01 Kasım 2014, 10:02 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:30 Independiente de Neuquen - Alianza Cutral Co | 02:30 Belgrano Santa Rosa - Deportivo Roca | 17:00 Sportivo Italiano - Almagro | 19:05 UAI Urquiza - Villa San Carlos | 21:30 Brown Adrogue - Fénix | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Armenio | 21:30 Deportivo Espanol - Atletico Atlanta | 01:05 Acassuso - Los Andes | 20:00 Temperley - Atl. Tucuman | 21:00 Atl. Huracan - Sportivo Belgrano | 22:00 Nueva Chicago - San Martin S.J. | 22:30 Sarmiento Junin - Patronato | 17:00 Justo José de Urquiza - General Lamadrid | 21:30 Club Luján - Talleres Escalada | 21:30 Defensores de Belgrano - Deportivo Riestra | 21:30 Berazategui - Dock Sud | 17:00 Liniers - Atlas | 17:00 El Porvenir - Central Ballester | 21:30 Argentino de Rosario - CSR Espanol | 21:30 Lugano - Puerto Nuevo | 21:30 Leandro N. Alem - Yupanqui | 21:30 Cañuelas - Sportivo Barracas | 22:15 Godoy Cruz - Belgrano | 00:00 Gimnasia L.P. - Racing Club | 00:30 Quilmes - Velez Sarsfield | 02:45 Rosario Central - Atl. Rafaela | 11:30 Perth Glory - Newcastle Jets | 11:30 Sydney Wanderers - Brisbane Roar | 18:00 Austria Vienna - Sturm Graz | 20:30 Neustadt - Grodig | 20:30 Ried - AC Wolfsberger | 20:30 Salzburg - Admira | 16:30 Anderlecht - Lokeren | 20:00 St. Liege - Mechelen | 22:00 Waasland-Beveren - Oostende | 22:00 Cercle Brugge - Kortrijk | 21:30 Dessel - Lommel Utd | 22:00 St. Truiden - Heist | 22:00 Eupen - KSV Roeselare | 22:00 RWS Bruxelles - Patro Eisden | 22:00 Tubize - Woluwe Zaventem | 21:20 Ponte Preta - Sampaio Correa | 22:20 Santa Cruz - America RN | 22:20 ABC - America MG | 22:20 Icasa - Nautico | 02:00 Boa - Ceará | 22:00 Paysandu PA - Mogi Mirim | 00:00 Londrina - Brasil de Pelotas | 00:30 Gremio - Vitoria | 00:30 Goias - Fluminense | 02:00 Corinthians - Coritiba | 19:00 Vestsjaelland - Esbjerg | 15:00 Avedore - Rishoj | 15:00 B 1908 - Hellerup | 15:00 Sollerod-Ved. - Holbaek | 15:00 Jammerbugt - Skovbakken | 15:00 Kolding IF - Ringkobing | 15:30 Odder - Brabrand | 16:00 Sydvest - Naestved | 16:00 Middelfart - Kolding BK | 16:00 Gentofte-Vangede - F. Amager | 16:30 Varde - Kjellerup | 17:00 B.93 - Nykobing | 17:00 Bronshoj - Fredericia | 18:00 AFC Totton - Hereford | 18:00 Arlesey - Wingate & Finchley | 18:00 Aylesbury FC - Merstham | 18:00 Barkingside - Kingstonian | 18:00 Bedford - Brightlingsea | 18:00 Belper Town - Histon | 18:00 Bideford - Didcot | 18:00 Bognor - Sudbury | 18:00 Brentwood - Biggleswade Town | 18:00 Burgess Hill - Chesham | 18:00 Burnham FC - Hitchin | 18:00 Bury Town - Hendon | 18:00 Buxton - Ashton Utd | 18:00 Canvey - Leatherhead | 18:00 Carlton Town - Stourbridge | 18:00 Chasetown - Newcastle Town | 18:00 Chippenham Town - Frome | 18:00 Clitheroe - Workington | 18:00 Corby - Redditch | 18:00 Cray - Faversham | 18:00 Curzon - Northwich Victoria | 18:00 Dereham - Enfield Town | 18:00 Dorchester - Wimborne | 18:00 Dulwich Hamlet - Chalfont St Peter | 18:00 Evesham - Banbury | 18:00 Farsley - Blyth | 18:00 Folkestone - Thurrock | 18:00 Frickley - Marine | 18:00 Gresley - Romulus | 18:00 Halesowen - Matlock | 18:00 Hampton - Grays | 18:00 Hornchurch - Harrow | 18:00 Horsham FC - Ware | 18:00 Hungerford - East Thurrock | 18:00 Leek - Spalding United | 18:00 Leiston - Leighton Town | 18:00 Lewes - Harlow | 18:00 Loughborough Dyn. - Grantham | 18:00 Maidstone - Walton & Hersham | 18:00 Mangotsfield - Bishops | 18:00 Margate - Slough | 18:00 Market Drayton - Kings Lynn | 18:00 Merthyr Town - Cirencester | 18:00 Metropolitan - Billericay | 18:00 Mickleover - Kettering | 18:00 New Mills - Mossley | 18:00 Northwood - Guernsey F. | 18:00 Ossett Town - Trafford | 18:00 Paulton Rovers - Fleet Town | 18:00 Poole Town - North Leigh | 18:00 Prescot - Goole | 18:00 Royston - Witham | 18:00 Rushall - Cambridge City | 18:00 Scarborough Athletic - Darlington | 18:00 Sheffield FC - Witton | 18:00 Sholing - Tiverton | 18:00 Skelmersdale - Nantwich | 18:00 South Park - Heybridge | 18:00 Spennymoor - Bamber | 18:00 Stamford - Barwell | 18:00 St. Neots - Ilkeston | 18:00 Stratford - Stafford | 18:00 Thamesmead - Three Bridges | 18:00 Truro - Egham | 18:00 Uxbridge - Hythe | 18:00 VCD Athletic - Tonbridge | 18:00 Walton Casuals - Peacehaven & Telscombe | 18:00 Weymouth - Shortwood | 18:00 Whitby - Ramsbottom | 18:00 Whyteleafe - Dunstable Town | 18:00 Worthing - Chatham | 18:00 Cheltenham - York | 18:00 Dagenham & Red. - Shrewsbury | 18:00 Exeter - Luton | 18:00 Hartlepool - Newport | 18:00 Mansfield - Southend | 18:00 Northampton - AFC Wimbledon | 18:00 Oxford Utd - Wycombe | 18:00 Burton - Plymouth | 18:00 Bury - Cambridge Utd | 18:00 Portsmouth - Carlisle | 18:00 Tranmere - Stevenage | 18:00 Farnborough - Gosport | 18:00 Bath City - St. Albans | 18:00 Wealdstone - Maidenhead | 18:00 Basingstoke - Chelmsford | 18:00 Eastbourne Borough - Bromley | 18:00 Barrow - Guiseley | 18:00 Boston - Fylde | 18:00 Brackley - Colwyn Bay | 18:00 Bradford PA - Tamworth | 18:00 Gainsborough - Chorley | 18:00 Harrogate - Stockport | 18:00 Leamington - Worcester | 18:00 Lowestoft - Gloucester City | 18:00 North Ferriby - Oxford City | 18:00 Solihull - Hyde | 18:00 Concord - Weston | 18:00 Staines - Ebbsfleet | 18:00 Stortford - Hemel | 18:00 Whitehawk - Havant & W | 18:00 Stalybridge - Hednesford | 18:00 Aldershot - Gateshead | 18:00 Altrincham - Alfreton | 18:00 Grimsby - Dartford | 18:00 Kidderminster - Torquay | 18:00 Nuneaton - Macclesfield | 18:00 Southport - Dover Ath. | 18:00 Telford - Bristol Rovers | 18:00 Forest Green - Lincoln | 18:00 Braintree - Woking | 18:00 Eastleigh - Chester | 18:00 Welling - Barnet | 18:00 Wrexham - Halifax | 15:45 Newcastle Utd - Liverpool | 18:00 Arsenal - Burnley | 18:00 Chelsea - QPR | 18:00 Everton - Swansea | 18:00 Hull City - Southampton | 18:00 Leicester - West Brom | 18:00 Stoke City - West Ham | 15:15 Wolves - Birmingham | 18:00 Brentford - Derby | 18:00 Cardiff - Leeds | 18:00 Charlton - Sheffield Wed | 18:00 Huddersfield - Nottingham | 18:00 Rotherham - Middlesbrough | 18:00 Watford - Millwall | 18:00 Blackburn - Reading | 18:00 Blackpool - Ipswich | 18:00 Wigan - Fulham | 20:15 Bournemouth - Brighton | 18:00 Chesterfield - Yeovil | 18:00 Colchester - Port Vale | 18:00 Crawley Town - Crewe | 18:00 Fleetwood Town - Gillingham FC | 18:00 Rochdale - Preston | 18:00 Sheffield Utd - Barnsley | 18:00 Bradford - Doncaster | 18:00 Bristol City - Oldham | 18:00 Leyton Orient - Coventry | 18:00 Milton Keynes Dons - Swindon | 18:00 Notts County - Walsall | 18:00 Peterborough - Scunthorpe | 15:00 HJK - Inter Turku | 16:00 Niort - Nancy | 19:00 Lorient - Paris SG | 22:00 Guingamp - Bastia | 22:00 Lille - St Etienne | 22:00 Metz - Caen | 22:00 Montpellier - Evian TG | 22:00 Nice - Lyon | 15:00 Heidenheim - Darmstadt | 15:00 Nurnberg - St. Pauli | 15:00 Hannover II - Lübeck | 15:30 Babelsberg - Auerbach | 15:30 Neustrelitz - Bautzen | 15:30 Nordhausen - Hertha Berlin II | 16:00 St. Pauli II - Goslarer | 16:00 Braunschweig II - Oldenburg | 16:00 Worms - Mannheim | 16:00 Munich 1860 II - Seligenporten | 16:00 Neckarelz - Saarbrücken | 16:00 Walldorf - Zweibrucken | 16:00 Freiburg II - FC Nottingen | 16:00 Elversberg - Baunatal | 16:00 FC 08 Homburg - TuS Koblenz | 15:30 Lichtenberg - Schoneiche | 15:30 Brandenburger - Strausberg | 15:30 Rathenow - Waren | 15:30 Bernburg - Eisenach | 15:30 Dassendorf - Niendorfer TSV | 16:00 Luckenwalde - Pommern Greifswald | 16:00 Eschborn - Lehnerz | 16:00 Preetzer TSV - Neumunster | 16:00 TSV Kropp - Bordesholm | 16:00 Wurzburger FV - Alemannia Haibach | 16:00 Flensburg 08 - Dornbreite Lubeck | 16:00 Aubstadt - Amberg | 16:00 Heider SV - Altenholz | 16:00 Jahn Forchheim - Memmelsdorf | 16:00 Aschaffenburg - Grossbardorf | 16:00 Frohnlach - Neudrossenfeld | 16:00 Eutin - Todesfelde | 16:00 Pinneberg - Elmshorn | 16:00 Curslack-Neuengamme - Buxtehuder | 16:30 Ederbergland - Sp. Seligenstadt | 16:30 Idar-Oberstein - Schott Mainz | 16:30 Steinbach - Schwalmstadt | 16:30 Wirges - Hauenstein | 16:30 Hadamar - Vellmar | 16:30 Blumenthaler - Sparta Bremerhaven | 16:30 Bremer - Turkspor Bremen | 16:30 OSC Bremerhaven - VfL Bremen | 16:30 Werder Bremen III - Union 60 Bremen | 16:30 Uphusen - Jeddeloh | 16:30 Rochling - Mechtersheim | 16:30 SKV Darmstadt - Stadtallendorf | 16:30 Lohfelden - Oberrad | 16:30 Aalen II - Hollenbach | 16:30 Freiburger - Ulm | 16:30 Pfullendorf - Kehler | 16:30 Reutlingen - Bahlinger | 16:30 Spielberg - Ravensburg | 16:30 VfR Mannheim - Karlsruher II | 16:30 Freiberg - Ger. Friedrichstal | 17:00 Lokomotive Leipzig - Cottbus II | 19:00 Spvgg Burgbrohl - Salmrohr | 17:30 VfB Stuttgart - Wolfsburg | 17:30 Mainz - Werder Bremen | 17:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 17:30 Hannover - Eintracht Frankfurt | 20:30 Bayern Munich - Dortmund | 16:00 Dresden - Stutt. Kickers | 16:00 Energie Cottbus - Unterhaching | 16:00 Holstein Kiel - Arminia Bielefeld | 16:00 Wehen - Chemnitzer FC | 16:00 Platanias FC - Giannina | 18:15 Veria - Panionios | 20:30 Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus | 16:00 Panserraikos - Eleftheroupolis | 16:00 Trikala F.C. - Pyrasos | 16:00 Legnago Salus - ArzignanoChiampo | 17:00 Avellino - Catania | 17:00 Carpi - Vicenza | 17:00 Crotone - Perugia | 17:00 Entella - Lanciano | 17:00 Livorno - Bologna | 17:00 Pescara - Spezia | 17:00 Pro Vercelli - Bari | 17:00 Ternana - Cittadella | 17:00 Trapani - Brescia | 17:00 Napoli - AS Roma | 20:00 Empoli - Juventus | 22:45 Parma - Inter | 20:30 Ajax - Dordrecht | 21:45 Feyenoord - Zwolle | 21:45 Twente - Heerenveen | 22:45 PSV - Den Haag | 18:30 Den Bosch - Oss | 21:45 Graafschap - Helmond | 21:45 Waalwijk - Almere City | 19:00 Penafiel - Estoril | 21:00 Guimaraes - Sporting | 23:15 FC Porto - Nacional | 18:00 Braga B - Santa Clara | 19:00 Maritimo B - Covilha | 12:00 Berceni - Arges Pitesti | 12:00 ACS Poli Timisoara - Olt Slatina | 12:00 Mioveni - Pancota | 12:00 Ramnicu Valcea - Poiana Campina | 12:00 SC Bacau - Voluntari | 12:00 FC Bihor - Caransebes | 12:00 Satu Mare - Tarlungeni | 12:00 Navodari - Braila | 12:00 Balotesti - Dorohoi | 12:00 Slobozia - F. Constanta | 15:00 Rapid Suceava - Gloria Buzau | 16:30 Gaz Metan Medias - U. Cluj | 19:00 CS U. Craiova - FC Botosani | 21:30 Astra - Ceahlaul | 18:00 Ath Bilbao B - Sestao | 19:00 Amorebieta - R. Union | 20:00 Leioa - Conquense | 21:00 Real Madrid B - Rayo Vallecano B | 18:00 Mallorca - Lugo | 20:00 Alaves - Alcorcon | 20:00 Barcelona B - Gijon | 20:15 Llagostera - Santander | 22:00 Las Palmas - Albacete | 22:00 Sabadell - Mirandes | 18:00 Granada CF - Real Madrid | 20:00 Atl. Madrid - Cordoba | 22:00 Barcelona - Celta Vigo | 00:00 Real Sociedad - Malaga | 15:00 Falkenbergs - Mjallby | 15:00 Gefle - Helsingborg | 15:00 Goteborg - Halmstad | 15:00 Orebro - Hacken | 15:00 Djurgården - Norrkoping | 15:00 Atvidabergs - Malmo FF | 15:00 Brommapojkarna - Elfsborg | 15:00 Kalmar - AIK | 15:00 Sanliurfaspor - Manisaspor | 15:00 Antalyaspor - Bucaspor | 19:30 Elazigspor - Adana Demirspor | 14:30 Genclerbirligi - Basaksehir | 17:00 Bursaspor - Sivasspor | 20:00 Akhisar Genclik Spor - Trabzonspor | 16:00 CSKA Moscow - Zenit Petersburg | 17:00 Kristianstads - Qviding | 17:00 Motala - Oskarshamns | 17:00 Norrby - Utsiktens | 17:00 Orgryte - Trelleborgs | 17:00 Skovde - Oddevold | 17:00 Halmia - Lunds | 17:00 Uddevalla - Trollhattan | 16:30 Martina Franca - Melfi | 16:30 Pavia - Torres | 17:00 Casertana - Ischia | 17:00 Mantova - FeralpiSalo | 17:00 Prato - Forli | 18:00 Renate - Novara | 18:00 Spal - L Aquila | 18:00 Paganese - Barletta | 19:00 Pro Patria - Bassano | 19:00 Teramo - Pro Piacenza | 19:00 Juve Stabia - Lupa Roma | 21:30 Pisa - San Marino | 21:30 Real Vicenza - Cremonese | 12:00 Kuban U21 - Spartak Moscow U21 | 13:00 Lokomotiv Moscow U21 - Dynamo Moscow U21 | 18:00 AD Oliveirense - Tirsense | 18:00 Naval - Mortagua | 18:00 Atletico O. - Mafra | 17:00 Mulhouse - Aubervilliers | 18:00 Lens II - Mantes | 19:00 Ivry - Dieppe | 19:00 Paris SG II - IC Croix | 19:00 Viry-Chatillon - Troyes II | 19:00 Saint Priest - Beziers | 20:00 Calais - Arras | 20:00 Hyeres - Monts | 20:00 Lyon II - Martigues | 20:00 Montpellier 2 - Sete | 20:00 Pontet - Nice II | 20:00 Saint-Malo - Stade Bordelais | 20:00 Tarbes - Les Herbiers | 20:00 Sannois - Roye | 20:00 Quevilly - Beauvais | 20:00 Sedan - Amiens AC | 20:00 Lyon Duchere - Marignane | 20:00 Lille II - Romorantin | 20:00 Jeanne d Arc - Raon L Etape | 20:30 Trelissac - Pau | 20:30 Plabennec - Limoges | 20:30 Fontenay - Nantes II | 21:00 Mont-de-Marsan - Concarneau | 22:00 Grenoble - Villefranche | 22:00 Rodez - Monaco II |
EN BANKO MAÇLAR


EN BANKO MAÇLAR

En banko maçlar, yine sitemiz ayrıcalığıyla, http://www.iddaatahmin.com/banko-kuponlar.html adresinde sizlerle. Uzman yorumlarıyla birleşen nitelikli tespitlerle en banko maçlar siz değerli maç severlere bir tık uzaklığındadır. Çarpıcı tespitleriyle her zaman okuyucularını doğru yönlendiren http://www.iddaatahmin.com/ sitesi en banko maçlar sayfalarıyla kuponlarınızı hazırlarken size yol gösterici olacaktır.

                Başarılı tespitleriyle, sektörde söz getiren çalışmalara imza atan http://www.iddaatahmin.com/ sitesiyle en banko maçları tespit etmeniz son derece kolay olacaktır. Kupon doldururken karşılaşabileceğiniz çelişkilerde  http://www.iddaatahmin.com/banko-kuponlar.html adresindeki en banko maçlar size yol gösterici olacaktır. Tüm maç severlerin buluştuğu adrese siz de gelin, bilgiden geri kalmayın. Adresiniz http://www.iddaatahmin.com/ olsun.



 

                Uzmanların çarpıcı görüşlerinin yer aldığı maç öncesi bilgilerle birleşenhttp://www.iddaatahmin.com/banko-kuponlar.html adresindeki en banko maçlar sizlere en doğru tahminleri yapmanızda yardımcı olacaktır. Sektördeki en iyi maç tahmin sitesi olma özelliğindeki http://www.iddaatahmin.com/  sitesi ile en doğru tahminler, en güncel yorumlar, en taze bilgiler her gün ekranınızda olacak. Başarılı grafiğiyle adından daima söz ettiren http://www.iddaatahmin.com/ sitesi, siz değerli maç severlerin haklı gururu olmaya devam etmektedir. En gerçekçi tahminlerin yer aldığı http://www.iddaatahmin.com/banko-kuponlar.html adresindeki en banko maçlar ile başarınız ve kazancınız her daim artacaktır. Uzman görüşüne verdiğimiz önemle hazırladığımız birbirinden özel ve güncel sayfalarımız sizlerin kupon doldururken en doğru tahmini yapmanızı sağlayacaktır.  http://www.iddaatahmin.com/ sayfaları size sadece bir tık uzaklığında. Başarmak için hadi sen de tıklamaya başla.

758 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
199
İNP
Arsenal-Burnley
1
1.50
288
İS1
Atlético Madrid-Córdoba
1
1.45
335
HOL
PSV-Den Haag
1
1.50
İddaa Tahmin Kupon
151
TUR
Gençlerbirliği-İstanbul BB
VAR
1.55
163
TU1L
Antalyaspor-Bucaspor
2,5 ÜSTÜ
1.55
194
AL1
Hamburg-Bayer Leverkusen
2,5 ÜSTÜ
1.40
İddaa Tahmin Kupon
215
İNCL
Wigan-Fulham
0
3.20
292
TUR
Akhisar Bld.-Trabzonspor
1
2.20
297
AU1
Salzburg-Admira (2)
1
1.65
321
FR1
Metz-Caen
0
2.90
335
HOL
PSV-Den Haag
3,5 ÜSTÜ
1.75
337
İTA
Parma-İnter
2
2.00
İddaa Tahmin Kupon
199
İNP
Arsenal-Burnley
23
2.10
204
İNP
Hull City-Southampton
2,5 ÜSTÜ
1.65
205
İNP
Leicester City-West Bromwich
1
2.00
292
TUR
Akhisar Bld.-Trabzonspor
2,5 ÜSTÜ
1.75
325
İS1
Barcelona-Celta de Vigo
VAR
1.70
İddaa Tahmin Kupon
151
TUR
Gençlerbirliği-İstanbul BB
10
1.34
201
İNP
Chelsea-Queens Park Rangers
YOK
1.60
287
İTA
Empoli-Juventus
2
1.30
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı