21 Nisan 2014, 07:27 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
21:00 C.A.I - Juventud Unida | 22:00 Guillermo Brown - Santamarina | 02:30 Crucero del Norte - Independiente | 21:30 Dock Sud - Laferrere | 21:30 Justo José de Urquiza - Argentino de Quilmes | 02:00 Sportivo Italiano - San Telmo | 21:30 Claypole - San Martín Burzaco | 21:30 Deportivo Riestra - Sportivo Barracas | 20:00 Godoy Cruz - Atl. Rafaela | 22:10 Gimnasia L.P. - All Boys | 19:30 Mattersburg - Kapfenberg | 16:00 SAK Klagenfurt - Wallern | 16:00 Seekirchen - Neumarkt | 16:00 Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz | 16:30 Bregenz - Eugendorf | 16:30 Kufstein - Altach (Am) | 17:00 FC Hochst - A. Salzburg | 17:00 Wals-Grunau - Hard | 17:00 Salzburg (Am) - Dornbirn | 17:00 Johann - Wattens | 15:30 Club Brugge - St. Liege | 19:00 Genk - Anderlecht | 14:00 Sonderjyske - Nordsjaelland | 16:00 Midtjylland - Viborg | 18:00 Aarhus - Brondby | 20:00 FC Copenhagen - Esbjerg | 14:00 Avarta - Fremad Amager | 14:00 B 1908 - Egedal | 14:00 Helsingor - Nordvest | 14:30 Ringkobing - Skovbakken | 15:00 Brabrand - Thisted FC | 16:00 B.93 - Svebolle | 16:00 Hellerup - Skive | 16:00 Odder - Skanderborg | 16:00 Sollerod-Ved. - Nykobing | 16:00 Djursland - Aarhus Fremad | 16:00 Rishoj - Svendborg | 16:00 Vanlose - BK Frem | 16:00 Jammerbugt - Naesby | 16:00 Birkerod - Naestved | 16:00 Middelfart - Sydvest | 16:00 Gentofte-Vangede IF - Roskilde | 14:00 Lyngby - Bronshoj | 14:45 Silkeborg - Marienlyst | 16:00 Fredericia - Vendsyssel FF | 16:00 Hobro - Koge | 16:00 Vejle - Hvidovre | 15:00 Bristol Rovers - Rochdale | 17:00 Dagenham & Red. - Chesterfield | 17:00 Exeter - Torquay | 17:00 Fleetwood Town - Wycombe | 17:00 Mansfield - Cheltenham | 17:00 Newport - Burton | 17:00 Northampton - Portsmouth | 17:00 York - Bury | 17:00 Hartlepool - Morecambe | 17:00 Plymouth - AFC Wimbledon | 17:00 Scunthorpe - Oxford Utd | 17:00 Southend - Accrington | 17:00 Altrincham - Vauxhall | 17:00 Boston - North Ferriby | 17:00 Gloucester City - Leamington | 17:00 Harrogate - Barrow | 17:00 Hednesford - Worcester | 17:00 Bromley - Stortford | 17:00 Chelmsford - Tonbridge | 17:00 Brackley - Oxford City | 17:00 Bradford PA - Stalybridge | 17:00 Colwyn Bay - Stockport | 17:00 Gainsborough - Histon | 17:00 Workington - Guiseley | 17:00 Basingstoke - Weston | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Bath City - Farnborough | 17:00 Maidenhead - Ebbsfleet | 17:00 Solihull - Telford | 17:00 Dorchester - Gosport | 17:00 Dover Ath. - Whitehawk | 17:00 Havant & W - Eastleigh | 17:00 Boreham Wood - Staines | 17:00 Sutton - Concord | 15:00 Woking - Aldershot | 17:00 Cambridge Utd - Chester | 17:00 Salisbury - Welling | 17:00 Southport - Halifax | 17:00 Hereford - Alfreton | 17:00 Kidderminster - Nuneaton | 17:00 Luton - Forest Green | 17:00 Macclesfield - Gateshead | 17:00 Dartford - Tamworth | 17:00 Grimsby - Hyde | 17:00 Wrexham - Lincoln | 19:15 Barnet - Braintree | 22:00 Manchester City - West Brom | 17:00 Brighton - Blackpool | 17:00 Burnley - Wigan | 17:00 Millwall - Doncaster | 17:00 QPR - Watford | 17:00 Sheffield Wed - Charlton | 17:00 Yeovil - Huddersfield | 17:00 Birmingham - Blackburn | 17:00 Derby - Barnsley | 17:00 Ipswich - Bournemouth | 19:15 Leeds - Nottingham | 14:15 Leyton Orient - Wolves | 17:00 Crewe - Colchester | 17:00 Notts County - Crawley Town | 17:00 Peterborough - Carlisle | 17:00 Rotherham - Port Vale | 17:00 Stevenage - Bristol City | 17:00 Walsall - Gillingham | 17:00 Milton Keynes Dons - Brentford | 17:00 Oldham - Coventry | 17:00 Preston - Shrewsbury | 17:00 Swindon - Bradford | 17:00 Tranmere - Sheffield Utd | 21:30 Chateauroux - Lens | 21:15 Köln - Bochum | 14:30 Babelsberg - Plauen | 15:00 Mannheim - Pfullendorf | 16:00 Ulm - Kaiserslautern II | 14:00 Oststeinbeker - Pinneberg | 15:00 Flensburg 08 - Hartenholm | 15:00 Furstenwalde - Strausberg | 15:00 Chemnitzer FC II - Bautzen | 15:30 Merten - Freialdenhoven | 16:00 Memmelsdorf - Erlenbach | 16:00 ASV Hollfeld - Amberg | 16:00 Selbitz - Regensburg II | 16:00 Eichstatt - Hankofen-Hailing | 16:00 Arminia Bielefeld II - VfB Huls | 16:00 Eintracht Rheine - Zweckel | 16:00 Ennepetal - Dornberg | 16:00 Erkenschwick - Hammer SpVgg. | 16:00 Heven - Westfalia Herne | 16:00 Rodinghausen - Neuenkirchen | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Westfalia Rhynern - Ahlen | 16:00 Lehnerz - Viktoria Griesheim | 16:00 Heidenheim II - Stutt. Kickers II | 16:00 Alemannia Aachen II - Hennef | 16:00 Erftstadt - Bonner | 16:00 Euskirchen - Bergheim | 16:00 FC Wegberg-Beeck - Alfter | 16:00 Germania Windeck - Bruhl | 16:00 Troisdorf - Bergisch Gladbach | 16:00 Baumberg - Homberg | 16:00 Germania Ratingen - Bosinghoven | 16:00 Honnepel-Niedermormter - Jahn Hiesfeld | 16:00 Kray - Uedesheim | 16:00 Oberhausen II - Sonsbeck | 16:00 Rhede - Kapellen-Erft | 16:00 Speldorf - Duisburg II | 16:00 TuRU Düsseldorf - SW Essen | 16:00 Wesel-Lackhausen - RW Essen II | 16:00 Wuppertaler - Hilden | 16:00 Spielberg - Bahlinger | 16:00 Walldorf - Hollenbach | 16:00 FC Nottingen - Karlsruher II | 16:00 Freiberg - Balingen | 16:00 Ravensburg - Grunbach | 16:00 Reutlingen - VfR Mannheim | 16:30 Nierfeld - FC Viktoria 08 | 17:00 Bruchsal - Oberachern | 19:00 Kehler - FC 08 Villingen | 15:30 Den Bosch - Dordrecht | 15:30 Eindhoven FC - Graafschap | 15:30 Jong Ajax - Helmond | 15:30 Jong PSV - Venlo | 15:30 Willem II - Telstar | 15:30 Jong FC Twente - Excelsior | 15:30 Sittard - Almere City | 15:30 Sparta Rotterdam - Emmen | 15:30 Volendam - Achilles 29 | 15:30 Oss - Maastricht | 16:30 Aalesund - Start | 16:30 Valerenga - Sandnes Ulf | 16:30 Viking - Haugesund | 19:00 Brann - Lillestrom | 19:00 Molde - Sarpsborg 08 | 19:00 Odd - Stabaek | 19:00 Sogndal - Stromsgodset | 20:00 Bodo/Glimt - Rosenborg | 20:00 Setubal - Braga | 22:00 FC Porto - Rio Ave | 18:30 Poli Timisoara - U. Cluj | 19:30 FC Brasov - Concordia | 21:00 V. Constanta - Steaua Bucuresti | 14:00 Spartak Moscow 2 - Saratov | 17:00 FC Tambov - F. Voronezh | 17:00 M. Lipetsk - Podolye | 17:30 D. Bryansk - Z. Ryazan | 17:30 Kursk - Kaluga | 18:00 FC Oryol - Metallurg Vyksa | 18:00 Vityaz - Penza | 18:00 M. Saransk - Luch Energiya | 23:00 Malaga - Villarreal | 18:00 Sirius - Varbergs | 20:20 Hammarby - Angelholms | 16:00 Atvidabergs - Gefle | 16:00 Falkenbergs - Elfsborg | 18:30 Malmo FF - Djurgården | 18:30 Brommapojkarna - Orebro | 20:00 Antalyaspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Eskisehirspor | 18:00 V. Novgorod - FK Rostov | 14:00 Fredrikstad - Hodd | 16:00 Honefoss - Tromso | 19:00 Alta - Sandefjord | 19:00 Baerum - Nest-Sotra | 19:00 Ham-Kam - Kristiansund | 19:00 Mjondalen - Strommen | 19:00 Ranheim - Bryne | 19:00 Tromsdalen - Ull/Kisa | 14:00 Harstad - Eidsvold | 16:00 Pors Grenland - Birkebeineren | 16:00 Nardo - Gjovik-Lyn | 16:00 Nybergsund - Herd | 16:00 Egersunds - Floro | 16:00 Fana - Algard | 16:00 Follo - Medkila | 16:00 Lorenskog - Drobak-Frogn | 16:30 MO IL - Moss | 17:00 Asker - Flekkeroy | 17:00 Rodde - Raufoss | 17:00 Elverum - Byasen | 17:00 Asane - Forde | 17:00 V. Haugesund - Stord | 18:00 Kjelsas - Finnsnes | 18:30 Kongsvinger - Vindbjart | 19:00 Notodden - Holmen | 19:00 Orn - Jerv | 19:00 Valdres - Brumunddal | 19:00 Lyn - Fyllingsdalen | 19:00 Skeid - K. Oslo | 16:00 IFK Lulea - Sylvia | 17:00 Huddinge - Skelleftea | 17:00 Nykopings - Vasteras SK | 17:00 Kristianstads - Oddevold | 18:00 Brage - AFC United | 18:00 Vasalunds IF - V. Syrianska | 18:00 Norrby - Lunds | 18:00 Orgryte - Skovde | 18:00 Trollhattan - Qviding |
İddaa Kuponu Sorgulama
İddaa Kupon - Bilet Sorgulama ve Kontrol Sistemi İddaa Kupon - Bilet Sorgulama İddaa kupon sorgularınızı en hızlı en güvenilir bir şekilde, iddaa'nın resmi sitesiyle ortaklaşa kullandığımız sistem sayesinde sorgulayabilir . İddaa da kazanıp kazanamadığınızı en güvenilir yoldan öğrenebilirsiniz . Artık iddaa kuponlarındaki maçları tek tek kontrol etmenize gerek kalmayacak. İddaa kupon sorgulama sistemi sayesinde sadece kupon numaranızı yazarak kuponunuz tutmuş mu tutmamış mı öğrenebiliyorsunuz iddaa kupon sorgula,iddaa kuponunu sorgula,iddaa kuponunu kontrol et,iddaa kuponuna ikramiye çıkmış mı,iddaa kuponun tutmuş mu,iddaa biletini sorgulama,iddaa kuponunda kaç maç tutmuş bak,iddaada kupon tutmuş mu,iddaa kuponum tutmuş mu,iddaa biletimi kontrol et,iddaa bilet hesaplama,iddaa kupon hesaplama,kupon hesap programı iddaa,iddaa kuponunda ertelenen maç,idaa sistem kuponu ertelenen maç,sistem kuponunda ertelenen maç
2634 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
murat ( 13.10.2013, 23:29 )
0 0
262.1.295.1.303ilk1.306.2
yunus ( 26.09.2013, 10:57 )
0 0
Çok tesekkurler yararlı oldu


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
438
ARJ
River Plate-Velez Sarsfield
1
1.90
440
BRE
Flamengo-Goias
1
1.70
441
BRE
Santos-Sport Recife
1
1.35
629
TUR
Antalyaspor-Sivasspor
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
467
NOR
Valerenga-Sandnes
2,5 ÜSTÜ
1.45
581
DAN
AGF-Brøndby
2,5 ÜSTÜ
1.75
590
NOR
Brann-Lillestrom
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
462
DAN
Midtjylland-Viborg
1
1.45
586
İSÇ
Malmö FF-Djurgården
1
1.40
625
DAN
København-Esbjerg
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
449
İSVK
Zürih-Basel
3,5 ÜSTÜ
2.50
467
NOR
Valerenga-Sandnes
3,5 ÜSTÜ
2.15
581
DAN
AGF-Brøndby
3,5 ÜSTÜ
2.70
587
BEL
Genk-Anderlecht
3,5 ÜSTÜ
2.30
590
NOR
Brann-Lillestrom
3,5 ÜSTÜ
2.15
625
DAN
København-Esbjerg
3,5 ÜSTÜ
2.50
İddaa Tahmin Kupon
410
AL1
Stuttgart-Schalke 04
VAR
1.30
416
TUR
Beşiktaş-Fenerbahçe
VAR
1.40
434
İS1
Barcelona-Athletic Bilbao
3,5 ÜSTÜ
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı