23 Ağustos 2014, 06:25 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22:00 Atletico Parana - Deportivo Mandiyu | 22:00 Union Mar del Plata - Libertad de Sunchales | 22:15 Sarmiento Junin - Atl. Huracan | 22:30 Santamarina - Union de Santa Fe | 00:15 Argentinos Jrs - Gimnasia Jujuy | 01:30 San Martin S.J. - Instituto | 17:00 Defensores de Cambaceres - Juventud Unida San Miguel | 17:00 Flandria - Excursionistas | 17:00 Midland - General Lamadrid | 17:00 San Telmo - Argentino de Quilmes | 21:30 Berazategui - Deportivo Riestra | 21:30 Defensores de Belgrano - Dock Sud | 21:30 Justo José de Urquiza - Club Luján | 21:30 Defensores Unidos - Talleres Escalada | 21:30 Sacachispas - Argentino de Merlo | 17:00 Sportivo Barracas - Yupanqui | 21:30 Ituzaingó - San Miguel | 21:30 Deportivo Muniz - Atlas | 21:30 Cañuelas - Puerto Nuevo | 21:30 Leandro N. Alem - Lugano | 21:00 Gimnasia L.P. - Rosario Central | 23:15 Newells Old Boys - Belgrano | 02:30 Independiente - Velez Sarsfield | 15:30 Altach (Am) - FC Hochst | 17:00 Rapid Vienna (Am) - Ritzing | 17:00 Hard - Johann | 17:00 Eugendorf - Saalfelden | 18:00 Bizau - Seekirchen | 18:30 Mattersburg (Am) - Stegersbach | 18:30 Neuberg - St. Polten (Am) | 19:00 Vorwarts Steyr - Wallern | 19:00 Schwaz - Dornbirn | 17:30 Sturm Graz - AC Wolfsberger | 20:00 Neustadt - Admira | 20:00 Ried - Grodig | 20:00 Salzburg - Altach | 19:00 St. Liege - Westerlo | 21:00 Kortrijk - Oostende | 21:00 Lierse - Charleroi | 21:00 Waregem - Mouscron Peruwelz | 19:00 Sint-Gillis Waas - Oudenaarde | 20:30 Dessel - Tubize | 21:00 ASV Geel - Olsa Brakel | 21:00 Geants - St. Truiden | 21:00 K.RC. Mechelen - Adinkerke | 21:00 Lommel Utd - Mons | 22:10 Portuguesa - Ceará | 22:10 Avai - Santa Cruz | 22:10 Atletico GO - Sampaio Correa | 22:10 Parana - Bragantino | 22:10 Nautico - America RN | 21:00 Madureira - Mogi Mirim | 21:00 Guaratingueta - Tupi | 22:00 Juventude - Duque de Caxias | 00:30 Macae - Guarani | 21:00 Ituano - Guarani de Palhoca | 21:30 Luziania - Operario | 00:00 Princesa Solimoes - Sao Raimundo RR | 01:30 Cabofriense - Maringa FC | 00:30 Atletico-MG - Internacional | 00:30 Botafogo RJ - Chapecoense-SC | 14:00 B 1908 - Sollerod-Ved. | 14:00 Herlev - B.93 | 14:00 Skovbakken - Sydvest | 15:00 Brabrand - Varde | 16:00 Rishoj - Nykobing | 16:00 Jammerbugt - Kolding IF | 16:00 Naesby - Thisted FC | 16:00 Odder - Middelfart | 16:00 Bronshoj - Viborg | 17:00 Accrington - Luton | 17:00 AFC Wimbledon - Hartlepool | 17:00 Bury - Plymouth | 17:00 Newport - Burton | 17:00 Northampton - Shrewsbury | 17:00 Oxford Utd - Portsmouth | 17:00 Stevenage - Wycombe | 17:00 Tranmere - Cheltenham | 17:00 Carlisle - Southend | 17:00 Dagenham & Red. - Mansfield | 17:00 Exeter - York | 17:00 Cambridge Utd - Morecambe | 17:00 Boreham Wood - Bromley | 17:00 Concord - Eastbourne Borough | 17:00 Basingstoke - Hayes & Yeading | 17:00 Boston - North Ferriby | 17:00 Fylde - Guiseley | 17:00 Gainsborough - Lowestoft | 17:00 Gloucester City - Hednesford | 17:00 Harrogate - Barrow | 17:00 Hyde - Colwyn Bay | 17:00 Leamington - Brackley | 17:00 Solihull - Oxford City | 17:00 Stockport - Bradford PA | 17:00 Chelmsford - Sutton | 17:00 Havant & W - Staines | 17:00 Maidenhead - Hemel | 17:00 St. Albans - Stortford | 17:00 Wealdstone - Farnborough | 17:00 Weston - Gosport | 17:00 Chorley - Stalybridge | 17:00 Whitehawk - Ebbsfleet | 17:00 Worcester - Tamworth | 17:00 Chester - Halifax | 17:00 Dartford - Torquay | 17:00 Dover Ath. - Eastleigh | 17:00 Gateshead - Grimsby | 17:00 Lincoln - Braintree | 17:00 Welling - Woking | 17:00 Macclesfield - Kidderminster | 17:00 Nuneaton - Barnet | 17:00 Alfreton - Wrexham | 17:00 Bristol Rovers - Telford | 17:00 Southport - Altrincham | 14:45 Aston Villa - Newcastle Utd | 17:00 Chelsea - Leicester | 17:00 Crystal Palace - West Ham | 17:00 Southampton - West Brom | 17:00 Swansea - Burnley | 19:30 Everton - Arsenal | 14:15 Ipswich - Norwich | 17:00 Blackburn - Bournemouth | 17:00 Brentford - Birmingham | 17:00 Brighton - Bolton | 17:00 Derby - Fulham | 17:00 Nottingham - Reading | 17:00 Watford - Leeds | 17:00 Wigan - Blackpool | 17:00 Middlesbrough - Sheffield Wed | 17:00 Millwall - Rotherham | 17:00 Wolves - Cardiff | 17:00 Huddersfield - Charlton | 17:00 Barnsley - Gillingham FC | 17:00 Bradford - Peterborough | 17:00 Colchester - Doncaster | 17:00 Port Vale - Notts County | 17:00 Preston - Oldham | 17:00 Rochdale - Bristol City | 17:00 Sheffield Utd - Crawley Town | 17:00 Swindon - Crewe | 17:00 Fleetwood Town - Chesterfield | 17:00 Leyton Orient - Walsall | 17:00 Milton Keynes Dons - Coventry | 17:00 Yeovil - Scunthorpe | 15:00 Dijon - Auxerre | 18:00 Guingamp - Marseille | 21:00 Bastia - Toulouse | 21:00 Lille - Lorient | 21:00 Montpellier - Metz | 21:00 Nice - Bordeaux | 21:00 Reims - Caen | 14:00 Nurnberg - FSV Frankfurt | 14:00 Dusseldorf - Karlsruher | 14:00 Bremen II - Hannover II | 14:00 Alemannia Aachen - Dusseldorf II | 14:30 Zwickau - Nordhausen | 15:00 Braunschweig II - BSV Rehden | 15:00 Oberhausen - Hennef | 15:00 Wiedenbruck - Köln II | 15:00 Viktoria Koln - Rodinghausen | 15:00 Bochum II - RW Essen | 15:00 B. Moenchengladbach II - Siegen | 15:00 Elversberg - Kaiserslautern II | 15:00 Worms - Pirmasens | 15:00 Freiburg II - Kickers Offenbach | 15:00 Schalke II - Verl | 15:00 Illertissen - SpVgg Bayreuth | 15:00 Ingolstadt II - Bayern II | 15:00 Augsburg II - Schalding | 15:00 Bamberg - Garching | 15:00 Munich 1860 II - Nurnberg II | 14:30 SC Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen | 15:00 Luckenwalde - Lichtenberg | 15:00 Rathenow - Malchower | 15:00 Waren - Strausberg | 15:00 Oberlausitz - Lokomotive Leipzig | 15:00 Schott Jena - Sandersdorf | 15:00 Rotenburger - VfL Osnabruck II | 15:00 Eutin - Flensburg 08 | 15:00 Rain/Lech - Sonthofen | 15:00 Wolfratshausen - Raisting | 15:00 DJK Rosenheim - Unterhaching II | 15:30 Saar Saarbrucken - Salmrohr | 15:30 Wirges - Elversberg II | 16:00 Markranstadt - RB Leipzig II | 16:00 Vatan Bremen - OSC Bremerhaven | 16:00 Aumund-Vegesack - Bremer | 16:00 Viktoria Griesheim - Oberrad | 16:00 Jahn Forchheim - Wurzburger FV | 16:00 Schwalmstadt - Vellmar | 16:00 Memmelsdorf - Eltersdorf | 16:00 Blumenthaler - Union 60 Bremen | 16:00 Ederbergland - Lehnerz | 16:00 Aschaffenburg - Frohnlach | 16:00 Lohfelden - Eschborn | 16:00 Jeddeloh - Arminia Hannover | 16:00 Hadamar - Alzenau | 16:00 Bayern Hof - Spvgg Ansbach 09 | 16:00 Angeln - Dornbreite Lubeck | 16:00 Bordesholm - Eichede | 16:00 Neumunster - Altenholz | 16:00 Schilksee - TSV Kropp | 16:00 Landshut - Dachau | 16:00 Pullach - Bogen | 16:00 Bad Kotzting - Rosenheim | 16:30 Bahlinger - Balingen | 16:30 Aalen II - Freiberg | 16:30 Reutlingen - Ger. Friedrichstal | 16:30 VfR Mannheim - Spielberg | 16:30 Kehler - SV Pforzheim | 16:30 Freiburger - Ravensburg | 16:30 FC 08 Villingen - Karlsruher II | 16:30 Bergisch Gladbach - Germania Windeck | 16:30 Sparta Bremerhaven - Werder Bremen III | 16:30 Betzdorf - Schott Mainz | 16:30 Preetzer TSV - Henstedt-Ulzburg | 17:00 Göttingen 05 - VfL Oldenburg | 17:00 Uphusen - Drochtersen / Assel | 17:00 Steinbach - Stadtallendorf | 17:00 Grossbardorf - Alemannia Haibach | 17:00 Weiden - Aubstadt | 17:00 Diefflen - Idar-Oberstein | 18:00 Eichstatt - Vilzing | 19:00 Sp. Seligenstadt - SV Wiesbaden | 19:00 Rugenbergen - Elmshorn | 19:00 Ammerthal - Amberg | 16:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg | 16:30 Hannover - Schalke | 16:30 Hertha Berlin - Werder Bremen | 16:30 Hoffenheim - Augsburg | 16:30 Köln - Hamburger | 19:30 Dortmund - Bayer Leverkusen | 15:00 Erfurt - Dresden | 15:00 Holstein Kiel - Energie Cottbus | 15:00 Regensburg - Hansa Rostock | 15:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Köln | 15:00 Mainz II - Unterhaching | 15:00 VfL Osnabruck - Preussen Munster | 15:00 Hallescher - Stutt. Kickers | 19:15 Kerkyra - Panthrakikos | 19:15 OFI Crete - Panetolikos | 21:30 Olympiakos Piraeus - Niki Volos | 19:00 Atalanta - Pisa | 21:30 Varese - Entella | 21:45 Palermo - Modena | 21:45 Perugia - Spezia | 22:00 Bari - Avellino | 22:00 Cagliari - Catania | 19:30 Willem II - AZ Alkmaar | 20:45 Heerenveen - Excelsior | 21:45 G.A. Eagles - Dordrecht | 16:30 Stromsgodset - Stabaek | 19:00 Valerenga - Brann | 16:30 Cracovia - Podbeskidzie | 19:00 Gornik Z. - Leczna | 21:30 Jagiellonia - Slask Wroclaw | 15:45 Olsztyn - Arka Gdynia | 18:00 Bytow - Pogon Siedlce | 19:00 Plock - Chrobry Glogow | 21:00 Legnica - Sandecja Nowy S. | 21:00 Suwalki - Zaglebie | 19:00 Maritimo - Academica | 20:00 Ferreira - FC Porto | 22:30 Sporting - Arouca | 17:00 FC Porto B - U. Madeira | 19:00 Benfica B - Academico Viseu | 19:00 Tondela - Atletico CP | 18:30 Pandurii - V. Constanta | 21:00 Steaua Bucuresti - Ceahlaul | 09:00 Yakutiya - Smena Komsomolsk | 10:30 Chita - Met.-Kuzbass | 11:00 Baikal Irkutsk - Barnaul | 14:00 Tomsk 2 - Sibir 2 | 18:00 Chernomorets Novorossijsk - Spartak Nalchik | 19:00 SKCHF Sevastopol - Taganrog | 18:00 Lealtad - Celta Vigo B | 19:00 Atl. Astorga - Valladolid B | 19:00 Tropezon - Leonesa | 19:00 R. Sociedad B - Conquense | 20:00 Getafe B - Socuellamos | 20:00 Elche B - L Hospitalet | 20:00 Huracan - Baleares | 20:00 Villarreal B - Reus Deportiu | 21:00 Compostela - Burgos | 21:00 San Roque - Cacereno | 21:30 Zamora - Guijuelo | 21:30 Cartagena - Marbella | 22:00 Cadiz - Betis B | 20:00 Osasuna - Barcelona B | 20:00 Recreativo Huelva - Zaragoza | 20:00 Valladolid - Mallorca | 22:00 Las Palmas - Llagostera | 22:00 Numancia - Gijon | 20:00 Malaga - Ath Bilbao | 22:00 Granada CF - Dep. La Coruna | 22:00 Sevilla - Valencia | 00:00 Almeria - Espanyol | 17:00 GAIS - Varbergs | 17:00 Malmo FF - Norrkoping | 13:00 Ufa - Spartak Moscow | 16:00 Zenit Petersburg - Amkar | 19:00 Rubin Kazan - CSKA Moscow | 16:00 Ilves - JIPPO | 16:00 AC Oulu - KTP | 16:00 HIFK - PK-35 Vantaa | 17:00 Haka - Viikingit | 08:30 Adelaide Utd - Melbourne City | 20:30 AEK - AS Roma | 19:00 Guatemala - Cuba | 15:00 Asker - Birkebeineren | 16:00 Nardo - Raufoss | 16:00 Asane - Floro | 16:00 Forde - Stord | 16:00 Grorud - Algard | 17:00 Kongsvinger - Holmen | 17:00 Notodden - Pors Grenland | 17:00 Orn - Fram | 17:00 Gjovik-Lyn - Herd | 17:00 Levanger - Brumunddal | 17:00 Valdres - Byasen | 17:00 Eidsvold - Moss | 17:00 Kjelsas - Drobak-Frogn | 17:00 Arendal - Flekkeroy | 17:00 Harstad - Halden | 17:00 Fana - Fyllingsdalen | 16:00 Sylvia - Forward | 16:00 Halmia - Qviding | 16:00 Lunds - Motala | 17:00 V. Syrianska - Nykopings | 17:00 Trelleborgs - Trollhattan | 20:00 Skelleftea - Umea FC | 10:00 Peninsula - Wolves FC | 11:00 Capalaba FC - Ipswich Knights | 11:00 Albany Creek - North Star | 12:00 Eastern Suburbs - Logan Lightning | 21:45 Juventus - AC Milan | 22:45 Sassuolo - AC Milan | 22:45 Juventus - Sassuolo | 09:00 Ufa U21 - Spartak Moscow U21 | 13:00 Dynamo Moscow U21 - Ural U21 | 15:00 Kuban U21 - Lokomotiv Moscow U21 | 17:00 FK Rostov U21 - M. Saransk U21 | 18:00 Sousense - Salgueiros | 19:00 Moura AC - SC Praiense | 19:00 Barletta - Paganese | 19:00 Real Vicenza - Mantova | 21:30 San Marino - Spal | 21:30 Ascoli - Ancona | 16:00 Mulhouse - Jeanne d Arc | 19:00 Amiens AC - Lille II | 19:00 Arras - Mantes | 19:00 Calais - Quevilly | 19:00 Dieppe - IC Croix | 19:00 Roye - Beauvais | 19:00 Sannois - Paris SG II | 19:00 Sedan - Lens II | 19:00 Aubervilliers - Belfort | 19:00 Jura Sud - Raon L Etape | 19:00 Sarre Union - Sochaux II | 19:00 Troyes II - Metz II | 19:00 Hyeres - Montpellier 2 | 19:00 Lyon II - Lyon Duchere | 19:00 Monaco II - Marignane | 19:00 Monts - Pontet | 19:00 Villefranche - Beziers | 19:00 Lorient II - Pontivy | 19:00 Nantes II - Stade Bordelais | 19:30 Moulins - Viry-Chatillon | 19:30 Concarneau - Limoges | 19:30 Fontenay - Bordeaux II | 19:30 Les Herbiers - Vitre | 19:30 Pau - Tarbes | 19:30 Trelissac - Plabennec | 20:00 Romorantin - Ivry | 20:00 Mont-de-Marsan - Saint-Malo | 21:00 Martigues - Sete | 21:00 Nice II - Grenoble | 21:00 Rodez - Saint Priest | 07:45 Charleston - Edgeworth E. | 07:00 Devonport - Northern Rangers | 07:00 Launceston - Glenorchy Knights | 12:00 Olympia Warriors - South Hobart |

iddaa tahminleri

uzman yazarların iddaa yorumları

günlük iddaa tahminleri , iddaa yorumları

Taner Kasalar 

Siena deplasmanından zaferle ayrılan Galatasaray sahasında son 2 yılın şampiyonu Olympiakos karşısında favori

devamını oku

Sezona fırtına gibi bir giriş yapan Banvit Unics deplasmanından istediğini alabilecek mi ?

devamını oku

Slovenya Yunanistan maçı nefesleri kesecek.

devamını oku

Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda 2.tur heyecanı başlıyor.Üst tura galibiyet taşıyamayan Yunanistan İspanya karşısında ne yapacak ?

devamını oku

İlk 3 günü kayıpsız geçen Yunanistan üst tura galibiyet götürmek için Finlandiya'yı geçmek zorunda.

devamını oku

Bazı takımlar için hedef bazı takımlar için de formalite maçları başladı.Dikkat !

devamını oku

Millilerimiz kritik maçta Yunanistan'a karşı.

devamını oku

Birbirinden zorlu maçlarda hangi takımlar avantajlı ? 2 maçını da kazanan Sırbistan Makedonya karşısında.

devamını oku

İlk gün kaza yapan takımlar bugün işini sıkı tutmak zorunda.Millilerimiz İtalya karşısında ne yapacak ?

devamını oku

Avrupa Basketbol Şampiyonası başlıyor.İlk günde hangi takımlar favori?Millilerimiz Finlandiye karşısında ne yapacak ?

devamını oku

Dananın kuyruğu bugün kopabilir.Seride 3-1 önde olan Galatasaray sahasında Banvit'i ağırlıyor.Zorlu karşılaşmada Galatasaray net favori.

devamını oku

Finale kalan takımlar belli oldu.Galatasaray ile Banvit arasındaki final serisinde kıyasıya bir mücadele olacak.

devamını oku

Anadolu Efes kaybederse eleniyor.Kazanmaktan başka çaresi olmayan lacivert beyazlılar mucizeye izin vermez.

devamını oku

TBL'de normal sezon bitti ve artık play-off heyecanı başlıyor.Ev sahiplerini ilk maçlarda önde görüyorum.

devamını oku

Avrupa Basketbolu'nun en büyüğü belli oluyor.Olympiakos ünvanını korumak Real Madrid ise hasreti dindirmek istiyor.Heyecan dolu maçta tüm detaylar için tıklayınız.

devamını oku
Önceki Yazılar :
Yazarlarımız
Güneş Hiçdurmaz (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
Tuna Telatar (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
Taner Kasalar (iddaatahmin.com yazarı)
(Son Yazısı için tıklayınız)
İddaa Tahmin Kupon
163
BRE2
América Mineiro-Ponte Preta
1
1.65
165
ARJ
Tigre-Racing Club
2
2.40
167
BRE2
Icasa-Vasco da Gama
2
1.80
168
ABD
Dallas-Salt Lake
2,5 ÜSTÜ
1.65
169
MEK
Santos Laguna-Toluca
1
1.85
İddaa Tahmin Kupon
206
İNP
Chelsea-Leicester City
1
1.40
209
İNP
Swansea-Burnley
1
1.45
357
ABD
New York RB-Montreal Impact
1
1.45
İddaa Tahmin Kupon
201
AL1
Hannover 96-Schalke 04
0
3.10
207
İNP
Crystal Palace-West Ham
0
2.90
217
İNCL
Nottingham Forest-Reading
2
3.00
297
RUS
Rubin Kazan'-CSKA Moskva
0
2.90
300
İNP
Everton-Arsenal
0
3.00
315
İS2
Valladolid-Mallorca
0
3.10
İddaa Tahmin Kupon
201
AL1
Hannover 96-Schalke 04
VAR
1.45
217
İNCL
Nottingham Forest-Reading
VAR
1.55
318
HOL
Heerenveen-Excelsior
VAR
1.50
İddaa Tahmin Kupon
111
AU2
LASK Linz-Liefering
2
2.50
122
FR2
Ajaccio-Tours
0
2.90
125
FR2
Clermont-Gazélec Ajaccio
0
2.90
130
FR2
Valenciennes-Le Havre
0
2.90
142
ROM
Concordia Chiajna-Dinamo Bucureşti
2
2.50
150
AL1
Bayern Münih-Wolfsburg
3,5 ÜSTÜ
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı