22 Temmuz 2014, 12:07 Salı
Canlı Sonuçlar  
78' Sydney FC 0 - 3 Newcastle Utd |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
WOR 10:30 Sydney FC 0 - 3 Newcastle Utd 33'
WOR 10:30 Sydney FC 0 - 2 Newcastle Utd 26'
WOR 10:30 Sydney FC 0 - 1 Newcastle Utd 19'
WOR 21:45 Guiseley 1 - 4 Huddersfield 83'
WOR 21:45 Guiseley 1 - 3 Huddersfield 70'
WOR 21:30 Plymouth Parkway 0 - 4 Port Vale 85'
WOR 21:30 Harrogate 0 - 5 Hull City 68'
WOR 21:45 Guiseley 1 - 2 Huddersfield 63'
WOR 21:30 Plymouth Parkway 0 - 3 Port Vale 83'
WOR 21:30 Harrogate 0 - 4 Hull City 56'
WOR 21:45 Guiseley 0 - 2 Huddersfield 50'
WOR 21:30 Harrogate 0 - 3 Hull City 50'
WOR 21:30 Swindon 0 - 1 Southampton 50'
ROM 21:00 Concordia 1 - 3 Din. Bucuresti 78'
WOR 21:30 Harrogate 0 - 2 Hull City 42'
WOR 21:45 Guiseley 0 - 1 Huddersfield 35'
AVU 20:30 St. Polten 3 - 0 Horn 90'
AVU 20:30 St. Polten 3 - 0 Horn 90'
İS 20:20 GAIS 1 - 0 Angelholms 90'
[ 19.07.2014 ] | [ 20.07.2014 ] | [ 21.07.2014 ] | [ 22.07.2014 ] | [ 23.07.2014 ] | [ 24.07.2014 ] | [ 25.07.2014 ] | [ 26.07.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
78'
Sydney FC
Newcastle Utd
0-3
10:30
13:00
Baikal Irkutsk
Chita
-
13:00
13:00
Zaglebie
Bytow
-
13:00
14:00
Sibir 2
Met.-Kuzbass
-
14:00
14:00
Tomsk 2
Smena Komsomolsk
-
14:00
14:30
Omsk
Barnaul
-
14:30
16:00
Roda
Alemannia Aachen
-
16:00
18:00
Frydek-Mistek
Prostejov
-
18:00
18:00
Maritimo
Beira Mar
-
18:00
18:15
Bayer Leverkusen
Lokomotiv Moscow
-
18:15
18:30
Sutjeska
Sheriff Tiraspol
-
18:30
18:30
Viikingit
AC Oulu
-
18:30
18:30
Nurnberg
Ingolstadt
-
18:30
19:00
Austria U19
Israel U19
-
19:00
19:00
Germany U19
Serbia U19
-
19:00
19:00
Dudelange
Ludogorets
-
19:00
19:00
Levadia
Sparta Prague
-
19:00
19:00
Niendorfer TSV
Hamburger
-
19:00
19:00
FSV Frankfurt
Hannover
-
19:00
19:00
Heidenheim
Rennes
-
19:00
19:00
St. Gallen
Freiburg
-
19:00
19:30
Karabakh Agdam
Valletta
-
19:30
19:30
Derby
Zenit Petersburg
-
19:30
19:30
Eupen
Bochum
-
19:30
19:30
ATSV Wolfsberger
St. Pauli
-
19:30
20:00
Sarpsborg 08
Aalesund
-
20:00
20:00
Altach
Wolfsburg
-
20:00
20:00
Breda
Dundee Utd
-
20:00
20:00
Den Haag
Dordrecht
-
20:00
20:00
G.A. Eagles
Heerenveen
-
20:00
20:00
Lippstadt
Rodinghausen
-
20:00
20:00
VfL Osnabruck
Dortmund
-
20:00
20:00
Angers
Le Poire Sur Vie
-
20:00
20:00
Braga
Academica
-
20:00
20:00
Deinze
Anderlecht
-
20:00
20:00
Nijmegen
OFI Crete
-
20:00
20:30
Maccabi Tel Aviv
FC Santa Coloma
-
20:30
20:30
Dessel
Eindhoven FC
-
20:30
20:45
TNS
Slovan Bratislava
-
20:45
21:00
Olimpo Bahia Blanca
Atl. Rafaela
-
21:00
21:00
Skenderbeu
BATE
-
21:00
21:00
HB Torshavn
Partizan
-
21:00
21:15
Zalgiris
D. Zagreb
-
21:15
21:30
Hungary U19
Portugal U19
-
21:30
21:30
Debrecen
Cliftonville
-
21:30
21:45
Celtic
KR Reykjavik
-
21:45
22:00
Bulgaria U19
Ukraine U19
-
22:00
22:00
Zeljeznicar
Met. Skopje
-
22:00
01:00
Icasa
Portuguesa
-
01:00
01:30
Figueirense
Bragantino
-
01:30
01:30
Atletico GO
Oeste
-
01:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 19.07.2014 ] | [ 20.07.2014 ] | [ 21.07.2014 ] | [ 22.07.2014 ] | [ 23.07.2014 ] | [ 24.07.2014 ] | [ 25.07.2014 ] | [ 26.07.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı