21 Aralık 2014, 07:15 Pazar
Canlı Sonuçlar  
09:00 Sydney FC - Wellington Phoenix | 16:30 Gent - St. Liege | 20:00 Club Brugge - Genk | 22:00 Lokeren - Kortrijk | 16:30 Woluwe Zaventem - ASV Geel | 17:00 RWS Bruxelles - Seraing Utd | 21:00 America PE - Atletico PE | 22:00 Central-PE - CA Porto | 22:00 Pesqueira - Vera Cruz | 22:00 Serra Talhada - Ypiranga | 16:30 Newcastle Utd - Sunderland | 19:00 Liverpool - Arsenal | 16:00 Marseille - Lille | 19:00 St Etienne - Evian TG | 23:00 Bordeaux - Lyon | 15:30 Bochum - Aue | 15:30 Darmstadt - Ingolstadt | 15:30 Kaiserslautern - Sandhausen | 16:30 Westfalia Herne - Lippstadt | 17:30 Hertha Berlin - Hoffenheim | 19:30 Freiburg - Hannover | 16:00 Panionios - Atromitos | 18:15 Niki Volos - Panetolikos | 18:15 Asteras Tripolis - Skoda Xanthi | 18:15 Ergotelis - Giannina | 20:30 Levadiakos - PAOK | 13:00 Kalamata - Aiolikos FC | 16:00 Akropotamos - Ethnikos N. A. | 16:00 Apollon Arnaia - Eleftheroupolis | 16:00 Byzantio - Kastoria | 16:00 Giannitsa - Kampaniakos | 16:00 Agias - Vataniakos | 16:00 Anagennisi Arta - Thesprotos | 16:00 Filippiada - Kozani FC | 16:00 Neokaisareias - Feraios | 16:00 Loutraki - Panelefsiniakos F.C. | 16:00 Panarkadikos - Ermis Kiveriou | 16:00 PAO Varda - Mandraikos | 16:00 Vyzas FC - Achaiki | 16:00 AO Ilisiakos - Irodotos | 16:00 Atromitos P. - Kyanos A. V. | 16:00 Ethnikos Piraeus - Triglia R. | 16:00 Ierapetra - Giouchtas | 16:00 Kifisias - Kissamikos | 16:00 Nea I. - Glyfada | 16:00 Dramas - Ampelokipoi | 16:00 Evros S. - Aris | 16:00 Panserraikos - Kavala | 16:00 Lefkadia - Trikala F.C. | 16:00 Opountios Martinou - Karaiskakis | 16:00 Pyrsos - Makrochori | 16:00 Magoulas - Neas M. | 16:00 Kroussonas - Ionikos | 16:00 Thyella F. - Alexandroupoli | 16:00 Pyrasos - Tsaritsani | 16:00 Karditsa - A. Asteras | 16:00 Ermionidas-Ermis - Kallithea | 16:00 Zakynthos - Kalamaria | 16:00 Fostiras - AO Paniliakos | 17:00 Iraklis - Lamia | 19:00 AEK - Psachna | 19:00 AO Paniliakos - AEK | 19:00 Psachna - Acharnaikos | 19:00 AEL Larissa - Karditsa | 19:00 Panegialios FC - Episkopi | 19:00 A. Asteras - Zakynthos | 19:00 Pierikos - Gazoros | 16:30 Caravaggio - Ciserano | 16:30 Lecco - Pergolettese | 16:30 Montichiari - MapelloBonate | 16:30 Seriate - Ciliverghe Mazzano | 16:30 Castellana - Olginatese | 16:30 Virtus Verona - Villafranca | 16:30 Amiternina - San Nicolo | 16:30 Pontisola - Pro Sesto | 16:30 Giorgione - Montebelluna | 16:30 Colligiana - Gualdo Casacastalda | 16:30 Villabiagio - Rieti | 16:30 Fano - Calcio Chieti | 16:30 Termoli - Vis Pesaro | 16:30 Fondi - Viterbese | 16:30 Isola Liri - Sora | 16:30 Manfredonia - San Severo | 16:30 Puteolana - Taranto | 16:30 HinterReggio - Sorrento | 16:30 Nerostellati Frattese - Roccella | 16:30 Sondrio - Folgore Caratese | 16:30 Belluno - Union Pro | 16:30 Fontanafredda - Triestina | 16:30 Flaminia - Poggibonsi | 16:30 Civitanovese - Campobasso | 16:30 Giulianova - Castelfidardo | 16:30 Olbia - Arzachena | 16:30 Ostia Mare - Cynthia | 16:30 Brindisi - Arzanese | 16:30 Pomigliano - Monopoli | 16:30 Marcianise - Akragas | 16:30 ArzignanoChiampo - Tamai | 16:30 Legnago Salus - Sacilese | 16:30 Seregno - Castiglione | 16:30 Dro - Kras | 16:30 Foligno - Ponsacco | 16:30 Gavorrano - Siena | 16:30 Agnonese - Maceratese | 16:30 Jesina - Fermana | 16:30 Anziolavinio - Astrea | 16:30 Palestrina - Terracina | 16:30 Cavese - Potenza | 16:30 Francavilla - Sarnese | 16:30 Rende - Due Torri | 16:30 Tiger Brolo - Battipagliese | 16:30 Sansepolcro - Trestina | 16:30 Celano - Matelica | 16:30 Bisceglie - Andria | 16:30 US Scafatese - Gallipoli | 16:30 Gioiese - Leonfortese | 16:30 Mezzocorona - Mori | 16:30 Massese - Bastia | 16:30 Sambenedettese - Recanatese | 16:30 Aprilia - Budoni | 16:30 San Cesareo - Castelli Romani | 16:30 Gelbison Cilento - Grottaglie | 16:30 Torrecuso - Noto | 16:30 SanGiovanni - Pianese | 16:30 Acqui - Bra | 16:30 Asti - Borgomanero | 16:30 Chieri - Sestri Levante | 16:30 Cuneo - Vallée d´Aoste | 16:30 Derthona - RapalloBogliasco | 16:30 Lavagnese - Caronnese | 16:30 Sancolombano - Argentina | 16:30 Sporting Bellinzago - Pro Settimo | 16:30 Vado - OltrepoVoghera | 16:30 Abano - Fortis Juventus | 16:30 Bellaria Igea - S.P. Padova | 16:30 Correggese - Rimini | 16:30 Este - Romagna Centro | 16:30 Fiorenzuola - Ribelle | 16:30 Formigine - Porto Tolle | 16:30 Imolese - Thermal Abano | 16:30 Mezzolara - Castelfranco | 14:30 Verona - Chievo | 17:00 Atalanta - Palermo | 17:00 Fiorentina - Empoli | 17:00 Sampdoria - Udinese | 17:00 Torino - Genoa | 22:45 Inter - Lazio | 14:30 Vitesse - Heracles | 16:30 Breda - Feyenoord | 16:30 Excelsior - Ajax | 18:45 Twente - Willem II | 16:30 Nijmegen - Maastricht | 16:30 Roda - Den Bosch | 16:30 Venlo - Sittard | 19:00 Arouca - Maritimo | 19:00 Academica - Penafiel | 19:00 Moreirense - Boavista | 20:00 Benfica - Gil Vicente | 22:15 Nacional - Sporting | 14:00 Benfica B - Maritimo B | 14:15 Portimonense - Oliveirense | 18:00 Aves - Tondela | 18:00 Beira Mar - Atletico CP | 18:00 Chaves - Freamunde | 18:00 Guimaraes B - Sporting B | 18:00 SC Farense - Leixoes | 18:00 Braga B - FC Porto B | 18:00 Olhanense - Academico Viseu | 18:00 Oriental - Covilha | 19:00 Santa Clara - Trofense | 19:00 U. Madeira - Feirense | 13:30 Sestao - Las Palmas B | 13:30 Trival Valderas - Ath Bilbao B | 13:30 Zaragoza B - Hercules | 14:00 Huracan - L Hospitalet | 14:00 Reus Deportiu - Lleida | 14:00 Mallorca B - Baleares | 14:00 San Roque - La Hoya Lorca | 14:00 Huesca - Tudelano | 14:00 Marino de Luanco - Ferrol | 14:00 Atl. Madrid B - Leioa | 14:00 Arroyo - Cacereno | 14:15 Toledo - Socuellamos | 18:15 Coruxo FC - Celta Vigo B | 19:00 Tropezon - Real Aviles | 19:00 Zamora - Burgos | 19:00 Villanovense - Cadiz | 19:00 Linense - Marbella | 19:00 Cornella - Alcoyano | 14:00 Betis - Santander | 14:15 Albacete - Llagostera | 19:00 Gijon - Alcorcon | 20:15 Leganes - Recreativo Huelva | 21:00 Las Palmas - Osasuna | 21:00 Valladolid - Barcelona B | 14:00 Villarreal - Dep. La Coruna | 19:00 Granada CF - Getafe | 21:00 Elche - Malaga | 23:00 Ath Bilbao - Atl. Madrid | 14:30 Bayrampasa - Fethiyespor | 14:30 Iskenderun - Aydinspor | 14:30 Ofspor - Tarsus | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Umraniyespor | 14:30 Keciorengucu - Yeni Malatyaspor | 14:30 Menemen Bld. - Hacettepe | 14:30 Anadolu Selcukluspor - Trabzon | 14:30 Pendikspor - Karagumruk | 14:30 Tokatspor - Turgutluspor | 14:30 Manisaspor - Bucaspor | 14:30 Orduspor - Denizlispor | 14:30 Karsiyaka - Alanyaspor | 14:30 Elazigspor - Boluspor | 19:30 Samsunspor - Adana Demirspor | 14:30 Balikesirspor - Kasimpasa | 17:00 Bursaspor - Trabzonspor | 20:00 Besiktas - Akhisar Genclik Spor | 14:00 Uzbekistan - Jordan | 14:35 China - Palestine | 13:00 Salernitana - Messina | 14:30 Torres - Cremonese | 14:30 Ischia - Lecce | 16:30 Arezzo - Novara | 16:30 Teramo - Savona | 16:30 Catanzaro - Reggina | 16:30 Alessandria - Renate | 18:00 Reggiana - Lucchese | 18:00 Benevento - Nuova Cosenza | 18:00 Lamezia - Juve Stabia | 18:00 Bassano - Monza | 20:00 Melfi - Matera | 20:00 Forli - San Marino | 20:00 Pavia - Como | 18:00 AD Fafe - Pedras Salgadas | 18:00 AD Limianos - SC Vianense | 18:00 AD Sanjoanense - Gouveia | 18:00 Aljustrelense - Operario | 18:00 Anadia - Lusitano FCV | 18:00 Famalicao - Tirsense | 18:00 Felgueiras - SC Vila Real | 18:00 Lusitania FC - Moimenta | 18:00 Oliveira Hospital - Pampilhosa | 18:00 Sacavenense - Fabril do Barreiro | 18:00 Salgueiros - Cinfaes | 18:00 SC Espinho - Pedras Rubras | 18:00 SC Mirandela - Vieira | 18:00 Sobrado - Coimbroes | 18:00 Sourense - GD Tourizense | 18:00 Sousense - Gondomar | 18:00 Varzim - Amarante | 18:00 Atletico O. - Leiria | 18:00 Atlético SC - Moura AC | 18:00 Casa Pia - Sintrense | 18:00 Estarreja - Gafanha | 18:00 Ferreiras - SC Angrense | 18:00 GD Braganca - Santa Maria FC | 18:00 Loures - Dezembro | 18:00 Mortagua - Pombal | 18:00 Pinhalnovense - Cova De Piedade | 18:00 Sao Joao Ver - FC Cesarense | 18:00 SB Castelo Branco - Nogueirense | 18:00 Sertanense - Mafra | 18:00 Torreense - Riachense | 18:00 AD Oliveirense - Vizela | 18:00 Alcanenense - Electrico | 18:00 Louletano - Lusitano VRSA | 18:00 Uniao Montemor - Malveira | 18:00 SC Praiense - CDR Quarteirense | 16:30 Metz II - Sarre Union | 16:30 St Etienne II - Viry-Chatillon |
Güncel İddaa Bülteni  

iddaa bülteni , iddaa programı

iddaa maç programı , iddaa maç bülteni

iddia programı , iddia bülteni

21.12.2014
Lig
MBS
1
0
2
Alt
Üst
Kg Var
Kg Yok
İY1
İY0
İY2
291
13:00
Villarreal - Deportivo La Coruna
İS1
3
1,15
4,75
9,00
2,05
1,40
1,70
1,65
1,40
2,60
7,50
292
13:00
Villarreal - Deportivo La Coruna
İS1
3
2,60
3,75
1,80
0
0
293
13:00
Real Betis - Racing Santander
İS2
4
1,40
3,50
5,00
1,75
1,60
1,60
1,75
1,80
2,25
5,00
294
13:00
Batman Petrolspor - Trabzon Akçaabat FK
S3-1
4
2,40
3,00
1,80
0
0
295
13:00
Van BBSK - Etimesgut Belediyespor
S3-3
4
1,90
3,10
2,20
0
0
296
13:00
Kasımpaşa - Villarreal
DUEL
3
2,20
4,75
1,85
297
13:15
Albacete - UE Llagostera
İS2
4
1,75
3,20
3,20
1,60
1,75
1,65
1,70
2,50
1,85
3,75
298
13:30
Vitesse - Heracles
HOL
3
1,25
4,60
5,50
3,00
1,15
1,45
1,95
1,60
2,60
5,00
299
13:30
Verona - Chievo
İTA
3
1,95
2,90
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,60
1,80
3,65
300
13:30
Balıkesirspor - Kasımpaşa
SSL
3
4,30
3,60
1,45
1,95
1,45
1,50
1,85
4,25
2,40
1,80
301
13:30
Elazığspor - Boluspor
TP1L
3
1,70
3,10
3,40
1,80
1,55
1,50
1,85
2,20
2,00
3,75
302
13:30
Karşıyaka - Albimo Alanyaspor
TP1L
3
1,80
3,10
3,10
1,75
1,60
1,55
1,80
2,35
1,95
3,75
303
13:30
Manisaspor - Bucaspor
TP1L
3
2,00
3,10
2,65
1,80
1,55
1,45
1,95
2,70
2,00
3,20
304
13:30
Orduspor - Denizlispor
TP1L
3
3,00
3,20
1,80
1,75
1,60
1,50
1,85
3,50
2,10
2,35
305
13:30
Konya Anadolu Selçukspor - 1461 Trabzon
S2-B
4
2,90
3,10
1,70
0
0
306
13:30
Bayrampaşa - Fethiyespor
S2-B
4
1,90
3,10
2,45
0
0
307
13:30
Keçiörengücü - Yeni Malatyaspor
S2-B
4
2,70
3,10
1,80
0
0
308
13:30
Körfez İskenderunspor - Aydınspor 1923
S2-B
4
2,90
3,10
1,70
0
0
309
13:30
Menemen Belediyespor - Hacettepe Spor
S2-B
4
1,70
3,10
2,95
0
0
310
13:30
Ofspor - Tarsus İdman Yurdu
S2-B
4
1,90
3,10
2,45
0
0
311
13:30
Pendikspor - Centone Karagümrük
S2-B
4
1,30
3,50
5,00
0
0
312
13:30
Tavşanlı Linyitspor - Ümraniyespor
S2-B
4
3,60
3,30
1,50
0
0
313
13:30
Tokatspor - Turgutluspor
S2-B
4
1,70
3,10
2,95
0
0
314
13:30
Ankara Adliyespor - Darıca Gençlerbirliği
S3-1
4
2,55
3,10
1,70
0
0
315
13:30
Çorum Belediyespor - Bursa Nilüferspor
S3-1
4
1,90
3,10
2,20
0
0
316
13:30
Gaziosmanpaşa - Kızılcabölükspor
S3-1
4
3,10
3,20
1,50
0
0
317
13:30
Niğde Belediyespor - İstanbulspor
S3-1
4
1,70
3,10
2,60
0
0
318
13:30
Tutap Şekerspor - Tire 1922
S3-1
4
3,10
3,20
1,50
0
0
319
13:30
Tuzlaspor - Kırıkhanspor
S3-1
4
1,25
3,50
4,70
0
0
320
13:30
Anadolu Üsküdar 1908 - BB Erzurumspor
S3-3
4
1,70
3,10
2,60
0
0
321
13:30
Ayvalıkgücü Belediyespor - Ankara Demirspor
S3-3
4
2,40
3,00
1,80
0
0
322
13:30
Balçova Yaşamspor - Kahramanmaraş BBSK
S3-3
4
2,40
3,00
1,80
0
0
323
13:30
Bergama Belediyespor - Beylerbeyi
S3-3
4
2,40
3,00
1,80
0
0
324
13:30
Kayseri Şekerspor - Bayburt Grup Özel İdare
S3-3
4
1,90
3,10
2,20
0
0
325
13:30
Sakaryaspor - Orhangazispor
S3-3
4
1,40
3,30
3,50
0
0
326
13:30
Sandıklıspor - İstanbul Güngörenspor
S3-3
4
1,90
3,10
2,20
0
0
327
13:30
Silivrispor - Erzin Belediyespor
S3-3
4
1,90
3,10
2,20
0
0
328
14:15
Dundee United - Celtic
İKP
3
5,00
4,30
1,30
2,30
1,30
1,50
1,85
4,75
2,50
1,65
329
14:30
Bochum - Erzgebirge Aue
AL2
3
1,55
3,30
4,00
1,70
1,65
1,60
1,75
2,05
2,05
4,25
330
14:30
Darmstadt 98 - Ingolstadt
AL2
3
2,50
3,10
2,10
1,45
1,95
1,65
1,70
3,20
1,80
2,90
331
14:30
Kaiserslautern - Sandhausen
AL2
3
1,15
4,75
9,00
1,95
1,45
1,80
1,55
1,55
2,45
7,50
332
15:00
Marseille - Lille
FR1
3
1,45
3,40
4,60
1,65
1,70
1,70
1,65
2,00
2,00
4,50
333
15:00
Panionios - Atromitos
YUN
4
2,50
2,90
2,20
1,45
1,95
1,65
1,70
3,20
1,75
3,00
334
15:00
Beşiktaş - Marseille
DUEL
3
1,85
4,50
2,25
335
15:30
Gent - Standard Liege
BEL
3
1,80
3,20
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
2,00
3,75
336
15:30
Newcastle United - Sunderland
İNP
3
1,70
3,20
3,30
1,70
1,65
1,55
1,80
2,25
2,00
4,00
337
15:30
NAC Breda - Feyenoord
HOL
3
8,00
4,30
1,20
2,50
1,25
1,60
1,75
7,00
2,50
1,50
338
15:30
Excelsior - Ajax
HOL
3
8,00
4,30
1,20
2,50
1,25
1,60
1,75
7,00
2,50
1,50
339
15:30
Roda - Den Bosch
HOL2
4
1,35
4,00
5,00
2,30
1,30
1,40
2,05
1,70
2,45
4,75
340
15:30
VVV-Venlo - Fortuna Sittard
HOL2
4
1,60
3,40
3,50
2,15
1,35
1,35
2,15
2,10
2,25
3,75
341
15:30
Ajax - Club Brugge
DUEL
3
1,85
5,25
2,10
342
16:00
Atalanta - Palermo
İTA
3
2,10
2,90
2,60
1,60
1,75
1,55
1,80
2,70
1,80
3,25
343
16:00
Fiorentina - Empoli
İTA
3
1,30
3,75
6,25
1,80
1,55
1,65
1,70
1,70
2,30
5,50
344
16:00
Sampdoria - Udinese
İTA
3
1,65
3,20
3,60
1,55
1,80
1,65
1,70
2,30
1,85
4,25
345
16:00
Torino - Genoa
İTA
3
1,85
3,00
3,10
1,50
1,85
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
346
16:00
Bursaspor - Trabzonspor
SSL
3
2,10
3,20
2,40
1,95
1,45
1,30
2,30
2,80
2,10
3,00
347
16:00
Sampdoria - Saint-Etienne
DUEL
3
2,20
4,00
2,00
348
16:00
Arsenal - Trabzonspor
DUEL
3
2,05
3,75
2,25
349
16:00
Bursaspor - Liverpool
DUEL
3
2,05
3,75
2,25
350
16:30
Hertha Berlin - Hoffenheim
AL1
3
2,10
3,20
2,40
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
3,00
351
17:15
Asteras Tripolis - Xanthi
YUN
4
1,45
3,40
4,60
1,70
1,65
1,65
1,70
1,90
2,20
4,75
352
17:15
Ergotelis - PAS Giannina
YUN
4
2,10
2,90
2,60
1,55
1,80
1,55
1,80
2,70
1,80
3,25
353
17:15
Niki Volos - Panaitolikos
YUN
4
5,50
3,60
1,35
1,70
1,65
1,75
1,60
5,25
2,20
1,85
354
17:45
Twente - Willem II
HOL
3
1,25
4,60
5,50
2,30
1,30
1,55
1,80
1,60
2,60
5,00
355
18:00
Liverpool - Arsenal
İNP
3
2,30
3,20
2,20
1,85
1,50
1,40
2,05
2,95
2,10
2,80
356
18:00
Saint-Etienne - Evian TG
FR1
3
1,30
3,75
6,25
1,55
1,80
1,85
1,50
1,80
2,20
5,25
357
18:00
Academica - Penafiel
POR
3
1,70
3,10
3,50
1,40
2,05
1,75
1,60
2,45
1,80
4,25
358
18:00
Arouca - Maritimo
POR
3
2,60
2,90
2,10
1,45
1,95
1,65
1,70
3,25
1,75
2,90
359
18:00
Moreirense - Boavista
POR
3
1,40
3,50
5,00
1,45
1,95
1,80
1,55
1,90
2,05
4,75
360
18:00
Granada - Getafe
İS1
3
2,00
2,90
2,80
1,45
1,95
1,65
1,70
2,80
1,75
3,65
361
18:00
Sporting Gijon - Alcorcon
İS2
4
1,80
3,00
3,20
1,50
1,85
1,65
1,70
2,55
1,80
3,75
362
18:30
Freiburg - Hannover 96
AL1
3
2,10
3,20
2,40
1,85
1,50
1,40
2,05
2,80
2,10
3,00
363
18:30
Samsunspor - Adana Demirspor
TP1L
3
2,00
3,10
2,65
1,75
1,60
1,45
1,95
2,70
2,00
3,20
364
19:00
Club Brugge - Genk
BEL
3
1,30
3,75
6,25
2,30
1,30
1,50
1,85
1,65
2,40
5,25
365
19:00
Benfica - Gil Vicente
POR
3
1,80
3,75
2,60
0
0
366
19:00
Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
SSL
3
1,20
4,50
7,00
1,85
1,50
1,75
1,60
1,60
2,40
5,75
367
19:00
Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
SSL
3
3,30
4,25
1,50
0
0
368
19:15
Leganes - Recreativo Huelva
İS2
4
1,70
3,10
3,50
1,50
1,85
1,70
1,65
2,45
1,80
4,25
369
19:30
Levadiakos - PAOK
YUN
4
4,00
3,30
1,55
1,55
1,80
1,70
1,65
4,25
1,95
2,15
370
20:00
Elche - Malaga
İS1
3
2,50
2,90
2,20
1,50
1,85
1,65
1,70
3,20
1,75
3,00
371
20:00
Las Palmas - Osasuna
İS2
4
1,40
3,50
5,00
1,60
1,75
1,70
1,65
1,90
2,05
4,75
372
20:00
Valladolid - Barcelona II
İS2
4
1,50
3,30
4,30
1,75
1,60
1,60
1,75
2,00
2,05
4,50
373
21:00
Lokeren - Kortrijk
BEL
3
1,70
3,10
3,50
1,70
1,65
1,60
1,75
2,25
1,95
4,00
374
21:15
Nacional - Sporting Lisbon
POR
3
4,30
3,30
1,50
1,70
1,65
1,65
1,70
4,50
2,05
2,00
375
21:45
Inter - Lazio
İTA
3
1,80
3,10
3,10
1,70
1,65
1,55
1,80
2,35
1,95
3,75
376
21:45
Bordeaux - Inter
DUEL
3
2,35
3,75
1,95
377
21:45
Lazio - Lyon
DUEL
3
2,45
3,10
2,10
378
22:00
Bordeaux - Lyon
FR1
3
2,30
3,00
2,30
1,65
1,70
1,55
1,80
3,00
1,90
3,00
379
22:00
Athletic Bilbao - Atletico Madrid
İS1
3
2,70
3,20
1,95
1,50
1,85
1,65
1,70
3,50
1,85
2,80
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı