29 Temmuz 2014, 23:45 Salı
Canlı Sonuçlar  
01:00 Nautico - Icasa | 02:00 Manchester United - Inter |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
EUR 21:30 Debrecen 1 - 0 BATE 82'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 90'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 88'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 85'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 80'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 1 - 1 Sheriff Tiraspol 74'
EUR 21:30 Debrecen 1 - 0 BATE 56'
EUR 21:30 Debrecen 1 - 0 BATE 52'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 61'
WOR 20:30 Estoril 1 - 1 Ferreira 89'
WOR 21:00 Frickley 0 - 1 Scunthorpe 59'
WOR 20:30 Barendrecht 1 - 2 Levante 80'
EUR 20:30 Sparta Prague 4 - 2 Malmo FF 73'
EUR 20:30 Sparta Prague 4 - 2 Malmo FF 70'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 1 - 0 Sheriff Tiraspol 42'
EUR 21:15 Slovan Bratislava 2 - 1 Sheriff Tiraspol 41'
WOR 20:00 Celta Vigo 7 - 1 Rapido de Bouzas 86'
ALM 20:00 Heimstetten 4 - 0 SpVgg Bayreuth 87'
EUR 20:30 Sparta Prague 3 - 2 Malmo FF 53'
[ 26.07.2014 ] | [ 27.07.2014 ] | [ 28.07.2014 ] | [ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Wellington
Melbourne V.
3-0
08:30
MS
Eastern United (Aus)
NE Metrostars (Aus)
1-0
08:30
MS
Sydney FC
Central Coast
0-0
10:45
MS
Geylang (Sin)
Warriors (Sin)
0-0
11:00
MS
Pecsi MFC (Hun)
Kozarmisleny SE (Hun)
0-1
12:00
MS
Cracovia (Pol)
Calisia Kalisz (Pol)
1-0
12:00
MS
Jablonec (Cze)
Varnsdorf (Cze)
2-3
12:00
MS
Korona Kielce (Pol)
Rakow (Pol)
2-1
12:00
MS
Lech Poznan (Pol)
Lechia Gdansk (Pol)
0-0
12:00
MS
SFM Senec (Svk)
Senica (Svk)
1-2
12:00
MS
Suduva (Ltu)
Tauras Taurage (Ltu)
0-0
12:00
MS
Walbrzych (Pol)
Podbeskidzie (Pol)
1-3
12:00
MS
Zlin (Cze)
Kromeriz (Cze)
1-0
12:00
MS
Nordsjaelland (Den)
BK Frem (Den)
2-0
12:30
MS
DVTK (Hun)
Vasas (Hun)
1-1
13:00
MS
Odra Opole (Pol)
Polonia Bytom (Pol)
1-1
13:00
MS
Pogon Szczecin (Pol)
Swinoujscie (Pol)
2-3
13:00
MS
Zaglebie Sosnowiec (Pol)
Gornik Z. (Pol)
1-0
13:00
MS
Sanliurfaspor
Manisaspor
0-1
14:00
ERT
Ostrava (Cze)
Karvina (Cze)
-
14:00
MS
Teplice (Cze)
Kladno (Cze)
0-0
14:00
MS
Zabki (Pol)
Plock (Pol)
0-2
14:00
MS
Leeds
Leicester
0-0
14:15
MS
Jablonec (Cze)
Roudnice n. L. (Cze)
3-0
14:15
MS
Sunderland
Southampton
1-2
14:45
MS
Arles-Avignon
Troyes
1-0
15:00
MS
Lens
Dijon
1-2
15:00
MS
Magoulas
AO Paniliakos
0-1
15:00
MS
Lucchese
Imolese
1-1
15:00
MS
Aiginiakos
Giannitsa
1-0
15:00
MS
Panetolikos
Panthrakikos
0-1
15:00
MS
Castel Rigone
Aversa
1-1
15:30
MS
Norway
Poland
1-0
16:00
MS
Sivasspor
Eskisehirspor
0-1
16:30
MS
Celta Vigo B
Coruxo FC
1-2
16:45
MS
Salzburg (Aut)
Bayern Munich (Ger)
3-0
17:00
MS
Bochum (Ger)
B. Moenchengladbach (Ger)
0-0
17:00
MS
Tondela
Academico Viseu
0-0
17:00
MS
Aves
SC Farense
2-0
17:00
MS
Arsenal
Fulham
0-0
17:00
MS
Crystal Palace
Stoke City
0-0
17:00
MS
Manchester City
Cardiff
2-1
17:00
MS
Norwich
Hull City
0-0
17:00
MS
West Ham
Newcastle Utd
1-2
17:00
MS
Barnsley
Blackpool
1-0
17:00
MS
Birmingham
Yeovil
0-2
17:00
MS
Bournemouth
Watford
0-1
17:00
MS
Burnley
Sheffield Wed
1-1
17:00
MS
Derby
Brighton
0-0
17:00
MS
Doncaster
Wigan
1-0
17:00
MS
Nottingham
Blackburn
2-1
17:00
MS
QPR
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Middlesbrough
Charlton
1-0
17:00
MS
Millwall
Ipswich
1-0
17:00
MS
Reading
Bolton
4-0
17:00
MS
Carlisle
Colchester
1-2
17:00
MS
Preston
Coventry
0-0
17:00
MS
Gillingham
Swindon
1-0
17:00
MS
Walsall
Brentford
1-1
17:00
MS
Peterborough
Tranmere
1-0
17:00
MS
Sheffield Utd
Bradford
2-0
17:00
MS
Bristol City
Milton Keynes Dons
0-2
17:00
MS
Port Vale
Oldham
0-0
17:00
MS
Bury
Burton
0-0
17:00
MS
Cheltenham
Accrington
0-2
17:00
MS
Fleetwood Town
Hartlepool
0-0
17:00
MS
Rochdale
Plymouth
1-0
17:00
MS
Wycombe
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Chester
Barnet
1-0
17:00
MS
Halifax
Cambridge Utd
0-0
17:00
MS
Salisbury
Dartford
1-0
17:00
MS
Welling
Woking
0-0
17:00
MS
Bradford PA
Hednesford
0-1
17:00
MS
Gainsborough
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Colwyn Bay
0-0
17:00
MS
Dorchester
Dover Ath.
0-1
17:00
MS
Eastbourne Borough
Basingstoke
0-2
17:00
MS
Betis
Real Madrid
0-3
17:00
MS
Ath Bilbao B
Conquense
0-0
17:00
MS
Sarinena
Huesca
0-0
17:00
MS
Lleida
Llagostera
0-0
17:00
MS
York
Bristol Rovers
0-0
17:00
MS
Southend
Chesterfield
1-0
17:00
MS
Nuneaton
Macclesfield
0-0
17:00
MS
Boston
Solihull
2-1
17:00
MS
Vauxhall
Brackley
0-2
17:00
MS
Bath City
Bromley
1-1
17:00
MS
Crewe
Leyton Orient
0-0
17:00
MS
Shrewsbury
Rotherham
0-3
17:00
MS
Portsmouth
Mansfield
0-0
17:00
MS
Scunthorpe
AFC Wimbledon
0-0
17:00
MS
Hyde
Forest Green
1-4
17:00
MS
Stalybridge
Gloucester City
2-0
17:00
MS
Telford
Barrow
0-0
17:00
MS
Hereford
Southport
1-0
17:00
MS
Stevenage
Notts County
0-1
17:00
MS
Grimsby
Gateshead
1-1
17:00
MS
Leamington
Harrogate
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Histon
2-2
17:00
MS
Eastleigh
Gosport
1-0
17:00
MS
Whitehawk
Chelmsford
0-2
17:00
MS
Ebbsfleet
Stortford
0-1
17:00
MS
Olympiakos Piraeus
Levadiakos
0-0
17:15
MS
Sittard
Oss
0-0
17:30
MS
Sant Andreu
Badalona
1-0
17:30
MS
Trofense
Sporting Lisbon B
1-0
18:00
MS
Moreirense
U. Madeira
2-0
18:00
MS
R. Union
Laudio
0-0
18:00
MS
Huracan
Levante UD B
1-0
18:00
MS
Villarreal B
Elche B
1-1
18:00
MS
Amorebieta
Pena
1-0
18:00
MS
Hamburger (Ger)
Basel (Sui)
2-1
19:00
MS
St. Liege
Oostende
1-0
19:00
MS
Luzern (Sui)
Steaua Bucuresti (Rou)
0-0
19:00
MS
Kaiserslautern (Ger)
Dortmund (Ger)
1-1
19:00
MS
Bucaspor
Istanbul B.B.
1-1
19:00
MS
Akhisar Genclik Spor
Bursaspor
0-0
19:00
MS
Elche
Rayo Vallecano
1-0
19:00
MS
Alaves
Girona
1-0
19:00
MS
Real Madrid B
Gijon
0-1
19:00
MS
AS Roma
Livorno
2-0
19:00
MS
Recreativo Huelva
Murcia
0-0
19:15
MS
Panionios
PAOK
1-0
19:30
MS
Liverpool
Aston Villa
1-2
19:30
MS
AZ Alkmaar
Breda
2-0
19:45
MS
Den Bosch
Jong FC Twente
0-0
19:45
MS
Achilles 29
Almere City
1-0
19:45
MS
Braga B
Covilha
2-0
20:00
MS
Portimonense
Benfica B
0-0
20:00
MS
El Palo
Cacereno
1-1
20:00
MS
Waalwijk
Groningen
0-1
20:45
MS
Zwolle
Vitesse
1-1
20:45
MS
Friburguense
Bangu
0-2
21:00
MS
Madureira
Fluminense
2-2
21:00
MS
Nova Iguacu
Duque de Caxias
0-0
21:00
MS
Palmeiras
Linense
0-1
21:00
MS
Paulista
Audax
0-0
21:00
MS
Internacional
Sao Luiz
1-0
21:00
MS
Prudentopolis
Atletico-PR
0-0
21:00
MS
Anapolina
Goias
0-0
21:00
MS
Geel-Meerhout
Heist
1-2
21:00
MS
Virton
Borinage
1-0
21:00
MS
Charleroi
Leuven
0-0
21:00
MS
Gent
Kortrijk
0-0
21:00
MS
Lierse
Club Brugge
0-0
21:00
MS
Cercle Brugge
Lokeren
0-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Mons
2-1
21:00
MS
Bastia
Bordeaux
1-0
21:00
MS
Rennes
Evian TG
0-0
21:00
MS
Sochaux
Montpellier
0-1
21:00
MS
Lorient
Guingamp
2-0
21:00
MS
Nice
Ajaccio
1-0
21:00
MS
Granada CF
Osasuna
0-0
21:00
MS
Tenerife
Alcorcon
0-2
21:00
MS
Tiradentes
Guarani de Juazeiro
0-0
21:00
MS
Santa Cruz
Vitoria da Conquista
2-1
21:30
MS
Heerenveen
Roda
1-1
21:45
MS
Juventus
Sampdoria
3-1
21:45
MS
Feirense
Serrano
2-0
22:00
MS
Jacuipense
Botafogo Salvador
2-0
22:00
MS
Arouca
Sporting Lisbon
1-1
22:15
MS
Espanyol
Celta Vigo
0-0
23:00
MS
Resende
Botafogo RJ
1-1
23:30
MS
Vasco
Boavista
1-0
23:30
MS
Rio Claro
Atl. Sorocaba
1-0
23:30
MS
Santos
Piracicaba
1-0
23:30
MS
Sao Bernardo
Botafogo SP
1-0
23:30
MS
Catuense
Bahia De Feira
-
23:30
MS
Juazeiro
Galicia
0-0
23:30
MS
Ceará
CRB
4-0
23:30
MS
Mogi Mirim
Comercial
0-0
01:00
MS
Sergipe
Confianca
0-0
01:30
[ 26.07.2014 ] | [ 27.07.2014 ] | [ 28.07.2014 ] | [ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı