21 Aralık 2014, 19:07 Pazar
Canlı Sonuçlar  
12' Club Brugge 0 - 0 Genk | 56' Liverpool 1 - 1 Arsenal | 57' St Etienne 2 - 0 Evian TG | 44' Freiburg 0 - 0 Hannover | 57' AEK 3 - 0 Psachna | 73' Twente 1 - 2 Willem II | 59' Arouca 1 - 0 Maritimo | 57' Academica 0 - 1 Penafiel | 58' Moreirense 1 - 0 Boavista | 13' Benfica 0 - 0 Gil Vicente | 57' Santa Clara 0 - 0 Trofense | 51' U. Madeira 0 - 1 Feirense | 59' Tropezon 1 - 2 Real Aviles | 59' Zamora 0 - 0 Burgos | 56' Villanovense 0 - 0 Cadiz | 56' Linense 0 - 0 Marbella | 58' Cornella 0 - 1 Alcoyano | 60' Gijon 2 - 0 Alcorcon | 58' Granada CF 1 - 0 Getafe | 45' Samsunspor 0 - 1 Adana Demirspor | 12' Besiktas 0 - 0 Akhisar Genclik Spor | 13' Melfi 0 - 0 Matera | 14' Forli 0 - 0 San Marino | 14' Pavia 0 - 0 Como |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
HOL 18:45 Twente 1 - 2 Willem II 73'
HOL 18:45 Twente 1 - 2 Willem II 71'
POR 19:00 Academica 0 - 1 Penafiel 50'
ALM 19:30 Freiburg 0 - 0 Hannover 38'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 90'
ALM 19:30 Freiburg 0 - 0 Hannover 37'
İN 19:00 Liverpool 1 - 1 Arsenal 47'
POR 19:00 Arouca 1 - 0 Maritimo 49'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 88'
İS 19:00 Granada CF 1 - 0 Getafe 48'
YUN 18:15 Ergotelis 1 - 0 Giannina 88'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 85'
YUN 18:15 Ergotelis 1 - 0 Giannina 86'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 81'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 79'
19:30 Samsunspor 0 - 1 Adana Demirspor 23'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 75'
POR 18:00 Guimaraes B 1 - 3 Sporting B 90'
YUN 18:15 Asteras Tripolis 2 - 1 Skoda Xanthi 73'
[ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] | [ 25.12.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Corinthians
Criciuma
0-0
03:00
MS
Sao Caetano
Icasa
2-1
03:00
MS
Newcastle Jets
Perth Glory
0-0
07:00
MS
Sydney Wanderers
Wellington
1-0
09:00
MS
Levante UD B
Baleares
1-0
12:30
MS
Sevilla B
Sanluqueno
1-0
12:30
MS
Granada CF
Getafe
0-0
13:00
MS
Atl. Madrid B
Amorebieta
0-1
13:00
MS
Real Madrid C
R. Union
0-0
13:00
MS
Llagostera
Ontinyent
2-0
13:00
MS
Cacereno
Almeria B
0-1
13:00
MS
Elche B
L Hospitalet
0-0
13:00
MS
San Fernando
Melilla
0-0
13:00
MS
Dep. La Coruna
Zaragoza
0-0
13:00
MS
Constancia
Olot
1-0
13:00
MS
Huracan
Espanyol B
1-0
13:00
MS
Heracles
Nijmegen
0-1
13:30
MS
Atalanta
Lazio
1-0
13:30
MS
Plock
GKS Belchatow
1-0
13:30
MS
Volendam
Jong FC Twente
1-0
13:30
MS
TPS
Mariehamn
1-0
14:00
MS
JJK Jyväskylä
HJK
0-2
14:00
MS
KuPS
Inter Turku
0-1
14:00
MS
Honka
Lahti
1-2
14:00
MS
Rovaniemi
MyPa
0-0
14:00
MS
VPS
Jaro
2-0
14:00
MS
Pannaxiakos
Peristeri
0-0
14:00
MS
Orduspor
Fethiyespor
2-0
14:00
MS
Pandurii
FC Botosani
3-0
14:00
MS
Lyngby
Marienlyst
1-0
14:00
MS
Avarta
Sollerod-Ved.
0-2
14:00
MS
Roskilde
Egedal
3-1
14:00
MS
Svebolle
Fremad Amager
1-1
14:00
MS
Svendborg
Ringkobing
1-2
14:00
MS
Thisted FC
Sydvest
1-1
14:00
MS
Plauen
Babelsberg
1-0
14:30
MS
Halberstadt
Meuselwitz
1-1
14:30
MS
Nordhausen
Hertha Berlin II
0-1
14:30
MS
Viktoria Berlin
Magdeburg
1-0
14:30
MS
Greuther Furth
St. Pauli
1-1
14:30
MS
Ingolstadt
Dusseldorf
0-0
14:30
MS
Kaiserslautern
Karlsruher
1-1
14:30
MS
Silkeborg
AB Copenhagen
5-0
14:45
MS
Vestsjaelland
Esbjerg
1-0
15:00
MS
BFC Dynamo
Altludersdorf
1-0
15:00
MS
Furstenwalde
Luckenwalde
1-1
15:00
MS
Hansa Rostock II
Brandenburger
3-0
15:00
MS
Hurturkel
Malchower
-
15:00
MS
Schönberg
Neubrandenburg
0-1
15:00
MS
Sochaux
Monaco
0-2
15:00
MS
Chemnitzer FC II
Heidenauer
0-0
15:00
MS
Piesteritz
Hallescher II
0-1
15:00
MS
Dusseldorf II
Alemannia Aachen
0-0
15:00
MS
Bremen II
Wilhelmshaven
2-1
15:00
MS
Holstein Kiel II
Dornbreite Lubeck
2-0
15:00
MS
Halstenbek-Rellingen
Blankenese
1-0
15:00
MS
Alstertal-Langenhorn
Altona
1-2
15:00
MS
Naestved
Vanlose
1-1
15:00
MS
TSV Havelse
Wolfsburg II
0-0
15:00
MS
Barmbek-Uhlenhorst
Pinneberg
-
15:00
MS
Stutt. Kickers II
Balingen
0-1
15:00
MS
Anadolu Selcukluspor
Inegolspor
0-0
15:00
MS
Giresunspor
Kirklarelispor
1-0
15:00
MS
Nazillispor
Diyarbakir Diski
2-0
15:00
MS
Dardanelspor
Tarsus
0-0
15:00
MS
Hatayspor
Gaziosmanpasa
0-0
15:00
MS
Pazarspor
Altay
2-1
15:00
MS
Cankiri
Pendikspor
0-1
15:00
MS
Gumushanespor
Tokatspor
1-0
15:00
MS
Korfez
Bandirmaspor
0-2
15:00
MS
Sariyer
Aydinspor
1-0
15:00
MS
Tepecik
Bozuyukspor
0-0
15:00
MS
Ofspor
Alanyaspor
0-0
15:00
MS
Yeni Malatyaspor
Turgutluspor
0-1
15:00
MS
Polatli Bugsasspor
Eyupspor
1-0
15:00
MS
Bayrampasa
Iskenderun
1-2
15:00
MS
Kartalspor
Goztepe
0-1
15:00
MS
Kizilcahamamspor
Ankaragucu
0-0
15:00
MS
Leeds
Birmingham
3-0
15:15
MS
St. Liege
Charleroi
0-1
15:30
MS
Groningen
PSV
0-0
15:30
MS
Zwolle
Den Haag
3-0
15:30
MS
Nykopings
IFK Lulea
0-0
15:30
MS
Martina Franca
Gavorrano
2-0
15:30
MS
Finland U17
Romania U17
0-0
15:30
MS
Achilles 29
Willem II
1-1
15:30
MS
Slovakia U17
Honduras U17
0-1
16:00
MS
Uruguay U17
Ivory Coast U17
0-1
16:00
MS
Chrisoupolis
Petroussa
-
16:00
MS
Lakkomatos
Akropotamos
-
16:00
MS
Makedonikos
Moudania
-
16:00
MS
Panserraikos
Kosmio
-
16:00
MS
Doxa P.
Agios Thomas
-
16:00
MS
Kampaniakos
Pyrsos FC
-
16:00
MS
Olympos K.
Filippiada
-
16:00
MS
Thesprotikou
Kozani FC
-
16:00
MS
Achilleas D.
Trikala
-
16:00
MS
Agias
AO Karditsa
-
16:00
MS
Ambeloniakos
Pyrgetos F.
-
16:00
MS
Chalkis
Lefkadia
-
16:00
MS
Naousa
Feraios
-
16:00
MS
Terpsithea
Neokaisareias
-
16:00
MS
Atromitos P.
E. Asteras
-
16:00
MS
Giouchtas
Panelefsiniakos F.C.
-
16:00
MS
Ionikos
Atsalenios FC
-
16:00
MS
Kissamikos
Trachones
-
16:00
MS
AEK
Agios Nikolaos
-
16:00
MS
AO Ilisiakos
Kyanos A. V.
-
16:00
MS
Kroussonas
Ermis Z.
-
16:00
MS
Peramaikos
Irodotos
-
16:00
MS
Triglia R.
PAE Egaleo
-
16:00
MS
Cremonese
Lumezzane
1-1
16:00
MS
Pavia
FeralpiSalo
0-1
16:00
MS
Trabzonspor
Sivasspor
0-0
16:00
MS
A. Asteras
Evros S.
-
16:00
MS
Kokkinokhoma
Ethnikos N. A.
-
16:00
MS
Kastoria
Thesprotos
-
16:00
İPT
Tilikratis L.
AEL Larissa
-
16:00
MS
Lamia
Makrochori
-
16:00
MS
Doxa Vyronas
Pefkis
-
16:00
MS
Mandraikos
Thyella D.
-
16:00
MS
Kilkisiakos
Ampelokipoi
-
16:00
MS
Sidirokastro
Eleftheroupolis
-
16:00
MS
Kordeliou
Kastor
-
16:00
MS
Kranoula
Tsaritsani
-
16:00
MS
Carrarese
Venezia
0-1
16:00
MS
Como
Pro Vercelli
0-0
16:00
MS
Vicenza
Pro Patria
1-0
16:00
MS
West Brom U21
Liverpool U21
3-2
16:00
MS
Manisaspor
Istanbul B.B.
2-1
16:00
MS
Sudtirol
Entella
1-0
16:00
MS
Gaziantepspor
Konyaspor
1-1
16:00
MS
Veria
Aris
0-0
16:00
MS
Atvidabergs
Helsingborg
1-0
16:00
MS
Goteborg
Osters
0-0
16:00
MS
Ermionidas-Ermis
Korinthos
-
16:00
MS
Lappa
Pannafpliakos
-
16:00
MS
Panopoulou
Missolonghi
-
16:00
MS
Sageikon
Panarkadikos
-
16:00
MS
PAO Varda
Messiniakos
-
16:00
MS
Aitolikou
Neas M.
-
16:00
MS
Kalamata
Karaiskakis
-
16:00
MS
Panargiakos
Achaiki
-
16:00
MS
Fredericia
Hvidovre
0-0
16:00
MS
Vejle
Bronshoj
0-0
16:00
MS
FT Braunschweig
Ottersberg
0-0
16:00
MS
Luneburger Hansa
Bückeburg
1-0
16:00
MS
Uphusen
Celle
0-0
16:00
MS
ASV Hollfeld
Frohnlach
1-1
16:00
MS
Burghausen II
Unterhaching II
2-1
16:00
MS
Euskirchen
Bergisch Gladbach
3-0
16:00
MS
Germania Windeck
Bergheim
1-0
16:00
MS
Troisdorf
FC Viktoria 08
0-0
16:00
MS
Episkopi
Vyzas FC
1-0
16:00
MS
Fostiras
Glyfada FC
0-1
16:00
MS
Kavala
Gazoros
1-1
16:00
MS
Fiorentina
Juventus
0-2
16:00
MS
Genoa
Chievo
1-0
16:00
MS
Livorno
Sampdoria
0-1
16:00
MS
Sassuolo
Bologna
2-1
16:00
MS
Verona
Parma
1-2
16:00
MS
Benevento
Perugia
1-0
16:00
MS
Frosinone
Pontedera
3-0
16:00
MS
Lecce
Gubbio
1-1
16:00
MS
Bassano
Bellaria Igea
3-0
16:00
MS
Rimini
Pergolettese
0-0
16:00
MS
Foggia
Ischia
2-1
16:00
MS
Dronero
Verbania
0-1
16:00
MS
Giana Erminio
Borgosesia
3-1
16:00
MS
Seregno
Legnago Salus
0-0
16:00
MS
Seriate
MapelloBonate
1-1
16:00
MS
Giorgione
S.P. Padova
0-1
16:00
MS
Mezzolara
Camaiore
0-0
16:00
MS
Romagna Centro
Imolese
3-0
16:00
MS
Bastia
Sansepolcro
-
16:00
MS
Flaminia
Pianese
0-1
16:00
MS
Fermana
Termoli
1-2
16:00
MS
Jesina
Amiternina
0-1
16:00
MS
Anziolavinio
Lupa Roma
0-0
16:00
MS
Budoni
Maccarese
-
16:00
MS
Brindisi
Marcianise
0-0
16:00
MS
Francavilla
Gelbison Cilento
2-0
16:00
MS
Licata
Montalto Uffugo
0-1
16:00
MS
Rende
Noto
0-1
16:00
MS
Kristiansund
Bodo/Glimt
0-1
16:00
MS
Sirius
Selånger
1-0
16:00
MS
Trollhattan
Lunds
0-0
16:00
MS
Egestorf-Langreder
Hildesheim
0-1
16:00
MS
Lupo-Martini Wolfsburg
Jeddeloh
2-0
16:00
MS
Ammerthal
Grossbardorf
0-2
16:00
MS
Pipinsried
Sonthofen
0-0
16:00
MS
Alemannia Aachen II
Freialdenhoven
0-2
16:00
MS
Erftstadt
Merten
0-1
16:00
MS
Pisa
Paganese
1-0
16:00
MS
Prato
Nocerina
2-0
16:00
MS
Bra
Torres
0-1
16:00
MS
Porto Tolle
Real Vicenza
0-1
16:00
MS
Messina
Poggibonsi
1-0
16:00
MS
Rapallo Bogliasco
Novese
-
16:00
MS
Castellana
Pro Piacenza
1-2
16:00
MS
Darfo Boario
Gozzano
1-0
16:00
MS
Tamai
Dro
0-0
16:00
MS
Trissino-Valdagno
Mezzocorona
0-1
16:00
MS
Castelfranco
Thermal Abano
0-2
16:00
MS
Montichiari
Formigine
0-0
16:00
MS
Foligno
Montemurlo
0-0
16:00
MS
GualdoCasacastalda
FiesoleCaldine
2-0
16:00
MS
Maceratese
Agnonese
1-0
16:00
MS
Recanatese
Matelica
1-1
16:00
MS
Cynthia
Arzachena
1-0
16:00
MS
Akragas
Gioiese
1-1
16:00
MS
Savoia
HinterReggio
0-0
16:00
MS
Acharnaikos
Psachna
0-0
16:00
MS
Fokikos FC
Panachaiki
2-1
16:00
MS
Panegialios FC
Magoulas
1-0
16:00
MS
Zakynthos
Pierikos
1-1
16:00
MS
Barletta
L Aquila
0-1
16:00
MS
Salernitana
Viareggio
1-0
16:00
MS
Forli
Cuneo
1-0
16:00
MS
Mantova
Castiglione
3-0
16:00
MS
Sorrento
Arzanese
1-0
16:00
MS
Teramo
Calcio Chieti
0-0
16:00
MS
Caperana
Lavagnese
-
16:00
MS
Caronnese
Chieri
-
16:00
MS
Olginatese
AlzanoCene
1-0
16:00
MS
Piacenza
Sambonifacese
0-0
16:00
MS
Belluno
Montebelluna
0-0
16:00
MS
Triestina
Sacilese
1-0
16:00
MS
Forcoli
Clodiense
0-0
16:00
MS
Fortis
Fidenza
0-0
16:00
MS
Colligiana
Deruta
0-2
16:00
MS
Pistoiese
Ostia Mare
1-0
16:00
MS
Fano
Celano
1-1
16:00
MS
Isola Liri
Sora
2-2
16:00
MS
Latte Dolce
Fondi
0-0
16:00
MS
Gladiator
Matera
0-1
16:00
MS
San Severo
Nardo
2-0
16:00
MS
Cavese
Agropoli
0-1
16:00
MS
Pomigliano
Orlandina
1-1
16:00
MS
Follo
Strommen
3-0
16:00
MS
Iraklis
Giannitsa
2-0
16:00
MS
VfL Osnabruck II
Drochtersen / Assel
1-0
16:00
MS
Schwabmunchen
Aichach
1-2
16:00
MS
Vataniakos
Aiginiakos
0-0
16:00
MS
Dramas
Kassiopi
0-2
16:00
MS
Santhia
Sestri Levante
0-2
16:00
MS
Correggese
Riccione
0-0
16:00
MS
Torrecuso
Vibonese
0-0
16:00
MS
Siegen
Wattenscheid
1-0
16:00
MS
Wunstorf
VfL Oldenburg
1-0
16:00
MS
Monza
Virtus Verona
1-1
16:00
MS
Aprilia
Melfi
0-3
16:00
MS
Pontisola
Caravaggio
-
16:00
MS
Vittorio
Ripa Fenadora
0-0
16:00
MS
Lucchese
Sancolombano
-
16:00
MS
Ancona
Vis Pesaro
2-0
16:00
MS
Giulianova
Angolana
2-0
16:00
MS
Santa Maria
Porto Torres
1-0
16:00
MS
Grottaglie
MonosPolis
0-1
16:00
MS
Citta di Messina
Battipagliese
0-3
16:00
MS
Erlangen
Erlenbach
0-1
16:00
MS
Renate
Alessandria
0-0
16:00
MS
Aversa
Nuova Cosenza
1-1
16:00
MS
Folgore Caratese
Albese
0-1
16:00
MS
Pro Sesto
Inveruno
1-0
16:00
MS
Fersina Perginese
UF Monfalcone
0-0
16:00
MS
Massese
Palazzolo
0-1
16:00
MS
Arezzo
Voluntas
1-0
16:00
MS
Trestina
Pontevecchio
0-1
16:00
MS
Isernia
Civitanovese
0-0
16:00
MS
Olbia
Palestrina
2-1
16:00
MS
Bisceglie
Real Hyria
0-0
16:00
MS
Due Torri
Ragusa
1-0
16:00
MS
Baumberg
Sonsbeck
0-0
16:00
MS
Wesel-Lackhausen
Homberg
0-0
16:00
MS
TuRU Düsseldorf
Kapellen-Erft
3-1
16:00
MS
Este
Sanvitese
0-1
16:00
MS
Turris
Metapontino
0-0
16:00
MS
Borgomanero
Lecco
0-1
16:00
MS
Terracina
Astrea
0-0
16:00
MS
Oberhausen II
Bosinghoven
1-0
16:00
MS
Speldorf
RW Essen II
0-1
16:00
MS
Germania Ratingen
Uedesheim
2-0
16:00
MS
Honnepel-Niedermormter
Hilden
0-0
16:00
MS
Kray
Jahn Hiesfeld
1-1
16:00
MS
Wuppertaler
SW Essen
1-1
16:00
MS
Lamezia
Casertana
1-0
16:00
MS
Santarcangelo
Spal
2-0
16:00
MS
Hartenholm
Preetzer TSV
1-0
16:00
MS
Heikendorfer
Todesfelde
1-0
16:00
MS
Meldorf
Flensburg 08
0-0
16:00
MS
Union Bremen
Schwachhausen
0-0
16:00
MS
Kickers Offenbach II
Alzenau
0-2
16:00
MS
Saarbrücken II
FK Pirmasens
0-1
16:00
MS
Affing
Raisting
1-1
16:00
MS
Vise
Mouscron Peruwelz
0-3
16:00
MS
Westerlo
FC Antwerp
1-1
16:00
MS
Cloppenburg
VfR Neumunster
1-1
16:00
MS
Eichede
Eintracht Norderstedt
1-2
16:00
MS
Oldenburg
St. Pauli II
2-0
16:00
MS
Bramfelder SV
Niendorfer TSV
0-1
16:00
MS
Ennepetal
VfB Huls
-
16:00
MS
Erkenschwick
Westfalia Herne
1-2
16:00
MS
Heven
Gutersloh
0-0
16:00
MS
Rodinghausen
Dornberg
1-0
16:00
MS
Roland Beckum
Neuenkirchen
0-2
16:00
MS
Westfalia Rhynern
Erndtebruck
2-0
16:00
MS
Regensburg II
Eltersdorf
1-1
16:00
MS
Garching
Ismaning
0-0
16:00
MS
Heidenheim II
FC Nottingen
0-1
16:00
MS
Honefoss
Molde
0-0
16:30
MS
Cracovia
Podbeskidzie
1-1
16:30
MS
Admira (Am)
Mattersburg (Am)
2-1
16:30
MS
Hamburger
VfB Stuttgart
1-2
16:30
MS
AD Fafe
Piense
4-0
16:30
MS
Santa Maria FC
Nacional
1-0
16:30
MS
Camacha
Vilaverdense
0-1
16:30
MS
GD Ribeirao
Sao Joao Ver
2-0
16:30
MS
Lusitano
Olhanense
0-0
16:30
MS
Arka Gdynia
Kolejarz
1-1
16:30
MS
Nierfeld
Hennef
1-1
16:30
MS
Varnamo
Angelholms
1-1
17:00
MS
AC Wolfsberger (Am)
Vorwarts Steyr
2-2
17:00
MS
V. Syrianska
Umea FC
0-0
17:00
MS
Deportivo Paraguayo
Atlas
-
17:00
MS
Atletico CP
Santa Eulalia
0-0
17:00
MS
Esperanca de Lagos
Rio Ave
0-3
17:00
MS
Gil Vicente
Caldas
1-0
17:00
MS
Leiria
Tondela
0-0
17:00
MS
Louletano
FC Famalicao
0-2
17:00
MS
Maritimo
Freamunde
1-1
17:00
MS
Oriental
Academico Viseu
1-0
17:00
MS
Varzim
Arouca
1-2
17:00
MS
Loures
AD Oliveirense
0-0
17:00
MS
SB Castelo Branco
Chaves
0-1
17:00
MS
Sertanense
Grandolense
1-0
17:00
MS
Setubal
Alcanenense
2-1
17:00
MS
Sporting Lisbon
Alba
3-0
17:00
MS
Wacker Innsbruck (Am)
Wals-Grunau
0-0
17:00
MS
R. Sociedad B
Puerta Bonita
0-1
17:00
MS
GKS Katowice
Ol. Grudziadz
1-0
17:15
MS
Rapid Vienna
Sturm Graz
0-2
17:30
MS
Assyriska FF
Sundsvall
1-1
17:30
MS
AZ Alkmaar
Cambuur
2-1
17:30
MS
Belenenses
Academica
1-0
17:30
MS
Conquense
Pena
1-0
17:30
MS
Brondby
Viborg
0-0
18:00
MS
St Etienne
Lorient
2-1
18:00
MS
Almeria
Rayo Vallecano
0-0
18:00
MS
Aston Villa
Tottenham
0-1
18:00
MS
Zamora
Gijon B
0-2
18:00
MS
Ourense
Tropezon
1-1
18:00
MS
SD Logrones
Compostela
0-0
18:00
MS
Niki Volos
Kalamaria
1-0
18:00
MS
Santander
Celta Vigo B
3-1
18:00
MS
Oddevold
Kristianstads
1-0
18:00
MS
Sylvia
Qviding
0-2
18:00
MS
Coruxo FC
Noja
1-4
18:00
MS
Feirense
SC Farense
1-0
18:00
MS
Portimonense
Cova De Piedade
0-0
18:00
MS
Guijuelo
R. Oviedo
0-1
18:00
MS
Vasalund/Essinge
AFC United
1-0
18:00
MS
Gimnastic
Valencia B
1-0
18:00
MS
Reus Deportiu
Olimpic Xativa
0-0
18:00
MS
La Roda
Cordoba B
1-1
18:00
MS
Sestao
Fuenlabrada
2-0
18:00
MS
Badalona
Alcoyano
1-0
18:00
MS
Tudelano
Sarinena
0-1
18:00
MS
Eibar
Mirandes
0-0
18:00
MS
Jaen
Alcorcon
0-0
18:00
MS
Huesca
Leganes
0-0
18:00
MS
Ecija
La Hoya Lorca
0-0
18:00
MS
Kalloni
Skoda Xanthi
1-3
18:15
MS
Smyrnis
Panaitolikos
1-0
18:15
MS
OFI Crete
Ergotelis
1-1
18:15
MS
Elfsborg
Hacken
0-0
18:30
MS
Malmo FF
Brommapojkarna
1-0
18:30
MS
Augsburg
Wolfsburg
1-2
18:30
MS
Italy U17
New Zealand U17
0-0
19:00
MS
United Arab Emirates U17
Brazil U17
0-3
19:00
MS
Haugesund
Lillestrom
2-1
19:00
MS
Kayseri Erciyesspor
Fenerbahce
1-1
19:00
MS
Karsiyaka
Tavsanli Linyitspor
1-0
19:00
MS
Sogndal
Valerenga
0-0
19:00
MS
Adanaspor AS
Adana Demirspor
1-1
19:00
MS
Sandnes Ulf
Odd
1-1
19:00
MS
Antalyaspor
Akhisar Genclik Spor
1-0
19:00
MS
Sanliurfaspor
Boluspor
0-3
19:00
MS
Ceahlaul
CFR Cluj
0-0
19:00
MS
Legia
Piast Gliwice
1-0
19:00
MS
Kortrijk
Club Brugge
1-1
19:00
MS
Ham-Kam
Fredrikstad
1-0
19:00
MS
Kongsvinger
V. Haugesund
0-1
19:00
MS
Leonesa
Ferrol
1-0
19:00
MS
Mjondalen
Ull/Kisa
0-0
19:00
MS
Lleida
Prat
2-0
19:00
MS
El Palo
Lucena
0-2
19:00
MS
Cartagena
Linense
0-0
19:00
MS
Belarus U17
Albania U17
1-1
19:00
MS
Algeciras
Albacete
1-0
19:00
MS
Mallorca
Real Madrid B
2-0
19:15
MS
Caudal Deportivo
UD Logrones
1-1
19:30
MS
Marino de Luanco
Burgos
0-0
19:30
MS
Hammarby
Degerfors
0-0
19:45
MS
FC Copenhagen
Aalborg
1-0
20:00
MS
Aalesund
Stromsgodset
0-0
20:00
MS
Betis
Elche
1-2
20:00
MS
Girona
Gijon
0-1
20:00
MS
Cadiz
Arroyo
2-0
20:00
MS
Las Palmas
Murcia
0-0
20:00
MS
Panathinaikos
Panthrakikos
0-1
20:30
MS
Atletico-MG
Flamengo RJ
0-0
21:00
MS
Bahia
Sao Paulo
0-1
21:00
MS
Goias
Atletico-PR
2-0
21:00
MS
Internacional
Gremio
1-1
21:00
MS
Astra
Din. Bucuresti
2-1
21:30
MS
Torino
Inter
1-1
21:45
MS
Lyon
Bordeaux
0-0
22:00
MS
Valladolid
Sevilla
0-2
22:00
MS
Guillermo Brown
Alvarado
1-0
22:00
MS
Union Mar del Plata
C.A.I
4-2
22:00
MS
Numancia
Hercules
0-1
22:00
MS
Tigre
Arsenal Sarandi
0-0
22:10
MS
Gimnasia L.P.
Olimpo Bahia Blanca
1-0
22:10
MS
Rosario Central
Newells Old Boys
2-1
22:10
MS
Libertad de Sunchales
Central Norte
-
22:30
MS
Gimnasia y Tiro
Guaraní Antonio Franco
0-0
23:00
MS
Boca Unidos
Villa San Carlos
3-0
23:00
MS
Botafogo RJ
Vasco
2-0
23:30
MS
Coritiba
Cruzeiro
1-0
23:30
MS
Portuguesa
Vitoria
0-1
23:30
MS
Antoniana
Deportivo Juventud
0-1
00:00
MS
Treze PB
Vila Nova
0-0
00:00
MS
River Plate
Belgrano
0-0
00:15
MS
San Martin S.J.
Gimnasia Jujuy
0-0
02:00
MS
Patronato
Talleres Cordoba
1-0
02:15
MS
Atl. Tucuman
Atl. Huracan
1-0
02:15
[ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] | [ 25.12.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı