31 Ocak 2015, 08:51 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
20:00 Charleroi - Genk | 22:00 Waasland-Beveren - Mechelen | 22:00 Westerlo - Cercle Brugge | 22:00 Mouscron Peruwelz - Kortrijk | 21:30 Dessel - Eupen | 22:00 FC Antwerp - Woluwe Zaventem | 22:00 Mons - ASV Geel | 22:00 Seraing Utd - KSV Roeselare | 22:00 Leuven - Patro Eisden | 22:00 Tubize - Heist | 22:00 Bangu - Madureira | 22:00 Barra Mansa - Volta Redonda | 22:00 Botafogo RJ - Boavista | 22:00 Resende - Bonsucesso | 00:30 Macae - Flamengo RJ | 00:30 Goias - Trindade | 00:30 Santa Cruz - Sport Recife | 22:00 Catuense - Colo C. | 00:00 Jacuipense - Juazeirense | 22:00 Criciuma - Guarani de Palhoca | 00:30 Chapecoense-SC - Inter de Lages | 22:00 Nacional PR - Coritiba | 22:00 Gremio - Frederiquense | 00:30 SER Caxias - Brasil de Pelotas | 00:45 Ceará - Guarany | 22:00 Audax - Palmeiras | 22:00 Bragantino - Sao Bernardo | 22:00 Rio Claro - Botafogo SP | 00:30 Capivariano - Red Bull Brasil | 02:00 Piracicaba - Mogi Mirim | 18:00 Accrington - Northampton | 18:00 Burton - Bury | 18:00 Luton - Cambridge Utd | 18:00 Morecambe - AFC Wimbledon | 18:00 Newport - Shrewsbury | 18:00 Southend - York | 18:00 Stevenage - Oxford Utd | 18:00 Carlisle - Mansfield | 18:00 Dagenham & Red. - Cheltenham | 18:00 Wycombe - Portsmouth | 18:00 Exeter - Tranmere | 18:00 Hartlepool - Plymouth | 18:00 Dulwich Hamlet - Grays | 18:00 Harrow - Wingate & Finchley | 18:00 Kingstonian - Maidstone | 18:00 Hornchurch - VCD Athletic | 18:00 Leatherhead - Bury Town | 18:00 Bognor - Billericay | 18:00 Lewes - East Thurrock | 18:00 Canvey - Tonbridge | 18:00 Peacehaven & Telscombe - Hendon | 18:00 Enfield Town - Metropolitan | 18:00 Witham - Margate | 18:00 Leiston - Hampton | 18:00 Barrow - Brackley | 18:00 Fylde - Chorley | 18:00 North Ferriby - Worcester | 18:00 Oxford City - Tamworth | 18:00 Boreham Wood - Basingstoke | 18:00 Bromley - Havant & W | 18:00 Chelmsford - Whitehawk | 18:00 Eastbourne Borough - Bath City | 18:00 Weston - Hemel | 18:00 Boston - Stockport | 18:00 Colwyn Bay - Hednesford | 18:00 Gainsborough - Harrogate | 18:00 Stalybridge - Bradford PA | 18:00 Gosport - Ebbsfleet | 18:00 Maidenhead - Concord | 18:00 Sutton - Farnborough | 18:00 Gloucester City - Lowestoft | 18:00 Guiseley - Hyde | 18:00 Leamington - Solihull | 18:00 Stortford - Staines | 18:00 Wealdstone - Hayes & Yeading | 18:00 Braintree - Macclesfield | 18:00 Dartford - Bristol Rovers | 18:00 Welling - Chester | 18:00 Forest Green - Nuneaton | 18:00 Grimsby - Telford | 18:00 Halifax - Barnet | 18:00 Southport - Gateshead | 18:00 Altrincham - Aldershot | 18:00 Kidderminster - Eastleigh | 18:00 Lincoln - Dover Ath. | 18:00 Wrexham - Torquay | 18:00 Woking - Alfreton | 15:45 Hull City - Newcastle Utd | 18:00 Crystal Palace - Everton | 18:00 Liverpool - West Ham | 18:00 Manchester United - Leicester | 18:00 Stoke City - QPR | 18:00 Sunderland - Burnley | 18:00 West Brom - Tottenham | 20:30 Chelsea - Manchester City | 15:15 Brentford - Middlesbrough | 15:30 Huddersfield - Leeds | 18:00 Birmingham - Norwich | 18:00 Blackburn - Fulham | 18:00 Cardiff - Derby | 18:00 Ipswich - Wigan | 18:00 Nottingham - Millwall | 18:00 Blackpool - Brighton | 18:00 Reading - Sheffield Wed | 18:00 Bolton - Wolves | 18:00 Charlton - Rotherham | 18:00 Bradford - Colchester | 18:00 Chesterfield - Doncaster | 18:00 Coventry - Rochdale | 18:00 Peterborough - Yeovil | 18:00 Sheffield Utd - Swindon | 18:00 Crawley Town - Preston | 18:00 Crewe - Milton Keynes Dons | 18:00 Leyton Orient - Scunthorpe | 18:00 Barnsley - Port Vale | 18:00 Oldham - Notts County | 16:00 Auxerre - Dijon | 18:30 Marseille - Evian TG | 22:00 Lens - Bastia | 22:00 Lorient - Montpellier | 22:00 Metz - Nice | 22:00 Nantes - Lille | 22:00 Toulouse - Reims | 16:00 Uerdingen - Köln II | 17:30 Hamburger SV - Köln | 17:30 VfB Stuttgart - B. Moenchengladbach | 17:30 Schalke - Hannover | 17:30 Mainz - Paderborn | 17:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt | 20:30 Bayer Leverkusen - Dortmund | 16:00 Hallescher - Duisburg | 16:00 Regensburg - Dortmund II | 16:00 Wehen - Hansa Rostock | 16:00 Chemnitzer FC - Fortuna Köln | 16:00 Erfurt - Energie Cottbus | 16:00 Holstein Kiel - Stuttgart II | 16:00 Panionios - Panthrakikos | 18:15 Kalloni - Asteras Tripolis | 20:30 PAOK - Panetolikos | 19:30 Psachna - Panachaiki | 16:30 Novese - Vado | 17:00 Bologna - Pescara | 17:00 Catania - Perugia | 17:00 Cittadella - Trapani | 17:00 Lanciano - Varese | 17:00 Latina - Livorno | 17:00 Pro Vercelli - Modena | 17:00 Brescia - Entella | 17:00 Carpi - Crotone | 17:00 Ternana - Vicenza | 20:00 Genoa - Fiorentina | 22:45 AS Roma - Empoli | 20:30 PSV - Willem II | 21:45 Excelsior - Breda | 21:45 Groningen - G.A. Eagles | 22:45 Twente - Cambuur | 18:30 Jong Ajax - Den Bosch | 21:45 Graafschap - Oss | 20:00 Benfica - Boavista | 20:30 Nacional - Belenenses | 23:15 Penafiel - Guimaraes | 18:00 Aves - Braga B | 18:00 Ath Bilbao B - Socuellamos | 18:00 Zaragoza B - Reus Deportiu | 19:00 Atl. Astorga - Celta Vigo B | 19:00 Amorebieta - Leioa | 20:00 Huracan - Alcoyano | 20:00 Espanyol B - Cornella | 20:00 Villarreal B - L Hospitalet | 21:15 Lucena - Melilla | 20:00 Albacete - Tenerife | 20:00 Sabadell - Barcelona B | 20:00 Ponferradina - Gijon | 20:15 Numancia - Betis | 22:00 Leganes - Llagostera | 22:00 Mirandes - Santander | 23:00 Las Palmas - Mallorca | 18:00 Real Madrid - Real Sociedad | 20:00 Eibar - Atl. Madrid | 22:00 Granada CF - Elche | 00:00 Celta Vigo - Cordoba | 14:30 Goztepe - Inegolspor | 14:30 Karagumruk - Keciorengucu | 15:00 Alanyaspor - Manisaspor | 15:00 Kayserispor - Orduspor | 19:30 Antalyaspor - Karsiyaka | 14:30 Kasimpasa - Basaksehir | 17:00 Gaziantepspor - Sivasspor | 20:00 Kardemir Karabuk - Fenerbahce | 13:00 Chomutov - Varnsdorf | 13:00 Liberec - Slovan Bratislava | 13:00 MTK Budapest - Cegledi | 13:00 Orlova - Frydek-Mistek | 13:00 Roskilde - Hvidovre | 13:00 Shakhtyor Soligorsk - Belshina | 13:00 Zlin - Skalica | 13:30 Senica - Opava | 13:50 BK Frem - Avarta | 14:00 Hradec Kralove - Znojmo | 14:30 ROW Rybnik - Polonia Bytom | 14:30 Sillamäe Kalev - Flora | 15:00 Ceske Budejovice - FK Pardubice | 15:00 Degerfors - Carlstad | 15:00 Elfsborg - Nordsjaelland | 15:00 Parndorf - Drassburg | 15:00 Michalovce - Ruzomberok | 15:00 Greuther Furth - Bochum | 15:00 Brno - Dun. Streda | 15:00 Norrkoping - Sleipner | 17:00 Midtjylland - Orebro | 23:00 Brondby - Mlada Boleslav | 16:30 Lumezzane - Torres | 16:30 Pistoiese - Reggiana | 16:30 Ischia - Martina Franca | 17:00 Lucchese - Prato | 17:00 Catanzaro - Melfi | 17:00 Foggia - Benevento | 18:00 Cremonese - Novara | 18:00 Monza - Sudtirol | 18:00 Ancona - Teramo | 19:00 Forli - Santarcangelo | 19:00 Pisa - Savona | 19:00 Salernitana - Lamezia | 21:30 FeralpiSalo - Pavia | 21:30 Reggina - Lecce | 18:00 Jura Sud - Belfort | 18:00 Mulhouse - Montceau | 18:00 Sarre Union - St Etienne II | 18:00 Lyon II - Saint Priest | 18:00 Yzeure - Viry-Chatillon | 20:00 Monts - Montpellier 2 | 20:00 Calais - Paris SG II | 20:00 Sannois - Ivry | 20:00 Lorient II - Stade Bordelais | 20:00 Nantes II - Limoges | 20:00 Amiens AC - Lens II | 20:00 Arras - Lille II | 20:00 Roye - Mantes | 20:00 Dieppe - Beauvais | 20:00 Sedan - Quevilly | 20:00 Aubervilliers - Sochaux II | 20:00 Troyes II - Raon L Etape | 20:00 Nice II - Beziers | 20:00 Villefranche - Marignane | 20:00 Monaco II - Sete | 20:00 Martigues - Pontet | 20:00 Rodez - Grenoble | 20:00 Hyeres - Lyon Duchere | 20:30 Fontenay - Vitre | 20:30 Concarneau - Tarbes | 20:30 Les Herbiers - Pontivy | 20:30 Trelissac - Saint-Malo | 20:30 Moulins - Metz II | 21:00 Romorantin - IC Croix | 21:00 Mont-de-Marsan - Bordeaux II | 21:00 Pau - Plabennec | 02:30 Ubiratan - 7 de Setembro | 14:00 Harimau Muda B - Sri Lanka |

31 Ocak Cumartesi Basketbol Kuponuna ulaşmak için tıklayınız

devamını oku

31 Ocak Cumartesi Bomba Kupona ulaşmak için tıklayınız

devamını oku

31 Ocak Cumartesi Günün Kuponuna ulaşmak için tıklayınız

devamını oku

Celta Vigo Cordoba maçı iddaa tahmini 297 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

Granada Elche maçı iddaa tahmini 288 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

West Bromwich Tottenham maçı iddaa tahmini 183 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

Sunderland Burnley maçı iddaa tahmini 182 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

Stoke City QPR maçı iddaa tahmini 181 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

Crystal Palace Everton maçı iddaa tahmini 177 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

Galatasaray Liv Hospital deplasmanda Panathinaikos'a 86-77 kaybetti.

devamını oku

Trabzonspor sahasında Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'u konuk etti.

devamını oku

Novak Djokovic son şampiyon Stanislas Wawrinka ile karşılaştı.

devamını oku

Hull City Newcastle United maçı iddaa tahmini 150 31 Ocak Cumartesi

devamını oku

İddaatahmin Cuma Gününü Boş Geçmedi

devamını oku

Eibar Atletico Madrid İddaa Tahmini ve Tüm Maç Detayları Bu Başlık Altında 

devamını oku
Önceki Yazılar :
Yazarlarımız
Güneş Hiçdurmaz (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
Taner Kasalar (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
İddaa Tahmin Kupon
180
İNP
Manchester United-Leicester City (2)
1
2.50
244
İS1
Real Madrid-Real Sociedad
46
2.05
257
İS1
Eibar-Atlético Madrid
YOK
1.60
264
İNP
Chelsea-Manchester City
1
1.85
267
HOL
PSV-Willem II
İY 1,5 ÜST
1.65
İddaa Tahmin Kupon
141
TUR
Kasımpaşa-İstanbul BB
VAR
1.50
179
İNP
Manchester United-Leicester City
1
1.65
261
TUR
Kardemir Karabük-Fenerbahçe
3,5 ALTI
1.30
İddaa Tahmin Kupon
762
ABL
Bro Nets (8.50)-Tor Raptors
ALT
1.70
764
ABL
Mia Heat (9.50)-Dal Mavericks
ALT
1.70
767
ABL
Pho Suns-Chi Bulls (7.50)
ÜST
1.70
İddaa Tahmin Kupon
759
ABL
Phi 76Ers (2.50)-Min Timberwolves
ALT
1.70
760
ABL
Atl Hawks-Por T Blazers (7.50)
1
1.70
766
ABL
Uta Jazz (9.50)-Gs Warriors
2
1.70
İddaa Tahmin Kupon
170
TUR
Gaziantepspor-Sivasspor
2
2.30
249
FR1
Marsilya-Evian TG
0
2.45
261
TUR
Kardemir Karabük-Fenerbahçe
0
2.35
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı