16 Eylül 2014, 10:15 Salı
Canlı Sonuçlar  
21:45 Benfica - Zenit Petersburg | 21:45 Dortmund - Arsenal | 21:45 Galatasaray - Anderlecht | 21:45 Juventus - Malmo FF | 21:45 Liverpool - Ludogorets | 21:45 Monaco - Bayer Leverkusen | 21:45 Olympiakos Piraeus - Atl. Madrid | 21:45 Real Madrid - Basel | 21:30 Fénix - Villa Dálmine | 19:30 Kapfenberg - LASK Linz | 19:30 Liefering - Hartberg | 19:30 Wacker Innsbruck - Mattersburg | 19:30 Horn - St. Polten | 20:00 Kalsdorf - Allerheiligen | 20:00 St. Polten (Am) - Wiener | 20:00 Lafnitz - SAK Klagenfurt | 20:00 AC Wolfsberger (Am) - Superfund Pasching | 01:30 Avai - Sampaio Correa | 01:30 Parana - Ceará | 01:30 Portuguesa - Boa | 01:30 Atletico GO - America RN | 01:30 America MG - Bragantino | 01:30 Nautico - Joinville | 21:45 Cambridge Utd - Exeter | 21:45 Cheltenham - Southend | 21:45 Mansfield - Morecambe | 21:45 Northampton - Hartlepool | 21:45 Oxford Utd - Accrington | 21:45 York - Luton | 21:45 AFC Wimbledon - Burton | 21:45 Bury - Stevenage | 21:45 Portsmouth - Dagenham & Red. | 21:45 Shrewsbury - Carlisle | 21:45 Plymouth - Wycombe | 21:45 Tranmere - Newport | 21:45 Blyth - Darlington 1883 | 21:45 Bridgwater - Bodmin | 21:45 Chasetown - Rugby | 21:45 Chesham - Dunstable Town | 21:45 Chipstead - Merstham | 21:45 Cirencester - Shortwood | 21:45 Coalville - Belper Town | 21:45 Dereham - St. Neots | 21:45 Dunston - Marske | 21:45 East Preston - Peacehaven & Telscombe | 21:45 East Thurrock - Hornchurch | 21:45 Glossop - Northwich | 21:45 Harlow - Grays | 21:45 Margate - Folkestone | 21:45 Metropolitan - South Park | 21:45 Northwood - Barton | 21:45 Norton Utd - Corby | 21:45 Scarborough Athletic - Ashington | 21:45 Squires Gate - Bamber | 21:45 Tividale - Stafford | 21:45 Wantage - Flackwell | 21:45 Bideford - Tiverton | 21:45 Whitehawk - Wealdstone | 21:45 Stockport - Worcester | 21:45 Bristol Rovers - Nuneaton | 21:45 Chester - Southport | 21:45 Dartford - Dover Ath. | 21:45 Eastleigh - Forest Green | 21:45 Halifax - Grimsby | 21:45 Kidderminster - Altrincham | 21:45 Welling - Lincoln | 21:45 Aldershot - Braintree | 21:45 Torquay - Woking | 21:45 Macclesfield - Gateshead | 21:45 Alfreton - Telford | 22:00 Barnet - Wrexham | 21:45 Birmingham - Sheffield Wed | 21:45 Blackpool - Watford | 21:45 Bournemouth - Leeds | 21:45 Brentford - Norwich | 21:45 Cardiff - Middlesbrough | 21:45 Charlton - Wolves | 21:45 Huddersfield - Wigan | 21:45 Ipswich - Brighton | 22:00 Bolton - Rotherham | 22:00 Reading - Millwall | 21:45 Colchester - Sheffield Utd | 21:45 Gillingham FC - Peterborough | 21:45 Milton Keynes Dons - Bradford | 21:45 Notts County - Leyton Orient | 21:45 Port Vale - Bristol City | 21:45 Preston - Chesterfield | 21:45 Swindon - Oldham | 21:45 Yeovil - Crewe | 21:45 Doncaster - Crawley Town | 21:45 Rochdale - Walsall | 21:45 Scunthorpe - Coventry | 20:00 Furth II - Bamberg | 20:00 Baunatal - Kassel | 20:00 Kaiserslautern II - Walldorf | 19:30 Schott Jena - RB Leipzig II | 20:30 Mechtersheim - Schott Mainz | 19:00 Stuttgart II - Mainz II | 19:30 Energie Cottbus - Sonnenhof Großaspach | 20:00 Unterhaching - Arminia Bielefeld | 17:30 Marstal/Rise - Jammerbugt | 16:00 Galatasaray U19 - Anderlecht U19 | 16:00 Juventus U19 - Malmo FF U19 | 16:00 Liverpool U19 - Ludogorets U19 | 16:00 Monaco U19 - Leverkusen U19 | 17:00 Benfica U19 - Zenit Petersburg U19 | 19:00 Olympiakos Piraeus U19 - Atl. Madrid U19 | 19:00 Real Madrid U19 - Basel U19 | 20:00 Barcelona U19 - APOEL U19 | 12:30 Adelaide City - Brisbane Strikers | 12:30 Olympic FC - Central Coast | 12:30 Sydney Olympic - Bentleigh Greens | 12:30 Tuggeranong Utd - Melbourne V. |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 90'
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 84'
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 74'
ARJ 02:00 Talleres Escalada 1 - 0 Dock Sud 47'
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 44'
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 36'
ARJ 02:30 Newells Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 26'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 2 Colon Santa FE 74'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 2 Colon Santa FE 53'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 2 Colon Santa FE 40'
ARJ 23:00 Almirante Brown 1 - 1 Brown Adrogue 66'
ARJ 23:00 Almirante Brown 0 - 1 Brown Adrogue 64'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 2 Colon Santa FE 19'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 2 Colon Santa FE 13'
ARJ 00:10 Argentinos Jrs 0 - 1 Colon Santa FE 10'
İN 22:00 Hull City 2 - 2 West Ham 90'
İN 22:00 Hull City 2 - 2 West Ham 90'
İT 21:45 Real Vicenza 2 - 0 Pro Patria 90'
İN 21:45 Bradford PA 0 - 5 Oxford City 90'
[ 13.09.2014 ] | [ 14.09.2014 ] | [ 15.09.2014 ] | [ 16.09.2014 ] | [ 17.09.2014 ] | [ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Wellington
Melbourne V.
3-0
08:30
MS
Eastern United (Aus)
NE Metrostars (Aus)
1-0
08:30
MS
Sydney FC
Central Coast
0-0
10:45
MS
Geylang (Sin)
Warriors (Sin)
0-0
11:00
MS
Pecsi MFC (Hun)
Kozarmisleny SE (Hun)
0-1
12:00
MS
Cracovia (Pol)
Calisia Kalisz (Pol)
1-0
12:00
MS
Jablonec (Cze)
Varnsdorf (Cze)
2-3
12:00
MS
Korona Kielce (Pol)
Rakow (Pol)
2-1
12:00
MS
Lech Poznan (Pol)
Lechia Gdansk (Pol)
0-0
12:00
MS
SFM Senec (Svk)
Senica (Svk)
1-2
12:00
MS
Suduva (Ltu)
Tauras Taurage (Ltu)
0-0
12:00
MS
Walbrzych (Pol)
Podbeskidzie (Pol)
1-3
12:00
MS
Zlin (Cze)
Kromeriz (Cze)
1-0
12:00
MS
Nordsjaelland (Den)
BK Frem (Den)
2-0
12:30
MS
DVTK (Hun)
Vasas (Hun)
1-1
13:00
MS
Odra Opole (Pol)
Polonia Bytom (Pol)
1-1
13:00
MS
Pogon Szczecin (Pol)
Swinoujscie (Pol)
2-3
13:00
MS
Zaglebie Sosnowiec (Pol)
Gornik Z. (Pol)
1-0
13:00
MS
Sanliurfaspor
Manisaspor
0-1
14:00
ERT
Ostrava (Cze)
Karvina (Cze)
-
14:00
MS
Teplice (Cze)
Kladno (Cze)
0-0
14:00
MS
Zabki (Pol)
Plock (Pol)
0-2
14:00
MS
Leeds
Leicester
0-0
14:15
MS
Jablonec (Cze)
Roudnice n. L. (Cze)
3-0
14:15
MS
Sunderland
Southampton
1-2
14:45
MS
Arles-Avignon
Troyes
1-0
15:00
MS
Lens
Dijon
1-2
15:00
MS
Magoulas
AO Paniliakos
0-1
15:00
MS
Lucchese
Imolese
1-1
15:00
MS
Aiginiakos
Giannitsa
1-0
15:00
MS
Panetolikos
Panthrakikos
0-1
15:00
MS
Castel Rigone
Aversa
1-1
15:30
MS
Norway
Poland
1-0
16:00
MS
Sivasspor
Eskisehirspor
0-1
16:30
MS
Celta Vigo B
Coruxo FC
1-2
16:45
MS
Salzburg (Aut)
Bayern Munich (Ger)
3-0
17:00
MS
Bochum (Ger)
B. Moenchengladbach (Ger)
0-0
17:00
MS
Tondela
Academico Viseu
0-0
17:00
MS
Aves
SC Farense
2-0
17:00
MS
Arsenal
Fulham
0-0
17:00
MS
Crystal Palace
Stoke City
0-0
17:00
MS
Manchester City
Cardiff
2-1
17:00
MS
Norwich
Hull City
0-0
17:00
MS
West Ham
Newcastle Utd
1-2
17:00
MS
Barnsley
Blackpool
1-0
17:00
MS
Birmingham
Yeovil
0-2
17:00
MS
Bournemouth
Watford
0-1
17:00
MS
Burnley
Sheffield Wed
1-1
17:00
MS
Derby
Brighton
0-0
17:00
MS
Doncaster
Wigan
1-0
17:00
MS
Nottingham
Blackburn
2-1
17:00
MS
QPR
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Middlesbrough
Charlton
1-0
17:00
MS
Millwall
Ipswich
1-0
17:00
MS
Reading
Bolton
4-0
17:00
MS
Carlisle
Colchester
1-2
17:00
MS
Preston
Coventry
0-0
17:00
MS
Gillingham
Swindon
1-0
17:00
MS
Walsall
Brentford
1-1
17:00
MS
Peterborough
Tranmere
1-0
17:00
MS
Sheffield Utd
Bradford
2-0
17:00
MS
Bristol City
Milton Keynes Dons
0-2
17:00
MS
Port Vale
Oldham
0-0
17:00
MS
Bury
Burton
0-0
17:00
MS
Cheltenham
Accrington
0-2
17:00
MS
Fleetwood Town
Hartlepool
0-0
17:00
MS
Rochdale
Plymouth
1-0
17:00
MS
Wycombe
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Chester
Barnet
1-0
17:00
MS
Halifax
Cambridge Utd
0-0
17:00
MS
Salisbury
Dartford
1-0
17:00
MS
Welling
Woking
0-0
17:00
MS
Bradford PA
Hednesford
0-1
17:00
MS
Gainsborough
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Colwyn Bay
0-0
17:00
MS
Dorchester
Dover Ath.
0-1
17:00
MS
Eastbourne Borough
Basingstoke
0-2
17:00
MS
Betis
Real Madrid
0-3
17:00
MS
Ath Bilbao B
Conquense
0-0
17:00
MS
Sarinena
Huesca
0-0
17:00
MS
Lleida
Llagostera
0-0
17:00
MS
York
Bristol Rovers
0-0
17:00
MS
Southend
Chesterfield
1-0
17:00
MS
Nuneaton
Macclesfield
0-0
17:00
MS
Boston
Solihull
2-1
17:00
MS
Vauxhall
Brackley
0-2
17:00
MS
Bath City
Bromley
1-1
17:00
MS
Crewe
Leyton Orient
0-0
17:00
MS
Shrewsbury
Rotherham
0-3
17:00
MS
Portsmouth
Mansfield
0-0
17:00
MS
Scunthorpe
AFC Wimbledon
0-0
17:00
MS
Hyde
Forest Green
1-4
17:00
MS
Stalybridge
Gloucester City
2-0
17:00
MS
Telford
Barrow
0-0
17:00
MS
Hereford
Southport
1-0
17:00
MS
Stevenage
Notts County
0-1
17:00
MS
Grimsby
Gateshead
1-1
17:00
MS
Leamington
Harrogate
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Histon
2-2
17:00
MS
Eastleigh
Gosport
1-0
17:00
MS
Whitehawk
Chelmsford
0-2
17:00
MS
Ebbsfleet
Stortford
0-1
17:00
MS
Olympiakos Piraeus
Levadiakos
0-0
17:15
MS
Sittard
Oss
0-0
17:30
MS
Sant Andreu
Badalona
1-0
17:30
MS
Trofense
Sporting Lisbon B
1-0
18:00
MS
Moreirense
U. Madeira
2-0
18:00
MS
R. Union
Laudio
0-0
18:00
MS
Huracan
Levante UD B
1-0
18:00
MS
Villarreal B
Elche B
1-1
18:00
MS
Amorebieta
Pena
1-0
18:00
MS
Hamburger (Ger)
Basel (Sui)
2-1
19:00
MS
St. Liege
Oostende
1-0
19:00
MS
Luzern (Sui)
Steaua Bucuresti (Rou)
0-0
19:00
MS
Kaiserslautern (Ger)
Dortmund (Ger)
1-1
19:00
MS
Bucaspor
Istanbul B.B.
1-1
19:00
MS
Akhisar Genclik Spor
Bursaspor
0-0
19:00
MS
Elche
Rayo Vallecano
1-0
19:00
MS
Alaves
Girona
1-0
19:00
MS
Real Madrid B
Gijon
0-1
19:00
MS
AS Roma
Livorno
2-0
19:00
MS
Recreativo Huelva
Murcia
0-0
19:15
MS
Panionios
PAOK
1-0
19:30
MS
Liverpool
Aston Villa
1-2
19:30
MS
AZ Alkmaar
Breda
2-0
19:45
MS
Den Bosch
Jong FC Twente
0-0
19:45
MS
Achilles 29
Almere City
1-0
19:45
MS
Braga B
Covilha
2-0
20:00
MS
Portimonense
Benfica B
0-0
20:00
MS
El Palo
Cacereno
1-1
20:00
MS
Waalwijk
Groningen
0-1
20:45
MS
Zwolle
Vitesse
1-1
20:45
MS
Friburguense
Bangu
0-2
21:00
MS
Madureira
Fluminense
2-2
21:00
MS
Nova Iguacu
Duque de Caxias
0-0
21:00
MS
Palmeiras
Linense
0-1
21:00
MS
Paulista
Audax
0-0
21:00
MS
Internacional
Sao Luiz
1-0
21:00
MS
Prudentopolis
Atletico-PR
0-0
21:00
MS
Anapolina
Goias
0-0
21:00
MS
Geel-Meerhout
Heist
1-2
21:00
MS
Virton
Borinage
1-0
21:00
MS
Charleroi
Leuven
0-0
21:00
MS
Gent
Kortrijk
0-0
21:00
MS
Lierse
Club Brugge
0-0
21:00
MS
Cercle Brugge
Lokeren
0-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Mons
2-1
21:00
MS
Bastia
Bordeaux
1-0
21:00
MS
Rennes
Evian TG
0-0
21:00
MS
Sochaux
Montpellier
0-1
21:00
MS
Lorient
Guingamp
2-0
21:00
MS
Nice
Ajaccio
1-0
21:00
MS
Granada CF
Osasuna
0-0
21:00
MS
Tenerife
Alcorcon
0-2
21:00
MS
Tiradentes
Guarani de Juazeiro
0-0
21:00
MS
Santa Cruz
Vitoria da Conquista
2-1
21:30
MS
Heerenveen
Roda
1-1
21:45
MS
Juventus
Sampdoria
3-1
21:45
MS
Feirense
Serrano
2-0
22:00
MS
Jacuipense
Botafogo Salvador
2-0
22:00
MS
Arouca
Sporting Lisbon
1-1
22:15
MS
Espanyol
Celta Vigo
0-0
23:00
MS
Resende
Botafogo RJ
1-1
23:30
MS
Vasco
Boavista
1-0
23:30
MS
Rio Claro
Atl. Sorocaba
1-0
23:30
MS
Santos
Piracicaba
1-0
23:30
MS
Sao Bernardo
Botafogo SP
1-0
23:30
MS
Catuense
Bahia De Feira
-
23:30
MS
Juazeiro
Galicia
0-0
23:30
MS
Ceará
CRB
4-0
23:30
MS
Mogi Mirim
Comercial
0-0
01:00
MS
Sergipe
Confianca
0-0
01:30
[ 13.09.2014 ] | [ 14.09.2014 ] | [ 15.09.2014 ] | [ 16.09.2014 ] | [ 17.09.2014 ] | [ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı