30 Ekim 2014, 17:00 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
54' M. Saransk 2 - 0 Shinnik Yaroslavl |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
RUS 17:00 M. Saransk 2 - 0 Shinnik Yaroslavl 54'
RUS 17:00 M. Saransk 1 - 0 Shinnik Yaroslavl 53'
YUN 16:00 Kerkyra 3 - 0 Kalamaria 84'
YUN 16:00 Ermionidas-Ermis 0 - 1 Smyrnis 87'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 83'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 82'
RUS 17:00 M. Saransk 2 - 0 Shinnik Yaroslavl 38'
YUN 16:00 Kerkyra 2 - 0 Kalamaria 78'
EUR 16:00 France U17 1 - 3 England U17 80'
EUR 16:00 France U17 1 - 3 England U17 79'
YUN 16:00 Kerkyra 1 - 0 Kalamaria 77'
EUR 16:00 France U17 1 - 3 England U17 69'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 65'
EUR 16:00 France U17 1 - 2 England U17 62'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 60'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 47'
EUR 16:00 France U17 1 - 3 England U17 43'
EUR 16:00 FYR Macedonia U17 1 - 2 Cyprus U17 36'
EUR 16:00 France U17 0 - 2 England U17 39'
[ 27.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Flamengo RJ
Santos
1-0
03:00
MS
Sao Paulo
Ponte Preta
0-0
03:00
MS
Atletico-MG
Coritiba
3-0
03:00
MS
Honka
Rovaniemi
0-0
18:30
MS
KuPS
TPS
1-0
18:30
MS
Inter Turku
Lahti
1-2
18:30
MS
HJK
Mariehamn
3-0
18:30
MS
Germany U17
Italy U17
1-3
18:30
MS
Widzew Lodz
Podbeskidzie
0-0
19:00
MS
Verl
Schalke II
0-0
19:00
MS
Hartberg
St. Polten
0-0
19:30
MS
Horn
First Vienna
0-0
19:30
MS
Liefering
Kapfenberg
0-2
19:30
MS
Parndorf
Altach
0-0
19:30
MS
Sonderjyske
Aalborg
1-1
19:30
MS
Paderborn
Karlsruher
0-0
19:30
MS
Aalen
Munich 1860
0-0
19:30
MS
Aue
Arminia Bielefeld
0-0
19:30
MS
Rapid Vienna (Am)
Admira (Am)
1-1
19:30
MS
Brage
Falkenbergs
0-0
19:30
MS
Koge
Hvidovre
1-0
20:00
MS
Aalesund
Molde
0-2
20:00
MS
Plauen
Nordhausen
0-0
20:00
MS
Galatasaray
Antalyaspor
0-1
20:00
MS
Lotte
Oberhausen
3-0
20:00
MS
FAC Wien
Wiener
1-0
20:00
MS
Allerheiligen
LASK Linz
0-0
20:00
MS
Kalsdorf
Vöcklamarkt
2-1
20:00
MS
Wallern
SAK Klagenfurt
0-0
20:00
MS
Superfund Pasching
AC Wolfsberger (Am)
0-0
20:00
MS
Kufstein
Wattens
1-0
20:00
MS
BW Linz
Villacher
2-0
20:00
MS
Nykobing
Fremad Amager
0-2
20:00
MS
Qviding
Torslanda
2-0
20:00
MS
FC Porto B
Moreirense
0-0
20:00
MS
GAIS
Varnamo
1-0
20:00
MS
Skive
Naesby
0-0
20:00
MS
Hoffenheim II
Kaiserslautern II
0-1
20:00
MS
Buchbach
TSV 1860 Rosenheim
0-1
20:00
MS
Walldorf
VfR Mannheim
2-0
20:00
MS
Worms
Pfullendorf
1-2
20:00
MS
Wehen
Holstein Kiel
1-0
20:00
MS
Pandurii
Din. Bucuresti
0-1
20:30
MS
RW Essen
Uerdingen
0-2
20:30
MS
Siegen
Bayer Leverkusen II
2-2
20:30
MS
Orleans
Bourg Peronnas
1-0
20:30
MS
Amstetten
Stegersbach
0-1
20:30
MS
Schwechat
Austria (Am)
0-2
20:30
MS
SV Oberwart
Wiener Viktoria
1-0
20:30
MS
Germania Schnelsen
Condor Hamburg
-
20:30
MS
Bonner
Troisdorf
0-0
20:30
MS
Arminia Bielefeld II
Hammer SpVgg.
1-1
20:30
MS
Cloppenburg
Oldenburg
1-4
20:30
MS
1. FC Schweinfurt
Seligenporten
0-0
20:30
MS
Bayern II
Rain/Lech
1-0
20:30
MS
Mannheim
Neckarelz
0-2
20:30
MS
Malchower
Strausberg
1-1
21:00
MS
CA Bastia
Dijon
0-0
21:00
MS
Creteil
Nancy
0-1
21:00
MS
Laval
Angers
2-1
21:00
MS
Metz
Nimes
1-0
21:00
MS
Niort
Clermont
0-0
21:00
MS
Troyes
Chateauroux
3-0
21:00
MS
Amiens
Colomiers
0-1
21:00
MS
Carquefou
Dunkerque
0-0
21:00
MS
Arles-Avignon
Caen
0-2
21:00
MS
Tours
Istres
2-1
21:00
MS
Boulogne
Pont Du Gard
0-0
21:00
MS
Paris FC
Strasbourg
1-0
21:00
MS
Lucon
Frejus Saint Raphael
1-1
21:00
MS
Colmar
Le Poire Sur Vie
0-0
21:00
MS
GFC Ajaccio
Vannes
0-0
21:00
MS
Luzenac
Red Star
1-0
21:00
MS
Celle
Wunstorf
-
21:00
MS
Helmond
Dordrecht
0-0
21:00
MS
Maastricht
Almere City
1-1
21:00
MS
Sparta Rotterdam
Eindhoven FC
1-0
21:00
MS
Venlo
Graafschap
0-2
21:00
MS
Volendam
Excelsior
0-0
21:00
MS
A. Lustenau
Mattersburg
4-0
21:30
MS
Wisla
Piast Gliwice
1-0
21:30
MS
Hertha Berlin
VfB Stuttgart
0-0
21:30
MS
Bordeaux
Paris SG
0-1
21:30
MS
Midland
San Telmo
1-0
21:30
MS
Palermo
Cesena
0-0
21:30
MS
Brown Adrogue
Aldosivi
0-0
21:30
MS
Albinoleffe
Cremonese
1-0
21:45
MS
Southend
Scunthorpe
0-0
21:45
MS
Hereford
Aldershot
0-1
21:45
MS
Woking
Tamworth
0-1
21:45
MS
Wrexham
Luton
1-0
21:45
MS
Lanus
Argentinos Jrs
1-0
00:00
MS
ASA
Joinville
0-0
01:30
MS
Atletico GO
Boa
0-1
01:30
MS
Parana
Oeste
0-2
01:30
MS
Belgrano
Velez Sarsfield
1-0
02:10
[ 27.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı