02 Ağustos 2014, 01:19 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
23:15 Arsenal Sarandi - Estudiantes L.P. | 02:30 Defensa y Justicia - Racing Club | 08:30 Adelaide Comets - White City | 08:30 Adelaide Raiders - Campbelltown City | 08:30 Croydon Kings - Cumberland Utd. | 08:30 Western Strikers - Blue Eagles | 08:30 West Torrens - Adelaide City | 08:30 Para - South Adelaide | 12:30 NE Metrostars - West Adelaide | 15:30 Altach (Am) - Wacker Innsbruck (Am) | 17:00 Eugendorf - Seekirchen | 18:00 Johann - Dornbirn | 19:00 Hard - Kufstein | 19:00 Neumarkt - Bizau | 19:30 St. Polten (Am) - Schwechat | 17:30 Admira - Rapid Vienna | 20:00 Austria Vienna - Altach | 20:00 Ried - Salzburg | 20:00 Sturm Graz - Neustadt | 19:00 Kortrijk - St. Liege | 21:00 Charleroi - Westerlo | 21:00 Genk - Cercle Brugge | 21:00 Mouscron Peruwelz - Waasland-Beveren | 16:00 Hamoir - Tilleur St. Gilles | 19:00 Herentals - Horendonk | 19:30 FC Turnhout - Vosselaar | 20:00 City Pirates - Kessel | 20:00 Meulebeke - SW Harelbeke | 20:00 Tessenderlo - Neerpelt | 20:30 Hades - Waltwilder | 20:30 Lebbeke - Ronse | 21:00 Beringen - Reppel | 21:00 Bertrix - Longlier | 21:00 Couvin-Mariembourg - Fosses | 21:00 Ethe Belmont - Lorraine Arlon | 21:00 Terjoden - Grand-Leez | 20:00 Patro Eisden - ASV Geel | 20:30 Dessel - Tubize | 21:00 Heist - KSV Roeselare | 21:00 FC Antwerp - Seraing Utd | 21:00 RWS Bruxelles - Lommel Utd | 21:00 St. Truiden - Virton | 03:00 Avai - Luverdense | 03:00 Vila Nova FC - Atletico GO | 22:20 America MG - ABC | 22:20 America RN - Santa Cruz | 22:20 Bragantino - Joinville | 22:20 Vasco - Parana | 22:20 Sampaio Correa - Ponte Preta | 21:00 Madureira - Guaratingueta | 01:00 ASA - Fortaleza | 21:00 Penapolense - Boavista | 22:00 Estrela do Norte - Anapolina | 22:00 Betim - Globo | 22:00 Interporto - Remo | 22:00 Vitoria da Conquista - Confianca | 22:00 Campinense - Jacuipense | 01:30 Cabofriense - Ituano | 00:30 Botafogo RJ - Cruzeiro | 00:30 Sao Paulo - Criciuma | 16:00 Vestsjaelland - FC Copenhagen | 18:00 Odense - Aalborg | 18:00 Sochaux - Orleans | 14:00 RB Leipzig - Aalen | 16:30 Bochum - Greuther Furth | 16:30 St. Pauli - Ingolstadt | 14:00 Hannover II - ETSV Weiche | 14:30 Magdeburg - Union Berlin II | 15:00 Baunatal - Zweibrucken | 15:00 Elversberg - FC Nottingen | 15:00 Pirmasens - Kickers Offenbach | 15:00 Freiburg II - Mannheim | 15:00 Hoffenheim II - Kassel | 15:00 Neckarelz - Eintracht Trier | 15:00 Walldorf - TuS Koblenz | 15:00 Worms - Kaiserslautern II | 15:00 Hamburger II - Norderstedt | 15:00 Jena - BFC Dynamo | 15:00 Furth II - Augsburg II | 15:00 Dusseldorf II - Köln II | 15:00 Rodinghausen - Kray | 15:00 Siegen - Bochum II | 15:00 Uerdingen - Schalke II | 15:00 Viktoria Koln - B. Moenchengladbach II | 15:00 Garching - Ingolstadt II | 17:00 FT Braunschweig - Cloppenburg | 17:00 Verl - Oberhausen | 15:00 Meiendorfer SV - Niendorfer TSV | 15:00 Pommern Greifswald - Lichtenberg | 15:00 Schönberg - Brandenburger | 15:00 Erfurt II - RB Leipzig II | 15:00 Oberlausitz - Einheit Rudolstadt | 15:00 Stadtallendorf - Lohfelden | 15:00 Altenholz - Eichede | 15:00 Eutin - Schilksee | 15:00 Wolfratshausen - Dachau | 15:30 Saar Saarbrucken - Arminia Ludwigshafen | 15:30 Wirges - Pfeddersheim | 16:00 Curslack-Neuengamme - Pinneberg | 16:00 Lehnerz - Wehen II | 16:00 Vellmar - Flieden | 16:00 Viktoria Griesheim - Schwalmstadt | 16:00 Angeln - Heider SV | 16:00 Bordesholm - Hartenholm | 16:00 Neumunster - Flensburg 08 | 16:00 Memmelsdorf - Bayern Hof | 16:00 Spvgg Ansbach 09 - Weiden | 16:00 Pullach - Raisting | 16:00 Blumenthaler - Leher | 16:00 OSC Bremerhaven - Union 60 Bremen | 16:00 Werder Bremen III - Habenhauser | 16:30 Betzdorf - Hauenstein | 17:00 Gonsenheim - Schott Mainz | 17:00 Oberrad - Steinbach | 17:00 Dornbreite Lubeck - NTSV Strand 08 | 17:00 Alemannia Haibach - Jahn Forchheim | 17:00 Amberg - Erlangen | 17:00 Aubstadt - Frohnlach | 17:00 Regensburg II - Aschaffenburg | 18:00 Ottersberg - Eintracht Northeim | 18:00 Diefflen - Hertha Wiesbach | 18:00 Hankofen-Hailing - Bogen | 18:00 Unterfohring - Rosenheim | 18:00 Eichstatt - Bad Kotzting | 18:00 Eltersdorf - Grossbardorf | 18:00 Wurzburger FV - Erlenbach | 19:00 Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg | 19:00 Alzenau - Sportfreunde Seligenstadt | 20:00 Dresden II - Lokomotive Leipzig | 15:00 Arminia Bielefeld - Hallescher | 15:00 Chemnitzer - VfL Osnabruck | 15:00 Dortmund II - Holstein Kiel | 15:00 Duisburg - Sonnenhof Großaspach | 15:00 Fortuna Köln - Mainz II | 15:00 Hansa Rostock - Erfurt | 15:00 Stuttgart II - Preussen Munster | 15:00 Stutt. Kickers - Regensburg | 15:00 Unterhaching - Wehen | 16:30 Stromsgodset - Sogndal | 19:00 Viking - Valerenga | 19:00 Korona Kielce - Pogon Szczecin | 21:30 Legia - Gornik Z. | 15:45 GKS Katowice - Widzew Lodz | 18:00 Bytow - Plock | 18:30 Ol. Grudziadz - Legnica | 20:00 Chrobry Glogow - Termalica | 18:30 Otelul - Concordia | 21:00 Steaua Bucuresti - CS U. Craiova | 09:00 Yakutiya - Sibir 2 | 10:00 Chita - Tomsk 2 | 11:00 Smena Komsomolsk - Omsk | 13:00 Met.-Kuzbass - Barnaul | 15:00 FC Tambov - Oryol | 15:00 Kaluga - Vityaz | 15:00 Podolye - Liski | 15:00 Lipetsk - Arsenal Tula 2 | 15:00 D. Bryansk - Z. Ryazan | 16:00 Solaris Moscow - Spartak Moscow 2 | 16:00 Chertanovo M. - Metallurg Vyksa | 16:00 S. Kostroma - Vladimir | 17:00 Kolomna - Saturn Ramenskoye | 17:00 Pskov 747 - Smolensk | 17:00 Tekstilshtik - Truda | 17:30 Kursk - F. Voronezh | 17:30 Tver - Khimki | 17:30 Kurbatovo Voronezh - Penza | 18:00 Domodedovo - Zenit Petersburg 2 | 18:30 Dolgoprudny - Strogino M. | 14:20 Degerfors - Hammarby | 17:00 Angelholms - Jonkopings | 17:00 Ljungskile - Landskrona | 17:00 Syrianska - Varbergs | 17:00 Varnamo - Ostersunds | 18:20 Husqvarna - Sirius | 15:00 Ockelbo IF - Dalkurd | 15:00 Dalhem - Nykopings | 17:00 Falkenbergs - Malmo FF | 17:00 Norrkoping - Hacken | 17:00 Orebro - Halmstad | 15:30 Ural - M. Saransk | 18:00 Amkar - Dynamo Moscow | 18:00 Arsenal Tula - FK Rostov | 18:00 CSKA Moscow - Kuban | 18:00 Krasnodar - Zenit Petersburg | 18:00 Lokomotiv Moscow - Terek Grozni | 18:00 Rubin Kazan - M. Saransk | 18:00 T. Moscow - Ufa | 18:00 Ural - Spartak Moscow | 18:00 Arsenal Tula - Zenit Petersburg | 20:30 CSKA Moscow - T. Moscow | 13:00 Avedore - Bornholm | 16:00 MyPa - HJK | 14:00 Viikingit - Ilves | 17:00 Cardiff (Wal) - Wolfsburg (Ger) | 15:00 Herd - Nybergsund | 15:30 Fyllingsdalen - Lyn | 17:00 Flekkeroy - Asker | 17:00 Holmen - Notodden | 17:00 Jerv - Orn | 17:00 Vindbjart - Kongsvinger | 17:00 Floro - Egersunds | 17:00 Stord - V. Haugesund | 17:00 Drobak-Frogn - Lorenskog | 17:00 K. Oslo - Skeid | 17:00 Forde - Asane | 17:00 Brumunddal - Valdres | 17:00 Byasen - Elverum | 17:00 Gjovik-Lyn - Nardo | 17:00 Raufoss - Rodde | 19:00 Moss - MO IL | 15:00 Paris SG - Guingamp | 16:00 Valencia - Monaco | 18:20 Arsenal - Benfica | 11:00 Lokomotiv Moscow U21 - Krasnodar U21 | 16:00 Kuban U21 - Ufa U21 | 17:00 Dynamo Moscow U21 - FK Rostov U21 | 01:00 U. de Deportes - Fiorentina | 20:00 Inter - AS Roma | 22:00 Olympiakos Piraeus - Manchester City | 23:06 Manchester United - Real Madrid | 01:30 AC Milan - Liverpool | 09:00 South Hobart - Northern Rangers | 11:00 Launceston - Devonport | 12:00 Olympia Warriors - Hobart Zebras | 13:00 Denmark U17 - England U17 | 13:00 Faroe Islands U17 - Iceland U17 | 13:00 USA U17 - Finland U17 | 15:00 Norway U17 - Sweden U17 |
Dünyada en çok oynanan 50 Bahis  
Kod
Takımlar
Tahminler
iddaa
02.08.2014 01:19
Antalyaspor Yarı Finali Garantiledi

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 5. maçında Medical Park Antalyaspor, Elazığspor'u yenerek yarı finali 1 maç kala garantiledi.

devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Şampiyonluk provası yaptılar!Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda ikinci sınavını Galatasaray karşısında veren Fenerbahçe, Arena'dan yüzünün akıyla çıkarak ezeli rakib devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Bursa'dan alınan cezaya açıklama geldiBursaspor Kulübü Yönetim Kurulu, geçen hafta Manisaspor ile oynanan maçta uzun süreli küfürlü ve çirkin tezahüratlar yapıldığı gerekçe devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Bilyoner Hazır İddaa Kuponları 11 Haziran 2013

11 Haziran Bilyoner Hazır İddaa Kuponları

devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Carvalhal Denizli ve Schuster'i solladıBeşiktaş, 9. haftalar sonunda Carvalhal yönetiminde son 3 yılın en başarılı dönemini geçiriyor. Siyah-beyazlılar, bu sezon ligde 9 maçta 1 devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Gönülsüzlüğü Alex’i çıldırttı devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
''Yıldırım'ı kurtarma operasyonu değil''Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, yeni çıkarılan, ancak hemen ardından değiştirilen ve kamuoyunda şike yasası olarak adlandırıla devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Wolverhampton-QPR maçı iddaa tahminiWolverhampton-QPR maçı iddaa tahmini maç yorumu maç sonucuTottenham karşı Kurtlar gördüm geçen hafta çok kötü oldu. Iyi bir sezon devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
"Oyundan memnun değilim"Samsunspor Yardımcı Antrenörü Kasım Çıkla bugün sahada 2 genç takımın mücadele ettiğini belirterek, ''7-8 oyuncumuz bugün 2. profesyone devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Ercan: ''Bütün talihsizlikleri yaşadık''Ercan, Eskişehirspor'a 1-0 yenildikleri karşılaşma sonrasında düzenlediği basın toplantısında, ligdeki kötü gidişlerinin sürdüğünü, devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Owen'dan Drogba'ya Övgü

İngilizlerin efsane futbolcusu Michael Owen’dan Galatasaray’ın Fildişi Sahilli yıldızına övgü dolu sözler geldi. 

devamını oku
iddaa
02.08.2014 01:19
Başkan’dan Devler Ligi Açıklaması

Aziz Yıldırım, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda taraftar temsilcileri ile şampiyonluk programı organizasyonunu görüştü.

devamını oku
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı