26 Temmuz 2014, 05:58 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
08:30 Adelaide City - Adelaide Raiders | 08:30 Blue Eagles - Para | 08:30 Campbelltown City - NE Metrostars | 08:30 Cumberland Utd. - West Torrens | 08:30 South Adelaide - Adelaide Comets | 08:30 West Adelaide - Western Strikers | 10:30 White City - Croydon Kings | 17:00 Dornbirn - Saalfelden | 17:00 Neumarkt - Wattens | 18:00 A. Salzburg - Eugendorf | 18:00 Bizau - Altach (Am) | 18:00 FC Hochst - Johann | 18:00 Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz | 19:00 Seekirchen - Hard | 17:30 AC Wolfsberger - Austria Vienna | 20:00 Altach - Admira | 20:00 Neustadt - Salzburg | 20:00 Rapid Vienna - Ried | 19:00 Waasland-Beveren - Club Brugge | 21:00 Cercle Brugge - Gent | 21:00 Lierse - Oostende | 21:00 Westerlo - Lokeren | 16:00 Kampelaar - RRC Waterloo | 18:00 Lauwe - Ruiter Roeselare | 19:00 Baal - Uccle | 19:00 Lummen - Beringen | 20:00 Lindelhoeven - Spouwen-Mopertingen | 20:00 Eendr. Termien - Hades | 20:00 Helchteren - Brustem | 20:30 Herk - Koninklijek Zonhoven | 20:30 Meldert - Laarne Kalken | 20:30 Zwarte Leeuw - Grasheide | 21:00 Longlier - Bievre | 21:00 Eprave - Paliseulois | 21:00 Givry - Freylangeoise | 21:00 Huy - Condruzien | 21:00 La Roche - Aubange | 22:20 Atletico GO - Nautico | 22:20 Joinville - Avai | 22:20 Ponte Preta - Vasco | 22:20 Santa Cruz - Ceará | 21:00 Guaratingueta - Sao Caetano | 22:00 Duque de Caxias - Tupi | 22:00 Macae - Mogi Mirim | 01:00 Fortaleza - Botafogo PB | 21:00 Boavista - Pelotas | 22:00 Tombense - Goianesia | 00:30 Criciuma - Vitoria | 00:30 Santos - Chapecoense-SC | 00:30 Cruzeiro - Figueirense | 18:00 Aalborg - Midtjylland | 20:30 FC Copenhagen - Nordsjaelland | 16:00 Vejle - Bronshoj | 15:00 Wolfsburg II - BSV Rehden | 15:00 ETSV Weiche - St. Pauli II | 15:00 Augsburg II - Garching | 15:00 Illertissen - Seligenporten | 15:00 Munich 1860 II - Furth II | 17:00 Lübeck - Meppen | 17:00 Goslarer - Hamburger II | 17:00 Heimstetten - Schalding | 15:00 DJK Rosenheim - Landsberg | 15:00 Wolfratshausen - Bad Kotzting | 16:00 Bayern Hof - Aschaffenburg | 16:00 Pullach - Vilzing | 16:00 Schwalmstadt - SV Wiesbaden | 16:00 SKV Darmstadt - Hadamar | 17:00 Alemannia Haibach - Frohnlach | 17:00 Aubstadt - Wurzburger FV | 17:00 Hankofen-Hailing - Raisting | 18:00 Eichstatt - Schwabmunchen | 18:00 Sonthofen - Bogen | 18:00 Steinbach - Vellmar | 19:00 Flieden - Lehnerz | 15:00 Dresden - Stuttgart II | 15:00 Erfurt - Dortmund II | 15:00 Hallescher - Chemnitzer | 15:00 Holstein Kiel - Unterhaching | 15:00 Mainz II - Arminia Bielefeld | 15:00 Regensburg - Duisburg | 15:00 Wehen - Stutt. Kickers | 19:00 VfL Osnabruck - Energie Cottbus | 16:30 Aalesund - Lillestrom | 19:00 Sandnes Ulf - Stromsgodset | 19:00 Pogon Szczecin - Slask Wroclaw | 21:30 Cracovia - Legia | 18:00 Blekitni Stargard - Pogon Siedlce | 18:00 Lublin - Chrobry Glogow | 18:00 Jazgarzew - S. Wola | 18:00 Kleczew - Solec K. | 18:00 Legionowo - Rozwój Katowice | 18:00 Rakow - Suwalki | 18:00 Swit - Siarka Tarnobrzeg | 18:00 Gryf Wejherowo - Kotwica Kolobrzeg | 18:30 Odra Opole - Pruszkow | 19:00 Polonia Bytom - Pelikan | 19:00 Elblag - Radomiak Radom | 18:30 ASA Targu Mures - U. Cluj | 21:00 Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti | 16:00 Omsk - Met.-Kuzbass | 16:00 Raspadskaya FK - Baikal Irkutsk | 16:00 Smena Komsomolsk - Yakutiya | 17:00 Varbergs - Degerfors | 17:00 Ostersunds - Ljungskile | 17:00 GAIS - Varnamo | 17:00 Landskrona - Husqvarna | 18:20 Sirius - Syrianska | 17:00 Malmo FF - Kalmar | 19:00 Halmstad - Gefle | 16:00 Jaro - SJK | 17:00 Inter Turku - HJK | 16:00 Haka - JIPPO | 18:30 HIFK - Viikingit | 11:00 Montpellier - Arles-Avignon | 16:00 St. Pauli - Celtic | 16:30 Drobak-Frogn - MO IL | 17:00 Arendal - Kongsvinger | 17:00 Birkebeineren - Fram | 17:00 Flekkeroy - Orn | 17:00 Holmen - Pors Grenland | 17:00 Jerv - Notodden | 17:00 Vindbjart - Asker | 17:00 Eidsvold - Lorenskog | 17:00 Halden - Follo | 17:00 Harstad - Kjelsas | 17:00 K. Oslo - Finnsnes | 17:00 Medkila - Skeid | 20:30 CSKA Moscow - FK Rostov | 10:00 Wolves FC - Queensland | 11:00 Rochedale - Logan Lightning | 11:00 Albany Creek - Peninsula | 12:00 North Star - Queensland Lions | 18:00 U. Madeira - Oliveirense | 19:00 Beira Mar - Feirense | 20:00 Santa Clara - Olhanense | 23:15 Rosario Central - Juventud Unida Universitario | 02:15 Boca Juniors - Atl. Huracan | 19:30 Hamburger - Wolfsburg | 21:30 Bayern Munich - B. Moenchengladbach | 21:00 Estudiantes L.P. - Fiorentina | 01:30 Alianza Lima - Valencia | 23:10 Manchester United - AS Roma | 01:00 Real Madrid - Inter | 07:45 Lambton J. - South Cardiff | 07:45 Hamilton Olympic Warriors - Newcastle Jets U21 | 08:00 Tuggeranong United - Cooma | 07:00 Kingborough Lions - Launceston | 09:00 Devonport - Olympia Warriors |
Jaro SJK maçı iddaa tahmini 26...
25 Temmuz Cuma geniş ve ideal ...
25 Temmuz Cuma yüksek oranlı s...
St.Liege Charleroi maçı iddaa ...
Östers Angelholms maçı iddaa t...
Horn Mattersburg maçı iddaa ta...
Oranı Düşen Maçlar
Regensburg 2.22
2.35
3.10
3.10
3.00
2.85
Duisburg Cts,15:00
Varbergs 1.63
1.90
3.55
3.50
5.10
3.60
Degerfors Cts,17:00
İllychivets Mar 2.10
2.50
3.10
3.10
3.35
2.60
Volyn Lutsk Cts,17:00
Gais 1.88
1.93
3.40
3.35
3.80
3.65
IFK Vi¤rnamo Cts,17:00
Jablonec 1.54
1.43
3.75
4.05
5.75
6.95
Brno Cts,18:00
Aalborg 2.00
2.38
3.45
3.35
3.40
2.70
Midtjylland Cts,18:00
FC Pribram 4.65
5.30
3.75
3.95
1.64
1.54
Viktoria Plzen Cts,18:00
Hradec Kralove 2.95
2.75
3.15
3.15
2.29
2.45
Teplice Cts,18:00
IK Sirius FK 1.74
1.38
3.65
4.65
4.15
6.70
Syrianska Cts,18:20
Lugano 1.68
1.84
3.45
3.35
4.15
3.55
Winterthur Cts,18:45
Halmstad 2.20
2.15
3.25
3.35
3.35
3.45
Gefle Cts,19:00
Sandnes 4.25
3.35
3.55
3.55
1.74
1.95
Stri¸msgodset Cts,19:00
Pogon 2.55
2.70
3.20
3.05
2.60
2.55
Slask Wroclaw Cts,19:00
Fc Kopenhag 1.56
1.66
3.85
3.70
5.55
4.80
FC Nordsji¦llan Cts,20:30
Cercle Brugge 3.30
3.70
3.15
3.30
2.08
1.89
Gent Cts,21:00
Cracovia 3.70
3.25
3.25
3.25
1.99
2.14
Legia Varşova Cts,21:30
Zadar 2.26
2.11
3.20
3.20
2.90
3.20
Osijek Cts,22:00
Criciiºma 2.18
2.12
3.20
3.20
3.00
3.15
Viti³ria Pzr,00:30
Toronto 2.40
2.55
3.25
3.25
2.60
2.45
Kansas Pzr,02:00
New England 1.83
2.02
3.25
3.25
4.05
3.35
Columbus Pzr,02:30
Bahia 3.05
3.30
3.15
3.15
2.18
2.08
İnternacional Pzr,03:00
Vaduz 2.45
2.70
3.15
3.15
2.60
2.40
Zurich Pzr,14:45
Young Boys 1.67
1.66
3.50
3.55
4.60
4.55
Aarau Pzr,14:45
Mechelen 2.90
2.55
3.15
3.15
2.28
2.50
Genk Pzr,15:30
Mji¤llby AIF 3.70
4.75
3.50
3.70
2.00
1.75
Göteborg Pzr,16:00
Haugesund 2.33
2.18
3.25
3.35
2.80
3.00
Start Pzr,16:30
Zawisza Bydgosz 2.09
2.14
3.25
3.15
3.40
3.35
Jagellonia Pzr,16:30
Ruch Chorzow 2.04
2.19
3.25
3.10
3.50
3.30
Gornik Leczna Pzr,16:30
Basel 1.47
1.42
4.15
4.15
5.60
6.50
Luzern Pzr,17:00
Grodig 2.21
2.10
3.25
3.25
3.10
3.25
SK Sturm Graz Pzr,17:30
Randers 1.64
1.90
3.60
3.55
5.15
3.65
Hobro Pzr,18:00
Helsingborg 1.70
1.65
3.75
3.85
5.00
5.40
Orebro Pzr,18:30
Gornik Zabrze 3.40
3.55
3.25
3.25
2.09
2.04
Lech Poznan Pzr,19:00
Ham Kam 5.90
10.00
4.10
5.40
1.48
1.24
Ranheim Pzr,19:00
Bi¦rum 2.33
2.50
3.35
3.30
2.75
2.55
Bryne Pzr,19:00
Molde 1.68
1.55
3.55
4.05
4.65
5.10
Rosenborg Pzr,19:00
Alta 1.98
1.92
3.45
3.45
3.40
3.60
Tromsdalen Pzr,19:00
Esbjerg 1.65
1.85
3.60
3.45
5.00
3.95
Si¸nderjyskE Pzr,20:00
Rijeka 2.00
1.72
3.25
3.60
3.40
4.15
Hajduk Pzr,22:00
Recife 2.55
2.45
3.05
3.15
2.55
2.60
Atletico Mg Pzr,22:00
Corinthians 1.86
1.98
3.25
3.15
3.90
3.55
Palmeiras Pzr,22:00
Atletico Pr 2.23
2.28
3.15
3.15
2.95
2.90
Fluminense Pzr,22:00
Griªmio 1.70
1.63
3.35
3.40
4.60
5.10
Coritiba Pts,00:30
Montreal 2.31
2.45
3.20
3.15
2.80
2.60
Portland Pts,03:00
Fredrikstad 1.93
1.84
3.40
3.45
3.60
3.90
Kristiansund Pts,20:00
24 Temmuz Perşembe geniş ideal...
24 Temmuz Perşembe İY MS siste...
sitene ekle

İddaa Tahmin Banko Kupon
133
ABD
Colorado Rapids-Chivas USA
1
1.50
196
RSK
CSKA Moskva-Rostov
1
1.45
166
İSÇ
Malmö FF-Kalmar
1
1.50
195
DAN
København-FC Nordsjaelland
1
1.55
İddaa Tahmin Özel Kupon
133
ABD
Colorado Rapids-Chivas USA
1
1.50
134
MEK
Santos Laguna-Cruz Azul
1
2.10
166
İSÇ
Malmö FF-Kalmar
1
1.50
195
DAN
København-FC Nordsjaelland
1
1.55
İddaa Tahmin Süpriz Kupon
132
MEK
Morelia-Atlas
1
1.60
133
ABD
Colorado Rapids-Chivas USA
1
1.50
134
MEK
Santos Laguna-Cruz Azul
1
2.10
195
DAN
København-FC Nordsjaelland
1
1.55
İddaa Bülteni
 
 
 
1
0
2
Alt
Üst
121
21:45
Athlone Town - St Patrick`s Athletic
7,00
4,00
1,25
1,75
1,60
129
01:30
Oeste - Luverdense
2,30
3,00
2,30
130
03:00
America RN - America Mineiro
2,30
3,00
2,30
131
03:00
Boa EC - Bragantino
1,95
3,00
2,80
132
03:30
Morelia - Atlas
1,60
3,20
3,75
1,55
1,80
133
04:30
Colorado Rapids - Chivas USA
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
134
05:30
Santos Laguna - Cruz Azul
2,10
2,90
2,60
1,60
1,75
141
14:00
Balıkesirspor - Mersin İdmanyurdu
1,90
3,20
2,40
142
15:00
Dynamo Dresden - Stuttgart II
1,75
3,10
3,30
1,65
1,70
143
15:00
Rot-Weiss Erfurt - Dortmund II
1,65
3,20
3,60
1,65
1,70
144
15:00
Hallescher FC - Chemnitzer FC
2,20
3,00
2,40
1,45
1,95
145
15:00
Holstein Kiel - Unterhaching
1,50
3,30
4,30
1,55
1,80
146
15:00
Mainz 05 II - Arminia Bielefeld
2,60
2,90
2,10
1,65
1,70
147
15:00
Jahn Regensburg - MSV Duisburg
2,20
3,00
2,40
1,50
1,85
148
15:00
Wehen Wiesbaden - Stuttgarter Kickers
1,75
3,10
3,30
1,55
1,80

Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı