30 Ekim 2014, 14:02 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
ET' Inegolspor 2 - 1 Kardemir Karabuk | 53' Golbasispor 0 - 0 Kayserispor | 48' Sariyer 0 - 0 Orduspor | 25' Altay 0 - 0 Konyaspor | 10' FK Rostov U21 0 - 1 Ural U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
13:00 Inegolspor 2 - 1 Kardemir Karabuk 90'
13:00 Inegolspor 1 - 1 Kardemir Karabuk 43'
13:00 Inegolspor 1 - 0 Kardemir Karabuk 15'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 90'
BRE 03:00 Cruzeiro 1 - 0 Santos 86'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 79'
BRE 03:00 Flamengo RJ 1 - 0 Atletico-MG 61'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 60'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 59'
BRE 03:00 Cruzeiro 1 - 0 Santos 57'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 56'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 46'
BRE 03:00 Flamengo RJ 2 - 0 Atletico-MG 25'
BRE 03:00 Cruzeiro 1 - 0 Santos 11'
İS 00:00 Sabadell 1 - 6 Sevilla 90'
İS 00:00 Sabadell 1 - 6 Sevilla 83'
İS 00:00 Sabadell 1 - 5 Sevilla 75'
İS 00:00 Sabadell 0 - 5 Sevilla 71'
İS 00:00 Sabadell 0 - 4 Sevilla 68'
[ 27.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Rondonopolis
CRB
1-2
02:30
MS
CENE
Coritiba
1-1
02:50
MS
Ural U21
Terek Grozni U21
1-0
10:00
MS
Sydney FC
Brisbane Roar
1-1
10:30
MS
Blue Eagles
White City
1-0
11:30
MS
Kuban U21
Dynamo Moscow U21
0-2
12:00
MS
CSKA Moscow U21
Zenit Petersburg U21
1-1
12:30
MS
Krylya Sovetov Samara U21
FK Rostov U21
1-1
13:00
MS
Ural
Terek Grozni
0-0
15:00
MS
Southampton U21
Wolves U21
2-0
16:00
MS
Odd (Nor)
Ham-Kam (Nor)
1-1
16:00
MS
Lillestrom (Nor)
Molde (Nor)
1-0
17:00
İPT
Ull/Kisa (Nor)
Sandefjord (Nor)
-
17:00
MS
Haugesund (Nor)
Kalmar (Swe)
0-1
18:00
MS
V. Constanta
Navodari
0-0
18:30
MS
ROW Rybnik
Tychy
1-0
19:00
MS
Korona Kielce
Zawisza
1-0
19:00
MS
Corona Brasov
CFR Cluj
0-2
19:00
MS
Altach
St. Polten
2-2
19:30
MS
First Vienna
Liefering
1-1
19:30
MS
Kapfenberg
Parndorf
0-0
19:30
MS
Mattersburg
Hartberg
1-1
19:30
MS
Sonderjyske
FC Copenhagen
0-0
19:30
MS
Paderborn
Dresden
2-0
19:30
MS
Aalen
Bochum
0-1
19:30
MS
Ingolstadt
FSV Frankfurt
0-1
19:30
MS
A. Klagenfurt
LASK Linz
0-4
20:00
MS
Kalsdorf
Lafnitz
0-0
20:00
MS
Superfund Pasching
Kapfenberg (Am)
2-0
20:00
MS
FAC Wien
Neuberg
1-0
20:00
MS
Arka Gdynia
Plock
0-0
20:00
MS
Eltersdorf
Ammerthal
1-0
20:00
MS
Pont Du Gard
Amiens
0-1
20:00
MS
Plauen
Meuselwitz
0-0
20:00
MS
Bochum II
Alemannia Aachen
0-1
20:00
MS
Ulm
Kickers Offenbach
0-0
20:00
MS
Kardemir Karabuk
Galatasaray
0-0
20:00
MS
Wiener
Retz
1-1
20:30
MS
SV Oberwart
Ritzing
0-0
20:30
MS
1. FC Schweinfurt
Aschaffenburg
0-0
20:30
MS
Memmingen
Schalding
1-1
20:30
MS
Erftstadt
Euskirchen
0-1
20:30
MS
Neubrandenburg
Luckenwalde
0-3
20:30
MS
Wiener Viktoria
Amstetten
2-3
20:30
MS
Elmshorn
Altona
-
20:30
MS
RW Essen
Velbert
1-0
20:30
MS
Liverpool U21
Blackburn U21
0-1
21:00
MS
Cambuur
Waalwijk
2-1
21:00
MS
Poli Timisoara
FC Brasov
0-0
21:00
MS
Paris FC
GFC Ajaccio
0-0
21:00
MS
Vannes
Lucon
0-0
21:00
MS
Colomiers
Colmar
0-0
21:00
MS
Frejus Saint Raphael
Luzenac
0-0
21:00
MS
Red Star
Carquefou
0-1
21:00
MS
Brest
Tours
1-0
21:00
MS
CA Bastia
Troyes
1-0
21:00
MS
Chateauroux
Metz
0-0
21:00
MS
Dijon
Le Havre
1-2
21:00
MS
Istres
Clermont
0-1
21:00
MS
Nancy
Niort
1-0
21:00
MS
Le Poire Sur Vie
Bourg Peronnas
1-0
21:00
MS
Strasbourg
Boulogne
1-1
21:00
MS
Laval
Auxerre
0-0
21:00
MS
Dunkerque
Orleans
0-0
21:00
MS
Excelsior
Maastricht
0-1
21:00
MS
Helmond
Sittard
0-0
21:00
MS
Oss
Emmen
3-0
21:00
MS
Telstar
Graafschap
0-0
21:00
MS
Venlo
Dordrecht
0-1
21:00
MS
Argentino de Merlo
General Lamadrid
0-1
21:00
MS
Defensores de Cambaceres
Justo José de Urquiza
2-0
21:00
MS
Horn
A. Lustenau
2-0
21:30
MS
Augsburg
Schalke
1-1
21:30
MS
Lech Poznan
Podbeskidzie
1-0
21:30
MS
Reims
Marseille
0-0
21:30
MS
Spezia
Pescara
0-1
21:30
MS
Entella
Reggiana
0-0
21:45
MS
Academica
Braga
1-1
22:00
MS
Getafe
Granada CF
2-1
22:00
MS
Atl. Huracan
Defensa y Justicia
0-0
22:00
MS
Atl. Rafaela
Velez Sarsfield
2-0
00:10
MS
Ceará
Guarani de Juazeiro
0-0
01:20
[ 27.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı