26 Kasım 2014, 02:01 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
20:00 Zenit Petersburg - Benfica | 22:45 Anderlecht - Galatasaray | 22:45 Arsenal - Dortmund | 22:45 Atl. Madrid - Olympiakos Piraeus | 22:45 Basel - Real Madrid | 22:45 Bayer Leverkusen - Monaco | 22:45 Ludogorets - Liverpool | 22:45 Malmo FF - Juventus | 23:00 C.A.I - Gimnasia Mendoza | 23:00 San Lorenzo Alem - Sportivo Patria | 23:00 Talleres Cordoba - Club Atletico Mitre | 23:00 Union Aconquija - Atletico Parana | 23:00 Dock Sud - San Telmo | 23:00 Excursionistas - Deportivo Riestra | 20:30 Bronshoj - Aarhus | 22:00 Freialdenhoven - Hurth | 16:00 AO Ilisiakos - Ethnikos Piraeus | 16:00 Ionikos - Glyfada | 16:00 Irodotos - Nea I. | 16:00 Kifisias - Atromitos P. | 16:00 Kissamikos - Ierapetra | 16:00 Kyanos A. V. - Triglia R. | 16:00 Kroussonas - Giouchtas | 16:00 Eleftheroupolis - Ethnikos N. A. | 16:00 Kastoria - Kampaniakos | 16:00 Kavala - Ampelokipoi | 16:00 Feraios - Pyrasos | 16:00 Filippiada - Pyrsos | 16:00 Kozani FC - Tsaritsani | 16:00 Lefkadia - Agias | 16:00 Achaiki - Panargiakos | 16:00 Magoulas - Kalamata | 16:00 Neas M. - PAO Varda | 16:00 Vyzas FC - Loutraki | 16:00 Zakynthiakos - Mandraikos | 16:00 Evros S. - Akropotamos | 16:00 Makrochori - Thesprotos | 16:00 Ermis Kiveriou - Aiolikos FC | 16:00 Alexandroupoli - Dramas | 16:00 Aris - Apollon Arnaia | 16:00 Karaiskakis - Vataniakos | 16:00 Neokaisareias - Anagennisi Arta | 16:00 Panserraikos - Byzantio | 16:00 Trikala F.C. - Opountios Martinou | 16:00 Thyella F. - Giannitsa | 17:00 Episkopi - Panachaiki | 21:00 Mjondalen - Brann | 20:00 Randers FC - Silkeborg | 02:15 Rosario Central - Atl. Huracan | 16:30 Savona - San Marino | 16:30 AlbinoLeffe - Renate | 16:30 Juve Stabia - Matera | 17:00 Casertana - Ascoli | 20:00 Nuova Cosenza - Salernitana | 13:00 Zenit Petersburg U19 - Benfica U19 | 15:00 Atl. Madrid U19 - Olympiakos Piraeus U19 | 16:00 Leverkusen U19 - Monaco U19 | 17:00 Arsenal U19 - Dortmund U19 | 17:00 Paris SG U19 - Ajax U19 | 17:00 Basel U19 - Real Madrid U19 | 17:00 Ludogorets U19 - Liverpool U19 | 17:30 Malmo FF U19 - Juventus U19 |
Orhun Gencer Kuponu
Orhun Gencer Kuponu Orhun Gencer basketbol kuponları ile siz bahis severlere kazandırmaya devam ediyor.Fotomaç iddalıyız eki yazarı Orhun Gencer Her hafta kazandırmaya devam ediyor.iddabul.com ekibi siz değerli ziyaretçilerine Orhun Gencer Kuponu paylaşıyor iddabul.com sitesini ziyaret etmeden bahis oynamayınız.iddabul com ekibi birbirinden ünlü iddaa yorumcularının Banko kazandıran kuponlarını paylaşmaya devam ediyor. Orhun Gencerin Banko Kuponu nu görmek için TIKLAYINIZ
1811 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
444
ŞMP
Ludogorets-Liverpool
2
1.75
437
ŞMP
Anderlecht-Galatasaray
1
1.90
438
ŞMP
Arsenal-Borussia Dortmund
1
2.10
439
ŞMP
Atlético Madrid-Olympiakos
1
1.20
İddaa Tahmin Kupon
439
ŞMP
Atlético Madrid-Olympiakos
1
1.85
441
ŞMP
Basel-Real Madrid
2
1.25
453
GAK
Sao Paulo-Atlético Nacional
1
1.50
İddaa Tahmin Kupon
434
ŞMP
Zenit-Benfica
0
3.20
436
NOP
Mjøndalen-Brann
1
2.20
438
ŞMP
Arsenal-Borussia Dortmund
2
2.35
440
ŞMP
Atlético Madrid-Olympiakos (2)
0
3.75
443
ŞMP
Bayer Leverkusen-Monaco
0
3.60
446
ŞMP
Malmö FF (2)-Juventus
0
4.00
İddaa Tahmin Kupon
402
ŞMP
CSKA Moskva-Roma
0
3.45
408
İNKL
Bristol Rovers-Barnet
0
3.20
409
İNKL
Dartford-Chester City
2
2.10
411
İNKL
Grimsby Town-Woking
1
1.80
412
İNKL
Kidderminster Harriers-Wrexham
1
1.80
415
ŞMP
APOEL-Barcelona
23
2.10
İddaa Tahmin Kupon
417
ŞMP
Manchester City-Bayern Münih
2,5 ÜSTÜ
1.40
418
ŞMP
Paris Saint Germain-Ajax
2,5 ÜSTÜ
1.50
422
ŞMP
Sporting Lisbon-Maribor
VAR
1.70
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı