31 Ekim 2014, 13:06 Cuma
Canlı Sonuçlar  
16' Angust Nazran 0 - 0 Dynamo GTS | 16' Anzhi 2 0 - 0 R. Volgograd | 17' Astrakhan 0 - 0 Novocherkassk | 16' Taganrog 0 - 0 Mashuk | 16' Zhemchuzhyna Yalta 0 - 0 Biolog | 15' Georgia U17 0 - 0 Poland U17 | 17' Liechtenstein U17 0 - 0 Estonia U17 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 2 Adelaide United 80'
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 2 Adelaide United 79'
RUS 12:00 CSKA Moscow U21 1 - 0 Zenit Petersburg U21 55'
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 2 Adelaide United 64'
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 2 Adelaide United 54'
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 1 Adelaide United 38'
AVU 11:40 Melbourne City 1 - 0 Adelaide United 9'
ARJ 02:00 Union Mar del Plata 3 - 1 Talleres Cordoba 85'
ARJ 02:00 Union Mar del Plata 3 - 0 Talleres Cordoba 81'
ARJ 02:00 Union Mar del Plata 2 - 0 Talleres Cordoba 64'
ARJ 02:00 Union Mar del Plata 1 - 0 Talleres Cordoba 42'
ARJ 23:30 Tiro Federal 2 - 0 Libertad de Sunchales 43'
ARJ 23:30 Tiro Federal 1 - 0 Libertad de Sunchales 33'
HOL 22:45 Roda 4 - 2 Sparta Rotterdam 119'
HOL 22:45 Roda 3 - 2 Sparta Rotterdam 116'
POL 22:45 Legia 3 - 1 Pogon Szczecin 107'
POL 22:45 Legia 2 - 1 Pogon Szczecin 93'
HOL 22:45 Roda 4 - 2 Sparta Rotterdam 98'
HOL 22:45 Roda 4 - 2 Sparta Rotterdam 96'
[ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Melbourne Heart
Melbourne V.
0-1
10:45
MS
Gaziosmanpasa
Kirklarelispor
1-1
13:30
MS
B.B. Ankaraspor
Orduspor
1-0
14:00
MS
FSV Frankfurt
Munich 1860
1-1
14:00
MS
Union Berlin
Arminia Bielefeld
3-1
14:00
MS
QPR
Leicester
0-1
14:15
MS
Liverpool
Cardiff
3-0
14:45
MS
Arles-Avignon
Tours
0-0
15:00
MS
Metz
Troyes
1-0
15:00
MS
VfL Osnabruck
Chemnitzer
0-1
15:00
MS
Erfurt
Stutt. Kickers
1-1
15:00
MS
Heidenheim
Duisburg
1-1
15:00
MS
Holstein Kiel
Hansa Rostock
1-2
15:00
MS
Burghausen
Preussen Munster
1-1
15:00
MS
RB Leipzig
Hallescher
0-0
15:00
MS
Unterhaching
Regensburg
0-2
15:00
MS
Wehen
Saarbrücken
1-0
15:00
MS
OFI Crete
Panetolikos
1-1
15:00
MS
Lumezzane
Savona
1-0
15:30
MS
Bassano
Santarcangelo
1-0
15:30
MS
Cesena
Reggina
1-0
16:00
MS
Cittadella
Bari
0-0
16:00
MS
Crotone
Juve Stabia
0-1
16:00
MS
Novara
Empoli
0-1
16:00
MS
Siena
Latina
1-0
16:00
MS
Brescia
Varese
2-1
16:00
MS
Carpi
Palermo
0-0
16:00
MS
Spezia
Lanciano
0-0
16:00
MS
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
0-0
16:30
MS
Freiburg
Hannover
2-0
16:30
MS
Hamburger
Mainz
1-0
16:30
MS
Dortmund
Hertha Berlin
1-2
16:30
MS
Braunschweig
Hoffenheim
1-0
16:30
MS
Sarinena
Pena
1-0
16:30
MS
Gijon B
Burgos
2-1
16:45
MS
Celta Vigo B
Tropezon
0-0
16:45
MS
Getafe B
R. Sociedad B
0-1
16:45
MS
Villarreal
Sevilla
0-1
17:00
MS
Crewe
Shrewsbury
1-0
17:00
MS
Leyton Orient
Crawley
1-2
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Port Vale
3-0
17:00
MS
Peterborough
Bradford
2-0
17:00
MS
Walsall
Carlisle
1-0
17:00
MS
Bristol Rovers
Portsmouth
1-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Torquay
0-0
17:00
MS
Hartlepool
Burton
0-1
17:00
MS
Scunthorpe
Morecambe
2-0
17:00
MS
Notts County
Bristol City
0-1
17:00
MS
Preston
Brentford
0-2
17:00
MS
Stevenage
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Northampton
Wycombe
0-2
17:00
MS
Plymouth
Bury
1-0
17:00
MS
Swindon
Coventry
0-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Cheltenham
0-1
17:00
MS
Mansfield
Accrington
1-0
17:00
MS
York
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Oldham
Colchester
0-2
17:00
MS
Rotherham
Wolves
2-1
17:00
MS
Levante UD B
Constancia
0-0
17:00
MS
Ath Bilbao B
Leganes
1-1
17:00
MS
Crystal Palace
Newcastle Utd
0-2
17:00
MS
Fulham
Manchester City
0-2
17:00
MS
Manchester United
West Ham
2-0
17:00
MS
Stoke City
Aston Villa
0-0
17:00
MS
Sunderland
Norwich
0-0
17:00
MS
West Brom
Hull City
0-1
17:00
MS
Bolton
Charlton
1-1
17:00
MS
Brighton
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Burnley
Blackpool
1-1
17:00
MS
Derby
Doncaster
1-0
17:00
MS
Reading
Wigan
0-2
17:00
MS
Sheffield Wed
Bournemouth
0-2
17:00
MS
Hereford
Cambridge Utd
1-0
17:00
MS
Welling
Wrexham
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Colwyn Bay
0-3
17:00
MS
Birmingham
Nottingham
0-0
17:00
MS
Ipswich
Watford
0-0
17:00
MS
Leeds
Barnsley
0-0
17:00
MS
Yeovil
Blackburn
0-0
17:00
MS
Salisbury
Southport
0-0
17:00
MS
Gloucester City
Gainsborough
0-0
17:00
MS
Halifax
Forest Green
1-0
17:00
MS
Histon
Bradford PA
0-0
17:00
MS
Aldershot
Tamworth
2-0
17:00
MS
Hyde
Barnet
0-0
17:00
MS
Stalybridge
Boston
2-1
17:00
MS
Luton
Gateshead
3-0
17:00
MS
Stockport
Oxford City
1-0
17:00
MS
Telford
Brackley
0-1
17:00
MS
Alfreton
Dartford
0-1
17:00
MS
Nuneaton
Woking
0-0
17:00
MS
Barrow
Solihull
0-2
17:00
MS
Vauxhall
Hednesford
1-0
17:00
MS
Chester
Lincoln
2-1
17:00
MS
Guiseley
Altrincham
1-1
17:00
MS
Leamington
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Harrogate
1-0
17:00
MS
Ebbsfleet
Sutton
1-0
17:00
MS
Stortford
Basingstoke
2-0
17:00
MS
Weston
Bromley
0-1
17:00
MS
Whitehawk
Boreham Wood
0-1
17:00
MS
Staines
Dover Ath.
2-0
17:00
MS
Benfica B
Trofense
2-0
17:00
MS
U. Madeira
Aves
0-0
17:00
MS
Atromitos
Panthrakikos
1-0
17:15
MS
AEK
Kifisias
-
17:30
MS
Huracan
Gimnastic
1-0
17:30
MS
Jong Ajax
Maastricht
2-0
17:30
MS
Ecija
Cartagena
0-2
17:30
MS
Guijuelo
Caudal Deportivo
1-1
18:00
MS
Ferreira
Rio Ave
0-0
18:00
MS
Lugo
Hercules
0-2
18:00
MS
Espanyol B
Alcoyano
0-2
18:00
MS
Amorebieta
Fuenlabrada
0-2
18:00
MS
St Etienne
Nantes
1-0
18:00
MS
El Palo
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Astra
Steaua Bucuresti
1-1
18:30
MS
Concordia
V. Constanta
1-0
18:30
MS
Atletico-MG
Guangzhou Evergrande
2-2
18:30
MS
Betis
Almeria
0-1
19:00
MS
Cercle Brugge
Genk
1-0
19:00
MS
Besiktas
Elazigspor
1-1
19:00
MS
Sanliurfaspor
Mersin
1-1
19:00
MS
Barcelona B
Gijon
1-1
19:00
MS
Alaves
Eibar
0-1
19:00
MS
Livorno
Udinese
1-1
19:00
MS
Dep. La Coruna
Numancia
2-1
19:00
MS
Albacete
Linense
0-0
19:00
MS
La Hoya Lorca
Sanluqueno
0-0
19:00
MS
Lucena
Granada CF B
0-0
19:00
MS
Real Madrid B
Cordoba
1-0
19:15
MS
Toledo
Laudio
1-0
19:30
MS
Nurnberg
Schalke
0-0
19:30
MS
San Fernando
Guadalajara
0-1
19:30
MS
Millwall
Middlesbrough
0-0
19:30
MS
Smyrnis
Olympiakos Piraeus
0-3
19:30
MS
AZ Alkmaar
Heerenveen
1-3
19:45
MS
Graafschap
Helmond
1-2
19:45
MS
Willem II
Excelsior
0-1
19:45
MS
Jong FC Twente
Achilles 29
1-0
19:45
MS
Melilla
Almeria B
1-1
20:00
MS
Guimaraes
Academica
1-0
20:15
MS
Breda
Cambuur
0-0
20:45
MS
Heracles
Vitesse
0-2
20:45
MS
Hoogstraten
Vise
0-0
21:00
MS
Charleroi
Mons
0-1
21:00
MS
Lokeren
Leuven
1-0
21:00
MS
Waregem
Oostende
0-1
21:00
MS
Atl. Madrid
Levante
1-1
21:00
MS
Mechelen
Kortrijk
1-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Lierse
1-0
21:00
MS
Bastia
Montpellier
0-0
21:00
MS
Nice
Evian TG
0-1
21:00
MS
Reims
Ajaccio
0-0
21:00
MS
Sochaux
Rennes
1-1
21:00
MS
Toulouse
Guingamp
0-0
21:00
MS
Tenerife
Sabadell
0-1
21:00
MS
Raja Casablanca
Bayern Munich
2-0
21:30
MS
Feyenoord
Zwolle
2-0
21:45
MS
Cagliari
Napoli
1-1
21:45
MS
Sporting Lisbon
Nacional
0-0
22:15
MS
Granada CF
Real Sociedad
1-2
23:00
[ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı