01 Kasım 2014, 05:42 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:30 Independiente de Neuquen - Alianza Cutral Co | 02:30 Belgrano Santa Rosa - Deportivo Roca | 17:00 Sportivo Italiano - Almagro | 19:05 UAI Urquiza - Villa San Carlos | 21:30 Brown Adrogue - Fénix | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Armenio | 21:30 Deportivo Espanol - Atletico Atlanta | 01:05 Acassuso - Los Andes | 20:00 Temperley - Atl. Tucuman | 21:00 Atl. Huracan - Sportivo Belgrano | 22:00 Nueva Chicago - San Martin S.J. | 22:30 Sarmiento Junin - Patronato | 17:00 Justo José de Urquiza - General Lamadrid | 21:30 Club Luján - Talleres Escalada | 21:30 Defensores de Belgrano - Deportivo Riestra | 21:30 Berazategui - Dock Sud | 17:00 Liniers - Atlas | 17:00 El Porvenir - Central Ballester | 21:30 Argentino de Rosario - CSR Espanol | 21:30 Ituzaingó - Victoriano A. | 21:30 Lugano - Puerto Nuevo | 21:30 Leandro N. Alem - Yupanqui | 21:30 San Miguel - San Martín Burzaco | 21:30 Cañuelas - Sportivo Barracas | 22:15 Godoy Cruz - Belgrano | 00:00 Gimnasia L.P. - Racing Club | 00:30 Quilmes - Velez Sarsfield | 02:45 Rosario Central - Atl. Rafaela | 11:30 Perth Glory - Newcastle Jets | 11:30 Sydney Wanderers - Brisbane Roar | 18:00 Austria Vienna - Sturm Graz | 20:30 Neustadt - Grodig | 20:30 Ried - AC Wolfsberger | 20:30 Salzburg - Admira | 16:30 Anderlecht - Lokeren | 20:00 St. Liege - Mechelen | 22:00 Waasland-Beveren - Oostende | 22:00 Cercle Brugge - Kortrijk | 21:30 Dessel - Lommel Utd | 22:00 St. Truiden - Heist | 22:00 Eupen - KSV Roeselare | 22:00 RWS Bruxelles - Patro Eisden | 22:00 Tubize - Woluwe Zaventem | 21:20 Ponte Preta - Sampaio Correa | 22:20 Santa Cruz - America RN | 22:20 ABC - America MG | 22:20 Icasa - Nautico | 02:00 Boa - Ceará | 22:00 Paysandu PA - Mogi Mirim | 00:00 Londrina - Brasil de Pelotas | 00:30 Gremio - Vitoria | 00:30 Goias - Fluminense | 02:00 Corinthians - Coritiba | 19:00 Vestsjaelland - Esbjerg | 15:00 Avedore - Rishoj | 15:00 B 1908 - Hellerup | 15:00 Sollerod-Ved. - Holbaek | 15:00 Jammerbugt - Skovbakken | 15:00 Kolding IF - Ringkobing | 15:30 Odder - Brabrand | 16:00 Sydvest - Naestved | 16:00 Middelfart - Kolding BK | 16:00 Gentofte-Vangede - F. Amager | 16:30 Varde - Kjellerup | 17:00 B.93 - Nykobing | 17:00 Bronshoj - Fredericia | 18:00 Cheltenham - York | 18:00 Dagenham & Red. - Shrewsbury | 18:00 Exeter - Luton | 18:00 Hartlepool - Newport | 18:00 Mansfield - Southend | 18:00 Northampton - AFC Wimbledon | 18:00 Oxford Utd - Wycombe | 18:00 Burton - Plymouth | 18:00 Bury - Cambridge Utd | 18:00 Portsmouth - Carlisle | 18:00 Tranmere - Stevenage | 18:00 Farnborough - Gosport | 18:00 Bath City - St. Albans | 18:00 Wealdstone - Maidenhead | 18:00 Basingstoke - Chelmsford | 18:00 Eastbourne Borough - Bromley | 18:00 Barrow - Guiseley | 18:00 Boston - Fylde | 18:00 Brackley - Colwyn Bay | 18:00 Bradford PA - Tamworth | 18:00 Gainsborough - Chorley | 18:00 Harrogate - Stockport | 18:00 Leamington - Worcester | 18:00 Lowestoft - Gloucester City | 18:00 North Ferriby - Oxford City | 18:00 Solihull - Hyde | 18:00 Concord - Weston | 18:00 Staines - Ebbsfleet | 18:00 Stortford - Hemel | 18:00 Whitehawk - Havant & W | 18:00 Stalybridge - Hednesford | 18:00 Aldershot - Gateshead | 18:00 Altrincham - Alfreton | 18:00 Grimsby - Dartford | 18:00 Kidderminster - Torquay | 18:00 Nuneaton - Macclesfield | 18:00 Southport - Dover Ath. | 18:00 Telford - Bristol Rovers | 18:00 Forest Green - Lincoln | 18:00 Braintree - Woking | 18:00 Eastleigh - Chester | 18:00 Welling - Barnet | 18:00 Wrexham - Halifax | 15:45 Newcastle Utd - Liverpool | 18:00 Arsenal - Burnley | 18:00 Chelsea - QPR | 18:00 Everton - Swansea | 18:00 Hull City - Southampton | 18:00 Leicester - West Brom | 18:00 Stoke City - West Ham | 15:15 Wolves - Birmingham | 18:00 Brentford - Derby | 18:00 Cardiff - Leeds | 18:00 Charlton - Sheffield Wed | 18:00 Huddersfield - Nottingham | 18:00 Rotherham - Middlesbrough | 18:00 Watford - Millwall | 18:00 Blackburn - Reading | 18:00 Blackpool - Ipswich | 18:00 Wigan - Fulham | 20:15 Bournemouth - Brighton | 18:00 Chesterfield - Yeovil | 18:00 Colchester - Port Vale | 18:00 Crawley Town - Crewe | 18:00 Fleetwood Town - Gillingham FC | 18:00 Rochdale - Preston | 18:00 Sheffield Utd - Barnsley | 18:00 Bradford - Doncaster | 18:00 Bristol City - Oldham | 18:00 Leyton Orient - Coventry | 18:00 Milton Keynes Dons - Swindon | 18:00 Notts County - Walsall | 18:00 Peterborough - Scunthorpe | 15:00 HJK - Inter Turku | 16:00 Niort - Nancy | 19:00 Lorient - Paris SG | 22:00 Guingamp - Bastia | 22:00 Lille - St Etienne | 22:00 Metz - Caen | 22:00 Montpellier - Evian TG | 22:00 Nice - Lyon | 15:00 Heidenheim - Darmstadt | 15:00 Nurnberg - St. Pauli | 15:00 Hannover II - Lübeck | 15:30 Babelsberg - Auerbach | 15:30 Neustrelitz - Bautzen | 15:30 Nordhausen - Hertha Berlin II | 16:00 St. Pauli II - Goslarer | 16:00 Braunschweig II - Oldenburg | 16:00 Worms - Mannheim | 16:00 Munich 1860 II - Seligenporten | 16:00 Neckarelz - Saarbrücken | 16:00 Walldorf - Zweibrucken | 16:00 Freiburg II - FC Nottingen | 16:00 Elversberg - Baunatal | 16:00 FC 08 Homburg - TuS Koblenz | 15:30 Lichtenberg - Schoneiche | 15:30 Brandenburger - Strausberg | 15:30 Rathenow - Waren | 15:30 Bernburg - Eisenach | 15:30 Dassendorf - Niendorfer TSV | 16:00 Luckenwalde - Pommern Greifswald | 16:00 Eschborn - Lehnerz | 16:00 Preetzer TSV - Neumunster | 16:00 TSV Kropp - Bordesholm | 16:00 Wurzburger FV - Alemannia Haibach | 16:00 Flensburg 08 - Dornbreite Lubeck | 16:00 Aubstadt - Amberg | 16:00 Heider SV - Altenholz | 16:00 Jahn Forchheim - Memmelsdorf | 16:00 Aschaffenburg - Grossbardorf | 16:00 Frohnlach - Neudrossenfeld | 16:00 Eutin - Todesfelde | 16:00 Pinneberg - Elmshorn | 16:00 Curslack-Neuengamme - Buxtehuder | 16:30 Ederbergland - Sp. Seligenstadt | 16:30 Idar-Oberstein - Schott Mainz | 16:30 Steinbach - Schwalmstadt | 16:30 Wirges - Hauenstein | 16:30 Hadamar - Vellmar | 16:30 Blumenthaler - Sparta Bremerhaven | 16:30 Bremer - Turkspor Bremen | 16:30 OSC Bremerhaven - VfL Bremen | 16:30 Werder Bremen III - Union 60 Bremen | 16:30 Uphusen - Jeddeloh | 16:30 Rochling - Mechtersheim | 16:30 SKV Darmstadt - Stadtallendorf | 16:30 Lohfelden - Oberrad | 16:30 Aalen II - Hollenbach | 16:30 Freiburger - Ulm | 16:30 Pfullendorf - Kehler | 16:30 Reutlingen - Bahlinger | 16:30 Spielberg - Ravensburg | 16:30 VfR Mannheim - Karlsruher II | 16:30 Freiberg - Ger. Friedrichstal | 17:00 Lokomotive Leipzig - Cottbus II | 19:00 Spvgg Burgbrohl - Salmrohr | 17:30 VfB Stuttgart - Wolfsburg | 17:30 Mainz - Werder Bremen | 17:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 17:30 Hannover - Eintracht Frankfurt | 20:30 Bayern Munich - Dortmund | 16:00 Dresden - Stutt. Kickers | 16:00 Energie Cottbus - Unterhaching | 16:00 Holstein Kiel - Arminia Bielefeld | 16:00 Wehen - Chemnitzer FC | 16:00 Platanias FC - Giannina | 18:15 Veria - Panionios | 20:30 Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus | 16:00 Panserraikos - Eleftheroupolis | 16:00 Trikala F.C. - Pyrasos | 16:30 Legnago Salus - ArzignanoChiampo | 17:00 Avellino - Catania | 17:00 Carpi - Vicenza | 17:00 Crotone - Perugia | 17:00 Entella - Lanciano | 17:00 Livorno - Bologna | 17:00 Pescara - Spezia | 17:00 Pro Vercelli - Bari | 17:00 Ternana - Cittadella | 17:00 Trapani - Brescia | 17:00 Napoli - AS Roma | 20:00 Empoli - Juventus | 22:45 Parma - Inter | 20:30 Ajax - Dordrecht | 21:45 Feyenoord - Zwolle | 21:45 Twente - Heerenveen | 22:45 PSV - Den Haag | 18:30 Den Bosch - Oss | 21:45 Graafschap - Helmond | 21:45 Waalwijk - Almere City | 19:00 Penafiel - Estoril | 21:00 Guimaraes - Sporting | 23:15 FC Porto - Nacional | 18:00 Braga B - Santa Clara | 19:00 Maritimo B - Covilha | 12:00 Berceni - Arges Pitesti | 12:00 ACS Poli Timisoara - Olt Slatina | 12:00 Mioveni - Pancota | 12:00 Ramnicu Valcea - Poiana Campina | 12:00 SC Bacau - Voluntari | 12:00 FC Bihor - Caransebes | 12:00 Satu Mare - Tarlungeni | 12:00 Navodari - Braila | 12:00 Balotesti - Dorohoi | 12:00 Slobozia - F. Constanta | 15:00 Rapid Suceava - Gloria Buzau | 16:30 Gaz Metan Medias - U. Cluj | 19:00 CS U. Craiova - FC Botosani | 21:30 Astra - Ceahlaul | 18:00 Ath Bilbao B - Sestao | 19:00 Amorebieta - R. Union | 20:00 Leioa - Conquense | 21:00 Real Madrid B - Rayo Vallecano B | 18:00 Mallorca - Lugo | 20:00 Alaves - Alcorcon | 20:00 Barcelona B - Gijon | 20:15 Llagostera - Santander | 22:00 Las Palmas - Albacete | 22:00 Sabadell - Mirandes | 18:00 Granada CF - Real Madrid | 20:00 Atl. Madrid - Cordoba | 22:00 Barcelona - Celta Vigo | 00:00 Real Sociedad - Malaga | 15:00 Falkenbergs - Mjallby | 15:00 Gefle - Helsingborg | 15:00 Goteborg - Halmstad | 15:00 Orebro - Hacken | 15:00 Djurgården - Norrkoping | 15:00 Atvidabergs - Malmo FF | 15:00 Brommapojkarna - Elfsborg | 15:00 Kalmar - AIK | 15:00 Sanliurfaspor - Manisaspor | 15:00 Antalyaspor - Bucaspor | 19:30 Elazigspor - Adana Demirspor | 14:30 Genclerbirligi - Basaksehir | 17:00 Bursaspor - Sivasspor | 20:00 Akhisar Genclik Spor - Trabzonspor | 16:00 CSKA Moscow - Zenit Petersburg | 17:00 Kristianstads - Qviding | 17:00 Motala - Oskarshamns | 17:00 Norrby - Utsiktens | 17:00 Orgryte - Trelleborgs | 17:00 Skovde - Oddevold | 17:00 Halmia - Lunds | 17:00 Uddevalla - Trollhattan | 16:30 Martina Franca - Melfi | 16:30 Pavia - Torres | 17:00 Casertana - Ischia | 17:00 Mantova - FeralpiSalo | 17:00 Prato - Forli | 18:00 Renate - Novara | 18:00 Spal - L Aquila | 18:00 Paganese - Barletta | 19:00 Pro Patria - Bassano | 19:00 Teramo - Pro Piacenza | 19:00 Juve Stabia - Lupa Roma | 21:30 Pisa - San Marino | 21:30 Real Vicenza - Cremonese | 12:00 Kuban U21 - Spartak Moscow U21 | 13:00 Lokomotiv Moscow U21 - Dynamo Moscow U21 | 18:00 AD Oliveirense - Tirsense | 18:00 Naval - Mortagua | 18:00 Atletico O. - Mafra | 17:00 Mulhouse - Aubervilliers | 18:00 Lens II - Mantes | 19:00 Ivry - Dieppe | 19:00 Paris SG II - IC Croix | 19:00 Viry-Chatillon - Troyes II | 19:00 Saint Priest - Beziers | 20:00 Calais - Arras | 20:00 Hyeres - Monts | 20:00 Lyon II - Martigues | 20:00 Montpellier 2 - Sete | 20:00 Pontet - Nice II | 20:00 Saint-Malo - Stade Bordelais | 20:00 Tarbes - Les Herbiers | 20:00 Sannois - Roye | 20:00 Quevilly - Beauvais | 20:00 Sedan - Amiens AC | 20:00 Lyon Duchere - Marignane | 20:00 Lille II - Romorantin | 20:00 Jeanne d Arc - Raon L Etape | 20:30 Trelissac - Pau | 20:30 Plabennec - Limoges | 20:30 Fontenay - Nantes II | 21:00 Mont-de-Marsan - Concarneau | 22:00 Grenoble - Villefranche | 22:00 Rodez - Monaco II |
Orhun gencer 3 eylül basketbol tahminleri
FCEBOOK'DA BÜYÜK KAPIŞMA..TIKLA TARAFTARI OLDUĞUN TAKIMI
SEÇ ..
Cumartesi Eylül 3rd iddaa tahminleri
Almeria Girona
Elche Real Murcia
Huesca Alcorcon
Villarreal B Sabadell
Xerez Guadalajara
Las Palmas Alcoyano
Valladolid Cordoba
Numancia Gimnastic
Cartagena Barcelona II
Deportivo Hercules
Recreativo Celta Vigo
3 EYLÜL CUMARTESİ CAN TONGO KUPONLARI
3 EYLÜL FOTOMAÇ İDDAA EKİN'DEN 4 BANKO MAÇ
Orhun Gencer

765 Hırvatistan - Karadağ L148.5 AÜ Üstü 1,70
766 Rusya - Belçika L141.5 AÜ Altı 1,70
767 San Antonio Silver Stars - Seattle Storm L141.5 AÜ Altı 1,70
Toplam oran: 4,91
Orhun Gencer
765 Hırvatistan - Karadağ İYH2,5 MSH5,5 İM 1/1 2,25
766 Rusya - Belçika İYH8,5 MSH16,5 İM 1/1 2,25
Toplam
oran: 5,06
344 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
783
ABL
Pho Suns (1.50)-Sa Spurs
2,5 ÜSTÜ
1.70
782
ABL
Mil Bucks-Phi 76Ers (9.50)
2,5 ÜSTÜ
1.70
785
ABL
La Lakers (12.50)-La Clippers
2,5 ALTI
1.70
781
ABL
Chi Bulls-Cle Cavaliers (4.50)
2,5 ÜSTÜ
1.70
İddaa Tahmin Kupon
199
İNP
Arsenal-Burnley
1
1.50
288
İS1
Atlético Madrid-Córdoba
1
1.45
335
HOL
PSV-Den Haag
1
1.50
İddaa Tahmin Kupon
151
TUR
Gençlerbirliği-İstanbul BB
VAR
1.55
163
TU1L
Antalyaspor-Bucaspor
2,5 ÜSTÜ
1.55
194
AL1
Hamburg-Bayer Leverkusen
2,5 ÜSTÜ
1.40
İddaa Tahmin Kupon
215
İNCL
Wigan-Fulham
0
3.20
292
TUR
Akhisar Bld.-Trabzonspor
1
2.20
297
AU1
Salzburg-Admira (2)
1
1.65
321
FR1
Metz-Caen
0
2.90
335
HOL
PSV-Den Haag
3,5 ÜSTÜ
1.75
337
İTA
Parma-İnter
2
2.00
İddaa Tahmin Kupon
101
RUS
Rostov-Ural
0
2.90
107
AL2
Union Berlin-Fürth
1
2.20
115
FR2
Auxerre-Stade Brestois
0
2.90
126
ÇEK
Mladá Boleslav-Bohemians 1905
3,5 ÜSTÜ
2.50
127
BEL
Zulte Waregem-Genk
3,5 ÜSTÜ
2.15
137
İS1
Deportivo-Getafe
0
3.10
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı