01 Ağustos 2014, 14:43 Cuma
Canlı Sonuçlar  
19:30 FAC Wien - Horn | 19:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck | 19:30 Liefering - A. Lustenau | 21:30 Hartberg - Mattersburg | 19:30 Union Gurten - Vorwarts Steyr | 20:00 1. SC Sollenau - Ritzing | 20:00 Austria (Am) - Mattersburg (Am) | 20:00 First Vienna - Neuberg | 20:00 Neusiedl - Rapid Vienna (Am) | 20:00 SC Weiz - Allerheiligen | 20:00 A. Klagenfurt - Florian | 20:00 BW Linz - Wallern | 20:00 Kalsdorf - Lafnitz | 20:00 Superfund Pasching - SAK Klagenfurt | 20:00 Vöcklamarkt - ATSV Wolfsberger | 20:00 Schwaz - A. Salzburg | 20:00 Wattens - Saalfelden | 20:30 Amstetten - Admira (Am) | 20:30 Stegersbach - Donaufeld Wien | 20:30 Wiener - Parndorf | 21:30 Oostende - Anderlecht | 21:30 Eupen - Mons | 19:30 Silkeborg - Sonderjyske | 20:00 Roskilde - Skive | 21:00 Arles-Avignon - Ajaccio | 21:00 Auxerre - Le Havre | 21:00 GFC Ajaccio - Valenciennes | 21:00 Laval - Niort | 21:00 Luzenac - Troyes | 21:00 Nancy - Dijon | 21:00 Nimes - Angers | 21:00 Tours - Creteil | 21:00 Chateauroux - Troyes | 21:30 Dusseldorf - Braunschweig | 19:30 Braunschweig II - Bremen II | 19:30 Schalding - Buchbach | 19:30 SpVgg Bayreuth - Munich 1860 II | 19:30 Wurzburger Kickers - Burghausen | 20:00 FC 08 Homburg - Saarbrücken | 20:00 Auerbach - Meuselwitz | 20:00 Neustrelitz - Viktoria Berlin | 20:00 Bamberg - Illertissen | 20:00 Bayern II - Schweinfurt | 20:30 Meppen - Goslarer | 20:30 RW Essen - Lotte | 20:30 Memmingen - Seligenporten | 19:30 Bremer - Brinkumer | 20:00 Idar-Oberstein - Elversberg II | 20:00 Rochling - Salmrohr | 20:00 Spvgg Burgbrohl - Neunkirchen | 20:00 Markranstadt - Sandersdorf | 20:00 Todesfelde - Henstedt-Ulzburg | 20:30 Luckenwalde - Malchower | 20:30 Waren - Neubrandenburg | 20:30 SV Wiesbaden - Ederbergland | 21:00 Suderelbe - Vier-und Marschlande | 20:00 Dresden II - Lokomotive Leipzig | 20:00 Lillestrom - Brann | 19:00 Jagiellonia - Cracovia | 21:30 Piast Gliwice - Lechia Gdansk | 17:00 Zaglebie - Swinoujscie | 20:00 Sandecja Nowy S. - Tychy | 18:30 Ceahlaul - ASA Targu Mures | 21:00 V. Constanta - Rapid Bucuresti | 16:00 Nosta - Kamaz | 17:00 Kirov - Rubin Kazan 2 | 17:00 Ulyanovsk - Spartak Yoshkar | 18:00 Syzran - Chelyabinsk | 18:00 Zenit-Izhevsk - Lada Togliatti | 20:20 Assyriska FF - Osters | 20:00 Eneby - Motala | 19:00 Rubin Kazan - Spartak Moscow | 18:00 Carrarese - Pontedera | 19:30 Dortmund - Chievo | 20:00 Breda - OFI Crete | 20:00 G.A. Eagles - Istanbul B.B. | 20:00 Nacional - Moura AC | 20:00 Paderborn - Wigan | 20:00 SC Mirandela - Estoril | 20:00 Roda - Helmond | 21:00 Jong FC Twente - Ross County | 21:00 Red Star - Quevilly | 21:30 Bournemouth - Swansea | 21:30 Carlisle - St. Mirren | 21:30 Boreham Wood - Arsenal U21 | 21:30 Notts County - Osasuna | 21:30 Ramsbottom - Bury | 21:45 Wrexham - Bolton U21 | 21:45 Altrincham - Shrewsbury | 21:45 Bristol Rovers - Coventry | 21:45 Sudbury - Cambridge Utd | 21:45 Havant & W - AFC Wimbledon | 21:45 Norwich - Celta Vigo | 22:45 Sporting - Lazio | 19:00 Birkebeineren - Pors Grenland | 15:00 Ural U21 - M. Saransk U21 | 17:00 Arsenal Tula U21 - Zenit Petersburg U21 | 13:00 Monaro Panthers - Tuggeranong United | 13:00 Glenorchy Knights - Kingborough Lions |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
RUS 10:00 CSKA Moscow U21 3 - 0 T. Moscow U21 78'
RUS 10:00 CSKA Moscow U21 2 - 0 T. Moscow U21 27'
RUS 10:00 CSKA Moscow U21 1 - 0 T. Moscow U21 13'
BRE 03:00 Londrina 2 - 1 Santos 90'
BRE 03:00 Londrina 1 - 1 Santos 86'
BRE 03:00 Coritiba 2 - 0 Paysandu PA 64'
BRE 03:00 Coritiba 1 - 0 Paysandu PA 43'
BRE 03:00 Londrina 1 - 0 Santos 24'
WOR 03:00 Guadalajara Chivas 0 - 1 Bayern Munich 10'
EUR 22:05 Grodig 1 - 2 Zimbru Chisinau 90'
EUR 22:05 Grodig 1 - 2 Zimbru Chisinau 89'
EUR 22:05 Grodig 1 - 2 Zimbru Chisinau 77'
EUR 21:45 St Johnstone 1 - 2 Trnava 90'
EUR 22:05 Grodig 1 - 2 Zimbru Chisinau 69'
WOR 21:30 Sheffield Utd 2 - 1 Fenerbahce 90'
EUR 22:05 Grodig 0 - 2 Zimbru Chisinau 59'
WOR 21:45 Brighton 1 - 3 Southampton 74'
EUR 21:45 St Johnstone 1 - 2 Trnava 80'
EUR 21:30 Real Sociedad 2 - 0 Aberdeen 90'
[ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] | [ 03.08.2014 ] | [ 04.08.2014 ] | [ 05.08.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Melbourne Heart
Melbourne V.
0-1
10:45
MS
Gaziosmanpasa
Kirklarelispor
1-1
13:30
MS
B.B. Ankaraspor
Orduspor
1-0
14:00
MS
FSV Frankfurt
Munich 1860
1-1
14:00
MS
Union Berlin
Arminia Bielefeld
3-1
14:00
MS
QPR
Leicester
0-1
14:15
MS
Liverpool
Cardiff
3-0
14:45
MS
Arles-Avignon
Tours
0-0
15:00
MS
Metz
Troyes
1-0
15:00
MS
VfL Osnabruck
Chemnitzer
0-1
15:00
MS
Erfurt
Stutt. Kickers
1-1
15:00
MS
Heidenheim
Duisburg
1-1
15:00
MS
Holstein Kiel
Hansa Rostock
1-2
15:00
MS
Burghausen
Preussen Munster
1-1
15:00
MS
RB Leipzig
Hallescher
0-0
15:00
MS
Unterhaching
Regensburg
0-2
15:00
MS
Wehen
Saarbrücken
1-0
15:00
MS
OFI Crete
Panetolikos
1-1
15:00
MS
Lumezzane
Savona
1-0
15:30
MS
Bassano
Santarcangelo
1-0
15:30
MS
Cesena
Reggina
1-0
16:00
MS
Cittadella
Bari
0-0
16:00
MS
Crotone
Juve Stabia
0-1
16:00
MS
Novara
Empoli
0-1
16:00
MS
Siena
Latina
1-0
16:00
MS
Brescia
Varese
2-1
16:00
MS
Carpi
Palermo
0-0
16:00
MS
Spezia
Lanciano
0-0
16:00
MS
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
0-0
16:30
MS
Freiburg
Hannover
2-0
16:30
MS
Hamburger
Mainz
1-0
16:30
MS
Dortmund
Hertha Berlin
1-2
16:30
MS
Braunschweig
Hoffenheim
1-0
16:30
MS
Sarinena
Pena
1-0
16:30
MS
Gijon B
Burgos
2-1
16:45
MS
Celta Vigo B
Tropezon
0-0
16:45
MS
Getafe B
R. Sociedad B
0-1
16:45
MS
Villarreal
Sevilla
0-1
17:00
MS
Crewe
Shrewsbury
1-0
17:00
MS
Leyton Orient
Crawley
1-2
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Port Vale
3-0
17:00
MS
Peterborough
Bradford
2-0
17:00
MS
Walsall
Carlisle
1-0
17:00
MS
Bristol Rovers
Portsmouth
1-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Torquay
0-0
17:00
MS
Hartlepool
Burton
0-1
17:00
MS
Scunthorpe
Morecambe
2-0
17:00
MS
Notts County
Bristol City
0-1
17:00
MS
Preston
Brentford
0-2
17:00
MS
Stevenage
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Northampton
Wycombe
0-2
17:00
MS
Plymouth
Bury
1-0
17:00
MS
Swindon
Coventry
0-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Cheltenham
0-1
17:00
MS
Mansfield
Accrington
1-0
17:00
MS
York
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Oldham
Colchester
0-2
17:00
MS
Rotherham
Wolves
2-1
17:00
MS
Levante UD B
Constancia
0-0
17:00
MS
Ath Bilbao B
Leganes
1-1
17:00
MS
Crystal Palace
Newcastle Utd
0-2
17:00
MS
Fulham
Manchester City
0-2
17:00
MS
Manchester United
West Ham
2-0
17:00
MS
Stoke City
Aston Villa
0-0
17:00
MS
Sunderland
Norwich
0-0
17:00
MS
West Brom
Hull City
0-1
17:00
MS
Bolton
Charlton
1-1
17:00
MS
Brighton
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Burnley
Blackpool
1-1
17:00
MS
Derby
Doncaster
1-0
17:00
MS
Reading
Wigan
0-2
17:00
MS
Sheffield Wed
Bournemouth
0-2
17:00
MS
Hereford
Cambridge Utd
1-0
17:00
MS
Welling
Wrexham
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Colwyn Bay
0-3
17:00
MS
Birmingham
Nottingham
0-0
17:00
MS
Ipswich
Watford
0-0
17:00
MS
Leeds
Barnsley
0-0
17:00
MS
Yeovil
Blackburn
0-0
17:00
MS
Salisbury
Southport
0-0
17:00
MS
Gloucester City
Gainsborough
0-0
17:00
MS
Halifax
Forest Green
1-0
17:00
MS
Histon
Bradford PA
0-0
17:00
MS
Aldershot
Tamworth
2-0
17:00
MS
Hyde
Barnet
0-0
17:00
MS
Stalybridge
Boston
2-1
17:00
MS
Luton
Gateshead
3-0
17:00
MS
Stockport
Oxford City
1-0
17:00
MS
Telford
Brackley
0-1
17:00
MS
Alfreton
Dartford
0-1
17:00
MS
Nuneaton
Woking
0-0
17:00
MS
Barrow
Solihull
0-2
17:00
MS
Vauxhall
Hednesford
1-0
17:00
MS
Chester
Lincoln
2-1
17:00
MS
Guiseley
Altrincham
1-1
17:00
MS
Leamington
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Harrogate
1-0
17:00
MS
Ebbsfleet
Sutton
1-0
17:00
MS
Stortford
Basingstoke
2-0
17:00
MS
Weston
Bromley
0-1
17:00
MS
Whitehawk
Boreham Wood
0-1
17:00
MS
Staines
Dover Ath.
2-0
17:00
MS
Benfica B
Trofense
2-0
17:00
MS
U. Madeira
Aves
0-0
17:00
MS
Atromitos
Panthrakikos
1-0
17:15
MS
AEK
Kifisias
-
17:30
MS
Huracan
Gimnastic
1-0
17:30
MS
Jong Ajax
Maastricht
2-0
17:30
MS
Ecija
Cartagena
0-2
17:30
MS
Guijuelo
Caudal Deportivo
1-1
18:00
MS
Ferreira
Rio Ave
0-0
18:00
MS
Lugo
Hercules
0-2
18:00
MS
Espanyol B
Alcoyano
0-2
18:00
MS
Amorebieta
Fuenlabrada
0-2
18:00
MS
St Etienne
Nantes
1-0
18:00
MS
El Palo
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Astra
Steaua Bucuresti
1-1
18:30
MS
Concordia
V. Constanta
1-0
18:30
MS
Atletico-MG
Guangzhou Evergrande
2-2
18:30
MS
Betis
Almeria
0-1
19:00
MS
Cercle Brugge
Genk
1-0
19:00
MS
Besiktas
Elazigspor
1-1
19:00
MS
Sanliurfaspor
Mersin
1-1
19:00
MS
Barcelona B
Gijon
1-1
19:00
MS
Alaves
Eibar
0-1
19:00
MS
Livorno
Udinese
1-1
19:00
MS
Dep. La Coruna
Numancia
2-1
19:00
MS
Albacete
Linense
0-0
19:00
MS
La Hoya Lorca
Sanluqueno
0-0
19:00
MS
Lucena
Granada CF B
0-0
19:00
MS
Real Madrid B
Cordoba
1-0
19:15
MS
Toledo
Laudio
1-0
19:30
MS
Nurnberg
Schalke
0-0
19:30
MS
San Fernando
Guadalajara
0-1
19:30
MS
Millwall
Middlesbrough
0-0
19:30
MS
Smyrnis
Olympiakos Piraeus
0-3
19:30
MS
AZ Alkmaar
Heerenveen
1-3
19:45
MS
Graafschap
Helmond
1-2
19:45
MS
Willem II
Excelsior
0-1
19:45
MS
Jong FC Twente
Achilles 29
1-0
19:45
MS
Melilla
Almeria B
1-1
20:00
MS
Guimaraes
Academica
1-0
20:15
MS
Breda
Cambuur
0-0
20:45
MS
Heracles
Vitesse
0-2
20:45
MS
Hoogstraten
Vise
0-0
21:00
MS
Charleroi
Mons
0-1
21:00
MS
Lokeren
Leuven
1-0
21:00
MS
Waregem
Oostende
0-1
21:00
MS
Atl. Madrid
Levante
1-1
21:00
MS
Mechelen
Kortrijk
1-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Lierse
1-0
21:00
MS
Bastia
Montpellier
0-0
21:00
MS
Nice
Evian TG
0-1
21:00
MS
Reims
Ajaccio
0-0
21:00
MS
Sochaux
Rennes
1-1
21:00
MS
Toulouse
Guingamp
0-0
21:00
MS
Tenerife
Sabadell
0-1
21:00
MS
Raja Casablanca
Bayern Munich
2-0
21:30
MS
Feyenoord
Zwolle
2-0
21:45
MS
Cagliari
Napoli
1-1
21:45
MS
Sporting Lisbon
Nacional
0-0
22:15
MS
Granada CF
Real Sociedad
1-2
23:00
[ 29.07.2014 ] | [ 30.07.2014 ] | [ 31.07.2014 ] | [ 01.08.2014 ] | [ 02.08.2014 ] | [ 03.08.2014 ] | [ 04.08.2014 ] | [ 05.08.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı