23 Kasım 2014, 10:19 Pazar
Canlı Sonuçlar  
23:00 Atl. Huracan - Union de Santa Fe | 23:00 Colon Santa FE - Ferro | 01:15 Sportivo Belgrano - Atl. Tucuman | 02:00 Patronato - Santamarina | 23:00 Estudiantes L.P. - Defensa y Justicia | 23:00 Belgrano - Tigre | 01:10 Boca Juniors - Independiente | 18:30 Sturm Graz - Salzburg | 16:30 Oostende - St. Liege | 20:00 Genk - Mechelen | 22:00 Kortrijk - Waregem | 17:00 Mons - FC Antwerp | 22:00 Cruzeiro - Goias | 22:00 Flamengo RJ - Criciuma | 22:00 Sport Recife - Fluminense | 22:00 Figueirense - Vitoria | 22:00 Santos - Sao Paulo | 00:30 Chapecoense-SC - Botafogo RJ | 00:30 Corinthians - Gremio | 00:30 Coritiba - Palmeiras | 16:00 Odense - Nordsjaelland | 19:00 Brondby - Sonderjyske | 21:00 Midtjylland - Aalborg | 17:00 Viborg - Bronshoj | 17:00 Fredericia - Skive | 17:00 Vendsyssel FF - AB Copenhagen | 17:30 Aarhus - Lyngby | 16:30 Crystal Palace - Liverpool | 19:00 Hull City - Tottenham | 16:00 Nantes - St Etienne | 19:00 Montpellier - Toulouse | 23:00 Marseille - Bordeaux | 15:30 Nurnberg - Ingolstadt | 15:30 RB Leipzig - St. Pauli | 15:30 Karlsruher - Aue | 15:00 Bremen II - Braunschweig II | 15:30 Berliner AK 07 - Viktoria Berlin | 15:45 ETSV Weiche - Hannover II | 16:00 Luneburger Hansa - BSV Rehden | 16:00 Norderstedt - Hamburger SV II | 16:00 Oldenburg - VfR Neumunster | 16:00 Cloppenburg - FT Braunschweig | 16:00 Goslarer - Meppen | 12:45 Paloma - TSV Buchholz 08 | 15:30 Furstenwalde - Luckenwalde | 15:30 Aue II - Oberlausitz | 15:30 Chemnitzer FC II - Cottbus II | 16:00 Arminia Hannover - Egestorf-Langreder | 16:00 Habenhauser - Turkspor Bremen | 16:00 Ottersberg - Lupo-Martini Wolfsburg | 16:00 Teutonia U. - Eintracht Northeim | 16:00 Grolland - Schwachhausen | 16:00 Drochtersen / Assel - Hildesheim | 16:00 Uphusen - Göttingen 05 | 16:00 Spelle-Venhaus - Jeddeloh | 16:00 VfL Oldenburg - Rotenburger | 16:00 Grohn - Blumenthaler | 16:00 Leher - Werder Bremen III | 16:00 Vatan Bremen - VfL Bremen | 16:00 Brinkumer - Union 60 Bremen | 16:00 Todesfelde - TSV Kropp | 16:00 Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf | 16:00 Regensburg II - Bayern Hof | 16:00 Pipinsried - Landsberg | 16:00 Schwabmunchen - Bogen | 16:00 Unterhaching II - Raisting | 16:00 Schilksee - Eichede | 16:00 Niendorfer TSV - Halstenbek-Rellingen | 16:00 Vier-und Marschlande - Curslack-Neuengamme | 16:30 Holstein Kiel II - Henstedt-Ulzburg | 16:30 Wehen II - Lehnerz | 16:30 Ger. Friedrichstal - VfR Mannheim | 16:30 Reutlingen - Karlsruher II | 17:00 Schott Mainz - Gonsenheim | 17:00 VfL Osnabruck II - Wunstorf | 17:30 Schwalmstadt - Viktoria Griesheim | 17:30 Hamburger SV - Werder Bremen | 19:30 VfB Stuttgart - Augsburg | 16:00 Mainz II - Hallescher | 16:00 Ampelokipoi - Evros S. | 16:00 Giannitsa - Apollon Arnaia | 16:00 Kampaniakos - Kavala | 16:00 Kastoria - Eleftheroupolis | 16:00 Anagennisi Arta - Opountios Martinou | 16:00 Pyrasos - Neokaisareias | 16:00 Thesprotos - Kozani FC | 16:00 Vataniakos - Feraios | 16:00 Aiolikos FC - Zakynthiakos | 16:00 Kalamata - Panargiakos | 16:00 Mandraikos - Vyzas FC | 16:00 Panarkadikos - Achaiki | 16:00 Panelefsiniakos F.C. - Neas M. | 16:00 Ethnikos N. A. - Alexandroupoli | 16:00 Pyrsos - Trikala F.C. | 16:00 PAO Varda - Magoulas | 16:00 Akropotamos - Panserraikos | 16:00 Byzantio - Aris | 16:00 Dramas - Thyella F. | 16:00 Agias - Filippiada | 16:00 Makrochori - Karaiskakis | 16:00 Tsaritsani - Lefkadia | 16:00 Ermionidas-Ermis - Psachna | 16:00 Gazoros - Zakynthos | 16:00 Pierikos - O. Volos | 16:00 Karditsa - Lamia | 16:00 Kallithea - Acharnaikos | 16:00 A. Asteras - Aiginiakos | 16:00 Episkopi - Fostiras | 17:00 Alimos - Chania | 19:00 Panachaiki - AEK | 19:00 Panegialios FC - Smyrnis | 19:00 Fokikos FC - Iraklis | 22:30 AEL Larissa - Tyrnavos | 16:30 Giorgione - Dro | 16:30 Gavorrano - Colligiana | 16:30 Rieti - Bastia | 16:30 Castelfidardo - Vis Pesaro | 16:30 Celano - Amiternina | 16:30 Anziolavinio - Arzachena | 16:30 Terracina - Sora | 16:30 Bisceglie - Brindisi | 16:30 San Severo - Grottaglie | 16:30 Rende - Marcianise | 16:30 Tiger Brolo - Agropoli | 16:30 Mori - Ripa Fenadora | 16:30 Massese - Flaminia | 16:30 Giulianova - San Nicolo | 16:30 Aprilia - San Cesareo | 16:30 Astrea - Selargius | 16:30 Taranto - Sarnese | 16:30 HinterReggio - Gioiese | 16:30 Belluno - Legnago Salus | 16:30 Maceratese - Matelica | 16:30 Cynthia - Budoni | 16:30 Cavese - Monopoli | 16:30 Francavilla - US Scafatese | 16:30 Torrecuso - Akragas | 16:30 ArzignanoChiampo - Sacilese | 16:30 Tamai - Montebelluna | 16:30 San Donato - Pianese | 16:30 Sansepolcro - Poggibonsi | 16:30 Agnonese - Fermana | 16:30 Recanatese - Calcio Chieti | 16:30 Isola Liri - Olbia | 16:30 Nuorese - Fondi | 16:30 Gelbison Cilento - Pomigliano | 16:30 Nerostellati Frattese - Leonfortese | 16:30 Noto - Battipagliese | 16:30 Fontanafredda - Altovicentino | 16:30 Mezzocorona - Kras | 16:30 Villabiagio - Ponsacco | 16:30 Voluntas Spoleto - GualdoCasacastalda | 16:30 Fano - Jesina | 16:30 Sambenedettese - Campobasso | 16:30 Ostia Mare - Viterbese | 16:30 Palestrina - Castelli Romani | 16:30 Potenza - Andria | 16:30 Puteolana - Arzanese | 16:30 Orlandina - Montalto Uffugo | 16:30 Roccella - Due Torri | 16:30 Triestina - Union Pro | 16:30 SanGiovanni - Foligno | 16:30 Termoli - Civitanovese | 16:30 Neapolis - Sorrento | 16:30 Inveruno - Pergolettese | 16:30 Montichiari - Olginatese | 16:30 Caravaggio - Ciliverghe Mazzano | 16:30 Virtus Verona - Castiglione | 16:30 Lecco - Pro Sesto | 16:30 Folgore Caratese - Ciserano | 16:30 Castellana - Seregno | 16:30 Argentina - Bra | 16:30 Acqui - Vado | 16:30 Cuneo - Lavagnese | 16:30 Pro Settimo - RapalloBogliasco | 16:30 Sancolombano - Caronnese | 16:30 Sestri Levante - Novese | 16:30 Sporting Bellinzago - Vallée d´Aoste | 16:30 Seriate - Pontisola | 16:30 Correggese - Fortis Juventus | 16:30 Este - Bellaria Igea | 16:30 Fidenza - Abano | 16:30 Fiorenzuola - Mezzolara | 16:30 Formigine - Piacenza | 16:30 Imolese - S.P. Padova | 16:30 Porto Tolle - Montemurlo | 16:30 Rimini - Romagna Centro | 16:30 Scandicci - Castelfranco | 16:30 Thermal Abano - Ribelle | 16:30 Borgosesia - Asti | 16:30 Chieri - OltrepoVoghera | 16:30 Derthona - Borgomanero | 18:00 Manfredonia - Gallipoli | 20:00 Catania - Latina | 14:30 Torino - Sassuolo | 17:00 Cesena - Sampdoria | 17:00 Napoli - Cagliari | 17:00 Parma - Empoli | 17:00 Udinese - Chievo | 17:00 Verona - Fiorentina | 22:45 AC Milan - Inter | 14:30 Groningen - PSV | 16:30 Heracles - Den Haag | 16:30 Zwolle - Twente | 18:45 Utrecht - Cambuur | 16:30 Sparta Rotterdam - Oss | 15:15 Molde - Odd | 21:00 Brann - Mjondalen | 17:30 Lechia Gdansk - Jagiellonia | 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznan | 13:30 Termalica - Chrobry Glogow | 14:15 Chojniczanka - Pogon Siedlce | 14:30 Legnica - Ol. Grudziadz | 17:00 Vieira - Freamunde | 17:00 Vizela - Operario | 18:00 Penafiel - Aves | 18:00 Feirense - Chaves | 18:00 Ferreira - Riachense | 18:00 Gil Vicente - Varzim | 18:00 Nacional - GD Ribeirao | 18:00 Santa Maria FC - Santa Eulalia | 20:00 Oriental - Setubal | 22:15 Guimaraes - Braga | 18:00 Leixoes - Sporting B | 18:00 Academico Viseu - Santa Clara | 18:00 Tondela - SC Farense | 16:30 Pandurii - FC Botosani | 19:00 CFR Cluj - CSMS Iasi | 21:30 Petrolul - ASA Targu Mures | 13:30 Sevilla B - Marbella | 13:45 Tudelano - Real Madrid B | 14:00 Conquense - Rayo Vallecano B | 14:00 Getafe B - Fuenlabrada | 14:00 Mallorca B - Gimnastic | 14:00 Cacereno - Granada CF B | 14:00 Reus Deportiu - Baleares | 14:00 Almeria B - Jaen | 14:00 Lealtad - Burgos | 14:00 Atl. Madrid B - Trival Valderas | 14:00 Las Palmas B - Huesca | 14:00 Melilla - UCAM Murcia | 14:15 Toledo - Ath Bilbao B | 14:15 La Hoya Lorca - Arroyo | 18:00 Celta Vigo B - Guijuelo | 18:30 Atl. Astorga - R. Oviedo | 18:30 Olot - Hercules | 19:00 Langreo - Real Aviles | 19:00 Murcia - Gijon B | 19:00 Alcoyano - Villarreal B | 19:00 Tropezon - Compostela | 19:00 El Palo - Betis B | 19:00 Linense - Cadiz | 19:00 Zamora - Somozas | 19:00 UD Logrones - Coruxo FC | 19:00 R. Union - Socuellamos | 19:00 Eldense - Elche B | 19:00 Lleida - Valencia B | 19:00 Cartagena - Cordoba B | 19:00 Lucena - Villanovense | 19:30 Sestao - Leioa | 20:00 Cornella - Badalona | 20:30 Marino de Luanco - Leonesa | 14:00 Valladolid - Las Palmas | 19:00 Girona - Recreativo Huelva | 19:00 Mirandes - Leganes | 20:15 Betis - Alaves | 21:00 Albacete - Osasuna | 23:00 Alcorcon - Lugo | 14:00 Rayo Vallecano - Celta Vigo | 19:00 Levante - Valencia | 21:00 Elche - Cordoba | 23:00 Villarreal - Getafe | 14:00 Gumushanespor - Ankaragucu | 14:00 Ofspor - Kartalspor | 14:30 Sariyer - Tepecik | 14:30 Kirklarelispor - Pazarspor | 14:30 Kahramanmarasspor - Bugsasspor | 14:30 Hatayspor - Altay | 14:30 Inegolspor - Bandirmaspor | 14:30 Golbasispor - Diyarbakir Diski | 14:30 Goztepe - Kocaeli Birlikspor | 14:30 Aydinspor - Fethiyespor | 14:30 Nazillispor - Duzyurtspor | 14:30 Pendikspor - Yeni Malatyaspor | 14:30 Menemen Bld. - Trabzon | 14:30 Karagumruk - Hacettepe | 14:30 Iskenderun - Tarsus | 14:30 Bayrampasa - Umraniyespor | 14:30 Keciorengucu - Turgutluspor | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Tokatspor | 14:30 Elazigspor - Altinordu | 14:30 Gaziantep BB - Manisaspor | 14:30 Sanliurfaspor - Adana Demirspor | 16:00 Adanaspor AS - Giresunspor | 16:00 Antalyaspor - Denizlispor | 19:30 Orduspor - Samsunspor | 14:30 Genclerbirligi - Kardemir Karabuk | 14:30 Konyaspor - Gaziantepspor | 17:00 Eskisehirspor - Kayseri Erciyesspor | 20:00 Besiktas - Kasimpasa | 13:30 Dynamo Moscow - Terek Grozni | 16:00 Arsenal Tula - Amkar | 18:30 Spartak Moscow - M. Saransk | 13:00 FeralpiSalo - Monza | 14:30 Melfi - Casertana | 14:30 L Aquila - Savona | 16:30 Torres - Sudtirol | 16:30 Pistoiese - Pontedera | 16:30 Benevento - Lecce | 16:30 Lamezia - Lupa Roma | 18:00 Arezzo - Real Vicenza | 18:00 Pro Piacenza - Ascoli | 18:00 Foggia - Matera | 20:00 Giana Erminio - Mantova | 20:00 Pisa - Carrarese | 20:00 Martina Franca - Messina | 13:00 Lokomotiv Moscow U21 - Ufa U21 | 16:30 Fleury-Merogis - Jura Sud | 16:30 Bordeaux II - Limoges | 17:00 Montpellier 2 - Nice II |
İddaa Alt / Üst Nasıl Oynanır ? 2.5 iki buçuk

İddaa Alt / Üst Nasıl Oynanır ? 2.5 iki buçuk

İddaa oynayan bir kişinin en fazla kullandığı diğer bir özellik ise maç sonucu alt veya üst demektir. Tanımlarını verecek olursak Alt demek; oynanan bir maçta 2 veya daha az gol olması demektir. Üst demek ise; oynanan bir maçta 3 gol veya daha fazla gol olması demektir. Mesela Fenerbahçe – Galatasaray maçına siz üst dediniz ve  2 – 1 bitti işte toplamda 3 gol olduğu için iddaa kuponunuzdaki o maç tutacaktır fakat siz alt dediyseniz 2 den fazla gol olduğu için iddaa kuponunuz yatacaktır. Alt ve Üst kavramında üst demek genellikle tüm iddaa oynayanları için daha avantajlı görünür. Fakat aslında maçın alt olma olasılığı ile üst olmak olasılığı neredeyse eşit miktardadır. Buna göre her zaman üst çıkacak diye bir şey söz konusu değildir. Konuyu daha da açmak gerekirse alt veya üst oynamak isteyen iddaacıların kupondaki Alt / Üst kısmına bakmaları yeterlidir. O kısımda oranlar da bellidir. Genellikle bir maçta alt olma oranı üst olma oranından daha yüksek olmaktadır. Bunun sebebi çoğunlukla iddaa oyuncularının üst olacağını düşünmelerinden kaynaklanır veyahut oynayan takımların performansına göre de kaynaklanabilir. Çünkü gol atma potansiyeli yüksek her iki takım için üst oranına yüksek vermek iddaa şirketi için bir delilik olur. Çünkü çoğunlukla her iddaa kullanıcısı o maça üst demeyi tercih eder.
9113 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
Emre ( 22.04.2014, 21:40 )
7 0
Hic gol olmazsada tutuyor onurcan
onurcan ( 24.10.2012, 19:34 )
7 0
ben Maça alt verdim hiç gol olmazsa tutyormu illa 1 veya 2 gol olmasımı lazm.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
366
ARJ
Lanus-Gimnasia La Plata
1
1.50
445
TUR
Eskişehirspor-Kayseri Erciyesspor
1
1.50
440
İTA
Napoli-Cagliari
1
1.25
382
TUR
Konyaspor-Gaziantepspor
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
417
AL2
Karlsruher SC-Erzgebirge Aue
1
1.40
440
İTA
Napoli-Cagliari
1
1.85
446
AL1
Hamburg-Werder Bremen
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
381
TUR
Gençlerbirliği-Kardemir Karabük
0
3.20
431
BEL
KV Oostende-Standard Liège
2
1.85
444
İTA
Hellas Verona-Fiorentina
0
3.20
463
FR1
Montpellier-Toulouse
0
2.90
469
AL1
Stuttgart-Augsburg
0
3.20
481
DAN
Midtjylland-AaB
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
440
İTA
Napoli-Cagliari
2,5 ÜSTÜ
1.30
475
TUR
Beşiktaş-Kasımpaşa
VAR
1.55
499
İTA
Milan-İnter
2,5 ALTI
1.65
İddaa Tahmin Kupon
382
TUR
Konyaspor-Gaziantepspor
1
1.55
432
İNP
Crystal Palace-Liverpool
2
1.70
475
TUR
Beşiktaş-Kasımpaşa
10
1.12
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı