29 Ocak 2015, 08:09 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
22:45 Bristol City - Gillingham FC | 18:00 AEK - Kerkyra | 20:00 Panathinaikos - Skoda Xanthi | 22:00 Getafe - Villarreal | 00:00 Ath Bilbao - Malaga | 00:00 Sevilla - Espanyol | 14:30 Genclerbirligi - Cizrespor | 21:30 Besiktas - Sariyer | 20:00 Mariehamn - Inter Turku | 12:00 M. Saransk - Qarabag | 13:00 Presov - Michalovce | 13:00 Trencin - Myjava | 15:00 Trencin - Myjava | 15:00 Zhodino - Dnepr Mogilev | 16:00 Mariupol - Ruch | 16:00 Skive - Sonderjyske | 16:00 Sparta Prague - Prostejov | 16:30 Austria Vienna - Partizan | 16:30 Zorya - Korona Kielce | 17:00 Grodig - Vaduz | 17:00 Metalist Kharkiv - Lech Poznan | 17:00 Osijek - Celje | 17:00 U. San Martin - León de Huánuco | 17:30 Kapfenberg - Maribor | 18:00 Dnipro - Suwon | 18:00 Munich 1860 - Videoton | 18:30 Rad Beograd - GKS Belchatow | 19:30 K. Oslo - Strommen | 14:00 Bangladesh - Harimau Muda B |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 2 Ceará 79'
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 1 Ceará 32'
BRE 04:00 Itapipoca 0 - 2 Ceará 18'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 81'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 66'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 62'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 47'
BRE 02:20 Guarany 0 - 1 Maranguape 63'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 39'
BEL 16:00 Al Najaf 1 - 0 Erbil 35'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 86'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 86'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 19'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 67'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 66'
BRE 02:00 Serra Talhada 1 - 0 CA Porto 53'
[ 26.01.2015 ] | [ 27.01.2015 ] | [ 18.01.2015 ] | [ 28.01.2015 ] | [ 29.01.2015 ] | [ 30.01.2015 ] | [ 31.01.2015 ] | [ 01.02.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Turkey: Turkish Cup - Play Offs
14:30
Genclerbirligi
Cizrespor
-
14:30
21:30
Besiktas
Sariyer
-
21:30
22:45
Bristol City
Gillingham FC
-
22:45
Finlandiya Playoff
20:00
Mariehamn
Inter Turku
-
20:00
Greece: Greek Cup
18:00
AEK
Kerkyra
-
18:00
20:00
Panathinaikos
Skoda Xanthi
-
20:00
İspanya Kupası
22:00
Getafe
Villarreal
-
22:00
00:00
Ath Bilbao
Malaga
-
00:00
00:00
Sevilla
Espanyol
-
00:00
World: Bangabandhu Gold Cup
14:00
Bangladesh
Harimau Muda B
-
14:00
Dünya: Kulüp Dostluk Karşılaşmaları
12:00
M. Saransk
Qarabag
-
12:00
13:00
Presov
Michalovce
-
13:00
13:00
Trencin
Myjava
-
13:00
15:00
Trencin
Myjava
-
15:00
15:00
Zhodino
Dnepr Mogilev
-
15:00
16:00
Mariupol
Ruch
-
16:00
16:00
Skive
Sonderjyske
-
16:00
16:00
Sparta Prague
Prostejov
-
16:00
16:30
Austria Vienna
Partizan
-
16:30
16:30
Zorya
Korona Kielce
-
16:30
17:00
Grodig
Vaduz
-
17:00
17:00
Metalist Kharkiv
Lech Poznan
-
17:00
17:00
Osijek
Celje
-
17:00
17:00
U. San Martin
León de Huánuco
-
17:00
17:30
Kapfenberg
Maribor
-
17:30
18:00
Dnipro
Suwon
-
18:00
18:00
Munich 1860
Videoton
-
18:00
18:30
Rad Beograd
GKS Belchatow
-
18:30
19:30
K. Oslo
Strommen
-
19:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Itapipoca
Ceará
0-1
04:00
MS
Boca Juniors
Velez Sarsfield
1-0
04:15
[ 26.01.2015 ] | [ 27.01.2015 ] | [ 18.01.2015 ] | [ 28.01.2015 ] | [ 29.01.2015 ] | [ 30.01.2015 ] | [ 31.01.2015 ] | [ 01.02.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı