01 Kasım 2014, 13:33 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
8' Genclerbirligi 0 - 0 Basaksehir | 84' Lokomotiv Moscow U21 2 - 5 Dynamo Moscow U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
RUS 13:00 Lokomotiv Moscow U21 1 - 4 Dynamo Moscow U21 41'
ROM 12:00 Satu Mare 1 - 0 Tarlungeni 90'
BEL 16:00 Al Najaf 1 - 2 Erbil 88'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 85'
ROM 12:00 Mioveni 3 - 1 Pancota 87'
RUS 12:00 Kuban U21 1 - 3 Spartak Moscow U21 84'
RUS 12:00 Kuban U21 1 - 2 Spartak Moscow U21 82'
ROM 12:00 FC Bihor 1 - 1 Caransebes 84'
ROM 12:00 Ramnicu Valcea 1 - 2 Poiana Campina 81'
ROM 12:00 Berceni 0 - 1 Arges Pitesti 76'
ROM 12:00 Balotesti 1 - 1 Dorohoi 81'
ROM 12:00 Navodari 2 - 2 Braila 74'
ROM 12:00 Mioveni 2 - 1 Pancota 71'
RUS 12:00 Kuban U21 0 - 2 Spartak Moscow U21 66'
ROM 12:00 Slobozia 2 - 0 F. Constanta 67'
RUS 13:00 Lokomotiv Moscow U21 1 - 3 Dynamo Moscow U21 19'
RUS 12:00 Kuban U21 0 - 1 Spartak Moscow U21 58'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 2 Erbil 57'
RUS 13:00 Lokomotiv Moscow U21 1 - 2 Dynamo Moscow U21 6'
[ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] | [ 05.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gloria Bistrita
FC Bihor
1-0
11:00
MS
Mioveni
Ramnicu Valcea
0-0
11:00
MS
Maciuca
Minerul Motru
1-0
11:00
MS
FC Clinceni
F. Constanta
0-0
11:00
MS
CSMS Iasi
Slobozia
1-0
11:00
MS
Gloria Buzau
Rapid Suceava
3-0
11:00
MS
SC Farense
Braga B
1-0
12:45
MS
Kazakhstan U17
Switzerland U17
0-1
14:00
MS
Dusseldorf
FSV Frankfurt
0-0
14:00
MS
Paderborn
Union Berlin
0-1
14:00
MS
Skovbakken
Naesby
2-0
14:00
MS
Birkebeineren
Traeff
0-0
14:00
MS
Harstad
Alta
0-2
14:00
MS
B 1908
Avarta
0-0
14:00
MS
BK Frem
Fremad Amager
1-1
14:00
MS
Balikesirspor
Trabzon
0-0
14:00
MS
Nottingham
Derby
1-0
14:15
MS
Plauen
Magdeburg
0-2
14:30
MS
Skanderborg
Aarhus Fremad
0-1
14:30
MS
Tottenham
Chelsea
1-0
14:45
MS
BFC Dynamo
Malchower
-
15:00
MS
Lichtenberg
Torgelower Greif
-
15:00
MS
Cottbus II
Markranstadt
-
15:00
MS
Jena II
Aue II
-
15:00
MS
Hansa Rostock II
Pommern Greifswald
-
15:00
MS
Umea FC
Forward
0-0
15:00
MS
Eintracht Frankfurt II
Freiburg II
0-0
15:00
MS
NTSV Strand 08
Neumunster
-
15:00
MS
Altinordu
Bozuyukspor
3-0
15:00
MS
Baunatal
Pfullendorf
3-0
15:00
MS
Kickers Offenbach
FC 08 Homburg
1-1
15:00
MS
Zweibrucken
Worms
1-1
15:00
MS
Mainz II
Kassel
0-1
15:00
MS
Bamberg
TSV 1860 Rosenheim
2-0
15:00
MS
Ingolstadt II
Munich 1860 II
0-0
15:00
MS
Aschaffenburg
Heimstetten
1-0
15:00
MS
Chesterfield
Mansfield
0-1
15:00
MS
Burghausen
Heidenheim
0-0
15:00
MS
Erfurt
VfL Osnabruck
1-1
15:00
MS
Hallescher
Chemnitzer
2-0
15:00
MS
Preussen Munster
Regensburg
0-0
15:00
MS
RB Leipzig
Unterhaching
1-1
15:00
MS
Saarbrücken
Darmstadt
0-1
15:00
MS
Stutt. Kickers
Dortmund II
1-0
15:00
MS
Wehen
Stuttgart II
0-0
15:00
MS
Hamburger II
Eichede
0-0
15:00
MS
Dusseldorf II
Wiedenbruck
1-0
15:00
MS
Verl
Lippstadt
0-1
15:00
MS
Bayern Hof
Augsburg II
0-1
15:00
MS
Holstein Kiel
Elversberg
0-0
15:00
MS
Alemannia Aachen
Viktoria Koln
0-0
15:00
MS
1. FC Schweinfurt
Memmingen
1-2
15:00
MS
Oberhausen
Siegen
0-1
15:00
MS
Rain/Lech
Seligenporten
0-1
15:00
MS
St. Pauli II
Meppen
0-1
15:00
MS
Uerdingen
Bochum II
0-1
15:00
MS
Velbert
B. Moenchengladbach II
0-0
15:00
MS
Wattenscheid
Lotte
0-0
15:00
MS
Fortuna Köln
Köln II
1-0
15:00
MS
Schalke II
RW Essen
0-0
15:00
MS
Lorient
Marseille
0-0
15:00
MS
RW Essen II
Wuppertaler
-
15:00
MS
KuPS
Rovaniemi
0-0
15:30
MS
Altglienicke
Brandenburger
-
15:30
MS
Neunkirchen
Rossbach/Verscheid
-
15:30
MS
Bogen
Burghausen II
-
15:30
MS
Hobro
Vendsyssel FF
0-1
16:00
MS
FAC Wien
Mattersburg (Am)
1-0
16:00
MS
Johann
Eugendorf
0-0
16:00
MS
Vatan Bremen
Burg
-
16:00
MS
SKV Darmstadt
Vellmar
-
16:00
MS
Eidsvold
Levanger
0-1
16:00
MS
Kristianstads
Utsiktens
0-1
16:00
MS
Habenhauser
Osterholz-Tenever
-
16:00
MS
Fernwald
Ederbergland
-
16:00
MS
Sollerod-Ved.
Birkerod
0-1
16:00
MS
Egedal
Naestved
0-0
16:00
MS
Middelfart
Jammerbugt
1-1
16:00
MS
Odder
Brabrand
0-0
16:00
MS
Schilksee
Hartenholm
-
16:00
MS
Aumund-Vegesack
Werder Bremen III
-
16:00
MS
Ol. Bremerhaven
Bremer
-
16:00
MS
Hadamar
Hunfelder
-
16:00
MS
Neumarkt
Selbitz
-
16:00
MS
Lorenskog
Byasen
0-1
16:00
MS
Nykopings
Vasalund/Essinge
0-1
16:00
MS
Torslanda
Skovde
0-1
16:00
MS
Frohnlach
Aubstadt
-
16:00
MS
Wurzburger FV
Eltersdorf
-
16:00
MS
Hildesheim
Bückeburg
-
16:00
MS
Viktoria Griesheim
Eintracht Stadtallendorf
-
16:00
MS
Vanlose
B.93
0-0
16:00
MS
Curslack-Neuengamme
Elmshorn
-
16:00
MS
Memmelsdorf
Grossbardorf
-
16:00
MS
Arminia Ludwigshafen
Mechtersheim
-
16:00
MS
Rochling
Hauenstein
-
16:00
MS
DJK Rosenheim
Garching
-
16:00
MS
Unterhaching II
Landshut
-
16:00
MS
Cittadella
Crotone
0-0
16:00
MS
Lanciano
Bari
0-0
16:00
MS
Latina
Brescia
1-0
16:00
MS
Modena
Padova
2-0
16:00
MS
Palermo
Juve Stabia
1-0
16:00
MS
Spezia
Novara
0-0
16:00
MS
Varese
Ternana
0-1
16:00
MS
Siena
Trapani
1-1
16:00
MS
Reggina
Carpi
0-0
16:00
MS
Dortmund
Freiburg
2-0
16:30
MS
Bayer Leverkusen
Hannover
2-0
16:30
MS
Hoffenheim
Schalke
1-3
16:30
MS
Honefoss
Viking
0-1
16:30
MS
Hertha Berlin
Mainz
0-1
16:30
MS
Bayern Munich
Wolfsburg
0-0
16:30
MS
Bregenz
Salzburg (Am)
0-0
16:30
MS
FC Hochst
Dornbirn
1-0
16:30
MS
Bremerhaven
Union Bremen
-
16:30
MS
Sandefjord
Strommen
1-0
16:30
MS
Irodotos
Kifisias
-
16:30
MS
Sydvest
Svendborg
2-1
16:30
MS
Preetzer TSV
Heider SV
-
16:30
MS
Lohfelden
Flieden
-
16:30
MS
Betzdorf
Elversberg II
-
16:30
MS
FK Pirmasens
Gonsenheim
-
16:30
MS
Idar-Oberstein
Salmrohr
-
16:30
MS
Spvgg Burgbrohl
Waldalgesheim
-
16:30
MS
Karlsruher II
Bahlinger
-
16:30
MS
Kehler
Balingen
-
16:30
MS
Ravensburg
Stutt. Kickers II
-
16:30
MS
Reutlingen
Freiberg
-
16:30
MS
Spielberg
Grunbach
-
16:30
MS
Walldorf
FC 08 Villingen
-
16:30
MS
Cracovia
Pogon Szczecin
0-1
16:30
MS
Hungary U17
Scotland U17
1-1
17:00
MS
Wales U17
Slovenia U17
1-0
17:00
MS
Brondby
FC Copenhagen
2-0
17:00
MS
Pandurii
Gaz Metan Medias
0-2
17:00
MS
Nesodden
Ostsiden
3-0
17:00
MS
Gjovik
Nybergsund
1-1
17:00
MS
Pors Grenland
Tonsberg
1-0
17:00
MS
Egersunds
Vindbjart
1-0
17:00
MS
Grorud
Strindheim
2-2
17:00
MS
Drobak-Frogn
Baerum
0-2
17:00
MS
Halden
Asker
1-1
17:00
MS
Jeddeloh
Uphusen
-
17:00
MS
Jahn Forchheim
ASV Hollfeld
-
17:00
MS
Ol. Grudziadz
Swinoujscie
1-0
17:00
MS
U. Madeira
Academico Viseu
1-0
17:00
MS
Atletico CP
Penafiel
0-0
17:00
MS
Erlenbach
Amberg
-
17:00
MS
Oliveirense
Maritimo B
1-1
17:00
MS
Kufstein
A. Salzburg
0-3
17:00
MS
Argentino de Merlo
Berazategui
1-0
17:00
MS
Aston Villa
Manchester City
0-1
17:00
MS
Fulham
Cardiff
1-1
17:00
MS
Hull City
West Ham
1-0
17:00
MS
Manchester United
West Brom
0-0
17:00
MS
Southampton
Crystal Palace
0-0
17:00
MS
Bristol City
Colchester
0-1
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Stevenage
3-1
17:00
MS
Preston
Swindon
1-0
17:00
MS
Wolves
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Burton
Scunthorpe
1-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Exeter
0-0
17:00
MS
Newport
Torquay
2-0
17:00
MS
Plymouth
Accrington
0-0
17:00
MS
Rochdale
Wycombe
3-1
17:00
MS
York
Portsmouth
1-0
17:00
MS
Dornbreite Lubeck
Heikendorfer
-
17:00
MS
Jugesheim
Eschborn
-
17:00
MS
Hankofen-Hailing
Raisting
-
17:00
MS
Sonthofen
Ismaning
-
17:00
MS
Chojnice
Sandecja Nowy S.
1-0
17:00
MS
Olsztyn
Tychy
1-0
17:00
MS
Puszcza
Brzesko
1-0
17:00
MS
Bradford
Shrewsbury
0-1
17:00
MS
Crawley
Oldham
1-0
17:00
MS
Rotherham
Peterborough
0-0
17:00
MS
Tranmere
Port Vale
0-0
17:00
MS
Cheltenham
AFC Wimbledon
0-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Bury
1-0
17:00
MS
Hartlepool
Oxford Utd
0-1
17:00
MS
Northampton
Morecambe
0-0
17:00
MS
Leyton Orient
Walsall
1-0
17:00
MS
Crewe
Gillingham
0-1
17:00
MS
Carlisle
Notts County
1-1
17:00
MS
Syrianska
Brommapojkarna
0-2
17:00
MS
Orduspor
Istanbul B.B.
0-1
17:00
MS
Los Andes
Almagro
0-0
17:00
MS
Bolton
Yeovil
0-0
17:00
MS
Leicester
Barnsley
0-0
17:00
MS
Millwall
Leeds
0-0
17:00
MS
Watford
Wigan
0-0
17:00
MS
Sheffield Wed
Doncaster
0-0
17:00
MS
Ipswich
Brighton
2-0
17:00
MS
Bournemouth
Blackburn
0-3
17:00
MS
Burnley
Charlton
1-0
17:00
MS
QPR
Middlesbrough
2-0
17:00
MS
Reading
Birmingham
1-0
17:00
MS
Barnet
Salisbury
0-1
17:00
MS
Braintree
Alfreton
0-0
17:00
MS
Dartford
Southport
1-0
17:00
MS
Hereford
Luton
0-0
17:00
MS
Lincoln
Hyde
0-0
17:00
MS
Macclesfield
Welling
0-0
17:00
MS
Wrexham
Cambridge Utd
1-1
17:00
MS
Valencia
Rayo Vallecano
1-0
17:00
MS
Woking
Nuneaton
1-0
17:00
MS
Forest Green
Gateshead
1-0
17:00
MS
Grimsby
Tamworth
0-0
17:00
MS
Halifax
Chester
1-1
17:00
MS
AFC Rushden
Cambridge City
-
17:00
MS
Arlesey
Thurrock
-
17:00
MS
Atherstone
Coalville
-
17:00
MS
Aylesbury
Staines
-
17:00
MS
Barrow
Ramsbottom
-
17:00
MS
Barton
Boreham Wood
-
17:00
MS
Bashley
Hungerford
-
17:00
MS
Basingstoke
Weston
-
17:00
MS
Bath City
Gosport
-
17:00
MS
Belper
Daventry
-
17:00
MS
Biggleswade Town
Chelmsford
-
17:00
MS
Binfield
Leatherhead
-
17:00
MS
Blaby & Whetstone
Rugby
-
17:00
MS
Brackley
Gresley
-
17:00
MS
Brislington
Truro
-
17:00
MS
Bristol Manor Farm
Bridgwater
-
17:00
MS
Bromley
Burgess Hill
-
17:00
MS
Buxton
North Ferriby
-
17:00
MS
Canvey
St. Neots
-
17:00
MS
Carlton Town
Matlock
-
17:00
MS
Chalfont St Peter
Lewes
-
17:00
MS
Chertsey Town
Chipstead
-
17:00
MS
Cirencester
Portchester
-
17:00
MS
Clevedon
Sholing
-
17:00
MS
Colwyn Bay
Harrogate
-
17:00
MS
Concord
St Ives
-
17:00
MS
Curzon
Lancaster
-
17:00
MS
Didcot
Burnham
-
17:00
MS
Dorchester
Shortwood
-
17:00
MS
Eastbourne
Hartley Wintney
-
17:00
MS
Eastbourne Borough
Farnborough
-
17:00
MS
Eastleigh
Mangotsfield
-
17:00
MS
Ebbsfleet
Folkestone
-
17:00
MS
FC Clacton
North Greenford Utd.
-
17:00
MS
Frickley
Marske United
-
17:00
MS
Fylde
Ashton
-
17:00
MS
Gainsborough
Rushall
-
17:00
MS
Guernsey F.
Dover Ath.
-
17:00
MS
Guiseley
Bradford PA
-
17:00
MS
Halesowen
Tipton Town
-
17:00
MS
Hampton
Bedford
-
17:00
MS
Hamworthy United
Poole Town
-
17:00
MS
Harlow
Heybridge
-
17:00
MS
Hemel
Witham
-
17:00
MS
Margate
Dulwich Hamlet
-
17:00
MS
Merstham
Maidstone
-
17:00
MS
Mickleover
Corby
-
17:00
MS
Needham
Dunstable
-
17:00
MS
Ossett Town
Warrington
-
17:00
MS
Oxford City
Maidenhead
-
17:00
MS
Roofing
Guisborough
-
17:00
MS
Royston
Histon
-
17:00
MS
Runcorn Linnets
Cammell Laird
-
17:00
MS
Scarborough Athletic
Penrith
-
17:00
MS
Solihull
Leamington
-
17:00
MS
Spalding United
Hornchurch
-
17:00
MS
Stafford
Boston
-
17:00
MS
St. Albans
Billericay
-
17:00
MS
Stalybridge
Worksop
-
17:00
MS
Stamford
Wulfrunians
-
17:00
MS
Stockport
Brighouse Town
-
17:00
MS
Stourbridge
Sutton Coldfield
-
17:00
MS
Telford
Hednesford
-
17:00
MS
Thamesmead
Sittingbourne
-
17:00
MS
Trafford
Altrincham
-
17:00
MS
Vauxhall
Chorley
-
17:00
MS
Wealdstone
Haringey Borough
-
17:00
MS
West Auckland
Skelmersdale
-
17:00
MS
Weymouth
Bognor
-
17:00
MS
Whitehawk
Sutton
-
17:00
MS
Whyteleafe
Chatham
-
17:00
MS
Worcester
Coventry Sphinx
-
17:00
MS
Workington
Burscough
-
17:00
MS
Yate
Bideford
-
17:00
MS
Retz
Austria (Am)
0-0
17:15
MS
Ried
Grodig
3-2
17:30
MS
Den Bosch
Achilles 29
0-0
17:30
MS
Rio Ave
Nacional
0-1
18:00
MS
Academica
Arouca
0-0
18:00
MS
Kalsdorf
AC Wolfsberger (Am)
0-0
18:00
MS
K. Oslo
MO IL
0-0
18:00
MS
Superfund Pasching
A. Klagenfurt
2-0
18:00
MS
Beira Mar
Leixoes
0-0
18:00
MS
Weiden
Erlangen
-
18:00
MS
Vorwarts Steyr
LASK Linz
0-1
18:00
MS
Kapfenberg (Am)
Florian
0-1
18:00
MS
Feirense
Covilha
1-0
18:00
MS
FC Porto B
Santa Clara
1-0
18:00
MS
Trofense
Portimonense
1-3
18:00
MS
Ritzing
Ober Grafendorf
0-0
18:00
MS
Aichach
Pipinsried
-
18:00
MS
Eichstatt
Pullach
-
18:00
MS
Paris SG
Toulouse
1-0
18:00
MS
Maritimo
Ferreira
1-0
18:15
MS
Veria
Ergotelis
0-0
18:15
MS
Sarinena
Atl. Madrid B
1-0
18:30
MS
Flandria
Chacarita Juniors
0-0
18:30
MS
Denmark U17
Austria U17
0-1
19:00
MS
UTA Arad
Satu Mare
1-1
19:00
MS
Galatasaray
Rizespor
1-0
19:00
MS
Aalesund
Brann
0-0
19:00
MS
Lokeren
Waregem
0-1
19:00
MS
Yeni Malatyaspor
Aydinspor
1-1
19:00
MS
Chaves
Tondela
0-0
19:00
MS
Gaziantepspor
Kardemir Karabuk
0-0
19:00
MS
Gijon
Eibar
1-1
19:00
MS
Sabadell
Jaen
1-0
19:00
MS
Cordoba B
Granada CF B
0-0
19:00
MS
Ituzaingó
Defensores de Cambaceres
0-1
19:00
MS
Sportivo Italiano
Liniers
0-0
19:00
MS
Ruch
Wisla
0-1
19:00
MS
Lugo
Las Palmas
2-0
19:00
MS
UAI Urquiza
Temperley
0-2
19:00
MS
Mersin
Tavsanli Linyitspor
0-0
19:00
MS
Genoa
Napoli
0-2
19:00
MS
Almeria
Barcelona
0-1
19:00
MS
Alcorcon
Alaves
1-0
19:15
MS
Eintracht Frankfurt
Hamburger
1-1
19:30
MS
Swansea
Arsenal
0-0
19:30
MS
Huracan
Constancia
0-0
19:30
MS
AZ Alkmaar
PSV
1-1
19:45
MS
Waalwijk
Heracles
1-2
19:45
MS
Graafschap
Excelsior
0-1
19:45
MS
Admira
Austria Vienna
0-0
20:00
MS
Rapid Vienna
AC Wolfsberger
2-1
20:00
MS
Sturm Graz
Wacker Innsbruck
1-0
20:00
MS
Compostela
Zamora
2-0
20:00
MS
Lafnitz
Vöcklamarkt
1-0
20:00
MS
Olhanense
Estoril
1-1
20:15
MS
Benfica
Belenenses
1-1
20:30
MS
Panionios
Olympiakos Piraeus
0-0
20:30
MS
Dessel
St. Truiden
0-2
20:30
MS
Steaua Bucuresti
Poli Timisoara
2-0
20:45
MS
Utrecht
Roda
2-1
20:45
MS
Targu Mures
Universitatea Craiova
0-0
21:00
MS
Genk
Mechelen
0-0
21:00
MS
Leuven
Gent
0-1
21:00
MS
Oostende
Charleroi
1-0
21:00
MS
Kortrijk
Waasland-Beveren
2-1
21:00
MS
Mons
Club Brugge
0-1
21:00
MS
Geel-Meerhout
Tubize
1-1
21:00
MS
Heist
Lommel Utd
1-1
21:00
MS
Hoogstraten
Borinage
1-0
21:00
MS
KSV Roeselare
Westerlo
0-1
21:00
MS
Mouscron Peruwelz
Eupen
1-0
21:00
MS
St Etienne
Bastia
1-0
21:00
MS
Lyon
Lille
0-0
21:00
MS
Evian TG
Bordeaux
1-0
21:00
MS
Nice
Guingamp
0-0
21:00
MS
Sochaux
Valenciennes
2-0
21:00
MS
Real Sociedad
Sevilla
0-1
21:00
MS
Lugano
Argentino de Rosario
0-0
21:30
MS
Yupanqui
Deportivo Muniz
1-0
21:30
MS
Legia
Slask Wroclaw
1-1
21:30
MS
Cañuelas
Central Ballester
0-1
21:30
MS
Juventud Unida
San Martín Burzaco
0-0
21:30
MS
Deportivo Armenio
Colegiales
0-0
21:30
MS
Zwolle
Breda
0-0
21:45
MS
Ajax
G.A. Eagles
0-0
21:45
MS
AC Milan
Sampdoria
0-0
21:45
MS
San Lorenzo
Gimnasia L.P.
1-0
22:00
MS
Barueri
Duque de Caxias
0-2
22:00
MS
Fortaleza
Luverdense
0-1
22:00
MS
Macae
Crac Go
1-0
22:00
MS
Atletico Atlanta
Comunicaciones
0-0
22:00
MS
Braga
Sporting Lisbon
1-1
22:15
MS
San Jorge
Antoniana
0-0
22:15
MS
America MG
Avai
0-0
22:20
MS
Bragantino
Sport Recife
1-1
22:20
MS
Icasa
Atletico GO
0-0
22:20
MS
Palmeiras
America RN
0-0
22:20
MS
Real Madrid
Atl. Madrid
0-1
23:00
MS
Atl. Rafaela
Olimpo Bahia Blanca
1-0
23:15
MS
Banfield
Patronato
0-0
00:00
MS
Goias
Fluminense
1-0
00:30
MS
Nautico
Coritiba
0-0
00:30
MS
Mogi Mirim
Madureira
0-0
01:00
MS
Talleres Cordoba
Independiente
1-1
02:15
[ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] | [ 05.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı