28 Ağustos 2014, 05:56 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
18:00 Lokomotiv Moscow - Apollon | 19:00 Omonia - Dynamo Moscow | 19:00 Krasnodar - Real Sociedad | 19:00 Metalist Kharkiv - Ruch | 19:00 Neftci Baku - Partizan | 19:15 PAOK - Zimbru Chisinau | 19:45 Astra - Lyon | 20:00 FK Rostov - Trabzonspor | 20:00 Hajduk Split - Dnipro | 20:00 Sachter Soligorsk - PSV | 20:00 Sheriff Tiraspol - Rijeka | 20:30 Maccabi Tel Aviv - Asteras Tripolis | 20:30 Twente - Karabakh Agdam | 21:00 Feyenoord - Zorya | 21:00 Midtjylland - Panathinaikos | 21:30 Debrecen - Young Boys | 21:30 Rapid Vienna - HJK | 21:30 Sparta Prague - Zwolle | 21:30 St Etienne - Kardemir Karabuk | 21:30 Torino - RNK Split | 21:30 Zurich - Trnava | 21:45 B. Moenchengladbach - FK Sarajevo | 21:45 Hull City - Lokeren | 21:45 Inter - Stjarnan | 21:45 Nacional - Din. Minsk | 21:45 Tottenham - AEL Limassol | 21:45 Villarreal - FC Astana | 22:00 Club Brugge - Grasshoppers | 22:00 D. Zagreb - Petrolul | 22:00 Legia - Aktobe | 23:15 Rio Ave - Elfsborg | 20:00 B.93 - Helsingor | 20:00 Aarhus - Fredericia | 13:00 Chertanovo M. - Kaluga | 16:00 Solaris Moscow - Saturn Ramenskoye | 16:30 FC Tambov - F. Voronezh | 16:30 Tver - Zenit Petersburg 2 | 17:00 Arsenal Tula 2 - Penza | 17:00 Dolgoprudny - Vladimir | 17:00 Kolomna - S. Kostroma | 17:30 Pskov 747 - Truda | 17:30 Smolensk - Spartak Moscow 2 | 17:30 Kursk - D. Bryansk | 17:30 Tekstilshtik - Domodedovo | 18:00 Oryol - Liski | 18:00 Podolye - Metallurg Vyksa | 18:00 Strogino M. - Khimki | 02:00 Gremio - Santos | 21:00 Arsenal U21 - West Brom U21 | 17:00 Panachaiki - AO Paniliakos | 19:00 Chania - Trachones |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 04:00 Bragantino 1 - 0 Corinthians 90'
BRE 04:00 Coritiba 3 - 0 Flamengo RJ 90'
BRE 04:00 Botafogo RJ 1 - 2 Ceará 84'
BRE 04:00 Palmeiras 0 - 1 Atletico-MG 72'
BRE 04:00 Coritiba 2 - 0 Flamengo RJ 74'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 3 - 1 Boca Juniors 90'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 3 - 1 Boca Juniors 90'
BRE 04:00 Coritiba 1 - 0 Flamengo RJ 61'
BRE 04:00 Bragantino 1 - 0 Corinthians 56'
BRE 04:00 Botafogo RJ 0 - 3 Ceará 53'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 3 - 1 Boca Juniors 45'
BRE 04:00 Botafogo RJ 0 - 2 Ceará 45'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 3 - 1 Boca Juniors 45'
BRE 04:00 Botafogo RJ 0 - 1 Ceará 15'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 3 - 0 Boca Juniors 41'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 2 - 0 Boca Juniors 23'
ARJ 03:30 Estudiantes L.P. 1 - 0 Boca Juniors 6'
BRE 01:30 Cruzeiro 5 - 0 Santa Rita 87'
BRE 01:30 America RN 3 - 0 Atletico-PR 81'
[ 25.08.2014 ] | [ 26.08.2014 ] | [ 27.08.2014 ] | [ 28.08.2014 ] | [ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Avrupa: Uefa Avrupa Ligi
18:00
Lokomotiv Moscow
Apollon
-
18:00
19:00
Omonia
Dynamo Moscow
-
19:00
19:00
Krasnodar
Real Sociedad
-
19:00
19:00
Metalist Kharkiv
Ruch
-
19:00
19:00
Neftci Baku
Partizan
-
19:00
19:15
PAOK
Zimbru Chisinau
-
19:15
19:45
Astra
Lyon
-
19:45
20:00
FK Rostov
Trabzonspor
-
20:00
20:00
Hajduk Split
Dnipro
-
20:00
20:00
Sachter Soligorsk
PSV
-
20:00
20:00
Sheriff Tiraspol
Rijeka
-
20:00
20:30
Maccabi Tel Aviv
Asteras Tripolis
-
20:30
20:30
Twente
Karabakh Agdam
-
20:30
21:00
Feyenoord
Zorya
-
21:00
21:00
Midtjylland
Panathinaikos
-
21:00
21:30
Debrecen
Young Boys
-
21:30
21:30
Rapid Vienna
HJK
-
21:30
21:30
Sparta Prague
Zwolle
-
21:30
21:30
St Etienne
Kardemir Karabuk
-
21:30
21:30
Torino
RNK Split
-
21:30
21:30
Zurich
Trnava
-
21:30
21:45
B. Moenchengladbach
FK Sarajevo
-
21:45
21:45
Hull City
Lokeren
-
21:45
21:45
Inter
Stjarnan
-
21:45
21:45
Nacional
Din. Minsk
-
21:45
21:45
Tottenham
AEL Limassol
-
21:45
21:45
Villarreal
FC Astana
-
21:45
22:00
Club Brugge
Grasshoppers
-
22:00
22:00
D. Zagreb
Petrolul
-
22:00
22:00
Legia
Aktobe
-
22:00
23:15
Rio Ave
Elfsborg
-
23:15
Brezilya Kupası Do
02:00
Gremio
Santos
-
02:00
Danimarka 1.Ligi
20:00
Aarhus
Fredericia
-
20:00
Danimarka 2. Ligi Doğu
20:00
B.93
Helsingor
-
20:00
England: Premier League U21
21:00
Arsenal U21
West Brom U21
-
21:00
Greece: Greek Cup - First Round
17:00
Panachaiki
AO Paniliakos
-
17:00
19:00
Chania
Trachones
-
19:00
Rusya: Division 2 - South
13:00
Chertanovo M.
Kaluga
-
13:00
16:00
Solaris Moscow
Saturn Ramenskoye
-
16:00
16:30
FC Tambov
F. Voronezh
-
16:30
16:30
Tver
Zenit Petersburg 2
-
16:30
17:00
Arsenal Tula 2
Penza
-
17:00
17:00
Dolgoprudny
Vladimir
-
17:00
17:00
Kolomna
S. Kostroma
-
17:00
17:30
Pskov 747
Truda
-
17:30
17:30
Smolensk
Spartak Moscow 2
-
17:30
17:30
Kursk
D. Bryansk
-
17:30
17:30
Tekstilshtik
Domodedovo
-
17:30
18:00
Oryol
Liski
-
18:00
18:00
Podolye
Metallurg Vyksa
-
18:00
18:00
Strogino M.
Khimki
-
18:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Estudiantes L.P.
Boca Juniors
3-0
03:30
MS
Botafogo RJ
Ceará
0-2
04:00
MS
Bragantino
Corinthians
0-0
04:00
MS
Coritiba
Flamengo RJ
0-0
04:00
MS
Palmeiras
Atletico-MG
0-0
04:00
ERT
Banfield
Tigre
-
23:00
ERT
Velez Sarsfield
Lanus
-
01:15
[ 25.08.2014 ] | [ 26.08.2014 ] | [ 27.08.2014 ] | [ 28.08.2014 ] | [ 29.08.2014 ] | [ 30.08.2014 ] | [ 31.08.2014 ] | [ 01.09.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı