26 Ekim 2014, 05:27 Pazar
Canlı Sonuçlar  
22:00 C.A.I - Cipolletti | 22:00 Guillermo Brown - Belgrano Santa Rosa | 22:00 Sarmiento Resistencia - Gimnasia E.R. | 22:00 Alianza Cutral Co - Deportivo Madryn | 22:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Parana | 22:30 Deportivo Mandiyu - Sportivo Patria | 22:30 Deportivo Roca - Independiente de Neuquen | 23:00 Union Villa Krause - Juventud Unida Universitario | 23:00 Independiente Chivilcoy - CA Belgrano | 23:30 AH Zapla - San Jorge | 00:00 Sportivo Estudiantes - Gimnasia Mendoza | 00:00 San Martin T. - Gimnasia y Tiro | 00:00 Americo Tesorieri - San Lorenzo Alem | 00:00 Deportivo Maipu - Andino | 00:00 Antoniana - Club Atletico Mitre | 00:00 Central Cordoba - Union Aconquija | 00:00 Talleres Cordoba - Ferro | 02:15 Formosa - Chaco For Ever | 02:00 Union Mar del Plata - Tiro Federal | 17:35 Atletico Atlanta - Villa Dálmine | 21:00 Crucero del Norte - Union de Santa Fe | 22:00 Patronato - Atl. Huracan | 23:00 Ferro - Instituto | 01:00 Sportivo Belgrano - Temperley | 02:00 San Martin S.J. - Gimnasia Jujuy | 21:30 Defensores Unidos - Deportivo Riestra | 17:00 Atlas - Ituzaingó | 21:30 Central Ballester - Leandro N. Alem | 21:30 Victoriano A. - Argentino de Rosario | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Muniz | 21:30 Sportivo Barracas - Claypole | 21:30 Puerto Nuevo - El Porvenir | 21:00 Estudiantes L.P. - Quilmes | 21:00 Lanus - San Lorenzo | 00:15 Boca Juniors - Defensa y Justicia | 07:00 Wellington Phoenix - Newcastle Jets | 09:00 Adelaide United - Perth Glory | 12:15 Donaufeld Wien - Austria (Am) | 12:30 Mattersburg (Am) - Admira (Am) | 18:00 Sturm Graz (Am) - SC Weiz | 18:30 Grodig - Salzburg | 16:30 Club Brugge - Gent | 20:00 Anderlecht - St. Liege | 22:00 Mouscron Peruwelz - Lokeren | 17:00 KSV Roeselare - FC Antwerp | 17:00 Woluwe Zaventem - RWS Bruxelles | 16:00 Randers FC - Odense | 19:00 Hobro - FC Copenhagen | 21:00 Esbjerg - Brondby | 15:00 F. Amager - B.93 | 15:00 Svebolle - B 1908 | 15:00 Kolding BK - Svendborg | 15:00 Thisted FC - Varde | 15:30 Holbaek - Avarta | 15:30 Ringkobing - Middelfart | 16:00 Naestved - Kolding IF | 17:00 Nykobing - Avedore | 17:00 Fredericia - Vejle | 16:00 Morecambe - Exeter | 18:00 Worcester - Greenwich Borough | 16:30 Burnley - Everton | 16:30 Tottenham - Newcastle Utd | 19:00 Manchester United - Chelsea | 16:00 Rennes - Lille | 19:00 Guingamp - Nice | 19:00 St Etienne - Metz | 23:00 Lyon - Marseille | 15:30 Ingolstadt - Heidenheim | 15:30 Sandhausen - Aue | 15:30 Munich 1860 - Braunschweig | 15:30 Union Berlin II - Plauen | 15:30 Hertha Berlin II - Zwickau | 15:30 BFC Dynamo - Nordhausen | 15:30 Auerbach - Neustrelitz | 15:30 Jena - Berliner AK 07 | 15:30 Viktoria Berlin - Meuselwitz | 16:00 ETSV Weiche - Bremen II | 16:00 RW Essen - Wattenscheid | 16:00 Norderstedt - Braunschweig II | 16:00 TSV Havelse - Hannover II | 16:00 Goslarer - BSV Rehden | 16:00 FT Braunschweig - Hamburger SV II | 16:00 Oldenburg - Cloppenburg | 16:00 Hoffenheim II - Elversberg | 16:00 Kaiserslautern II - Kassel | 17:00 Meppen - VfR Neumunster | 16:00 Erfurt II - Oberlausitz | 16:00 Halle - Bernburg | 16:00 Chemnitzer FC II - Lokomotive Leipzig | 16:00 Cottbus II - Sandersdorf | 16:00 Dresden II - Markranstadt | 16:00 Altludersdorf - Luckenwalde | 16:00 Hansa Rostock II - Furstenwalde | 16:00 Hurturkel - Rathenow | 16:00 Pommern Greifswald - Schönberg | 16:00 VfL Bremen - Bremer | 16:00 Teutonia U. - Arminia Hannover | 16:00 Wunstorf - Uphusen | 16:00 Ottersberg - VfL Osnabruck II | 16:00 Eintracht Northeim - Spelle-Venhaus | 16:00 Eichede - Hartenholm | 16:00 Todesfelde - Holstein Kiel II | 16:00 Halstenbek-Rellingen - Condor Hamburg | 16:00 Meldorf - Eutin | 16:00 Barmbek-Uhlenhorst - TSV Buchholz 08 | 16:00 Niendorfer TSV - Suderelbe | 17:00 Hilden - Duisburg II | 17:00 Nievenheim - Wuppertaler | 17:00 Velbert - Kapellen-Erft | 17:00 Sonsbeck - Jahn Hiesfeld | 17:00 Bocholt - TuRU Düsseldorf | 17:00 SW Essen - Honnepel-Niedermormter | 17:00 Bosinghoven - Baumberg | 17:00 Oberhausen II - Homberg | 17:00 Germania Ratingen - Krefeld-Fischeln | 17:00 Arminia Bielefeld II - Gutersloh | 17:00 Eintracht Rheine - Westfalia Herne | 17:00 Neuenkirchen - Sprockhovel | 17:00 FC Viktoria 08 - Germania Windeck | 17:00 Freialdenhoven - Bergisch Gladbach | 17:00 Ahlen - Hammer SpVgg. | 17:00 Roland Beckum - Ennepetal | 17:00 Bonner - Hurth | 17:00 Erftstadt - FC Wegberg-Beeck | 17:00 Erkenschwick - VfB Huls | 17:00 Alfter - Bruhl | 17:00 Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund | 17:00 Euskirchen - Eilendorf | 17:00 Stadtlohn - Erndtebruck | 17:00 Turkspor Bremen - Werder Bremen III | 17:00 Schott Mainz - Spvgg Burgbrohl | 17:00 Regensburg II - Jahn Forchheim | 17:00 Unterhaching II - Dachau | 17:00 Aumund-Vegesack - Sparta Bremerhaven | 17:00 Pipinsried - Landshut | 17:00 Vier-und Marschlande - Pinneberg | 17:00 Union 60 Bremen - Schwachhausen | 17:00 Karlsruher II - Aalen II | 17:30 Hertha Walheim - Bergheim | 17:30 VfL Leverkusen - Alemannia Aachen II | 18:00 Elversberg II - Neunkirchen | 17:30 Wolfsburg - Mainz | 19:30 B. Moenchengladbach - Bayern Munich | 16:00 Dortmund II - Hansa Rostock | 16:00 Mainz II - Regensburg | 16:00 OFI Crete - Asteras Tripolis | 18:15 PAOK - Veria | 18:15 Kerkyra - Platanias FC | 18:15 Panetolikos - Panthrakikos | 20:30 Olympiakos Piraeus - Panathinaikos | 16:00 Smyrnis - AO Paniliakos | 16:00 Pierikos - A. Asteras | 16:00 Cynthia - Selargius | 16:30 Castiglione - Inveruno | 16:30 Pontisola - Montichiari | 16:30 Montebelluna - Altovicentino | 16:30 Fidenza - Fiorenzuola | 16:30 Siena - Ponsacco | 16:30 Calcio Chieti - San Nicolo | 16:30 Castelfidardo - Jesina | 16:30 Ostia Mare - Olbia | 16:30 Sora - Viterbese | 16:30 Grottaglie - Arzanese | 16:30 San Severo - Sarnese | 16:30 Nerostellati Frattese - Marcianise | 16:30 Noto - Due Torri | 16:30 Olginatese - Ciserano | 16:30 Villafranca - Pergolettese | 16:30 Mori - Legnago Salus | 16:30 Romagna Centro - Ribelle | 16:30 Villabiagio - Colligiana | 16:30 Voluntas Spoleto - Foligno | 16:30 Giulianova - Civitanovese | 16:30 Maceratese - Fermana | 16:30 Budoni - Arzachena | 16:30 Palestrina - Nuorese | 16:30 Cavese - Francavilla | 16:30 Orlandina - Rende | 16:30 Roccella - Agropoli | 16:30 Seriate - Caravaggio | 16:30 Union Pro - Kras | 16:30 S.P. Padova - Rimini | 16:30 Taranto - Pomigliano | 16:30 Ciliverghe Mazzano - MapelloBonate | 16:30 ArzignanoChiampo - Biancoscudati Padova | 16:30 Fortis Juventus - Thermal Abano | 16:30 Bastia - GualdoCasacastalda | 16:30 Rieti - Pianese | 16:30 Agnonese - Termoli | 16:30 Matelica - Campobasso | 16:30 Terracina - Castelli Romani | 16:30 Gelbison Cilento - Bisceglie | 16:30 Manfredonia - Brindisi | 16:30 Sorrento - Akragas | 16:30 Tiger Brolo - HinterReggio | 16:30 Pro Sesto - Folgore Caratese | 16:30 Tamai - Sacilese | 16:30 Este - Porto Tolle | 16:30 Massese - Gavorrano | 16:30 Recanatese - Vis Pesaro | 16:30 Astrea - San Cesareo | 16:30 Puteolana - US Scafatese | 16:30 Battipagliese - Leonfortese | 16:30 Fano - Celano | 16:30 Mezzolara - Correggese | 16:30 Mezzocorona - Clodiense | 16:30 Castellana - Lecco | 16:30 Belluno - Giorgione | 16:30 Fontanafredda - Dro | 16:30 Bellaria Igea - Imolese | 16:30 San Donato - Flaminia | 16:30 Sambenedettese - Amiternina | 16:30 Potenza - Monopoli | 16:30 Neapolis - Montalto Uffugo | 16:30 Piacenza - Montemurlo | 16:30 Torrecuso - Gioiese | 16:30 Triestina - Ripa Fenadora | 16:30 Seregno - Sondrio | 16:30 Acqui - Pro Settimo | 16:30 Asti - Sancolombano | 16:30 Borgomanero - Sporting Bellinzago | 16:30 Bra - Novese | 16:30 Caronnese - Sestri Levante | 16:30 Cuneo - Borgosesia | 16:30 Lavagnese - Derthona | 16:30 OltrepoVoghera - Argentina | 16:30 Vallée d´Aoste - RapalloBogliasco | 16:30 Abano - Scandicci | 16:30 Castelfranco - Formigine | 17:00 Sansepolcro - SanGiovanni | 17:00 Trestina - Poggibonsi | 17:30 Andria - Gallipoli | 17:00 Chievo - Genoa | 17:00 Juventus - Palermo | 17:00 Udinese - Atalanta | 20:00 Cesena - Inter | 20:00 Lazio - Torino | 20:00 Napoli - Verona | 22:45 AC Milan - Fiorentina | 14:30 Cambuur - Feyenoord | 16:30 Utrecht - PSV | 16:30 Zwolle - Heerenveen | 18:45 Excelsior - Twente | 16:30 Nijmegen - Oss | 16:30 Roda - Sparta Rotterdam | 17:30 Rosenborg - Sandnes Ulf | 17:30 Sarpsborg 08 - Stabaek | 20:00 Lillestrom - Start | 20:00 Viking - Aalesund | 20:00 Sogndal - Molde | 22:00 Bodo/Glimt - Brann | 17:30 Lech Poznan - Leczna | 20:00 Zawisza - Legia | 14:15 Olsztyn - Chojniczanka | 14:30 Pogon Siedlce - Widzew Lodz | 19:00 Estoril - Belenenses | 19:00 Nacional - Academica | 21:00 Sporting - Maritimo | 23:15 Braga - Benfica | 14:15 Portimonense - Benfica B | 18:00 Guimaraes B - Olhanense | 18:00 Covilha - Academico Viseu | 18:00 Beira Mar - Aves | 18:00 Feirense - Atletico CP | 18:00 Oriental - Trofense | 18:00 Leixoes - Maritimo B | 19:00 U. Madeira - Braga B | 19:00 FC Porto B - Freamunde | 19:00 Santa Clara - Tondela | 20:45 SC Farense - Chaves | 12:00 Voluntari - Rapid Suceava | 16:30 Concordia - CFR Cluj | 18:30 Din. Bucuresti - Pandurii | 21:00 ASA Targu Mures - Steaua Bucuresti | 15:00 Zenit-Izhevsk - Syzran | 13:30 Zaragoza B - Huracan | 13:30 Sevilla B - Cadiz | 14:00 Valencia B - Baleares | 14:00 Langreo - Compostela | 14:00 Marino de Luanco - R. Oviedo | 14:00 Conquense - Barakaldo | 14:00 Las Palmas B - Leioa | 14:00 Mallorca B - Eldense | 14:00 Almeria B - Cordoba B | 14:00 Celta Vigo B - Gijon B | 14:00 Guadalajara - Getafe B | 14:00 Real Madrid B - Huesca | 14:00 Cornella - Elche B | 14:00 Hercules - Villarreal B | 14:00 Cacereno - Betis B | 14:00 Melilla - Jaen | 14:00 Reus Deportiu - Gimnastic | 14:15 Toledo - Atl. Madrid B | 14:30 Lealtad - Somozas | 18:00 Tudelano - Amorebieta | 18:00 Granada CF B - Arroyo | 18:30 Atl. Astorga - Zamora | 19:00 Lleida - L Hospitalet | 19:00 Olot - Sant Andreu | 19:00 Alcoyano - Badalona | 19:00 Ferrol - Real Aviles | 19:00 UD Logrones - Burgos | 19:00 La Hoya Lorca - La Roda | 19:00 Guijuelo - Coruxo FC | 19:00 Murcia - Tropezon | 19:00 Rayo Vallecano B - Socuellamos | 19:00 R. Union - Ath Bilbao B | 19:00 Linense - Lucena | 19:00 UCAM Murcia - Marbella | 19:30 Sestao - Trival Valderas | 20:00 El Palo - Cartagena | 14:00 Albacete - Valladolid | 19:00 Gijon - Osasuna | 19:00 Girona - Mirandes | 19:00 Lugo - Llagostera | 20:15 Alcorcon - Zaragoza | 21:00 Tenerife - Barcelona B | 23:00 Numancia - Leganes | 14:00 Malaga - Rayo Vallecano | 19:00 Espanyol - Dep. La Coruna | 21:00 Sevilla - Villarreal | 23:00 Getafe - Atl. Madrid | 15:00 GAIS - Hammarby | 19:00 Varbergs - Varnamo | 17:00 AIK - Atvidabergs | 17:00 Norrkoping - Orebro | 19:30 Halmstad - Falkenbergs | 19:30 Elfsborg - Djurgården | 14:30 Gumushanespor - Bugsasspor | 14:30 Pazarspor - Kocaeli Birlikspor | 14:30 Ofspor - Keciorengucu | 14:30 Tokatspor - Iskenderun | 14:30 Trabzon - Aydinspor | 15:30 Golbasispor - Altay | 15:30 Inegolspor - Sariyer | 15:30 Kirklarelispor - Bandirmaspor | 15:30 Nazillispor - Tepecik | 15:30 Kartalspor - Pendikspor | 15:30 Tavsanli Linyitspor - Menemen Bld. | 15:30 Turgutluspor - Karagumruk | 15:30 Umraniyespor - Fethiyespor | 19:00 Tarsus - Hacettepe | 20:00 Ankaragucu - Duzyurtspor | 20:00 Kahramanmarasspor - Hatayspor | 20:00 Anadolu Selcukluspor - Bayrampasa | 15:00 Osmanlispor - Orduspor | 17:00 Altinordu - Kayserispor | 19:30 Samsunspor - Elazigspor | 14:30 Mersin - Eskisehirspor | 17:00 Trabzonspor - Gaziantepspor | 20:00 Basaksehir - Galatasaray | 13:30 Ufa - CSKA Moscow | 13:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow | 19:00 Zenit Petersburg - M. Saransk | 15:00 HJK - Rovaniemi | 15:00 Kristiansund - Hodd | 15:00 Sandefjord - Honefoss | 15:00 Tromso - Fredrikstad | 15:00 Nest-Sotra - Ranheim | 15:00 Strommen - Tromsdalen | 15:00 Alta - Ull/Kisa | 15:00 Bryne - Mjondalen | 15:00 Baerum - Ham-Kam | 15:00 Nykopings - Vasalunds | 17:00 Frej - IFK Lulea | 17:00 Qviding - Motala | 18:00 Vasteras SK - Umea FC | 19:00 AFC United - Sylvia | 13:00 Lupa Roma - Casertana | 14:30 Como - Renate | 14:30 Forli - Lucchese | 16:30 Bassano - Torres | 16:30 Carrarese - Santarcangelo | 16:30 Pistoiese - Teramo | 16:30 Lamezia - Reggina | 18:00 Cremonese - Venezia | 18:00 Ascoli - Gubbio | 18:00 Aversa - Benevento | 20:00 Novara - Sudtirol | 20:00 San Marino - Ancona | 20:00 Foggia - Catanzaro | 15:00 Fulham U21 - Liverpool U21 | 09:00 Ufa U21 - CSKA Moscow U21 | 16:00 Krasnodar U21 - Terek Grozni U21 | 18:00 Dynamo Moscow U21 - Rubin Kazan U21 | 18:00 AD Limianos - AD Fafe | 18:00 Amarante - Felgueiras | 18:00 CDR Quarteirense - Atlético SC | 18:00 Fabril do Barreiro - Uniao Montemor | 18:00 FC Cesarense - Estarreja | 18:00 Gafanha - Maritimo C | 18:00 GD Ribeirao - AD Oliveirense | 18:00 Leiria - Caldas | 18:00 Lusitano FCV - AD Sanjoanense | 18:00 Lusitano VRSA - Ferreiras | 18:00 Mafra - Fatima | 18:00 Mortagua - SB Castelo Branco | 18:00 Moura AC - SC Angrense | 18:00 Operario - SC Praiense | 18:00 Riachense - Atletico O. | 18:00 Sacavenense - Loures | 18:00 SC Espinho - Salgueiros | 18:00 SC Vianense - SC Mirandela | 18:00 SC Vila Real - Vizela | 18:00 Tirsense - Varzim | 18:00 Aljustrelense - Louletano | 18:00 Dezembro - Pinhalnovense | 18:00 Cinfaes - Sousense | 18:00 Nogueirense - Oliveira Hospital | 18:00 Pedras Rubras - Sobrado | 18:00 Pedras Salgadas - GD Braganca | 18:00 Pombal - Naval | 18:00 Sintrense - Cova De Piedade | 18:00 Vilaverdense - Santa Maria FC | 18:00 Alcanenense - Sertanense | 18:00 Famalicao - Santa Eulalia | 18:00 GD Tourizense - Pampilhosa | 18:00 Malveira - Casa Pia | 18:00 Moimenta - Gondomar | 18:00 Vieira - Cerveira | 18:00 Coimbroes - Lusitania FC | 18:00 Electrico - Torreense | 18:00 Sao Joao Ver - Anadia | 18:00 Vitoria Sernache - Sourense | 13:00 Poland U17 - Estonia U17 | 13:00 Slovakia U17 - Lithuania U17 | 15:00 Georgia U17 - Liechtenstein U17 | 15:30 Hungary U17 - Croatia U17 | 15:30 Israel U17 - Kazakhstan U17 | 16:00 Luxembourg U17 - Spain U17 |
iddaa kupon hesaplama

İddaa kupon hesaplama

iddaa kupon hesaplama

Kuponlarınızı önceden sistem hesapmala veya kupon hesapla makinesi ile hesap yaptığınız zaman, daha bilinçli veya daha iyi bir bahis oynama şanşınız var. Amacımız size kolayca bir sistem hesaplama ile oran hesaplama makinesi sunmaktır. Bu makine ile bütün futbol, tenis, voleybol ve basketbol gibi spor dallarında kupon hesaplamak içindir. Bir başka tavsiyemiz ise daha bahis oynamadan kazanma şansını değişik maçlarla bağ kurmak ve değişik şirketlerin oranlarıyla karşılaştırmaktır. Hangi spor dalı için bahis ediyorsan fark etmez, sistem hesaplama ve oran hesaplama ile bütün surebet, valuebet, laybet ve arbitraj-bahis oranlarını hesaplayabilirsin.

906 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı