28 Kasım 2014, 00:47 Cuma
Canlı Sonuçlar  
00:10 Gimnasia L.P. - Quilmes | 02:30 Defensa y Justicia - Velez Sarsfield | 11:40 Melbourne Victory - Adelaide United | 20:30 Horn - Mattersburg | 20:30 Liefering - FAC Wien | 20:30 St. Polten - Kapfenberg | 20:30 Wacker Innsbruck - A. Lustenau | 22:30 Hartberg - LASK Linz | 22:30 Waregem - Gent | 22:30 Seraing Utd - FC Antwerp | 00:30 Portuguesa - Vila Nova FC | 20:30 Sonderjyske - Esbjerg | 22:00 Accrington - Exeter | 22:45 Peterborough - Bristol City | 22:45 Sheffield Utd - Notts County | 22:00 Arles-Avignon - Dijon | 22:00 Brest - Creteil | 22:00 Chateauroux - Niort | 22:00 Laval - Auxerre | 22:00 Nimes - Le Havre | 22:00 Orleans - AC Ajaccio | 22:00 Sochaux - Clermont | 22:00 Tours - GFC Ajaccio | 22:00 Frejus Saint Raphael - Le Poire Sur Vie | 22:00 Istres - Strasbourg | 22:00 Lucon - Bourg Peronnas | 22:00 Paris FC - Boulogne | 22:00 Amiens - CA Bastia | 22:00 Epinal - Colmar | 22:00 Chambly - Red Star | 22:00 Colomiers - Consolat | 22:30 Marseille - Nantes | 20:30 Aue - Union Berlin | 20:30 Greuther Furth - Heidenheim | 20:30 Darmstadt - Karlsruher | 21:00 Burghausen - Wurzburger Kickers | 21:30 Alemannia Aachen - Siegen | 21:30 Ingolstadt II - Garching | 21:00 Markranstadt - Bernburg | 21:00 Rochling - Elversberg II | 21:00 Balingen - Reutlingen | 21:00 Ulm - Karlsruher II | 21:30 Jeddeloh - VfL Osnabruck II | 22:30 Freiburg - VfB Stuttgart | 21:00 Arminia Bielefeld - Sonnenhof Großaspach | 21:00 Stuttgart II - Energie Cottbus | 19:00 Karditsa - Iraklis | 22:30 Pescara - Lanciano | 22:00 Dordrecht - Willem II | 22:00 Almere City - Jong Ajax | 22:00 Den Bosch - Achilles 29 | 22:00 Graafschap - Roda | 22:00 Maastricht - Sittard | 22:00 Nijmegen - Jong FC Twente | 22:00 Oss - Emmen | 22:00 Sparta Rotterdam - Waalwijk | 22:00 Venlo - Telstar | 22:00 Volendam - Eindhoven FC | 22:00 Helmond - Jong PSV | 20:00 Leczna - Ruch | 22:30 Piast Gliwice - Wisla | 19:00 Chrobry Glogow - Swinoujscie | 19:00 Zaglebie - Chojniczanka | 23:30 Guimaraes - Moreirense | 15:00 Mioveni - FC Bihor | 19:00 Concordia - Gaz Metan Medias | 21:30 CSMS Iasi - Pandurii | 22:45 Real Sociedad - Elche | 19:00 Samsunspor - Gaziantep BB | 20:30 Giresunspor - Antalyaspor | 20:00 Akhisar Genclik Spor - Konyaspor | 21:00 Basaksehir - Bursaspor | 19:00 FK Rostov - Amkar | 21:30 Novara - Mantova | 22:45 Spal - Pisa | 22:00 Stoke City U21 - Wolves U21 | 14:00 CSKA Moscow U21 - Ufa U21 | 14:00 Kuban U21 - T. Moscow U21 | 14:00 Lokomotiv Moscow U21 - Spartak Moscow U21 | 14:00 Rubin Kazan U21 - Dynamo Moscow U21 | 14:00 Terek Grozni U21 - Krasnodar U21 | 14:00 M. Saransk U21 - Zenit Petersburg U21 | 14:00 Arsenal Tula U21 - Ural U21 |
Fotomaç Banko kuponu
Fotomaç Banko kuponu
539  Odense - Fc Copenhagen Çifte Şans  1-X : 1.45
542  Basel - Luzern (1h) Handikaplı Maç Sonucu  1 : 1.40
553  Bochum - M. Gladbach Altı : 1.60
701  Fenerbahçe - Efes Pilsen (TS : 152.5 ) Toplam Sayı  Altı : 1.70
   Toplam Oran :5,52
815 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
496
GAK
River Plate-Boca Juniors
1
2.00
497
MEK
Monterrey-Atlas
1
2.00
498
MEK
Chiapas-Toluca
0
2.90
İddaa Tahmin Kupon
469
UAL
Feyenoord-Sevilla
2
2.30
489
UAL
Tottenham-Partizan
1
1.40
492
UAL
Zürih-Apollon
1
1.25
İddaa Tahmin Kupon
463
UAL
Krasnodar-Lille
0
3.10
470
UAL
Guingamp-Fiorentina
2
2.10
471
UAL
Lokeren-Legia Warszawa
2
2.50
482
UAL
Celtic-Salzburg
1
2.30
484
UAL
HJK-København
0
3.20
488
UAL
Torino-Club Brugge
1
1.85
İddaa Tahmin Kupon
469
UAL
Feyenoord-Sevilla
2,5 ÜSTÜ
1.80
474
UAL
Sparta Praha-Napoli
2,5 ÜSTÜ
1.60
489
UAL
Tottenham-Partizan
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
469
UAL
Feyenoord-Sevilla
46
2.40
472
UAL
Rijeka-Standard Liège
0
2.00
480
UAL
Asteras Tripolis-Beşiktaş
23
1.75
485
UAL
İnter-Dnipro Dnipropetrovsk
0/1
4.00
489
UAL
Tottenham-Partizan
İY 1,5 ÜST
1.80
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı