20 Aralık 2014, 07:40 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
19:30 Cruz Azul - Auckland City | 22:30 Real Madrid - San Lorenzo | 11:30 Melbourne City - Melbourne Victory | 13:30 Perth Glory - Central Coast Mariners | 20:00 Waasland-Beveren - Anderlecht | 22:00 Charleroi - Lierse | 22:00 Oostende - Cercle Brugge | 22:00 Westerlo - Mechelen | 22:30 Mouscron Peruwelz - Waregem | 21:30 Dessel - K.RC. Mechelen | 22:00 KSV Roeselare - Lommel Utd | 22:00 Heist - Virton | 22:00 St. Truiden - Tubize | 22:00 FC Antwerp - Aalst | 22:00 Patro Eisden - Mons | 18:00 Cheltenham - Portsmouth | 18:00 Hartlepool - Oxford Utd | 18:00 Luton - Newport | 18:00 Plymouth - Dagenham & Red. | 18:00 Shrewsbury - Morecambe | 18:00 Carlisle - Northampton | 18:00 AFC Wimbledon - Mansfield | 18:00 Accrington - Wycombe | 18:00 Bury - York | 18:00 Stevenage - Exeter | 18:00 Bognor - Enfield Town | 18:00 Hornchurch - Tonbridge | 18:00 Maidstone - Hendon | 18:00 Leiston - Leatherhead | 18:00 East Thurrock - Metropolitan | 18:00 Hampton - Billericay | 18:00 Harrow - Lewes | 18:00 Dulwich Hamlet - Witham | 18:00 Wingate & Finchley - Grays | 18:00 Canvey - Kingstonian | 18:00 VCD Athletic - Bury Town | 18:00 Margate - Peacehaven & Telscombe | 18:00 Bradford PA - Gloucester City | 18:00 Tamworth - Harrogate | 18:00 Bath City - Wealdstone | 18:00 Hemel - Havant & W | 18:00 Barrow - Boston | 18:00 North Ferriby - Stockport | 18:00 Farnborough - Maidenhead | 18:00 Gosport - Basingstoke | 18:00 Lowestoft - Chorley | 18:00 Ebbsfleet - Weston | 18:00 Oxford City - Hyde | 18:00 Hayes & Yeading - Chelmsford | 18:00 Guiseley - Leamington | 18:00 Hednesford - Gainsborough | 18:00 Bromley - St. Albans | 18:00 Eastbourne Borough - Boreham Wood | 18:00 Brackley - Fylde | 18:00 Stalybridge - Worcester | 18:00 Stortford - Concord | 18:00 Colwyn Bay - Solihull | 18:00 Sutton - Whitehawk | 18:00 Halifax - Nuneaton | 18:00 Alfreton - Macclesfield | 18:00 Altrincham - Dover Ath. | 18:00 Welling - Aldershot | 18:00 Barnet - Chester | 18:00 Braintree - Torquay | 18:00 Wrexham - Dartford | 18:00 Kidderminster - Lincoln | 18:00 Telford - Eastleigh | 18:00 Woking - Southport | 15:45 Manchester City - Crystal Palace | 18:00 Aston Villa - Manchester United | 18:00 Hull City - Swansea | 18:00 QPR - West Brom | 18:00 Southampton - Everton | 18:00 Tottenham - Burnley | 18:00 West Ham - Leicester | 15:15 Derby - Norwich | 18:00 Blackburn - Charlton | 18:00 Blackpool - Bournemouth | 18:00 Cardiff - Brentford | 18:00 Huddersfield - Birmingham | 18:00 Ipswich - Middlesbrough | 18:00 Reading - Watford | 18:00 Fulham - Sheffield Wed | 18:00 Wigan - Rotherham | 18:00 Wolves - Brighton | 20:15 Nottingham - Leeds | 18:00 Barnsley - Leyton Orient | 18:00 Bradford - Scunthorpe | 18:00 Peterborough - Preston | 18:00 Rochdale - Notts County | 18:00 Sheffield Utd - Walsall | 18:00 Milton Keynes Dons - Oldham | 18:00 Coventry - Fleetwood Town | 18:00 Crawley Town - Port Vale | 18:00 Swindon - Doncaster | 18:00 Crewe - Bristol City | 18:00 Gillingham FC - Chesterfield | 18:00 Yeovil - Colchester | 16:00 GFC Ajaccio - Creteil | 16:00 Brest - AC Ajaccio | 16:00 Arles-Avignon - Troyes | 19:00 Paris SG - Montpellier | 22:00 Caen - Bastia | 22:00 Lorient - Nantes | 22:00 Metz - Monaco | 22:00 Rennes - Reims | 22:00 Toulouse - Guingamp | 15:00 Nurnberg - Greuther Furth | 15:00 St. Pauli - Aalen | 16:00 Altenholz - Henstedt-Ulzburg | 17:30 Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt | 17:30 Schalke - Hamburger SV | 17:30 Augsburg - B. Moenchengladbach | 17:30 Werder Bremen - Dortmund | 17:30 VfB Stuttgart - Paderborn | 20:30 Wolfsburg - Köln | 16:00 Stuttgart II - Erfurt | 16:00 Unterhaching - Regensburg | 16:00 Arminia Bielefeld - Chemnitzer FC | 16:00 Dresden - VfL Osnabruck | 16:00 Duisburg - Mainz II | 16:00 Energie Cottbus - Preussen Munster | 16:00 Fortuna Köln - Hallescher | 16:00 Hansa Rostock - Holstein Kiel | 16:00 Stutt. Kickers - Sonnenhof Großaspach | 16:00 Panthrakikos - Veria | 18:15 Platanias FC - OFI Crete | 20:30 Kalloni - Olympiakos Piraeus | 16:30 Biancoscudati Padova - Ripa Fenadora | 17:00 Modena - Trapani | 17:00 Perugia - Pescara | 17:00 Pro Vercelli - Ternana | 17:00 Varese - Crotone | 17:00 Bari - Latina | 17:00 Catania - Brescia | 17:00 Entella - Livorno | 17:00 Vicenza - Spezia | 17:00 Frosinone - Cittadella | 20:00 Sassuolo - Cesena | 22:45 AS Roma - AC Milan | 20:30 Cambuur - Zwolle | 21:45 Dordrecht - Groningen | 21:45 PSV - G.A. Eagles | 22:45 AZ Alkmaar - Utrecht | 18:30 Jong Ajax - Graafschap | 18:30 Sparta Rotterdam - Eindhoven FC | 21:45 Almere City - Achilles 29 | 21:45 Helmond - Volendam | 23:15 Estoril - Guimaraes | 17:45 Elche B - Gimnastic | 17:45 Lealtad - UD Logrones | 18:00 Getafe B - Barakaldo | 18:00 R. Sociedad B - Rayo Vallecano B | 18:30 Olimpic Xativa - Sant Andreu | 19:00 Atl. Astorga - Leonesa | 19:00 Almeria B - UCAM Murcia | 19:00 Eldense - Badalona | 19:00 Fuenlabrada - Amorebieta | 19:00 Cartagena - Jaen | 19:00 Somozas - R. Oviedo | 19:30 Sevilla B - Melilla | 20:00 Villarreal B - Olot | 20:00 El Palo - Granada CF B | 20:00 Guadalajara - Real Madrid B | 20:00 Espanyol B - Valencia B | 20:30 Murcia - Guijuelo | 20:30 Langreo - Valladolid B | 20:30 Lucena - La Roda | 21:00 R. Union - Conquense | 22:00 Compostela - Gijon B | 18:00 Girona - Alaves | 19:00 Ponferradina - Mallorca | 20:15 Mirandes - Zaragoza | 22:00 Tenerife - Sabadell | 23:00 Numancia - Lugo | 18:00 Barcelona - Cordoba | 20:00 Levante - Real Sociedad | 22:00 Eibar - Valencia | 00:00 Rayo Vallecano - Espanyol | 15:00 Gaziantep BB - Altinordu | 15:00 Sanliurfaspor - Giresunspor | 17:00 Antalyaspor - Kayserispor | 14:30 Sivasspor - Basaksehir | 14:30 Genclerbirligi - Konyaspor | 17:00 Eskisehirspor - Kardemir Karabuk | 20:00 Galatasaray - Mersin | 16:00 Lumezzane - FeralpiSalo | 16:30 Savoia - Casertana | 16:30 Pordenone - Real Vicenza | 16:30 Pistoiese - Spal | 17:00 Grosseto - L Aquila | 17:00 Pro Piacenza - Gubbio | 17:00 Pro Patria - Venezia | 18:00 Foggia - Barletta | 18:00 Giana Erminio - Sudtirol | 18:00 Santarcangelo - Prato | 19:00 Martina Franca - Paganese | 19:00 Carrarese - Pontedera | 21:30 Aversa - Lupa Roma | 21:30 Tuttocuoio - Pisa | 18:00 Fatima - Caldas | 18:00 Maritimo C - Camacha | 18:00 Santa Eulalia - GD Ribeirao | 18:00 Naval - Vitoria Sernache | 18:00 Cerveira - Vilaverdense | 16:00 Sochaux II - Yzeure | 17:00 Nice II - Monaco II | 18:00 Lens II - Ivry | 19:00 Jeanne d Arc - Montceau | 19:00 Marignane - Hyeres | 19:00 Beziers - Monts | 20:00 Mantes - Calais | 20:00 Quevilly - Paris SG II | 20:00 Belfort - Mulhouse | 20:00 Pontivy - Pau | 20:00 Stade Bordelais - Trelissac | 20:00 Dieppe - Arras | 20:00 IC Croix - Amiens AC | 20:00 Lyon Duchere - Saint Priest | 20:00 Saint-Malo - Bordeaux II | 20:00 Tarbes - Fontenay | 20:00 Pontet - Rodez | 20:00 Lille II - Sannois | 20:00 Lorient II - Concarneau | 20:00 Raon L Etape - Fleury-Merogis | 20:00 Villefranche - Martigues | 20:00 Montpellier 2 - Grenoble | 20:30 Moulins - Jura Sud | 20:30 Les Herbiers - Nantes II | 21:00 Romorantin - Roye | 21:00 Limoges - Mont-de-Marsan |
İddaa Tahminleri 4 Ekim Cuma

İddaa Tahminleri 4 Ekim Cuma


Volga Amkar İddaa Kodu 101 4 Ekim Cuma
Volga - Amkar



Rusya'da 12. haftanın açılış maçında Volga sahasında Amkar 'ı konuk ediyor . Ev sahibi Volga 11 maçta 4 galibiyet , 1 beraberlik ve 6 yenilgi aldı bu 11 maçta rakip filelere 10 gol gönderdi kalesinde ise 18 gol gördü . Amkar ise 11 maçta 5 galibiyet , 5 beraberlik ve 1 yenilgi aldı , rakip filelere 13 gol gönderdi ve kalesinde 8 gol gönderdi . İki takım daha önce 6 defa karşılaştı ve 4 maçı Amkar kazandı 2 maç ise beraberlik ile sonuçlandı , Amkar rakibinden hem aralarında ki maçlar bakımından , hemde önce ki sezon ligde bulundukları konum bakımından daha başarılı bir takım onlara doğrudan güvenmek riskli olsa da ben bu deplasmandan en az 1 puan ile döneceklerini düşünüyorum .

Tahmin : Amkar Yenilmez


Academica  Rio Ave İddaa Kodu 152  4 Ekim Cuma
Academica - Rio Ave



Portekiz Liginde 7. hafta düşme potasının 1 puan üzerinde bulunan Academica , Rio Ave'yi konuk ediyor . Academica sezona 2 mağlubiyet ile başladı ardından oynadığı 2 maçta 4 puan toplayan ekip ardından oynadığı 2 maçta sadece 1 puan topladı . Rio Ave ise 2 galibiyet ile lige güzel bir başlangıç yaptı ancak devamı gelmedi 2. haftada ki galibiyetinden sonra oynadığı 4 lig maçından 1 puan topladı .İki takım aralarında ki son son 5 maç düşük skorlar ile geçmiş 2.5 üstü biten sadece 1 maç var diğer 4 maç 2.5 altı skor ile bitti . Academica'nın bu sezon oynadığı 6 maçın 4 maçı da 2.5 altı biterken , Rio Ave'nin de 6 maçının 4 maçı 2.5 altı skor ile bitti . Taraf bahsi riskine girmektense istatistiklere güvenerek 2.5 altı tercihini öneriyorum .


Tahmin : 2.5 Altı


Padova  Varese İddaa Kodu 142 4 Ekim Cuma
Padova - Varese


Serie B 'de son sırada bulunan Padova sahasında Serie A hayalleri kuran Varese'yi konuk ediyor . Ev sahibi Padova bu sezon 6 maça çıktı ve sadece 1 puan topladı , Varese ise 7 maça çıktı ve 14 puan topladı ve 3. sıraya yerleşti . İki takım içinde hedef 3 puan ve iki takımında şanslarını eşit görüyorum iyi oynayan 3 puan cebine koyacaktır . Ev sahibi Padova gol yollarında çok etkili bir takım değil 6 maçta sadece 2 gol atabildiler , Varesi ise 7 maçta 11 gol attı bulunduğu sıraya göre aslında gol sayısı düşük zorlu maçta golü ilk bulan takım kapanacaktır .

Tahmin : 2.5 Altı


Karabükspor  Bursaspor İddaa Kodu 119 4 Ekim Cuma
Karabükspor - Bursaspor



Karabükspor bu sezon geçen seneye göre daha iyi bir performans gösteriyor takım çıktığı 6 maçta 8 puan toplamayı başarırken 9. basamakta yer alıyor . Bursaspor ise geçtiğimiz senelere göre çok kötü bir yıl geçiriyon takım 6 haftada 5 puan topladı ve 16. sıraya yerleştiKarabükspor hakem Süleyman Abay'ın yönettiği 7 maçın 6 tanesinde gol atma başarısı gösterdi ve 5 tanesinde de gol yedi , Süleyman Abay'ın yönettiği 7 Karabükspor maçının 5 tanesinde skor 2-1 bitti . Bursaspor hakem Süleyman Abay'ın yönettiği son 3 maçta galip gelmedi , deplasmanda ise Süleyman Abay'ın yönettiği 7 maçın sadece 1 tanesinden 3 puan aldı . Konuk ekip Bursaspor maça kesinlikle 3 puan hedefi ile çıkacaktır zaman zaman hatalarda yapacaklarını düşünüyorum zaten sorunlu defans gol yemekte çok zorlanmaz . Karabükspor 'un ise seyircisi önünde bir galibiyet alarak daha iyi bir yere gitmesi imkanı var ellerinde onlarda gol arayacaklardır düşünüyorum Bursaspor defansını geçerler ve gol atarlar ancak Bursaspor 'da onların defansını geçer .


Tahmin : Karşılıklı Gol Var


Bastia  Lorient İddaa Kodu 140 4 Ekim Cuma
Bastia - Lorient



Ligue 1 'de 9. hafta Bastia - Lorient maçı ile start alıyor . Bastia 8 maçta 9 puan topladı ve 12. sıraya yerleşti . Lorient ise 8 maçta 7 puan topladı ve 18. sıraya yerleşti . Bu maçtan olası bir Bastia galibiyeti çıkar ise Bastia maç fazlası ile 9. basamağa çıkacak eğer Lorient galibiyeti ile biter ise Lorient maç fazlası ile 11. sıraya kadar çıkacak beraberlik ise iki takımada yaramaz özellikle Lorient hiç yaramaz bu yüzden iki takımda maça galibiyet parolası ile çıkmak zorunda . İki takımda maça temkinli başlamak zorunda maçın ilerleyen bölümlerinde rakip hatalarını değerlendirerek gol arayacaklardır diye düşünüyorum . Maçla ilgili yorumum şu şekilde iki takımda gol yollarında etkisiz ve temkinli davranmak zorundalar iki takımın defansı erken dakikalarda hata yapmaz ise maçın ilerleyen dakikalarında 3 gol çıkmaz .

Tahmin : 2.5 Altı


Villarreal Granada İddaa Kodu 137 4 Ekim Cuma 
Villarreal - Granada



Villareal bir senelik aradan sonra La Liga'ya çok iyi bir dönüş yaptı takım oynadığı 7 maçta 14 puan topladı ve 4. sıraya yerleşti . Granada ise 7 maçta 8 puan topladı ve 12. basamağa yerleşti . Villarreal güzel bir sezon geçireceğini henüz hazırlık maçlarında belli etmişti ve sezona çok iyi başlangıç yaptı sınırlı kadroya sahip olmalarına rağmen ilk 4 sırası için iddaalı takımlar arasındalar bu maçı kazanırlar ise maç fazlası ile 3. sıraya yerleşecekler . Sahasında seyirci avantajı ile çok daha iyi oynayan ekip maç fazlası ile olsa da 3. sıraya oturmanın hesabını yapıyordur , seyirci avantajı ile Villareal kazanır

Tahmin: Villarreal Kazanır

2745 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
169
AL1
Schalke 04-Hamburg
1
1.60
260
AL1
Wolfsburg-Köln
1
1.30
170
AL1
Stuttgart-Paderborn
1
1.65
168
AL1
Bayer Leverkusen-Frankfurt
1
1.25
İddaa Tahmin Kupon
132
TUR
Sivasspor-İstanbul BB
0
3.20
174
İNP
Aston Villa-Manchester United
2
2.20
175
İNP
Hull City-Swansea
1
2.50
177
İNP
Southampton-Everton
0
3.20
265
HOL
PSV-Go Ahead Eagles (2)
1
1.65
272
FR1
Lorient-Nantes
1
2.10
İddaa Tahmin Kupon
169
AL1
Schalke 04-Hamburg
2,5 ÜSTÜ
1.50
174
İNP
Aston Villa-Manchester United
2,5 ÜSTÜ
1.65
255
TUR
Galatasaray-Mersin İdman Yurdu
2,5 ÜSTÜ
1.40
İddaa Tahmin Kupon
179
İNP
West Ham-Leicester City
1
1.45
240
İS1
Barcelona-Córdoba (2)
1
1.35
283
İTA
Roma-Milan
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
102
AL2
Heidenheim-Eintracht Braunschweig
0
3.20
104
TU1L
Adanaspor-Ankaraspor
2
2.15
110
FR2
Laval-Valenciennes
0
2.90
113
FR2
Tours-Le Havre
0
2.90
128
İTB
Avellino-Bologna
0
2.90
129
POR
Porto-Setubal (2)
0
4.00
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı