01 Ekim 2014, 06:48 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
19:00 Zenit Petersburg - Monaco | 21:45 Anderlecht - Dortmund | 21:45 Arsenal - Galatasaray | 21:45 Atl. Madrid - Juventus | 21:45 Basel - Liverpool | 21:45 Bayer Leverkusen - Benfica | 21:45 Ludogorets - Real Madrid | 21:45 Malmo FF - Olympiakos Piraeus | 21:05 CA Estudiantes - Villa Dálmine | 21:30 Brown Adrogue - Dep. Merlo | 21:30 Almirante Brown - Deportivo Espanol | 21:30 Barracas Central - Sportivo Italiano | 21:30 Comunicaciones - UAI Urquiza | 21:30 Fénix - Tristan Suarez | 21:30 Deportivo Armenio - Almagro | 02:00 Platense - Acassuso | 21:30 Crucero del Norte - Sportivo Belgrano | 21:30 Union de Santa Fe - Patronato | 01:00 All Boys - Sarmiento Junin | 02:30 Santamarina - Atl. Tucuman | 00:00 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca | 21:30 Tubize - St. Truiden | 19:30 Hvidovre - Hellerup | 21:45 Evesham - Histon | 21:45 Frome - Folland | 21:45 Leek - Tividale | 21:45 Willand - Blackfield | 21:45 Leeds - Reading | 21:45 Wolves - Huddersfield | 22:00 Fulham - Bolton | 20:30 Bremen II - Cloppenburg | 21:00 Hurth - FC Wegberg-Beeck | 16:00 Ermis Kiveriou - Panelefsiniakos F.C. | 13:00 Benfica B - Santa Clara | 18:00 Academico Viseu - Maritimo B | 18:00 Chaves - U. Madeira | 18:00 Freamunde - Covilha | 18:00 Guimaraes B - Beira Mar | 18:00 Trofense - Feirense | 18:00 Aves - Oriental | 18:00 Tondela - Sporting B | 18:00 Atletico CP - Oliveirense | 18:00 Braga B - Leixoes | 20:00 Portimonense - FC Porto B | 22:30 Olhanense - SC Farense | 14:00 Anzhi 2 - Taganrog | 15:00 Afips - Armavir | 15:00 Krasnodar 2 - Zhemchuzhyna Yalta | 15:00 Maykop - Biolog | 15:00 R. Volgograd - Dynamo GTS | 15:00 Sochi - Chernomorets Novorossijsk | 17:00 Alania - Astrakhan | 17:00 Spartak Nalchik - Novocherkassk | 17:00 Terek Grozni 2 - Mashuk | 18:00 SKCHF Sevastopol - Krymsk | 15:00 Duzyurtspor - Bugsasspor | 15:00 Pazarspor - Bandirmaspor | 15:00 Diyarbakir Diski - Kocaeli Birlikspor | 15:00 Gumushanespor - Hatayspor | 15:30 Golbasispor - Kahramanmarasspor | 16:00 Kirklarelispor - Sariyer | 16:30 Nazillispor - Inegolspor | 19:00 Ankaragucu - Tepecik | 20:00 Goztepe - Altay | 01:30 Botafogo RJ - Santos | 01:30 Cruzeiro - ABC | 02:30 Estudiantes L.P. - Independiente | 21:30 AlbinoLeffe - Arezzo | 12:00 Zenit Petersburg U19 - Monaco U19 | 13:00 Atl. Madrid U19 - Juventus U19 | 15:00 Leverkusen U19 - Benfica U19 | 16:00 Arsenal U19 - Galatasaray U19 | 16:00 Basel U19 - Liverpool U19 | 16:00 Ludogorets U19 - Real Madrid U19 | 16:30 Malmo FF U19 - Olympiakos Piraeus U19 |
Porto Atletico Madrid Maç Kadrosu Muhtemel İlk 11 ler

Porto Atletico Madrid Maç Kadrosu Muhtemel İlk 11 ler


 

PORTO

 

Helton

Danilo, Mangala, Otamendi, Sandro

Josue, Fernando, Lucho

Lica, Martinez, Quintero            

 

ATLETICO MADRID

 

Courtois

Juanfran, Miranda, Godin, F.Luis

Koke, Tiago, Gabi, Arda

Villa, Baptistao

1362 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
469
ŞMP
Zenit-Monaco
1
1.50
476
ŞMP
Arsenal-Galatasaray
1
1.35
481
ŞMP
Malmö FF-Olympiakos
2
1.90
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
1
1.90
İddaa Tahmin Kupon
447
BRE2
Ponte Preta-Parana
1
1.40
448
GAK
Sao Paulo-Huachipato
1
1.30
469
ŞMP
Zenit-Monaco
1
1.50
476
ŞMP
Arsenal-Galatasaray
1
1.35
475
ŞMP
Anderlecht-Borussia Dortmund
2
1.45
İddaa Tahmin Kupon
469
ŞMP
Zenit-Monaco
0
3.60
473
İNCL
Leeds United-Reading
2
2.30
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
1
1.90
478
ŞMP
Basel-Liverpool
0
3.20
479
ŞMP
Bayer Leverkusen-Benfica
0
2.20
481
ŞMP
Malmö FF-Olympiakos
2
1.90
İddaa Tahmin Kupon
474
İNCL
Wolverhampton-Huddersfield
2,5 ÜSTÜ
1.65
475
ŞMP
Anderlecht-Borussia Dortmund
2,5 ÜSTÜ
1.40
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
23
1.70
İddaa Tahmin Kupon
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
1
1.90
480
ŞMP
Ludogorets-Real Madrid
2
1.50
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı