21 Nisan 2014, 03:19 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
21:00 C.A.I - Juventud Unida | 22:00 Guillermo Brown - Santamarina | 02:30 Crucero del Norte - Independiente | 21:30 Dock Sud - Laferrere | 21:30 Justo José de Urquiza - Argentino de Quilmes | 02:00 Sportivo Italiano - San Telmo | 21:30 Claypole - San Martín Burzaco | 21:30 Deportivo Riestra - Sportivo Barracas | 03:30 Tigre - Boca Juniors | 20:00 Godoy Cruz - Atl. Rafaela | 22:10 Gimnasia L.P. - All Boys | 19:30 Mattersburg - Kapfenberg | 16:00 SAK Klagenfurt - Wallern | 16:00 Seekirchen - Neumarkt | 16:00 Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz | 16:30 Bregenz - Eugendorf | 16:30 Kufstein - Altach (Am) | 17:00 FC Hochst - A. Salzburg | 17:00 Wals-Grunau - Hard | 17:00 Salzburg (Am) - Dornbirn | 17:00 Johann - Wattens | 15:30 Club Brugge - St. Liege | 19:00 Genk - Anderlecht | 14:00 Sonderjyske - Nordsjaelland | 16:00 Midtjylland - Viborg | 18:00 Aarhus - Brondby | 20:00 FC Copenhagen - Esbjerg | 14:00 Avarta - Fremad Amager | 14:00 B 1908 - Egedal | 14:00 Helsingor - Nordvest | 14:30 Ringkobing - Skovbakken | 15:00 Brabrand - Thisted FC | 16:00 B.93 - Svebolle | 16:00 Hellerup - Skive | 16:00 Odder - Skanderborg | 16:00 Sollerod-Ved. - Nykobing | 16:00 Djursland - Aarhus Fremad | 16:00 Rishoj - Svendborg | 16:00 Vanlose - BK Frem | 16:00 Jammerbugt - Naesby | 16:00 Birkerod - Naestved | 16:00 Middelfart - Sydvest | 16:00 Gentofte-Vangede IF - Roskilde | 14:00 Lyngby - Bronshoj | 14:45 Silkeborg - Marienlyst | 16:00 Fredericia - Vendsyssel FF | 16:00 Hobro - Koge | 16:00 Vejle - Hvidovre | 15:00 Bristol Rovers - Rochdale | 17:00 Dagenham & Red. - Chesterfield | 17:00 Exeter - Torquay | 17:00 Fleetwood Town - Wycombe | 17:00 Mansfield - Cheltenham | 17:00 Newport - Burton | 17:00 Northampton - Portsmouth | 17:00 York - Bury | 17:00 Hartlepool - Morecambe | 17:00 Plymouth - AFC Wimbledon | 17:00 Scunthorpe - Oxford Utd | 17:00 Southend - Accrington | 17:00 Altrincham - Vauxhall | 17:00 Boston - North Ferriby | 17:00 Gloucester City - Leamington | 17:00 Harrogate - Barrow | 17:00 Hednesford - Worcester | 17:00 Bromley - Stortford | 17:00 Chelmsford - Tonbridge | 17:00 Brackley - Oxford City | 17:00 Bradford PA - Stalybridge | 17:00 Colwyn Bay - Stockport | 17:00 Gainsborough - Histon | 17:00 Workington - Guiseley | 17:00 Basingstoke - Weston | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Bath City - Farnborough | 17:00 Maidenhead - Ebbsfleet | 17:00 Solihull - Telford | 17:00 Dorchester - Gosport | 17:00 Dover Ath. - Whitehawk | 17:00 Havant & W - Eastleigh | 17:00 Boreham Wood - Staines | 17:00 Sutton - Concord | 15:00 Woking - Aldershot | 17:00 Cambridge Utd - Chester | 17:00 Salisbury - Welling | 17:00 Southport - Halifax | 17:00 Hereford - Alfreton | 17:00 Kidderminster - Nuneaton | 17:00 Luton - Forest Green | 17:00 Macclesfield - Gateshead | 17:00 Dartford - Tamworth | 17:00 Grimsby - Hyde | 17:00 Wrexham - Lincoln | 19:15 Barnet - Braintree | 22:00 Manchester City - West Brom | 17:00 Brighton - Blackpool | 17:00 Burnley - Wigan | 17:00 Millwall - Doncaster | 17:00 QPR - Watford | 17:00 Sheffield Wed - Charlton | 17:00 Yeovil - Huddersfield | 17:00 Birmingham - Blackburn | 17:00 Derby - Barnsley | 17:00 Ipswich - Bournemouth | 19:15 Leeds - Nottingham | 14:15 Leyton Orient - Wolves | 17:00 Crewe - Colchester | 17:00 Notts County - Crawley Town | 17:00 Peterborough - Carlisle | 17:00 Rotherham - Port Vale | 17:00 Stevenage - Bristol City | 17:00 Walsall - Gillingham | 17:00 Milton Keynes Dons - Brentford | 17:00 Oldham - Coventry | 17:00 Preston - Shrewsbury | 17:00 Swindon - Bradford | 17:00 Tranmere - Sheffield Utd | 21:30 Chateauroux - Lens | 21:15 Köln - Bochum | 14:30 Babelsberg - Plauen | 15:00 Mannheim - Pfullendorf | 16:00 Ulm - Kaiserslautern II | 14:00 Oststeinbeker - Pinneberg | 15:00 Flensburg 08 - Hartenholm | 15:00 Furstenwalde - Strausberg | 15:00 Chemnitzer FC II - Bautzen | 15:30 Merten - Freialdenhoven | 16:00 Memmelsdorf - Erlenbach | 16:00 ASV Hollfeld - Amberg | 16:00 Selbitz - Regensburg II | 16:00 Eichstatt - Hankofen-Hailing | 16:00 Arminia Bielefeld II - VfB Huls | 16:00 Eintracht Rheine - Zweckel | 16:00 Ennepetal - Dornberg | 16:00 Erkenschwick - Hammer SpVgg. | 16:00 Heven - Westfalia Herne | 16:00 Rodinghausen - Neuenkirchen | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Westfalia Rhynern - Ahlen | 16:00 Lehnerz - Viktoria Griesheim | 16:00 Heidenheim II - Stutt. Kickers II | 16:00 Alemannia Aachen II - Hennef | 16:00 Erftstadt - Bonner | 16:00 Euskirchen - Bergheim | 16:00 FC Wegberg-Beeck - Alfter | 16:00 Germania Windeck - Bruhl | 16:00 Troisdorf - Bergisch Gladbach | 16:00 Baumberg - Homberg | 16:00 Germania Ratingen - Bosinghoven | 16:00 Honnepel-Niedermormter - Jahn Hiesfeld | 16:00 Kray - Uedesheim | 16:00 Oberhausen II - Sonsbeck | 16:00 Rhede - Kapellen-Erft | 16:00 Speldorf - Duisburg II | 16:00 TuRU Düsseldorf - SW Essen | 16:00 Wesel-Lackhausen - RW Essen II | 16:00 Wuppertaler - Hilden | 16:00 Spielberg - Bahlinger | 16:00 Walldorf - Hollenbach | 16:00 FC Nottingen - Karlsruher II | 16:00 Freiberg - Balingen | 16:00 Ravensburg - Grunbach | 16:00 Reutlingen - VfR Mannheim | 16:30 Nierfeld - FC Viktoria 08 | 17:00 Bruchsal - Oberachern | 19:00 Kehler - FC 08 Villingen | 15:30 Den Bosch - Dordrecht | 15:30 Eindhoven FC - Graafschap | 15:30 Jong Ajax - Helmond | 15:30 Jong PSV - Venlo | 15:30 Willem II - Telstar | 15:30 Jong FC Twente - Excelsior | 15:30 Sittard - Almere City | 15:30 Sparta Rotterdam - Emmen | 15:30 Volendam - Achilles 29 | 15:30 Oss - Maastricht | 16:30 Aalesund - Start | 16:30 Valerenga - Sandnes Ulf | 16:30 Viking - Haugesund | 19:00 Brann - Lillestrom | 19:00 Molde - Sarpsborg 08 | 19:00 Odd - Stabaek | 19:00 Sogndal - Stromsgodset | 20:00 Bodo/Glimt - Rosenborg | 20:00 Setubal - Braga | 22:00 FC Porto - Rio Ave | 18:30 Poli Timisoara - U. Cluj | 19:30 FC Brasov - Concordia | 21:00 V. Constanta - Steaua Bucuresti | 14:00 Spartak Moscow 2 - Saratov | 17:00 FC Tambov - F. Voronezh | 17:00 M. Lipetsk - Podolye | 17:30 D. Bryansk - Z. Ryazan | 17:30 Kursk - Kaluga | 18:00 FC Oryol - Metallurg Vyksa | 18:00 Vityaz - Penza | 18:00 M. Saransk - Luch Energiya | 23:00 Malaga - Villarreal | 18:00 Sirius - Varbergs | 20:20 Hammarby - Angelholms | 16:00 Atvidabergs - Gefle | 16:00 Falkenbergs - Elfsborg | 18:30 Malmo FF - Djurgården | 18:30 Brommapojkarna - Orebro | 20:00 Antalyaspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Eskisehirspor | 18:00 V. Novgorod - FK Rostov | 14:00 Fredrikstad - Hodd | 16:00 Honefoss - Tromso | 19:00 Alta - Sandefjord | 19:00 Baerum - Nest-Sotra | 19:00 Ham-Kam - Kristiansund | 19:00 Mjondalen - Strommen | 19:00 Ranheim - Bryne | 19:00 Tromsdalen - Ull/Kisa | 14:00 Harstad - Eidsvold | 16:00 Pors Grenland - Birkebeineren | 16:00 Nardo - Gjovik-Lyn | 16:00 Nybergsund - Herd | 16:00 Egersunds - Floro | 16:00 Fana - Algard | 16:00 Follo - Medkila | 16:00 Lorenskog - Drobak-Frogn | 16:30 MO IL - Moss | 17:00 Asker - Flekkeroy | 17:00 Rodde - Raufoss | 17:00 Elverum - Byasen | 17:00 Asane - Forde | 17:00 V. Haugesund - Stord | 18:00 Kjelsas - Finnsnes | 18:30 Kongsvinger - Vindbjart | 19:00 Notodden - Holmen | 19:00 Orn - Jerv | 19:00 Valdres - Brumunddal | 19:00 Lyn - Fyllingsdalen | 19:00 Skeid - K. Oslo | 16:00 IFK Lulea - Sylvia | 17:00 Huddinge - Skelleftea | 17:00 Nykopings - Vasteras SK | 17:00 Kristianstads - Oddevold | 18:00 Brage - AFC United | 18:00 Vasalunds IF - V. Syrianska | 18:00 Norrby - Lunds | 18:00 Orgryte - Skovde | 18:00 Trollhattan - Qviding |
FIKRET ENGIN
FIKRET ENGIN
508  Malmö - Helsingborg  Üstü : 1.65
536  Brondby - Nordsjaelland Maç Sonucu  1 : 1.50
538  Midtjylland - Randers Üstü : 1.65
542  Basel - Luzern  Üstü : 1.20
553  Bochum - M. Gladbach Üstü : 1.75
   Toplam Oran :8,58
1562 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
437
ARJ
Arsenal Sarandi-Lanus
2
2.30
438
ARJ
River Plate-Velez Sarsfield
1
1.90
441
BRE
Santos-Sport Recife
1
1.35
629
TUR
Antalyaspor-Sivasspor
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
467
NOR
Valerenga-Sandnes
2,5 ÜSTÜ
1.45
581
DAN
AGF-Brøndby
2,5 ÜSTÜ
1.75
590
NOR
Brann-Lillestrom
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
462
DAN
Midtjylland-Viborg
1
1.45
586
İSÇ
Malmö FF-Djurgården
1
1.40
625
DAN
København-Esbjerg
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
449
İSVK
Zürih-Basel
3,5 ÜSTÜ
2.50
467
NOR
Valerenga-Sandnes
3,5 ÜSTÜ
2.15
581
DAN
AGF-Brøndby
3,5 ÜSTÜ
2.70
587
BEL
Genk-Anderlecht
3,5 ÜSTÜ
2.30
590
NOR
Brann-Lillestrom
3,5 ÜSTÜ
2.15
625
DAN
København-Esbjerg
3,5 ÜSTÜ
2.50
İddaa Tahmin Kupon
410
AL1
Stuttgart-Schalke 04
VAR
1.30
416
TUR
Beşiktaş-Fenerbahçe
VAR
1.40
434
İS1
Barcelona-Athletic Bilbao
3,5 ÜSTÜ
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı