24 Temmuz 2014, 15:11 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
15:30 Shakhtar Karagandy - Atlantas | 16:30 H. Beer Sheva - RNK Split | 18:30 MyPa - Din. Minsk | 19:00 Haugesund - FK Sarajevo | 19:00 Inter Baku - Elfsborg | 19:00 Krasnodar - Sillamäe Kalev | 19:00 Omonia - Buducnost | 20:00 Liberec - Kosice | 20:00 AIK - Linfield | 20:00 Chikhura - Bursaspor | 20:00 Esbjerg - K. Almaty | 20:00 Flamurtari - Petrolul | 20:00 Goteborg - Gyor | 20:00 Grodig - Cukaricki | 20:00 Lech Poznan - Kalju | 20:00 Sachter Soligorsk - Derry City | 20:00 Tromso - Vikingur | 20:00 Vaduz - Ruch | 20:00 Zimbru Chisinau - CSKA Sofia | 20:30 Hapoel Tel Aviv - FC Astana | 20:30 Groningen - Aberdeen | 20:30 Trnava - Zestafoni | 20:30 Zorya - Laci | 21:00 Asteras Tripolis - Rovaniemi | 21:00 Vojvodina - Trencin | 21:00 Zawisza - Waregem | 21:00 Sligo Rovers - Rosenborg | 21:15 Hajduk Split - Dundalk | 21:30 Jagodina - CFR Cluj | 21:30 ND Gorica - Molde | 21:30 Ferencvaros - Rijeka | 21:30 Koper - Neftci Baku | 21:30 Siroki Brijeg - Mlada Boleslav | 21:30 DVTK - Litex Lovech | 21:45 St Johnstone - Luzern | 21:45 Crusaders - Brommapojkarna | 22:05 St. Polten - Botev Plovdiv | 22:15 Hafnarfjordur - Neman | 22:15 Stjarnan - Motherwell | 15:30 Chelyabinsk - Ulyanovsk | 17:00 Kamaz - Kirov | 17:00 Rubin Kazan 2 - Zenit-Izhevsk | 17:30 Lada Togliatti - Syzran | 18:00 Spartak Yoshkar - Neftekhimik | 01:30 Sport Recife - Paysandu PA | 18:30 Udinese - Dynamo Moscow | 19:00 Juventus - Kuban | 19:00 Hertha Berlin - PSV | 19:00 Parma - Renate | 19:00 Rio Ave - Estoril | 19:30 Aalen - Eintracht Frankfurt | 19:30 Wurmla - Slavija | 01:15 Velez Sarsfield - CA Estudiantes |
24 Temmuz Perşembe geniş ideal...
24 Temmuz Perşembe İY MS siste...
Oranı Düşen Maçlar
Hapoel Be er Sh 2.03
2.28
3.20
3.20
3.25
2.75
Split Per,16:30
Myllykoski 3.20
4.95
3.25
3.65
2.03
1.57
Dinamo Minsk Per,18:30
Omonia AC 1.44
1.22
4.15
4.95
5.70
10.50
Buducnost Per,19:00
İnter Baku 2.21
2.17
3.30
3.30
2.80
2.85
Elfsborg Per,19:00
Haugesund 2.07
2.70
3.30
3.15
3.05
2.33
Sarajevo Per,19:00
Liberec 1.49
1.43
3.75
3.95
5.80
6.25
MFK Košice Per,20:00
Zimbru Chisinau 3.10
3.70
3.35
3.35
2.03
1.84
CSKA Sofia Per,20:00
Vaduz 1.98
1.75
3.30
3.45
3.25
4.00
Ruch Chorzow Per,20:00
Grodig 1.44
1.28
4.15
4.70
5.70
8.65
Cukaricki Per,20:00
KS Flamurtari 4.00
5.10
3.50
3.60
1.73
1.56
Petrolul Ploies Per,20:00
Chikhura Sachkh 3.75
5.05
3.45
3.70
1.79
1.55
Bursaspor Per,20:00
Hapoel Tel-Aviv 2.18
2.08
3.20
3.25
2.90
3.05
Astana Per,20:30
Groningen 1.58
1.51
3.70
3.80
4.75
5.45
Aberdeen Per,20:30
Sligo Rovers 2.85
4.00
3.35
3.40
2.15
1.76
Rosenborg Per,21:00
Vojvodina 2.22
2.55
3.25
3.20
2.80
2.40
Trenčin Per,21:00
Asteras Tripoli 1.53
1.38
3.65
3.95
5.35
7.40
Rovaniemi Per,21:00
Zawisza Bydgosz 2.55
2.75
3.15
3.15
2.45
2.30
Zulte Waregem Per,21:00
Jagodina 2.50
2.80
3.15
3.15
2.50
2.27
Cfr Cluj Per,21:30
Siroki Brijeg 2.60
2.70
3.15
3.15
2.40
2.33
Mladi¡ Boleslav Per,21:30
Ferencvi¡ros 2.65
3.50
3.15
3.20
2.37
1.94
Rijeka Per,21:30
NK Gorica 3.10
3.95
3.25
3.45
2.06
1.76
Molde Per,21:30
Diosgyöri 2.18
2.55
3.25
3.15
2.85
2.45
Litex Lovech Per,21:30
NK Koper 1.63
1.78
3.55
3.40
4.55
3.90
PFC Neftchi Per,21:30
St Johnstone 2.45
2.80
3.15
3.10
2.55
2.30
Luzern Per,21:45
St Polten 2.40
2.34
3.15
3.15
2.60
2.70
Botev Plovdiv Per,22:05
Stjarnan 2.28
2.70
3.20
3.35
2.75
2.24
Motherwell Per,22:15
Hafnarfjordur 1.68
1.47
3.45
3.75
4.35
5.90
FC Neman Grodno Per,22:15
Belchatow 2.19
1.99
3.25
3.25
3.15
3.70
Korona Kielce Cum,19:00
LASK 1.51
1.39
3.80
4.25
5.45
6.40
Hartberg Cum,19:30
Östers IF 1.73
1.68
3.55
3.65
4.35
4.50
Angelholms FF Cum,20:20
Dukla Prag 1.89
2.19
3.35
3.20
3.75
3.10
FC Banik Ostrav Cum,21:15
Colorado 1.73
1.67
3.35
3.50
4.45
4.50
Chivas Usa Cts,04:30
Hradec Kralove 2.95
2.75
3.15
3.15
2.29
2.45
Teplice Cts,18:00
FC Pribram 4.65
5.10
3.75
3.95
1.64
1.56
Viktoria Plzen Cts,18:00
Aalborg 2.00
2.24
3.45
3.40
3.40
2.90
Midtjylland Cts,18:00
Jablonec 1.54
1.47
3.75
3.90
5.75
6.45
Brno Cts,18:00
Halmstad 2.20
2.15
3.25
3.35
3.35
3.45
Gefle Cts,19:00
Sandnes 4.25
3.35
3.55
3.55
1.74
1.95
Stri¸msgodset Cts,19:00
Fc Kopenhag 1.56
1.61
3.85
3.70
5.55
5.20
FC Nordsji¦llan Cts,20:30
Cercle Brugge 3.30
3.70
3.15
3.30
2.08
1.89
Gent Cts,21:00
Cracovia 3.70
3.50
3.25
3.30
1.99
2.04
Legia Varşova Cts,21:30
Criciiºma 2.18
2.12
3.20
3.20
3.00
3.15
Viti³ria Pzr,00:30
Toronto 2.40
2.55
3.25
3.25
2.60
2.45
Kansas Pzr,02:00
New England 1.83
2.02
3.25
3.25
4.05
3.35
Columbus Pzr,02:30
Bahia 3.05
3.30
3.15
3.15
2.18
2.08
İnternacional Pzr,03:00
Young Boys 1.67
1.71
3.50
3.50
4.60
4.30
Aarau Pzr,14:45
Mechelen 2.90
2.55
3.15
3.15
2.28
2.50
Genk Pzr,15:30
Mji¤llby AIF 3.70
4.75
3.50
3.70
2.00
1.75
Göteborg Pzr,16:00
Brommapojkarna 2.60
2.50
3.20
3.25
2.75
2.75
i…tvidabergs FF Pzr,16:00
Randers 1.64
1.90
3.60
3.55
5.15
3.65
Hobro Pzr,18:00
Helsingborg 1.70
1.65
3.75
3.85
5.00
5.40
Orebro Pzr,18:30
Molde 1.68
1.55
3.55
4.05
4.65
5.10
Rosenborg Pzr,19:00
Esbjerg 1.65
1.85
3.60
3.45
5.00
3.95
Si¸nderjyskE Pzr,20:00
Česke Budějov 2.95
2.80
3.15
3.15
2.29
2.38
Liberec Pzr,21:15
Corinthians 1.86
1.98
3.25
3.15
3.90
3.55
Palmeiras Pzr,22:00
Atletico Pr 2.23
2.28
3.15
3.15
2.95
2.90
Fluminense Pzr,22:00
22 Temmuz Salı Geniş iddaa kup...
sitene ekle

İddaa Tahmin Banko Kupon
584
UAL
Goteborg-Győri ETO
1
1.30
581
UAL
Chikhura-Bursaspor
2
1.60
594
UAL
Groningen-Aberdeen
1
1.50
589
UAL
Slovan Liberec-Košice
1
1.40
İddaa Tahmin Özel Kupon
571
UAL
Shakhter Karagandy-Atlantas
1
1.15
580
UAL
AIK Stockholm-Linfield
1
1.10
584
UAL
Goteborg-Győri ETO
1
1.30
582
UAL
Esbjerg-Kairat
1
1.30
İddaa Tahmin Süpriz Kupon
581
UAL
Chikhura-Bursaspor
2
1.60
582
UAL
Esbjerg-Kairat
1
1.30
584
UAL
Goteborg-Győri ETO
1
1.30
589
UAL
Slovan Liberec-Košice
1
1.40
594
UAL
Groningen-Aberdeen
1
1.50
İddaa Bülteni
 
 
 
1
0
2
Alt
Üst
557
01:49
San Lorenzo - Bolivar
1,20
4,30
8,00
1,60
1,75
558
01:31
Avai - Palmeiras
2,30
3,00
2,30
1,65
1,70
559
01:29
Ceara - Chapecoense
2,00
3,00
2,70
1,65
1,70
560
02:35
Liverpool - Roma
2,20
3,00
2,40
561
03:59
Corinthians - Bahia
1,40
3,50
5,00
1,55
1,80
562
04:00
Ponte Preta - Vasco da Gama
2,10
2,90
2,60
1,65
1,70
563
04:16
Sporting Kansas City - Manchester City
6,25
3,75
1,30
564
04:00
Atletico Mineiro - Lanus
1,55
3,30
4,00
1,55
1,80
565
05:53
San Jose Earthquakes - Chicago Fire
1,90
3,00
2,90
1,65
1,70
566
06:08
Los Angeles Galaxy - Manchester United
5,50
3,60
1,35
571
15:30
Shakhter Karagandy - Atlantas Klaipeda
1,15
4,75
9,00
1,85
1,50
572
16:30
Hapoel Beer Sheva - RNK Split
2,00
3,00
2,70
1,60
1,75
573
18:00
Eskişehirspor - Karabükspor
1,80
3,20
2,60
574
18:30
MyPa - Dinamo Minsk
3,30
3,20
1,70
1,70
1,65
575
19:00
Haugesund - FK Sarajevo
2,60
3,20
2,00
1,70
1,65

Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı