01 Ekim 2014, 08:47 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
19:00 Zenit Petersburg - Monaco | 21:45 Anderlecht - Dortmund | 21:45 Arsenal - Galatasaray | 21:45 Atl. Madrid - Juventus | 21:45 Basel - Liverpool | 21:45 Bayer Leverkusen - Benfica | 21:45 Ludogorets - Real Madrid | 21:45 Malmo FF - Olympiakos Piraeus | 21:05 CA Estudiantes - Villa Dálmine | 21:30 Brown Adrogue - Dep. Merlo | 21:30 Almirante Brown - Deportivo Espanol | 21:30 Barracas Central - Sportivo Italiano | 21:30 Comunicaciones - UAI Urquiza | 21:30 Fénix - Tristan Suarez | 21:30 Deportivo Armenio - Almagro | 02:00 Platense - Acassuso | 21:30 Crucero del Norte - Sportivo Belgrano | 01:00 All Boys - Sarmiento Junin | 02:30 Santamarina - Atl. Tucuman | 02:30 Union de Santa Fe - Patronato | 00:00 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca | 21:30 Tubize - St. Truiden | 19:30 Hvidovre - Hellerup | 21:45 Evesham - Histon | 21:45 Frome - Folland | 21:45 Leek - Tividale | 21:45 Willand - Blackfield | 21:45 Leeds - Reading | 21:45 Wolves - Huddersfield | 22:00 Fulham - Bolton | 20:30 Bremen II - Cloppenburg | 21:00 Hurth - FC Wegberg-Beeck | 16:00 Ermis Kiveriou - Panelefsiniakos F.C. | 13:00 Benfica B - Santa Clara | 18:00 Academico Viseu - Maritimo B | 18:00 Chaves - U. Madeira | 18:00 Freamunde - Covilha | 18:00 Guimaraes B - Beira Mar | 18:00 Trofense - Feirense | 18:00 Aves - Oriental | 18:00 Tondela - Sporting B | 18:00 Atletico CP - Oliveirense | 18:00 Braga B - Leixoes | 20:00 Portimonense - FC Porto B | 22:30 Olhanense - SC Farense | 14:00 Anzhi 2 - Taganrog | 15:00 Afips - Armavir | 15:00 Krasnodar 2 - Zhemchuzhyna Yalta | 15:00 Maykop - Biolog | 15:00 R. Volgograd - Dynamo GTS | 15:00 Sochi - Chernomorets Novorossijsk | 17:00 Alania - Astrakhan | 17:00 Spartak Nalchik - Novocherkassk | 17:00 Terek Grozni 2 - Mashuk | 18:00 SKCHF Sevastopol - Krymsk | 15:00 Duzyurtspor - Bugsasspor | 15:00 Pazarspor - Bandirmaspor | 15:00 Diyarbakir Diski - Kocaeli Birlikspor | 15:00 Gumushanespor - Hatayspor | 15:30 Golbasispor - Kahramanmarasspor | 16:00 Kirklarelispor - Sariyer | 16:30 Nazillispor - Inegolspor | 19:00 Ankaragucu - Tepecik | 20:00 Goztepe - Altay | 01:30 Botafogo RJ - Santos | 01:30 Cruzeiro - ABC | 02:30 Estudiantes L.P. - Independiente | 21:30 AlbinoLeffe - Arezzo | 12:00 Zenit Petersburg U19 - Monaco U19 | 13:00 Atl. Madrid U19 - Juventus U19 | 15:00 Leverkusen U19 - Benfica U19 | 16:00 Arsenal U19 - Galatasaray U19 | 16:00 Basel U19 - Liverpool U19 | 16:00 Ludogorets U19 - Real Madrid U19 | 16:30 Malmo FF U19 - Olympiakos Piraeus U19 |

Sarı kırmızılı ekibin başkanı Ünal Aysal sarı kırmızılıların eski yöneticilerinden Cemal Özgörkey'in başkanlığa aday olacağını bildirdi.

devamını oku

FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası'nda A Milli Takımımız, son mücadelesinde Mozambik'i de yenerek yenilgisiz çeyrek finale çıkmayı başardı.

devamını oku

Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Aydemir Akbaş sarı kırmızılı ekip ve futbol takımı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

devamını oku

Gençlerbirliği Başkanı, Passolig uygulamasının bekleneni vermeyeceğini iddia etti.

devamını oku

Sarı kırmızılı ekibin yeni başkan adayı Alp Yalman bomba gibi açıklamalarda bulundu!

devamını oku

Devler Ligi'nde gruptaki rakibi Arsenal ile karşılaşacak Galatasaray'ın teknik direktörü açıklama yaptı.

devamını oku

1 Ekim Çarşamba İdeal Kupon

devamını oku

Basel Liverpol maçı iddaa tahmini 1 eylül salı

devamını oku

Atletico Madrid Juventus İddaa Maç Tahmini 1 Ekim Çarşamba

devamını oku

Dover Aldershot maçı iddaa tahmini 418 30 Eylül Salı

devamını oku

Watford Brentford maçı iddaa tahmini 412 30 Eylül Salı

devamını oku

Sarı-kırmızılı futbolcu Olcan Adın, GS TV'ye önemli açıklamalar yaptı.

devamını oku

30 eylül Salı İdeal Kupon

devamını oku

Manchester City - Roma maçı iddaa tahmini 30 eylül salı

devamını oku

Galatasaray Kulübü'nün eski ikinci başkanı Mehmet Helvacı, yaklaşan başkanlık seçimi öncesi açıklamalar yaptı.

devamını oku
Önceki Yazılar :
Yazarlarımız
Güneş Hiçdurmaz (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
Tuna Telatar (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
Taner Kasalar (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
İddaa Tahmin Kupon
447
BRE2
Ponte Preta-Parana
1
1.40
448
GAK
Sao Paulo-Huachipato
1
1.30
469
ŞMP
Zenit-Monaco
1
1.50
476
ŞMP
Arsenal-Galatasaray
1
1.35
475
ŞMP
Anderlecht-Borussia Dortmund
2
1.45
İddaa Tahmin Kupon
469
ŞMP
Zenit-Monaco
0
3.60
473
İNCL
Leeds United-Reading
2
2.30
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
1
1.90
478
ŞMP
Basel-Liverpool
0
3.20
479
ŞMP
Bayer Leverkusen-Benfica
0
2.20
481
ŞMP
Malmö FF-Olympiakos
2
1.90
İddaa Tahmin Kupon
474
İNCL
Wolverhampton-Huddersfield
2,5 ÜSTÜ
1.65
475
ŞMP
Anderlecht-Borussia Dortmund
2,5 ÜSTÜ
1.40
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
23
1.70
İddaa Tahmin Kupon
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
1
1.90
480
ŞMP
Ludogorets-Real Madrid
2
1.50
İddaa Tahmin Kupon
477
ŞMP
Atlético Madrid-Juventus
3,5 ALTI
1.10
478
ŞMP
Basel-Liverpool
2
1.80
480
ŞMP
Ludogorets-Real Madrid
YOK
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı