYR Macedonia
0-0
21:45
MS
Germany
Ireland
1-0
21:45
MS
Greece
Slovakia
1-0
21:45
MS
Iceland
Cyprus
0-0
21:45
MS
Slovenia
Norway
2-0
21:45
MS
Sweden
Austria
0-1
21:45
MS
England
Montenegro
0-0
22:00
MS
Morocco
South Africa
0-1
22:00
MS
France
Australia
4-0
22:00
MS
Portugal
Israel
1-0
22:45
MS
Spain
Belarus
0-0
23:00
MS
Venezuela
Paraguay
0-1
23:30
MS
Honduras
Costa Rica
0-0
00:00
MS
Colombia
Chile
0-3
00:00
MS
Ecuador
Uruguay
1-0
00:00
MS
USA
Jamaica
0-0
01:30
MS
America MG
Boa
0-0
01:30
MS
Joinville
Icasa
0-0
01:30
MS
Argentina
Peru
2-1
02:00
[ 16.09.2014 ] | [ 17.09.2014 ] | [ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı