01 Kasım 2014, 09:12 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:30 Independiente de Neuquen - Alianza Cutral Co | 02:30 Belgrano Santa Rosa - Deportivo Roca | 17:00 Sportivo Italiano - Almagro | 19:05 UAI Urquiza - Villa San Carlos | 21:30 Brown Adrogue - Fénix | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Armenio | 21:30 Deportivo Espanol - Atletico Atlanta | 01:05 Acassuso - Los Andes | 20:00 Temperley - Atl. Tucuman | 21:00 Atl. Huracan - Sportivo Belgrano | 22:00 Nueva Chicago - San Martin S.J. | 22:30 Sarmiento Junin - Patronato | 17:00 Justo José de Urquiza - General Lamadrid | 21:30 Club Luján - Talleres Escalada | 21:30 Defensores de Belgrano - Deportivo Riestra | 21:30 Berazategui - Dock Sud | 17:00 Liniers - Atlas | 17:00 El Porvenir - Central Ballester | 21:30 Argentino de Rosario - CSR Espanol | 21:30 Lugano - Puerto Nuevo | 21:30 Leandro N. Alem - Yupanqui | 21:30 Cañuelas - Sportivo Barracas | 22:15 Godoy Cruz - Belgrano | 00:00 Gimnasia L.P. - Racing Club | 00:30 Quilmes - Velez Sarsfield | 02:45 Rosario Central - Atl. Rafaela | 11:30 Perth Glory - Newcastle Jets | 11:30 Sydney Wanderers - Brisbane Roar | 18:00 Austria Vienna - Sturm Graz | 20:30 Neustadt - Grodig | 20:30 Ried - AC Wolfsberger | 20:30 Salzburg - Admira | 16:30 Anderlecht - Lokeren | 20:00 St. Liege - Mechelen | 22:00 Waasland-Beveren - Oostende | 22:00 Cercle Brugge - Kortrijk | 21:30 Dessel - Lommel Utd | 22:00 St. Truiden - Heist | 22:00 Eupen - KSV Roeselare | 22:00 RWS Bruxelles - Patro Eisden | 22:00 Tubize - Woluwe Zaventem | 21:20 Ponte Preta - Sampaio Correa | 22:20 Santa Cruz - America RN | 22:20 ABC - America MG | 22:20 Icasa - Nautico | 02:00 Boa - Ceará | 22:00 Paysandu PA - Mogi Mirim | 00:00 Londrina - Brasil de Pelotas | 00:30 Gremio - Vitoria | 00:30 Goias - Fluminense | 02:00 Corinthians - Coritiba | 19:00 Vestsjaelland - Esbjerg | 15:00 Avedore - Rishoj | 15:00 B 1908 - Hellerup | 15:00 Sollerod-Ved. - Holbaek | 15:00 Jammerbugt - Skovbakken | 15:00 Kolding IF - Ringkobing | 15:30 Odder - Brabrand | 16:00 Sydvest - Naestved | 16:00 Middelfart - Kolding BK | 16:00 Gentofte-Vangede - F. Amager | 16:30 Varde - Kjellerup | 17:00 B.93 - Nykobing | 17:00 Bronshoj - Fredericia | 18:00 AFC Totton - Hereford | 18:00 Arlesey - Wingate & Finchley | 18:00 Aylesbury FC - Merstham | 18:00 Barkingside - Kingstonian | 18:00 Bedford - Brightlingsea | 18:00 Belper Town - Histon | 18:00 Bideford - Didcot | 18:00 Bognor - Sudbury | 18:00 Brentwood - Biggleswade Town | 18:00 Burgess Hill - Chesham | 18:00 Burnham FC - Hitchin | 18:00 Bury Town - Hendon | 18:00 Buxton - Ashton Utd | 18:00 Canvey - Leatherhead | 18:00 Carlton Town - Stourbridge | 18:00 Chasetown - Newcastle Town | 18:00 Chippenham Town - Frome | 18:00 Clitheroe - Workington | 18:00 Corby - Redditch | 18:00 Cray - Faversham | 18:00 Curzon - Northwich Victoria | 18:00 Dereham - Enfield Town | 18:00 Dorchester - Wimborne | 18:00 Dulwich Hamlet - Chalfont St Peter | 18:00 Evesham - Banbury | 18:00 Farsley - Blyth | 18:00 Folkestone - Thurrock | 18:00 Frickley - Marine | 18:00 Gresley - Romulus | 18:00 Halesowen - Matlock | 18:00 Hampton - Grays | 18:00 Hornchurch - Harrow | 18:00 Horsham FC - Ware | 18:00 Hungerford - East Thurrock | 18:00 Leek - Spalding United | 18:00 Leiston - Leighton Town | 18:00 Lewes - Harlow | 18:00 Loughborough Dyn. - Grantham | 18:00 Maidstone - Walton & Hersham | 18:00 Mangotsfield - Bishops | 18:00 Margate - Slough | 18:00 Market Drayton - Kings Lynn | 18:00 Merthyr Town - Cirencester | 18:00 Metropolitan - Billericay | 18:00 Mickleover - Kettering | 18:00 New Mills - Mossley | 18:00 Northwood - Guernsey F. | 18:00 Ossett Town - Trafford | 18:00 Paulton Rovers - Fleet Town | 18:00 Poole Town - North Leigh | 18:00 Prescot - Goole | 18:00 Royston - Witham | 18:00 Rushall - Cambridge City | 18:00 Scarborough Athletic - Darlington | 18:00 Sheffield FC - Witton | 18:00 Sholing - Tiverton | 18:00 Skelmersdale - Nantwich | 18:00 South Park - Heybridge | 18:00 Spennymoor - Bamber | 18:00 Stamford - Barwell | 18:00 St. Neots - Ilkeston | 18:00 Stratford - Stafford | 18:00 Thamesmead - Three Bridges | 18:00 Truro - Egham | 18:00 Uxbridge - Hythe | 18:00 VCD Athletic - Tonbridge | 18:00 Walton Casuals - Peacehaven & Telscombe | 18:00 Weymouth - Shortwood | 18:00 Whitby - Ramsbottom | 18:00 Whyteleafe - Dunstable Town | 18:00 Worthing - Chatham | 18:00 Cheltenham - York | 18:00 Dagenham & Red. - Shrewsbury | 18:00 Exeter - Luton | 18:00 Hartlepool - Newport | 18:00 Mansfield - Southend | 18:00 Northampton - AFC Wimbledon | 18:00 Oxford Utd - Wycombe | 18:00 Burton - Plymouth | 18:00 Bury - Cambridge Utd | 18:00 Portsmouth - Carlisle | 18:00 Tranmere - Stevenage | 18:00 Farnborough - Gosport | 18:00 Bath City - St. Albans | 18:00 Wealdstone - Maidenhead | 18:00 Basingstoke - Chelmsford | 18:00 Eastbourne Borough - Bromley | 18:00 Barrow - Guiseley | 18:00 Boston - Fylde | 18:00 Brackley - Colwyn Bay | 18:00 Bradford PA - Tamworth | 18:00 Gainsborough - Chorley | 18:00 Harrogate - Stockport | 18:00 Leamington - Worcester | 18:00 Lowestoft - Gloucester City | 18:00 North Ferriby - Oxford City | 18:00 Solihull - Hyde | 18:00 Concord - Weston | 18:00 Staines - Ebbsfleet | 18:00 Stortford - Hemel | 18:00 Whitehawk - Havant & W | 18:00 Stalybridge - Hednesford | 18:00 Aldershot - Gateshead | 18:00 Altrincham - Alfreton | 18:00 Grimsby - Dartford | 18:00 Kidderminster - Torquay | 18:00 Nuneaton - Macclesfield | 18:00 Southport - Dover Ath. | 18:00 Telford - Bristol Rovers | 18:00 Forest Green - Lincoln | 18:00 Braintree - Woking | 18:00 Eastleigh - Chester | 18:00 Welling - Barnet | 18:00 Wrexham - Halifax | 15:45 Newcastle Utd - Liverpool | 18:00 Arsenal - Burnley | 18:00 Chelsea - QPR | 18:00 Everton - Swansea | 18:00 Hull City - Southampton | 18:00 Leicester - West Brom | 18:00 Stoke City - West Ham | 15:15 Wolves - Birmingham | 18:00 Brentford - Derby | 18:00 Cardiff - Leeds | 18:00 Charlton - Sheffield Wed | 18:00 Huddersfield - Nottingham | 18:00 Rotherham - Middlesbrough | 18:00 Watford - Millwall | 18:00 Blackburn - Reading | 18:00 Blackpool - Ipswich | 18:00 Wigan - Fulham | 20:15 Bournemouth - Brighton | 18:00 Chesterfield - Yeovil | 18:00 Colchester - Port Vale | 18:00 Crawley Town - Crewe | 18:00 Fleetwood Town - Gillingham FC | 18:00 Rochdale - Preston | 18:00 Sheffield Utd - Barnsley | 18:00 Bradford - Doncaster | 18:00 Bristol City - Oldham | 18:00 Leyton Orient - Coventry | 18:00 Milton Keynes Dons - Swindon | 18:00 Notts County - Walsall | 18:00 Peterborough - Scunthorpe | 15:00 HJK - Inter Turku | 16:00 Niort - Nancy | 19:00 Lorient - Paris SG | 22:00 Guingamp - Bastia | 22:00 Lille - St Etienne | 22:00 Metz - Caen | 22:00 Montpellier - Evian TG | 22:00 Nice - Lyon | 15:00 Heidenheim - Darmstadt | 15:00 Nurnberg - St. Pauli | 15:00 Hannover II - Lübeck | 15:30 Babelsberg - Auerbach | 15:30 Neustrelitz - Bautzen | 15:30 Nordhausen - Hertha Berlin II | 16:00 St. Pauli II - Goslarer | 16:00 Braunschweig II - Oldenburg | 16:00 Worms - Mannheim | 16:00 Munich 1860 II - Seligenporten | 16:00 Neckarelz - Saarbrücken | 16:00 Walldorf - Zweibrucken | 16:00 Freiburg II - FC Nottingen | 16:00 Elversberg - Baunatal | 16:00 FC 08 Homburg - TuS Koblenz | 15:30 Lichtenberg - Schoneiche | 15:30 Brandenburger - Strausberg | 15:30 Rathenow - Waren | 15:30 Bernburg - Eisenach | 15:30 Dassendorf - Niendorfer TSV | 16:00 Luckenwalde - Pommern Greifswald | 16:00 Eschborn - Lehnerz | 16:00 Preetzer TSV - Neumunster | 16:00 TSV Kropp - Bordesholm | 16:00 Wurzburger FV - Alemannia Haibach | 16:00 Flensburg 08 - Dornbreite Lubeck | 16:00 Aubstadt - Amberg | 16:00 Heider SV - Altenholz | 16:00 Jahn Forchheim - Memmelsdorf | 16:00 Aschaffenburg - Grossbardorf | 16:00 Frohnlach - Neudrossenfeld | 16:00 Eutin - Todesfelde | 16:00 Pinneberg - Elmshorn | 16:00 Curslack-Neuengamme - Buxtehuder | 16:30 Ederbergland - Sp. Seligenstadt | 16:30 Idar-Oberstein - Schott Mainz | 16:30 Steinbach - Schwalmstadt | 16:30 Wirges - Hauenstein | 16:30 Hadamar - Vellmar | 16:30 Blumenthaler - Sparta Bremerhaven | 16:30 Bremer - Turkspor Bremen | 16:30 OSC Bremerhaven - VfL Bremen | 16:30 Werder Bremen III - Union 60 Bremen | 16:30 Uphusen - Jeddeloh | 16:30 Rochling - Mechtersheim | 16:30 SKV Darmstadt - Stadtallendorf | 16:30 Lohfelden - Oberrad | 16:30 Aalen II - Hollenbach | 16:30 Freiburger - Ulm | 16:30 Pfullendorf - Kehler | 16:30 Reutlingen - Bahlinger | 16:30 Spielberg - Ravensburg | 16:30 VfR Mannheim - Karlsruher II | 16:30 Freiberg - Ger. Friedrichstal | 17:00 Lokomotive Leipzig - Cottbus II | 19:00 Spvgg Burgbrohl - Salmrohr | 17:30 VfB Stuttgart - Wolfsburg | 17:30 Mainz - Werder Bremen | 17:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 17:30 Hannover - Eintracht Frankfurt | 20:30 Bayern Munich - Dortmund | 16:00 Dresden - Stutt. Kickers | 16:00 Energie Cottbus - Unterhaching | 16:00 Holstein Kiel - Arminia Bielefeld | 16:00 Wehen - Chemnitzer FC | 16:00 Platanias FC - Giannina | 18:15 Veria - Panionios | 20:30 Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus | 16:00 Panserraikos - Eleftheroupolis | 16:00 Trikala F.C. - Pyrasos | 16:00 Legnago Salus - ArzignanoChiampo | 17:00 Avellino - Catania | 17:00 Carpi - Vicenza | 17:00 Crotone - Perugia | 17:00 Entella - Lanciano | 17:00 Livorno - Bologna | 17:00 Pescara - Spezia | 17:00 Pro Vercelli - Bari | 17:00 Ternana - Cittadella | 17:00 Trapani - Brescia | 17:00 Napoli - AS Roma | 20:00 Empoli - Juventus | 22:45 Parma - Inter | 20:30 Ajax - Dordrecht | 21:45 Feyenoord - Zwolle | 21:45 Twente - Heerenveen | 22:45 PSV - Den Haag | 18:30 Den Bosch - Oss | 21:45 Graafschap - Helmond | 21:45 Waalwijk - Almere City | 19:00 Penafiel - Estoril | 21:00 Guimaraes - Sporting | 23:15 FC Porto - Nacional | 18:00 Braga B - Santa Clara | 19:00 Maritimo B - Covilha | 12:00 Berceni - Arges Pitesti | 12:00 ACS Poli Timisoara - Olt Slatina | 12:00 Mioveni - Pancota | 12:00 Ramnicu Valcea - Poiana Campina | 12:00 SC Bacau - Voluntari | 12:00 FC Bihor - Caransebes | 12:00 Satu Mare - Tarlungeni | 12:00 Navodari - Braila | 12:00 Balotesti - Dorohoi | 12:00 Slobozia - F. Constanta | 15:00 Rapid Suceava - Gloria Buzau | 16:30 Gaz Metan Medias - U. Cluj | 19:00 CS U. Craiova - FC Botosani | 21:30 Astra - Ceahlaul | 18:00 Ath Bilbao B - Sestao | 19:00 Amorebieta - R. Union | 20:00 Leioa - Conquense | 21:00 Real Madrid B - Rayo Vallecano B | 18:00 Mallorca - Lugo | 20:00 Alaves - Alcorcon | 20:00 Barcelona B - Gijon | 20:15 Llagostera - Santander | 22:00 Las Palmas - Albacete | 22:00 Sabadell - Mirandes | 18:00 Granada CF - Real Madrid | 20:00 Atl. Madrid - Cordoba | 22:00 Barcelona - Celta Vigo | 00:00 Real Sociedad - Malaga | 15:00 Falkenbergs - Mjallby | 15:00 Gefle - Helsingborg | 15:00 Goteborg - Halmstad | 15:00 Orebro - Hacken | 15:00 Djurgården - Norrkoping | 15:00 Atvidabergs - Malmo FF | 15:00 Brommapojkarna - Elfsborg | 15:00 Kalmar - AIK | 15:00 Sanliurfaspor - Manisaspor | 15:00 Antalyaspor - Bucaspor | 19:30 Elazigspor - Adana Demirspor | 14:30 Genclerbirligi - Basaksehir | 17:00 Bursaspor - Sivasspor | 20:00 Akhisar Genclik Spor - Trabzonspor | 16:00 CSKA Moscow - Zenit Petersburg | 17:00 Kristianstads - Qviding | 17:00 Motala - Oskarshamns | 17:00 Norrby - Utsiktens | 17:00 Orgryte - Trelleborgs | 17:00 Skovde - Oddevold | 17:00 Halmia - Lunds | 17:00 Uddevalla - Trollhattan | 16:30 Martina Franca - Melfi | 16:30 Pavia - Torres | 17:00 Casertana - Ischia | 17:00 Mantova - FeralpiSalo | 17:00 Prato - Forli | 18:00 Renate - Novara | 18:00 Spal - L Aquila | 18:00 Paganese - Barletta | 19:00 Pro Patria - Bassano | 19:00 Teramo - Pro Piacenza | 19:00 Juve Stabia - Lupa Roma | 21:30 Pisa - San Marino | 21:30 Real Vicenza - Cremonese | 12:00 Kuban U21 - Spartak Moscow U21 | 13:00 Lokomotiv Moscow U21 - Dynamo Moscow U21 | 18:00 AD Oliveirense - Tirsense | 18:00 Naval - Mortagua | 18:00 Atletico O. - Mafra | 17:00 Mulhouse - Aubervilliers | 18:00 Lens II - Mantes | 19:00 Ivry - Dieppe | 19:00 Paris SG II - IC Croix | 19:00 Viry-Chatillon - Troyes II | 19:00 Saint Priest - Beziers | 20:00 Calais - Arras | 20:00 Hyeres - Monts | 20:00 Lyon II - Martigues | 20:00 Montpellier 2 - Sete | 20:00 Pontet - Nice II | 20:00 Saint-Malo - Stade Bordelais | 20:00 Tarbes - Les Herbiers | 20:00 Sannois - Roye | 20:00 Quevilly - Beauvais | 20:00 Sedan - Amiens AC | 20:00 Lyon Duchere - Marignane | 20:00 Lille II - Romorantin | 20:00 Jeanne d Arc - Raon L Etape | 20:30 Trelissac - Pau | 20:30 Plabennec - Limoges | 20:30 Fontenay - Nantes II | 21:00 Mont-de-Marsan - Concarneau | 22:00 Grenoble - Villefranche | 22:00 Rodez - Monaco II |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:30 Gimnasia Jujuy 0 - 0 Ferro 84'
ARJ 03:00 Guaraní Antonio Franco 2 - 1 Colon Santa FE 90'
ARJ 03:30 Ind. Rivadavia 1 - 2 Santamarina 67'
ARJ 03:00 Guaraní Antonio Franco 2 - 1 Colon Santa FE 81'
ARJ 03:00 Guaraní Antonio Franco 2 - 0 Colon Santa FE 75'
ARJ 03:00 Instituto 0 - 1 Douglas Haig 88'
ARJ 03:00 Guaraní Antonio Franco 2 - 1 Colon Santa FE 73'
BRE 02:50 Parana 1 - 1 Vasco 90'
ARJ 03:00 Instituto 0 - 1 Douglas Haig 82'
ARJ 03:30 Gimnasia Jujuy 0 - 0 Ferro 48'
ARJ 03:00 Instituto 0 - 1 Douglas Haig 81'
ARJ 03:30 Ind. Rivadavia 1 - 1 Santamarina 46'
ARJ 03:00 Platense 1 - 2 Deportivo Moron 77'
ARJ 03:00 Guaraní Antonio Franco 2 - 1 Colon Santa FE 63'
BRE 02:50 Parana 1 - 1 Vasco 79'
ARJ 03:00 Platense 1 - 2 Deportivo Moron 64'
BRE 02:50 Parana 1 - 1 Vasco 67'
BRE 02:50 Parana 1 - 1 Vasco 58'
BRE 02:50 Parana 1 - 1 Vasco 57'
[ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] | [ 05.11.2014 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Türkiye Süper ligi
14:30
Genclerbirligi
Basaksehir
-
14:30
17:00
Bursaspor
Sivasspor
-
17:00
20:00
Akhisar Genclik Spor
Trabzonspor
-
20:00
Turkiye PTT Ligi
15:00
Sanliurfaspor
Manisaspor
-
15:00
15:00
Antalyaspor
Bucaspor
-
15:00
19:30
Elazigspor
Adana Demirspor
-
19:30
Avusturya Bundesaliga
18:00
Austria Vienna
Sturm Graz
-
18:00
20:30
Neustadt
Grodig
-
20:30
20:30
Ried
AC Wolfsberger
-
20:30
20:30
Salzburg
Admira
-
20:30
Avustralya: A- Ligi
11:30
Perth Glory
Newcastle Jets
-
11:30
11:30
Sydney Wanderers
Brisbane Roar
-
11:30
Arjantin: Primera Division
22:15
Godoy Cruz
Belgrano
-
22:15
00:00
Gimnasia L.P.
Racing Club
-
00:00
00:30
Quilmes
Velez Sarsfield
-
00:30
02:45
Rosario Central
Atl. Rafaela
-
02:45
Arjantin: Primera D Metropolitana
17:00
Liniers
Atlas
-
17:00
17:00
El Porvenir
Central Ballester
-
17:00
21:30
Argentino de Rosario
CSR Espanol
-
21:30
21:30
Lugano
Puerto Nuevo
-
21:30
21:30
Leandro N. Alem
Yupanqui
-
21:30
21:30
Cañuelas
Sportivo Barracas
-
21:30
Arjantin: Primera C Metropolitana
17:00
Justo José de Urquiza
General Lamadrid
-
17:00
21:30
Club Luján
Talleres Escalada
-
21:30
21:30
Defensores de Belgrano
Deportivo Riestra
-
21:30
21:30
Berazategui
Dock Sud
-
21:30
Arjantin: Primera B Nacional
20:00
Temperley
Atl. Tucuman
-
20:00
21:00
Atl. Huracan
Sportivo Belgrano
-
21:00
22:00
Nueva Chicago
San Martin S.J.
-
22:00
22:30
Sarmiento Junin
Patronato
-
22:30
Arjantin: Prim B Metropolitana
17:00
Sportivo Italiano
Almagro
-
17:00
19:05
UAI Urquiza
Villa San Carlos
-
19:05
21:30
Brown Adrogue
Fénix
-
21:30
21:30
Comunicaciones
Deportivo Armenio
-
21:30
21:30
Deportivo Espanol
Atletico Atlanta
-
21:30
01:05
Acassuso
Los Andes
-
01:05
Arjantin: Torneo Argentino A - Winners Stage
22:30
Independiente de Neuquen
Alianza Cutral Co
-
22:30
02:30
Belgrano Santa Rosa
Deportivo Roca
-
02:30
Belçika: Belgacom Ligi
21:30
Dessel
Lommel Utd
-
21:30
22:00
St. Truiden
Heist
-
22:00
22:00
Eupen
KSV Roeselare
-
22:00
22:00
RWS Bruxelles
Patro Eisden
-
22:00
22:00
Tubize
Woluwe Zaventem
-
22:00
Belçika: Jupiler Ligi
16:30
Anderlecht
Lokeren
-
16:30
20:00
St. Liege
Mechelen
-
20:00
22:00
Waasland-Beveren
Oostende
-
22:00
22:00
Cercle Brugge
Kortrijk
-
22:00
Brezilya: Campeonato Brasileiro
00:30
Gremio
Vitoria
-
00:30
00:30
Goias
Fluminense
-
00:30
02:00
Corinthians
Coritiba
-
02:00
Brezilya: Série D
00:00
Londrina
Brasil de Pelotas
-
00:00
Brezilya: Série C
22:00
Paysandu PA
Mogi Mirim
-
22:00
Brezilya: Campeonato Brasileiro B
21:20
Ponte Preta
Sampaio Correa
-
21:20
22:20
Santa Cruz
America RN
-
22:20
22:20
ABC
America MG
-
22:20
22:20
Icasa
Nautico
-
22:20
02:00
Boa
Ceará
-
02:00
Danimarka 1.Ligi
17:00
Bronshoj
Fredericia
-
17:00
Danimarka 2. Ligi Doğu
15:00
Avedore
Rishoj
-
15:00
15:00
B 1908
Hellerup
-
15:00
15:00
Sollerod-Ved.
Holbaek
-
15:00
15:00
Jammerbugt
Skovbakken
-
15:00
15:00
Kolding IF
Ringkobing
-
15:00
15:30
Odder
Brabrand
-
15:30
16:00
Sydvest
Naestved
-
16:00
16:00
Middelfart
Kolding BK
-
16:00
16:00
Gentofte-Vangede
F. Amager
-
16:00
16:30
Varde
Kjellerup
-
16:30
17:00
B.93
Nykobing
-
17:00
Danimarka: Superliga
19:00
Vestsjaelland
Esbjerg
-
19:00
İngiltere : 1.Ligi
18:00
Chesterfield
Yeovil
-
18:00
18:00
Colchester
Port Vale
-
18:00
18:00
Crawley Town
Crewe
-
18:00
18:00
Fleetwood Town
Gillingham FC
-
18:00
18:00
Rochdale
Preston
-
18:00
18:00
Sheffield Utd
Barnsley
-
18:00
18:00
Bradford
Doncaster
-
18:00
18:00
Bristol City
Oldham
-
18:00
18:00
Leyton Orient
Coventry
-
18:00
18:00
Milton Keynes Dons
Swindon
-
18:00
18:00
Notts County
Walsall
-
18:00
18:00
Peterborough
Scunthorpe
-
18:00
İngiltere : Şampiyonluk Ligi
15:15
Wolves
Birmingham
-
15:15
18:00
Brentford
Derby
-
18:00
18:00
Cardiff
Leeds
-
18:00
18:00
Charlton
Sheffield Wed
-
18:00
18:00
Huddersfield
Nottingham
-
18:00
18:00
Rotherham
Middlesbrough
-
18:00
18:00
Watford
Millwall
-
18:00
18:00
Blackburn
Reading
-
18:00
18:00
Blackpool
Ipswich
-
18:00
18:00
Wigan
Fulham
-
18:00
20:15
Bournemouth
Brighton
-
20:15
İngiltere : Premier Ligi
15:45
Newcastle Utd
Liverpool
-
15:45
18:00
Arsenal
Burnley
-
18:00
18:00
Chelsea
QPR
-
18:00
18:00
Everton
Swansea
-
18:00
18:00
Hull City
Southampton
-
18:00
18:00
Leicester
West Brom
-
18:00
18:00
Stoke City
West Ham
-
18:00
İngiltere
18:00
Aldershot
Gateshead
-
18:00
18:00
Altrincham
Alfreton
-
18:00
18:00
Grimsby
Dartford
-
18:00
18:00
Kidderminster
Torquay
-
18:00
18:00
Nuneaton
Macclesfield
-
18:00
18:00
Southport
Dover Ath.
-
18:00
18:00
Telford
Bristol Rovers
-
18:00
18:00
Forest Green
Lincoln
-
18:00
18:00
Braintree
Woking
-
18:00
18:00
Eastleigh
Chester
-
18:00
18:00
Welling
Barnet
-
18:00
18:00
Wrexham
Halifax
-
18:00
İngiltere : Mavi Grup
18:00
Farnborough
Gosport
-
18:00
18:00
Bath City
St. Albans
-
18:00
18:00
Wealdstone
Maidenhead
-
18:00
18:00
Basingstoke
Chelmsford
-
18:00
18:00
Eastbourne Borough
Bromley
-
18:00
18:00
Barrow
Guiseley
-
18:00
18:00
Boston
Fylde
-
18:00
18:00
Brackley
Colwyn Bay
-
18:00
18:00
Bradford PA
Tamworth
-
18:00
18:00
Gainsborough
Chorley
-
18:00
18:00
Harrogate
Stockport
-
18:00
18:00
Leamington
Worcester
-
18:00
18:00
Lowestoft
Gloucester City
-
18:00
18:00
North Ferriby
Oxford City
-
18:00
18:00
Solihull
Hyde
-
18:00
18:00
Concord
Weston
-
18:00
18:00
Staines
Ebbsfleet
-
18:00
18:00
Stortford
Hemel
-
18:00
18:00
Whitehawk
Havant & W
-
18:00
18:00
Stalybridge
Hednesford
-
18:00
İngiltere : 2.Ligi
18:00
Cheltenham
York
-
18:00
18:00
Dagenham & Red.
Shrewsbury
-
18:00
18:00
Exeter
Luton
-
18:00
18:00
Hartlepool
Newport
-
18:00
18:00
Mansfield
Southend
-
18:00
18:00
Northampton
AFC Wimbledon
-
18:00
18:00
Oxford Utd
Wycombe
-
18:00
18:00
Burton
Plymouth
-
18:00
18:00
Bury
Cambridge Utd
-
18:00
18:00
Portsmouth
Carlisle
-
18:00
18:00
Tranmere
Stevenage
-
18:00
İngiltere: Fa Trophy
18:00
AFC Totton
Hereford
-
18:00
18:00
Arlesey
Wingate & Finchley
-
18:00
18:00
Aylesbury FC
Merstham
-
18:00
18:00
Barkingside
Kingstonian
-
18:00
18:00
Bedford
Brightlingsea
-
18:00
18:00
Belper Town
Histon
-
18:00
18:00
Bideford
Didcot
-
18:00
18:00
Bognor
Sudbury
-
18:00
18:00
Brentwood
Biggleswade Town
-
18:00
18:00
Burgess Hill
Chesham
-
18:00
18:00
Burnham FC
Hitchin
-
18:00
18:00
Bury Town
Hendon
-
18:00
18:00
Buxton
Ashton Utd
-
18:00
18:00
Canvey
Leatherhead
-
18:00
18:00
Carlton Town
Stourbridge
-
18:00
18:00
Chasetown
Newcastle Town
-
18:00
18:00
Chippenham Town
Frome
-
18:00
18:00
Clitheroe
Workington
-
18:00
18:00
Corby
Redditch
-
18:00
18:00
Cray
Faversham
-
18:00
18:00
Curzon
Northwich Victoria
-
18:00
18:00
Dereham
Enfield Town
-
18:00
18:00
Dorchester
Wimborne
-
18:00
18:00
Dulwich Hamlet
Chalfont St Peter
-
18:00
18:00
Evesham
Banbury
-
18:00
18:00
Farsley
Blyth
-
18:00
18:00
Folkestone
Thurrock
-
18:00
18:00
Frickley
Marine
-
18:00
18:00
Gresley
Romulus
-
18:00
18:00
Halesowen
Matlock
-
18:00
18:00
Hampton
Grays
-
18:00
18:00
Hornchurch
Harrow
-
18:00
18:00
Horsham FC
Ware
-
18:00
18:00
Hungerford
East Thurrock
-
18:00
18:00
Leek
Spalding United
-
18:00
18:00
Leiston
Leighton Town
-
18:00
18:00
Lewes
Harlow
-
18:00
18:00
Loughborough Dyn.
Grantham
-
18:00
18:00
Maidstone
Walton & Hersham
-
18:00
18:00
Mangotsfield
Bishops
-
18:00
18:00
Margate
Slough
-
18:00
18:00
Market Drayton
Kings Lynn
-
18:00
18:00
Merthyr Town
Cirencester
-
18:00
18:00
Metropolitan
Billericay
-
18:00
18:00
Mickleover
Kettering
-
18:00
18:00
New Mills
Mossley
-
18:00
18:00
Northwood
Guernsey F.
-
18:00
18:00
Ossett Town
Trafford
-
18:00
18:00
Paulton Rovers
Fleet Town
-
18:00
18:00
Poole Town
North Leigh
-
18:00
18:00
Prescot
Goole
-
18:00
18:00
Royston
Witham
-
18:00
18:00
Rushall
Cambridge City
-
18:00
18:00
Scarborough Athletic
Darlington
-
18:00
18:00
Sheffield FC
Witton
-
18:00
18:00
Sholing
Tiverton
-
18:00
18:00
Skelmersdale
Nantwich
-
18:00
18:00
South Park
Heybridge
-
18:00
18:00
Spennymoor
Bamber
-
18:00
18:00
Stamford
Barwell
-
18:00
18:00
St. Neots
Ilkeston
-
18:00
18:00
Stratford
Stafford
-
18:00
18:00
Thamesmead
Three Bridges
-
18:00
18:00
Truro
Egham
-
18:00
18:00
Uxbridge
Hythe
-
18:00
18:00
VCD Athletic
Tonbridge
-
18:00
18:00
Walton Casuals
Peacehaven & Telscombe
-
18:00
18:00
Weymouth
Shortwood
-
18:00
18:00
Whitby
Ramsbottom
-
18:00
18:00
Whyteleafe
Dunstable Town
-
18:00
18:00
Worthing
Chatham
-
18:00
Finlandiya: Finlandiya Kupası
15:00
HJK
Inter Turku
-
15:00
France: Cfa - Group A
17:00
Mulhouse
Aubervilliers
-
17:00
18:00
Lens II
Mantes
-
18:00
19:00
Ivry
Dieppe
-
19:00
19:00
Paris SG II
IC Croix
-
19:00
19:00
Viry-Chatillon
Troyes II
-
19:00
19:00
Saint Priest
Beziers
-
19:00
20:00
Calais
Arras
-
20:00
20:00
Hyeres
Monts
-
20:00
20:00
Lyon II
Martigues
-
20:00
20:00
Montpellier 2
Sete
-
20:00
20:00
Pontet
Nice II
-
20:00
20:00
Saint-Malo
Stade Bordelais
-
20:00
20:00
Tarbes
Les Herbiers
-
20:00
20:00
Sannois
Roye
-
20:00
20:00
Quevilly
Beauvais
-
20:00
20:00
Sedan
Amiens AC
-
20:00
20:00
Lyon Duchere
Marignane
-
20:00
20:00
Lille II
Romorantin
-
20:00
20:00
Jeanne d Arc
Raon L Etape
-
20:00
20:30
Trelissac
Pau
-
20:30
20:30
Plabennec
Limoges
-
20:30
20:30
Fontenay
Nantes II
-
20:30
21:00
Mont-de-Marsan
Concarneau
-
21:00
22:00
Grenoble
Villefranche
-
22:00
22:00
Rodez
Monaco II
-
22:00
Fransa : 1.Ligi
19:00
Lorient
Paris SG
-
19:00
22:00
Guingamp
Bastia
-
22:00
22:00
Lille
St Etienne
-
22:00
22:00
Metz
Caen
-
22:00
22:00
Montpellier
Evian TG
-
22:00
22:00
Nice
Lyon
-
22:00
Fransa : 2.Ligi
16:00
Niort
Nancy
-
16:00
Almanya 3. Ligi
16:00
Dresden
Stutt. Kickers
-
16:00
16:00
Energie Cottbus
Unterhaching
-
16:00
16:00
Holstein Kiel
Arminia Bielefeld
-
16:00
16:00
Wehen
Chemnitzer FC
-
16:00
Almanya Bundeliga
17:30
VfB Stuttgart
Wolfsburg
-
17:30
17:30
Mainz
Werder Bremen
-
17:30
17:30
Hamburger SV
Bayer Leverkusen
-
17:30
17:30
Hannover
Eintracht Frankfurt
-
17:30
20:30
Bayern Munich
Dortmund
-
20:30
Almanya Oberliga
15:30
Lichtenberg
Schoneiche
-
15:30
15:30
Brandenburger
Strausberg
-
15:30
15:30
Rathenow
Waren
-
15:30
15:30
Bernburg
Eisenach
-
15:30
15:30
Dassendorf
Niendorfer TSV
-
15:30
16:00
Luckenwalde
Pommern Greifswald
-
16:00
16:00
Eschborn
Lehnerz
-
16:00
16:00
Preetzer TSV
Neumunster
-
16:00
16:00
TSV Kropp
Bordesholm
-
16:00
16:00
Wurzburger FV
Alemannia Haibach
-
16:00
16:00
Flensburg 08
Dornbreite Lubeck
-
16:00
16:00
Aubstadt
Amberg
-
16:00
16:00
Heider SV
Altenholz
-
16:00
16:00
Jahn Forchheim
Memmelsdorf
-
16:00
16:00
Aschaffenburg
Grossbardorf
-
16:00
16:00
Frohnlach
Neudrossenfeld
-
16:00
16:00
Eutin
Todesfelde
-
16:00
16:00
Pinneberg
Elmshorn
-
16:00
16:00
Curslack-Neuengamme
Buxtehuder
-
16:00
16:30
Ederbergland
Sp. Seligenstadt
-
16:30
16:30
Idar-Oberstein
Schott Mainz
-
16:30
16:30
Steinbach
Schwalmstadt
-
16:30
16:30
Wirges
Hauenstein
-
16:30
16:30
Hadamar
Vellmar
-
16:30
16:30
Blumenthaler
Sparta Bremerhaven
-
16:30
16:30
Bremer
Turkspor Bremen
-
16:30
16:30
OSC Bremerhaven
VfL Bremen
-
16:30
16:30
Werder Bremen III
Union 60 Bremen
-
16:30
16:30
Uphusen
Jeddeloh
-
16:30
16:30
Rochling
Mechtersheim
-
16:30
16:30
SKV Darmstadt
Stadtallendorf
-
16:30
16:30
Lohfelden
Oberrad
-
16:30
16:30
Aalen II
Hollenbach
-
16:30
16:30
Freiburger
Ulm
-
16:30
16:30
Pfullendorf
Kehler
-
16:30
16:30
Reutlingen
Bahlinger
-
16:30
16:30
Spielberg
Ravensburg
-
16:30
16:30
VfR Mannheim
Karlsruher II
-
16:30
16:30
Freiberg
Ger. Friedrichstal
-
16:30
17:00
Lokomotive Leipzig
Cottbus II
-
17:00
19:00
Spvgg Burgbrohl
Salmrohr
-
19:00
Almanya Bölgesel
15:00
Hannover II
Lübeck
-
15:00
15:30
Babelsberg
Auerbach
-
15:30
15:30
Neustrelitz
Bautzen
-
15:30
15:30
Nordhausen
Hertha Berlin II
-
15:30
16:00
St. Pauli II
Goslarer
-
16:00
16:00
Braunschweig II
Oldenburg
-
16:00
16:00
Worms
Mannheim
-
16:00
16:00
Munich 1860 II
Seligenporten
-
16:00
16:00
Neckarelz
Saarbrücken
-
16:00
16:00
Walldorf
Zweibrucken
-
16:00
16:00
Freiburg II
FC Nottingen
-
16:00
16:00
Elversberg
Baunatal
-
16:00
16:00
FC 08 Homburg
TuS Koblenz
-
16:00
Almanya : 2.Ligi
15:00
Heidenheim
Darmstadt
-
15:00
15:00
Nurnberg
St. Pauli
-
15:00
Yunanistan Süper lig 2. Grup
16:00
Panserraikos
Eleftheroupolis
-
16:00
16:00
Trikala F.C.
Pyrasos
-
16:00
Yunanistan Süper Ligi
16:00
Platanias FC
Giannina
-
16:00
18:15
Veria
Panionios
-
18:15
20:30
Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus
-
20:30
Hollanda 1. Ligi
18:30
Den Bosch
Oss
-
18:30
21:45
Graafschap
Helmond
-
21:45
21:45
Waalwijk
Almere City
-
21:45
Hollanda Eredivisie Ligi
20:30
Ajax
Dordrecht
-
20:30
21:45
Feyenoord
Zwolle
-
21:45
21:45
Twente
Heerenveen
-
21:45
22:45
PSV
Den Haag
-
22:45
Italy: Lega Pro - Group A
16:30
Martina Franca
Melfi
-
16:30
16:30
Pavia
Torres
-
16:30
17:00
Casertana
Ischia
-
17:00
17:00
Mantova
FeralpiSalo
-
17:00
17:00
Prato
Forli
-
17:00
18:00
Renate
Novara
-
18:00
18:00
Spal
L Aquila
-
18:00
18:00
Paganese
Barletta
-
18:00
19:00
Pro Patria
Bassano
-
19:00
19:00
Teramo
Pro Piacenza
-
19:00
19:00
Juve Stabia
Lupa Roma
-
19:00
21:30
Pisa
San Marino
-
21:30
21:30
Real Vicenza
Cremonese
-
21:30
İtalya Serie A
17:00
Napoli
AS Roma
-
17:00
20:00
Empoli
Juventus
-
20:00
22:45
Parma
Inter
-
22:45
İtalya Serie B
17:00
Avellino
Catania
-
17:00
17:00
Carpi
Vicenza
-
17:00
17:00
Crotone
Perugia
-
17:00
17:00
Entella
Lanciano
-
17:00
17:00
Livorno
Bologna
-
17:00
17:00
Pescara
Spezia
-
17:00
17:00
Pro Vercelli
Bari
-
17:00
17:00
Ternana
Cittadella
-
17:00
17:00
Trapani
Brescia
-
17:00
Italy: Serie D - Group A
16:00
Legnago Salus
ArzignanoChiampo
-
16:00
Portugal: Campeonato Nacional
18:00
AD Oliveirense
Tirsense
-
18:00
18:00
Naval
Mortagua
-
18:00
18:00
Atletico O.
Mafra
-
18:00
Portekiz Segunda Ligi
18:00
Braga B
Santa Clara
-
18:00
19:00
Maritimo B
Covilha
-
19:00
Portekiz Ligi
19:00
Penafiel
Estoril
-
19:00
21:00
Guimaraes
Sporting
-
21:00
23:15
FC Porto
Nacional
-
23:15
Romanya ligi 1. Ligi
16:30
Gaz Metan Medias
U. Cluj
-
16:30
19:00
CS U. Craiova
FC Botosani
-
19:00
21:30
Astra
Ceahlaul
-
21:30
Romanya 2.ligi
12:00
Berceni
Arges Pitesti
-
12:00
12:00
ACS Poli Timisoara
Olt Slatina
-
12:00
12:00
Mioveni
Pancota
-
12:00
12:00
Ramnicu Valcea
Poiana Campina
-
12:00
12:00
SC Bacau
Voluntari
-
12:00
12:00
FC Bihor
Caransebes
-
12:00
12:00
Satu Mare
Tarlungeni
-
12:00
12:00
Navodari
Braila
-
12:00
12:00
Balotesti
Dorohoi
-
12:00
12:00
Slobozia
F. Constanta
-
12:00
15:00
Rapid Suceava
Gloria Buzau
-
15:00
İsveç Kuzey 1.Ligi
17:00
Kristianstads
Qviding
-
17:00
17:00
Motala
Oskarshamns
-
17:00
17:00
Norrby
Utsiktens
-
17:00
17:00
Orgryte
Trelleborgs
-
17:00
17:00
Skovde
Oddevold
-
17:00
17:00
Halmia
Lunds
-
17:00
17:00
Uddevalla
Trollhattan
-
17:00
İsveç Allsvenskan Ligi
15:00
Falkenbergs
Mjallby
-
15:00
15:00
Gefle
Helsingborg
-
15:00
15:00
Goteborg
Halmstad
-
15:00
15:00
Orebro
Hacken
-
15:00
15:00
Djurgården
Norrkoping
-
15:00
15:00
Atvidabergs
Malmo FF
-
15:00
15:00
Brommapojkarna
Elfsborg
-
15:00
15:00
Kalmar
AIK
-
15:00
İspanya Ligi
18:00
Granada CF
Real Madrid
-
18:00
20:00
Atl. Madrid
Cordoba
-
20:00
22:00
Barcelona
Celta Vigo
-
22:00
00:00
Real Sociedad
Malaga
-
00:00
İspanya 2. Ligi
18:00
Mallorca
Lugo
-
18:00
20:00
Alaves
Alcorcon
-
20:00
20:00
Barcelona B
Gijon
-
20:00
20:15
Llagostera
Santander
-
20:15
22:00
Las Palmas
Albacete
-
22:00
22:00
Sabadell
Mirandes
-
22:00
İspanya B Grupu
18:00
Ath Bilbao B
Sestao
-
18:00
19:00
Amorebieta
R. Union
-
19:00
20:00
Leioa
Conquense
-
20:00
21:00
Real Madrid B
Rayo Vallecano B
-
21:00
Rusya: Youth League
12:00
Kuban U21
Spartak Moscow U21
-
12:00
13:00
Lokomotiv Moscow U21
Dynamo Moscow U21
-
13:00
Rusya: Premier League
16:00
CSKA Moscow
Zenit Petersburg
-
16:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Berazategui
General Lamadrid
0-0
21:30
MS
Instituto
Douglas Haig
0-0
03:00
MS
Guaraní Antonio Franco
Colon Santa FE
1-0
03:00
MS
Platense
Deportivo Moron
1-0
03:00
MS
Gimnasia Jujuy
Ferro
0-0
03:30
MS
Ind. Rivadavia
Santamarina
0-1
03:30
[ 29.10.2014 ] | [ 30.10.2014 ] | [ 31.10.2014 ] | [ 01.11.2014 ] | [ 02.11.2014 ] | [ 03.11.2014 ] | [ 04.11.2014 ] | [ 05.11.2014 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı