vodafone , vodafone freezone , freezone nasıl olunur , vodafone kampanyaları , Vodafone FreeZone , Vodafone FreeZone Tarifesine Nasıl Geçilir ?Amacımız şu; hep beraber eğlenmek ve kazanmak…
Bunu yaparken de yeme-içme, gezinme gibi şeyleri daha ucuza getirmek.
Nasıl mı?
Şöyle: FREEZONE yazıyorsun 1525’e ücretsiz mesaj atıyorsun, kulübe giriş yapıyorsun ve olay başlıyor.
Mesajın bize ulaştığı anda, hayatını daha kolay ve özgür bir hale getirmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Bazen çok avantajlı indirimlerden yararlanacaksın, bazen de gitmeye can attığın etkinliklere davetlimiz olacaksın…
Okulda, orada, burada senin gibi Freezone’lu başkaları da olacak; onları tanı, sev, çünkü bu kulüpte hep birlikte çok kazanacak, çok eğleneceksiniz.

Hepimize hayırlısı!

Sevgiler,

Vodafone Freezone


Merak ettiğin şeylere kısa cevaplar:
Nedir?
FreeZone, tarife, paket, kampanya ya da koala değil bir gençlik kulübüdür.

Yaşım ne olmalı?
Yaşın aynı kalsın küçültme büyültme yapma 25 yaş ve altındaysan gel.

Bu geçici bir şey mi yoksa kalıcı mı?
Aklına gelen en kalıcı şeyi düşün… Heh işte onun kadar kalıcı.

Ne işe yarar?
100’lerce güzellik olacak. Girmeyen pişman olacak. “Abi, valla girecektim sarjım bitti.. Şu biletten bi’ tane de bana…” deme sonra.

Şu 25 yaş altı olayını açabilir miyiz?
Soruyu çok ciddi sormuşsunuz, ciddi cevaplayalım. Tarifeden bağımsız 25 yaş ve altı (yani şu hayatta henüz daha 9493 gün geçirmemişsen) Vodafone bireysel hat sahibi veya kullanıcıları FreeZone’lu olabilir.

Hat illa benim mi olmalı?
Yooo… Yani hattın senin olmasına gerek yok. Hattı kullanıcı olarak tanımlatıp, FreeZone’lu olabilirsin. Sadece hattın sahibinin elinden tutup cep merkezine getirmen gerekiyor ya da çağrı merkezini arayıp hat sahibi (örneğin annen, baban...) aracılığı ile kendini hatta kullanıcı olarak tanımlatabilirsin. Bak şöyle, çağrı merkezini ara “FreeZone’lu olacam” de, hattın sahibi de yanında olsun “Yapın şunu FreeZone’lu beynimi yedi” desin hemen işlemleri yapalım.

Numaramı olduğu gibi Vodafone’a taşıdım diyelim, ne kazanacağım? Faturalıya taşırsam ne oluyor, faturasıza taşırsam ne oluyor? Bilgi verin bana bi’zahmet.
“Faturasız istiyorum ben” diyorsan faturasızda her ay, her yöne 5.000 SMS ya da 250dk kazanacaksın. “Bu bilgi bana yetmez, ben bilgisayar gibi adamım daha fazla bilgi yükleyin bana” dersen şu linkten konuyla ilgili teferruatlı bilgi almak için TIKLA.

“Ben faturanın ve faturalının dostuyum, faturalı tarifeden vazgeçmem” diyorsan da… Numaranı Genç Avantaj’a taşıyarak her yöne toplamda 1.000dk. konuşmayı ve 1,000 MB internet’i hediye olarak kazanabilirsin. “Daha fazla bilgiye bayılırım” diyorsan, TIKLA.

Sahte kimlikle ya da geçen kış kapatılmış hatla girebilir miyim?
Ajanlığa gerek yok. Sistemde kimlik bilgilerinin doğrulanmış olması lazım. Bi’ zahmet açık ve aktif bir hat ile yap başvurunu da.

Biz yayının başını kaçırdık bir kez daha sorayım, Nasıl FreeZone’lu olurum?
Çok kolay, FREEZONE yazıp 1525’e SMS atman lazım. FreeZone’lu olma talebin alındığında ve gerçekleştirildiğinde sana SMS ile bilgi vereceğiz.

Şimdi, 2 kamyon belge istersiniz siz değil mi? Hangi belgeler lazım… Mesela sabıka kaydı, kütükten belge, tapu kaydı lazım mı?
Aman aman, bize böyle şeyler lazım değil. Bir SMS atsan (O da bedava) yeter de artar bile, yorma kendini hiç.

Mesela ben tam şu an FreeZone’lu muyum acaba?
Merak ediyorsan FREEZONESORGU yaz 1525’e gönder, cevap gelsin.

Çıkmam ama diyelim ki çıkıp arkadaşlara bakıp yine gireceğim. Çıkmak için ne yapmak lazım?
FREEZONECIKIS yazıp 1525’e göndererek ücretsiz çıkış yapabilirsin. Şartlar tamam olduğu sürece istediğin zaman yeninden FREEZONE yazıp 1525’e göndererek yeniden FreeZone’lu olabilirsin.

FreeZone’lu olarak bir şifrem var mı?
Böyle bir şifreye ihtiyacın yok. Her kampanya veya servis için ayrı geçici şifre ile telefon numaranı doğrulaman yeter.

Diyelim ki 25 yaşında ya da altındayım ama FreeZone’lu olamıyorum nedendir acaba?
Hat annenin veya babanın üzerine ise (aynı kütük numaralı), hattın sahibi seni hattın kullanıcısı olarak tanımlatabilir. Sen de FreeZone’lu olursun. Bu işlemi çağrı merkezi ya da cep merkezinden yapabilirsin (hattın sahibi yanında olsun)

FreeZone’da sonsuza kadar kalabilir miyim? Böyle yatak serip yatabilir miyim? İçinde domates ekebileceğim bir bahçem olabilir mi?
Hayır, maalesef olmaz. Kalmanı istesek de olmaz. FreeZone belli bir yaşın üstünde olanlar için çok uygun değil, 26 yaşına geldiğinde o yaşına uygun diğer Vodafone ([Forumdan tam anlamıyla yararlanmak için Lütfen!!! Üye Olunuz]) güzelliklerine yelken açabilirsin. Arkandan el sallayıp su dökeceğiz ve gözümüz yaşlı uğurlayacağız seni .
Bir de hattın aktifliğini bir sebepten dolayı kaybettiyse. Aktif olduğunda yeniden üye olabilirsin.

Tamam, çok güzel şeyler var. Hem de çok bol var diyorsunuz da nereden takip edeceğiz bu olayları?
[Forumdan tam anlamıyla yararlanmak için Lütfen!!! Üye Olunuz] veya [Forumdan tam anlamıyla yararlanmak için Lütfen!!! Üye Olunuz] adreslerinden, güncel güncel takip edebilirsin.

Hattımı yeni aldım, şu an pırıl pırıl parlıyor. Ama FreeZone’a giremiyorum? Niye?
Hattını yeni aldıysan veya yeni müşteriysen önce TL yüklemen (1 TL bile olabilir, sadece hattı aktif hale getirmek için) veya arama yapman lazım. Faturasız hatları aktif yapmak için cep lira yüklemek ya da arama yapmak gerekir.

FreeZone’lu olmak parayla mı? Okuldan bir arkadaş, “300 TL ver seni FreeZone’un en güzel yerinde ağırlayalım dedi” de…
FreeZone her anlamda bedava. O arkadaşı da bize gönderin pazarlama departmanında staja başlasın.

Ben mesela Genç Avantaj tarifesindeyim, amca kızım Cep Özgür’de, bir arkadaşım da Özgür Genç’te, bize yok mu bi’ kolaylık?
Sen zaten FreeZone’lusun…Canımızsın, balımızsın. Ye, iç, oyna yanındayız rahat ol.