17 Nisan 2014, 09:34 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
21:00 All Boys - Arsenal Sarandi | 23:10 Belgrano - Godoy Cruz | 02:10 Racing Club - Gimnasia L.P. | 13:00 White City - West Torrens | 20:00 Villacher - BW Linz | 20:00 Schwaz - Salzburg (Am) | 21:30 St. Liege - Lokeren | 16:00 Odense - Nordsjaelland | 18:00 Esbjerg - Randers FC | 20:00 Vestsjaelland - FC Copenhagen | 14:00 Fremad Amager - B 1908 | 14:00 Roskilde - B.93 | 14:00 Svebolle - Avarta | 14:00 Skovbakken - Odder | 14:00 Svendborg - Skive | 14:00 Thisted FC - Djursland | 14:30 Nordvest - Sollerod-Ved. | 14:30 Skanderborg - Hellerup | 15:00 Naestved - Nykobing | 15:00 Sydvest - Ringkobing | 16:00 Birkerod - Gentofte-Vangede IF | 16:00 BK Frem - Helsingor | 16:00 Egedal - Vanlose | 16:00 Aarhus Fremad - Jammerbugt | 16:00 Naesby - Middelfart | 16:00 Rishoj - Brabrand | 14:00 Bronshoj - Vejle | 14:00 Hvidovre - Fredericia | 14:00 Marienlyst - Lyngby | 15:30 Koge - Horsens | 16:00 AB Copenhagen - Silkeborg | 21:45 Hayes & Yeading - Gosport | 17:00 Atlantis - Haka | 19:30 Aue - Dresden | 19:30 Energie Cottbus - St. Pauli | 19:30 Sandhausen - Dusseldorf | 20:00 Magdeburg - Viktoria Berlin | 20:00 Dusseldorf II - Oberhausen | 20:00 Sonnenhof Großaspach - Eintracht Trier | 20:30 Viktoria Koln - Wattenscheid | 20:30 1. FC Schweinfurt - Rain/Lech | 19:00 Balingen - Reutlingen | 19:15 Wurzburger FV - Amberg | 19:15 Bahlinger - Walldorf | 19:15 FC 08 Villingen - Bruchsal | 19:15 Grunbach - Kehler | 19:15 Hollenbach - FC Nottingen | 19:15 Karlsruher II - Heidenheim II | 19:15 Oberachern - Spielberg | 19:15 Stutt. Kickers II - Freiberg | 19:30 Altenholz - Todesfelde | 19:30 Heider SV - Flensburg 08 | 19:30 Neumunster - TSV Kropp | 19:30 NTSV Strand 08 - Schilksee | 19:30 Hartenholm - Lübeck | 19:30 Sportfreunde Seligenstadt - Flieden | 19:30 Frohnlach - Eltersdorf | 20:00 Preetzer TSV - Ahrensburg | 20:00 Altglienicke - Neubrandenburg | 20:00 Jena II - Sandersdorf | 20:00 Ederbergland - Vellmar | 20:00 FSV Frankfurt II - Jugesheim | 20:00 Hadamar - Wehen II | 20:00 Kickers Offenbach II - Eschborn | 20:00 Lohfelden - SV Wiesbaden | 20:00 SKV Darmstadt - Eintracht Stadtallendorf | 20:00 VfR Mannheim - Ravensburg | 20:30 Westfalia Rhynern - Gutersloh | 20:30 Blankenese - Halstenbek-Rellingen | 20:30 Germania Schnelsen - Dassendorf | 20:30 Niendorfer TSV - Bramfelder SV | 21:00 Sprockhovel - Erndtebruck | 21:30 Eintracht Frankfurt - Hannover | 19:30 Erfurt - Dortmund II | 15:30 Chania - Iraklis | 15:30 Niki Volos - Kassiopi | 17:30 Aiginiakos - Psachna | 18:00 Fostiras - O. Volos | 16:00 Albese - Chieri | 16:00 Caperana - Asti | 16:00 Caronnese - Derthona | 16:00 Folgore Caratese - Verbania | 16:00 Giana Erminio - Dronero | 16:00 Novese - Lavagnese | 16:00 RapalloBogliasco - Borgosesia | 16:00 Santhia - Vado | 16:00 Borgomanero - Darfo Boario | 16:00 Castellana - Pontisola | 16:00 Lecco - AlzanoCene | 16:00 Legnago Salus - Gozzano | 16:00 MapelloBonate - Caravaggio | 16:00 Pro Piacenza - Sambonifacese | 16:00 Pro Sesto - Piacenza | 16:00 Seregno - Inveruno | 16:00 Seriate - Olginatese | 16:00 Belluno - Vittorio | 16:00 Este - Mezzocorona | 16:00 Fersina Perginese - Pordenone | 16:00 Montebelluna - S.P. Padova | 16:00 Sacilese - Dro | 16:00 Sanvitese - Marano | 16:00 Triestina - Giorgione | 16:00 Trissino-Valdagno - Tamai | 16:00 UF Monfalcone - Ripa Fenadora | 16:00 Correggese - Mezzolara | 16:00 Forcoli - Fortis Juventus | 16:00 Formigine - Thermal Abano | 16:00 Imolese - Fidenza | 16:00 Massese - Lucchese | 16:00 Montichiari - Palazzolo | 16:00 Riccione - Sancolombano | 16:00 Romagna Centro - Castelfranco | 16:00 Bastia - Trestina | 16:00 Colligiana - Foligno | 16:00 Deruta - Pontevecchio | 16:00 GualdoCasacastalda - Arezzo | 16:00 Narnese - Pianese | 16:00 Ostia Mare - Montemurlo | 16:00 Pistoiese - Flaminia | 16:00 Sansepolcro - Voluntas Spoleto | 16:00 Scandicci - FiesoleCaldine | 16:00 Angolana - Matelica | 16:00 Celano - Vis Pesaro | 16:00 Civitanovese - Agnonese | 16:00 Fano - Jesina | 16:00 Fermana - Bojano | 16:00 Giulianova - Maceratese | 16:00 Isernia - Ancona | 16:00 Sulmona - Recanatese | 16:00 Termoli - Amiternina | 16:00 Anziolavinio - Isola Liri | 16:00 Arzachena - Maccarese | 16:00 Astrea - Sora | 16:00 Cynthia - Lupa Roma | 16:00 Porto Torres - Fondi | 16:00 San Cesareo - Budoni | 16:00 Santa Maria - Olbia | 16:00 Selargius - Palestrina | 16:00 Terracina - Latte Dolce | 16:00 Francavilla - Brindisi | 16:00 Gelbison Cilento - Real Hyria | 16:00 Gladiator - Manfredonia | 16:00 Grottaglie - Mariano Keller | 16:00 Matera - Metapontino | 16:00 MonosPolis - Marcianise | 16:00 Puteolana - Bisceglie | 16:00 San Severo - Turris | 16:00 Agropoli - Montalto Uffugo | 16:00 Akragas - Rende | 16:00 Cavese - Gioiese | 16:00 HinterReggio - Battipagliese | 16:00 Pomigliano - Citta di Messina | 16:00 Savoia - Licata | 16:00 Torrecuso - Due Torri | 16:00 Vibonese - Noto | 17:00 Clodiense - Camaiore | 19:00 Crotone - Varese | 21:30 Brescia - Padova | 21:30 Carpi - Modena | 21:30 Cittadella - Cesena | 21:30 Juve Stabia - Avellino | 21:30 Novara - Trapani | 21:30 Palermo - Reggina | 21:30 Spezia - Siena | 21:30 Ternana - Pescara | 21:30 Bari - Latina | 21:30 Lanciano - Empoli | 18:00 Brzesko - Zabki | 18:00 Tychy - Ol. Grudziadz | 18:00 Olsztyn - Termalica B-B. | 19:45 ROW Rybnik - GKS Katowice | 22:00 Guimaraes - Arouca | 18:30 FK Rostov - Luch Energiya | 13:00 Real Madrid C - Conquense | 13:00 Cacereno - La Roda | 18:00 Santander - Tropezon | 18:00 SD Logrones - Noja | 18:00 Sarinena - Fuenlabrada | 18:00 Tudelano - Pena | 19:00 Sestao - R. Sociedad B | 19:00 Elche B - Badalona | 19:30 Caudal Deportivo - Gijon B | 21:00 Espanyol B - Ontinyent | 21:30 Prat - Olimpic Xativa | 20:20 Landskrona - Syrianska | 20:00 Falkenbergs - Kalmar | 20:00 Gefle - Brommapojkarna | 20:00 Goteborg - Atvidabergs | 20:05 Elfsborg - Helsingborg | 20:30 Antalyaspor - Eskisehirspor | 15:00 Denmark U17 - Switzerland U17 | 20:00 Forward - Frej Taby | 14:00 Sunderland U21 - West Ham U21 | 21:00 Everton U21 - Middlesbrough U21 | 21:00 Manchester United U21 - Norwich U21 | 15:00 Amkar U21 - Ural U21 | 20:00 Valence - Grenoble |
Fenerbahçe Arsenal Maçı Hangi Kanalda 21 Ağustos Çarşamba

21 Ağustos Çarşamba Fenerbahçe Arsenal Maçı Hangi Kanalda ? 

 


Fenerbahçe ile Arsenal 21 Ağustos Çarşamba günü saat 21:45'te Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında karşılacak. Fenerbahçe Arsenal maçının hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.


Fenerbahçe Arsenal maçı D-Smart 77. Kanal Smart Spor'dan canlı yayınlanacak. Fenerbahçe Arsenal maçı Şükrü Saracoğlu Stadı ' nda oynanacak.


Sarı Lacivertliler 21 Ağustos Çarşamba günü Şükrü Saracoğlu'nda oynancak mücadelenin rövanşında 27 Ağustos Salı günü Londra ekibine konuk olacak.

1133 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
500
AL2
Sandhausen-Fortuna Düsseldorf
2,5 ÜSTÜ
1.75
511
TÜK
Antalyaspor-Eskişehirspor
02
1.34
516
BEL
Standard Liège-Lokeren
1
1.30
İddaa Tahmin Kupon
491
DAN
OB-FC Nordsjaelland
0
3.20
493
DAN
Esbjerg-Randers
23
1.75
510
ROK
Dinamo Bucureşti-Steaua Bucureşti
0
2.00
511
TÜK
Antalyaspor-Eskişehirspor
0
2.00
513
İSV
Young Boys-Sion
1
2.00
İddaa Tahmin Kupon
505
İSÇ
Goteborg-Atvidabergs
1
1.40
516
BEL
Standard Liège-Lokeren
1
1.70
556
LKU
The Strongest-Defensor Sporting
1
1.35
İddaa Tahmin Kupon
484
ARJ
Boca Juniors-San Lorenzo
2,5 ÜSTÜ
2.30
515
ARJ
All Boys-Arsenal Sarandi
1
1.95
556
LKU
The Strongest-Defensor Sporting
1
1.85
İddaa Tahmin Kupon
722
ABL
Bos Celtics (7.50)-Was Wizards
2
1.70
723
ABL
Cle Cavaliers-Bro Nets (6.50)
ÜST
1.70
728
ABL
No Pelicans-Hou Rockets (3.50)
ÜST
1.70
734
ABL
Sac Kings (1.50)-Pho Suns
ÜST
1.70
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı