24 Ekim 2014, 00:49 Cuma
Canlı Sonuçlar  
00:10 Colon Santa FE - Aldosivi | 02:30 Douglas Haig - Boca Unidos | 21:30 Sacachispas - Argentino de Quilmes | 21:30 San Telmo - Juventud Unida San Miguel | 21:30 Flandria - Laferrere | 21:30 Defensores de Cambaceres - Excursionistas | 02:00 Central Cordoba - Argentino de Merlo | 02:30 Belgrano - Rosario Central | 12:00 Brisbane Roar - Sydney FC | 19:30 FAC Wien - Mattersburg | 19:30 Horn - A. Lustenau | 19:30 Kapfenberg - Hartberg | 19:30 Wacker Innsbruck - St. Polten | 21:30 Liefering - LASK Linz | 19:00 SAK Klagenfurt - Allerheiligen | 20:00 1. SC Sollenau - Neusiedl | 20:00 Parndorf - Neuberg | 20:00 Florian - Superfund Pasching | 20:00 Johann - Kufstein | 20:00 Kitzbuhel - Seekirchen | 20:00 Wallern - Vöcklamarkt | 20:00 Kalsdorf - A. Klagenfurt | 20:00 ATSV Wolfsberger - Union Gurten | 20:00 BW Linz - Vorwarts Steyr | 20:30 Stegersbach - Amstetten | 20:30 Rapid Vienna (Am) - Wiener | 20:30 Schwechat - First Vienna | 20:30 Ritzing - St. Polten (Am) | 21:30 Lierse - Mechelen | 21:30 Mons - Leuven | 00:30 America MG - America RN | 00:30 Avai - Joinville | 00:30 Portuguesa - Icasa | 02:50 ABC - Parana | 02:50 Ceará - Santa Cruz | 19:30 Silkeborg - Vestsjaelland | 19:30 Hvidovre - Gentofte-Vangede | 20:00 Roskilde - Bronshoj | 20:00 Koge - Lyngby | 20:00 Skive - AB Copenhagen | 20:00 Vendsyssel FF - Viborg | 21:45 Macclesfield - Wrexham | 21:45 Fulham - Charlton | 21:00 AC Ajaccio - Valenciennes | 21:00 Angers - Clermont | 21:00 Arles-Avignon - Niort | 21:00 Brest - GFC Ajaccio | 21:00 Chateauroux - Tours | 21:00 Nimes - Auxerre | 21:00 Orleans - Creteil | 21:00 Sochaux - Laval | 21:30 Toulouse - Lens | 19:30 Aalen - Union Berlin | 19:30 RB Leipzig - Bochum | 19:30 Greuther Furth - FSV Frankfurt | 20:00 TuS Koblenz - Worms | 20:00 Wiedenbruck - Viktoria Koln | 20:00 FC Nottingen - FC 08 Homburg | 20:00 Burghausen - Furth II | 20:00 Schweinfurt - Seligenporten | 20:00 Wurzburger Kickers - SpVgg Bayreuth | 20:30 Lotte - Rodinghausen | 20:30 Oberhausen - Kray | 20:30 Lübeck - St. Pauli II | 20:30 Eintracht Trier - Kickers Offenbach | 20:00 Eltersdorf - Frohnlach | 20:30 Elmshorn - Altona | 20:30 Oberrad - Wehen II | 20:30 SV Wiesbaden - Hadamar | 20:30 SC Victoria Hamburg - Paloma | 20:30 Lippstadt - Zweckel | 21:00 Strausberg - Malchower | 21:30 Werder Bremen - Köln | 20:00 Arminia Bielefeld - Erfurt | 20:00 Fortuna Köln - Preussen Munster | 16:00 O. Volos - Kalamaria | 18:00 Chania - AEK | 20:00 Ternana - Trapani | 22:00 Modena - Bologna | 21:00 Den Haag - Dordrecht | 21:00 Almere City - Helmond | 21:00 Den Bosch - Sittard | 21:00 Emmen - Jong FC Twente | 21:00 Jong Ajax - Jong PSV | 21:00 Telstar - Eindhoven FC | 21:00 Volendam - Graafschap | 20:00 Valerenga - Odd | 19:00 GKS Belchatow - Gornik Z. | 21:30 Wisla - Podbeskidzie | 19:00 Chrobry Glogow - Tychy | 22:30 Setubal - Guimaraes | 18:30 Otelul - Gaz Metan Medias | 21:00 FC Brasov - CS U. Craiova | 22:00 Celta Vigo - Levante | 19:30 Syrianska - Ljungskile | 19:00 Adana Demirspor - Antalyaspor | 19:30 Gaziantep BB - Sanliurfaspor | 18:30 Kardemir Karabuk - Akhisar Genclik Spor | 20:00 Kasimpasa - Konyaspor | 16:00 Ural - Arsenal Tula | 20:30 Lumezzane - Pro Patria | 21:45 Salernitana - Lecce | 21:00 West Ham U21 - Manchester United U21 | 12:00 T. Moscow U21 - Kuban U21 | 14:00 Amkar U21 - FK Rostov U21 | 12:00 Slovakia U17 - Luxembourg U17 | 14:00 Belarus U17 - Russia U17 | 14:00 Montenegro U17 - Wales U17 | 16:00 Spain U17 - Lithuania U17 |
Fanatik iddaa

Fanatik iddaa

İddaa da en güncel tahminler , fanatiklikten kesinlikle uzak kazanmaya çok yakın , her gün onlarca yeni iddaa kuponlarıyla , oynanan her meçınızda fanatikler gibi heyacanlanacak fanatik fanatik sevineceksiniz . Kazanmak için her şey burada , banko kuponlar , alt-üst kuponları , sistem kuponlar .... İddaa da fanatik olmaya gerek yok , tuttuğunuz takımın kazanacağını düşünmeniz gayet normal fakat gerçekci fanatizmden uzak düşündüğünüz zaman doğru tahmini yapabilirsiniz .
2091 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
560
UAL
İnter-St Etienne
1
1.55
554
UAL
Celtic-Astra
1
1.55
589
UAL
PSV-Panathinaikos
1
1.40
588
UAL
Partizan-Beşiktaş
2
2.10
İddaa Tahmin Kupon
542
UAL
AaB-Dinamo Kiev
2
1.65
543
UAL
Dinamo Minsk-Guingamp
0
3.00
546
UAL
Rijeka-Feyenoord
1
2.00
557
UAL
Estoril-Dinamo Moskova
0
3.00
588
UAL
Partizan-Beşiktaş
0
3.20
589
UAL
PSV-Panathinaikos
0
3.50
İddaa Tahmin Kupon
551
UAL
Young Boys-Napoli
VAR
1.45
590
UAL
Salzburg-Dinamo Zagreb
VAR
1.50
593
UAL
Tottenham-Asteras Tripolis
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
541
UAL
Krasnodar-Wolfsburg
1
2.20
550
UAL
Trabzonspor-Lokeren
1
1.50
593
UAL
Tottenham-Asteras Tripolis
1
1.65
İddaa Tahmin Kupon
544
UAL
Lille-Everton
0
1.90
550
UAL
Trabzonspor-Lokeren
23
1.75
554
UAL
Celtic-Astra
1
2.05
588
UAL
Partizan-Beşiktaş
0
1.85
591
UAL
Torino-HJK
1
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı