24 Temmuz 2014, 01:31 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
8' Ceará 0 - 0 Chapecoense-SC | 7' ABC 0 - 0 Hamburgo | 7' Avai 0 - 0 Palmeiras | 48' Arsenal Sarandi 1 - 1 Instituto |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 00:30 Arsenal Sarandi 1 - 1 Instituto 28'
ARJ 00:30 Arsenal Sarandi 1 - 0 Instituto 17'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 5 Legia 90'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 4 Legia 87'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 3 Legia 82'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 2 Legia 69'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 5 Legia 46'
WOR 21:00 Panathinaikos 2 - 1 Atromitos 77'
WOR 20:30 Galatasaray 1 - 3 Rapid Vienna 90'
EUR 21:00 Maribor 2 - 0 Zrinjski 62'
EUR 20:30 Steaua Bucuresti 2 - 0 Stromsgodset 84'
EUR 21:00 Maribor 2 - 0 Zrinjski 57'
EUR 21:00 Maribor 2 - 0 Zrinjski 56'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 1 Legia 25'
EUR 20:30 Steaua Bucuresti 2 - 0 Stromsgodset 78'
WOR 20:30 Achilles 29 2 - 5 Sporting Lisbon 81'
EUR 21:00 Maribor 2 - 0 Zrinjski 50'
EUR 20:30 Steaua Bucuresti 1 - 0 Stromsgodset 72'
EUR 21:45 St. Patricks 0 - 5 Legia 18'
[ 21.07.2014 ] | [ 22.07.2014 ] | [ 23.07.2014 ] | [ 24.07.2014 ] | [ 25.07.2014 ] | [ 26.07.2014 ] | [ 27.07.2014 ] | [ 28.07.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Argentina: Copa Argentina
48'
Arsenal Sarandi
Instituto
1-1
00:30
Brezilya Kupası Do
8'
Ceará
Chapecoense-SC
0-0
01:30
7'
ABC
Hamburgo
0-0
01:30
7'
Avai
Palmeiras
0-0
01:30
Dünya: Kulüp Dostluk Karşılaşmaları
02:00
Los Angeles (Usa)
Manchester United (Eng)
-
02:00
02:30
Liverpool
AS Roma
-
02:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Aldosivi
Brown Adrogue
0-0
02:00
MS
Boca Unidos
Douglas Haig
1-1
02:00
MS
Sarmiento Junin
San Martin S.J.
1-1
02:00
MS
Atl. Tucuman
Patronato
1-0
03:00
MS
Cumberland Utd.
West Adelaide
0-1
06:30
MS
Campbelltown City
West Torrens
1-0
06:30
MS
NE Metrostars
Adelaide Comets
0-2
06:30
MS
Western Strikers
Para
3-0
06:30
MS
WS Wanderers
Adelaide Utd
0-0
08:30
MS
Kontu
HIFK
0-3
08:45
MS
Rochedale
North Star
0-0
10:00
MS
Wolves FC
Ipswich Knights
1-0
10:00
MS
Amkar U21
Lokomotiv Moscow U21
1-1
10:30
MS
Logan Lightning
Albany Creek
1-1
10:30
MS
Central Coast
Newcastle Jets
2-1
10:45
MS
UTA Arad
Universitatea Craiova
0-1
11:00
MS
Mioveni
Gloria Bistrita
1-0
11:00
MS
Olt Slatina
ASA Targu Mures
1-0
11:00
MS
Ramnicu Valcea
CS U Craiova
0-0
11:00
MS
FC Bihor
Metalul Resita
0-0
11:00
MS
Berceni
Gloria Buzau
0-0
11:00
MS
Dunarea Galati
Tarlungeni
1-0
11:00
MS
F. Constanta
Slobozia
0-0
11:00
MS
Rapid Suceava
SC Bacau
0-2
11:00
MS
Eastern Suburbs
Peninsula
1-0
11:00
MS
Krylya Sovetov Samara
FK Rostov
0-1
11:30
MS
Rubin Kazan U21
V. Novgorod U21
0-0
12:00
MS
VIFK
Jazz Pori
2-0
12:00
MS
Perth Glory
Melbourne V.
1-1
12:30
MS
Minerul Motru
Satu Mare
0-2
13:00
MS
Goteborg
Sundsvall
2-2
13:00
MS
Varnamo
Hudiksvalls
0-0
13:00
MS
Kasimpasa
Genclerbirligi
1-1
13:30
MS
Altinordu
Eyupspor
2-1
13:30
MS
Degerfors
Angelholms
0-1
14:00
MS
Seligenporten
Furth II
0-2
14:00
MS
CSKA Moscow
Zenit Petersburg
1-0
14:00
MS
Balikesirspor
B.B. Ankaraspor
1-1
14:00
MS
Aue
Munich 1860
0-1
14:00
MS
Energie Cottbus
Karlsruher
0-0
14:00
MS
Sogndal (Nor)
Brann (Nor)
0-0
14:00
MS
Hobro (Den)
Start (Nor)
0-0
14:00
MS
Kongsvinger (Nor)
Stabaek (Nor)
0-0
14:00
MS
SJK
HJK
0-0
14:00
MS
HJK-Toolo
Gnistan/Ogeli
1-0
14:15
MS
Leyton Orient
Brentford
0-1
14:15
MS
Rathenow
Viktoria Berlin
0-0
14:30
MS
TSG Neustrelitz
Nordhausen
2-0
14:30
MS
Dassendorf
Alstertal-Langenhorn
1-0
14:30
MS
Hull City
Manchester City
0-1
14:45
MS
Horsens
Vejle
2-0
15:00
MS
Ismaning
Unterfohring
1-1
15:00
MS
Augsburg II
Munich 1860 II
0-1
15:00
MS
Bayern Hof
Bamberg
0-0
15:00
MS
Illertissen
Nurnberg II
0-0
15:00
MS
Rain/Lech
Ingolstadt II
0-2
15:00
MS
TSV 1860 Rosenheim
Wurzburger Kickers
1-1
15:00
MS
Piesteritz
Oberlausitz
1-1
15:00
MS
Schott Jena
Jena II
1-1
15:00
MS
Heidenauer
Sandersdorf
1-0
15:00
MS
Waltersdorf
Altludersdorf
1-0
15:00
MS
Lichtenberg
Altglienicke
2-0
15:00
MS
St. Pauli II
BSV Rehden
0-0
15:00
MS
TSV Havelse
SC Victoria Hamburg
1-0
15:00
MS
NTSV Strand 08
Preetzer TSV
-
15:00
MS
Hammer SpVgg.
Arminia Bielefeld II
1-2
15:00
MS
Veria
Atromitos
0-1
15:00
MS
Acharnaikos
Panachaiki
1-0
15:00
MS
Vataniakos
Karditsa
1-0
15:00
MS
Glyfada
Chania
0-1
15:00
MS
Hamburger II
Meppen
0-0
15:00
MS
TSV Kropp
Altenholz
1-1
15:00
MS
Duisburg
Holstein Kiel
1-0
15:00
MS
Lippstadt
Schalke II
0-1
15:00
MS
Verl
Fortuna Köln
0-0
15:00
MS
Viktoria Koln
Bayer Leverkusen II
0-0
15:00
MS
Baunatal
Freiburg II
1-2
15:00
MS
Mannheim
FC 08 Homburg
2-0
15:00
MS
Worms
Neckarelz
1-0
15:00
MS
Meiendorfer SV
Curslack-Neuengamme
1-1
15:00
MS
Preussen Munster
Heidenheim
2-0
15:00
MS
B. Moenchengladbach II
Oberhausen
0-2
15:00
MS
Pfullendorf
Kaiserslautern II
0-1
15:00
MS
Zweibrucken
Mainz II
0-0
15:00
MS
Erfurt
Stuttgart II
2-1
15:00
MS
Burghausen
Unterhaching
0-0
15:00
MS
Hallescher
Regensburg
2-0
15:00
MS
Hansa Rostock
Darmstadt
0-1
15:00
MS
Saarbrücken
Dortmund II
0-1
15:00
MS
Stutt. Kickers
Chemnitzer
0-2
15:00
MS
Wehen
Elversberg
1-0
15:00
MS
Lotte
Uerdingen
0-0
15:00
MS
Angers
Creteil
0-2
15:00
MS
Ostersunds
Rynninge
1-0
15:00
MS
PS Kemi
AC Kajaani
1-0
15:00
MS
Atvidabergs
Brommapojkarna
0-1
15:00
MS
Elfsborg
Osters
1-0
15:00
MS
Jonkopings
Carlstad
1-0
15:00
MS
Mjondalen (Nor)
Valdres (Nor)
2-0
15:00
MS
TPV
P-Iirot Rauma
-
15:15
MS
SAK Klagenfurt
Vöcklamarkt
0-1
15:30
MS
Neunkirchen
Hertha Wiesbach
-
15:30
MS
Mariano Keller
Bisceglie
1-1
15:30
MS
AIFK
Ilves
0-2
15:30
MS
Sudet
SiPS
-
15:30
MS
Salzburg (Am)
Altach (Am)
0-0
16:00
MS
Schwaz
Hard
0-0
16:00
MS
Wals-Grunau
Neumarkt
0-2
16:00
MS
FC Hochst
Johann
1-0
16:00
MS
BW Linz
Vorwarts Steyr
0-0
16:00
MS
Osterholz-Tenever
Union Bremen
0-2
16:00
MS
Zabki
Olsztyn
2-1
16:00
MS
Puszcza
Ol. Grudziadz
1-0
16:00
MS
Hankofen-Hailing
Unterhaching II
1-1
16:00
MS
Sonthofen
Eichstatt
0-0
16:00
MS
Landshut
Schwabmunchen
0-1
16:00
MS
DJK Rosenheim
Aichach
0-1
16:00
MS
Pullach
Affing
1-0
16:00
MS
Amberg
Grossbardorf
-
16:00
MS
Aubstadt
SpVgg Bayreuth
-
16:00
MS
Erlenbach
Jahn Forchheim
0-0
16:00
MS
Frohnlach
Weiden
0-0
16:00
MS
Selbitz
Memmelsdorf
-
16:00
MS
Spvgg Burgbrohl
Arminia Ludwigshafen
1-1
16:00
MS
Sportfreunde Seligenstadt
Eintracht Stadtallendorf
-
16:00
MS
ASV Hollfeld
Regensburg II
0-2
16:00
MS
Lohfelden
SKV Darmstadt
1-0
16:00
MS
Fernwald
Jugesheim
1-1
16:00
MS
Vellmar
Alzenau
1-0
16:00
MS
Lehnerz
SV Wiesbaden
-
16:00
MS
Ederbergland
Wehen II
1-0
16:00
MS
Spielberg
Stutt. Kickers II
0-0
16:00
MS
Bahlinger
Oberachern
3-0
16:00
MS
Kehler
Reutlingen
0-0
16:00
MS
Hunfelder
Viktoria Griesheim
-
16:00
MS
FC Nottingen
VfR Mannheim
2-0
16:00
MS
Karlsruher II
Grunbach
0-2
16:00
MS
Hollenbach
FC 08 Villingen
0-1
16:00
MS
Bruchsal
Freiberg
2-1
16:00
MS
Kickers Offenbach II
Hadamar
1-1
16:00
MS
Walldorf
Balingen
1-1
16:00
MS
Union Berlin II
Hertha Berlin II
0-2
16:00
MS
Akhisar Genclik Spor
Antalyaspor
0-0
16:00
MS
Ober Grafendorf
Austria (Am)
0-2
16:00
MS
Eichede II
Heikendorfer
-
16:00
MS
Schilksee
Heider SV
2-0
16:00
MS
Bari
Avellino
0-0
16:00
MS
Cittadella
Carpi
0-0
16:00
MS
Juve Stabia
Ternana
1-2
16:00
MS
Latina
Trapani
0-0
16:00
MS
Modena
Empoli
0-0
16:00
MS
Palermo
Brescia
1-0
16:00
MS
Reggina
Crotone
0-0
16:00
MS
Lanciano
Novara
1-0
16:00
MS
Varese
Padova
0-1
16:00
MS
Alta (Nor)
Nest-Sotra (Nor)
0-2
16:00
MS
Fredrikstad (Nor)
Sarpsborg 08 (Nor)
0-0
16:00
MS
Rapid Bucuresti
CSMS Iasi
0-1
16:15
MS
Bregenz
Kufstein
0-0
16:30
MS
Malmo FF
Hammarby
2-0
16:30
MS
Waldalgesheim
Rochling
-
16:30
MS
Mechtersheim
Elversberg II
0-3
16:30
MS
Rossbach/Verscheid
Idar-Oberstein
-
16:30
MS
FK Pirmasens
Mehring
1-0
16:30
MS
Kuban
Dynamo Moscow
0-1
16:30
MS
Salmrohr
Pfeddersheim
1-0
16:30
MS
Werder Bremen
VfB Stuttgart
0-0
16:30
MS
Lechia Gdansk
Widzew Lodz
1-0
16:30
MS
Dortmund
B. Moenchengladbach
0-2
16:30
MS
Braunschweig
Wolfsburg
0-1
16:30
MS
Hertha Berlin
Hannover
0-0
16:30
MS
Wolfsburg II
Oldenburg
1-0
16:30
MS
Hoffenheim
Mainz
0-0
16:30
MS
Laferrere
Sacachispas
1-0
16:30
MS
Dornbirn
Wattens
2-1
17:00
MS
Wallern
Florian
2-0
17:00
MS
1. SC Sollenau
Rapid Vienna (Am)
1-1
17:00
MS
FT Braunschweig
Egestorf-Langreder
1-0
17:00
MS
Flieden
Eschborn
0-3
17:00
MS
Fulham
Newcastle Utd
0-0
17:00
MS
Sunderland
Crystal Palace
0-0
17:00
MS
Southampton
Norwich
1-0
17:00
MS
Everton
Cardiff
0-0
17:00
MS
Stoke City
West Ham
1-1
17:00
MS
Swansea
West Brom
1-0
17:00
MS
Levante
Celta Vigo
0-1
17:00
MS
Granada CF B
Cartagena
0-0
17:00
MS
R. Union
Tudelano
1-1
17:00
MS
Excursionistas
Defensores Unidos
1-1
17:00
MS
Villa San Carlos
Ferro
0-0
17:00
MS
Boston
Oxford City
0-1
17:00
MS
Stockport
Guiseley
1-1
17:00
MS
Telford
Histon
2-0
17:00
MS
Vauxhall
Stalybridge
0-1
17:00
MS
Gainsborough
Gloucester City
2-2
17:00
MS
Leamington
Barrow
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Worcester
1-1
17:00
MS
Solihull
Altrincham
0-1
17:00
MS
Bradford PA
Harrogate
0-0
17:00
MS
Colwyn Bay
Hednesford
0-2
17:00
MS
Workington
Brackley
0-2
17:00
MS
Burnley
Leeds
1-1
17:00
MS
Huddersfield
Blackburn
1-1
17:00
MS
Ipswich
Wigan
1-2
17:00
MS
Leicester
Blackpool
0-1
17:00
MS
Nottingham
Doncaster
0-0
17:00
MS
Reading
Derby
0-0
17:00
MS
Watford
Barnsley
2-0
17:00
MS
Bradford
Gillingham
1-0
17:00
MS
Bristol City
Swindon
0-0
17:00
MS
Carlisle
Stevenage
0-0
17:00
MS
Crawley Town
Colchester
1-0
17:00
MS
Crewe
Oldham
0-0
17:00
MS
Tranmere
Notts County
2-1
17:00
MS
Wolves
Shrewsbury
0-0
17:00
MS
Burton
AFC Wimbledon
1-0
17:00
MS
Chesterfield
Oxford Utd
2-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Morecambe
0-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Portsmouth
2-0
17:00
MS
Plymouth
Scunthorpe
0-0
17:00
MS
Rochdale
Accrington
0-0
17:00
MS
Southend
Bury
0-0
17:00
MS
York
Wycombe
2-0
17:00
MS
Aldershot
Nuneaton
0-2
17:00
MS
Cambridge Utd
Dartford
0-0
17:00
MS
Chester
Alfreton
0-0
17:00
MS
Hereford
Hyde
0-0
17:00
MS
Kidderminster
Barnet
0-0
17:00
MS
Lincoln
Braintree
0-0
17:00
MS
Salisbury
Gateshead
0-0
17:00
MS
Southport
Macclesfield
2-1
17:00
MS
Tamworth
Forest Green
0-2
17:00
MS
Welling
Halifax
0-0
17:00
MS
Bath City
Dorchester
0-0
17:00
MS
Eastbourne Borough
Chelmsford
2-1
17:00
MS
Eastleigh
Stortford
2-1
17:00
MS
Farnborough
Bromley
0-0
17:00
MS
Hayes & Yeading
Concord
1-0
17:00
MS
Maidenhead
Dover Ath.
1-1
17:00
MS
Sutton
Basingstoke
3-0
17:00
MS
Tonbridge
Weston
0-0
17:00
MS
Whitehawk
Ebbsfleet
0-1
17:00
MS
JaPS
KTP
1-0
17:00
MS
Hacken
Mjallby
0-0
17:00
MS
Millwall
Charlton
0-0
17:00
MS
Sheffield Wed
Birmingham
2-0
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Peterborough
0-0
17:00
MS
Rotherham
Walsall
0-1
17:00
MS
Cheltenham
Torquay
0-0
17:00
MS
Hartlepool
Bristol Rovers
2-0
17:00
MS
Northampton
Mansfield
0-1
17:00
MS
Grimsby
Wrexham
1-1
17:00
MS
Gosport
Boreham Wood
1-0
17:00
MS
Havant & W
Staines
0-1
17:00
MS
QPR
Yeovil
1-0
17:00
MS
Stromsgodset (Nor)
Valerenga (Nor)
1-2
17:00
MS
Bolton
Brighton
0-1
17:00
MS
Bournemouth
Middlesbrough
0-0
17:00
MS
OFI Crete
Smyrnis
0-0
17:15
MS
Grodig
Wacker Innsbruck
0-0
17:30
MS
Lille
Nantes
0-0
17:30
MS
Sparta Rotterdam
Almere City
0-0
17:30
MS
Universitatea Cluj
Din. Bucuresti
0-0
17:45
MS
GKS Katowice
Brzesko
0-0
18:00
MS
Nordsjaelland
Vestsjaelland
1-1
18:00
MS
Gil Vicente
Rio Ave
0-1
18:00
MS
Noja
Real Aviles
0-2
18:00
MS
Mattersburg (Am)
Schwechat
0-1
18:00
MS
Sarinena
Toledo
0-1
18:00
MS
Amorebieta
Getafe B
3-0
18:00
MS
Benfica B
Covilha
2-0
18:00
MS
Sandefjord (Nor)
Bryne (Nor)
0-0
18:00
MS
Tristan Suarez
Atletico Atlanta
0-0
18:05
MS
Legnica
Sandecja Nowy S.
1-1
18:30
MS
Sanluqueno
La Roda
0-0
18:30
MS
Laudio
Huesca
1-0
18:30
MS
GKS Belchatow
Chojniczanka
0-1
19:00
MS
Rizespor
Besiktas
2-1
19:00
MS
Samsunspor
Bucaspor
2-0
19:00
MS
Rayo Vallecano
Almeria
1-0
19:00
MS
Alaves
Mirandes
0-1
19:00
MS
Jaen
Gijon
1-1
19:00
MS
Valencia B
Llagostera
0-0
19:00
MS
Club Luján
Argentino de Quilmes
0-1
19:00
MS
Siena
Cesena
1-0
19:00
MS
Mariehamn
VPS
0-1
19:00
MS
Recreativo Huelva
Real Madrid B
1-2
19:15
MS
Gornik Z.
Pogon Szczecin
1-0
19:30
MS
Aston Villa
Chelsea
0-0
19:30
MS
Bayern Munich
Bayer Leverkusen
1-0
19:30
MS
Olympiakos Piraeus
Panthrakikos
1-0
19:30
MS
Hameenlinna
Jaro
0-1
19:30
MS
Vitesse
PSV
1-2
19:45
MS
Jong Ajax
Achilles 29
0-0
19:45
MS
Cha Grande
Ypiranga
-
20:00
MS
Admira
Neustadt
2-0
20:00
MS
Rapid Vienna
Ried
0-0
20:00
MS
Sturm Graz
Austria Vienna
0-0
20:00
MS
Estoril
Maritimo
1-0
20:00
MS
Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias
1-0
20:15
MS
Dessel
Borinage
1-1
20:30
MS
Den Haag
Groningen
0-0
20:45
MS
Heracles
Roda
1-1
20:45
MS
Eupen
Lommel Utd
1-1
21:00
MS
Hoogstraten
Tubize
1-0
21:00
MS
FC Antwerp
Westerlo
0-0
21:00
MS
ASV Geel
Virton
1-1
21:00
MS
Mouscron Peruwelz
Vise
2-0
21:00
MS
Friburguense
Resende
1-0
21:00
MS
Madureira
Bonsucesso
0-2
21:00
MS
Nice
Bastia
1-0
21:00
MS
Heist
St. Truiden
0-1
21:00
MS
Ajaccio
Guingamp
1-1
21:00
MS
Rennes
Toulouse
0-2
21:00
MS
Malaga
Real Madrid
0-1
21:00
MS
Evian TG
Valenciennes
0-0
21:00
MS
Sochaux
Lorient
1-0
21:00
MS
Boavista
Botafogo RJ
1-0
21:00
MS
Dep. La Coruna
Barcelona B
0-0
21:00
MS
Las Palmas
Sabadell
3-0
21:00
MS
Central Cordoba
Ituzaingó
1-1
21:00
MS
San Telmo
Midland
1-0
21:00
MS
Liniers
Talleres Escalada
1-1
21:00
MS
Ind. Rivadavia
Instituto
0-1
21:00
MS
Argentino de Rosario
Lugano
0-0
21:00
MS
Atlas
Victoriano A.
0-1
21:00
MS
Sportivo Barracas
Leandro N. Alem
1-1
21:00
MS
Tigre
Godoy Cruz
0-0
21:00
MS
Palmeiras
Ponte Preta
0-1
21:00
MS
Gremio Metropolitano
Prudentopolis
-
21:00
MS
Verona
Inter
0-1
21:45
MS
Villa Dálmine
Flandria
1-0
22:00
MS
Almagro
Defensores de Belgrano
1-0
22:05
MS
Guimaraes
Ferreira
1-1
22:15
MS
Atl. Madrid
Espanyol
0-0
23:00
MS
Belgrano
Olimpo Bahia Blanca
0-0
23:10
MS
Volta Redonda
Nova Iguacu
1-0
23:30
MS
Bragantino
Sao Bernardo
1-0
23:30
MS
Atl. Sorocaba
Piracicaba
1-1
23:30
MS
Linense
Botafogo SP
0-0
23:30
MS
Malucelli
Londrina
-
23:30
MS
Santa Cruz
CA Porto
-
00:30
MS
San Lorenzo
Colon Santa FE
0-0
01:30
[ 21.07.2014 ] | [ 22.07.2014 ] | [ 23.07.2014 ] | [ 24.07.2014 ] | [ 25.07.2014 ] | [ 26.07.2014 ] | [ 27.07.2014 ] | [ 28.07.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı