03 Mart 2015, 00:57 Salı
Canlı Sonuçlar  
03:00 Platense - Deportivo Riestra | 23:00 San Telmo - Juventud Unida San Miguel | 23:00 Berazategui - Sacachispas | 02:15 Banfield - Colon Santa FE | 03:10 Newells Old Boys - Velez Sarsfield | 21:00 Sturm Graz - Austria Vienna | 02:00 Boa - Tombense | 02:30 Goias - Crac Go | 21:00 America PE - CA Porto | 02:00 Vera Cruz - Atletico PE | 02:00 Pesqueira - Ypiranga | 02:00 Aimore - EC Sao Jose | 02:30 Brasil de Pelotas - Ypiranga FC | 22:45 Carlisle - Cheltenham | 22:45 Dagenham & Red. - Hartlepool | 22:45 Newport - Mansfield | 22:45 Northampton - Portsmouth | 22:45 Oxford Utd - Morecambe | 22:45 Accrington - Shrewsbury | 22:45 AFC Wimbledon - Southend | 22:45 Stevenage - Plymouth | 22:45 Tranmere - Wycombe | 22:45 Cambridge Utd - York | 22:45 Bury - Luton | 22:45 Southampton - Crystal Palace | 22:45 Aston Villa - West Brom | 22:45 Hull City - Sunderland | 22:45 Bournemouth - Wolves | 22:45 Brentford - Huddersfield | 22:45 Brighton - Derby | 22:45 Charlton - Nottingham | 22:45 Middlesbrough - Millwall | 22:45 Rotherham - Cardiff | 22:45 Watford - Fulham | 23:00 Bolton - Reading | 22:30 Sheffield Utd - Peterborough | 22:45 Port Vale - Oldham | 22:45 Preston - Doncaster | 22:45 Bradford - Crawley Town | 22:45 Colchester - Notts County | 22:45 Milton Keynes Dons - Chesterfield | 22:45 Leyton Orient - Bristol City | 22:45 Barnsley - Coventry | 22:45 Swindon - Gillingham FC | 22:45 Fleetwood Town - Scunthorpe | 22:45 Yeovil - Walsall | 22:45 Rochdale - Crewe | 20:30 PEF - Poxyt | 21:30 Futura - Atlantis | 23:00 Boulogne - St Etienne | 21:00 Aalen - Hoffenheim | 21:00 Bayer Leverkusen - Kaiserslautern | 22:30 Dresden - Dortmund | 22:30 Freiburg - Köln | 17:00 AEK - Olympiakos Piraeus | 22:30 Brescia - Modena | 22:30 Carpi - Avellino | 22:30 Cittadella - Varese | 22:30 Frosinone - Perugia | 22:30 Spezia - Pro Vercelli | 22:30 Trapani - Livorno | 22:30 Vicenza - Lanciano | 22:30 Bologna - Latina | 22:30 Pescara - Crotone | 22:30 Bari - Catania | 22:30 Ternana - Entella | 20:00 Pruszkow - Lech Poznan | 18:00 Arsenal Tula - Orenburg | 20:00 Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan | 21:30 Galatasaray - Manisaspor | 18:00 BATE (Blr) - T. Moscow (Rus) | 19:30 Degerfors (Swe) - Atvidabergs (Swe) | 02:00 Fortaleza - River-PI |
Fenerbahçe Arsenal Maçı Hangi Kanalda 21 Ağustos Çarşamba

21 Ağustos Çarşamba Fenerbahçe Arsenal Maçı Hangi Kanalda ? 

 


Fenerbahçe ile Arsenal 21 Ağustos Çarşamba günü saat 21:45'te Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında karşılacak. Fenerbahçe Arsenal maçının hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.


Fenerbahçe Arsenal maçı D-Smart 77. Kanal Smart Spor'dan canlı yayınlanacak. Fenerbahçe Arsenal maçı Şükrü Saracoğlu Stadı ' nda oynanacak.


Sarı Lacivertliler 21 Ağustos Çarşamba günü Şükrü Saracoğlu'nda oynancak mücadelenin rövanşında 27 Ağustos Salı günü Londra ekibine konuk olacak.

1245 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
485
İS1
Celta de Vigo-Elche
1
1.30
482
AL2
Ingolstadt-1860 München
1
1.35
483
FR2
Auxerre-Angers
2,5 ALTI
1.50
486
POR
Belenenses-Paços de Ferreira
2,5 ALTI
1.45
İddaa Tahmin Kupon
479
TUR
Trabzonspor-Kardemir Karabük
2,5 ÜSTÜ
1.45
482
AL2
Ingolstadt-1860 München
23
1.75
484
İTA
Roma-Juventus
VAR
1.85
İddaa Tahmin Kupon
479
TUR
Trabzonspor-Kardemir Karabük
1
1.50
482
AL2
Ingolstadt-1860 München
1
2.30
485
İS1
Celta de Vigo-Elche
1
1.30
İddaa Tahmin Kupon
471
RUK
CSKA Moskva-Krylya Sovetov
23
1.80
476
TU1L
Adanaspor-Samsunspor
2
2.00
479
TUR
Trabzonspor-Kardemir Karabük
0
2.35
482
AL2
Ingolstadt-1860 München
2,5 ÜSTÜ
1.65
484
İTA
Roma-Juventus
2
2.30
İddaa Tahmin Kupon
479
TUR
Trabzonspor-Kardemir Karabük
1
1.50
484
İTA
Roma-Juventus
VAR
1.85
485
İS1
Celta de Vigo-Elche
1
1.30
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı