24 Nisan 2014, 00:58 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
22:05 Benfica - Juventus | 22:05 Sevilla - Valencia | 02:00 Alvarado - Gimnasia E.R. | 03:00 Chaco For Ever - Sportivo Estudiantes | 03:00 Cipolletti - Union Mar del Plata | 03:45 San Martin T. - CA Belgrano | 04:00 Gimnasia y Tiro - Rivadavia | 04:00 Nautico - Sport Recife | 04:00 Ceará - Fortaleza | 17:30 Kirkenes - Tromsdalen | 19:00 Fana - Stord | 19:00 Fet - Lillestrom | 19:00 Harstad - Medkila | 19:00 Hasle-Loren - Baerum | 19:00 Hauerseter - Strommen | 19:00 Holand - Ull/Kisa | 19:00 Hollen FK - Start | 19:00 Jevnaker - Stabaek | 19:00 Klepp - Bryne | 19:00 K. Oslo - Notodden | 19:00 Lyn - Skeid | 19:00 Lyngbo - Nest-Sotra | 19:00 Lyngdal - Egersunds | 19:00 Mjolner - Tromso | 19:00 Modum - Honefoss | 19:00 Orkla - Rosenborg | 19:00 Surnadal - Molde | 19:00 Tynset - Elverum | 19:00 Vadmyra - Fyllingsdalen | 19:00 Valdres - Follo | 19:00 Ardal - Sogndal | 19:00 Drammen - Stromsgodset | 19:00 Grue - Kongsvinger | 19:00 Oslojuvelene - Fredrikstad | 19:00 Senja - Finnsnes | 19:00 Sola - Sandnes Ulf | 19:00 Strindheim - Nardo | 19:00 Akra - Haugesund | 19:00 Brodd - Viking | 19:00 Floya - Ranheim | 19:00 Frigg - Sandefjord | 19:00 Krakeroy - Moss | 19:00 Orn - Kjelsas | 19:00 Ottestad - Ham-Kam | 19:00 Bergsoy - Aalesund | 19:00 Bjarg - Asane | 19:00 Brattvag - Kristiansund | 19:00 Drobak-Frogn - Pors Grenland | 19:00 Gjovik-Lyn - Eidsvold | 19:00 Jerv - Flekkeroy | 19:00 Kjapp - Odd | 19:00 Larsnes - Hodd | 19:00 Lommedalen - Mjondalen | 19:00 Lorenskog - Birkebeineren | 19:00 MO IL - Sandnessjoen | 19:00 Nordstrand - Valerenga | 19:00 Raufoss - Holmen | 19:00 Tverlandet - Bodo/Glimt | 19:00 Varegg - Brann | 19:00 Asker - Halden | 19:00 Bossekop - Alta | 19:00 Brumunddal - Nybergsund | 19:00 Fram - Larvik Turn | 19:00 Kolstad - Rodde | 19:00 OS TF - V. Haugesund | 19:00 Sarpsborg FK - Sarpsborg 08 | 19:00 Grorud - Lokomotiv Oslo | 19:00 Floro - Forde | 19:00 Verdal - Byasen | 15:00 Kamaz - Kirov | 15:00 Oktan - Syzran | 15:00 Rubin Kazan 2 - Chelyabinsk | 15:00 Spartak Yoshkar - Tyumen | 15:00 Ulyanovsk - Lada Togliatti | 15:00 Zenit-Izhevsk - Nosta | 01:30 America RN - Boavista | 02:30 Brasiliense - Princesa Solimoes | 04:00 CRB - Sao Paulo | 04:00 Tupi - Fluminense | 21:15 Santa Rita - Potiguar | 01:30 Vitoria - Malucelli | 03:00 Gimnasia Jujuy - CA Estudiantes | 03:00 Ind. Rivadavia - Almirante Brown | 21:00 Reading U21 - Manchester United U21 |
Orhun Gencer Kuponu
Orhun Gencer Kuponu Orhun Gencer basketbol kuponları ile siz bahis severlere kazandırmaya devam ediyor.Fotomaç iddalıyız eki yazarı Orhun Gencer Her hafta kazandırmaya devam ediyor.iddabul.com ekibi siz değerli ziyaretçilerine Orhun Gencer Kuponu paylaşıyor iddabul.com sitesini ziyaret etmeden bahis oynamayınız.iddabul com ekibi birbirinden ünlü iddaa yorumcularının Banko kazandıran kuponlarını paylaşmaya devam ediyor. Orhun Gencerin Banko Kuponu nu görmek için TIKLAYINIZ
1077 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
434
ŞMP
Real Madrid-Bayern Münih
ÜSTÜ
1.40
442
UKR
Hoverla-Dnipro Dnipropetrovsk
2
1.30
443
UKR
Chornomorets-Dinamo Kiev
2
1.50
445
UAL
Benfica-Juventus
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
23
1.75
446
UAL
Sevilla-Valencia
2,5 ÜSTÜ
1.60
İddaa Tahmin Kupon
421
UKR
Sevastopol-Metalurh Zaporizhya
1
1.75
422
UKR
Zorya-Karpaty
1
1.65
424
FİN
MyPa-VPS
1
2.10
426
FİN
SJK-KuPS
1
1.70
428
UKR
Shakhtar Donetsk-Tavriya (2)
1
1.50
431
FR1
Toulouse-Lyon
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
423
FİN
Jaro-Lahti
2,5 ÜSTÜ
1.65
427
FİN
TPS-Mariehamn
2,5 ÜSTÜ
1.55
430
FR1
Paris Saint Germain-Evian TG
2,5 ÜSTÜ
1.40
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı