18 Nisan 2014, 05:54 Cuma
Canlı Sonuçlar  
21:05 Temperley - Los Andes | 21:30 Fénix - Acassuso | 21:30 Tristan Suarez - Flandria | 21:30 Villa San Carlos - Boca Unidos | 23:00 Union de Santa Fe - Instituto | 01:10 Atl. Huracan - Atl. Tucuman | 21:30 Ituzaingó - Midland | 02:00 Talleres Escalada - Sacachispas | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Paraguayo | 21:30 Yupanqui - Juventud Unida | 12:30 Melbourne V. - Sydney FC | 18:00 Kapfenberg (Am) - Vorwarts Steyr | 20:00 FAC Wien - Wiener Viktoria | 20:00 Ritzing - 1. SC Sollenau | 20:00 SV Oberwart - Mattersburg (Am) | 20:00 Neumarkt - Dornbirn | 20:00 Seekirchen - Kufstein | 20:30 Amstetten - Austria (Am) | 20:30 Schwechat - Rapid Vienna (Am) | 20:30 Wiener - Admira (Am) | 20:30 Wattens - Wals-Grunau | 01:30 Joinville - Portuguesa | 01:30 Sampaio Correa - Parana | 01:30 Vila Nova FC - Luverdense | 18:00 Brondby - Sonderjyske | 20:00 Aarhus - Midtjylland | 17:00 Vendsyssel FF - Hobro | 17:00 Bury - Plymouth | 17:00 Chesterfield - Exeter | 17:00 Morecambe - Scunthorpe | 17:00 Oxford Utd - York | 17:00 Rochdale - Southend | 17:00 Torquay - Dagenham & Red. | 17:00 Wycombe - Northampton | 17:00 Cheltenham - Fleetwood Town | 17:00 Accrington - Mansfield | 17:00 AFC Wimbledon - Newport | 17:00 Eastleigh - Basingstoke | 17:00 Ebbsfleet - Eastbourne Borough | 21:45 Stockport - Altrincham | 21:45 Weston - Havant & W | 17:00 Aldershot - Salisbury | 17:00 Lincoln - Cambridge Utd | 17:00 Gateshead - Southport | 17:00 Hyde - Kidderminster | 17:00 Braintree - Dartford | 17:00 Alfreton - Grimsby | 21:45 Tamworth - Hereford | 17:00 Blackburn - Yeovil | 17:00 Bournemouth - Sheffield Wed | 17:00 Charlton - Bolton | 17:00 Huddersfield - Brighton | 17:00 Wigan - Reading | 19:15 Blackpool - Burnley | 21:30 Doncaster - Derby | 17:00 Colchester - Oldham | 17:00 Coventry - Swindon | 17:00 Gillingham - Tranmere | 17:00 Port Vale - Milton Keynes Dons | 17:00 Shrewsbury - Crewe | 17:00 Brentford - Preston | 17:00 Wolves - Rotherham | 17:00 Carlisle - Walsall | 17:00 Crawley Town - Leyton Orient | 17:00 Bristol City - Notts County | 21:45 Bradford - Peterborough | 21:45 Sheffield Utd - Stevenage | 21:00 Arles-Avignon - Laval | 21:00 Clermont - Angers | 21:00 Le Havre - Tours | 21:00 Metz - CA Bastia | 21:00 Nancy - Dijon | 21:00 Nimes - Istres | 21:00 Niort - Brest | 21:00 Troyes - Creteil | 21:00 Amiens - Lucon | 21:00 Bourg Peronnas - Frejus Saint Raphael | 21:00 Carquefou - Paris FC | 21:00 Colmar - Vannes | 21:00 Dunkerque - Red Star | 21:00 GFC Ajaccio - Colomiers | 21:00 Le Poire Sur Vie - Pont Du Gard | 21:00 Luzenac - Boulogne | 21:30 Orleans - Strasbourg | 21:30 St Etienne - Rennes | 15:00 Berliner AK 07 - Union Berlin II | 15:00 Hertha Berlin II - Nordhausen | 11:45 Condor Hamburg - Meiendorfer SV | 11:45 Vier-und Marschlande - Rugenbergen | 15:00 BFC Dynamo - Torgelower Greif | 15:00 Altona - Alstertal-Langenhorn | 18:00 Blumenthaler - Aumund-Vegesack | 21:00 Den Bosch - Eindhoven FC | 21:00 Graafschap - Sparta Rotterdam | 21:00 Helmond - Jong FC Twente | 21:00 Jong Ajax - Excelsior | 21:00 Jong PSV - Achilles 29 | 21:00 Maastricht - Sittard | 21:00 Venlo - Almere City | 21:00 Oss - Volendam | 21:00 Telstar - Dordrecht | 21:00 Willem II - Emmen | 11:00 Braila - Tarlungeni | 11:00 Rapid Suceava - Dunarea Galati | 12:00 CS U Craiova - Olt Slatina | 17:00 Gloria Buzau - F. Constanta | 17:00 Clinceni - Rapid Bucuresti | 17:00 CSMS Iasi - SC Bacau | 17:00 Slobozia - Berceni | 17:00 FC Bihor - UTA Arad | 17:00 Mioveni - Minerul Motru | 17:00 Gloria Bistrita - Ramnicu Valcea | 19:00 ASA Targu Mures - Metalul Resita | 19:00 Gaz Metan Medias - Otelul | 13:00 Chelyabinsk - Oktan | 13:00 Kirov - Ulyanovsk | 13:00 Spartak Yoshkar - Rubin Kazan 2 | 13:00 Syzran - Kamaz | 13:00 Tyumen - Nosta | 17:30 Lada Togliatti - Zenit-Izhevsk | 13:00 Villarreal B - Olot | 21:30 Atl. Madrid - Elche | 20:00 Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor | 16:00 Amkar - Ural | 16:00 Motala - Trelleborgs | 18:00 Uddevalla - Utsiktens | 10:00 Anzhi U21 - Zenit Petersburg U21 | 13:00 Tomsk U21 - Krylya Sovetov Samara U21 | 13:30 Lokomotiv Moscow U21 - Terek Grozni U21 | 15:00 Dynamo Moscow U21 - Krasnodar U21 | 15:00 Kuban U21 - CSKA Moscow U21 | 15:00 Rubin Kazan U21 - Spartak Moscow U21 | 20:30 Avranches - Plabennec |
Orhun Gencer Kuponu
Orhun Gencer Kuponu Orhun Gencer basketbol kuponları ile siz bahis severlere kazandırmaya devam ediyor.Fotomaç iddalıyız eki yazarı Orhun Gencer Her hafta kazandırmaya devam ediyor.iddabul.com ekibi siz değerli ziyaretçilerine Orhun Gencer Kuponu paylaşıyor iddabul.com sitesini ziyaret etmeden bahis oynamayınız.iddabul com ekibi birbirinden ünlü iddaa yorumcularının Banko kazandıran kuponlarını paylaşmaya devam ediyor. Orhun Gencerin Banko Kuponu nu görmek için TIKLAYINIZ
1042 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
494
ÇEKK
Viktoria Plzeň-Zbrojovka Brno
3,5 ÜSTÜ
1.95
509
İSÇ2
Landskrona-Syrianska FC
3,5 ÜSTÜ
2.15
513
İSV
Young Boys-Sion
3,5 ÜSTÜ
2.50
517
AL1
Frankfurt-Hannover 96
3,5 ÜSTÜ
2.30
524
İTB
Palermo-Reggina
3,5 ÜSTÜ
2.70
526
İTB
Ternana-Pescara
3,5 ÜSTÜ
3.00
İddaa Tahmin Kupon
504
İSÇ
Gefle-Brommapojkarna
2,5 ALTI
1.55
511
TÜK
Antalyaspor-Eskişehirspor
2,5 ALTI
1.60
517
AL1
Frankfurt-Hannover 96
2,5 ÜSTÜ
1.55
İddaa Tahmin Kupon
494
ÇEKK
Viktoria Plzeň-Zbrojovka Brno
1
1.35
509
İSÇ2
Landskrona-Syrianska FC
1
1.35
516
BEL
Standard Liège-Lokeren
1
1.30
524
İTB
Palermo-Reggina
1
1.35
İddaa Tahmin Kupon
500
AL2
Sandhausen-Fortuna Düsseldorf
2,5 ÜSTÜ
1.75
511
TÜK
Antalyaspor-Eskişehirspor
02
1.34
516
BEL
Standard Liège-Lokeren
1
1.30
İddaa Tahmin Kupon
491
DAN
OB-FC Nordsjaelland
0
3.20
493
DAN
Esbjerg-Randers
23
1.75
510
ROK
Dinamo Bucureşti-Steaua Bucureşti
0
2.00
511
TÜK
Antalyaspor-Eskişehirspor
0
2.00
513
İSV
Young Boys-Sion
1
2.00
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı