21 Aralık 2014, 00:50 Pazar
Canlı Sonuçlar  
09:00 Sydney FC - Wellington Phoenix | 16:30 Gent - St. Liege | 20:00 Club Brugge - Genk | 22:00 Lokeren - Kortrijk | 16:30 Woluwe Zaventem - ASV Geel | 17:00 RWS Bruxelles - Seraing Utd | 21:00 America PE - Atletico PE | 22:00 Central-PE - CA Porto | 22:00 Pesqueira - Vera Cruz | 22:00 Serra Talhada - Ypiranga | 16:30 Newcastle Utd - Sunderland | 19:00 Liverpool - Arsenal | 16:00 Marseille - Lille | 19:00 St Etienne - Evian TG | 23:00 Bordeaux - Lyon | 15:30 Bochum - Aue | 15:30 Darmstadt - Ingolstadt | 15:30 Kaiserslautern - Sandhausen | 17:30 Hertha Berlin - Hoffenheim | 19:30 Freiburg - Hannover | 16:00 Panionios - Atromitos | 18:15 Niki Volos - Panetolikos | 18:15 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi | 18:15 Ergotelis - Giannina | 20:30 Levadiakos - PAOK | 13:00 Kalamata - Aiolikos FC | 16:00 Akropotamos - Ethnikos N. A. | 16:00 Apollon Arnaia - Eleftheroupolis | 16:00 Byzantio - Kastoria | 16:00 Giannitsa - Kampaniakos | 16:00 Agias - Vataniakos | 16:00 Anagennisi Arta - Thesprotos | 16:00 Filippiada - Kozani FC | 16:00 Neokaisareias - Feraios | 16:00 Kymi - Zakynthiakos | 16:00 Loutraki - Panelefsiniakos F.C. | 16:00 Panarkadikos - Ermis Kiveriou | 16:00 PAO Varda - Mandraikos | 16:00 Vyzas FC - Achaiki | 16:00 AO Ilisiakos - Irodotos | 16:00 Atromitos P. - Kyanos A. V. | 16:00 Ethnikos Piraeus - Triglia R. | 16:00 Ierapetra - Giouchtas | 16:00 Kifisias - Kissamikos | 16:00 Nea I. - Glyfada | 16:00 Dramas - Ampelokipoi | 16:00 Evros S. - Aris | 16:00 Panserraikos - Kavala | 16:00 Lefkadia - Trikala F.C. | 16:00 Opountios Martinou - Karaiskakis | 16:00 Pyrsos - Makrochori | 16:00 Magoulas - Neas M. | 16:00 Kroussonas - Ionikos | 16:00 Thyella F. - Alexandroupoli | 16:00 Pyrasos - Tsaritsani | 16:00 Karditsa - A. Asteras | 16:00 Ermionidas-Ermis - Kallithea | 16:00 Zakynthos - Kalamaria | 16:00 Fostiras - AO Paniliakos | 17:00 Iraklis - Lamia | 19:00 AEK - Psachna | 19:00 AO Paniliakos - AEK | 19:00 Psachna - Acharnaikos | 19:00 AEL Larissa - Karditsa | 19:00 Panegialios FC - Episkopi | 19:00 A. Asteras - Zakynthos | 19:00 Pierikos - Gazoros | 16:30 Amiternina - San Nicolo | 16:30 Pontisola - Pro Sesto | 16:30 Giorgione - Montebelluna | 16:30 Colligiana - Gualdo Casacastalda | 16:30 Villabiagio - Rieti | 16:30 Fano - Calcio Chieti | 16:30 Termoli - Vis Pesaro | 16:30 Fondi - Viterbese | 16:30 Isola Liri - Sora | 16:30 Manfredonia - San Severo | 16:30 Puteolana - Taranto | 16:30 HinterReggio - Sorrento | 16:30 Nerostellati Frattese - Roccella | 16:30 Sondrio - Folgore Caratese | 16:30 Belluno - Union Pro | 16:30 Fontanafredda - Triestina | 16:30 Flaminia - Poggibonsi | 16:30 Civitanovese - Campobasso | 16:30 Giulianova - Castelfidardo | 16:30 Olbia - Arzachena | 16:30 Ostia Mare - Cynthia | 16:30 Brindisi - Arzanese | 16:30 Pomigliano - Monopoli | 16:30 Marcianise - Akragas | 16:30 ArzignanoChiampo - Tamai | 16:30 Legnago Salus - Sacilese | 16:30 Seregno - Castiglione | 16:30 Dro - Kras | 16:30 Foligno - Ponsacco | 16:30 Gavorrano - Siena | 16:30 Agnonese - Maceratese | 16:30 Jesina - Fermana | 16:30 Anziolavinio - Astrea | 16:30 Palestrina - Terracina | 16:30 Cavese - Potenza | 16:30 Francavilla - Sarnese | 16:30 Rende - Due Torri | 16:30 Tiger Brolo - Battipagliese | 16:30 Sansepolcro - Trestina | 16:30 Celano - Matelica | 16:30 Bisceglie - Andria | 16:30 US Scafatese - Gallipoli | 16:30 Gioiese - Leonfortese | 16:30 Mezzocorona - Mori | 16:30 Massese - Bastia | 16:30 Sambenedettese - Recanatese | 16:30 Aprilia - Budoni | 16:30 San Cesareo - Castelli Romani | 16:30 Gelbison Cilento - Grottaglie | 16:30 Torrecuso - Noto | 16:30 SanGiovanni - Pianese | 16:30 Acqui - Bra | 16:30 Asti - Borgomanero | 16:30 Chieri - Sestri Levante | 16:30 Cuneo - Vallée d´Aoste | 16:30 Derthona - RapalloBogliasco | 16:30 Lavagnese - Caronnese | 16:30 Sancolombano - Argentina | 16:30 Sporting Bellinzago - Pro Settimo | 16:30 Vado - OltrepoVoghera | 16:30 Abano - Fortis Juventus | 16:30 Bellaria Igea - S.P. Padova | 16:30 Correggese - Rimini | 16:30 Este - Romagna Centro | 16:30 Fiorenzuola - Ribelle | 16:30 Formigine - Porto Tolle | 16:30 Imolese - Thermal Abano | 16:30 Mezzolara - Castelfranco | 14:30 Verona - Chievo | 17:00 Atalanta - Palermo | 17:00 Fiorentina - Empoli | 17:00 Sampdoria - Udinese | 17:00 Torino - Genoa | 22:45 Inter - Lazio | 14:30 Vitesse - Heracles | 16:30 Breda - Feyenoord | 16:30 Excelsior - Ajax | 18:45 Twente - Willem II | 16:30 Nijmegen - Maastricht | 16:30 Roda - Den Bosch | 16:30 Venlo - Sittard | 19:00 Arouca - Maritimo | 19:00 Academica - Penafiel | 19:00 Moreirense - Boavista | 20:00 Benfica - Gil Vicente | 22:15 Nacional - Sporting | 14:00 Benfica B - Maritimo B | 14:15 Portimonense - Oliveirense | 18:00 Aves - Tondela | 18:00 Beira Mar - Atletico CP | 18:00 Chaves - Freamunde | 18:00 Guimaraes B - Sporting B | 18:00 SC Farense - Leixoes | 18:00 Braga B - FC Porto B | 18:00 Olhanense - Academico Viseu | 18:00 Oriental - Covilha | 19:00 Santa Clara - Trofense | 19:00 U. Madeira - Feirense | 13:30 Sestao - Las Palmas B | 13:30 Trival Valderas - Ath Bilbao B | 13:30 Zaragoza B - Hercules | 14:00 Huracan - L Hospitalet | 14:00 Reus Deportiu - Lleida | 14:00 Mallorca B - Baleares | 14:00 San Roque - La Hoya Lorca | 14:00 Huesca - Tudelano | 14:00 Marino de Luanco - Ferrol | 14:00 Atl. Madrid B - Leioa | 14:00 Arroyo - Cacereno | 14:15 Toledo - Socuellamos | 18:15 Coruxo FC - Celta Vigo B | 19:00 Tropezon - Real Aviles | 19:00 Zamora - Burgos | 19:00 Villanovense - Cadiz | 19:00 Linense - Marbella | 19:00 Cornella - Alcoyano | 14:00 Betis - Santander | 14:15 Albacete - Llagostera | 19:00 Gijon - Alcorcon | 20:15 Leganes - Recreativo Huelva | 21:00 Las Palmas - Osasuna | 21:00 Valladolid - Barcelona B | 14:00 Villarreal - Dep. La Coruna | 19:00 Granada CF - Getafe | 21:00 Elche - Malaga | 23:00 Ath Bilbao - Atl. Madrid | 14:30 Bayrampasa - Fethiyespor | 14:30 Iskenderun - Aydinspor | 14:30 Ofspor - Tarsus | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Umraniyespor | 14:30 Keciorengucu - Yeni Malatyaspor | 14:30 Menemen Bld. - Hacettepe | 14:30 Anadolu Selcukluspor - Trabzon | 14:30 Pendikspor - Karagumruk | 14:30 Tokatspor - Turgutluspor | 14:30 Manisaspor - Bucaspor | 14:30 Orduspor - Denizlispor | 14:30 Karsiyaka - Alanyaspor | 14:30 Elazigspor - Boluspor | 19:30 Samsunspor - Adana Demirspor | 14:30 Balikesirspor - Kasimpasa | 17:00 Bursaspor - Trabzonspor | 20:00 Besiktas - Akhisar Genclik Spor | 14:00 Uzbekistan - Jordan | 14:35 China - Palestine | 13:00 Salernitana - Messina | 14:30 Torres - Cremonese | 14:30 Ischia - Lecce | 16:30 Arezzo - Novara | 16:30 Teramo - Savona | 16:30 Catanzaro - Reggina | 16:30 Alessandria - Renate | 18:00 Reggiana - Lucchese | 18:00 Benevento - Nuova Cosenza | 18:00 Lamezia - Juve Stabia | 18:00 Bassano - Monza | 20:00 Melfi - Matera | 20:00 Forli - San Marino | 20:00 Pavia - Como | 18:00 AD Fafe - Pedras Salgadas | 18:00 AD Limianos - SC Vianense | 18:00 AD Sanjoanense - Gouveia | 18:00 Aljustrelense - Operario | 18:00 Anadia - Lusitano FCV | 18:00 Famalicao - Tirsense | 18:00 Felgueiras - SC Vila Real | 18:00 Lusitania FC - Moimenta | 18:00 Oliveira Hospital - Pampilhosa | 18:00 Sacavenense - Fabril do Barreiro | 18:00 Salgueiros - Cinfaes | 18:00 SC Espinho - Pedras Rubras | 18:00 SC Mirandela - Vieira | 18:00 Sobrado - Coimbroes | 18:00 Sourense - GD Tourizense | 18:00 Sousense - Gondomar | 18:00 Varzim - Amarante | 18:00 Atletico O. - Leiria | 18:00 Atlético SC - Moura AC | 18:00 Casa Pia - Sintrense | 18:00 Estarreja - Gafanha | 18:00 Ferreiras - SC Angrense | 18:00 GD Braganca - Santa Maria FC | 18:00 Loures - Dezembro | 18:00 Mortagua - Pombal | 18:00 Pinhalnovense - Cova De Piedade | 18:00 Sao Joao Ver - FC Cesarense | 18:00 SB Castelo Branco - Nogueirense | 18:00 Sertanense - Mafra | 18:00 Torreense - Riachense | 18:00 AD Oliveirense - Vizela | 18:00 Alcanenense - Electrico | 18:00 Louletano - Lusitano VRSA | 18:00 Uniao Montemor - Malveira | 18:00 SC Praiense - CDR Quarteirense | 16:30 Metz II - Sarre Union | 16:30 St Etienne II - Viry-Chatillon |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 90'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 90'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 81'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 80'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 2 Espanyol 77'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 72'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 67'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 85'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 84'
İS 23:00 Numancia 6 - 6 Lugo 90'
İS 23:00 Numancia 5 - 6 Lugo 90'
POR 23:15 Estoril 1 - 0 Guimaraes 74'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 1 Espanyol 45'
İS 23:00 Numancia 4 - 6 Lugo 85'
İS 00:00 Rayo Vallecano 1 - 3 Espanyol 40'
İS 23:00 Numancia 3 - 6 Lugo 81'
İS 23:00 Numancia 6 - 6 Lugo 79'
[ 17.12.2014 ] | [ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Costa Rica
South Korea
0-1
03:00
MS
Boca Juniors
River Plate
0-2
03:10
MS
Melbourne V.
Sydney FC
0-3
08:00
MS
WS Wanderers
Perth Glory
2-0
10:00
MS
Moldova U21
Zenit Petersburg U21
0-1
10:00
MS
Belarus U21
Latvia U21
0-0
12:15
MS
Sevilla B
Arroyo
1-0
12:30
MS
Barakaldo
Getafe B
0-0
12:30
MS
Honefoss (Nor)
Jevnaker (Nor)
-
12:30
MS
Gijon
Recreativo Huelva
0-0
13:00
MS
Cacereno
Lucena
0-1
13:00
MS
Almeria
Getafe
0-0
13:00
MS
Atl. Madrid B
Las Palmas B
0-1
13:00
MS
Conquense
R. Union
0-0
13:00
MS
Leganes
Puerta Bonita
1-0
13:00
MS
Real Madrid C
Tudelano
0-1
13:00
MS
Badalona
L Hospitalet
0-0
13:00
MS
Constancia
Villarreal B
0-1
13:00
MS
Elche B
Huracan
0-0
13:00
MS
Gimnastic
Sant Andreu
0-0
13:00
MS
Llagostera
Prat
1-1
13:00
MS
Cadiz
Ecija
0-1
13:00
MS
Granada CF B
Melilla
2-0
13:00
MS
Guadalajara
Algeciras
1-0
13:00
MS
Olot
Baleares
0-0
13:00
MS
La Roda
La Hoya Lorca
0-1
13:15
MS
Dardanelspor
Aydinspor
0-1
13:30
MS
Eyupspor
Altay
0-0
13:30
ERT
Korfez
Bozuyukspor
-
13:30
MS
Nazillispor
Alanyaspor
0-0
13:30
MS
Polatli Bugsasspor
Ofspor
1-1
13:30
MS
Yeni Malatyaspor
Sariyer
0-0
13:30
MS
Altinordu
Tepecik
2-0
13:30
MS
Anadolu Selcukluspor
Tokatspor
0-0
13:30
MS
Kizilcahamamspor
Bayrampasa
2-1
13:30
MS
Kartalspor
Tarsus
0-0
13:30
MS
Gungoren
Ankaragucu
0-1
13:30
MS
Hatayspor
Gumushanespor
0-0
13:30
ERT
Cankiri
Giresunspor
-
13:30
MS
Inegolspor
Kirklarelispor
1-0
13:30
MS
Diyarbakir Diski
Iskenderun
1-0
13:30
MS
Pazarspor
Bandirmaspor
0-1
13:30
MS
Turgutluspor
Pendikspor
0-1
13:30
MS
Sivasspor
Kayserispor
0-0
13:30
MS
Cambuur
Heerenveen
2-0
13:30
MS
Excelsior
Jong PSV
0-0
13:30
MS
Vitesse
Nijmegen
1-0
13:30
MS
Boluspor
Gaziantep BB
0-0
13:30
MS
Kahramanmarasspor
Sanliurfaspor
0-1
13:30
MS
Tavsanli Linyitspor
Bucaspor
1-0
13:30
MS
Verona
AS Roma
0-1
13:30
İPT
Helios (Ukr)
FC Poltava (Ukr)
-
14:00
MS
Korona Kielce (Pol)
Sandecja Nowy S. (Pol)
2-1
14:00
MS
Olympos Kerkyra
Doxa P.
-
14:30
MS
Kazakhstan U21
Moscow U21
1-0
14:30
MS
Aalborg (Den)
Vejle (Den)
2-0
14:30
MS
Pannaxiakos
AEK
-
14:45
MS
Locarno (Sui)
Zurich (Sui)
0-2
14:45
MS
Manisaspor
Adanaspor AS
0-0
15:00
MS
Vyzas FC
Episkopi
0-2
15:00
MS
Magoulas
Panegialios FC
1-0
15:00
MS
Psachna
Acharnaikos
0-0
15:00
MS
AO Paniliakos
Kallithea
0-0
15:00
MS
Glyfada
Fostiras
0-0
15:00
MS
Gazoros
Kavala
0-0
15:00
MS
Kassiopi
Dramas
1-0
15:00
MS
Akropotamos
Petroussa
-
15:00
MS
Ethnikos N. A.
Ampelokipoi
-
15:00
MS
Kosmio
Kilkisiakos
-
15:00
MS
AEL Larissa
Kastor
-
15:00
MS
Filippiada
Kozani FC
-
15:00
MS
Pyrsos FC
Kranoula
-
15:00
MS
Thesprotos
Tsaritsani
-
15:00
MS
Achilleas D.
Makrochori
-
15:00
MS
Ambeloniakos
Agias
-
15:00
MS
Naousa
Chalkis
-
15:00
MS
Neokaisareias
AO Karditsa
-
15:00
MS
Pyrgetos F.
Lefkadia
-
15:00
MS
Terpsithea
Lamia
-
15:00
MS
Aitolikou
Panopoulou
-
15:00
MS
Kalamata
Sageikon
-
15:00
MS
Korinthos
PAO Varda
-
15:00
MS
Neas M.
Messiniakos
-
15:00
MS
AO Proodeftiki
Ionikos
-
15:00
MS
Atromitos P.
Panelefsiniakos F.C.
-
15:00
MS
Kissamikos
Giouchtas
-
15:00
MS
Olympiakos L.
Mykonos
-
15:00
MS
Rouvas
Pefkis
-
15:00
MS
Trachones
Atsalenios FC
-
15:00
MS
AO Ilisiakos
Triglia R.
-
15:00
MS
Kroussonas
Irodotos
-
15:00
MS
Kyanos A. V.
Agios Nikolaos
-
15:00
MS
Peristeri
Kifisias
-
15:00
MS
Thyella D.
PAE Egaleo
-
15:00
MS
Aiginiakos
Vataniakos
2-0
15:00
MS
Lakkomatos
Makedonikos
-
15:00
MS
Kampaniakos
Agios Thomas
-
15:00
MS
Feraios
Kymi
-
15:00
MS
Achaiki
Panarkadikos
-
15:00
MS
Karaiskakis
Missolonghi
-
15:00
MS
Nea I.
Doxa Vyronas
-
15:00
MS
Mandraikos
Peramaikos
-
15:00
MS
Levadiakos
Aris
0-1
15:00
MS
Giannitsa
Iraklis
0-1
15:00
MS
A. Asteras
Chrisoupolis
-
15:00
MS
Kokkinokhoma
Sidirokastro
-
15:00
MS
Kastoria
Kordeliou
-
15:00
MS
Tilikratis L.
Thesprotikou
-
15:00
MS
Ermionidas-Ermis
Pannafpliakos
-
15:00
MS
Panargiakos
Lappa
-
15:00
MS
Lyon
Evian TG
2-0
15:00
MS
Sheffield Utd
Fulham
1-0
15:00
MS
DVTK (Hun)
FC Botosani (Rou)
1-0
15:00
MS
NK Zagreb (Cro)
Zavrc (Slo)
0-0
15:00
MS
Mariehamn (Fin)
Gefle (Swe)
0-1
15:30
MS
Elazigspor
Akhisar Genclik Spor
1-0
15:30
MS
Sparta Rotterdam
Volendam
1-1
15:30
MS
Genk
Gent
1-2
15:30
MS
G.A. Eagles
Ajax
0-0
15:30
MS
Reggiana
Carrarese
0-0
15:30
MS
Savona
Cremonese
1-0
15:30
MS
Sudtirol
Como
0-1
15:30
MS
Vicenza
Venezia
0-0
15:30
MS
Barletta
Frosinone
0-1
15:30
MS
L Aquila
Ascoli
0-0
15:30
MS
Paganese
Viareggio
0-1
15:30
MS
Monza
Real Vicenza
2-1
15:30
MS
Renate
Rimini
1-1
15:30
MS
Foggia
Melfi
2-0
15:30
MS
Poggibonsi
Sorrento
0-0
15:30
MS
Folgore Caratese
Santhia
-
15:30
MS
Sestri Levante
Dronero
-
15:30
MS
Legnago Salus
Piacenza
0-1
15:30
MS
MapelloBonate
Olginatese
-
15:30
MS
Ripa Fenadora
Trissino-Valdagno
1-1
15:30
MS
Sanvitese
Tamai
0-1
15:30
MS
Fidenza
Massese
0-1
15:30
MS
Deruta
Foligno
0-0
15:30
MS
Montemurlo
GualdoCasacastalda
1-1
15:30
MS
Angolana
Jesina
0-0
15:30
MS
Fano
Isernia
1-0
15:30
MS
Fondi
Maccarese
0-1
15:30
MS
San Cesareo
Santa Maria
1-0
15:30
MS
Gelbison Cilento
San Severo
1-0
15:30
MS
Metapontino
Real Hyria
0-1
15:30
MS
HinterReggio
Due Torri
1-0
15:30
MS
Ragusa
Montalto Uffugo
-
15:30
MS
Entella
Lumezzane
2-1
15:30
MS
San Marino
Pavia
0-0
15:30
MS
Catanzaro
Lecce
0-0
15:30
MS
Nocerina
Pisa
0-2
15:30
MS
Castiglione
Alessandria
0-0
15:30
MS
Torres
Spal
1-1
15:30
MS
Nuova Cosenza
Lamezia
1-0
15:30
MS
Tuttocuoio
Teramo
1-0
15:30
MS
Borgosesia
Vado
-
15:30
MS
Chieri
Asti
0-1
15:30
MS
Borgomanero
Seriate
2-2
15:30
MS
Lecco
Pontisola
0-0
15:30
MS
Este
Triestina
0-0
15:30
MS
Fersina Perginese
Belluno
1-1
15:30
MS
Sancolombano
Palazzolo
-
15:30
MS
Pistoiese
Colligiana
1-0
15:30
MS
Pontevecchio
Pianese
1-0
15:30
MS
Celano
Maceratese
1-0
15:30
MS
Termoli
Recanatese
3-2
15:30
MS
Astrea
Budoni
1-0
15:30
MS
Matera
Brindisi
2-0
15:30
MS
Taranto
Bisceglie
2-1
15:30
MS
Noto
Gioiese
1-0
15:30
MS
Vibonese
Licata
0-0
15:30
MS
Imolese
Mezzolara
0-0
15:30
MS
AlbinoLeffe
Pro Patria
1-0
15:30
MS
FeralpiSalo
Pro Vercelli
0-0
15:30
MS
Gubbio
Prato
0-0
15:30
MS
Pontedera
Salernitana
2-0
15:30
MS
Mantova
Forli
1-1
15:30
MS
Santarcangelo
Porto Tolle
0-0
15:30
MS
Aversa
Ischia
0-1
15:30
MS
Messina
Castel Rigone
0-0
15:30
MS
Albese
Giana Erminio
1-0
15:30
MS
Lavagnese
Derthona
0-0
15:30
MS
Caravaggio
Gozzano
-
15:30
MS
Sambonifacese
Inveruno
-
15:30
MS
Dro
Mezzocorona
1-1
15:30
MS
Sacilese
Pordenone
1-2
15:30
MS
Clodiense
Fortis
0-3
15:30
MS
Sansepolcro
Flaminia
1-0
15:30
MS
Voluntas
FiesoleCaldine
0-0
15:30
MS
Fermana
Giulianova
0-0
15:30
MS
Matelica
Bojano
5-0
15:30
MS
Selargius
Latte Dolce
-
15:30
MS
Gladiator
Puteolana
0-0
15:30
MS
Marcianise
Manfredonia
1-0
15:30
MS
Orlandina
Citta di Messina
1-1
15:30
MS
Savoia
Pomigliano
2-0
15:30
MS
Pergolettese
Virtus Verona
1-1
15:30
MS
Calcio Chieti
Aprilia
1-0
15:30
MS
AlzanoCene
Pro Sesto
0-0
15:30
MS
Montebelluna
Vittorio
2-0
15:30
MS
Camaiore
Thermal Abano
0-0
15:30
MS
Narnese
Arezzo
0-1
15:30
MS
Grottaglie
Francavilla
2-0
15:30
MS
Agropoli
Rende
-
15:30
MS
Montichiari
Correggese
0-1
15:30
MS
Ostia Mare
Trestina
1-0
15:30
MS
Vis Pesaro
Sulmona
0-1
15:30
MS
Cynthia
Terracina
0-0
15:30
MS
Battipagliese
Akragas
1-1
15:30
MS
Cavese
Torrecuso
0-0
15:30
MS
Bassano
Cuneo
0-0
15:30
MS
Bra
Bellaria Igea
3-0
15:30
MS
Martina Franca
Casertana
0-0
15:30
MS
Novese
Caperana
-
15:30
MS
Rapallo Bogliasco
Caronnese
-
15:30
MS
Pro Piacenza
Darfo Boario
1-0
15:30
MS
Seregno
Castellana
-
15:30
MS
S.P. Padova
Marano
0-2
15:30
MS
UF Monfalcone
Giorgione
0-0
15:30
MS
Romagna Centro
Forcoli
0-0
15:30
MS
Civitanovese
Ancona
0-0
15:30
MS
Arzachena
Isola Liri
0-0
15:30
MS
Formigine
Lucchese
0-0
15:30
MS
Kayseri Erciyesspor
Antalyaspor
0-1
16:00
MS
Dessel
Lommel Utd
2-1
16:00
MS
Aalst
Eupen
0-1
16:00
MS
Inter
Catania
0-0
16:00
MS
Livorno
Sassuolo
3-1
16:00
MS
Parma
Udinese
1-0
16:00
MS
Sampdoria
Bologna
0-0
16:00
MS
Torino
Atalanta
0-0
16:00
MS
Cagliari
AC Milan
1-0
16:00
MS
Verl (Ger)
Oldenburg (Ger)
4-0
16:00
MS
Werder Bremen
Braunschweig
0-0
16:30
MS
Leixoes
Nacional
0-0
17:00
MS
Ferreira
Setubal
1-0
17:00
MS
Covilha
Rio Ave
0-2
17:00
MS
Noja
Burgos
0-0
17:00
MS
Pena
Fuenlabrada
0-0
17:00
MS
Tondela
Oliveirense
0-0
17:00
MS
Lithuania U21
Russia U21
0-1
17:00
MS
Johvi FC Lokomotiv (Est)
Kuressaare (Est)
1-0
17:00
MS
Odd (Nor)
Dusseldorf (Ger)
0-0
17:00
MS
Asteras Tripolis
OFI Crete
0-0
17:15
MS
PAOK
Veria
3-0
17:15
MS
Panthrakikos
Panionios
1-1
17:15
MS
MonosPolis
Turris
1-0
17:30
MS
Chelsea
Stoke City
1-0
17:30
MS
Huesca
Ath Bilbao B
2-0
17:30
MS
Dinamo Kiev (Ukr)
Rijeka (Cro)
1-0
17:30
MS
O. Volos
Chania
0-1
18:00
MS
Marino de Luanco
Celta Vigo B
1-0
18:00
MS
Coruxo FC
Ferrol
0-1
18:00
MS
Ourense
Gijon B
1-1
18:00
MS
UD Logrones
R. Oviedo
0-0
18:00
MS
Guijuelo
SD Logrones
0-0
18:00
MS
Zamora
Santander
0-0
18:00
MS
Sabadell
Ponferradina
1-1
18:00
MS
Alcoyano
Ontinyent
3-1
18:00
MS
San Fernando
El Palo
0-0
18:00
MS
Cartagena
Albacete
0-1
18:00
MS
Bordeaux
St Etienne
1-0
18:00
MS
Osasuna
Ath Bilbao
1-2
18:00
MS
Jaen
Numancia
0-0
18:00
MS
Levante UD B
Lleida
0-1
18:00
MS
Reus Deportiu
Espanyol B
0-0
18:00
MS
Linense
Cordoba B
0-0
18:00
MS
Sanluqueno
Almeria B
0-1
18:00
MS
Hamburger
Schalke
0-1
18:30
MS
Sestao
Toledo
1-1
18:30
MS
Gaziantepspor
Galatasaray
0-0
19:00
MS
Anderlecht
Club Brugge
1-0
19:00
MS
Adana Demirspor
Trabzon
1-0
19:00
MS
Hercules
Tenerife
1-2
19:00
MS
Fethiyespor
Samsunspor
0-0
19:00
MS
Anzhi (Rus)
Petrolul (Rou)
-
19:00
MS
Alcorcon
Real Madrid B
0-0
19:15
MS
Caudal Deportivo
Leonesa
1-0
19:30
MS
Real Aviles
Compostela
2-0
19:30
MS
Skoda Xanthi
Olympiakos Piraeus
0-1
19:30
MS
Cha Grande
Salgueiro
1-2
20:00
MS
Rayo Vallecano
Atl. Madrid
1-3
20:00
MS
Cabofriense
Botafogo RJ
1-0
21:00
MS
Madureira
Macae
0-2
21:00
MS
Bonsucesso
Boavista
0-0
21:00
MS
Nova Iguacu
Fluminense
0-1
21:00
MS
Resende
Volta Redonda
1-1
21:00
MS
EC Cruzeiro
Veranopolis
1-1
21:00
MS
Passo Fundo
Internacional
1-1
21:00
MS
Cianorte
Arapongas
0-0
21:00
MS
Coritiba
Parana
1-0
21:00
MS
Rio Branco SC
Prudentopolis
1-2
21:00
MS
Toledo
Londrina
1-0
21:00
MS
Anapolis
Anapolina
0-1
21:00
MS
Crac Go
Aparecidense
1-1
21:00
MS
Goias
Vila Nova
0-0
21:00
MS
Trindade
Goianesia
0-0
21:00
MS
Boa
Villa Nova
0-1
21:00
MS
Cruzeiro
URT
1-0
21:00
MS
Guarani EC
Caldense
0-0
21:00
MS
Hermann Aichinger
Avai
1-0
21:00
MS
Joinville
Criciuma
1-0
21:00
MS
Marcilio Dias
Metropolitano
1-0
21:00
MS
America RN
Confianca
0-0
21:00
MS
Sergipe
Vitoria
1-1
21:00
MS
Botafogo Salvador
Serrano
3-0
21:00
MS
Juazeiro
Feirense
0-0
21:00
MS
America PE
Central SC
0-1
21:00
MS
Pesqueira
Ypiranga
0-1
21:00
MS
Serra Talhada
Academica Vitoria
1-0
21:00
MS
Horizonte
Fortaleza
1-0
21:00
MS
Atl. Sorocaba
Palmeiras
1-1
21:00
MS
Sao Paulo
Oeste
2-0
21:00
MS
Fiorentina
Genoa
2-2
21:45
MS
Sao Luiz
Lajeadense
1-0
22:00
MS
SC Sao Paulo
Bento Goncalves
0-0
22:00
MS
Monaco
Marseille
1-0
22:00
MS
Barcelona
Malaga
1-0
22:00
MS
Murcia
Mallorca
1-1
22:00
MS
Hamburgo
EC Sao Jose
1-0
23:00
MS
Vasco
Friburguense
2-0
23:30
MS
Gremio
Aimore
-
23:30
MS
Malucelli
Gremio Metropolitano
0-0
23:30
MS
America MG
Tupi
0-1
23:30
MS
Sport Recife
Guarany
0-0
23:30
MS
Bragantino
Comercial
1-1
23:30
MS
Ituano
Santos
0-0
23:30
MS
Linense
Mogi Mirim
0-2
23:30
[ 17.12.2014 ] | [ 18.12.2014 ] | [ 19.12.2014 ] | [ 20.12.2014 ] | [ 21.12.2014 ] | [ 22.12.2014 ] | [ 23.12.2014 ] | [ 24.12.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı