21 Nisan 2014, 10:49 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
21:00 C.A.I - Juventud Unida | 22:00 Guillermo Brown - Santamarina | 02:30 Crucero del Norte - Independiente | 21:30 Dock Sud - Laferrere | 21:30 Justo José de Urquiza - Argentino de Quilmes | 02:00 Sportivo Italiano - San Telmo | 21:30 Claypole - San Martín Burzaco | 21:30 Deportivo Riestra - Sportivo Barracas | 20:00 Godoy Cruz - Atl. Rafaela | 22:10 Gimnasia L.P. - All Boys | 19:30 Mattersburg - Kapfenberg | 16:00 SAK Klagenfurt - Wallern | 16:00 Seekirchen - Neumarkt | 16:00 Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz | 16:30 Bregenz - Eugendorf | 16:30 Kufstein - Altach (Am) | 17:00 FC Hochst - A. Salzburg | 17:00 Wals-Grunau - Hard | 17:00 Salzburg (Am) - Dornbirn | 17:00 Johann - Wattens | 15:30 Club Brugge - St. Liege | 19:00 Genk - Anderlecht | 14:00 Sonderjyske - Nordsjaelland | 16:00 Midtjylland - Viborg | 18:00 Aarhus - Brondby | 20:00 FC Copenhagen - Esbjerg | 14:00 Avarta - Fremad Amager | 14:00 B 1908 - Egedal | 14:00 Helsingor - Nordvest | 14:30 Ringkobing - Skovbakken | 15:00 Brabrand - Thisted FC | 16:00 B.93 - Svebolle | 16:00 Hellerup - Skive | 16:00 Odder - Skanderborg | 16:00 Sollerod-Ved. - Nykobing | 16:00 Djursland - Aarhus Fremad | 16:00 Rishoj - Svendborg | 16:00 Vanlose - BK Frem | 16:00 Jammerbugt - Naesby | 16:00 Birkerod - Naestved | 16:00 Middelfart - Sydvest | 16:00 Gentofte-Vangede IF - Roskilde | 14:00 Lyngby - Bronshoj | 14:45 Silkeborg - Marienlyst | 16:00 Fredericia - Vendsyssel FF | 16:00 Hobro - Koge | 16:00 Vejle - Hvidovre | 15:00 Bristol Rovers - Rochdale | 17:00 Dagenham & Red. - Chesterfield | 17:00 Exeter - Torquay | 17:00 Fleetwood Town - Wycombe | 17:00 Mansfield - Cheltenham | 17:00 Newport - Burton | 17:00 Northampton - Portsmouth | 17:00 York - Bury | 17:00 Hartlepool - Morecambe | 17:00 Plymouth - AFC Wimbledon | 17:00 Scunthorpe - Oxford Utd | 17:00 Southend - Accrington | 17:00 Altrincham - Vauxhall | 17:00 Boston - North Ferriby | 17:00 Gloucester City - Leamington | 17:00 Harrogate - Barrow | 17:00 Hednesford - Worcester | 17:00 Bromley - Stortford | 17:00 Chelmsford - Tonbridge | 17:00 Brackley - Oxford City | 17:00 Bradford PA - Stalybridge | 17:00 Colwyn Bay - Stockport | 17:00 Gainsborough - Histon | 17:00 Workington - Guiseley | 17:00 Basingstoke - Weston | 17:00 Eastbourne Borough - Hayes & Yeading | 17:00 Bath City - Farnborough | 17:00 Maidenhead - Ebbsfleet | 17:00 Solihull - Telford | 17:00 Dorchester - Gosport | 17:00 Dover Ath. - Whitehawk | 17:00 Havant & W - Eastleigh | 17:00 Boreham Wood - Staines | 17:00 Sutton - Concord | 15:00 Woking - Aldershot | 17:00 Cambridge Utd - Chester | 17:00 Salisbury - Welling | 17:00 Southport - Halifax | 17:00 Hereford - Alfreton | 17:00 Kidderminster - Nuneaton | 17:00 Luton - Forest Green | 17:00 Macclesfield - Gateshead | 17:00 Dartford - Tamworth | 17:00 Grimsby - Hyde | 17:00 Wrexham - Lincoln | 19:15 Barnet - Braintree | 22:00 Manchester City - West Brom | 17:00 Brighton - Blackpool | 17:00 Burnley - Wigan | 17:00 Millwall - Doncaster | 17:00 QPR - Watford | 17:00 Sheffield Wed - Charlton | 17:00 Yeovil - Huddersfield | 17:00 Birmingham - Blackburn | 17:00 Derby - Barnsley | 17:00 Ipswich - Bournemouth | 19:15 Leeds - Nottingham | 14:15 Leyton Orient - Wolves | 17:00 Crewe - Colchester | 17:00 Notts County - Crawley Town | 17:00 Peterborough - Carlisle | 17:00 Rotherham - Port Vale | 17:00 Stevenage - Bristol City | 17:00 Walsall - Gillingham | 17:00 Milton Keynes Dons - Brentford | 17:00 Oldham - Coventry | 17:00 Preston - Shrewsbury | 17:00 Swindon - Bradford | 17:00 Tranmere - Sheffield Utd | 21:30 Chateauroux - Lens | 21:15 Köln - Bochum | 14:30 Babelsberg - Plauen | 15:00 Mannheim - Pfullendorf | 16:00 Ulm - Kaiserslautern II | 14:00 Oststeinbeker - Pinneberg | 15:00 Flensburg 08 - Hartenholm | 15:00 Furstenwalde - Strausberg | 15:00 Chemnitzer FC II - Bautzen | 15:30 Merten - Freialdenhoven | 16:00 Memmelsdorf - Erlenbach | 16:00 ASV Hollfeld - Amberg | 16:00 Selbitz - Regensburg II | 16:00 Eichstatt - Hankofen-Hailing | 16:00 Arminia Bielefeld II - VfB Huls | 16:00 Eintracht Rheine - Zweckel | 16:00 Ennepetal - Dornberg | 16:00 Erkenschwick - Hammer SpVgg. | 16:00 Heven - Westfalia Herne | 16:00 Rodinghausen - Neuenkirchen | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Westfalia Rhynern - Ahlen | 16:00 Lehnerz - Viktoria Griesheim | 16:00 Heidenheim II - Stutt. Kickers II | 16:00 Alemannia Aachen II - Hennef | 16:00 Erftstadt - Bonner | 16:00 Euskirchen - Bergheim | 16:00 FC Wegberg-Beeck - Alfter | 16:00 Germania Windeck - Bruhl | 16:00 Troisdorf - Bergisch Gladbach | 16:00 Baumberg - Homberg | 16:00 Germania Ratingen - Bosinghoven | 16:00 Honnepel-Niedermormter - Jahn Hiesfeld | 16:00 Kray - Uedesheim | 16:00 Oberhausen II - Sonsbeck | 16:00 Rhede - Kapellen-Erft | 16:00 Speldorf - Duisburg II | 16:00 TuRU Düsseldorf - SW Essen | 16:00 Wesel-Lackhausen - RW Essen II | 16:00 Wuppertaler - Hilden | 16:00 Spielberg - Bahlinger | 16:00 Walldorf - Hollenbach | 16:00 FC Nottingen - Karlsruher II | 16:00 Freiberg - Balingen | 16:00 Ravensburg - Grunbach | 16:00 Reutlingen - VfR Mannheim | 16:30 Nierfeld - FC Viktoria 08 | 17:00 Bruchsal - Oberachern | 19:00 Kehler - FC 08 Villingen | 15:30 Den Bosch - Dordrecht | 15:30 Eindhoven FC - Graafschap | 15:30 Jong Ajax - Helmond | 15:30 Jong PSV - Venlo | 15:30 Willem II - Telstar | 15:30 Jong FC Twente - Excelsior | 15:30 Sittard - Almere City | 15:30 Sparta Rotterdam - Emmen | 15:30 Volendam - Achilles 29 | 15:30 Oss - Maastricht | 16:30 Aalesund - Start | 16:30 Valerenga - Sandnes Ulf | 16:30 Viking - Haugesund | 19:00 Brann - Lillestrom | 19:00 Molde - Sarpsborg 08 | 19:00 Odd - Stabaek | 19:00 Sogndal - Stromsgodset | 20:00 Bodo/Glimt - Rosenborg | 20:00 Setubal - Braga | 22:00 FC Porto - Rio Ave | 18:30 Poli Timisoara - U. Cluj | 19:30 FC Brasov - Concordia | 21:00 V. Constanta - Steaua Bucuresti | 14:00 Spartak Moscow 2 - Saratov | 17:00 FC Tambov - F. Voronezh | 17:00 M. Lipetsk - Podolye | 17:30 D. Bryansk - Z. Ryazan | 17:30 Kursk - Kaluga | 18:00 FC Oryol - Metallurg Vyksa | 18:00 Vityaz - Penza | 18:00 M. Saransk - Luch Energiya | 23:00 Malaga - Villarreal | 18:00 Sirius - Varbergs | 20:20 Hammarby - Angelholms | 16:00 Atvidabergs - Gefle | 16:00 Falkenbergs - Elfsborg | 18:30 Malmo FF - Djurgården | 18:30 Brommapojkarna - Orebro | 20:00 Antalyaspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Eskisehirspor | 18:00 V. Novgorod - FK Rostov | 14:00 Fredrikstad - Hodd | 16:00 Honefoss - Tromso | 19:00 Alta - Sandefjord | 19:00 Baerum - Nest-Sotra | 19:00 Ham-Kam - Kristiansund | 19:00 Mjondalen - Strommen | 19:00 Ranheim - Bryne | 19:00 Tromsdalen - Ull/Kisa | 14:00 Harstad - Eidsvold | 16:00 Pors Grenland - Birkebeineren | 16:00 Nardo - Gjovik-Lyn | 16:00 Nybergsund - Herd | 16:00 Egersunds - Floro | 16:00 Fana - Algard | 16:00 Follo - Medkila | 16:00 Lorenskog - Drobak-Frogn | 16:30 MO IL - Moss | 17:00 Asker - Flekkeroy | 17:00 Rodde - Raufoss | 17:00 Elverum - Byasen | 17:00 Asane - Forde | 17:00 V. Haugesund - Stord | 18:00 Kjelsas - Finnsnes | 18:30 Kongsvinger - Vindbjart | 19:00 Notodden - Holmen | 19:00 Orn - Jerv | 19:00 Valdres - Brumunddal | 19:00 Lyn - Fyllingsdalen | 19:00 Skeid - K. Oslo | 16:00 IFK Lulea - Sylvia | 17:00 Huddinge - Skelleftea | 17:00 Nykopings - Vasteras SK | 17:00 Kristianstads - Oddevold | 18:00 Brage - AFC United | 18:00 Vasalunds IF - V. Syrianska | 18:00 Norrby - Lunds | 18:00 Orgryte - Skovde | 18:00 Trollhattan - Qviding |
Sahadan.com İddaa Bülteni 17.11.2012

17 Kasım İddaa Bülteni

BR2      01:00     142     Paraná     ASA          vs         1,55    3,30    4,00    1,05    1,12    1,81             
    JAP      07:00     143     Jubilo Iwata     Nagoya Grampus          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27             
    JAP      07:00     144     Kashima Antlers     Vegalta Sendai          vs         2,20    3,00    2,40    1,27    1,15    1,33             
    JAP      07:00     145     Niigata     Kawasaki Frontale          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    JAP      07:00     146     Urawa Reds     Sanfrecce Hiroshima          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27             
    JAP      07:00     147     Yokohama F.Marinos     Kashiwa Reysol          vs         1,90    3,20    2,80    1,19    1,13    1,49             
    JAP      10:00     151     Cerezo Osaka     Omiya Ardija          vs         1,80    3,10    3,10    1,14    1,14    1,55             
    JAP      10:00     152     FC Tokyo     Vissel Kobe          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55             
    JAP      10:00     153     Consadole Sapporo     Sagan Tosu          vs         5,00    4,00    1,35    2,22    1,06                 
    JAP      10:00     154     Shimizu S-Pulse     Gamba Osaka          vs         2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19             
    RUS      11:30     155     Volga Nyzhnyi Novgorod     Spartak Moscow          vs         4,60    3,40    1,45    1,96    1,10        1,75    1,60     
    UKR      13:30     156     Zakarpattia     Chornomorets Odessa          vs         3,10    3,00    1,85    1,52    1,16    1,14    1,50    1,85     
    AL2      14:00     157     VfR Aalen     Paderborn 07          vs     3    2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38    1,70    1,65     
    AL2      14:00     158     Eintracht Braunschweig     Ingolstadt 04          vs     3    1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,70    1,65     
    NOR2      14:00     159     Ullensaker / Kisa     Bodo / Glimt          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    2,15    1,35     
    RUS      14:00     160     Dinamo Moscow     Zenit St. Petersburg          vs         3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    1,75    1,60     
    İKP      14:00     161     Aberdeen     Celtic          vs     3    4,60    3,75    1,40    2,07    1,07        1,75    1,60     
    SSL      14:00     162     İst.Büyükşehir Bld.     Elazığspor          vs     3    1,70    3,10    3,40    1,10    1,13    1,62    1,60    1,75   
    P1L      14:00     163     Tavşanlı Linyitspor     Bucaspor          vs         2,70    3,00    2,00    1,42    1,15    1,20    1,60    1,75     
    DUEL      14:00     164     Celtic     Zenit St. Petersburg          vs     3    2,05    4,00    2,15    1,36    1,05    1,40           
    DUEL      14:00     165     Arsenal     İst.Büyükşehir Bld.          vs     3    1,90    4,50    2,20    1,34        1,48           
    POL      14:30     166     Piast Gliwice     Podbeskidzie Bielsko          vs         1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69    1,60    1,75     
    İNP      14:45     167     Arsenal     Tottenham          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,15    1,35   
    İK3      14:45     168     East Stirlingshire     Rangers FC          vs         12,50    6,25    1,05    4,17            3,40    1,10     
    AL3      15:00     169     Wacker Burghausen     Babelsberg          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,70    1,65     
    AL3      15:00     170     Chemnitzer     Stuttgarter Kickers          vs         1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,65    1,70     
    AL3      15:00     171     Hallescher FC     Borussia Dortmund II          vs         1,80    3,10    3,10    1,14    1,14    1,55    1,70    1,65     
    AL3      15:00     172     Hansa Rostock     Karlsruher          vs         2,30    3,00    2,30    1,30    1,15    1,30    1,55    1,80     
    AL3      15:00     173     Osnabrück     Arminia Bielefeld          vs         1,75    3,20    3,20    1,13    1,13    1,60    1,60    1,75     
    AL3      15:00     174     Preussen Munster     Unterhaching          vs         1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,75    1,60     
    AL3      15:00     175     Stuttgart II     Alemannia Aachen          vs         2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42    1,55    1,80     
    AL3      15:00     176     Wehen Wiesbaden     Kickers Offenbach          vs         2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37    1,55    1,80     
    İSÇP      15:30     177     GIF Sundsvall     Halmstads BK          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,85    1,50     
    İTB      16:00     178     Empoli     Grosseto          vs         1,75    3,00    3,40    1,11    1,16    1,59    1,60    1,75     
    İTB      16:00     179     Livorno     Varese          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,55    1,80     
    İTB      16:00     180     Modena     Ascoli          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,60    1,75     
    İTB      16:00     181     Padova     Cittadella          vs         1,90    2,90    3,00    1,15    1,16    1,47    1,55    1,80     
    İTB      16:00     182     Pro Vercelli     Crotone          vs         2,30    2,90    2,40    1,28    1,17    1,31    1,50    1,85     
    İTB      16:00     183     Reggina     Ternana          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,50    1,85     
    İTB      16:00     184     Spezia     Juve Stabia          vs         2,00    2,90    2,80    1,18    1,17    1,42    1,50    1,85     
    İTB      16:00     185     Vicenza     Novara          vs         2,30    2,90    2,40    1,28    1,17    1,31    1,55    1,80     
    İTB      16:00     186     Virtus Lanciano     Bari          vs         2,80    2,90    2,00    1,42    1,17    1,18    1,50    1,85     
    P1L      16:00     187     Göztepe     Ankaragücü          vs         1,30    3,75    6,00        1,07    2,31    1,55    1,80     
    UKR      16:00     188     Metalurh Zaporizhya     Zorya Lugansk          vs         5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        1,65    1,70     
    AL1      16:30     189     Borussia Dortmund     Fürth          vs     3    1,05    6,25    12,50            4,17    2,50    1,25   
    AL1      16:30     190     Eintracht Frankfurt     Augsburg          vs     3    1,60    3,30    3,60    1,08    1,11    1,72    1,85    1,50   
    AL1      16:30     191     Mönchengladbach     Stuttgart          vs     3    2,20    3,20    2,30    1,30    1,12    1,34    2,05    1,40   
    AL1      16:30     192     Hamburger SV     Mainz 05          vs     3    2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,70    1,65   
    AL1      16:30     193     Hannover 96     SC Freiburg          vs     3    1,75    3,20    3,20    1,13    1,13    1,60    1,95    1,45   
    AL1      16:30     194     Nürnberg     Bayern Munich          vs     3    9,00    4,75    1,15    3,11            2,15    1,35   
    RUS      16:30     195     Alania Vladikavkaz     Rubin Kazan          vs         3,75    3,20    1,60    1,73    1,12    1,07    1,60    1,75     
    DUEL      16:30     196     Borussia Dortmund     Liverpool          vs     3    1,80    4,50    2,35    1,29        1,54           
    DUEL      16:30     197     Chelsea     Eintracht Frankfurt          vs     3    2,15    3,75    2,10    1,37    1,06    1,35           
    DUEL      16:30     198     Bayern Munich     Manchester City          vs     3    2,05    4,50    2,05    1,41        1,41           
    POL      16:45     199     Jagiellonia     Korona Kielce          vs         1,85    3,00    3,10    1,14    1,16    1,52    1,45    1,95     
    AVU      17:00     200     Austria Wien     FC Wiener Neustadt          vs         1,10    5,50    10,00            3,55    2,30    1,30     
    ÇEK      17:00     201     Banik Ostrava     Slovacko          vs         2,20    2,90    2,50    1,25    1,17    1,34    1,65    1,70   
    İNP      17:00     202     Liverpool     Wigan          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,05    1,40   
    İNP      17:00     203     Manchester City     Aston Villa          vs     3    1,10    5,50    10,00            3,55    2,50    1,25     
    İNP      17:00     204     Newcastle United     Swansea City          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İNP      17:00     205     Queens P.R.     Southampton          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,95    1,45     
    İNP      17:00     206     Reading     Everton          vs     3    3,75    3,20    1,60    1,73    1,12    1,07    2,05    1,40     
    İNP      17:00     207     West Bromwich     Chelsea          vs     3    3,00    3,20    1,80    1,55    1,13    1,15    1,85    1,50     
    İNCL      17:00     208     Birmingham     Hull City          vs     3    2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İNCL      17:00     209     Bolton     Barnsley          vs     3    1,35    3,60    5,50        1,08    2,18    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     210     Bristol City     Blackpool          vs     3    2,70    3,20    1,95    1,46    1,13    1,21    2,15    1,35     
    İNCL      17:00     211     Burnley     Charlton Athletic          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,15    1,35     
    İNCL      17:00     212     Cardiff     Middlesbrough          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     213     Crystal Palace     Derby County          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     214     Huddersfield Town     Brighton          vs     3    2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30    1,70    1,65     
    İNCL      17:00     215     Leicester City     Ipswich Town          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     216     Nottingham Forest     Sheffield Wednesday          vs     3    1,65    3,30    3,40    1,10    1,11    1,67    1,95    1,45     
    İNCL      17:00     217     Watford     Wolverhampton          vs     3    1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,95    1,45     
    İN1      17:00     218     AFC Bournemouth     Oldham Athletic          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,85    1,50     
    İN1      17:00     219     Carlisle     Leyton Orient          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,70    1,65     
    İN1      17:00     220     Colchester     Bury          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,75    1,60     
    İN1      17:00     221     Crawley Town     Walsall          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,95    1,45     
    İN1      17:00     222     Hartlepool United     Coventry          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,70    1,65     
    İN1      17:00     223     Portsmouth     Doncaster Rovers          vs         2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30    1,70    1,65     
    İN1      17:00     224     Preston     Brentford          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İN1      17:00     225     Scunthorpe United     Notts County          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,80    1,55     
    İN1      17:00     226     Sheffield United     Stevenage          vs         1,60    3,20    3,75    1,07    1,12    1,73    1,65    1,70     
    İN1      17:00     227     Shrewsbury Town     Crewe Alexandra          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,75    1,60     
    İN1      17:00     228     Swindon Town     Yeovil Town          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,85    1,50     
    İN2      17:00     229     AFC Wimbledon     Aldershot Town          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,80    1,55     
    İN2      17:00     230     Bradford City     Exeter City          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İN2      17:00     231     Burton Albion     Dagenham & Redbridge          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,85    1,50     
    İN2      17:00     232     Chesterfield     Oxford United          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,85    1,50     
    İN2      17:00     233     Fleetwood Town     Plymouth Argyle          vs         1,60    3,20    3,75    1,07    1,12    1,73    1,75    1,60     
    İN2      17:00     234     Gillingham     Morecambe          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,85    1,50     
    İN2      17:00     235     Northampton Town     Wycombe          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,85    1,50     
    İN2      17:00     236     Port Vale     York City          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,95    1,45     
    İN2      17:00     237     Rochdale     Bristol Rovers          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,95    1,45     
    İN2      17:00     238     Rotherham United     Cheltenham          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İN2      17:00     239     Torquay United     Southend United          vs         1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,85    1,50     
    İBSL      17:00     240     Barrow     Forest Green Rovers          vs         3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     241     Cambridge     Tamworth          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,95    1,45     
    İBSL      17:00     242     Dartford     Southport          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,95    1,45     
    İBSL      17:00     243     Grimsby Town     Braintree Town          vs         1,35    3,60    5,50        1,08    2,18    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     244     Lincoln City     Hereford United          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     245     Macclesfield Town     Ebbsfleet United          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     246     Newport County     Hyde          vs         1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,30    1,30     
    İBSL      17:00     247     Nuneaton Town     Stockport County          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     248     AFC Telford United     Kidderminster Harriers          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İBSL      17:00     249     Woking     Alfreton Town          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     250     Wrexham     Gateshead          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İKP      17:00     251     Dundee FC     Hibernian          vs     3    3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    1,80    1,55     
    İKP      17:00     252     Hearts     St. Mirren          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,65    1,70     
    İKP      17:00     253     St. Johnstone     Ross County          vs     3    1,85    3,10    3,00    1,16    1,14    1,52    1,65    1,70     
    İK1      17:00     254     Cowdenbeath     Airdrie United          vs         1,65    3,30    3,40    1,10    1,11    1,67    2,05    1,40     
    İK1      17:00     255     Dumbarton     Greenock Morton          vs         5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        2,30    1,30     
    İK1      17:00     256     Livingston     Falkirk          vs         1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,95    1,45     
    İK1      17:00     257     Raith Rovers     Dunfermline Athletic          vs         3,00    3,20    1,80    1,55    1,13    1,15    1,95    1,45     
    İK2      17:00     258     Albion Rovers     East Fife          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    2,15    1,35     
    İK2      17:00     259     Alloa Athletic     Brechin City          vs         1,65    3,40    3,30    1,11    1,10    1,67    2,30    1,30     
    İK2      17:00     260     Arbroath     Queen of the South          vs         4,00    3,30    1,55    1,81    1,12    1,05    2,15    1,35     
    İK2      17:00     261     Ayr United     Stranraer          vs         1,35    4,00    5,00        1,06    2,22    2,50    1,25     
    İK2      17:00     262     Forfar Athletic     Stenhousemuir          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,30    1,30     
    İK3      17:00     263     Berwick Rangers     Annan Athletic          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,30    1,30     
    İK3      17:00     264     Montrose     Queen`s Park          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    2,30    1,30     
    İK3      17:00     265     Peterhead     Clyde          vs         1,35    4,00    5,00        1,06    2,22    1,85    1,50     
    İK3      17:00     266     Stirling Albion     Elgin City          vs         2,90    3,30    1,80    1,54    1,11    1,16    2,15    1,35     
    İS1      17:00     267     Osasuna     Malaga          vs     3    2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,60    1,75   
    İS2      17:00     268     Racing Santander     Villarreal          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,45    1,95     
    YUN      17:15     269     Aris Saloniki     PAS Giannina          vs         1,85    2,80    3,30    1,11    1,19    1,51    1,30    2,30     
    YUN      17:15     270     Panionios     Platanias          vs         1,85    2,90    3,20    1,13    1,17    1,52    1,35    2,15     
    DAN      18:00     271     SonderjyskE     Silkeborg          vs     3    2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42    1,80    1,55     
    FR1      18:00     272     Paris S.G.     Rennes          vs     3    1,35    3,75    5,25        1,07    2,19    1,80    1,55   
    DUEL      18:00     273     Juventus     Paris S.G.          vs     3    2,05    4,50    2,05    1,41        1,41           
    UKR      18:30     274     Metalurh Donetsk     Dynamo Kyiv          vs         6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        1,60    1,75     
    İTA      19:00     275     Juventus     Lazio          vs     3    1,35    3,75    5,25        1,07    2,19    1,95    1,45   
    POL      19:00     276     Polonia Warszawa     Gornik Zabrze          vs         1,90    3,00    2,90    1,16    1,15    1,47    1,50    1,85     
    ROM      19:00     277     CSMS Iaşi     Ceahlaul Piatra-Neamt          vs         2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38    1,45    1,95     
    İS1      19:00     278     Valencia     Espanyol          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    1,80    1,55   
    İS2      19:00     279     Lugo     Girona          vs         2,60    2,90    2,10    1,37    1,16    1,22    1,60    1,75     
    İS2      19:00     280     Real Murcia     Barcelona II          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,80    1,55     
    SSL      19:00     281     Eskişehirspor     Fenerbahçe          vs     3    2,50    3,10    2,10    1,38    1,14    1,25    1,70    1,65   
    SSL      19:00     282     Gençlerbirliği     Sivasspor          vs     3    1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,70    1,65   
    P1L      19:00     283     Adana Demirspor     1461 Trabzon          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,60    1,75     
    DUEL      19:00     284     Fenerbahçe     Valencia          vs     3    2,35    4,25    1,85    1,51        1,29           
    ÇEK      19:20     285     Liberec     Plzen          vs         3,20    3,00    1,80    1,55    1,15    1,13    1,80    1,55   
    İNCL      19:20     286     Peterborough United     Blackburn Rovers          vs     3    2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19    1,95    1,45     
    AVU      19:30     287     Mattersburg     Rapid Wien          vs         3,30    3,10    1,75    1,60    1,14    1,12    1,65    1,70     
    AVU      19:30     288     Sturm Graz     Ried          vs         1,55    3,30    4,00    1,05    1,12    1,81    1,80    1,55     
    AVU      19:30     289     Wolfsberger AC     Admira Wacker          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    2,15    1,35     
    İNP      19:30     290     Norwich City     Manchester United          vs     3    6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        2,30    1,30     
    AL1      19:30     291     Bayer Leverkusen     Schalke 04          vs     3    2,20    3,20    2,30    1,30    1,12    1,34    2,15    1,35     
    YUN      19:30     292     Olympiakos Piraeus     Kerkyra          vs         1,05    6,25    12,50            4,17    2,30    1,30     
    UKR      19:30     293     Arsenal Kyiv     Shakhtar Donetsk          vs         12,50    6,25    1,05    4,17            2,15    1,35     
    DUEL      19:30     294     Manchester United     PSV Eindhoven          vs     3    2,10    5,00    1,90    1,48        1,38           
    HOL      19:45     295     ADO Den Haag     PSV Eindhoven          vs     3    8,00    4,30    1,20    2,80            2,70    1,20     
    İS2      20:00     296     Las Palmas     Xerez          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,65    1,70     
    BR2      20:20     297     America Natal     America Mineiro          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    BR2      20:20     298     Prudente     Avai          vs         2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30             
    BR2      20:20     299     Ceara     Bragantino          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23             
    BR2      20:20     300     Criciuma     Atletico Paranaense          vs         2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38             
    BR2      20:20     301     Ipatinga     Guaratingueta          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17             
    BR2      20:20     302     Joinville     Vitoria          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23             
    BR2      20:20     303     CRB     Guarani          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55             
    BR2      20:20     304     Sao Caetano     Goiás          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    HOL      20:45     305     Ajax     VVV Venlo (H2)          vs     3    1,55    4,30    3,10    1,14        1,80             
    HOL      20:45     306     Heerenveen     RKC Waalwijk          vs     3    1,45    3,60    4,30        1,08    1,96    2,30    1,30     
    HOL      20:45     307     Zwolle     NAC Breda          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,95    1,45     
    İSV      20:45     308     Lausanne Sports     Thun          vs         2,20    3,00    2,40    1,27    1,15    1,33    1,55    1,80     
    İSV      20:45     309     Zürich     Luzern          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,70    1,65     
    BEL      21:00     310     Cercle Brugge     Genk          vs     3    3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,95    1,45     
    BEL      21:00     311     Sporting Charleroi     KV Mechelen          vs     3    2,50    3,10    2,10    1,38    1,14    1,25    1,70    1,65     
    BEL      21:00     312     Lierse     KAA Gent          vs     3    3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,85    1,50     
    BEL      21:00     313     Oud-Heverlee Leuven     Mons          vs     3    1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,50    1,25     
    BEL      21:00     314     Waasland-Beveren     Club Brugge          vs     3    5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        2,15    1,35     
    FR1      21:00     315     Ajaccio     Sochaux          vs     3    1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69    1,50    1,85   
    FR1      21:00     316     Brest     Bastia          vs     3    2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37    1,60    1,75     
    FR1      21:00     317     Evian TG     Saint-Etienne          vs     3    2,90    3,00    1,90    1,47    1,15    1,16    1,60    1,75     
    FR1      21:00     318     Troyes     Nancy          vs     3    2,00    2,90    2,80    1,18    1,17    1,42    1,40    2,05     
    FR1      21:00     319     Valenciennes     Montpellier          vs     3    1,90    3,00    2,90    1,16    1,15    1,47    1,55    1,80     
    İS1      21:00     320     Barcelona     Real Zaragoza (H2)          vs     3    1,40    4,60    3,75    1,07        2,07           
    DUEL      21:00     321     Barcelona     Real Madrid          vs     3    1,90    5,00    2,10    1,38        1,48           
    ÇEK      21:15     322     Sparta Prague     Teplice          vs         1,20    4,30    8,00            2,80    1,70    1,65   
    ROM      21:30     323     Viitorul Constanta     Dinamo Bucuresti          vs         3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,50    1,85     
    HOL      21:45     324     Groningen     AZ Alkmaar          vs     3    2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,95    1,45     
    İTA      21:45     325     Napoli     Milan          vs     3    1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,75    1,60   
    POK      22:15     326     Nacional Madeira     Porto          vs         6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        1,80    1,55     
    ARJ      23:00     327     San Lorenzo     Atletico Rafaela          vs     3    1,75    3,00    3,40    1,11    1,16    1,59    1,45    1,95     
    İS1      23:00     328     Real Madrid     Athletic Bilbao (H2)          vs     3    1,70    4,25    2,60    1,21        1,61           
    BRE      23:30     329     Coritiba     Vasco da Gama          vs     3    1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,70    1,65   
    BRE      23:30     330     Santos     Figueirense          vs     3    1,20    4,30    8,00            2,80    2,05    1,40

764 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
462
DAN
Midtjylland-Viborg
1
1.45
586
İSÇ
Malmö FF-Djurgården
1
1.40
630
TUR
Kardemir Karabük-Eskişehirspor
1
1.80
629
TUR
Antalyaspor-Sivasspor
1
1.80
İddaa Tahmin Kupon
467
NOR
Valerenga-Sandnes
2,5 ÜSTÜ
1.45
581
DAN
AGF-Brøndby
2,5 ÜSTÜ
1.75
590
NOR
Brann-Lillestrom
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
462
DAN
Midtjylland-Viborg
1
1.45
586
İSÇ
Malmö FF-Djurgården
1
1.40
625
DAN
København-Esbjerg
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
449
İSVK
Zürih-Basel
3,5 ÜSTÜ
2.50
467
NOR
Valerenga-Sandnes
3,5 ÜSTÜ
2.15
581
DAN
AGF-Brøndby
3,5 ÜSTÜ
2.70
587
BEL
Genk-Anderlecht
3,5 ÜSTÜ
2.30
590
NOR
Brann-Lillestrom
3,5 ÜSTÜ
2.15
625
DAN
København-Esbjerg
3,5 ÜSTÜ
2.50
İddaa Tahmin Kupon
629
TUR
Antalyaspor-Sivasspor
0
2.10
630
TUR
Kardemir Karabük-Eskişehirspor
1
1.80
635
AL2
Köln-Bochum
2,5 ÜSTÜ
1.65
637
İNP
Manchester City-West Bromwich
3,5 ÜSTÜ
1.70
638
POR
Porto-Rio Ave
23
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı