02 Eylül 2014, 07:08 Salı
Canlı Sonuçlar  
21:30 Acassuso - Villa San Carlos | 21:30 Dep. Merlo - Tristan Suarez | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Moron | 00:15 Sportivo Belgrano - Atl. Huracan | 21:30 Berazategui - Midland | 21:30 Defensores de Belgrano - Talleres Escalada | 21:30 Sacachispas - Juventud Unida San Miguel | 21:30 Central Cordoba - Argentino de Quilmes | 21:30 Lugano - El Porvenir | 21:30 St. Truiden - Leuven | 01:30 Parana - Sampaio Correa | 01:30 Atletico GO - Boa | 02:30 Portuguesa - Joinville | 21:30 Brocton - Sutton Coldfield | 21:30 Roofing - Bishop Auckland | 21:45 Bedford - AFC Rushden | 21:45 Bedworth - Coventry Sphinx | 21:45 Bournemouth FC - Bemerton | 21:45 Bromsgrove - Coleshill | 21:45 Chasetown - Newcastle Town | 21:45 Chessington & Hook - Deal | 21:45 Daventry - Ashford Town | 21:45 Goole - Runcorn Town | 21:45 Holmer Green - Hayes | 21:45 Hythe - Lordswood | 21:45 Kendal - Newcastle Benfield | 21:45 Kings Langley - Northwood | 21:45 Mossley - Burscough | 21:45 North Greenford Utd. - Hanworth | 21:45 Prescot - 1874 Northwich | 21:45 Raynes Park Vale - East Grinstead | 21:45 Salford - Congleton | 21:45 Sheffield FC - Basford | 21:45 St Ives - Dereham | 21:45 Sudbury - Redbridge | 21:45 Three Bridges - Tooting Mitcham | 21:45 Tilbury - Codicote | 21:45 Tividale - Shawbury | 21:45 Whitstable Town - Walton Casuals | 21:45 Ardley - Hartley Wintney | 21:45 Folkestone - Erith & Belvedere | 21:30 Crewe - Rochdale | 21:30 Oldham - Bradford | 21:45 Accrington - Carlisle | 21:45 AFC Wimbledon - Southend | 21:45 Barnsley - York | 21:45 Cheltenham - Oxford Utd | 21:45 Crawley Town - Cambridge Utd | 21:45 Fleetwood Town - Morecambe | 21:45 Notts County - Mansfield | 21:45 Peterborough - Leyton Orient | 21:45 Preston - Shrewsbury | 21:45 Scunthorpe - Chesterfield | 21:45 Stevenage - Gillingham FC | 21:45 Wycombe - Coventry | 21:45 Yeovil - Portsmouth | 21:15 Wattenscheid - B. Moenchengladbach II | 21:00 Suderelbe - Paloma | 17:00 Chelyabinsk - Rubin Kazan 2 | 17:00 Spartak Yoshkar - Kamaz | 17:00 Ulyanovsk - Kirov | 18:00 Syzran - Zenit-Izhevsk | 20:20 Syrianska - GAIS | 01:30 ABC - Vasco | 19:00 Niger - Uganda |
Hazır Banko İddaa Kuponları Misli.com
Hazır Banko İddaa Kuponları Misli.com 182 JUVENTUS MS 1 1,90 NAPOLI 248 WAALWIJK (1h) H 2 2,00 PSV EINDHOVEN 263 PARIS ST GERMAIN H 1 1,80 LORIENT (1h)
4034 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
maillot de foot pas cher avec flocage ( 07.08.2014, 09:01 )
0 0
helal olsun harika site
furkan ( 17.05.2014, 13:06 )
0 0
furkan


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
556
DAN
Hobro-Vestsjælland
2
2.40
557
NOR2
Ranheim-Mjøndalen
2
2.60
611
AL2
Fürth-St Pauli
7P
18.00
612
FR2
Stade Brestois-Nancy
2,5 ÜSTÜ
2.05
613
YUN
OFI-Veria
01
2.30
618
ARJ
Arsenal Sarandi-Banfield
01
2.50
İddaa Tahmin Kupon
556
DAN
Hobro-Vestsjælland
VAR
1.55
611
AL2
Fürth-St Pauli
2,5 ÜSTÜ
1.60
618
ARJ
Arsenal Sarandi-Banfield
2,5 ALTI
1.45
İddaa Tahmin Kupon
556
DAN
Hobro-Vestsjælland
10
1.27
611
AL2
Fürth-St Pauli
3,5 ÜSTÜ
2.50
616
POR
Rio Ave-Boavista
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
551
Fİ2
Jazz-Ilves
0
3.20
558
İSÇ2
Sundsvall-Assyriska
3,5 ÜSTÜ
2.05
612
FR2
Stade Brestois-Nancy
2,5 ÜSTÜ
2.05
613
YUN
OFI-Veria
2,5 ÜSTÜ
2.15
614
İTB
Modena-Cittadella
0
2.90
İddaa Tahmin Kupon
554
ROM
Oţelul-Rapid Bucureşti
0
3.00
611
AL2
Fürth-St Pauli
0
2.05
612
FR2
Stade Brestois-Nancy
10
1.17
617
ARJ
Lanus-Olimpo
10
1.07
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı