19 Nisan 2014, 04:41 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
82' Almagro 0 - 1 Nueva Chicago | IY Ponte Preta 0 - 1 Icasa |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 03:50 Ponte Preta 0 - 1 Icasa 40'
BRE 03:50 Ponte Preta 0 - 1 Icasa 33'
BRE 03:50 Ponte Preta 0 - 1 Icasa 19'
BRE 01:30 Sampaio Correa 0 - 2 Parana 80'
BRE 01:30 Vila Nova FC 0 - 0 Luverdense 79'
BRE 01:30 Vila Nova FC 0 - 0 Luverdense 74'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 2 - 0 Atl. Tucuman 90'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 2 - 0 Atl. Tucuman 90'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 2 - 0 Atl. Tucuman 90'
BRE 01:30 Sampaio Correa 0 - 1 Parana 54'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 2 - 0 Atl. Tucuman 51'
BRE 01:30 Sampaio Correa 0 - 2 Parana 44'
BRE 01:30 Vila Nova FC 0 - 0 Luverdense 41'
BRE 01:30 Sampaio Correa 0 - 2 Parana 26'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 2 - 0 Atl. Tucuman 36'
ARJ 01:10 Atl. Huracan 1 - 0 Atl. Tucuman 33'
ARJ 23:00 Union de Santa Fe 2 - 0 Instituto 90'
ARJ 23:00 Union de Santa Fe 2 - 0 Instituto 89'
ARJ 23:00 Union de Santa Fe 2 - 0 Instituto 87'
[ 16.04.2014 ] | [ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] | [ 22.04.2014 ] | [ 23.04.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Brezilya Kupası Do
01:30
Bahia
Villa Nova AC
-
01:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Salgueiro
Internacional
0-1
03:50
MS
Vasco
Nacional-AM
1-1
03:50
MS
AZ Alkmaar (Ned)
Atromitos (Gre)
0-0
12:00
MS
Italy U17
Portugal U17
1-0
17:00
MS
Czech Republic U17
Bulgaria U17
2-1
18:00
MS
Lahti
KuPS
2-0
18:30
MS
Haka
Ilves
0-0
18:30
MS
SJK
AC Oulu
1-0
18:30
MS
Lechia Gdansk
Gornik Z.
0-0
19:00
MS
Ruch
Zaglebie
0-1
19:00
MS
Wurzburger Kickers
Munich 1860 II
1-0
19:00
MS
Jahn Forchheim
Eltersdorf
0-2
19:00
MS
SpVgg Bayreuth
Selbitz
1-0
19:00
MS
A. Klagenfurt
AC Wolfsberger (Am)
1-0
19:00
MS
Odense
Aarhus
2-1
19:30
MS
Mattersburg
Hartberg
1-3
19:30
MS
St. Polten
Liefering
1-1
19:30
MS
Kapfenberg
Horn
0-0
19:30
MS
First Vienna
Parndorf
0-0
19:30
MS
Rapid Vienna (Am)
Stegersbach
2-0
19:30
MS
Munich 1860
Sandhausen
0-2
19:30
MS
Osterholz-Tenever
Werder Bremen III
0-2
19:30
MS
Arminia Bielefeld
Dusseldorf
1-2
19:30
MS
FSV Frankfurt
Greuther Furth
1-0
19:30
MS
Altona
Meiendorfer SV
2-0
19:30
MS
Pinneberg
Rugenbergen
2-0
19:30
MS
Seligenporten
Aschaffenburg
2-1
19:30
MS
FC 08 Homburg
Mannheim
0-0
19:30
MS
Stuttgart II
Hallescher
0-0
19:30
MS
Grossbardorf
Aubstadt
0-0
19:30
MS
Konyaspor
Kasimpasa
1-0
20:00
MS
Austria (Am)
Admira (Am)
1-0
20:00
MS
Babelsberg
Halberstadt
0-0
20:00
MS
Kickers Offenbach
Ulm
1-0
20:00
MS
Brann
Sogndal
1-0
20:00
MS
ROW Rybnik
Sandecja Nowy S.
1-0
20:00
MS
Eintracht Trier
TuS Koblenz
2-0
20:00
MS
Kufstein
Seekirchen
4-1
20:00
MS
Allerheiligen
Kapfenberg (Am)
2-1
20:00
MS
Bayer Leverkusen II
Bochum II
0-1
20:00
MS
Dusseldorf II
B. Moenchengladbach II
0-1
20:00
MS
Heimstetten
Schalding
1-0
20:00
MS
Kalsdorf
Florian
0-0
20:00
TERK
Wallern
Villacher
-
20:00
MS
BW Linz
LASK Linz
0-0
20:00
MS
Romania U17
Scotland U17
0-1
20:00
MS
Helsingborg
Brommapojkarna
0-1
20:03
MS
Sprockhovel
Hammer SpVgg.
0-0
20:30
MS
Amstetten
1. SC Sollenau
0-0
20:30
MS
Schwechat
Ober Grafendorf
0-1
20:30
MS
SV Oberwart
FAC Wien
0-0
20:30
MS
Neubrandenburg
Malchower
3-0
20:30
MS
Germania Schnelsen
TSV Buchholz 08
0-3
20:30
MS
Lübeck
Altenholz
0-0
20:30
MS
Wals-Grunau
Wattens
0-1
20:30
MS
Memmingen
Ingolstadt II
1-0
20:30
MS
Wattenscheid
Verl
0-1
20:30
MS
Lucon
Red Star
1-0
21:00
MS
Luzenac
Dunkerque
0-0
21:00
MS
Amiens
Le Poire Sur Vie
1-0
21:00
MS
Vannes
Frejus Saint Raphael
0-0
21:00
MS
Boulogne
Colomiers
0-0
21:00
MS
Carquefou
Bourg Peronnas
0-1
21:00
MS
Paris FC
Pont Du Gard
2-0
21:00
MS
Colmar
Orleans
0-1
21:00
MS
Breda
Nijmegen
1-1
21:00
MS
Celle
Rotenburger
1-1
21:00
MS
GFC Ajaccio
Strasbourg
0-0
21:00
MS
Angers
Brest
0-0
21:00
MS
Chateauroux
CA Bastia
1-0
21:00
MS
Clermont
Creteil
0-0
21:00
MS
Dijon
Laval
0-0
21:00
MS
Istres
Auxerre
1-0
21:00
MS
Lens
Troyes
0-0
21:00
MS
Nimes
Le Havre
0-0
21:00
MS
Niort
Arles-Avignon
0-0
21:00
MS
Almere City
Telstar
1-0
21:00
MS
Dordrecht
Jong PSV
1-0
21:00
MS
Emmen
Excelsior
1-5
21:00
MS
Jong Ajax
Jong FC Twente
1-0
21:00
MS
Sparta Rotterdam
Oss
1-0
21:00
MS
Nancy
Tours
0-1
21:00
MS
Achilles 29
Helmond
1-2
21:00
MS
Den Bosch
Graafschap
0-0
21:00
MS
Eindhoven FC
Sittard
1-0
21:00
MS
Maastricht
Venlo
1-1
21:00
MS
Willem II
Volendam
1-0
21:00
MS
Dessel
Mouscron Peruwelz
0-3
21:30
MS
KSV Roeselare
Tubize
2-0
21:30
MS
Altach
A. Lustenau
0-0
21:30
MS
England U17
Turkey U17
0-0
21:30
MS
Bayern Munich
Chelsea
0-1
21:45
MS
Eskisehirspor
Galatasaray
0-0
21:45
MS
Nocerina
Perugia
1-2
21:45
MS
Almeria
Elche
2-1
00:00
MS
Rayo Vallecano
Levante
0-1
00:00
MS
Instituto
Aldosivi
1-0
00:00
MS
Ferro
Atl. Huracan
0-1
02:15
MS
Chacarita Juniors
Deportivo Armenio
1-0
02:30
MS
Defensa y Justicia
Atl. Tucuman
0-0
02:30
[ 16.04.2014 ] | [ 17.04.2014 ] | [ 18.04.2014 ] | [ 19.04.2014 ] | [ 20.04.2014 ] | [ 21.04.2014 ] | [ 22.04.2014 ] | [ 23.04.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı