25 Ocak 2015, 05:39 Pazar
Canlı Sonuçlar  
12:00 Perth Glory - Melbourne Victory | 16:30 St. Liege - Anderlecht | 20:00 Cercle Brugge - Club Brugge | 22:00 Gent - Oostende | 17:00 KSV Roeselare - Mons | 21:00 CA Porto - Atletico PE | 22:00 Ypiranga - Central-PE | 22:00 Vera Cruz - Serra Talhada | 21:30 Itapipoca - Guarani de Juazeiro | 22:00 Icasa - Quixada | 22:00 Maranguape - Ceará | 17:00 Bristol City - West Ham | 18:00 Aston Villa - Bournemouth | 19:00 Brighton - Arsenal | 16:00 Evian TG - Toulouse | 16:00 Lyon - Metz | 19:00 Reims - Lens | 19:00 Rennes - Caen | 23:00 St Etienne - Paris SG | 16:30 Montebelluna - Legnago Salus | 16:30 Union Pro - Dro | 16:30 Campobasso - San Nicolo | 16:30 Astrea - Nuorese | 16:30 Puteolana - Gelbison Cilento | 16:30 Taranto - Francavilla | 16:30 Battipagliese - Gioiese | 16:30 Noto - Orlandina | 16:30 Ripa Fenadora - Sacilese | 16:30 Triestina - ArzignanoChiampo | 16:30 Calcio Chieti - Amiternina | 16:30 Anziolavinio - Aprilia | 16:30 Cynthia - Palestrina | 16:30 Gallipoli - Arzanese | 16:30 Neapolis - Marcianise | 16:30 Roccella - Rende | 16:30 Mori - Biancoscudati Padova | 16:30 Recanatese - Agnonese | 16:30 Selargius - Castelli Romani | 16:30 San Severo - Cavese | 16:30 Akragas - Leonfortese | 16:30 Vis Pesaro - Fermana | 16:30 Giulianova - Fano | 16:30 Tamai - Clodiense | 16:30 Ostia Mare - Isola Liri | 16:30 Torrecuso - HinterReggio | 16:30 Mezzocorona - Belluno | 16:30 Trestina - Foligno | 16:30 Villabiagio - Gavorrano | 16:30 Ponsacco - Gualdo Casacastalda | 16:30 Altovicentino - Kras | 16:30 San Donato - SanGiovanni | 16:30 Voluntas Spoleto - Massese | 16:30 Pianese - Poggibonsi | 16:30 Sambenedettese - Celano | 16:30 Sora - San Cesareo | 16:30 Viterbese - Arzachena | 16:30 Potenza - US Scafatese | 16:30 Sorrento - Agropoli | 16:30 Maceratese - Civitanovese | 16:30 Terracina - Fondi | 16:30 Nerostellati Frattese - Tiger Brolo | 16:30 Matelica - Jesina | 16:30 Siena - Flaminia | 16:30 Due Torri - Montalto Uffugo | 16:30 Fontanafredda - Giorgione | 16:30 Caravaggio - Montichiari | 16:30 Castellana - Folgore Caratese | 16:30 Castelfidardo - Termoli | 16:30 Acqui - Sestri Levante | 16:30 Asti - Vallée d´Aoste | 16:30 Borgomanero - Caronnese | 16:30 Cuneo - RapalloBogliasco | 16:30 Derthona - Sporting Bellinzago | 16:30 OltrepoVoghera - Pro Settimo | 16:30 Vado - Bra | 16:30 Lecco - Sondrio | 16:30 Pontisola - Ciserano | 16:30 Abano - Ribelle | 16:30 Castelfranco - Fortis Juventus | 16:30 Fidenza - Montemurlo | 16:30 Chieri - Sancolombano | 16:30 Borgosesia - Argentina | 16:30 Lavagnese - Novese | 16:30 Virtus Verona - Inveruno | 16:30 Bellaria Igea - Romagna Centro | 16:30 Fiorenzuola - Rimini | 16:30 S.P. Padova - Porto Tolle | 16:30 Castiglione - Villafranca | 16:30 Seregno - Pergolettese | 16:30 Seriate - MapelloBonate | 16:30 Este - Thermal Abano | 16:30 Imolese - Correggese | 16:30 Mezzolara - Piacenza | 16:30 Scandicci - Formigine | 17:00 Budoni - Olbia | 17:00 Sarnese - Monopoli | 17:00 Rieti - Sansepolcro | 17:00 Grottaglie - Brindisi | 17:00 Bastia - Colligiana | 17:30 Andria - Pomigliano | 18:00 Manfredonia - Bisceglie | 22:30 Pro Sesto - Olginatese | 14:30 Modena - Lanciano | 17:00 Inter - Torino | 17:00 Juventus - Chievo | 17:00 Parma - Cesena | 17:00 Sampdoria - Palermo | 17:00 Verona - Atalanta | 22:45 Fiorentina - AS Roma | 14:30 Ajax - Feyenoord | 16:30 Breda - Willem II | 16:30 Groningen - Utrecht | 18:45 G.A. Eagles - Den Haag | 14:30 Sparta Rotterdam - Jong Ajax | 16:30 Roda - Sittard | 16:30 Venlo - Maastricht | 19:00 Belenenses - Penafiel | 19:00 Setubal - Rio Ave | 19:00 Sporting - Academica | 19:00 Moreirense - Nacional | 20:00 Estoril - Arouca | 21:00 Maritimo - FC Porto | 23:15 Boavista - Braga | 14:00 Maritimo B - Aves | 14:15 Trofense - Benfica B | 17:00 Sporting B - SC Farense | 18:00 Atletico CP - Freamunde | 18:00 Covilha - Portimonense | 18:00 Feirense - Guimaraes B | 18:00 U. Madeira - Beira Mar | 18:00 Academico Viseu - Chaves | 18:00 Braga B - Tondela | 18:00 Oriental - Santa Clara | 18:00 Leixoes - Olhanense | 13:30 Sevilla B - Almeria B | 14:00 Cacereno - El Palo | 14:00 Rayo Vallecano B - Getafe B | 14:00 La Hoya Lorca - Lucena | 14:00 Marino de Luanco - Langreo | 14:00 Real Aviles - Gijon B | 14:00 Las Palmas B - Atl. Madrid B | 14:00 Tudelano - Guadalajara | 14:00 Badalona - Gimnastic | 14:00 Baleares - Elche B | 14:00 Cornella - Villarreal B | 14:00 L Hospitalet - Sant Andreu | 14:00 Lleida - Mallorca B | 14:00 Olot - Zaragoza B | 14:00 Valencia B - Huracan | 14:00 Marbella - Villanovense | 14:00 Melilla - Linense | 14:15 Socuellamos - Trival Valderas | 14:15 Conquense - Toledo | 18:00 Real Madrid B - Fuenlabrada | 18:15 Celta Vigo B - Murcia | 19:00 Jaen - Betis B | 19:00 Burgos - R. Oviedo | 19:00 Ferrol - Atl. Astorga | 19:00 Guijuelo - Compostela | 19:00 Leonesa - Somozas | 19:00 UD Logrones - Zamora | 19:00 Alcoyano - Eldense | 19:00 La Roda - Cadiz | 19:00 San Roque - Arroyo | 19:00 UCAM Murcia - Cartagena | 20:00 Hercules - Olimpic Xativa | 14:00 Mallorca - Valladolid | 19:00 Barcelona B - Osasuna | 19:00 Gijon - Numancia | 20:00 Alcorcon - Albacete | 20:15 Santander - Girona | 21:00 Llagostera - Las Palmas | 23:00 Lugo - Mirandes | 14:00 Dep. La Coruna - Granada CF | 19:00 Ath Bilbao - Malaga | 21:00 Espanyol - Almeria | 23:00 Valencia - Sevilla | 14:00 Ofspor - Fethiyespor | 14:30 Golbasispor - Gumushanespor | 14:30 Sariyer - Pazarspor | 14:30 Kahramanmarasspor - Goztepe | 14:30 Tepecik - Bugsasspor | 14:30 Altay - Diyarbakir BB | 14:30 Hatayspor - Duzyurtspor | 14:30 Kocaeli Birlikspor - Bandirmaspor | 14:30 Nazillispor - Kirklarelispor | 14:30 Anadolu Selcukluspor - Yeni Malatyaspor | 14:30 Bayrampasa - Pendikspor | 14:30 Kartalspor - Umraniyespor | 14:30 Menemen Bld. - Karagumruk | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Hacettepe | 14:30 Tokatspor - Tarsus | 14:30 Turgutluspor - Trabzon | 14:00 Alanyaspor - Gaziantep BB | 14:30 Boluspor - Orduspor | 16:30 Adanaspor AS - Karsiyaka | 19:30 Antalyaspor - Elazigspor | 17:00 Kardemir Karabuk - Kayseri Erciyesspor | 20:00 Galatasaray - Rizespor | 13:00 Pordenone - FeralpiSalo | 14:30 Carrarese - San Marino | 14:30 Martina Franca - Catanzaro | 16:00 Messina - Reggina | 16:30 Sudtirol - Venezia | 16:30 Torres - Arezzo | 16:30 Prato - L Aquila | 16:30 Aversa - Salernitana | 17:00 Lecce - Matera | 18:00 Real Vicenza - Como | 18:00 AlbinoLeffe - Pro Patria | 18:00 Gubbio - Pisa | 20:00 Ascoli - Tuttocuoio | 20:00 Paganese - Lupa Roma | 20:00 Mantova - Lumezzane | 15:30 Belarus U21 - Turkmenistan U21 | 19:00 South Africa U21 - Finland U21 | 11:00 Kazakhstan U21 - Tajikistan U21 | 13:15 Russia U21 - Kyrgyzstan U21 | 16:30 St Etienne II - Fleury-Merogis | 17:30 Grenoble - Nice II |
Orhun gencer 3 eylül basketbol tahminleri
FCEBOOK'DA BÜYÜK KAPIŞMA..TIKLA TARAFTARI OLDUĞUN TAKIMI
SEÇ ..
Cumartesi Eylül 3rd iddaa tahminleri
Almeria Girona
Elche Real Murcia
Huesca Alcorcon
Villarreal B Sabadell
Xerez Guadalajara
Las Palmas Alcoyano
Valladolid Cordoba
Numancia Gimnastic
Cartagena Barcelona II
Deportivo Hercules
Recreativo Celta Vigo
3 EYLÜL CUMARTESİ CAN TONGO KUPONLARI
3 EYLÜL FOTOMAÇ İDDAA EKİN'DEN 4 BANKO MAÇ
Orhun Gencer

765 Hırvatistan - Karadağ L148.5 AÜ Üstü 1,70
766 Rusya - Belçika L141.5 AÜ Altı 1,70
767 San Antonio Silver Stars - Seattle Storm L141.5 AÜ Altı 1,70
Toplam oran: 4,91
Orhun Gencer
765 Hırvatistan - Karadağ İYH2,5 MSH5,5 İM 1/1 2,25
766 Rusya - Belçika İYH8,5 MSH16,5 İM 1/1 2,25
Toplam
oran: 5,06
377 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
326
İTA
Sampdoria-Palermo
VAR
1.60
347
TUR
Galatasaray-Çaykur Rizespor
VAR
1.70
359
İS1
Valencia-Sevilla
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
282
İS1
Deportivo-Granada
0
2.90
313
FR1
Lyon-Metz
1
1.80
323
İTA
İnter-Torino
0
3.20
334
FR1
Rennes-Caen
1
1.80
336
POR
Moreirense-Nacional
0
2.90
357
İTA
Fiorentina-Roma
2
2.40
İddaa Tahmin Kupon
286
HOL
Ajax-Feyenoord
1
1.90
313
FR1
Lyon-Metz
1
1.20
354
İS1
Espanyol-Almeria
1
1.60
İddaa Tahmin Kupon
237
İTA
Cagliari-Sassuolo
VAR
1.55
242
TUR
Kasımpaşa-Fenerbahçe
2,5 ÜSTÜ
1.45
259
İS1
Atlético Madrid-Rayo Vallecano
2,5 ÜSTÜ
1.40
İddaa Tahmin Kupon
286
HOL
Ajax-Feyenoord
1
1.90
316
BEL
Standard Liège-Anderlecht
2
2.20
328
TUR
Kardemir Karabük-Kayseri Erciyesspor
0
1.95
358
FR1
St Etienne-Paris Saint Germain
2
1.90
359
İS1
Valencia-Sevilla
2,5 ÜSTÜ
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı