26 Ekim 2014, 00:00 Pazar
Canlı Sonuçlar  
90' Nautico 1 - 2 Atletico GO | 39' Atletico-MG 1 - 1 Sport Recife | 39' Chapecoense-SC 0 - 1 Santos | 38' Coritiba 1 - 0 Gremio | 40' Vitoria 0 - 0 Criciuma | 55' Cordoba 0 - 1 Real Sociedad | 54' Eibar 1 - 1 Granada CF |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 22:20 Nautico 1 - 2 Atletico GO 89'
BRE 23:30 Atletico-MG 1 - 1 Sport Recife 36'
İS 23:00 Eibar 1 - 1 Granada CF 49'
BRE 23:30 Atletico-MG 1 - 1 Sport Recife 35'
BRE 22:20 Nautico 1 - 2 Atletico GO 82'
BRE 23:30 Coritiba 1 - 0 Gremio 31'
BRE 23:30 Chapecoense-SC 0 - 1 Santos 28'
POR 22:15 Arouca 0 - 5 FC Porto 87'
BRE 23:30 Chapecoense-SC 0 - 1 Santos 25'
POR 22:15 Arouca 0 - 5 FC Porto 83'
BRE 23:30 Chapecoense-SC 0 - 1 Santos 23'
ARJ 22:00 Velez Sarsfield 1 - 0 Banfield 90'
BRE 22:20 Nautico 1 - 2 Atletico GO 73'
BRE 23:30 Atletico-MG 1 - 1 Sport Recife 19'
BRE 23:30 Atletico-MG 0 - 1 Sport Recife 17'
ARJ 22:00 Velez Sarsfield 1 - 0 Banfield 89'
BRE 23:30 Chapecoense-SC 0 - 1 Santos 13'
ARJ 22:00 Velez Sarsfield 1 - 0 Banfield 85'
POR 22:15 Arouca 0 - 5 FC Porto 70'
[ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
90'
Nautico
Atletico GO
0-1
22:20
55'
Cordoba
Real Sociedad
0-1
23:00
54'
Eibar
Granada CF
1-1
23:00
39'
Atletico-MG
Sport Recife
1-1
23:30
39'
Chapecoense-SC
Santos
0-1
23:30
38'
Coritiba
Gremio
1-0
23:30
40'
Vitoria
Criciuma
0-0
23:30
00:10
Newells Old Boys
Godoy Cruz
-
00:10
01:05
Fénix
CA Estudiantes
-
01:05
01:30
Brasil de Pelotas
Londrina
-
01:30
02:00
Santamarina
All Boys
-
02:00
02:00
Internacional
Bahia
-
02:00
02:00
Luverdense
Oeste
-
02:00
02:00
Vila Nova FC
Sampaio Correa
-
02:00
02:00
Botafogo RJ
Flamengo RJ
-
02:00
02:10
Argentinos Jrs
Nueva Chicago
-
02:10
02:30
CRB
Madureira
-
02:30
02:30
Olimpo Bahia Blanca
Racing Club
-
02:30
07:00
Wellington Phoenix
Newcastle Jets
-
07:00
09:00
Adelaide United
Perth Glory
-
09:00
09:00
Ufa U21
CSKA Moscow U21
-
09:00
12:15
Donaufeld Wien
Austria (Am)
-
12:15
12:30
Mattersburg (Am)
Admira (Am)
-
12:30
13:00
Lupa Roma
Casertana
-
13:00
13:00
Poland U17
Estonia U17
-
13:00
13:00
Slovakia U17
Lithuania U17
-
13:00
13:30
Ufa
CSKA Moscow
-
13:30
13:30
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
-
13:30
13:30
Zaragoza B
Huracan
-
13:30
13:30
Sevilla B
Cadiz
-
13:30
14:00
Malaga
Rayo Vallecano
-
14:00
14:00
Valencia B
Baleares
-
14:00
14:00
Albacete
Valladolid
-
14:00
14:00
Langreo
Compostela
-
14:00
14:00
Marino de Luanco
R. Oviedo
-
14:00
14:00
Conquense
Barakaldo
-
14:00
14:00
Las Palmas B
Leioa
-
14:00
14:00
Mallorca B
Eldense
-
14:00
14:00
Almeria B
Cordoba B
-
14:00
14:00
Celta Vigo B
Gijon B
-
14:00
14:00
Guadalajara
Getafe B
-
14:00
14:00
Real Madrid B
Huesca
-
14:00
14:00
Cornella
Elche B
-
14:00
14:00
Hercules
Villarreal B
-
14:00
14:00
Cacereno
Betis B
-
14:00
14:00
Melilla
Jaen
-
14:00
14:00
Reus Deportiu
Gimnastic
-
14:00
14:15
Portimonense
Benfica B
-
14:15
14:15
Olsztyn
Chojniczanka
-
14:15
14:15
Toledo
Atl. Madrid B
-
14:15
14:30
Cambuur
Feyenoord
-
14:30
14:30
Mersin
Eskisehirspor
-
14:30
14:30
Gumushanespor
Bugsasspor
-
14:30
14:30
Pazarspor
Kocaeli Birlikspor
-
14:30
14:30
Como
Renate
-
14:30
14:30
Forli
Lucchese
-
14:30
14:30
Pogon Siedlce
Widzew Lodz
-
14:30
14:30
Lealtad
Somozas
-
14:30
14:30
Ofspor
Keciorengucu
-
14:30
14:30
Tokatspor
Iskenderun
-
14:30
14:30
Trabzon
Aydinspor
-
14:30
15:00
HJK
Rovaniemi
-
15:00
15:00
Kristiansund
Hodd
-
15:00
15:00
Sandefjord
Honefoss
-
15:00
15:00
Tromso
Fredrikstad
-
15:00
15:00
Nest-Sotra
Ranheim
-
15:00
15:00
Strommen
Tromsdalen
-
15:00
15:00
Alta
Ull/Kisa
-
15:00
15:00
Bryne
Mjondalen
-
15:00
15:00
Baerum
Ham-Kam
-
15:00
15:00
Fulham U21
Liverpool U21
-
15:00
15:00
GAIS
Hammarby
-
15:00
15:00
Zenit-Izhevsk
Syzran
-
15:00
15:00
Nykopings
Vasalunds
-
15:00
15:00
Osmanlispor
Orduspor
-
15:00
15:00
F. Amager
B.93
-
15:00
15:00
Svebolle
B 1908
-
15:00
15:00
Kolding BK
Svendborg
-
15:00
15:00
Thisted FC
Varde
-
15:00
15:00
Georgia U17
Liechtenstein U17
-
15:00
15:30
Union Berlin II
Plauen
-
15:30
15:30
Hertha Berlin II
Zwickau
-
15:30
15:30
BFC Dynamo
Nordhausen
-
15:30
15:30
Auerbach
Neustrelitz
-
15:30
15:30
Jena
Berliner AK 07
-
15:30
15:30
Viktoria Berlin
Meuselwitz
-
15:30
15:30
Ingolstadt
Heidenheim
-
15:30
15:30
Sandhausen
Aue
-
15:30
15:30
Munich 1860
Braunschweig
-
15:30
15:30
Holbaek
Avarta
-
15:30
15:30
Ringkobing
Middelfart
-
15:30
15:30
Golbasispor
Altay
-
15:30
15:30
Inegolspor
Sariyer
-
15:30
15:30
Kirklarelispor
Bandirmaspor
-
15:30
15:30
Nazillispor
Tepecik
-
15:30
15:30
Kartalspor
Pendikspor
-
15:30
15:30
Tavsanli Linyitspor
Menemen Bld.
-
15:30
15:30
Turgutluspor
Karagumruk
-
15:30
15:30
Umraniyespor
Fethiyespor
-
15:30
15:30
Hungary U17
Croatia U17
-
15:30
15:30
Israel U17
Kazakhstan U17
-
15:30
16:00
Smyrnis
AO Paniliakos
-
16:00
16:00
Pierikos
A. Asteras
-
16:00
16:00
Krasnodar U21
Terek Grozni U21
-
16:00
16:00
ETSV Weiche
Bremen II
-
16:00
16:00
Randers FC
Odense
-
16:00
16:00
Erfurt II
Oberlausitz
-
16:00
16:00
Halle
Bernburg
-
16:00
16:00
Chemnitzer FC II
Lokomotive Leipzig
-
16:00
16:00
Cottbus II
Sandersdorf
-
16:00
16:00
Dresden II
Markranstadt
-
16:00
16:00
Altludersdorf
Luckenwalde
-
16:00
16:00
Hansa Rostock II
Furstenwalde
-
16:00
16:00
Hurturkel
Rathenow
-
16:00
16:00
Pommern Greifswald
Schönberg
-
16:00
16:00
Rennes
Lille
-
16:00
16:00
Dortmund II
Hansa Rostock
-
16:00
16:00
Mainz II
Regensburg
-
16:00
16:00
RW Essen
Wattenscheid
-
16:00
16:00
VfL Bremen
Bremer
-
16:00
16:00
Teutonia U.
Arminia Hannover
-
16:00
16:00
OFI Crete
Asteras Tripolis
-
16:00
16:00
Wunstorf
Uphusen
-
16:00
16:00
Ottersberg
VfL Osnabruck II
-
16:00
16:00
Eintracht Northeim
Spelle-Venhaus
-
16:00
16:00
Norderstedt
Braunschweig II
-
16:00
16:00
TSV Havelse
Hannover II
-
16:00
16:00
Goslarer
BSV Rehden
-
16:00
16:00
FT Braunschweig
Hamburger SV II
-
16:00
16:00
Oldenburg
Cloppenburg
-
16:00
16:00
Naestved
Kolding IF
-
16:00
16:00
Eichede
Hartenholm
-
16:00
16:00
Todesfelde
Holstein Kiel II
-
16:00
16:00
Halstenbek-Rellingen
Condor Hamburg
-
16:00
16:00
Meldorf
Eutin
-
16:00
16:00
Barmbek-Uhlenhorst
TSV Buchholz 08
-
16:00
16:00
Hoffenheim II
Elversberg
-
16:00
16:00
Kaiserslautern II
Kassel
-
16:00
16:00
Niendorfer TSV
Suderelbe
-
16:00
16:00
Luxembourg U17
Spain U17
-
16:00
16:00
Morecambe
Exeter
-
16:00
16:30
Nijmegen
Oss
-
16:30
16:30
Roda
Sparta Rotterdam
-
16:30
16:30
Concordia
CFR Cluj
-
16:30
16:30
Club Brugge
Gent
-
16:30
16:30
Utrecht
PSV
-
16:30
16:30
Burnley
Everton
-
16:30
16:30
Tottenham
Newcastle Utd
-
16:30
16:30
Zwolle
Heerenveen
-
16:30
16:30
Castiglione
Inveruno
-
16:30
16:30
Pontisola
Montichiari
-
16:30
16:30
Montebelluna
Altovicentino
-
16:30
16:30
Fidenza
Fiorenzuola
-
16:30
16:30
Sansepolcro
SanGiovanni
-
16:30
16:30
Siena
Ponsacco
-
16:30
16:30
Calcio Chieti
San Nicolo
-
16:30
16:30
Castelfidardo
Jesina
-
16:30
16:30
Ostia Mare
Olbia
-
16:30
16:30
Sora
Viterbese
-
16:30
16:30
Grottaglie
Arzanese
-
16:30
16:30
San Severo
Sarnese
-
16:30
16:30
Nerostellati Frattese
Marcianise
-
16:30
16:30
Noto
Due Torri
-
16:30
16:30
Olginatese
Ciserano
-
16:30
16:30
Villafranca
Pergolettese
-
16:30
16:30
Mori
Legnago Salus
-
16:30
16:30
Romagna Centro
Ribelle
-
16:30
16:30
Villabiagio
Colligiana
-
16:30
16:30
Voluntas Spoleto
Foligno
-
16:30
16:30
Giulianova
Civitanovese
-
16:30
16:30
Maceratese
Fermana
-
16:30
16:30
Budoni
Arzachena
-
16:30
16:30
Palestrina
Nuorese
-
16:30
16:30
Andria
Gallipoli
-
16:30
16:30
Cavese
Francavilla
-
16:30
16:30
Orlandina
Rende
-
16:30
16:30
Roccella
Agropoli
-
16:30
16:30
Seriate
Caravaggio
-
16:30
16:30
Union Pro
Kras
-
16:30
16:30
S.P. Padova
Rimini
-
16:30
16:30
Taranto
Pomigliano
-
16:30
16:30
Ciliverghe Mazzano
MapelloBonate
-
16:30
16:30
ArzignanoChiampo
Biancoscudati Padova
-
16:30
16:30
Fortis Juventus
Thermal Abano
-
16:30
16:30
Bastia
GualdoCasacastalda
-
16:30
16:30
Rieti
Pianese
-
16:30
16:30
Agnonese
Termoli
-
16:30
16:30
Matelica
Campobasso
-
16:30
16:30
Terracina
Castelli Romani
-
16:30
16:30
Gelbison Cilento
Bisceglie
-
16:30
16:30
Manfredonia
Brindisi
-
16:30
16:30
Sorrento
Akragas
-
16:30
16:30
Tiger Brolo
HinterReggio
-
16:30
16:30
Pro Sesto
Folgore Caratese
-
16:30
16:30
Tamai
Sacilese
-
16:30
16:30
Este
Porto Tolle
-
16:30
16:30
Massese
Gavorrano
-
16:30
16:30
Recanatese
Vis Pesaro
-
16:30
16:30
Astrea
San Cesareo
-
16:30
16:30
Puteolana
US Scafatese
-
16:30
16:30
Battipagliese
Leonfortese
-
16:30
16:30
Fano
Celano
-
16:30
16:30
Trestina
Poggibonsi
-
16:30
16:30
Mezzolara
Correggese
-
16:30
16:30
Mezzocorona
Clodiense
-
16:30
16:30
Castellana
Lecco
-
16:30
16:30
Belluno
Giorgione
-
16:30
16:30
Fontanafredda
Dro
-
16:30
16:30
Bellaria Igea
Imolese
-
16:30
16:30
San Donato
Flaminia
-
16:30
16:30
Sambenedettese
Amiternina
-
16:30
16:30
Cynthia
Selargius
-
16:30
16:30
Potenza
Monopoli
-
16:30
16:30
Neapolis
Montalto Uffugo
-
16:30
16:30
Piacenza
Montemurlo
-
16:30
16:30
Torrecuso
Gioiese
-
16:30
16:30
Triestina
Ripa Fenadora
-
16:30
16:30
Bassano
Torres
-
16:30
16:30
Carrarese
Santarcangelo
-
16:30
16:30
Pistoiese
Teramo
-
16:30
16:30
Lamezia
Reggina
-
16:30
16:30
Seregno
Sondrio
-
16:30
16:30
Acqui
Pro Settimo
-
16:30
16:30
Asti
Sancolombano
-
16:30
16:30
Borgomanero
Sporting Bellinzago
-
16:30
16:30
Bra
Novese
-
16:30
16:30
Caronnese
Sestri Levante
-
16:30
16:30
Cuneo
Borgosesia
-
16:30
16:30
Lavagnese
Derthona
-
16:30
16:30
OltrepoVoghera
Argentina
-
16:30
16:30
Vallée d´Aoste
RapalloBogliasco
-
16:30
16:30
Abano
Scandicci
-
16:30
16:30
Castelfranco
Formigine
-
16:30
17:00
Chievo
Genoa
-
17:00
17:00
Juventus
Palermo
-
17:00
17:00
Udinese
Atalanta
-
17:00
17:00
Hilden
Duisburg II
-
17:00
17:00
Nievenheim
Wuppertaler
-
17:00
17:00
Velbert
Kapellen-Erft
-
17:00
17:00
AIK
Atvidabergs
-
17:00
17:00
Norrkoping
Orebro
-
17:00
17:00
Sonsbeck
Jahn Hiesfeld
-
17:00
17:00
Bocholt
TuRU Düsseldorf
-
17:00
17:00
SW Essen
Honnepel-Niedermormter
-
17:00
17:00
Bosinghoven
Baumberg
-
17:00
17:00
Oberhausen II
Homberg
-
17:00
17:00
Germania Ratingen
Krefeld-Fischeln
-
17:00
17:00
Trabzonspor
Gaziantepspor
-
17:00
17:00
Fredericia
Vejle
-
17:00
17:00
Arminia Bielefeld II
Gutersloh
-
17:00
17:00
Eintracht Rheine
Westfalia Herne
-
17:00
17:00
Neuenkirchen
Sprockhovel
-
17:00
17:00
FC Viktoria 08
Germania Windeck
-
17:00
17:00
Freialdenhoven
Bergisch Gladbach
-
17:00
17:00
Frej
IFK Lulea
-
17:00
17:00
Qviding
Motala
-
17:00
17:00
Altinordu
Kayserispor
-
17:00
17:00
Ahlen
Hammer SpVgg.
-
17:00
17:00
Roland Beckum
Ennepetal
-
17:00
17:00
Bonner
Hurth
-
17:00
17:00
Erftstadt
FC Wegberg-Beeck
-
17:00
17:00
Erkenschwick
VfB Huls
-
17:00
17:00
Alfter
Bruhl
-
17:00
17:00
Westfalia Rhynern
ASC 09 Dortmund
-
17:00
17:00
Euskirchen
Eilendorf
-
17:00
17:00
Stadtlohn
Erndtebruck
-
17:00
17:00
Atlas
Ituzaingó
-
17:00
17:00
KSV Roeselare
FC Antwerp
-
17:00
17:00
Woluwe Zaventem
RWS Bruxelles
-
17:00
17:00
Nykobing
Avedore
-
17:00
17:00
Turkspor Bremen
Werder Bremen III
-
17:00
17:00
Schott Mainz
Spvgg Burgbrohl
-
17:00
17:00
Regensburg II
Jahn Forchheim
-
17:00
17:00
Unterhaching II
Dachau
-
17:00
17:00
Aumund-Vegesack
Sparta Bremerhaven
-
17:00
17:00
Pipinsried
Landshut
-
17:00
17:00
Meppen
VfR Neumunster
-
17:00
17:00
Vier-und Marschlande
Pinneberg
-
17:00
17:00
Union 60 Bremen
Schwachhausen
-
17:00
17:00
Karlsruher II
Aalen II
-
17:00
17:30
Rosenborg
Sandnes Ulf
-
17:30
17:30
Sarpsborg 08
Stabaek
-
17:30
17:30
Lech Poznan
Leczna
-
17:30
17:30
Wolfsburg
Mainz
-
17:30
17:30
Hertha Walheim
Bergheim
-
17:30
17:30
VfL Leverkusen
Alemannia Aachen II
-
17:30
17:35
Atletico Atlanta
Villa Dálmine
-
17:35
18:00
Dynamo Moscow U21
Rubin Kazan U21
-
18:00
18:00
Guimaraes B
Olhanense
-
18:00
18:00
Covilha
Academico Viseu
-
18:00
18:00
Sturm Graz (Am)
SC Weiz
-
18:00
18:00
Beira Mar
Aves
-
18:00
18:00
Feirense
Atletico CP
-
18:00
18:00
Oriental
Trofense
-
18:00
18:00
Vasteras SK
Umea FC
-
18:00
18:00
Leixoes
Maritimo B
-
18:00
18:00
Elversberg II
Neunkirchen
-
18:00
18:00
Cremonese
Venezia
-
18:00
18:00
Ascoli
Gubbio
-
18:00
18:00
Tudelano
Amorebieta
-
18:00
18:00
Granada CF B
Arroyo
-
18:00
18:00
Aversa
Benevento
-
18:00
18:00
AD Limianos
AD Fafe
-
18:00
18:00
Amarante
Felgueiras
-
18:00
18:00
CDR Quarteirense
Atlético SC
-
18:00
18:00
Fabril do Barreiro
Uniao Montemor
-
18:00
18:00
FC Cesarense
Estarreja
-
18:00
18:00
Gafanha
Maritimo C
-
18:00
18:00
GD Ribeirao
AD Oliveirense
-
18:00
18:00
Leiria
Caldas
-
18:00
18:00
Lusitano FCV
AD Sanjoanense
-
18:00
18:00
Lusitano VRSA
Ferreiras
-
18:00
18:00
Mafra
Fatima
-
18:00
18:00
Mortagua
SB Castelo Branco
-
18:00
18:00
Moura AC
SC Angrense
-
18:00
18:00
Operario
SC Praiense
-
18:00
18:00
Riachense
Atletico O.
-
18:00
18:00
Sacavenense
Loures
-
18:00
18:00
SC Espinho
Salgueiros
-
18:00
18:00
SC Vianense
SC Mirandela
-
18:00
18:00
SC Vila Real
Vizela
-
18:00
18:00
Tirsense
Varzim
-
18:00
18:00
Aljustrelense
Louletano
-
18:00
18:00
Dezembro
Pinhalnovense
-
18:00
18:00
Cinfaes
Sousense
-
18:00
18:00
Nogueirense
Oliveira Hospital
-
18:00
18:00
Pedras Rubras
Sobrado
-
18:00
18:00
Pedras Salgadas
GD Braganca
-
18:00
18:00
Pombal
Naval
-
18:00
18:00
Sintrense
Cova De Piedade
-
18:00
18:00
Vilaverdense
Santa Maria FC
-
18:00
18:00
Alcanenense
Sertanense
-
18:00
18:00
Famalicao
Santa Eulalia
-
18:00
18:00
GD Tourizense
Pampilhosa
-
18:00
18:00
Malveira
Casa Pia
-
18:00
18:00
Moimenta
Gondomar
-
18:00
18:00
Vieira
Cerveira
-
18:00
18:00
Coimbroes
Lusitania FC
-
18:00
18:00
Electrico
Torreense
-
18:00
18:00
Sao Joao Ver
Anadia
-
18:00
18:00
Vitoria Sernache
Sourense
-
18:00
18:00
Worcester
Greenwich Borough
-
18:00
18:15
PAOK
Veria
-
18:15
18:15
Kerkyra
Platanias FC
-
18:15
18:15
Panetolikos
Panthrakikos
-
18:15
18:30
Grodig
Salzburg
-
18:30
18:30
Din. Bucuresti
Pandurii
-
18:30
18:30
Atl. Astorga
Zamora
-
18:30
18:45
Excelsior
Twente
-
18:45
19:00
Zenit Petersburg
M. Saransk
-
19:00
19:00
Hobro
FC Copenhagen
-
19:00
19:00
Estoril
Belenenses
-
19:00
19:00
Nacional
Academica
-
19:00
19:00
Varbergs
Varnamo
-
19:00
19:00
Manchester United
Chelsea
-
19:00
19:00
Guingamp
Nice
-
19:00
19:00
St Etienne
Metz
-
19:00
19:00
Espanyol
Dep. La Coruna
-
19:00
19:00
U. Madeira
Braga B
-
19:00
19:00
Lleida
L Hospitalet
-
19:00
19:00
Olot
Sant Andreu
-
19:00
19:00
AFC United
Sylvia
-
19:00
19:00
Alcoyano
Badalona
-
19:00
19:00
Ferrol
Real Aviles
-
19:00
19:00
UD Logrones
Burgos
-
19:00
19:00
La Hoya Lorca
La Roda
-
19:00
19:00
FC Porto B
Freamunde
-
19:00
19:00
Santa Clara
Tondela
-
19:00
19:00
Gijon
Osasuna
-
19:00
19:00
Girona
Mirandes
-
19:00
19:00
Lugo
Llagostera
-
19:00
19:00
Guijuelo
Coruxo FC
-
19:00
19:00
Murcia
Tropezon
-
19:00
19:00
Rayo Vallecano B
Socuellamos
-
19:00
19:00
R. Union
Ath Bilbao B
-
19:00
19:00
Linense
Lucena
-
19:00
19:00
UCAM Murcia
Marbella
-
19:00
19:00
Tarsus
Hacettepe
-
19:00
19:30
Halmstad
Falkenbergs
-
19:30
19:30
Elfsborg
Djurgården
-
19:30
19:30
B. Moenchengladbach
Bayern Munich
-
19:30
19:30
Samsunspor
Elazigspor
-
19:30
19:30
Sestao
Trival Valderas
-
19:30
20:00
Cesena
Inter
-
20:00
20:00
Lazio
Torino
-
20:00
20:00
Napoli
Verona
-
20:00
20:00
Lillestrom
Start
-
20:00
20:00
Viking
Aalesund
-
20:00
20:00
Anderlecht
St. Liege
-
20:00
20:00
Sogndal
Molde
-
20:00
20:00
Zawisza
Legia
-
20:00
20:00
Basaksehir
Galatasaray
-
20:00
20:00
Novara
Sudtirol
-
20:00
20:00
San Marino
Ancona
-
20:00
20:00
Foggia
Catanzaro
-
20:00
20:00
El Palo
Cartagena
-
20:00
20:00
Ankaragucu
Duzyurtspor
-
20:00
20:00
Kahramanmarasspor
Hatayspor
-
20:00
20:00
Anadolu Selcukluspor
Bayrampasa
-
20:00
20:15
Alcorcon
Zaragoza
-
20:15
20:30
Olympiakos Piraeus
Panathinaikos
-
20:30
20:45
SC Farense
Chaves
-
20:45
21:00
Esbjerg
Brondby
-
21:00
21:00
Sporting
Maritimo
-
21:00
21:00
ASA Targu Mures
Steaua Bucuresti
-
21:00
21:00
Sevilla
Villarreal
-
21:00
21:00
Estudiantes L.P.
Quilmes
-
21:00
21:00
Lanus
San Lorenzo
-
21:00
21:00
Crucero del Norte
Union de Santa Fe
-
21:00
21:00
Tenerife
Barcelona B
-
21:00
21:30
Central Ballester
Leandro N. Alem
-
21:30
21:30
Victoriano A.
Argentino de Rosario
-
21:30
21:30
CSR Espanol
Deportivo Muniz
-
21:30
21:30
Sportivo Barracas
Claypole
-
21:30
21:30
Puerto Nuevo
El Porvenir
-
21:30
21:30
Defensores Unidos
Deportivo Riestra
-
21:30
22:00
Mouscron Peruwelz
Lokeren
-
22:00
22:00
Bodo/Glimt
Brann
-
22:00
22:00
Patronato
Atl. Huracan
-
22:00
22:00
C.A.I
Cipolletti
-
22:00
22:00
Guillermo Brown
Belgrano Santa Rosa
-
22:00
22:00
Sarmiento Resistencia
Gimnasia E.R.
-
22:00
22:00
Alianza Cutral Co
Deportivo Madryn
-
22:00
22:00
Juventud Unida Gualeguaychu
Atletico Parana
-
22:00
22:30
Deportivo Mandiyu
Sportivo Patria
-
22:30
22:30
Deportivo Roca
Independiente de Neuquen
-
22:30
22:45
AC Milan
Fiorentina
-
22:45
23:00
Lyon
Marseille
-
23:00
23:00
Getafe
Atl. Madrid
-
23:00
23:00
Ferro
Instituto
-
23:00
23:00
Numancia
Leganes
-
23:00
23:00
Union Villa Krause
Juventud Unida Universitario
-
23:00
23:00
Independiente Chivilcoy
CA Belgrano
-
23:00
23:15
Braga
Benfica
-
23:15
23:30
AH Zapla
San Jorge
-
23:30
00:00
Sportivo Estudiantes
Gimnasia Mendoza
-
00:00
00:00
San Martin T.
Gimnasia y Tiro
-
00:00
00:00
Americo Tesorieri
San Lorenzo Alem
-
00:00
00:00
Deportivo Maipu
Andino
-
00:00
00:00
Antoniana
Club Atletico Mitre
-
00:00
00:00
Central Cordoba
Union Aconquija
-
00:00
00:00
Talleres Cordoba
Ferro
-
00:00
00:15
Boca Juniors
Defensa y Justicia
-
00:15
01:00
Sportivo Belgrano
Temperley
-
01:00
02:00
San Martin S.J.
Gimnasia Jujuy
-
02:00
02:15
Formosa
Chaco For Ever
-
02:15
02:00
Union Mar del Plata
Tiro Federal
-
02:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Anziolavinio
Fondi
0-0
16:00
MS
Vado
Chieri
1-1
16:00
[ 22.10.2014 ] | [ 23.10.2014 ] | [ 24.10.2014 ] | [ 25.10.2014 ] | [ 26.10.2014 ] | [ 27.10.2014 ] | [ 28.10.2014 ] | [ 29.10.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı