21 Eylül 2014, 04:53 Pazar
Canlı Sonuçlar  
17:00 Dep. Merlo - Almirante Brown | 17:00 Brown Adrogue - CA Estudiantes | 21:30 Acassuso - Barracas Central | 22:00 All Boys - Temperley | 22:00 Boca Unidos - Aldosivi | 22:00 Douglas Haig - Guaraní Antonio Franco | 23:15 Crucero del Norte - Sarmiento Junin | 02:00 Atl. Tucuman - Sportivo Belgrano | 02:00 Instituto - Nueva Chicago | 17:00 Dock Sud - Defensores Unidos | 17:00 Juventud Unida San Miguel - Argentino de Quilmes | 17:00 Flandria - Central Cordoba | 21:30 Excursionistas - Argentino de Merlo | 21:30 Deportivo Muniz - Ituzaingó | 21:30 CSR Espanol - Liniers | 22:00 Rosario Central - Arsenal Sarandi | 00:15 Banfield - Boca Juniors | 16:30 Altach (Am) - Kitzbuhel | 17:15 Admira (Am) - 1. SC Sollenau | 17:30 Salzburg - Austria Vienna | 15:30 Waasland-Beveren - St. Liege | 19:00 Club Brugge - Kortrijk | 21:00 Lokeren - Mechelen | 16:00 Tubize - KSV Roeselare | 16:00 K.RC. Mechelen - RWS Bruxelles | 16:00 Aalst - Patro Eisden | 22:00 Tupi - Sao Caetano | 22:00 Botafogo PB - ASA | 22:00 CRB - Aguia De Maraba | 22:00 SER Caxias - Madureira | 01:00 Guarani - Mogi Mirim | 22:00 Brasiliense - Villa Nova AC | 22:00 Guarani de Palhoca - Cabofriense | 22:00 Anapolina - Itapora | 22:00 Central-PE - Baraunas | 22:00 Globo - CA Porto | 22:00 Jacuipense - Coruripe | 22:00 Boavista - Metropolitano | 22:00 Brasil de Pelotas - Ituano | 22:00 Penapolense - Pelotas | 23:00 Moto Clube - Remo | 23:00 River-PI - Guarany | 23:00 Operario - Goianesia | 23:00 Tombense - Luziania | 22:00 Vitoria - Bahia | 22:00 Corinthians - Sao Paulo | 22:00 Cruzeiro - Atletico-MG | 22:00 Flamengo RJ - Fluminense | 22:00 Sport Recife - Coritiba | 00:30 Goias - Palmeiras | 00:30 Gremio - Chapecoense-SC | 00:30 Santos - Figueirense | 15:00 Odense - Sonderjyske | 17:30 FC Copenhagen - Brondby | 20:00 Nordsjaelland - Midtjylland | 14:00 Avarta - Gentofte-Vangede | 14:00 Helsingor - F. Amager | 14:00 Svebolle - Holbaek | 14:00 Odder - Thisted FC | 14:00 Svendborg - Varde | 14:00 Roskilde - Fredericia | 20:00 Viborg - Lyngby | 15:30 Tottenham - West Brom | 15:30 Leicester - Manchester United | 18:00 Everton - Crystal Palace | 18:00 Manchester City - Chelsea | 15:00 Lille - Montpellier | 18:00 Lens - St Etienne | 18:00 Monaco - Guingamp | 22:00 Paris SG - Lyon | 14:30 Dusseldorf - Heidenheim | 14:30 Union Berlin - RB Leipzig | 14:30 Karlsruher - Nurnberg | 14:30 Bautzen - Meuselwitz | 14:30 Hertha Berlin II - Halberstadt | 14:30 Neustrelitz - Zwickau | 15:00 Bremen II - TSV Havelse | 15:00 B. Moenchengladbach II - Dusseldorf II | 15:00 Garching - Bayern II | 16:00 BSV Rehden - VfR Neumunster | 16:00 Oldenburg - FT Braunschweig | 11:45 Paloma - Meiendorfer SV | 14:30 TuRU Düsseldorf - Wuppertaler | 15:00 Neubrandenburg - Zehlendorf | 15:00 Brandenburger - Furstenwalde | 15:00 Hurturkel - Pommern Greifswald | 15:00 Strausberg - Schönberg | 15:00 Hansa Rostock II - Rathenow | 15:00 Chemnitzer FC II - Schott Jena | 15:00 Cottbus II - Oberlausitz | 15:00 Eisenach - Erfurt II | 15:00 Lokomotive Leipzig - Einheit Rudolstadt | 15:00 Halle - Dresden II | 15:00 Todesfelde - Bordesholm | 15:00 Barmbek-Uhlenhorst - Elmshorn | 15:00 TSV Buchholz 08 - Halstenbek-Rellingen | 15:00 SV Pforzheim - Reutlingen | 16:00 Velbert - Hilden | 16:00 Kapellen-Erft - Germania Ratingen | 16:00 Krefeld-Fischeln - Honnepel-Niedermormter | 16:00 Duisburg II - Homberg | 16:00 Sonsbeck - Bocholt | 16:00 Baumberg - Oberhausen II | 16:00 Schwachhausen - Werder Bremen III | 16:00 Hildesheim - Eintracht Northeim | 16:00 Wunstorf - Teutonia U. | 16:00 ASC 09 Dortmund - VfB Huls | 16:00 Erndtebruck - Sprockhovel | 16:00 Alfter - Bonner | 16:00 Bergheim - Euskirchen | 16:00 Freialdenhoven - Erftstadt | 16:00 Germania Windeck - Eilendorf | 16:00 Jahn Hiesfeld - SW Essen | 16:00 Leher - VfL Bremen | 16:00 VfL Oldenburg - Spelle-Venhaus | 16:00 Gutersloh - Erkenschwick | 16:00 Westfalia Herne - Westfalia Rhynern | 16:00 Bergisch Gladbach - FC Wegberg-Beeck | 16:00 Hurth - Alemannia Aachen II | 16:00 Ennepetal - Neuenkirchen | 16:00 Drochtersen / Assel - VfL Osnabruck II | 16:00 Eintracht Rheine - Stadtlohn | 16:00 Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen | 16:00 Uphusen - Arminia Hannover | 16:00 Roland Beckum - Lippstadt | 16:00 Grohn - Bremer | 16:00 Göttingen 05 - Ottersberg | 16:00 Hammer SpVgg. - Zweckel | 16:00 Meldorf - Angeln | 16:00 Elversberg II - Pfeddersheim | 16:00 Gonsenheim - Saarbrücken II | 16:00 Salmrohr - Mechtersheim | 16:00 Schott Mainz - Diefflen | 16:00 Ammerthal - Frohnlach | 16:00 Neudrossenfeld - Spvgg Ansbach 09 | 16:00 Regensburg II - Aubstadt | 16:00 Henstedt-Ulzburg - Heider SV | 16:00 Schilksee - NTSV Strand 08 | 16:00 Pinneberg - Niendorfer TSV | 16:00 Vier-und Marschlande - Rugenbergen | 16:00 Raisting - Bad Kotzting | 16:00 Unterhaching II - Eichstatt | 16:15 Bruhl - VfL Leverkusen | 16:30 Hertha Walheim - FC Viktoria 08 | 18:00 Hankofen-Hailing - Schwabmunchen | 18:00 Pipinsried - Rain/Lech | 16:30 Wolfsburg - Bayer Leverkusen | 18:30 Köln - B. Moenchengladbach | 16:00 Asteras Tripolis - Kalloni | 18:15 Kerkyra - Giannina | 18:15 Niki Volos - Ergotelis | 18:15 Panthrakikos - Panionios | 20:30 Platanias FC - Panathinaikos | 16:30 Alexandroupoli - Akropotamos | 16:30 Eleftheroupolis - Ampelokipoi | 16:30 Evros S. - Giannitsa | 16:30 Kampaniakos - Aris | 16:30 Kastoria - Ethnikos N. A. | 16:30 Kavala - Dramas | 16:30 Panserraikos - Apollon Arnaia | 16:30 Thyella F. - Byzantio | 16:30 Feraios - Agias | 16:30 Filippiada - Opountios Martinou | 16:30 Karaiskakis - Tsaritsani | 16:30 Kozani FC - Pyrasos | 16:30 Lefkadia - Anagennisi Arta | 16:30 Makrochori - Vataniakos | 16:30 Neokaisareias - Pyrsos | 16:30 Thesprotos - Trikala F.C. | 16:30 Aiolikos FC - Achaiki | 16:30 Ermis Kiveriou - Panelefsiniakos F.C. | 16:30 Kymi - Panargiakos | 16:30 Magoulas - Panarkadikos | 16:30 Neas M. - Loutraki | 16:30 Vyzas FC - Kalamata | 16:30 Zakynthiakos - PAO Varda | 16:30 Atromitos P. - Kroussonas | 16:30 Ethnikos Piraeus - Kifisias | 16:30 Glyfada - Kissamikos | 16:30 Ierapetra - Irodotos | 16:30 Kyanos A. V. - Giouchtas | 16:30 Nea I. - AO Ilisiakos | 16:30 Triglia R. - Ionikos | 16:00 Caravaggio - Ciserano | 16:00 Pontisola - Castiglione | 16:00 ArzignanoChiampo - Triestina | 16:00 Sacilese - Ripa Fenadora | 16:00 Termoli - Castelfidardo | 16:00 Nuorese - Astrea | 16:00 Olbia - Budoni | 16:00 Cavese - San Severo | 16:00 Francavilla - Taranto | 16:00 HinterReggio - Torrecuso | 16:00 Leonfortese - Akragas | 16:00 Inveruno - Folgore Caratese | 16:00 Lecco - Pergolettese | 16:00 Biancoscudati Padova - Mori | 16:00 Clodiense - Tamai | 16:00 Fermana - Vis Pesaro | 16:00 Jesina - Matelica | 16:00 Fondi - Terracina | 16:00 San Cesareo - Sora | 16:00 Arzanese - Gallipoli | 16:00 Scafatese - Potenza | 16:00 Marcianise - Neapolis | 16:00 Rende - Roccella | 16:00 Montichiari - MapelloBonate | 16:00 Seriate - Ciliverghe Mazzano | 16:00 Giorgione - Fontanafredda | 16:00 Kras - Altovicentino | 16:00 Celano - Sambenedettese | 16:00 Civitanovese - Maceratese | 16:00 Aprilia - Anziolavinio | 16:00 Palestrina - Cynthia | 16:00 Gelbison Cilento - Puteolana | 16:00 Gioiese - Battipagliese | 16:00 Orlandina - Noto | 16:00 Belluno - Mezzocorona | 16:00 Arzachena - Viterbese | 16:00 Castellana - Olginatese | 16:00 Amiternina - Calcio Chieti | 16:00 Seregno - Pro Sesto | 16:00 Dro - Union Pro | 16:00 Agnonese - Recanatese | 16:00 Isola Liri - Ostia Mare | 16:00 Brindisi - Grottaglie | 16:00 Agropoli - Sorrento | 16:00 Virtus Verona - Villafranca | 16:00 Legnago Salus - Montebelluna | 16:00 San Nicolo - Campobasso | 16:00 Pomigliano - Andria | 16:00 Tiger Brolo - Nerostellati Frattese | 16:00 Colligiana - Bastia | 16:00 Montalto Uffugo - Due Torri | 16:00 Massese - Voluntas Spoleto | 16:00 SanGiovanni - San Donato | 16:00 Poggibonsi - Pianese | 16:00 Flaminia - Siena | 16:00 Sansepolcro - Rieti | 16:00 Bra - Vado | 16:00 Caronnese - Borgomanero | 16:00 RapalloBogliasco - Cuneo | 16:00 Sestri Levante - Acqui | 16:00 Sporting Bellinzago - Derthona | 16:00 Vallée d´Aoste - Asti | 16:00 Piacenza - Mezzolara | 16:00 Pro Settimo - OltrepoVoghera | 16:00 Sancolombano - Chieri | 16:00 Rimini - Fiorenzuola | 16:00 Porto Tolle - S.P. Padova | 16:00 Novese - Lavagnese | 16:00 Montemurlo - Fidenza | 16:00 Correggese - Imolese | 16:00 Formigine - Scandicci | 16:00 Fortis Juventus - Castelfranco | 16:00 Ribelle - Abano | 16:00 Romagna Centro - Bellaria Igea | 16:00 Thermal Abano - Este | 17:00 Argentina - Borgosesia | 18:00 MonosPolis - Sarnese | 21:00 Bisceglie - Manfredonia | 13:30 Chievo - Parma | 16:00 AS Roma - Cagliari | 16:00 Genoa - Lazio | 16:00 Sassuolo - Sampdoria | 19:00 Atalanta - Fiorentina | 19:00 Udinese - Napoli | 21:45 Palermo - Inter | 21:45 Torino - Verona | 13:30 Heracles - Twente | 15:30 Feyenoord - Ajax | 15:30 PSV - Cambuur | 15:30 AZ Alkmaar - Zwolle | 17:45 Utrecht - Groningen | 16:30 Viking - Start | 19:00 Aalesund - Stabaek | 19:00 Sarpsborg 08 - Sogndal | 19:00 Lillestrom - Odd | 21:00 Haugesund - Rosenborg | 16:30 Ruch - GKS Belchatow | 19:00 Wisla - Legia | 13:15 Sandecja Nowy S. - Suwalki | 13:30 Chrobry Glogow - Olsztyn | 16:30 Ol. Grudziadz - Zaglebie | 18:00 Belenenses - Maritimo | 18:00 Rio Ave - Arouca | 19:00 Benfica - Moreirense | 20:00 Gil Vicente - Sporting | 22:15 FC Porto - Boavista | 13:15 Beira Mar - FC Porto B | 17:00 Oliveirense - Academico Viseu | 17:30 Maritimo B - Tondela | 18:00 SC Farense - Portimonense | 18:00 Braga B - Atletico CP | 18:00 Covilha - Aves | 18:00 Feirense - Chaves | 18:00 Santa Clara - Guimaraes B | 18:00 Leixoes - Trofense | 18:00 Oriental - Olhanense | 16:00 Ceahlaul - FC Brasov | 18:30 Astra - Pandurii | 21:00 Petrolul - Steaua Bucuresti | 18:00 Arsenal Tula 2 - Z. Ryazan | 18:00 Liski - F. Voronezh | 12:30 Trival Valderas - Rayo Vallecano B | 12:30 Zaragoza B - Cornella | 13:00 Real Aviles - Burgos | 13:00 Mallorca B - Reus Deportiu | 13:00 Arroyo - Almeria B | 13:00 Betis B - Marbella | 13:00 Atl. Madrid B - Tudelano | 13:00 Getafe B - Conquense | 13:00 Gimnastic - Hercules | 13:00 Sant Andreu - Baleares | 13:00 Cartagena - Melilla | 13:00 L Hospitalet - Badalona | 13:00 Gijon B - Leonesa | 13:00 Fuenlabrada - Las Palmas B | 13:00 Cordoba B - La Hoya Lorca | 13:15 Guadalajara - Sestao | 18:00 Somozas - Valladolid B | 18:00 Tropezon - Ferrol | 18:00 Amorebieta - Socuellamos | 18:00 Huesca - R. Sociedad B | 18:00 R. Oviedo - Guijuelo | 18:30 Olimpic Xativa - Alcoyano | 18:30 Jaen - La Roda | 19:00 Zamora - Celta Vigo B | 19:00 Barakaldo - Leioa | 19:00 Linense - Sevilla B | 19:00 Villanovense - UCAM Murcia | 19:00 Coruxo FC - Langreo | 19:00 Toledo - R. Union | 20:00 Eldense - Olot | 13:00 Osasuna - Mallorca | 18:00 Girona - Betis | 19:15 Leganes - Santander | 21:00 Valladolid - Tenerife | 22:00 Albacete - Numancia | 13:00 Real Sociedad - Almeria | 18:00 Villarreal - Rayo Vallecano | 20:00 Cordoba - Sevilla | 22:00 Levante - Barcelona | 18:00 Assyriska FF - Husqvarna | 18:00 Sundsvall - Varnamo | 19:20 Hammarby - Syrianska | 16:00 Kalmar - Djurgården | 16:00 AIK - Halmstad | 16:00 Mjallby - Elfsborg | 18:30 Malmo FF - Helsingborg | 16:00 Pazarspor - Altay | 17:00 Sanliurfaspor - Elazigspor | 19:00 Adana Demirspor - Alanyaspor | 14:30 Kasimpasa - Kardemir Karabuk | 17:00 Sivasspor - Konyaspor | 20:00 Fenerbahce - Gaziantepspor | 12:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Moscow | 16:00 SJK - TPS | 18:30 MyPa - VPS | 18:30 HJK - Mariehamn | 16:00 Tromsdalen - Sandefjord | 16:00 Kristiansund - Tromso | 16:00 Hodd - Fredrikstad | 17:00 Strommen - Nest-Sotra | 19:00 Alta - Mjondalen | 19:00 Bryne - Ham-Kam | 19:00 Ranheim - Honefoss | 19:00 Ull/Kisa - Baerum | 14:00 Moss - Medkila | 16:00 Nybergsund - Rodde | 16:00 Harstad - Skeid | 17:00 Gjovik-Lyn - Molde 2 | 17:00 Grorud - Floro | 18:00 Brumunddal - Traeff | 18:00 Eidsvold - Finnsnes | 17:30 Skelleftea - Vasteras SK | 18:00 Brage - Vasalunds | 18:00 Norrby - Uddevalla | 10:00 Wolves FC - Peninsula | 12:00 Forli - Carrarese | 13:30 Martina Franca - Ischia | 13:30 FeralpiSalo - Torres | 15:30 Aversa - Savoia | 15:30 Monza - Real Vicenza | 15:30 Tuttocuoio - L Aquila | 15:30 Prato - Savona | 17:00 Benevento - Foggia | 17:00 Renate - Mantova | 17:00 Spal - Ascoli | 19:00 Juve Stabia - Barletta | 19:00 Como - Venezia | 19:00 Grosseto - Pistoiese | 15:00 T. Moscow U21 - Dynamo Moscow U21 | 17:00 AD Sanjoanense - Maritimo C | 17:00 Aljustrelense - Lusitano VRSA | 17:00 Anadia - Gafanha | 17:00 Estarreja - Gouveia | 17:00 Fabril do Barreiro - Sintrense | 17:00 Famalicao - GD Ribeirao | 17:00 Fatima - Atletico O. | 17:00 GD Braganca - Cerveira | 17:00 Louletano - CDR Quarteirense | 17:00 Mortagua - Nogueirense | 17:00 Pedras Rubras - Moimenta | 17:00 Pombal - GD Tourizense | 17:00 Salgueiros - Coimbroes | 17:00 SC Mirandela - Santa Maria FC | 17:00 Sertanense - Riachense | 17:00 Sousense - Lusitania FC | 17:00 Tirsense - SC Vila Real | 17:00 Torreense - Caldas | 17:00 Ferreiras - Atlético SC | 17:00 Sacavenense - Dezembro | 17:00 Santa Eulalia - Amarante | 17:00 SB Castelo Branco - Vitoria Sernache | 17:00 Sobrado - Gondomar | 17:00 AD Fafe - Vieira | 17:00 AD Limianos - Pedras Salgadas | 17:00 Alcanenense - Mafra | 17:00 Electrico - Leiria | 17:00 Naval - Pampilhosa | 17:00 Pinhalnovense - Casa Pia | 17:00 Sao Joao Ver - Lusitano FCV | 17:00 SC Vianense - Vilaverdense | 17:00 Uniao Montemor - Cova De Piedade | 17:00 Varzim - Vizela | 17:00 AD Oliveirense - Felgueiras | 17:00 FC Cesarense - Camacha | 17:00 Loures - Malveira | 17:00 Oliveira Hospital - Sourense | 17:00 SC Praiense - SC Angrense | 16:30 Slovenia U17 - Portugal U17 | 16:30 Turkey U17 - Northern Ireland U17 | 16:00 Fleury-Merogis - Yzeure | 16:00 Metz II - Sochaux II |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 03:00 Bragantino 2 - 0 Luverdense 89'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 71'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 68'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 63'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 61'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 61'
BRE 03:00 Bragantino 2 - 0 Luverdense 58'
BRE 03:00 Bragantino 2 - 0 Luverdense 58'
BRE 03:00 Bragantino 1 - 0 Luverdense 52'
BRE 03:00 Bragantino 2 - 0 Luverdense 49'
ARJ 02:10 Velez Sarsfield 0 - 0 Atl. Rafaela 89'
ARJ 02:10 Velez Sarsfield 0 - 0 Atl. Rafaela 85'
BRE 03:00 Criciuma 0 - 1 Botafogo RJ 38'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 35'
BRE 03:00 Criciuma 0 - 1 Botafogo RJ 38'
BRE 03:00 Criciuma 1 - 1 Botafogo RJ 33'
ARJ 02:10 Velez Sarsfield 0 - 0 Atl. Rafaela 61'
ARJ 02:10 Velez Sarsfield 0 - 0 Atl. Rafaela 61'
BRE 03:00 Boa 1 - 0 Parana 29'
[ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] | [ 24.09.2014 ] | [ 25.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Melbourne Heart
Melbourne V.
0-1
10:45
MS
Gaziosmanpasa
Kirklarelispor
1-1
13:30
MS
B.B. Ankaraspor
Orduspor
1-0
14:00
MS
FSV Frankfurt
Munich 1860
1-1
14:00
MS
Union Berlin
Arminia Bielefeld
3-1
14:00
MS
QPR
Leicester
0-1
14:15
MS
Liverpool
Cardiff
3-0
14:45
MS
Arles-Avignon
Tours
0-0
15:00
MS
Metz
Troyes
1-0
15:00
MS
VfL Osnabruck
Chemnitzer
0-1
15:00
MS
Erfurt
Stutt. Kickers
1-1
15:00
MS
Heidenheim
Duisburg
1-1
15:00
MS
Holstein Kiel
Hansa Rostock
1-2
15:00
MS
Burghausen
Preussen Munster
1-1
15:00
MS
RB Leipzig
Hallescher
0-0
15:00
MS
Unterhaching
Regensburg
0-2
15:00
MS
Wehen
Saarbrücken
1-0
15:00
MS
OFI Crete
Panetolikos
1-1
15:00
MS
Lumezzane
Savona
1-0
15:30
MS
Bassano
Santarcangelo
1-0
15:30
MS
Cesena
Reggina
1-0
16:00
MS
Cittadella
Bari
0-0
16:00
MS
Crotone
Juve Stabia
0-1
16:00
MS
Novara
Empoli
0-1
16:00
MS
Siena
Latina
1-0
16:00
MS
Brescia
Varese
2-1
16:00
MS
Carpi
Palermo
0-0
16:00
MS
Spezia
Lanciano
0-0
16:00
MS
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
0-0
16:30
MS
Freiburg
Hannover
2-0
16:30
MS
Hamburger
Mainz
1-0
16:30
MS
Dortmund
Hertha Berlin
1-2
16:30
MS
Braunschweig
Hoffenheim
1-0
16:30
MS
Sarinena
Pena
1-0
16:30
MS
Gijon B
Burgos
2-1
16:45
MS
Celta Vigo B
Tropezon
0-0
16:45
MS
Getafe B
R. Sociedad B
0-1
16:45
MS
Villarreal
Sevilla
0-1
17:00
MS
Crewe
Shrewsbury
1-0
17:00
MS
Leyton Orient
Crawley
1-2
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Port Vale
3-0
17:00
MS
Peterborough
Bradford
2-0
17:00
MS
Walsall
Carlisle
1-0
17:00
MS
Bristol Rovers
Portsmouth
1-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Torquay
0-0
17:00
MS
Hartlepool
Burton
0-1
17:00
MS
Scunthorpe
Morecambe
2-0
17:00
MS
Notts County
Bristol City
0-1
17:00
MS
Preston
Brentford
0-2
17:00
MS
Stevenage
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Northampton
Wycombe
0-2
17:00
MS
Plymouth
Bury
1-0
17:00
MS
Swindon
Coventry
0-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Cheltenham
0-1
17:00
MS
Mansfield
Accrington
1-0
17:00
MS
York
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Oldham
Colchester
0-2
17:00
MS
Rotherham
Wolves
2-1
17:00
MS
Levante UD B
Constancia
0-0
17:00
MS
Ath Bilbao B
Leganes
1-1
17:00
MS
Crystal Palace
Newcastle Utd
0-2
17:00
MS
Fulham
Manchester City
0-2
17:00
MS
Manchester United
West Ham
2-0
17:00
MS
Stoke City
Aston Villa
0-0
17:00
MS
Sunderland
Norwich
0-0
17:00
MS
West Brom
Hull City
0-1
17:00
MS
Bolton
Charlton
1-1
17:00
MS
Brighton
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Burnley
Blackpool
1-1
17:00
MS
Derby
Doncaster
1-0
17:00
MS
Reading
Wigan
0-2
17:00
MS
Sheffield Wed
Bournemouth
0-2
17:00
MS
Hereford
Cambridge Utd
1-0
17:00
MS
Welling
Wrexham
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Colwyn Bay
0-3
17:00
MS
Birmingham
Nottingham
0-0
17:00
MS
Ipswich
Watford
0-0
17:00
MS
Leeds
Barnsley
0-0
17:00
MS
Yeovil
Blackburn
0-0
17:00
MS
Salisbury
Southport
0-0
17:00
MS
Gloucester City
Gainsborough
0-0
17:00
MS
Halifax
Forest Green
1-0
17:00
MS
Histon
Bradford PA
0-0
17:00
MS
Aldershot
Tamworth
2-0
17:00
MS
Hyde
Barnet
0-0
17:00
MS
Stalybridge
Boston
2-1
17:00
MS
Luton
Gateshead
3-0
17:00
MS
Stockport
Oxford City
1-0
17:00
MS
Telford
Brackley
0-1
17:00
MS
Alfreton
Dartford
0-1
17:00
MS
Nuneaton
Woking
0-0
17:00
MS
Barrow
Solihull
0-2
17:00
MS
Vauxhall
Hednesford
1-0
17:00
MS
Chester
Lincoln
2-1
17:00
MS
Guiseley
Altrincham
1-1
17:00
MS
Leamington
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Harrogate
1-0
17:00
MS
Ebbsfleet
Sutton
1-0
17:00
MS
Stortford
Basingstoke
2-0
17:00
MS
Weston
Bromley
0-1
17:00
MS
Whitehawk
Boreham Wood
0-1
17:00
MS
Staines
Dover Ath.
2-0
17:00
MS
Benfica B
Trofense
2-0
17:00
MS
U. Madeira
Aves
0-0
17:00
MS
Atromitos
Panthrakikos
1-0
17:15
MS
AEK
Kifisias
-
17:30
MS
Huracan
Gimnastic
1-0
17:30
MS
Jong Ajax
Maastricht
2-0
17:30
MS
Ecija
Cartagena
0-2
17:30
MS
Guijuelo
Caudal Deportivo
1-1
18:00
MS
Ferreira
Rio Ave
0-0
18:00
MS
Lugo
Hercules
0-2
18:00
MS
Espanyol B
Alcoyano
0-2
18:00
MS
Amorebieta
Fuenlabrada
0-2
18:00
MS
St Etienne
Nantes
1-0
18:00
MS
El Palo
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Astra
Steaua Bucuresti
1-1
18:30
MS
Concordia
V. Constanta
1-0
18:30
MS
Atletico-MG
Guangzhou Evergrande
2-2
18:30
MS
Betis
Almeria
0-1
19:00
MS
Cercle Brugge
Genk
1-0
19:00
MS
Besiktas
Elazigspor
1-1
19:00
MS
Sanliurfaspor
Mersin
1-1
19:00
MS
Barcelona B
Gijon
1-1
19:00
MS
Alaves
Eibar
0-1
19:00
MS
Livorno
Udinese
1-1
19:00
MS
Dep. La Coruna
Numancia
2-1
19:00
MS
Albacete
Linense
0-0
19:00
MS
La Hoya Lorca
Sanluqueno
0-0
19:00
MS
Lucena
Granada CF B
0-0
19:00
MS
Real Madrid B
Cordoba
1-0
19:15
MS
Toledo
Laudio
1-0
19:30
MS
Nurnberg
Schalke
0-0
19:30
MS
San Fernando
Guadalajara
0-1
19:30
MS
Millwall
Middlesbrough
0-0
19:30
MS
Smyrnis
Olympiakos Piraeus
0-3
19:30
MS
AZ Alkmaar
Heerenveen
1-3
19:45
MS
Graafschap
Helmond
1-2
19:45
MS
Willem II
Excelsior
0-1
19:45
MS
Jong FC Twente
Achilles 29
1-0
19:45
MS
Melilla
Almeria B
1-1
20:00
MS
Guimaraes
Academica
1-0
20:15
MS
Breda
Cambuur
0-0
20:45
MS
Heracles
Vitesse
0-2
20:45
MS
Hoogstraten
Vise
0-0
21:00
MS
Charleroi
Mons
0-1
21:00
MS
Lokeren
Leuven
1-0
21:00
MS
Waregem
Oostende
0-1
21:00
MS
Atl. Madrid
Levante
1-1
21:00
MS
Mechelen
Kortrijk
1-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Lierse
1-0
21:00
MS
Bastia
Montpellier
0-0
21:00
MS
Nice
Evian TG
0-1
21:00
MS
Reims
Ajaccio
0-0
21:00
MS
Sochaux
Rennes
1-1
21:00
MS
Toulouse
Guingamp
0-0
21:00
MS
Tenerife
Sabadell
0-1
21:00
MS
Raja Casablanca
Bayern Munich
2-0
21:30
MS
Feyenoord
Zwolle
2-0
21:45
MS
Cagliari
Napoli
1-1
21:45
MS
Sporting Lisbon
Nacional
0-0
22:15
MS
Granada CF
Real Sociedad
1-2
23:00
[ 18.09.2014 ] | [ 19.09.2014 ] | [ 20.09.2014 ] | [ 21.09.2014 ] | [ 22.09.2014 ] | [ 23.09.2014 ] | [ 24.09.2014 ] | [ 25.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı